1 IspörtT lerinneringen, plezier en spierpijn 'otarybus officieel in gebruik >ij Fysio 'De VarenyPodocentrum Soest Iraait alles om de voeten Forse nederlaag van SEC Griftland College is jarig! Herbouw van clubhuis van Fakkeldraagsters dichtbij i/OENSDAG 13 SEPTEMBER 2000 SOESTER COURANT i MOSSELEN lij-gevoel' is gebleven bij vijftigjarig Smeeing/BDC TDBAL i - m 3raktijken nu onder één dak aan Varenstraat Open dag bij ski- en snowboardclub Soesterberg Van Rouwendaal bespeurt toch progressie VOETBAL zaterdag Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Loodgieterswerk KORFBAL Tom Kraak luistert debuut op met twee treffers Scouts verdienen 1400 gulden op braderie Cantatedienst Baarn Activiteiten in De Praatpaal Sportpro Duivenberichten Sportuitslagen Triathleten in (halve) marathon gratis kruiden zen en wijn voor e mosselen Iets wat houterige acties omgeven por luid gekreun en gejoel, zweten de en dampende oude lijven, spe- lers en speelsters die hun oude 'Mof- Je' uit de kast hebben gehaald, naar vooral veel lol en gezelligheid [er ere van het vijftigjarig bestaan «n Smeeing/BDC. Zondag stond r een handbaltoernooi op het pro- amma voor (oud-)leden. Een in- uk over verbroedering, herinne- ngen en het wederzien van oude (zichten. loei Timmer staat trots langs de zijlijn 1 i het veld aan de HenriAtte Blae- De voorzitter van de handbalver- giiging klapt in de handen na een iooie actie of glimlacht als er een ko- iische situatie gloort. Al twee dagen g hangt er een gezellige sfeer boven lét terrein en op de derde dag, als er ptief gesport wordt, is de 'aangename jolk' bij lange na niet verdwenen. "De «zelligheid is natuurlijk het uitgangs- %t en in die opzet zijn we ruimschoots 1", vertelt de voorzitter die sinds (ee jaar de figuurlijke hamer in zijn fczit heeft. Na de receptie van vrijdagavond en een jönie op zaterdag laten de oud-leden ien uit welk hout ze gesneden zijn. mmer vertelt in het kort hoe de orga- latie tot stand is gekomen. "Een op gericht comité is aan het 'bramen' gesla gen. Een receptie is obligaat, daar open je mee. De festiviteiten er omheen wa ren erop gericht om het oude volk terug te laten keren op het veld. Er is in de loop der jaren toch het WAn en ander veranderd, bijvoorbeeld het nieuwe clubgebouw waar we met recht trots op mogen zijn", aldus Timmer. Bij het toernooi is het de bedoeling om in alle teams een kern van spelers uit het verleden te laten meedoen. De meeste spelers en speelsters zijn aanwezig. Sommigen blijven vanwege de leeftijd aan de kant en moedigen de actievelingen hartstochtelijk aan. E3An van hen is Annie Roest (58) die al vanaf 1954 een liefdesrelatie met BDC (Be- quick Dios Combinatie) heeft. "Het is een grote familie, dit is gewoon genie ten. De blik van herkenning van vele mensen, dat doet je zoveel", zegt een stralende Roest die als twaalfjarig meisje bij het juniorenteam terechtkwam. Al snel kreeg ze de bijnaam 'de blonde pijl', omdat de huidige penningmeester de opponenten destijds te vlug af was. Alle voorzitters heeft ze meegemaakt en voor de gelegenheid noemt ze ze nog even op: wijlen Nico Pouw, Evert Hil- horst, Jan van Velzen, Kees van de Berg, Herman Duit, Bert van Scheijen en nu dus Roel Timmer. Vriendinnen BDC bestond voorheen uit louter vrou welijke leden die de zussen en vriendin nen waren van de voetballers van BDC, het huidige SO Soest. "Wij mochten in de rust of na de voetbalwedstrijden handballen", gaat Roest terug in de tijd. Het begon allemaal op de Blaak aan de Ferdinand Huycklaan. "We handbalden toen nog met zijn elven op een voetbal veld, je rende je rot". In 1959 ontston den de herenteams. Vanwege de grote aanwas van de voetbalpoot van BDC verhuisde deze sporttak naar de Bos straat. De handbalvereniging week uit naar de Waldeck Pyrmontlaan en later, in verband met de bouw van zwembad de Turf naar de HenriAtte Blaakweg, waar in '95 het nieuwe clubhuis van de grond kwam. "Er is veel veranderd, maar het 'wij-ge voel' is gebleven. Iedereen die met de club in aanraking is geweest, heeft het BDC-virus opgelopen. Sommige men sen heb ik ruim tien jaar niet gezien. Ze wonen door het hele land verspreid. Toch zijn ze aanwezig en dat is genie ten". Over trotsheid gesproken. Een hoogte punt vindt ze wel de eerste wedstrijd die haar zonen Aijan en Michel samen in het eerste herenteam van BDC speel den. "De hele familie is handbalgek. "Mijn schoondochter wast de kleding en mijn kleinkind van vier jaar zit in het kabouterteam. Dat is toch geweldig?" Arjan Roest (36) vindt het toernooi een geweldige ervaring. Hij speelt in een team dat in de beginjaren tachtig het eerste juniorenteam was. "Leuk joh die herinneringen ophalen", aldus de Soes- ter die nog altijd in herenl speelt. "Ik kan me nog een kamp herinneren in Julianadorp. Onze toenmalige coach Jan Smeeing kwam op een dag met een aan hangwagen vol surfplanken aanrijden. Toentertijd handelde hij daarin. Voor de meesten van ons was het de eerste keer dat we op zo'n plank stonden. Hartstik ke leuk". Ook herinnert hij zich een jeugdtoernooi in Valkenburg. "Toen stonden we zelfs in de finale tegen V en L uit Geleen dat jeugdkampioen in dat jaar was geworden. BDC ging pas in de verlenging onderuit". Het jeugdteam bestond naast Roest uit doelman Gert Stavast, die momenteel in BelgiA speelt en zaterdagavond nog in de voorronde van de Champions Lea gue tegen een ploeg uit IJsland moest spelen, Nico van de Berg ('animator om het hele spul op te trommelen'), Erik Crops, Ren3A ten Haaf, Richard van der Hoef en Endre Szomorkovics. Deze dag staan ze weer samen op het veld. John Smeeing, Marcel Bouwmans en Marco Voskuilen hebben zich afgemeld. Vader Richard Voskuilen, die begeleider was, is er wel bij. Koos van den Deijssel, een andere begeleider uit die jaren, ook. Hij Sportiviteit stond voorop tijdens het toernooi voor (oud)leden van Smeeing/ BDC Foto: Aldo Allessie heeft schoenveters meegenomen voor de mooiste actie van het toernooi. Na afloop besluit hij ze aan één van de scheidsrechters te geven. Op dat mo ment klaagt Szomorkovics al over spier pijn. Hij zal wel niet de enige zijn geble ven. Herinneringen roesten niet, licha men wel. r Afgelopen dinsdag (5 september) vond de officiële overdracht plaats an de z.g. Rotarybus. De Rota- yclub Soest-Baarn heeft zich garant gesteld Voor de exploitatie van deze personenbus, die gebruikt gaat wor- Öen voor het vervoer van minderva- uiden in de gemeenten Soest en paarn. Door de symbolische overhandiging van ien enorme contactsleutel door de voor zitter van de club was de overdracht een feit. De benodigde f 80.000,- is door diverse acties van de club, onder voor zitterschap van John Wijnands, bijeen gebracht. Sponsors speelden daarbij een belangrijke rol. Maar het gaat niet om het bijeenbrengen van geld alleen. Er is een speciale Stichting Rotarybus Soest-Baarn in het leven geroepen. Deze stichting is eigenaar van de bus en verantwoordelijk voor de exploitatie er van voor de eerstkomende vijf jaar. Het raat zelfs zo ver dat Rotarians zelf de Foto: Aldo Allessie dus gaan besturen als één van de ge- Druikmakende organisaties niet zelf over ien chauffeur beschikt! iet project werd mede mogelijk ge naakt door de steun van: Rabobank ioest-Baarn; Bouwbedrijf van den Hen del B.V.; Wasiel Steitner; Deelen Make- •aars B.V.; Etalageburo Fred Beerbaum B.V.; J. van Zal Schadebedrijf; Lood gieters- en verwarmingsbedrijf G. van der Pol B.V.; Schipper Soest B.V.; Voortjes Schilderwerken. iinds een paar weken zijn Willem n Anka van den Broek - hij is fy- iiotherapeut, podoloog en podo- losturaaltherapeut, zij is pedicure - samen onder één dak te vinden aan de Varenstraat 59. Ze werken daar als het ware naast elkaar in wat ze Fysio "De Varen" en Podocentrum Soest hebben genoemd. Naast fysio therapie staan daar de menselijke eten centraal. Alles draait erom, zogezegd. Willem, die 15 jaar lang bij een andere iiotherapiepraktijk in Soest heeft ge- 'erkt, specialiseerde zich gaandeweg op de voeten, een aandachtsgebied dat he laas vaak wat stiefmoederlijk wordt be- leeld in de gezondheidszorg. In 1994 startte hij - naast zijn gewone werk als "ysiotherapeut - met een eigen podolo- ?epraktijk. "De stand van de voet is eel belangrijk," legt hij uit. "Je staat er iteindelijk met je hele lijf op en een erkeerde voetstand kan heel wat pro blemen veroorzaken. Andersom trou wens ook: als er elders in het lichaam problemen zijn zie je ook vaak de voet stand veranderen." Als podotherapeut (officieel: podopos- turaal therapeut, wat betekent dat hij met name kijkt naar houding en "sta- tiek" van de voet en het lichaam) heeft hij in de loop der jaren heel wat voeten gezien en ze - als dat nodig was - "ge corrigeerd". Hij omschrijft zijn werk als puur biomechanisch, dat wil zeggen dat er geen medicijnen of chirurgische in grepen aan te pas komen. "Ik zorg er voor dat mensen beter in het lood staan," zegt hij, "door gebruik te maken van podotherapeutische zolen." De zo len zorgen voor een beter drukverdeling en kunnen mensen die soms al jaren met pijn rondlopen van hun klachten afhelpen. "Negentig procent gaat hier opgelucht de deur weer uit." Willem is in zekere zin een "ambachts man").. Hij ma^kt alle zolen en "hulp- stukken" (protheses, ortheses) zelf - "ik heb laatst nog een extra teen ge maakt..." - en is daarnaast ook podo loog en podekinesioloog, zodat hij voet problemen vanuit verschillende invals hoeken "te lijf' kan gaan. Omdat het schoeisel vaak een belangrijke factor is schrikt hij er ook niet voor terug om zijn patiënten schoenadviezen te geven. Compleet 'pakket' Zijn echtgenote Anka is pedicure. "Dat wilde ik altijd al worden," vertelt ze, "en daarom besloot ik een paar jaar geleden de opleiding te gaan doen." Ze werkte eerder in de gezinszorg en het bedrijfs leven, maar de gezondheidszorg trok haar al van jongs af. "In dit beroep kun je heel vetj5, voor de mensen betekenen". Net als haar man vindt ze dat het be langrijkste van haar werk. "We zijn al lebei gek op probleemsituaties, zou je kunnen zeggen, want die lossen we graag op." Samen startten ze vier jaar geleden de Praktijk voor Algehele Voet- zorg en ze vinden het een uitkomst dat hun beider werkzaamheden - die voor een deel op elkaar aansluiten - nu on der één dak kunnen plaatsvinden. "Als het nodig is kunnen we snel met elkaar overleggen. In zekere zin bieden we nu samen een compleet 'pakket' aan. We kunnen hier echt alles met voeten, en daar zijn we trots op..." Fysio "De Varen "/Podocentrum Soest, Varenstraat 59, 3765 WK Soest, is te lefonisch bereikbaar op (035) 6018657. Voor afspraken kan men bellen tussen 08.^9 en 12.30 uur. De ski- en snowboardclub Soester berg. Dat is de nieuwe naam van dé club van hoofdtrainer Stephan Zoe telief. De naamswijziging is het ge volg van de toenemende populari teit van snowboarden. De baan is verbreed en zal gedeeltelijk worden bedekt door een revolutionaire mat die wordt geïmporteerd uit de Ver enigde Staten. Het betreft een soort hoogpolig tapijt, wat de skiër en snow- boarder het gevoel geeft alsof hij op echte sneeuw bezig is. Hoofdtrainer Zoetelief: "We hebben de baan uitgetest in Engeland en zijn razend enthousiast dat wij als eerste op het vasteland deze mat gaan gebruiken." De nieuwe mat wordt volgende maand in gebruik geno men. Aan de Kerklaan wordt zondag 17 sep tember een open dag gehouden. Een proefles skiën of snowboarden kost dan een tientje, inclusief de huur van het materiaal. Verder is er een slalomwed strijd voor het jeugdskiteam van de club. Belangstellenden voor een proefles wordt verzocht zich van tevoren aan te melden, tel. 0346-352674. SEC hield het zaterdagmiddag aan de Bosstraat-West een half uur vol tegen de gedoodverfde kampioens kandidaat Dalto Sport en voetbalde gedurende deze tijdspanne mini maal gelijkwaardig. Toen de ploeg uit Houten de ban éénmaal gebro ken had, was er voor de Soesters geen houden meer aan: 2-8. Hoewel de uitslag anders doet vermoe den, toonde trainer Ruud van Rou wendaal zich na afloop toch tevreden over zijn ploeg. Volgens de Soester zat er gewoon niet meer in tegen de oppo nent die naar alle waarschijnlijkheid de titel in de zevende klasse voor zich gaat opeisen. "Dalto Sport heeft een wereld elftal. Normaal gesproken moeten ze drie klassen hoger kunnen voetballen", lichtte Van Rouwendaal toe. Hij be speurde zelfs enige progressie in zijn formatie ten opzichte van de competi tieouverture tegen Sporting'70, die nog met 3-1 gewonnen werd. "SEC bestaat uit een hele jonge ploeg die nog moet groeien. Stapsgewijs zie ik verbeteringen, alleen moeten we voor al op tactisch en fysiek vlak flink aan de bak de komende periode", aldus de oefenmeester die dit seizoen maar liefst zes voetballers beneden de twintig jaar in het elftal implementeerde. "Het groeiproces zal dus wel met vallen en opstaan gepaard gaan". SEC speelde zaterdag zeer naar beho ren en stond bij de rust slechts met 0-2 achter. In de tweede helft liet Van Rou wendaal een extra aanvaller opdraven, waardoor de ruimte in de groenwitte defensie aanzienlijk groter werd. Dalto Sport profiteerde op koelbloedige wijze en scoorde nog zes doelpunten. Door twee benutte strafschoppen via Moham med Touhami en Teus Verwoerd kwam de eindstand op 2-8. In augustus van dit jaar bestond het Griftland College te Soest 25 jaar. Deze mijlpaal wil de school natuur lijk niet ongemerkt voorbij laten gaan. Een groot aantal feestelijke activiteiten staat in dit jubileumjaar op het programma. In het voorjaar kwam de cd "Alle 25 goed" uit, een selectie uit alle muziek theaterstukken die in de loop der jaren op en door het Griftland zijn geprodu ceerd en opgevoerd. In het najaar ver schijnt het jubileumboek. Vrijdag 15 sep tember is festivaldag, speciaal voor de leerlingen. De burgemeesters van Soest en Baarn landen om 09.45 uur op het sportveld bij de school, waar zij het startschot zullen geven voor een groots opgezette Zeskamp, o.l.v. de vroegere NCRV-presentator Wim Velthuizen. De twee winnende ploegen (één uit de bo venbouw en één uit de onderbouw) mogen met de hele ploeg een dagje naar Six Flags. 's Avonds van 19.00 tot 01.00 uur is er vermaak in en om de school: artiesten zijn ingehuurd, er is een soort kennis, een landenmarkt, er worden films ver toond, de aula wordt een soort swing paleis met dj's en een band en nog heel veel meer. Voor de inwendige mens wordt natuurlijk ook gezorgd, door ouders en schoolleiding. De ijssalon en cafetaria van het Nieuwerhoekplein voorzien alle leerlingen deze dag - be langeloos - van ijs en patat. Op donderdag 12 oktober wordt een cabareteske feestavond voor het perso neel georganiseerd. De school hoopt vele van haar oud-leerlingen te kunnen begroeten tijdens de reünie op 4 novem ber a.s. en tot slot wordt op 17 novem ber een spetterend eindfeest georgani seerd door de leerlingvereniging Kwis- sut. Het moge duidelijk zijn: Het Griftland College is 25 jaar jong! Telefoon (035) - 601 30 14 Langzaam begint de ziekenboeg bij Eemvogels leeg te stromen. Nu zijn 'alleen' Pieter de Waard en Almar Lijfering nog niet speelklaar en hun plaatsen werden ingenomen door Marco Kuil en Stanley de Vries. De laatste moest zich overigens in de rust van de met 11-16 verloren wedstrijd tegen Hemur Enge 2 laten vervangen wegens een lichte kwetsuur. Dat bete kende dat Tom Kraak zijn debuut in de hoofdmacht van de Soester korfbalver eniging mocht maken. De junior luister de zijn optreden op door in de tweede helft de score van zijn ploeg te openen. Later in het duel aan de Staringlaan benutte hij een strafworp, waardoor hij net als Daniëlle Ras en Kathja Rauch op twee treffers uitkwam. Alleen Wim 01- dewarris (drie) mikte de bal vaker door de mand. De overige doelpunten kwa men op naam van de invallers Kuil en De Vries. Tot 5-6 kon Eemvogels in het spoor van Hemur Enge blijven, daarna hepen de gasten uit naar 6-9, voordat de pauze aanbrak. Daarna werd het verschil nog iets groter. De braderie van Scoutinggroep De Fakkeldraagsters heeft zaterdag on geveer 1400 gulden opgebracht. Het was voorlopig de laatste actie om geld in te zamelen voor de her bouw van het clubhuis. Dankzij de plaatselijke middenstand was de prijzenpot goed gevuld. Het Rad van Fortuin draaide een groot aantal keren. Vrijwel alle bezoekers vertrokken met een of meer prijzen. Wie geen gokje wilde wagen bij het Rad van Fortuin, kon dat doen bij het envelop trekken, waar men altijd prijs had. Op de Gebruikt-Goed-Markt werden ook goede zaken gedaan. Enkele ver stokte kopers bleven tot het eind toe zoeken naar iets van hun gading. De Scoutinggroep overweegt om de reste rende spullen over enkele weken aan te bieden op een zogenaamde 'pieken- markt'. Alle spullen moeten dan echt weg tegen bodemprijzen. Dat is inmid dels hard nodig, want de plannen voor herbouw van het afgebrande gedeelte van het clubhuis zijn in vergevorderd stadium. De spullen zouden alleen maar in de weg staan. Niet iedereen was druk met het winnen van prijzen. Voor kinderen was er een ruim spelaanbod. Veel jeugdleden, lei dinggevenden en bestuursleden zorgden ervoor dat de spelletjes bemand waren. Het ponyrijden was een groot succes. Plannen Nu de kas van de groep weer aardig gespekt is en de onderhandelingen met de verzekering zijn afgesloten, zijn De Fakkeldraagsters in gesprek met de ge meente Soest. De inmiddels gevormde bouwcommissie heeft een plan ontwor pen, waarin de indeling van het gebouw aangepast wordt. De achtergevel moet daarvoor een meter naar buiten ge plaatst worden. Met deze nieuwe inde ling zou een veel doelmatiger gebruik van het gebouw mogelijk zijn. Het aan tal leden van de groep is de laatste tien jaar verdriedubbeld. Met deze nieuwe indeling is het mogelijk dat alle speltak- ken hun hobby kunnen blijven bedrij ven. Op zondag 17 september wordt tijdens de Cantatedienst in de Pauluskerk (Brink, Baarn) uitgevoerd de cantate "Es wartet alles auf dich" door solisten, koor en orkest van de Bach Cantorij o.l.v. Johan Rooze. De dienst wordt ge leid door drs. J.H. de Vries en begint om 19.30 uur. j, Stijldansen voor volwassenen Op maandag 23 oktober start in buurt huis De Praatpaal een nieuwe serie dansavonden. Voor mensen die de danspassen verleerd zijn is dit een goe de gelegenheid om deze onder deskun dige leiding eens op te frissen. Daar naast zijn deze avonden ook bedoeld als gezellige ontmoetingsmogelijkheid. De kosten per avond zijn 5,00 p.p. waar bij het eerste kopje koffie of thee gratis is. Vanaf nu kan men zich opgeven via tel. 6019546, Buurthuis de Praatpaal, Smitsweg 311. Deze dansavonden star ten bij méér dan 12 deelnemers. Spreekuur Elke eerste dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur en elke derde maandag van 15.00 tot 16.00 uur van de maand, kunt u als bewoner van het Smitsveen in het Wijk centrum binnenlopen voor het spreek uur van de politie en het buurtwerk. U kunt daar terecht voor allerlei zaken die met de woon- en leefomgeving te ma ken hebben. Tijdens deze uren is ook de wijkagent aanwezig om vragen te beant woorden. Het is echter niet mogelijk om aangifte van diefstal e.d. te doen. Naast de wijkagent zijn ook de buurtwerker en een lid van de huurdersbelangenvereni ging aanwezig om vragen over het wo nen en de woonomgeving te beantwoor den. Iedereen is natuurlijk ook van harte welkom voor gewoon een praatje. De toegang is gratis en de koffie/thee staat klaar. 4 WOENSDAG 13 S Zaalvoetbal 21.00 uur NVC-DVS (Na. ZATERDAG 16 SEPTE Korfbal 15.30 uur Eemvogels-Antilo (Staringlaan) Tafeltennis 14.30 Treffers 2-Shot Voetbal 15.00 uur Hoevelaken-WZ'49 (Hoe velaken) 14.30 uur Hees-Altius (V.O. Utrechtse weg) 14.00 uur DOS-SEC (Utrecht) ZONDAG 17 SEPTEMBER Basketbal 10.30 uur bekerwedstrijden Red Stars heren, ook om 11.45, 13.45 en 16.30 uur (Beukendal) Hockey 12.45 uur Reigers-MHC Soest (D) 14.30 uur Baam-Soest (H) (Baarn) Voetbal 14.00 uur FC Omniworld-Soest (AL mere) 14.00 uur SEC-Faja Lobi (Bosstraat- West) MAANDAG 18 SEPTEMBER Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag (C-drie) Zaalvoetbal 20.00 uur DVS-Sint Boys (Beukendal) 21.00 uur Firtina'93-Brederodes (Beu kendal) Wedvlucht: Houdeng; Afstand: 203 kilometer; Wind: zuid-west. DE ZWALUW Comb. van Egdom 1; Comb. de Bes-de Bree 2; R. v. Homsveld 3; R.M. Schimmel 4; Pa- trick Ingrid 5; Bruin gebr. de 6; P. Kan- ters 7; De Bruin Van Arnhem 9; R.W. Grift 16; B. van Doom 17; H. Vonk 18; L. Vogel 20; H. Wolfsen 26; v. Es Rijksen 36: H. de Bree 38; J. van Dijk 45; J. Ben schop 46; R. v. 't Net 48; J. v.d. Brakel Zonen 49; J. de Jong 50; H. Toonen Zn. 63; R. Voskuilen 70; v. Ginke Kanters 102. DE VRIENDSCHAP Altenaar/Reijerse 1; W. Hoffmann 4; Comb. Zijteld/Krol 6; H.C. Rauch 7; B.G. Schim mel 9; J. Kortland Zn. 14; J.C. Wijnands 16; Vaessen/Veenendaal 26; Z.K.H. Pr. Bernhard 27; T. Kok 29; H.H. v.d. Veen 34; A. Dijkstra 38; A.B. Grift 40; J. Beijer 55. De Snoekbaars Veenkampbeker: 1. Theo Bosman 11.92 meter, 2. Sjouk Rijksen 10.99, 3. H. Heide- man 10.82, 4. Evert Kasius 8.56, 5. Gerrit Kasius 8.23, 6. Sjaak Bliek 7.94, 7. Willem van Zoeren 7.62, 8. B. Keulen 6.84, 9. Kick van de Hoef 6.65,10. Willem van der Kraats 6.61. WZ'49 VW'49 Al-Renswoude Al 6-0; APWC Bl-WZ'49 BI 0-3; TOV B2-WZ'49 B2 8-0; WZ'49 Cl-APWC Cl 15-0; WZ'49 C2-CJW C3 14-0; Usselmeervogels D2- WZ'49 Dl 1-2; WZ'49 D2-SO Soest D3 2-8; WZ'49 D3-TOV D3 2-8; Usselmeer vogels D5-WZ'49 D4 2-5; WZ'49 El- Greenstars E2 5-4; WZ'49 E2-Spakenburg E2 5-2; Eemdijk E3-WZ'49 E4 6-2; SO Soest EU-WZ'49 E5 0-18; WZ'49 E6- SO Soest E12 2-3; Hoogland F3-WZ'49 F1 0-11; WZ'49 F2-Roda'46 F3 2-2; WZ'49 F3-Amsvorde Fl 4-2; Nieuwland F4-WZ'49 F4 4-0; KWA F5-WZ'49 F5 14-1. Soest SO Soest Al-Huizen Al 3-1; Roda'46 A4- SO Soest A2 3-3; SO Soest BI-Hoogland BI 1-2; SO Soest B2-Quick BI 0-5; KWA B2-SO Soest 3-2; GWV Cl-SO Soest Cl 4-2; Roda'46 C3-SO Soest C2 1-2; SO Soest C3-Hoevelanken C2 3-0; SO Soest C4-KWA C2 7-5; SO Soest C5-Roda'46 C8 14-1; DEV Dl-SO Soest Dl 4-3; SO Soest D2-Hoogland D2 4-2; WZ'49 D2- SO Soest D3 2-8; SO Soest D4-Hoogland D4 2-2; Greenstars D2-SO Soest D5 4-3; SO Soest D7-Hoogland D9 1-4; SO Soest El-SO Soest E2 9-1; Quick E2-SO Soest E3 8-2; SO Soest E4-HVC El 6-2; SO Soest E5-SO Soest E6 4-5; Achterveld E2-SO Soest E7 6-4; SO Soest E8-TOV E5 9-1; Quick E6-SO Soest E9 4-3; SO Soest E10- Nieuwland E6 10-5; SO Soest El 1-WZ'49 E5 0-18; WZ'49 E6-SO Soest E12 2-3; SQ Soest Fl-Spakenburg Fl 1-2; SO Soest F2- Hoogland F2 1-7; CJW Fl-SO Soest F3 11-0; SO Soest F4-Usselmeervogels F3 0-8; CJW F2-SO Soest F5 8-2; Roda'46 F5-SO Soest F6 5-0; Roda'46 F6-SO Soest F7 4-1; SO Soest F8-Roda'46 F8 1-8; G-team SO Soest-SDO 3-5. Drie triathleten van vereniging De Schieter liepen zaterdag de halve mara thon van Amersfoort. Frank de Groot finishte in 3/»3/4n uur en 23 minuten. Ronald Vergouwen en Ed van Rens- wouw klokten respectievelijk WAn uur, 28 minuten en 3/43An uur en 34 minu ten. Een dag later moest De Groot op nieuw aan de bak in de marathon van Huizen. De triathleet had zich vergist in zijn programma, maar besloot toch te starten. Hij volbracht de 42 kilometer in drie uur en 41 minuten.

Soester Courant | 2000 | | pagina 21