*11 chniek Beatles Visser PvdA bepleit leenfonds voor huizenkoper met middeninkomen Adam Gesteggel over aan- en nieuwbouw sportaccommodaties in Soest Financiering clubhuis I Knickerbockers is rond De nieuwe NAJAARSMODE IS BINNEN..! KAPSALON JAN SLUYTER BESTAAT 10 JAAR m >otste. eer van. lYan de Ven I Jeugdherberg moet tent verwijderen van gemeente JAN SLUYTER Open brief aan de Raadsleden van Soest Witgoed specialis iELET! Fractie wil af van loterijbij toewijzing woningen zers nrs 'um Raadscommissie geeft regie niet direct uit handen EHEERDER Van Den Brink BRASSERIE KEUZEMENU Brasserie 'ster Wandeling door landgoed De Paltz Caravanstalling mag blijven Interview Soester Courant bereikt 30.000 lezers Meldpunt Woonomgeving de beste, de teMerste Circus Bavaria in Soest Voor service moet u bij ons zijn PAGINA 2 WOENSDAG 11 OKTOBER 2000 m SOESTER COURANT PAGINA 3 ip dit moment: isatie in Baarn s nieuwsgierig naar de gie sector zijn n op zoek naar opleiding op i die deze opleiding tdrukkelijk verzocht smming zijn met oort zijn succesvolle Ie industrie. Beide werk aan in totaal an mechanische nachines. gwaardige metalen ismaken met MPC Fijn- geleidend schrijven aan 3k) of de heer T. Göbel foort. Voor telefonische ek.nl De PvdA heeft het College van B. en W. verzocht te onderzoeken of het mogelijk is dat Soesters met een middeninkomen via een gemeente lijke lening van een ton geholpen kunnen worden bij de koop van een huis. Het leenfonds is een alterna tief voor het huidige systeem, waar bij goedkope gesubsidieerde nieuw bouwwoningen bij loting verkocht worden. De PvdA kwam met dit initiatief tijdens de vergadering van de raadscommissie Volkshuisvesting vorige week. Het leen fonds is volgens de PvdA bedoeld voor de middeninkomens die door de schaarste op de woningmarkt in Soest en de snelle stijging van de huizenprij zen geen betaalbare woning kunnen ko pen. Bovendien wil de partij geen her haling van de "loterij" die gehouden is voor de 33 gesubsidieerde nieuwbouw woningen in de Boerenstreek. Fractie voorzitter Wil Stekelenburg gunt de ge lukkigen het voordeel dat zij bij toekom stige verkoop van hun huis incasseren, maar vindt het oneerlijk voor degenen die buiten de boot vielen. Bij het voorgestelde leenfonds staat de PvdA het in Amsterdam toegepaste model voor ogen, het zogenoemde Am sterdamse Middensegment Hypotheek (AMH). Hierbij is het mogelijk een maximale renteloze lening van 100.000 gulden te verstrekken aan mensen met een inkomen tussen de 45.000 en 85.000 gulden. Zij kunnen dan een hy potheek afsluiten van maximaal 420.000 gulden voor een nieuwbouw woning. Verschil met het Amsterdamse model is dat de PvdA in Soest het leen fonds ook wil gebruiken voor de koop van bestaande woningen. Bijzonder aan het model is de periodieke inkomens- toets. Om de drie jaar bekijkt de ge meente of de huiseigenaar qua inkomen nog tot de doelgroep behoort. Is dit niet het geval, dan wordt de renteloze lening omgezet naar een lening met rente. Voordeel is dat de gemeente zo meer grip houdt op de sociale koopsector. Doorschuifsysteem Wil Stekelenburg denkt door het leen fonds meer mensen aan een betaalbare koopwoning te kunnen helpen dan nu het geval is. "Stel even dat de gemeen te 25.000 gulden rente betaalt over die lening. Dan kunnen we, uitgaande van de ton subsidie voor 33 nieuwbouwwo ningen in de Boerenstreek, met dat geld vier keer zoveel mensen helpen. Bij ver koop valt de lening vrij en komt de vol gende in aanmerking", aldus Stekelen burg. Volgens de fractievoorzitter be vordert dat de doorstroming. "Als men sen doorschuiven naar duurdere wonin gen, komen in het segment daaronder ook weer woningen vrij." Stekelenburg denkt daarbij aan de bestaande wonin gen in de wijk Smitsveen. Kwalitatief opgewaardeerde huurwoningen zouden eventueel door de woningbouwvereni ging verkocht kunnen worden aan de huurders. Bij toepassing van het plan op nieuwbouw gaan haar gedachten uit naar de wijk Spoordal, waar huizen in een laag prijssegment gebouwd moeten worden. Voor het leenfonds heeft de gemeente wel veel geld nodig, zeker omdat over de verstrekte leningen geen rente be taald wordt door de kopers. Daarom zet de WD vraagtekens bij het PvdA-voor- stel. Fractievoorzitter Bert Krijger stelt voor eerst te laten onderzoeken of het leenfonds op kleine schaal haalbaar is. Fractievoorzitter Wil Stekelenburg (PvdA) die met haar partij het initiatief nam voor het onderzoek naar een leen fonds. D66 steunt het gevraagde onderzoek, maar wijst erop dat de gemeente zich niet blind moet staren op het helpen van mensen met bescheiden inkomens om een woning te kopen. Gemeentelijk geld steken in huren is een alternatief volgens D66. Wethouder Krol wees tenslotte op de voordelen van het leenfonds. "Door de periodieke inkomenscontrole kun je toetsen of mensen nog wel aan eisen van gemeentelijke volkshuisvesting voldoen. Bovendien kunnen bij nieuwbouw de huizen tegen marktwaarde verkocht worden, wat weer geld oplevert dat we voor de leningen kunnen gebruiken." Het collegevoorstel om de nieuw bouw en uitbouw van sportaccom modaties in bepaalde gevallen aan de vereniging over te laten is niet klakkeloos geaccepteerd door de raadscommissie Sport. De commis sieleden zeggen niet direct "nee" te gen het voorstel maar willen wel dat wethouder Harry Witte met een duidelijker voorstel komt, voordat zij er hun fiat aan geven in de ge meenteraad. Vooral de kwestie van de eindverant woordelijkheid voor de bouw was tij dens de commissievergadering vorige week een bron van zorgen voor de commissieleden. Wethouder Harry Wit te (GGS) stelde dat de vereniging - SO Soest had aangegeven zelf bouwheer te willen zijn - hiervoor verantwoordelijk is, indien zij de rol van bouwheer op zich neemt. WD-raadslid Reinier Bor- derwijk zei hierop dat "de vereniging dan niet met hangende pootjes naar de gemeente moet terugkomen, als zich problemen voordoen tijdens de bouw". Jeannette van Geuns (PvdA) wees de wethouder op de verantwoordelijkheid van de gemeente voor het onderhoud van de nieuwbouw, onafhankelijk van wie de bouwheer is. Daarom vindt Van Geuns dat de gemeente "de vinger aan de pols moet houden". Ook CDA-frac- tievoorzitter Henk Koning vond dit een zwak punt in het collegevoorstel en pleitte voor een vorm van "bewaking" tijdens de bouwwerkzaamheden. NOC/NSF-norm De commissieleden maakten zich ook zorgen over de verschillen tussen het door de verenigingen gewenste opper vlak voor aan/nieuwbouw van hun ac commodatie en de daarvoor opgestelde richtlijnen van het NOC/NSF die de gemeente Soest hanteert. Zij eisten een verklaring van wethouder Witte voor deze verschillen. "Als deze verschillen tot een kostenoverschrijding leiden, vraag ik me af wie dat gaat betalen. De vereniging zelf of draait de gemeente daar dan voor op", vroeg Ans Mann (Groenlinks) de wethouder. Directeur Publieke Werken Jaap van Gent, die Harry Witte bijstond in de verdediging van het collegevoorstel, wees erop dat de wensen van de verenigingen groten deels overeenstemden met de NOC/ NSF-normen. Om de ongerustheid van de commissie leden over mogelijke kostenoverschrij ding weg te nemen, betoogden Witte en Van Gent dat de vereniging (SO Soest) als bouwheer de nieuwbouw van de sportaccommodatie goedkoper onder hands zou kunnen uitbesteden dan de gemeente. Daarbij werd benadrukt dat SO Soest een grote sportvereniging is die waarschijnlijk genoeg expertise in huis heeft. Bovendien vermeldde Witte :er is al meer dan 50 jaar de peciaalzaak in Soest, t van de Nederlandse Expert Ifstandige vakspecialisten sn dat hun samenwerking - apparaten voor beeld, geluid, koelen, koken en rvice en persoonlijke benade-, entraal. inen. Er gaan dagelijks veel irsoon die zelfstandig goed groeimogelijkheden en een brief, met motivatie en cv, C. Schoemaker, 035-6010344. LAAGSTE PRIJS FOON 035-6010344] te al besloten een greep te doen uit de algemene reserve om de nieuwe accom modatie van de hockeyers van MHC Soest te financieren. Toen ging het om een aanvullend krediet van 359.000 gul den. De gemeente had in overleg met het bestuur van Knickerbockers het ont werp voor het clubhuis versoberd en verkleind, waardoor een bedrag van 165.000 gulden bespaard kon worden. Het nieuwe onderkomen van Knicker bockers kost nu 737.000 gulden. De aanbesteding heeft al plaatsgevonden. Het bouwbedrijf Pellikaan Hilversum zal de bouwwerkzaamheden uitvoeren. dat handbalvereniging Smeeing/BDC ook met succes zelf gebouwd heeft en het bouwheerschap voor de zomer al toegezegd is aan SO Soest door de voorganger van Witte, Pieter ten Hove. "Het College heeft ook geen moeite met het volgen van het voorstel van SO Soest voor nieuwbouw", aldus de wet houder die ook nog wees op de voor waarden waaraan het bouwheerschap moet voldoen. Zo moet een bankgaran tie afgegeven worden en moeten de door de vereniging aangestelde architect en aannemer aangesloten zijn bij respec tievelijk de Bond voor Nederlandse Architecten en ISO 9000 normering. Voorbereidingskrediet "Er moet nu iets gebeuren, want de ver eniging zit te wachten op de definitieve toezegging van het voorbereidingskre diet, zodat ze aan de slag kunnen", al dus Witte. Het betoog van de wethou der en zijn ambtenaar kon de commis sieleden echter niet vermurwen. Zij ble ven bij hun eis van een duidelijker voor stel, voornamelijk wat betreft budgetbe waking en managementrisico's. "Wij raadsleden zijn geen remmende factor. Zodra u met een nieuw, helderder voor stel op deze punten komt, keuren wij het goed in de raad", verzekerde H. Koning de wethouder. "Ik zal uw op merkingen mee terug nemen naar het college", zei Witte hierop. SO Soest (nieuwbouw), maar ook sv WZ'49, AV Pijnenburg en w SEC (uitbouw) zullen nog even geduld moeten hebben voordat de gemeente haar definitieve goedkeuring geeft aan de bouwplannen. De gemeente Soest is bereid het ontbrekende bedrag van 329.000 gulden voor de bouw van de clubac- commodatie van de Knicker- j bockers bij te leggen. Vorige week ging de Raadscommissie Sport una- niem akkoord met het collegevoor- stel om het benodigde geld uit de al gemene reserve te halen. i Door het beschikbaar stellen van het aanvullende krediet zijn de honk- en softballers van Knickerbockers nu ver zekerd van een nieuw clubhuis aan de Bosstraat-Oost. Eerder had de gemeen- Zin in iets nieuws Een ruime selectie van de betere merken: Desch, van Gils, Arrow, Wellington of Bilmore, Paul Shark, Brax, Konen, Point, Pierre Cardin, Jaguar, John Miller, Bison Club, Wimmers, Yves St. Laurent. HERENMODE Winkelcentrum Hartje-Zuid, Soest EET-VILLA Restaurant "a la carte Riant terras in het bos Lunch Diner Receptie Vergaderingen en arrangementen Bruiloften en Partijen High tea en brunch Ruime parkeergelegenheid Voor meer informatie: Stephan Ott en Sebastian Ott, Peter Spier uw gastheren Soesterbergsestraat 122 3768 EL Soest Telefoon 035 - 601 27 06 Telefax 035 - 601 97 18 39,50 17,92 Pompoensoep a la crème Salade met bospaddestoelen en balsamico Gegratineerde schelp met garnalen en bieslook Gegrilde tonijnmoot met aioli Gesauteerde eendenborst met vlierbessensaus Gebraiseerde lams-ossobucco in tomaten-knoflooksaus Gemarineerde vijgen met amandelijs Tiramisu Koffie of thee met bonbon Soesterbergsestraat 188, Soest Telefoon 035-603 60 10 Ruimschoots parkeren. Van maandag t/m zaterdag geopend De VW in Soest organiseert op 14 en 21 oktober een rondleiding door het geheel gerestaureerde landgoed De Paltz. Onder leiding van een gids is het mogelijk een wandeling te maken door dit fraaie park dat hiervoor speciaal is geopend. De wandeling duurt ongeveer twee uur en begint om twee uur 's mid dags. Bijzondere attracties zijn onder meer de moerastuin en de grote vogel volière. Deelname staat open voor ie dereen en kost 7,50 per persoon. Be langstellenden kunnen zich alleen nog voor de wandeling van 21 oktober aan melden bij de VVV. Tel. 035-6012075. ÉMLR* GRILL. RESTAURANT Onze beroemde spies van een meter? Onze ongeëvenaarde spareribs? Onze wildspecialiteiten (vanaf 14 oktober)? Het blijft genieten! (al onze gerechten ook om af te Halen) STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-6018252 De zeven caravans die gestald zijn aan de Peter van den Breemerweg in een nieuwbouwloods van de firma Kok, mogen toch blijven staan. Dat beslisten B. en W. nadat de eigenaars van het bedrijf protesteerden tegen het eerder besluit van de raad in juni om de cara vanstalling te verbieden. De eigenaars kregen oorspronkelijk tot 1 september de tijd om een nieuwe stalplek te vin den. De heer en mevrouw Kok hadden in 1994 het bedrijf van de ouders over genomen en stootten toen de melkvee houderij af. In de ruimte die toen in de loods ontstond stalden ze de caravans van zeven eigenaren. Met het oog op deze gedeeltelijke bedrijfsbeëindiging kwamen B&W terug op hun eerder ge nomen besluit. Het is niet de bedoeling dat het bedrijf meer caravans gaat stal len. EINDELIJK ANTHOLOGY door John, Paul, George Ringo Nederlandse editie! f 149,- [boekhandel! ■Winkelcentrum Hartje Zuid Soest 03S-6012419M iwww.libiis.vandeven nl e mail: in1o.vantfe«en@libri5.n(B De jeugdherberg in Soest moet de tent, die tijdelijk gebruikt wordt voor vergaderingen en trainingen, verwijderen van de parkeerplaats voor het gebouw. Dat heeft het Col lege van B. en W. besloten. Daar mee gaat het College in tegen het advies van gemeenteambtenaar K. Haagen die gehoor wilde geven aan het verzoek van de jeugdherberg voor de in augustus geplaatste tent. De jeugdherberg had het verzoek inge diend, omdat de aangevraagde definitie ve uitbreiding nog niet gerealiseerd kan worden. "Omdat onze gasten meer pri vacy wilden hebben besloten wij tot een interne verbouwing. Daardoor zijn 15 slaapzalen met 140 bedden vervangen door 31 kamers met 134 bedden. Het gevolg was dat we een zaal van 100 vier kante meter moesten opofferen en geen vergaderruimte meer hadden", aldus Sven de Boer, manager van de jeugdher berg. Oorspronkelijk zou een derde verdie ping op het gebouw komen die als ver gaderruimte zou dienen, maar dat bleek bouwtechnisch onmogelijk. Daarom werd besloten tot een uitbouw aan de achterzijde van het gebouw aan de kant van de Koningsweg. De jeugdherberg heeft voor die uitbouw in het voorjaar een vergunning aangevraagd die nog in behandeling is. Aangezien men gehoopt had op een snellere bouw, zijn er al af spraken gemaakt voor vergaderingen en trainingen. Door een dreigend ruimte gebrek zag de jeugdherberg zich ge noodzaakt in augustus een tent (180 De tent op de parkeerplaats van de jeugdherberg in Soest, die tijdelijk dienst doet als vergadercentrum, moet van de gemeente verwijderd worden. vierkante meter) te plaatsen, bij wijze van noodoplossing. Overlast Bewoners van de Bosstraat 65 tot en met 71 hadden bij de gemeente hun ver ontrusting uitgesproken over de aanwe zigheid van de tent op het terrein van de jeugdherberg. Zij menen dat de georga niseerde activiteiten in de tent een an der publiek aantrekken dan de traditio nele rugzaktoeristen en dat daardoor extra geluids- en verkeersoverlast ont staat. Sven de Boer spreekt dit tegen. "De buurt denkt dat hier commerciële bedrijven komen vergaderen, maar het gaat om stichtingen en verenigingen. Die zorgen niet voor meer verkeersover last dan vroeger. De buurtbewoners zijn verder bang dat vrachtwagens niet meer kunnen keren op het terrein door de plaatsing van de tent op de parkeerplaats. Achteruitrij dende vrachtwagens die het terrein ver laten leveren in hun ogen verkeersonvei- lige situaties op. Ook hier is De Boer het niet helemaal mee eens. "Als vroe ger de parkeerplaats vol stond, konden auto's ook niet keren. Toen heb ik ook geen klachten gehoord uit de buurt." De Boer is zeker van plan bezwaar aan te tekenen tegen het collegebesluit. "Eventuele verkeersoverlast kun je ons niet aanrekenen. Ze moeten ons niet aanvallen op onze bedrijfsvoering." en daarom geeft de kapsalon de hele and OKTOBER 10% kortim op alle behandelingen!! Tevens geven wij 10% kortin lop alle verzorgende haarproducten Ep als KLAPPER v/d MAAND H' kost een volledig permanent geen 149,-maar 99,50! Dus maak snel een afspraak bij de kapsalon, de koffie staat voor u Kapsalon Jan Sluyter elke dag geopend Tel.: 035-601 86 13 Geachte Dames en Heren, Wij, als bestuur van de SWOS, rich ten ons nu op deze ongebruikelijke wijze tot u omdat wij geen andere mogelijkheden zien. In onze contac ten met u ondervinden wij te weinig begrip voor de belangen van Soester Senioren. Wij doen dit omdat iedere dag weer meer dan 400 vrijwilligers zich inzet ten voor de Senioren in Soest en Soesterberg. Telkens moeten wij daarbij constateren dat het voor een vrijwilliger van groot belang is daar bij gesteund te worden door profes sionals. Binnenkort zult u moeten beslissen over twee aanvragen voor extra fi nanciële ondersteuning van te weten: - het VOS project; - professionele ondersteuning in de ontmoetingscentra. Het VOS-project zal, naar wij aanne men, inmiddels bij u in ruime mate bekend zijn. VOS immers behelst een groot aantal activiteiten met als doel de vereenzaming van ouderen te doorbreken. Het zal u ongetwijfeld bekend zijn dat VOS in een grote behoefte voorziet. Werk dat niet door alleen vrijwilligers kan worden gedaan. Om VOS te continueren is het aangevraagde additionele bedrag van f 29.000 absoluut noodzakelijk, anders zal VOS een eenzame, vroeg tijdige dood sterven. De ontmoetingscentra Honsbergen, de Klarinet en De Drie Eiken wor den dagelijks door vele ouderen uit heel Soest en Soesterberg bezocht. Vele vrijwilligers zetten zich iedere dag weer in om het deze mensen naar de zin te maken. Schenken kof fie, organiseren activiteiten, kortom zij geven hun een thuis waar zij zin volle contacten kunnen opbouwen. Doorgaans worden deze ontmoe tingscentra in Nederland geleid door een beroepskracht, hetgeen voor het goed functioneren onontbeerlijk is. Dit wordt ook nog eens bevestigd in het u bekende onafhankelijke onder zoeksrapport van drs. N. Verhoeven over dit onderwerp. Zo niet in Soest, want, u kunt het wel raden, daar was tot nu toe geen geld voor. Voor professionele ondersteu ning is f 60.000,- nodig. De vrijwil- liger-bestuurders die elke dag leiding moeten geven zijn te zwaar belast. En ook geldt weer dat door het ont breken van een beroepskracht ener zijds, en het tekort aan vrijwilligers en te zware belasting van het bestuur anderzijds, de ontmoetingscentra ge noodzaakt worden hun deuren deels te sluiten. Als u nu niet de benodigde gelden beschikbaar stelt, dan laat u een hele generatie Soesters in de kou staan en dat hebben zij niet verdiend. In Den Haag ligt een berg geld en ook in Soest zijn nog de nodige re serves. Dus u weet wat u te doen staat, Da mes en Heren, als het bij de budget behandeling op stemmen aankomt! Wij voelen ons verplicht tegenover onze hondenden vrijwilligers u nu op deze wijze te benaderen, omdat uit eindelijk zij het zijn die het door u vastgestelde ouderenbeleid gestalte geven. Eens zult u zelf tot de groep Soester Senioren behoren en wij ho pen met u dat er dan nog Ontmoe tingscentra en een VOS-project zijn, opdat ook u dan niet zult vereenza men. Het bestuur van de Stichting Welzijn Ouderen Soest AUTOBEDRIJF compleet SUZUKI-onderhoud 50 goed gebruikte SUZUKPs grote showroom SUZUKI in Soest? Verkerk! Eigendomweg 2a Soest Telefoon 035 - 60136 82 - Hallo Keesjan, wij zijn Nazire Cetin (14) en Cherien EI Hajek (15). Wij in terviewen jou in het kader van het pro ject "Kleur je eigen web", een nieuwe vorm van jongerenparticipatie "Wild Web" genaamd. We houden twee maan den lang een enquête onder 18 jon geren van 12 tot 18 jaar en dan weten we precies wat onder de jeugd leeft. We doen dat op verzoek van de gemeente, de Stichting Balans en het externe bu reau "Schakels" (kosten: 8000 gulden.). Vind jij Soest ook zo saai? - Soest is helemaal niet saai. Iedere jon gere kan hier voetballen, vissen, gym men, schaken, toneelspelen, paardrij den en nog honderd andere dingen. Er zijn hier uitstekende jeugdclubs zoals de Lekbak, U pst airs en X-change, een coffeeshop, een filmhuis elke week, padvinderij, speelplaatsen zoals het "Harry Witteveld" op de Eng, etc. - Wil je dan niet een hangplek waar we ons zelf kunnen zijn? Zeker zo'n pishoek aan de Konings weg van J.O.P. ten T-Tove? Je hoeft in Soest niet rond te hangen. Je kunt hier kranten lopen, vakken vullen, sporten, auto's schoonmaken, cursussen volgen en tuintjes van bejaarde mensen wieden na schooltijd. - Je wilt toch wel eens uitgaan in het weekend? Vind je niet dat de gemeente voor een disco moet zorgen, Keesjan (16)? - Een disco exploiteren is geen kerntaak voor de gemeente. Dat doen ze nooit. Een onzinnige vraag, meisjes. - Vind jij dat jongeren veel te vertellen hebben? - Jongeren hebben niks in te brengen. Ze schreeuwen maar wat. - Als je iets wil veranderen, Keesjan, met wie zou je dan gaan praten? - Geen idee. Kies je eigen weg. Politie ke partijen zijn alleen geïnteresseerd in stemgerechtigden boven de achttien. Daar zitten hun kiezers. - Als je een jongerenpartij zou oprich ten, Keesjan, wat zou dan je slogan zijn om andere jongeren er bij te krijgen? - "Al die dromen al die jaren" (Remco Campert). - O jee, ons cassettebandje is op. We moeten vlug naar de volgende, want daar kunnen we punten mee verdienen. Doei! - Ik vind jullie twee aardige meiden, maar vreselijk saai. Doei! In de krant van vorige week stonden per ongeluk verkeerde openingstijden van het Meldpunt Woonomgeving. De me dewerkers Ed Glas en Carien Een hoorn, zijn niet van 9.00 uur tot 13.00 uur, maar van 8.30 uur tot 12.30 uur te bereiken. BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53,'Soest Telëfoon-035-60T2Ö50 Op zaterdag 21 en zondag 22 oktober slaat het Vlaamse circus Bavaria zijn tenten op het evenemententerrein de Engh in Soest op. Het circus biedt een twee uur lang sprankelend programma met veel nieuwe artiesten in een super modern spektakel en niet eerder ver toonde stunts. Uiteraard is er veel ruim te voor (clowns)pret en het spel van mens en dier, vol spanning en sensatie. De voorstelling begint op zaterdag om 15.00 en 19.00 uur, op zondag om 15.00 uur. Kaarten a 12,50 zijn ver krijgbaar aan de circuskassa (11.00- 12.30 uur) en vanaf een uur voor het begin van de voorstelling. SOEST Eigen technische dienst met 24- uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035-602 93 60

Soester Courant | 2000 | | pagina 3