Verdwenen Soest ie etages vol ntisch wonen! PROGRAMMA - OVERZICHT HUISSHOW (vaste bezorgers Soest 50 jaar geleden Soeste RAD ld 21e jaargang 'Van Zoys tot Soest' Expositie van multiculturele kunst in 'Oud Soest' WOENSDAG 11 OKTOBER 2000 SOESTER COURANT WOENSDAG 11 C Graag nodigen wij u uit op: BINNEN Gevraagd in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 Museum Oud Soest Historische Vereniging Soest Leven op de Engh Aflevering 11: Gratis lunchconcert Concert Groeneveld Kindertoneel bij de Vrije Teugel Een schitterende collectie oud- en nieuw geloogd grenen-, kersen- en koloniale meubelen. In een unieke sfeer gepre senteerd, met bijpassende bankstellen, fauteuils en woonaccessoires! romantiek in puur nahjeb Uit de Soester Courant van Vrijdag 13 Oktober 19J De LAAGSTE I extra uitgebre inclusief glas! Bijvoorbeeld: natuurlijk bij: Soest 40-jarig jubileum K.A.B. Uil ClI13ll Begrotingsdebat live Van de sportredactie Alzheimer' of dement? 'De Hangtafel' Een Soester en zijn muziek Luistertip Hulpdienst Radio So#1 Sparen vooi De Dlh Binnen presenteert zich het nieuwe seizoen in vele gedaanten, verrassend veelzijdig eigentijds en stijlvol. Extra aandacht voor de nieuwe Mulberry homestoffencollectie. Ook staan wij weer garant voor professioneel stylingadvies en raamdecoratie, maar ook voor een totale woninginrichting kunt u bij ons terecht. Donderdag, vrijdag en zaterdag om dit alles onder het genot van een hapje en een drankje te komen bekijken. Trends S t y 1 e Toren.straat 1-t - Soest - naast de Weikoop Tel. 035 - 6a2 39 42 De leden van de Historische Vereni ging Soest ontvangen vier keer per jaar een tijdschrift waarin de ge schiedenis van Soest van alle kanten belicht wordt Inmiddels is het twee de nummer van de 21e jaargang van deze periodiek verschenen. De nau we banden die de vereniging onder houdt met Museum Oud Soest ui ten zich in deze uitgave in twee stuk ken over het St Josefgesticht, het gebouw waar het museum en de HVS hun onderkomen hebben. Joop Piekema beschrijft de ontstaansge schiedenis van dit instituut, wat wij nu een verpleeghuis zouden noemen, onge veer 130 jaar geleden gestart Tevens citeert hij uit de eerste bladrijden van de "Annalen van het St. Josefgesticht" waarin de opening en de eerste bewo ners genoemd worden. Aan de architect van het gebouw, de heer Bleijs, is inmid dels afgelopen maand een lezing gewijd en in deze edities staat nog eens in kort bestek rijn levensgeschiedenis opgete kend. Als aanvankelijk leerling van Cuijpers maakte hij een bewogen car rière door die in o.a. Amsterdam, maar dus ook in Soest, prachtige bouwwerken opleverde. Nog meer architectonische beschrijvin gen kunt u lezen in een bijdrage van Henk Gerth in zijn reeks over Soester(berger) monumenten. Ditmaal staat de boerderij "Willemshoeve" aan de Jachthuislaan centraal. Een ander vervolgartikel is een volgend citaat uit de geschiedenis van de Soester natuur beschermingsactiviteiten. Inmiddels aangeland in de Tweede Wereldoorlog wordt een beeld geschetst van de moei lijkheden waar men dan mee te maken krijgt. Leden van de Historische Vereniging Soest hebben afgelopen jaren enkele bij dragen geleverd aan twee delen "Eem- landse biografieën", waarin levensbe schrijvingen van diverse personen uit onze regio. Dat heeft dusdanig veel materiaal opgeleverd dat het niet ge plaatste deel gebruikt kan worden voor Van Zoys Tot Soest. Gemeentesecreta ris Batenburg bijt het spits af, verwoord door de huidige gemeentesecretaris en de voorzitter van de Historische Vere niging Soest. In rijn ruim dertig jaren durende loopbaan heeft Batenburg ze ven burgemeesters terzijde gestaan, van Loten van Doelen Grothe tot baron Bentinck. Als laatste bijdrage in deze editie een beschrijving van de Soester Landbouw- vereniging, die begin deze eeuw werd opgericht. Een andere uitgave van de HVS is het in maart uitgekomen themanummer, waarin de ruimtelijke ontwikkeling van Soest in de afgelopen eeuw uitvoerig is vastgesteld. Daarvan zijn nog exempla ren verkrijgbaar bij Museum Oud Soest en de Soester boekhandels. Vindt u het de moeite waard om deze informatie te ontvangen, dan is dit al leen mogelijk via lidmaatschap van de Historische Vereniging Soest. De contri butie bedraagt 40,- per jaar en opga ve als lid is mogelijk bij het secretariaat (035 - 601 27 69). Dan wordt u ook op de hoogte gehouden van de overige ac tiviteiten en zijn er mogelijk nog eerde re exemplaren verkrijgbaar! Deze week in Verdwenen Soest een straatbeeld ergens in Soest. Er komen mensen met een vlag van rechts de straat in. Kennelijk is de foto op een kruispunt genomen. Waar en wanneer? Zijn de mensen op de foto duidelijk, zodat u ze herkent? Mocht u het een en ander van deze foto weten, wilt u ons dan hierover inlichten. Dat kan op tel. 6012158. Bij voorbaat al dank voor de informatie. Er zijn periodes dat ze bijna iedere dag bij me aankomtmijn overbuurvrouw. Dan is ze in de war, zó in de war. Dan is ze de weg kwijt en heeft ze anderen no dig om die weer te vinden. Totdat ze hem weer kwijtraakt. De diagnose van de psychiater luidt: angstpsychose. Daar slikt ze medicijnen voor, waarbij ze geen alcohol mag ge bruiken. Dan durft ze weer naar buiten. En dan ontmoet ze mannen. Ze heeft zelf een goed hart, en denkt dat anderen ook zo zijn. Maar ze geven haar drank, misbruiken haar, lenen geld van haar, bedreigen haar, wonen even bij haar en gaan weer weg. Wat is er toch gebeurd met haar? Ze her innert zich dat ze heel gelukkig was toen ze nog klein was. Elf jaar oud was ze, het was de dag voor het Slachtfeest, ze had haar moeder geholpen met het klaarma ken van al het lekkers. Het was haar dag, ze had een nieuwe jurk aan, haar lange haar gevlochten, sieraden gekregen. Het leven was prachtig. Wat is er toen toch gebeurd, die dag van het Slachtfeest, toen ze elf jaar was? Nou, gewoon, wat er met bijna alle meisjes in Oost Afrika gebeurt: ze werd besneden. Vijf maanden lang heeft ze niet kunnen lopen, vijfmaanden lang heeft ze op bed gelegen, zó ziek. Op haar vijftiende werd ze uitgehuwelijkt aan een veel oudere man. Op haar achttiende werd haar zoon geboren. Ze werd verstoten toen ze ver liefd werd op een man van haar eigen leeftijd, en hij op haar. Ze heeft dagen dat het goed met haar gaat. Dan is ze vrolijk, brengt me bloe men en geeft me een gratis lunchconcert. Want ze kan mooi zingenzo mooi De buurvrouw Aandacht voor kunst uit verschil lende culturen is een middel om de communicatie en het wederzijds respect tussen de culturen te bevor deren. Daarom werd op 23 septem ber, tijdens een multicultureel feest bij de uitreiking van de "Eemlandse Bemoei je d' r mee-prijs" door de humanistische organisaties in Eem- land een tentoonstelling geopend van schilderijen van de Kosovaarse kunstenaar Xhemajl Ramadani, de Irakese kunstenaar Fadil Al Badry en de Indische kunstenares Marga Adama. De werken worden daarna op vijf plaatsen in Eemland ge toond. In Soest is deze tentoonstelling te be zichtigen in het Museum Oud Soest aan de Steenhoffstraat 46, en is gratis toe gankelijk gedurende de openingstijden van het museum zaterdag 21 en 28 ok tober en zondag 22 en 30 oktober tus sen 13.30 en 17.00 uur. Overigens is de normale collectie van het museum ge woon te bezoeken. Kunstkenner en gemeentesecretaris van Soest, drs. W.P. de Kam, opent deze tentoonstelling op zaterdagmiddag 21 oktober om 14.00 uur namens het col lege van Burgemeester en Wethouders. De kunstenaars zullen daarbij aanwezig zijn. Over de kunstenaars: Xhemajl Ramanadi. Deze al 70-jarige kunstenaar kwam tijdens de Kosovo- crisis op uitnodiging van de Nederland se regering naar ons land. Na een ver blijf in het tentenkamp in Ermelo woont hij thans met zijn vrouw in Amersfoort. De Baarase Muziekkring organiseert op zaterdag 14 oktober een concert in kas teel Groeneveld, waarin de pianiste Marietta Petkova optreedt. Ze speelt werken van Bach, Liszt en Rachma- ninov. Aanvang 20.15 uur. Entree: 30,00; Pas65 25,00. Reserveren: tel. 5420446. De recente periode in zijn leven heeft indrukwekkende beelden op zijn net vlies nagelaten die hij verwerkt tot krijt tekeningen, schetsen en olieverfwerken. Hij heeft zijn opleiding in Kosovo afge rond aan de Academie van wetenschap pen en kunsten van de universiteit van Prishtina. Fadil Al Badry (Diwaniya Irak 1956) volgde zijn opleiding aan de Academy of Fine Art in Bagdad in schilderkunst. Hij woont nu in Amersfoort. Al Badry benadrukt dat de werkelijkheid, de emotie of gedachte van een individuele artiest steeds naar een hoger niveau ge tild moet worden; van persoonlijk naar algemeen menselijk en van incidenteel tijdelijk naar het continuüm van de ge schiedenis. Marga Adama, total artist, Djakarta, 1950) volgde naast haar studie aan de Rietveldacademie korte studies antro pologie, filosofie en kunstgeschiedenis Oost Azië. Zo ontwikkelt zij drie disci plines: beeldende kunst, muziek en poë zie. Deze disciplines ontmoeten elkaar in de muziek. Haar schilderijen en ge dichten zijn de partituren in haar con certen. In haar beeldend werk gaat het om een ontmoeting tussen de abstracte geestelijke werelden en de fysieke inspi ratie van de natuur. Haar werk is de in teractie tussen je innerlijke droom van schoonheid en de uiterlijke ontmoeting met schoonheid. Op' woensdag 18 oktober speelt toneel groep Bovenwater in het kader van het Gouden Vlinderfestival bij Kinderpara dijs De Vrije Teugel. Het toneelstuk "IJsprinses" begint 's middags om 14.00 uur en tot 16.00 uur zijn er allerlei ac tiviteiten voor de kinderen georgani seerd. Belangstellenden voor de kinder jury moeten zich voor aanvang van de voorstelling aanmelden. De middag kost ƒ3,- per persoon. Het toneelstuk van vanmiddag gaat helaas niet door. René Zeebregts zal zijn stuk "Kleine Klaas en Grote Klaas" op een andere datum op voeren. GRATIS BEZORGING in Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom of L bel ons voor een folder! Industrieterrein 'De Slenk' Cannenburgerweg 14 - 's-Graveland Tel. (035) 656 40 02 - Fax 656 40 01 ROYAL ARROW TEAKHOUTEN TUINMEUBELSHOW! Opstalverzekeriri en opstal steen/ Opstalverzekerin Inboedelverzeke en inboedel steei Inboedelverzeke VOOR AL UW VI DIENSTEN, HYF Soesterbergses Internet www.soesteronc Vijfjaar politiesport. Het is 5 jaar geleden dat de leden van ons politiecorps, op initiatief van de heren A.W. Voet en L. Houkes, de Soester Politie Sport Vereniging opricht- ten. Dit initiatief, hetwelk gesteund werd door de toenmalige corpschef, de heer J. Voerman, had tot resultaat dat 38 corpsleden de vereniging vormden met een bestuur samengesteld uit: J. Voer man, voorzitter; A.W. Voet, secretaris; H.Ch.L. Meijer, penningmeester en P.J. Bergman en W.G. Ie Clerq. Gedurende deze afgelopen 5 jaren zijn 'n veelvoud van sporten beoefend, waarvan we noemen: voetbal, wande len, schieten, schermen, athletiek, tafel tennis, wielrijden, motorsport, zwem men, gymnastiek, tafelbiljart en volley bal. Deze takken van sport zijn op een wijze beoefend, zoals de corpschef, de heer C. van Es, het onlangs uitdrukte: "Men telle de uitslag niet, doch slechts het doel". Inderdaad is dit de juiste doelstelling van de sport. Een middel om het lichaam fit te maken en fit te houden en om sportiviteit en zelfbe heersing aan te kweken en te vergroten. Zijn deze doelstellingen voor de gewo ne sportsman nuttig, voor de politieman zijn ze van bijzonder belang. Terugblikkende op de eerste 5 jaren van het bestaan van de S.RS.V. kan men nu constateren, dat onze politiemensen de nodige tijd en leeftijd niet mee hebben, om een veelvoud van sporten te beoe fenen en men ziet thans b.v., dat de sa menstelling van een behoorlijk voetbal team moeilijkheden geeft, terwijl de deelname aan de vierdaagse dit jaar minder groot was dan vorig jaar. Maar ook blijkt dat er één tak van sport is, waaraan ieder corpslid kan deelne men en welke sport, naast gymnastiek, schieten en schermen, intensief wordt beoefend, n.1. volleybal. Achter het politiebureau is hiervoor een terreintje aangelegd, of beter gezegd ge vormd en hierop wordt thans druk ge speeld. Deze tak van sport is één van de modernste sporten, welke een zeer veel zijdige spierbeweging en als basissport zeer veel training geeft voor de beoefe ning van een andere sport. Ja, sinds de tijd dat Tolboom en Karei- se als nachtwakers hun ronde door de Soester dreven deden, is er veel veran derd op het terrein van de politie. Mo derne tijden eisen moderne middelen. Niet alleen de technische apparatuur kan de politieman steunen, ook z'n body en geest mogen niet achterop ge raken en daar zorgt de Soester Politie Sport Vereniging voor, weke vert; 7oyi/jn q 5 oktol wij veel succes toewensen op dt z-,unuuö 1J naar haar tweede lustrum. n4-1 De Afdeling Soest van de Kalk J n Arbeidersbeweging, die Zoadat Ut 11 IC k haar 40-jarig jublieum herdenkt October 1910 opgericht. De Federatie Slechtziende Het was in de tijd, van de lage Ioe denbelang is mede-organi: de lange werktijden, dat de handt de "Internationale Dag vai ders ach alom organiseerde ml, te S( k„ die 70nd 15 voorwaarden te kunnen verknip j de Katholieke Soester Arbeid®:word' Seh.0ud™'sommi Soest een afdeling wilden stichte;sen n 1worc de K.A.B., toen R.K. Werkliedet actie gevoerd, niging geheten. Voor blinden en slechtzienden De afdeling Soest kwam tot stand e te stok met de twee rode ba eerste bestuur werd samengesteld :groot belang. In de eerste plaa de heren W. Butzelaar, voorzitter,iken zij de witte stok bij het oi Visser, vice-voorzitter; W. van Bir.De visueel gehandicapte ma len, secretaris; J. Vos, penningmemiddel van de witte stok aan i en J. Jorna en R. de Beer. ^gebruikers duidelijk dat hij Galema, die aan de oprichting \islecht of totaal niet kan zien. afdeling eveneens zijn krachten k heeft bij verkeerstheorie gelee wijd, werd later geestelijk adviseui Na drie jaar werd de CoörperatieT Werkmans Welvaart" opgericht ieI bestuursleden de heren W. van rf F.K. Visser en Jac. van Nimwegenl In 1925 werd, door de vestiging parochie Soestdijk, een nieuwe afd:| opgericht te Soestdijk en g schillende leden over naar de nkl afdeling. Ook de afdeling Soest i| betrokken in de stuivers-a "Herwonnen Levenskracht", uitp,|j gelden later het sanatorium Bosch" werd gesticht. Dat de ijver voor volksgezondh holle phrase betekende bij de Seri afdeling, bewees wel het feit, dat sl 1938 Soester kinderen van ledet| niet-leden werden uitgezonden ot zondheid op te doen. Zondag a.s. kijkt het heden stuur tevreden terug op de resultatd 40 jaar behaald en zij betreurt het,! de pioniers niet allen meer in leven a Kapelaar Galema vond de dood inl Duits concentratiekamp, terwijl vai. eerste bestuur nog in leven zijn der ren W. van Breukelen en J. Jorna. |j i Ook zullen bij de viering de orazetcfXiOIlCl gGVOnOcIl van de Coöperatie vergeleken wo:Qp dierendag troffen surv met de tijd van toen, een omzet wagenten 0p de Bergjes een de 100.000,- heeft gehaald, aangaf dat een hond a dankzij de jongste uitbreiding mei^ bleef lopen. De R0tweil verkoop van kruidenierswaren. _Zonien tijdje achter de man a.s. is er, na de kerkelijke viering. Spelen. Aangezien geen eiger receptie in het St. Jozefgebouw, tot ^uurt nep hebben de surv twee. Zondag- en Maandagavond Agenten de dierenambulance j den feestavonden georganiseerd ^ch over bet beest hebben on medewerking van het cabaret van!' Funny. Dit programmaoverzicht van Radio Soest, in samenwerking met de Soester Cou rant, staat onder redactie van Ab Faas en Jan Visser. Kopij voor deze nieuwe ru briek moet uiterlijk ingeleverd worden op donderdagmorgen in de studio van Radio Soest, Raadhuisplein 1. Ingezonden brie ven over en reacties op de programma's zijn ook hartelijk welkom. Het adres is: Postbus 3062, 3760 DB Soest; fax: (035) 6093860. De vergadering van de gemeenteraad, waarin de begroting 2001 op maandag avond 16 oktober wordt behandeld, zal door Radio Soest rechtstreeks worden uitgezonden vanaf 19.00 uur. Deze ver gadering op maandagavond zal voorna melijk in beslag worden genomen door de algemene beschouwingen van de di verse fractievoorzitters en de reacties van het College van B. W. Het ver volg van deze begrotingsbehandeling op woensdagmiddag 18 oktober om 14.00 uur zal ook live beluisterd kunnen wor den. Deze uitzending duurt tot half zes. De gebruikelijke maandelijkse raadsver gadering, die volgt op de woensdagbij eenkomst, kan helaas niet door Radio Soest worden uitgezonden. Een groot aantal luisteraars heeft gerea geerd op de vraag vooraf: hoeveel me dailles gaat Nederland winnen op de Olympische Spelen? Vier luisteraars hadden 24 geraden (het waren er 25). De burgemeester heeft in de uitzending van "De Derde Helft" op 2 oktober de loting verricht. Henk van der Pol, voor zitter van WZ '49, won de eerste prijs met een waardebon van f 40,00. De tweede prijs (f 20,00) ging naar Peter van Kessel van de MHC Soest en de derde prijs werd gewonnen door me vrouw Annie Roest, penningmeester van Smeeing/BDC. Zij kreeg een waar debon van f 10,00. De waardebonnen waren beschikbaar gesteld door Van Dam Sports aan de Van Weedestraat. Radio Soest zal de komende weken ruim aandacht besteden aan de Para lympics, de Olympische Spelen voor ge handicapten in Sydney. Eén van de deelnemers is Robin Ammerlaan, de rolstoeltennisser uit Soest. Radio Soest-medewerkster Elli Pliester praat op vrijdag 13 oktober van 1 tot 2 uur met Tiny Remkes en Alida Melkert over de ziekte van Alzheimer. Beiden zijn deskundigen op dit gebied. Is "Al zheimer" hetzelfde als dementie en is het te voorkomen? Een optimale her- sendoorbloeding is de basis voor de her senstofwisseling en vormt de basis voor een optimale productiviteit van de her senen. Wist u dat het op een ontspan nen manier naar muziek luisteren de doorbloeding bevordert van de rechter hersenhelft en dat het nadenken en ana lyseren van informatie de doorbloeding verhoogt van de linker hersenhelft? De herhaling van dit programma is te be luisteren op dinsdag 17 oktober van 10 tot 11 uur. Luisteraars die de opname van het tweemaandelijkse programma "Hangta fel" willen bijwonen kunnen woensdag 18 oktober van 12.00 tot 13.00 uur te recht in de grote studio van Radio Soest in de kelder van het gemeentehuis. "De Hangtafel" is een discussieprogramma waaraan meewerken Neks Blommers, Eit Algra en René Eijbersen. Voorzitter is Jan Visser. Gast deze maand is pro fessor Erik Jan 1\iininga uit Leusden. Met hem wordt gepraat over het hoger onderwijs. Andere onderwerpen die ongetwijfeld ter sprake komen zijn de presidentsverkiezingen in Amerika, de toestand in Joegoslavië, de wachtlijsten in Nederland, de vredesmissie in Eritrea, de tolpoortjes en de Olympi sche Spelen in Nederland De uit zending vindt plaats op de laatste vrij dag van de maand oktober. Dick v.d. Pol. Dick van der Pol is morgen om 5 uur de gast van Lonneke Meijer in haar pro gramma "Een Soester en zijn muziek". Van der Pol was onderwijzer op ver schillende christelijke scholen in Soest. Na 14 jaar verruilde hij zijn werkzaam heden voor een baan bij "De Wiekslag", een school vóór LHNO in Zeist. Hij eindigde zijn carrière als conrector bij het "Christelijk College Zeist" te Zeist. Dick was en is nog steeds actief in de Hervormde Kerk en de "Stichting Kerk Cultuur van de Oude Kerk" in Soest- zuid. Dit programma wordt op maandag 16 oktober herhaald om 10 uur. In zijn klassieke muziekprogramma "Di vertimento" laat Jacques van de Griendt zondagmiddag 15 oktober om twee uur Hans Bruin horen. Hij speelt op zijn Bösendorfer-vleugel préludes, poèmes en danses van de romanticus Alexander Skrjabin. In "Interludium" vertolkt de Russische pianist Arcadi Volodosi zon dagmiddag werken van Bizet, Rachma- ninoff, Schubert, Mozart, etc. Presenta tie: Berna Kousemaker. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 12 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz 10.00 CULTUUR IN DE REGIO pr. Lonneke Meijer 11.00 UW FAVORIETE KEUZE klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuuren/ Mieke Boon 12.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider 13.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder 14.00 OPERETTE LAND Marco Bakker zingt Robert Stolz; pr. Paul Spamaaij 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK gast: Dick v.d. Pol; pr. Lonneke Meijer 18.00 CULTUUR IN DE REGIO (H) 19.00 Radio M VRIJDAG 13 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen 10.00 DE MISDAAD pr. Dick de Vree 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Ellyv.d. Wel 12.00 LUNCHROOM pr. Inske den Duik 13.00 ONTMOETING MET... Elli Pliester in gesprek met Tiny Remkes en Alida Melkert 14.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 SPORTCAFÉ pr. Joop v. Ipenburg 18.00 JAZZ UIT ARTISHOCK pr. Semmy Prinsen/Rosamint Faas 19.00 Radio M ZATERDAG 14 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp 09.00 OUD GOUD de beste muziek uit het verleden; pr. Ap Kruitbosch 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten 15.00 Radio M ZONDAG 15 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp 09.00 RELIGIE EN POËZIE pr. Maria Drost 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU (H) 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenesteijn/Wim Kiezebrink 13.00 DIT WAS DE WEEK pr. Eef v.d. Horst 14.00 INTERLUDIUM klassiek van barok tot romantiek; sst. Jacques v.d. Griendt 15.00 DIVERTIMENTO klassiek van de 20e eeuw; sst. Jacques v.d. Griendt 16.00 SUNDAY AFTERNOON jongerenprogramma; pr. Ivo Samplonius/ Gertjan Dijkgraaf 18.00 KERKDIENST opname van de ochtenddienst in de Open Hof (S.o.W.) 19.00 CHRISTELIJKE MUZIEK 20.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor 21.00 Radio M MAANDAG 16 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst 10.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK (H) 11.00 VERZOEKPLATEN uit het bedrijfsleven; pr. Gerda Alders 12.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders 13.00 MUZIEKPALET klassiek instrumentaal en opera vocaal- pr Wim Leeuwenkamp 14.00 ALLES UIT DE KAST sympathieke muziek voor een breed publiek 15.00 SOEST ACTUEEL (Hl 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 DE DERDE HELFT sportmagazine; pr. Joop v. Ipenburg 18.00 RADIO SOEST NON-STOP 19.00 GEMEENTERAAD begrotingsdebat; aansluitend Radio M DINSDAG 17 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Hotst/Ivo v. Gurp 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser 10.00 ONTMOETING MET (Hl 11.00 UW FAVORIETE KEUZE populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon; aanvragen; tel. 6093851 12.00 LUNCHROOM pr. Inske den Duik 13.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland 14.00 RATJETOE veel muziek en weinig wootden; pr. Ingrid de Jong 15.00 SOEST ACTUEEL (Hl 16.00 LUNCHROOM (Hl 17.00 DE MISDAAD (H) 18.00 VAN PSALM TOT POP pr. Joke Almirante 18.30 SENIORENVRAGEN pr. Atie Derksen 19.00 DE VERREKIJKER christelijk kinderprogramma; pr. Marjrl 19.30 HET KOMPAS christelijk jongerenprogramma; pr. ne v.d. Kraats 20.00 ZINGEN MAAKT BLIJ pr. Elly v.d. Tol 20.30 WEG MET HOBBELS religieus discussieprogramma; pr. V Schuit 21.00 BOEK BINNENSTEBUIT pr. Herman Spoor 22.00 BIJBELVERZEN pr. Johan v. Maerlont 22.30 POSTLUDIUM 300 jaar kerkelijke muziek; sst. Jacquf5 Griendt 23.00 Radio M 08.00 GOEDEMORGEN SOES! pr. Eef v.d. Horst/Ivo v. Gurp 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz 10.00 OMMETJE IN NATUUR MILIEU pr. Annelies Nelis/Ina Aangeenbmg 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN gemeentevoorlichting, met de coluBL burgemeester Janssen; pr. Yvonne Dijt 12.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst 13.00 RADIO SOEST NON-STO' 14.00 GEMEENTERAAD begrotingsdebat 18.00 ZET 'M OP pr. Hayo en Thijs 19.00 SUNDAY AFTERNOON(l 21.00 Radio M Wie niet weet waar Radio Soest op der zit of hoe men de lokale omroep <®-- een voorkeuzetoets kan zetten, kan w met de hulpdienst van Radio Soest: (035) 6093851 (werkdagen 09.004* uur). Als het probleem telefonisch niet worden opgelost komt een vrijwillig^1 Radio Soest op afspraak langs offlf moeiteloze ontvangst te regelen. R* Soest: kabel FM 107.9: ether FMJO^ Een koopsompc voorziening aan 2001 is dit het li aftrekken. Indie zelfs nog als af nog een hoge I gaan met ingan Daardoor trekt waartegen u st Sluit u een DIN dien nog van ee Uw la Meer weten ove

Soester Courant | 2000 | | pagina 8