n Dreunende beats op danceparty n Tt Vde De Drie Eiken: geen bejaardenhuis, inaar een vitale 'buurt' 'Doorbraak' bij KdK weer onthuld m Serie Cenakelconcerten start in oktober °ejj afwezig l/Vio-o-ieamatéti f YSB gaat meningen peilen met maandelijks inloopuur De aanbiedingen van deze week: (geldig van donderdag 28 september t/m woensdag 4 oktober 2000) 50% er tider 'f. familiefeest r8 5 - 35 47 50 WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2000 Niet meer dan 650 man in Banninghal Zo lang mogelijk zelfstandig wonen j^Kerkdienstei^^J Medische dienst P.L Galjart Speelgoed/kleding- beurs Sterrenberg Babette Alma wordt ambassadrice van Abrona 'De Drie Eiken' Bekeuringen Vader Ferschtman en talentvolle dochter Liza bijten spits af Caravan in brand 'In gesprek met Soesterberg' SNIJBLOEMEN KAMERPLANTEN TUINPLANTEN KORTING PAGINA 1 ij 10lidi -'I Redactie-adres: Joyce Schreuder, tel. (035) 602 25 64 Klachten bezorging: C. van Bameveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Voor het eerst treden er buitenland se artiesten op tijdens de dancepar ty van MJM-productions in de Ban ninghal. En natuurlijk de bekende Nederlandse dj en Ibizaganger Mi- chel de Hey. Organisator Adriaan Muts hoopt dat het net zo'n succes wordt als in april, toen de omwo nenden van de Banningstraat voor het eerst werden geconfronteerd met de dreunende beats vanuit de sporthal. MJM-productions heeft de smaak goed te pakken. Wat ooit begon als een een malig dansfeest in het openluchttheater Cabrio in Soest, begint uit te groeien tot een jaarlijks evenement dat jongeren tussen de 18 en dertig jaar trekt uit de regio. Volgens de organisatoren Adriaan Muts en Jasper Jaklofsky, twee Soesters en drijvende motor achter dit danseve- nement op zaterdag 21 oktober, zijn alle voorbereidingen getroffen. De vergun ning is aangevraagd, de komst van de dj's geregeld en een bewakingsdienst ingehuurd. "In verband met de veiligheidseisen van de brandweer mogen we niet meer dan 650 mensen toelaten," verklaart Muts. "Er kunnen makkelijk duizend mensen in maar de brandweer vindt dat niet veilig. Zo'n sporthal is natuurlijk niet te vergelijken met de Rai, waarin verschil lende ruimten verschillende soorten muziek wordt gedraaid. Hier heb je al leen de sportzaal met een hoofdpodium en de naastgelegen Time Out-bar. De laatste wordt ingericht als chill-out ruimte. Daar draaien de dj's rustiger muziek zoals reggae en funk. In die ruimte kun ie wat drinken en uitmeten "Bartz is een producer uit München. Hij presenteert een live-act. Dat wil zeggen: hij maakt zijn eigen muziek met geluids effecten, beats en baslijnen," vertelt or ganisator Muts. "Bartz is nog nooit in Nederland opgetreden. Dit is pas zijn eerste keer." Het hele programma wordt overigens aan elkaar gepraat door MC Baker en in de chili out-ruimte zijn Soester dj's als Haak Bootz, LBW en Yaz actief. Metaaldetector Het organiserende duo heeft er alle ver trouwen in dat het feest, net als in april, goed verloopt. Voordat de jongeren in de feestzaal worden toegelaten, worden ze eerst met een metaaldetector gefouil leerd door gediplomeerd bewakingsper soneel. Ook worden tassen nagekeken op wapens en drugs. "Als er wat gevon den wordt, dan ben je het meteen kwijt," waarschuwen Muts en Jaklofs ky. Dat handelaars in xtc en andere aan verwante stoffen niet welkom zijn op de danceparty, behoeft geen betoog. "De vorige keer is er nog iemand aangehou den wegens diefstal. Met de voorberei dingen wat betreft de veiligheid zijn we twee maanden bezig geweest." Behalve de aanwezigheid van een EHBO-post is het ook zaak om voldoende gratis wa ter te verstrekken. "Vroeger gebeurde het nog wel eens dat uitbaters de water kranen in de toiletten afsloten. Dat de den ze om de consumptieverkoop te sti muleren. Het is gevaarlijk in verband met uitdrogen. Daarom is het verboden om op dit soort party's de kranen af te sluiten." Om de partygangers veilig naar en van de Banninghal te vervoeren, zijn bussen ingezet. Om 22.45 en 23.45 vertrekt er een bus vanaf station Soest-Zuid. Om 22.30 en 23.30 vertrekt er een bus vanaf station Amersfoort. De bussen vertrek ken na afloop van de party bij de Ban ninghal om 04.15 en 05.15 uur weer naar Soest en Amersfoort. Kaarten kos ten in de voorverkoop 32,50 en bij de deur 40,00. In Soest zijn ze te koop bij de VVV, Pandora's Box en de Music Store. Zeven uur feesttijd Dat het laatste geen overbodige luxe is, blijkt uit het programma van de avond. Want een dancefeest op volle sterkte, van 22 uur tot 5 uur in de ochtend, vraagt om een hoop energie. "We heb ben zeven uur feesttijd aangevraagd, en dat hebben we ook gekregen," zegt Muts voldaan. Bij die twee danceparty's zal het jaarlijks blijven omdat de ge meente dat het maximale aantal vindt in verband met overlast. De Soester dj Yaroon verzorgt de warming up tussen tien en twaalf uur. Omdat het feest ei genlijk pas begint te lopen vanaf twaalf uur zijn de hoofdacts dan ook vanaf die tijd geprogrammeerd. In rap tempo vol gen de Belg Marco Bailey, de Duitser Richard Bartz en de Nederlander Mi- chel de Hey elkaar op. j Ouderen en Zelfstandigheid; dat I was het thema van de informatie- avond die op 22 september jl. werd I gehouden in het dienstencentrum De Drie Eiken. Behalve een delega- tie van het bestuur van Stichting De ji Drie Eiken waren ook de directeur van de Stichting Zorgcentra Soest i en de hoofdverpleegkundige van De |i Heybergh aanwezig. De avond ij stond in het teken van de wensen van de oudere van nu. De tijden zijn veranderd. Een oudere van nu wil zo [lang mogelijk zelfstandig blijven |De stichting De Drie Eiken verhuurt R woningen aan zelfstandig wonende h ouderen vanaf 59 jaar. De laatste jaren ontstonden problemen die het gevolg ■zijn van de steeds hoger wordende ge il middelde leeftijd van de bewoners. Het verloop in De Drie Eiken is gering. Te- I recht willen ouderen zo lang mogelijk ■zelfstandig blijven. Dat betekent wel dat Ide bewoners steeds vaker een beroep op ■elkaar moeten doen. Daarbij speelt tot ■op heden de bewonerscommissie een belangrijke rol. Maar ook de gemiddel- Ide leeftijd van de leden van de bewo nerscommissie wordt steeds hoger. Naarmate de jaren verstrijken zullen de [bewoners niet meer in staat zijn een [beroep op elkaar te doen in de mate, waarin dit nu nog wel gebeurt. Daarover heeft de bewonerscommissie baar zorg uitgesproken tegenover het estuur van de Stichting De Drie Eiken. Daarom oriënteerde het bestuur zich op mogelijkheden om, weliswaar beperkte orgfaciliteiten te bieden teneinde - ook buderen, die het zich niet kunnen ver- joorloven zich in te kopen in dure en Huxe woonzorgcentra of die dat niet wil- [len omdat ze graag in Soesterberg wil- tlen blijven wonen - de mogelijkheid te Tjcreëren zo lang mogelijk in een pretti- omgeving zelfstandig te wonen. Bet bestuur van de Stichting draagt liervoor twee oplossingen aan: nood- fculp en een evenwichtige leeftijdsop bouw van de bewoners. Noodhulp en alarmering i de bewoners van De Drie Eiken lan, dank zij de medewerking van De Heybergh en de zorgverzekeraars, een ioodhulpservicepakket gedurende 24 pur aangeboden worden. Dat betekent (at wanneer iemand onwel wordt er ïiddellijk alarm geslagen kan worden en vrijwel onmiddellijk deskundige hulp 'geboden wordt. Soms kan volstaan wor den met het verschonen van een bed als iemand zich plotseling niet goed voelt. Maar het kan ook nodig zijn dat een dokter of ambulance wordt gebeld. Er kan zich ook een situatie voordoen, die tijdelijke opname in een ziekenhuis of anderszins noodzakelijk maakt. Dan kan een beroep op De Heybergh gedaan worden om te bemiddelen en samen met de bewoner te zoeken naar een op lossing. Behalve op acute noodhulp kan een beroep gedaan worden op de nodige hand- en spandiensten vanuit De Hey bergh. Denk aan hulp bij het aantrekken van elastieken kousen, het druppelen van ogen, medicijngebruik, dokters- of specialistenbezoek. En tal van andere zaken. Vanuit De Heybergh wordt dan in goed overleg met de bewoner gezocht naar de best mogelijke hulp. Het kan gebeuren dat De Heybergh die zelf biedt, maar het kan ook zo zijn dat De Heybergh een beroep doet op de Thuis zorg of - afhankelijk van de hulpvraag - de Hulpdienst. De Heybergh zal er voor zorgen dat mensen hoe dan ook op deskundige wijze geholpen worden. De Heybergh biedt zorg op maat. Dat be tekent dat afhankelijk van de persoon lijke omstandigheden gezocht wordt naar de beste oplossing. Om dit alles te effectueren is, behalve een nieuwe alarmeringsinstallatie voor de verbinding met De Heybergh, extra personeel in De Heybergh nodig. De zorgverzekeraars nemen de extra perso neelskosten voor het grootste deel voor hun rekening. De kosten voor de nieu we alarmeringsinstallatie komen geheel voor rekening van de Stichting De Drie Eiken. De zorgverzekeraars, die de noodhulp voor het grootste deel financieren, stel len een eigen bijdrage van f 30,00 per maand als voorwaarde. Wat dat betreft wordt een beroep gedaan op het solida riteitsgevoel van de bewoners. Wie nu nog geen hulp nodig denkt te hebben, verzekert zich tegen de gevolgen van het ontbreken van noodhulp op het mo ment dat die wel noodzakelijk is. Daar bij komt dat deelnemen een soort ver zekering is van goede leef- en woonom standigheden tot op hoge leeftijd. Im mers met de hulp van deskundigen zal altijd worden gezocht naar oplossingen die het zelfstandig wonen bevorderen. Het bestuur van de Stichting De Drie Eiken doet een dringend beroep op alle bewoners om mee te doen. Belemme ringen van financiële aard mogen deel nemen niet in de weg staan. Daarvoor zal in goed overleg naar een oplossing gezocht worden. Evenwichtige leeftijdsopbouw We leven in een tijd waarin veel oude ren actief en deskundig zijn. Ouderen zetten zich in voor belangenbehartiging op verschillende niveaus. Dat is een ontwikkeling die ten goede komt aan de sfeer en het klimaat van De Drie Eiken. De huidige bewonerscommissie is een sprekend voorbeeld van die ontwikke ling, maar de leden worden ook ouder en zullen op zeker moment hun zetels ter beschikking stellen en opgevolgd moeten worden. Ook daarom is een evenwichtige leeftijdsopbouw van de bewoners van belang. De Drie Eiken is net als elke andere buurt in het dorp een verzameling van mensen die tot op ze kere hoogte op elkaar aangewezen is en voor hun belangen moet opkomen. Dat vraagt een bepaalde vitaliteit en deskun digheid van bewoners. De Drie Eiken is en blijft immers een wooncomplex voor zelfstandig wonende ouderen. Om de gemiddelde leeftijd omlaag te brengen, werd in overleg met de ge meente Soest gezocht naar een ander beleid dat de toewijzing van de wonin gen regelt. Tot nu toe was het zo dat het aantal punten voor doorstromers werd verhoogd met hun leeftijdjaren. Dat had consequenties voor de leeftijdsopbouw van de bewoners. Daarom heeft de ge meente op verzoek van het bestuur van de Stichting De Drie Eiken besloten de toewijzing van de woningen aan te pas sen en erin toegestemd dat deze "om en-om" worden toegewezen. De ene keer is een woning bestemd voor de leeftijdscategorie 59-65 jaar en de ande re keer voor de leeftijdscategorie van 59 jaar en ouder. Zaterdag 30 september en zondag 1 oktober ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 aalm. Duivenvoorde; cantores Zondag 10.30 aalm. Duivenvoorde; he renkoor HERVORMD/GEREFORMEERD (Samen op Weg) Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. f. Zijlstra WORLD OUTREACH CHURCH Stemerdingweg 3 10.30 Mark Six Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 351200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. HUISARTS van 9 t/m 13 oktober De collega's nemen waar. Op zaterdag 30 september wordt in 't Lichtpunt van Sterrenberg een speel goed- en kinderkledingbeurs georgani seerd. ledereen is welkom van 9.30 tot 11.30 uur. Het inbrengen van kleding en speelgoed is op vrijdag 29 september tussen 18.30 en 20.00 uur. Kleding dient van deze tijd, schoon en heel te zijn, graag voor zien van een sticker met verkoopnum mer, maat en prijs. Per verkoopnummer kunnen maximaal 30 stuks worden in geleverd, vanaf maatje 80. Er wordt geen schoeisel geaccepteerd. Ook het speelgoed moet schoon, heel en com pleet zijn, voorzien van verkoopnum mer en prijs. Knuffels worden niet ge accepteerd. De inbreng is maximaal 30 stuks. Losse onderdelen graag bij elkaar bundelen. Verkoopnummers zijn aan te vragen bij: Mattie Schreuders, 030-2890076; Els Schipper, 030-6957337, en Hannah Wezelman, 0346-353071. 10% van de opbrengst van koper en verkoper is, be stemd voor speelgoedaanschaf voor de crèche De Kleine Beer. Afhalen van niet verkochte kleding en speelgoed op zaterdag 30 september tussen 15.00 en 15.30 uur. Op donderdag 28 september wordt Ba- bette Alma van Radio M, tijdens de vie ring van de dag van de zorg voor bewo ners en medewerkers van Abrona geïn stalleerd in de functie van ambassadri ce voor deze organisatie. Deze feestelij ke gelegenheid vindt plaats om 16.00 uur in zalencentrum 't Lichtpunt op lo catie Sterrenberg in Huis ter Heide. In totaal zullen er zo'n 700 zorgvragers van Abrona aanwezig zijn om het feest bij te wonen. Het feest voor de medewerkers speelt zich in de avonduren af. Babette Alma heeft aangegeven dat zij de functie van ambassadrice voor Abro na wil aanvaarden door haar betrokken heid bij de zorgvragers van Abrona en de dienstverlening die aan deze doel groep wordt geboden. In de toekomst zal zij, op regelmatige basis, als verte genwoordigster van deze organisatie bij verschillende gelegenheden aanwezig zijn. De directie van Abrona is Babette bijzonder erkentelijk dat zij deze func tie wil vervullen. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Warme maaltijd Dinsdag 3 oktober kunnen 5 5-plussers aanschuiven voor een warme maaltijd, bestaande uit meloen met ham, hutspot met gehaktbal en een vlaflip. Opgeven kan tot 2 oktober, 12.00 uur. Kosten: 7,50 gulden per persoon. Jazz Zaterdag 7 oktober treedt de Folk Uni- versity Jazzband uit Harderwijk op. Het concert begint om 19.30 uur, de toegang is gratis. Op de Kampweg werd vrijdagmiddag een verkeerscontrole gehouden. In to taal ontvingen tien bestuurders een be keuring voor het niet dragen van een autogordel. Een bromfietser kreeg een boete voor het rijden zonder helm. De kracht van de reclame ligt in de herhaling Er waren maar weinig genodigden bij de onthulling van het kunstwerk 'Doorbraak'. Het beeldje werd na een fikse renovatie door de kunste naar Simon Bolhuis weer op zijn oude plaats neergezet op het bordes van het Kontakt der Kontinenten. Het plastiek is eigenlijk de enige tastba re herinnering van de strijd tegen de koude oorlog. Vandaar dat het restau ratiecomité, bestaande uit een aantal vredesactivisten, er belang aan hechtte dat het beeld in de oude glorie zou wor den hersteld. Behalve initiatiefnemer Maarten Schaafsma, het kunstenaarsechtpaar en Bert Kattenburg waren er niet veel oud actievoerders gekomen. Ook de cabare tier Jack Spijkerman liet via zijn mana gementbureau weten niet te komen. Het beeldje is echter weer op zijn sokkel geplaatst. „En daar was het eigenlijk om te doen," aldus de initiatiefnemers. "We zijn blij dat Dimitri Ferscht man (cello) met zijn dochter Liza (viool) op ons eerste concert wil ko men spelen. Hij woont hier in de buurt en vindt het een leuk initia tief." Peter Ensdorff is coördinator van de serie klassieke concerten waarmee het Cenakel over ander halve week wil starten. Nu de aan vangsdatum vlak voor de deur staat, raakt hij toch wel een beetje gespan nen. "Ik ben benieuwd of het aan- De negen klassieke concerten worden elke eerste zaterdag van de maand ge houden in de gerenoveerde kapel van het voormalig klooster. Volgens Ens dorff is de kapel omgetoverd tot een sfeervolle, intieme concertzaal. "We richten de zaal in voor zo'n honderd tot 120 bezoekers. Je zit dan een beetje ruim en kunt de benen strekken. Het was niet moeilijk om het programma te vullen. Vanwege de muziekfestivals heb ben we wel wat relaties opgebouwd. Er is hier maar één concertmogelijkheid en dz* is in de Proefkelder op het industrie terrein." Voor het dorp Soesterberg is het klas sieke podium een aanwinst, denkt Ens dorff. Maar ook Soest biedt weinig op dat gebied. "De concertserie is vooral bedoeld om jongeren podiumervaring te laten opdoen. In de omgeving is dat vrijwel niet mogelijk. Als talentvolle 17- jarige kun je niet zomaar bij het concert gebouworkest meespelen. Ervaring moet je elders opdoen." Een aantal conservatoria heeft al laten weten zeer geïnteresseerd te zijn. Ook organisaties die concoursen houden, zoals het Prinses Christina- of Steinway Concours, zien in het Cenakel een mo gelijkheid tot optreden. "Daarnaast bie- den we aan Soester koren de mogelijk heid om voor een zacht prijsje hun jaar lijkse uitvoering in de kapel te houden." Volgens Ensdorff moet de concertserie in het Cenakel een begrip worden in de omgeving. De concertsamenstellers van het Cena kel hebben voor dit seizoen veelbelo vende namen weten binnen te halen. Er zijn onder meer optredens van pianist Anatoli Kotchebine, dit jaar winnaar van het Prinses Christina Concours, en de Belgische pianist Liebrecht Van- beckevoort (finalist Steinway Concours 2000). Er zijn concerten van het Colen- so Consort, het Kodaly koor en de vio liste Letizia Sciarone die samen met de pianist Roderigo Robles de Medina op treedt. Tweemaal Ferschtman Op 7 oktober zullen Dimitri Ferschtman en zijn dochter Liza optreden. Ferscht man werd in 1945 in Mokou geboren en studeerde aanvankelijk aan de Centra le Muziekschool bij de cellist Milnikov. Daarna studeerde hij aan het conserva torium bij Galina Kozolupova en Nata- lia Gutman. Na zijn studie werd hij lid van het Glinka Kwartet, waarmee hij honderden concerten gaf in binnen- en buitenland. Hij trad ook regelmatig op als solist. In 1978 vestigde Ferschtman zich in Nederland. Hier trad hij op als solist onder dirigenten als Frans Brug gen, Kenneth Montgomery en Edo de Waart. Naast zijn optredens geeft hij les aan de conservatoria in Den Haag en Amsterdam. Zijn dochter Liza werd in Hilversum geboren en begint zich ook al als een veelbelovende violiste te ontpoppen. Volgens de jury van de Philip Morris Finest Selection Award 1998, beschikt zij over 'betoverend spel, ontwapenen de vitaliteit en verbluffende techniek'. In het kader van de Holland Music Ses- sions, heeft ze al opgetreden in de klei ne zaal van het Concertgebouw in Am sterdam. Ze volgde onder meer master- classes bij Philip Hirschhorn en Viktor Liberman. De pianiste Mila Baslawskaja is op 7 oktober ook van de partij. Zij is de echt genote van Ferschtman en vormt met hem een duo dat al vele radio-opnames achter de rug heeft. Zij geeft les aan het conservatorium in Rotterdam. Het drie tal speelt overigens werken van Schu- man, Beethoven, Weniawsky en Sjosta- kowitsj. Het concert begint om 20.15 uur. Kaar ten kosten 25 gulden; houders van een CJP- of 65+-pas krijgen vijf gulden kor ting. Plaatsen reserveren: tel. 0346- 351755. f éi." In het dorpshuis Burgstede te Soesterberg Zaterdag 30 september en zondag 1 oktober van 10.00 -15.00 uur Inl. 8 0346-35 19 75 GRATIS TOEGANG A V A A Om nog onbekende reden is zaterdag een geparkeerde caravan op de hoek van de Chr. Huygenslaan en Anton van Leeuwenhoecklaan in brand gevlogen. Een voorbijganger zag dat de voorkant van de caravan brandde en waarschuw de de eigenaar. Deze had zijn caravan naast zijn schuur gestald. De caravan en de zijkant van de schuur raakten bescha digd door de brand. De Vereniging Soesterbergs Belang start vanavond met een maandelijks inloopuur voor bewoners van Soesterberg. Onder het motto: "De VSB gaat in gesprek met Soester berg" hoopt de vereniging de me ning van bewoners te horen over za ken die de dorpelingen aan het hart gaan. "Soesterberg groeit, maar Soesterberg bloeit nog niet," stelt het bestuur. Er valt nog veel werk te verzetten. Het inloopuur wordt op de laatste woensdag van de maand gehouden in de openbare bibliotheek. Tussen half zeven en half acht 's avonds. Volgens secretaris Treur is het spreekuur een voortzetting van het raadsuurtje dat ooit door de raadsleden in Soesterberg op poten is gezet. Dat is uiteindelijk dood gebloed. "Omdat wij toch frequenter met de bewoners van gedachten willen wisselen, hebben we het initiatief weer opgepakt. Of er veel gebruik van wordt gemaakt weten we niet. Dat moeten we afwachten." Het idee voor het inloopuur is ook in gegeven door de gedachte dat Soester- bergers meer met elkaar samen moeten werken. "Het bestuur is van mening dat zij in deze tijd meer moeite moet doen om haar doel, het behartigen van de be langen van Soesterberg, te verwezenlij ken. De inwoners van Soesterberg zou den elkaar meer moeten vinden en sa menwerken. Op die wijze kan er meer bereikt worden, het is van belang voor de eigen inwoners," aldus het bestuur. De zaken die de VSB aan de orde wil stellen zijn bijvoorbeeld de ontwikkelin gen rond het Kamp van Zeist en de eventuele komst van een bedrijventer rein langs de Richelleweg. Ook de vraag of Soesterberg wel groen wil inleveren voor woningbouw als er meer woningen rond de basis gebouwd mogen worden. Belangrijk vindt de VSB het ook om te weten of er mensen zijn die last hebben van de A28. De uitbreiding van de ski baan en aanleg van een golfbaan zijn ook items waarover de VSB meningen wil horen. "Het is niet de bedoeling dat mensen komen klagen over kattenpoep in de tuin," verduidelijkt secretaris Treur. "Daar zijn andere instanties voor. Wel willen we de mening van alle betrokke nen horen. In dat opzicht nemen we een neutrale positie in." Soesterbergers die willen meehelpen om een aantal vraagstukken aan de orde te stellen, kunnen dat vanavond voor de eerste keer doen. Helianthus (de kleine zonnebloem) 60 cm lang 10 stelen per bos van fl. 7,75 voor Cyclaam in 13 cm pot, diameter 30 cm vol met bloem en knop van fl. 7,75 voor Van donderdag 28 september t/m woensdag 4 oktober op al de tuinplanten Eigendomweg 80 SOEST Buys Ballotlaan 11-13 SOESTERBERG

Soester Courant | 2000 | | pagina 17