^Paüette ptam/SoVoCo Iaat niets aan twijfel over tfHUIS Herenteam MHC Soest op titelkoers Investering in basisprincipes BDC Soester golfkampioenen folleybalsters gaan elke week voor stunt in eerste divisie VOLLEYBAL dakreling 10VED. I Onze najaars collectie is compleet en natuurlijk weer origineel! 10 september 000 Hockeysters niet in goeden doen ondanks 3-0-zege HOCKEY Coach Stoelenga: "Iedereen moet inzetbaar zijn, dat is de doelstelling" HANDBAL Sportprogramma GOLF TRIATLON Estafette triatlon Arbitrale dwaling kost SEC punten in slotfase: 1-3 Spitsen Hees missen kansen tegen Rood Wit PAGINA 21 PAGINA 20 gÉNSDAG 27 SEPTEMBÊR2ÖÖn" SOESTER COURANT vergrendeling rbag n bestuurdersstoel ."Niks moet, alles mag." Dat is de demming die momenteel onder de L||eybalsters van Stam/SoVoCo ^erst. Onder leiding van de nieuwe Lach Gert Veldhuizen, hij volgde Lge Olthof op die na drie jaar wat anders ging doen, gaan ze elke week l0or een stunt in de eerste divisie. DeSoester Courant zocht hem op in Veenendaal en sprak met hem over zijn successen, zijn visie en zijn vol- leybalploeg. Als de ploeg van hetzelfde niveau is als de rest, dan heeft ze een streepje voor. ftweet namelijk dat ze op korte termijn beter worden", aldus Veldhuizen die nu ine maanden aan de Soester vereniging «rbonden is en het zeer naar zijn zin beeft. "Op organisatorisch gebied is er bier wat neergezet. De financiële mid delen zijn acceptabel voor dit niveau en bet enthousiasme van de mensen er omheen straalt er van af." Verder besteedt manager Jacques Har enberg zijn energie en aandacht aan [verschillende randvoorwaarden, waar door de volleybalsters zich alleen met bet spel hoeven bezig te houden. "Het is fantastisch om op deze manier te wer ken. Er is een conditietrainer, die do- [cent aan het CIOS is en de begeleider is van de wereldkampioen jiu-jitsu. Hij boudt zich bezig met de belastbaarheid straining. Daarin wordt elke keer het Ivetpercentage bijgehouden en de hart slag opgemeten. Ik ben daar erg over te 'spreken en ik zie progressie, met name in het herstel van de meiden na een fy siek zware trainingsarbeid. Daaruit kan ik afleiden dat ze fit zijn". Hoewel de ploeg gestaag vorm begint te knjgen, kwam de Veenendaler niet in een gespreid bedje' terecht. Sommige speelsters hadden al te kennen gegeven weg te gaan bij de Soester vereniging. Zo vertrokken Afke Geerlings, Michelle van Rooy en Jeanne van Vliet. Spelver- deelster Angela van Silfhout stopte. Van de ploeg die vorig jaar als vijfde in de eerste divisie eindigde, bleven Suzanne van de Heuvel, Leonie van der Horn, Reina Wieberdink, Linda Ellenbroek en Albertina de Haan de club trouw. Veld huizen ging op zoek naar geschikte ver vangsters en vond er zes. Karlie van Kuijk (afkomstig van Utrecht), Monique Wismeyer (Dinto), Hedda Meyer (Nes- selande, daarvoor al eens Stam/SoVo- Co) en Saskia Faber (Vrevok) zijn de nieuwelingen. Verder hevelde de coach Sya Beemer en Marit Fakkeldij van het tweede team over naar zijn ploeg. Dit team moet in de competitie voor een stunt gaan zorgen. "We gaan voor het linkerrijtje", stelt Veldhuizen die afge- loppn seizoen in dienst was bij Vrevok. De Veenendaler die mindervalide is en als gevolg daarvan in een rolstoel zit, rolde toevallig in het wereldje. Hij werd door een vriend gevraagd om in zijn woonplaats bij VCV een jeugdteam te gaan begeleiden en dat leidde al snel tot successen. Binnen drie jaar behoorde deze ploeg tot de beste acht teams van Nederland en de club bood hem aan een trainerscursus te gaan volgen. "Ik zag dat als een investering in mezelf. Ik heb een regelmatige opbouw van mijn trainerscarrière gehad. Ik ben ook nog nooit op mijn bek gegaan. Het was een combinatie van plezier en succes. Alle teams die ik trainde, stonden er aan het eind beter voor dan toen ik begon. Dat geeft iets extra's". Toch stonden de clubs niet in de rij om van de diensten van Veldhuizen gebruik te maken. "Die rolstoel hè, daar ben ik bijna van over tuigd. Aan het begin van 1990 zag de spelersgroep van Vollkei (Amersfoort- red.) het in me zitten, maar die werd door het bestuur teruggefloten". Deze situatie is daarna niet meer voorgeko men. Vanaf het moment dat hij de he ren van Cito in Zeist ging trainen, liep het storm. In 1992 kwam hij binnen bij een bescheiden ploeg uit de derde divi sie, vijf jaar later nam de Veenendaler afscheid van de formatie die in de eer ste divisie op de tweede plaats was geëindigd. Veldhuizen ging aan de slae bij de dames van Vrevok en daar had hij ook meteen succes. Hij debuteerde met een derde plaats in de tweede divisie en het jaar erop volgde het kampioen schap. Wat voor een trainer is hij eigenlijk? "Ik ben een liefhebber van het spelletje en van het teamgevoel. Ik ben niet echt een specifiek technische trainer, maar een tactische teambuilder. Ik kan goed ob serveren en kan dat aardig overbrengen op mijn ploeg". Veldhuizen, docent aardrijkskunde en geschiedenis aan een vbo/mavo, legt uit hoe het toch komt dat onderwijzers ook in de sport goed tot hun recht komen. "Er zijn veel raak vlakken. Denk maar aan communicatie, uitstraling, planning, groepsvorming. Dat zijn vaardigheden die je in het on derwijs ontwikkelt en in de sport kan benutten". Combinatie Veldhuizen is samen met assistent Jos Blanken, die hij al jaren kent, in de voorbereiding begonnen met een sys teem dat een combinatie is van heren en damesvolleybal. Vooral in aanvallend opzicht is het de bedoeling dat Stam/ SoVoCo elementen van de heren in haar eigen spel implementeert. "We zijn in staat om een hoog rendement vanaf de drie meter-lijn te halen. En dat zie je zelden bij de dames. We beschikken over veel kracht en snelheid. Bovendien heeft de ploeg een aantal speelsters dat verschillende services kan slaan. Of het nou de floater of de sprongserve is, dat maakt niet uit. Het is afwachten hoe zich dat onder competitiedruk ontwik kelt". Verder probeert Veldhuizen de vlakver- dediging toe te passen, wat neerkomt op een snelle en agressieve defensie die veel ruimte in de rug openlaat. Deze ruimte wordt met het hele lichaam ver dedigd. "Je maakt jezelf groot. Sommi ge speelsters zijn nog bang, maar door te blijven trainen, verdwijnt de angst vanzelf', meent de coach die veel aan dacht heeft besteed aan de cohesie van de ploeg. Dat begint langzamerhand vruchten af te werpen. "Als ik zie hoe de meiden elkaar steunen en hoe team gericht ze zijn, dat is indrukwekkend. Ze zijn gretig, leergierig en staan open voor nieuwe dingen. De beleving is zeer groot, af en toe moet je ze zelfs van het veld afschoppen". Zaterdag mag Stam/SoVoCo voor het eerst in de eerste divisie opslaan. In de Bunt komt Martinus 2 op bezoek. Aan vang 17.00 uur. Heren Het herenteam van Stam/SoVoCo start vrijdag het nieuwe seizoen tegen Wilhel- mina. Aan het roer van de ploeg staat Jurjan van Slooten die vorig jaar nog Gert Veldhuizen over de volleybalsters van Stam/SoVoCo: "Ze zijn gretig, leergierig en staan open voor nieuwe dingen. De nieuwe trainer!coach van de Soester club is zelf razend enthousiast en heeft goede hoop op een goede klassering in de eerste divisie. "Ik weet dat ze op korte termijn beter zullen wor den. Foto: Aldo Allessie actief was als spelverdeler. "Het bleek erg moeilijk te zijn om een trainer te vinden na het vertrek van Ali Mogha- dassian. Het verzoek om coach te wor den kwam vanuit het team", aldus Van Slooten die gediplomeerd is en een op leiding aan de CALO in Zwolle heeft volbracht. Om goed te kunnen trainen en te coachen heeft hij het spelen voor lopig uit zijn hoofd gezet. De formatie heeft zich ten opzichte van afgelopen seizoen, waarin Stam/SoVo- Co als derde in de promotieklasse ein digde, aanzienlijk versterkt. "De selec tie was te krap." Van Vollkei uit Amers foort kwam de 17-jarige Maurice van Vliet over. Verder maakten de oud-le den John van Brummelen (voor de tweede keer) en Roel Richmond de overstap naar de Soester vereniging. Beiden zijn afkomstig van AGAVS. Na een afwezigheid van twee jaar, vanwe ge een operatie, is Marcel van de Veer weer van de partij. Van Slooten kijkt de competitie met vertrouwen tegemoet, hoewel hij nog niet kan inschatten waar de ploeg mo menteel staat. Het vertrouwen is geba seerd op een goede voorbereiding. De volleyballers moesten evenwel wennen aan de nieuwe spelregels die al eerder in de eredivisie zijn ingevoerd. Ook in deze klasse kan er direct een punt ge scoord worden. "SoVoCo staat er om bekend een slow-starter te zijn. Zaak is om zuiniger om te springen met servi- cefouten. Het vergt een heel andere in stelling van de jongens." A) - 033-4670599 uur, 17.00 uur. Japonnen, deux pièces, blouses en rokken enz. in de maten 38 t/m 50. u graag bij uw adviseren. den WIJ i drankje en hapje u klaar. lig even langs! CHEQUE VAN geldig op 30 september 2000 ns geven wij deze die u bij een besteding V kunt inleveren. Meijer 235 - 3761 CD Soest - 602 41 60 Peter Stoelenga (rechts) en Cleem Diemers hebben beiden een rijk verleden als speler van het eerste team van Smeeing! BDC. Dit seizoen is de technische leiding in handen van het Het herenteam van MHC Soest ligt voorlopig op koers. De Soesters, die voor het kampioenschap in de der de klasse moeten afrekenen met ge duchte opponenten als Almere en Amersfoort, behielden de ongesla gen status door aan de Koningsweg Lelystad simpel opzij te zetten: 6-0. De withemden gaven de wedstrijd voor al na rust kleur. In de eerste periode slo pen er te vaak slordigheden in het spel van MHC. De drang om zoveel moge lijk te scoren bleek debet aan het balver lies aan Soester zijde. Justin van der Bom bracht de thuisploeg op voorsprong, alvorens Rein Jansen met een backhandschot de ruststand op 2-0 bepaalde. De tweede helft was nog maar net begonnen toen Lelystad met een man minder verder moest spelen. Een Flevolander beledigde de scheid- rechter en moest inrukken. MHC benut te de ruimte en vond steeds de vrije man. Een strafcorner van Pepijn Goed hart leverde de 3-0 op. Daarna ging het hard. Achtereenvolgens Tim van Tol, Garald Glaucke en Gilles Collard tilden de score naar 6-0. Zondag wordt MHC voor het eerst in deze competitie op de proef gesteld wanneer de formatie op bezoek gaat bij Almere dat eveneens nog niet verloren heeft. "Almere is een goede ploeg. Vo rig jaar eindigde onze laatste confronta tie in een 7-1-nederlaag voor ons. Onze spelers willen iets rechtzetten. We ken nen ze en wellicht kunnen we daar op anticiperen", keek coach Matthias Slagt alvast vooruit. Dames De dames van MHC Soest legden een bedroevende partij op de mat, maar wonnen hun wedstrijd wel. De Kraaien, één van de zwakste ploegen in de twee de klasse, moest er aan de Koningsweg met 3-0 aan geloven. Vooral in eerste 35 minuten waren er weinig fraaie ac ties te zien. De withemden, opnieuw niet in de sterkste opstelling, lieten de formatie uit Wormerveer teveel hock eyen, terwijl ze zelf een te laag baltem po hanteerden en weinig kansen kregen. Toch ging de ploeg van Peter Weisscher rusten met een 1-0 voorsprong door een i doelpunt van Maaike Dorrestein. Na rust liepen de combinaties iets vlot ter, hetgeen resulteerde in een tweede treffer door routinier Merion van As die door Weisscher uit het tweede was 'ge plukt'. In de slotfase bracht Lisanne Sudmeyer via een strafcornervariant de eindstand op het bord: 3-0. "We speelden te gehaast en konden het geduld niet opbrengen om de Kraaien stuk te spelen. Hoewel het niet al te fraai was, bespeur ik toch progressie in de ploeg. Nu maar hopen dat de geb lesseerde speelsters snel weer fit raken", zei de Soester coach. Foto: Aldo Allessie Duns om de bal aan de Koningsweg, waar het eerste herenteam van MHC Soest zijn koppositie in de derde klasse verstevigde. duo dat voorheen als respectievelijk cirkelloper en hoekspeler actief was. Het tweetal wil bereiken, dat alle spelers van de se lectie inzetbaar zijn, zonder dat het spelniveau daaronder leidt. Investeren in de basisprincipes, dat is de kerngedachte dit seizoen bij handbalvereniging Smeeing/BDC. De club heeft in de personen van Peter Stoelenga en Cleem Diemers de mensen gevonden die deze visie willen overdragen aan het eerste he renteam. Volgens Stoelenga is het aan hem en Diemers om iedere spe ler weer eigen te maken met het BDC-spelletje. Dat dat tijd vergt, is logisch. Daarom vindt Stoelenga het minder van belang dit seizoen naar de ranglijst te kijken. "De spelers hebben wel aange geven in ieder geval hoger te willen ein digen dan vorig jaar toe ze vijfde wer den. Bij mij ligt de doelstelling op een ander vlak. Primair is dat we gaan hand ballen met tien mensen en niet met zes zoals dat afgelopen jaar gebeurd is. Ie dereen moet inzetbaar kunnen zijn, waardoor er geen verzwakking optreedt in het team. Dat is het uitgangspunt. Daarom denk ik dat de winst meer bij het volgende seizoen ligt dan dit jaar", aldus Stoelenga die weer terug op het oude nest is. De coach (36), woonachtig in Badhoe vedorp, begon op 18-jarige leeftijd met handballen. Dat was niet de enige sport die hij beoefende. Stoelenga deed ook aan basketbal, waterpolo en honkballen. Al vrij vroeg, toen hij nog junior was, mocht hij in het eerste debuteren en stak hij veel op van onder meer Piet Diemei en Harry Schrikker. Zij waren de trai ners die via gestructureerde trainingen de basisprincipes bij BDC introduceer den. Afgelopen jaar bekeek hij enkele malen het herenteam van BDC, dat onder lei ding stond van Saskia van de Brink. "Tijdens de laatste wedstrijd sta je wat met jongens na te praten en bespreek je je visie. Dat sprak ze aan. De vereniging heeft toen contact gelegd. Ik heb aan gegeven dat ik het niet allleen kon van wege mijn privé- en werksituatie. Daar na bleef het even stil, omdat BDC toch op zoek was naar een trainer die wel twee keer per week voor de groep kon staan. In juli werden de banden weer aangehaald en zijn we eruit gekomen". De invulling van de tweede trainers- functie werd gevonden in Cleem Die mers, ook iemand met een hart voor de vereniging. "Onze visie komt overeen en we vullen elkaar aan. Ik ben de kapitein die het woord voert, maar wel nadat We overlegd hebben. Een voordeel is dat wij het spelletje van BDC kennen. Je kent de onmogelijkheden, maar ook de mogelijkheden. Bovendien kennen wij de handballers persoonlijk omdat we vroeger met de jongens gespeeld heb ben. De zwakke en sterke punten zijn bij Cleem en mij bekend. Het mooiste is natuurlijk om de zwakke punten er uit te halen en de sterke punten te benut ten", aldus de Badhoevedorper die in het dagelijks leven ook een leidingge vende functie bij een uitzendorganisatie heeft. Individu Volgens Stoelenga lag het zwakke punt vorig jaar bij een te krappe basisploeg. "De jonge jongens en de spelers van buitenaf hielden niet gelijke tred met de basisploeg, de spelers met de ervaring. Als daar niks aan gedaan wordt, dan zal er ook geen verandering in komen". Beide coaches verschoven de aandacht naar het individu. Elke speler is gelijk en moet zich goed kunnen ontwikkelen, ook de jongens die al jaren in de basis staan. En dat kost tijd. "Er is nog een lange weg te gaan, maar met een brede re selectie ben je toch minder kwetsbaar. Afgelopen jaar zag ik dat wanneer een basisspeler uitviel, er een probleem ont stond". Ook stelt de BDC-coach dat de basis nog veel moet leren. Met name in ver dedigend opzicht. "Defensief kwam de ploeg te kort. Daar is nooit echt op ge traind". Vooral met behulp van 'loop scholing' probeert Stoelenga de verde diging bewust te maken dat het in het verleden vaak fout was gegaan. Een belangrijke rol hierin speelt de gediplo meerde Patty Timmer. Zij heeft in de voorbereiding de nadruk gelegd op het voetenwerk van de ploeg. Stoelenga en Diemers investeren dus met name in het individu, de verdedi ging, maar ook in de aanval. Daar ligt de kracht van BDC en dat willen ze zo effectief mogelijk benut zien. Samen bespreken zij de trainingen en bepalen de speerpunten voor de komende perio de. "We hebben een heel schema in el kaar gezet. Daarop staan per maand de accenten die uiteindelijk moeten uit monden naar het einddoel: een verde re ontwikkeling van de ploeg". De ploeg komt aanstaand weekeinde voor het eerst in actie. Dan kan het aan het thuispubliek laten zien hoe de ploeg er werkelijk voor staat. In Beukendal is Olympia uit Hengelo de tegenstander. VRIJDAG 29 SEPTEMBER •Volleybal 21.00 uur Wilhelmina-Stam/SoVoCo (H) Zaalvoetbal 21.00 uur Argon-Firtina (Mijdrecht) ZATERDAG 30 SEPTEMBER Basketbal 19.30 uur Red Stars-Niels Stensen (Beukendal) Korfbal 15.30 uur RDZ 3-Eemvogels (Zeist) Tafeltennis 15.00 uur Shot-Entac (Orlandoge- bouw) Voetbal 14.30 uur Hees-DVSA (V.O. Utrechtseweg) 14.30 uur Allen Weerbaar-SEC (Hui zen) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (D)-Marti- nus 2 (De Bunt) ZONDAG 1 OKTOBER Handbal 14.10 uur Smeeing/BDC-Olympia (Beukendal) Hockey 12.45 uur Leusden-MHC Soest (D) (Leusden) 14.30 uur Almere-MHC Soest (H) (Almere) Voetbal 14.00 uur Soest-SWSMC (Bosstraat- Oost) 14.00 uur SEC-Hertha (Bosstraat- West) MAANDAG 2 OKTOBER Zaalvoetbal 21.00 uur Firtina-Annour (Beukendal) 22.00 uur Loosdrecht-DVS (Loosd- recht) Sponsors Soester Golfkampioenschappen 2000 Bouwbedrijf Van den Hengel - Agrar Heinekenbrouwerij Utrecht - Ovile bv - Top Papier Autoschade Bosboom - Rabobank - Soester Courant Golfpromotion Soestduinen - Stam Renault E.A. van den Hengel Beheer bv - Duetz Modezaken Van Wijk Makelaars - Reisbureau Soest Sander van de Water, Erna van Gelderen, Hein Schafer en Roos Vilé zijn de nieuwe golfkampioenen van Soest. Zij onderscheidden zich onlangs tijdens de plaatselijke titel strijd op de golfbaan in Zeewolde. Daar werd de finale gespeeld, nadat er voor de zomervakantie een kwa lificatieronde in Soestduinen was gespeeld. Met een bruto score van 80 won Van de Water de strijd bij de heren in stroke- play-categorie. Rob van Hall (die een netto score van 70 neerzette) had één slag meer nodig, terwijl Jan Kuipers met een eindscore van 89 als derde eindig de. Bij de dames ging de winst naar Erna van Gelderen (88), op de voet gevolgd door Eve Bosboom en Maija van den Breemer (beiden 89). Ook werd stableford gespeeld. Hein Schafer ging er met de titel vandoor dankzij zijn score van 45. Op de twee de plaats eindigde Ton Meijer (43) die op zijn beurt onder anderen Wil van de Boor (38) voorbleef. In het damesklas sement was de naam van Roos Vilé bo venaan terug te vinden. Haar score be droeg 40. Merion van Asch (36) en Nathalie Roder (35) legden beslag op respectievelijk de tweede en derde plaats. Van Asch baarde in Zeewolde opzien met de 'longest drive' bij de dames. Deze eer was bij de heren weggelegd voor Jan Kuipers. De 'neary' (wie legt de bal in één slag het dichtst bij de hole) kwam op naam van Maija van den Breemer. De Soester golfkampioenschappen wa ren georganiseerd door Frits Gerth en Cees Klomp. Na de laatste 'put' volgde een 'uitputtend' samenzijn van organi satoren, deelnemers, partners en spon sors in een lokaal etablissement. De prijzen waren al eerder in Zeewolde uit gereikt. De Schieter heeft met twee teams deel genomen aan de estafettetriatlon van Amersfoort. Hierbij nam steeds een andere triatleet een onderdeel voor zijn rekening. Gerrit Wilgenburg (45 kilo meter fietsen), Ronald Vergauwen (10,6 kilometer lopen) en Fred ter Horst (1 kilometer zwemmen) werden op de fi nish geklokt in twee uur en zes minuten. De veteranen Kees Rietveld, Bart Da- men en Henk Schaak waren als team acht minuten langer onderweg. Frank de Groot (57 minuten) en Bea Kendziorra (één uur en zeventien minu ten) deden mee aan de Utrechtse Sin gelloop. VOETBAL zaterdag SEC stond zaterdagmiddag aan de Bosstraat-West voor de derde maal met lege handen in de zevende klas se. Voor de ploeg van Ruud van Rouwendaal waren de druiven extra zuur, omdat het één van de betere wedstrijden van het seizoen speel de. In de slotfase bij 1-1 zorgde een arbitra le dwaling echter voor desorganisatie in het elftal. ASV'65, de oude club van de Soester trainer, maakte daar gebruik van en veroverde de drie punten: 1-3. Tien minuten voor tijd ontstond een vermeend opstootje. De scheidsrechter was er te ver van verwijderd, maar stuurde wel twee SEC-spelers naar de kant. De leidsman overdacht zijn beslis sing en kwam na een lange pauze tot een opmerkelijk verzoek. Eén van de voetballers mocht terugkeren, terwijl hij een Ankevener sommeerde te gaan douchen. De thuisploeg bleek door het warrige optreden geheel uit het ritme en liep uit de posities. Daar zag het echter lange tijd geheel niet naar uit. De Soesters speelden aan vankelijk verzorgd en gedisciplineerd. In de tweede helft bracht Rick Dorrestein SEC op een verdiende voorsprong. De zelfde speler had vlak daarna de moge lijkheid om het duel definitief op slot te doen, maar schoot voorlangs. Na de gelijkmaker en het 'opstootje' scoorde ASV'65 nog twee keer. VOETBAL zaterdag Hees int maar mondjesmaat de punten in de vijfde klasse. Aan het spel ligt het niet, want dat is bij de ploeg van Ron Daselaar dik in de orde. Het probleem ligt in een ge brek aan scherpte in de afwerking. Dat was ook in het uitduel bij Rood- Wit'58 het geval. De Soesters kre gen acht 'dotten' van kansen, maar kwamen niet verder dan een 1-1-ge- lijkspel. Daselaar begint een beetje ongeduldig te worden, want op deze manier komen de roodwitten niet los van de ploegen die momenteel in de onderste regionen bivakkeren. En dat gaat aan het zelfver trouwen knagen. Met vier punten uit vier wedstrijden staat de Soester forma tie slechtsvjïén punt boven de gevaren zone. Dat had er, op basis van de tallo ze mogelijkheden, anders uit moeten zien. "Hees had een goede klap op de ranglijst kunnen maken", zei Daselaar die constateerde dat de concurrenten ook punten hadden gemorst. Maar dan moet er wel gescoord worden en dat deed Hees niet. Voor rust kregen de Soesters vier grote kansen. Jeffrey Dorrestein en Danny Brandenburg, af gelopen seizoen samen goed voor 44 doelpunten, schoten naast of over. Na rust moesten de bezoekers al snel een domper verwerken, want in de 475t£ minuut scoorde Rood-Wit'58 de 1-0. Het 'va-banque-spel' van Hees leverde lange tijd niet het gewenste resultaat op. Toch viel de gelijkmaker. In de tachtig-, ste minuut bood Cees Dorrestein Ro- bert Schadee een niet te missen kans: 1- "Zo kort na de wedstrijd was ik ver schrikkelijk blij dat we alsnog een punt hadden, maar dat maakte al gauw plaats voor teleurstelling. Hees had hier ge woon moeten winnen. Het was een wedstrijd van de gemiste kansen", zei de Soester na thuiskomst.

Soester Courant | 2000 | | pagina 21