Schoeman te koop «jii Schoeman na ffl 'De schepper zoekt gezelschap' Dames van 'gezelligste cursus' bij C-drie zoeken versterking (m/v) 'i lij b.v. feulen Utrechtse theatergroep op de planken bij De Klarinet WOENSDAG 18 OKTOBER 2000 SOESTER COURANT 288.150,44 ur j ardij o.g. ■601 61 51 onderhoud n specialist Ie merken iOEST ssottderfond 35-6019954 Expositie beelden in Soest 2000 bij de Hazelaar D66-kamerlid komt spreken over Zorg ALS U "EEN AANMERKELIJK BELANG" HEEFT IN UW ONDERNEMING IS HET RAADZAAM DEZE NOTITIE DOOR TE LEZEN! —JU Ctoö Klachten bezorging Soester Courant Black gospelconcert in Griftland College 'Keramisch boetseren'zit nog niet vol De Kern speelt 'Stem van je hart' Twee workshops Portretfotografie Kunstuitleen viert tienjarig bestaan Diefstal uit school Toneelstuk "Liefde" gaat over ouderen ilegen zeer royale t, houten tuinhuis met vijver en veel likt over een groot ïtreding welke zeer f praktijk aan huis. tree, inpandige ber- lonkamer met open open keuken met it cv-combiketel uit slaapkamers en 1 ner met ligbad, vas- Souterrain: via een 1 hele grote werk- achterzijde van het overleg. NVM L13 04 NVM f 945.000,- k.k. 5 - 601 29 98 lid van de Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven EDESTRAAT aan de ge- e straat van lit TWEEKA- PPARTE- s uitermate <t voor klei- ishoudens. de woonka- 3 ft u uitzicht lé winkel aanwezig. met inbouw- i st douche. Als srras (ca. 10 249.000,- k.k. De schepper zoekt gezelschap, geen lichamen, geen kuddes en gelovi gen. De schepper zoekt mede scheppers - zij die nieuwe waarden op nieuwe kleitabletten schrijven. Aldus sprak Zarathustra, vrijelijk vertaald, in het gelijknamige boek van Friedrich Nietzsche. Bij de wintertentoonsteUing van De Hazelaar, die op 21/22 oktober, gedu rende het nationaal galerieweekend open gaat en tot eind februari duurt, zou hij zich niet vervelen. De vier expo serende kunstenaars scheppen ieder hun eigen wereld, die moeilijker of gemak kelijker te ontdekken valt voor de be schouwer. Richard Brixel, de Zweedse kunstenaar die voor vaste bezoekers van De Haze laar geen onbekende is, toont monu mentale en kleine sculpturen. De mens is zijn centrale thema. Al boetserend vraagt Brixel zich af wie wij mensen zijn, hoe wij passen binnen deze wereld en hoe onze wereld past in het totaal van de kosmos. Dikwijls leidt dat ertoe dat hij "zijn" mensen indikt tot de functie die ze hebben en zo ontstaan figuren als de filosoof en de poëet, voor eeuwig verstild in brons. [Ellen Roos herschept de natuur in haar :eramische sculpturen en objecten, aar geabstraheerde landschappen zijn vaak als zodanig herkenbaar, al zijn ze limmer direct naar de werkelijkheid zoals wij die waarnemen. Kristallen, gesteenten en bodemlagen vormen de bron van inspiratie tot het maken van haar composities. Bijzonder zijn de zacht getinte glazuren, die meewerken in het spel van licht en schaduw. Adriaan Seelen componeert architectu- "Ei met Monoklonale Babybenen" van Jan-Willem Wartena, een van de op vallendste stukken in de nieuwe exposi tie bij De Hazelaar. rale vormen in steen, soms door ver schillende stenen met elkaar te verwe ven en andere keren door stenen als het ware te ontsluiten. Niet alleen de bui tenkant, de vorm, is wat er aan zijn beelden kan worden ervaren. Er is bijna altijd de suggestie van meer, door de bewust gecreëerde openingen en verbin dingen. Hij bekapt zijn stenen tot ze niet alleen beeld maar ook stenen huid ge worden zijn. Jan-Willem Wartena maakt in zijn werk gebruik van zulke uiteenlopende mate rialen als metaal, glas, inkt, steen en po lymeren. Hij tracht de veranderende kijk op onze identiteit en groeiprocessen te visualiseren, zoals die ontstaat door de ontdekkingen en nieuwe mogelijkheden in ondermeer de biotechnologie en de medische wetenschap. Abstracties die ons confronteren met de veranderingen om ons heen en de gevolgen daarvan voor onze cultuur en begrippen als goed en kwaad. Zowel tijdens de opening, zaterdag om 16.00 uur, als op zondag (hetzelfde tijd stip) zal Flip optreden als "peripatetisch prestidigateur". Openingstijden van De Hazelaar: maandag t/m zaterdag van 12 tot 17 uur; zondag van 13 tot 17 uur. De toekomst van de zorg in Nederland ziet er momenteel niet rooskleurig uit. Ouderenzorg, ziekenzorg, jeugdzorg, de problemen stapelen zich op. Tekorten aan personeel in ziekenhuizen en ver zorgingshuizen leiden nu reeds tot soms onaanvaardbare wachttijden. Over de problemen zijn we het eens, maar de oplossingen...? Ligt het vooral aan de verhoudingsgewijs lage salarissen of is er meer aan de hand? Stefanie van Vliet heeft voor D66 in de Tweede Kamer de zorg in haar porte feuille. Zij zal op dinsdag 24 oktober ingaan op "Zorg over de Zorg en wat D66 daaraan doet". Haar inleiding zal worden gevolgd door discussie. Deze openbare bijeenkomst van D66 Soest/ Soesterberg begint om 20.00 uur in de Praatpaal, Smitsweg 311. Zeker als u het bedrijfspand waarin uw onderneming gevestigd is in privébezit heeft en dat aan uw besloten vennootschap verhuurt. De nieuwe wet op de Inkomstenbelasting 2001 houdt ons allen bezig, het is immers een essentieel onderdeel van een goede financiële planning. Waarschijnlijk heeft u hierover al met uw fiscaal adviseur/accountant gesproken en treft u maatregelen om eventuele "toekomstige" fiscale tegenvallers te voorkomen. Of het gunstig is, voordelig of wenselijk, om het bedrijfspand over te dragen, is afhankelijk van de totale inkomenspositie. In alle gevallen is ons inziens een taxatie per 1 januari 2001 raadzaam c.q. noodzakelijk. Wij adviseren u dit met uw fiscaal adviseur te bespreken. De taxateurs Bedrijfs Onroerend Goed van Schoeman Makelaars zijn uiteraard bereid een dergelijke taxatie voor u uit te voeren en hebben besloten daarvoor een aantrekkelijk tarief van toepassing te verklaring. Een opdracht voor 1 december 2000 is wenselijk. Voor meer informatie kunt u of uw accountant/fiscaal adviseur met ons contact opnemen door deze notitie, na de onderstaande vragen te hebben ingevuld, door te faxen naar: Schoeman Makelaars, t.a.v. de heer B.J.A.M. Majoor. Faxnummer 035 - 6036282. E-mail: Soest@schoeman.nl Naam en adres onderneming Vertegenwoordigd door Telefonisch bereikbaar onder nummer Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl M akela-ar: Tevens kantoren in Almere. Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp, Houten, Lelystad, Leusden, Nijkerk, Tlel en Veenendaal Weegbreestraat 50 Soest Weegbreestraat 173 Aantrekkelijke, goed bereikbare drive-in woning (1969) met dakopbouw, vrije zuidwestligging en optimale privacy. Ligging op loopafstand van winkels, openbaar vervoer en scholen. Inde ling: entree, hal, vernieuwde meterkast (7 groepen) en trapopgang naar verdieping, Toegang tot ga rage met verwarming en wasmachineaansluiting, ruime tuinkamer voorzien van loopdeur naar ach tertuin met achterom. Verdieping: overloop met vernieuwd toilet in lichte kleurstelling en voorzien van fonteintje, bergkast. Tuingerichte doorzonwoonkamer met 2 balkons en witte halfopen keuken (vernieuwd in 1992) voorzien van tegelvloer, keramische kookplaat, oven, koelkast, vriezer en veel kastruimte. Voor en achter originele aluminium schuifpuien. 2e verdieping: overloop met trapop gang naar verdieping, zeer royale slaapkamer (voorheen 2) aan tuinkant, ruime voorslaapkamer, badkamer met ligbad, wastafelmeubel en 2e toilet. 3e verdieping: ruirr vertrek voorzien van par ketvloer, wastafel en dakterras. Opstelling CV-combiketel (circa 1994). Dakbedekking vernieuwd in 1994. Ideale gezinswoning of combinatie wonen/werken. Bouwtechnisch gekeurde woning met ga rantieverzekering. Oplevering in overleg (eind 2000). Vraagprijs 515.000,- k.k. 233.696,81 k.k. Fraai op de 5e woonlaag gesitueerd 2- (voorheen 3) kamerhoekappartement met bal kon op zuidoosten, Het appartement beschikt over een lift en een berging in de onder bouw. Het ligt optimaal f.o.v. winkels en openbaar vervoer. Indeling: Entree, gang, bergruimte met 1201. boiler. Ruime slaapkamer. Zwevend toilet met fonteintje (nog af te werken), Recent vernieuwde badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en was- /drogeraansluiting. Ruime woonkamer. Functionele keuken in witte kleurstelling. Servi cekosten bedragen 250,- per maand incl. voorschot c.v. Het appartement is absoluut een bezoek waard. Oplevering in overleg. Vraagprijs 298.000,. k.k. -| 35.226,50 k.k. Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Makelaars Tevens kantoren in Almere, Amersfoort, Arnhem. Hoofddorp. Houten. Lelystad, Leusden, NIJkerk, Tlel en Veenendaal NVM Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het ant woordapparaat inspreken. In dat ge val krijgt u de krant de volgende dag in de namiddag bezorgd. Het New Life Gospel Choir, dat 'ande re', kleinere Soester koor dat "black gospel music" vertolkt, geeft op zater dag 21 oktober om 20.00 uur een con cert in de aula van het Griftland Colle ge aan de Noorderweg. Entree slechts f 10,00 per persoon. "Black gospel music" is de muziek waarmee Amerikanen van Afrikaanse herkomst, die hun steun en kracht in Jezus Christus vinden, sinds de slaven tijd hun ervaringen en geloof aan elkaar en anderen kenbaar maken. Dit gebeurt veelal in kerken, waar soms massale masschoirs de muziek ten gehore bren gen, maar ook in kleinere gemeenschap pen en daar is dan sprake van kleinere koren en daardoor vaak fijnere vertol kingen. Dat laatste is wat het New Life Gospel Choir nastreeft. Een beperkte koorbezetting, maar hoge kwaliteit. Sinds 1996 oefent zij hierop en streeft zij hiernaar. Wie de black gospel music eens vertolkt wilt horen door een kleiner koor dan een mass choir, wie nodig eens opge beurd wil worden en behoefte heeft aan wat blijheid, of wie gewoon zin heeft in een swingende avond, mag dit concert niet missen. Reserveren: tel. 6021417; kaarten aan de zaal zo lang de voorraad strekt. Wat is er nou zo leuk aan "kera misch boetseren"? Vraag dat aan de vijf dames die op het ogenblik de cursus in C-drie volgen en je krijgt opvallend enthousiaste reacties. Over de uitdaging die het is, dat je heel dicht bij "de natuur" werkt, en dat je er helemaal geen bijzonder talent nodig hebt en dat het eigen lijk allemaal vanzelf gaat. Maar vooral... dat het vermoedelijk de ge zelligste cursus van C-drie is. Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 609 58 21 Zaterdag 21 oktober: 'Stem van je hart' is een toneelbewer king van de wereldberoemde roman van Susanna Tamaro. De actrice Diana Dobbelman toont in dit stuk haar veel zijdige talent. Olga, Ilaria en Sandra. Drie generaties vrouwen. Olga, de oudste, laat als erfenis haar dagboek na. Aan Sandra haar kwetsbare, verdwaal de kleinkind. Een dagboek met haar le vensgeschiedenis. Haar kleine, grote vrouwengeschiedenis. Met haar door de terreur van de tijd ondergesneeuwde passies en pijn. Het dagboek is een aan klacht tegen het geborneerde vrouwen bestaan dat Olga gedwongen werd te leven. Maar ook een verdediging van haar eigen menselijke waardigheid, een poging om de leugens te lijf te gaan. Aanvang: 20.15 uur. De toegang is: f 25,-/f22,50 (CJP/Pas65). Woensdag 25 oktober: Poppentheater 'Cor Kraai in de wolken' 'Cor Kraai in de wolken' is een speel se, sfeervolle en visueel zeer aantrekke lijke voorstelling vol humor en absurde situaties. Er wordt een groot beroep gedaan op de verbeeldingskracht van de kinderen. Als Cor eindelijk meewerkt en in zijn boomhuisje in het poppentheater zit, regent het buiten onophoudelijk. Met bakken tegelijk komt het uit de lucht vallen. Precies boven het bos hangt een hele dikke regenwolk. Cor vermaakt zichzelf en de kinderen in de zaal met grappen en grollen en besluit in zijn ei gen poppenkastje een voorstelling voor kinderen te geven. Dan wordt er op de deur geklopt door een doorweekte mol, die ondanks zijn hoogtevrees in de boom van Cör is geklommen. Poppenspeler Max Verstappen maakt, naast de reguliere voorstellingen, mo menteel poppen voor het kinderpro gramma Villa Achterwerk van de VPRO. "Het gaat om een humoristische poppenserie die 'Aangespoeld' gaat he ten. Waar de poppen 'geboren' worden? Ik vervaardig ze in mijn nieuwe bedrijfs ruimte in Amsterdam-Osdorp." De poppen uit de AVRO-serie 'Otje zijn zo langzamerhand heuse 'celebrities'. Welk kind kent niet de typetjes als bijvoor beeld Kwark de kraai en Toep de mus? Aanvang: 14.00 uur. Geschikt voor kin deren van 4 tot 10 jaar. Toegang: f 7,50/f 6,- (strippenkaart)/f 10,- (vol wassenen). In cultureel centrum C-drie kan men op zaterdag 11 november kiezen uit twee workshops. In 'Maak een sieraad of ob ject van metaaldraad' maakt u kennis met een paar eigenschappen van draad. Sieraden kunnen meer vormen hebben dan de meeste mensen denken. Aan het einde van de middag heeft u een per soonlijk sieraad of een apart cadeautje voor iemand! De workshop is van 11.00-17.00 uur en kost f 70,- incl. ma teriaal. Gereedschappen, allerlei metaal draad, glas, hout, kralen en papier zijn aanwezig. De docente Karin Korten- horst is zelf edelsmid. De workshop expressief schilderen daagt schilders uit om op vanuit een expressief thema te schilderen. U werkt met onder andere acrylverf en bouwt uw schilderij laag voor laag op. U kunt ook aan meerdere schilderijen werken. Docente Judith Dekker draagt ideeën aan of u bedenkt ze zelf. De workshop is van 11.00-15.00 uur en kost f 50,-. Inschrijven kan tot en met maandag 6 november, telefonisch (035-6095829). Op donderdag 16 november, van 13.30 tot 15.30 uur, start de cursus Portretfo tografie. Een gefotografeerd portret is meer dan alleen een foto van iemand. Gedurende deze cursus (die uit 6 lessen bestaat) leert u alles over de meest een voudige aspecten van portretfotografie: belichten met simpele hulpmiddelen, kadrering, enscenering, compositie en sfeer. Als fotograaf probeer je met deze hulpmiddelen je ideeën over de gepor tretteerde zichtbaar te maken. Maar ook de invloed van de achtergrond en loca tie en de wisselwerking tussen de foto graaf en het model wordt onderzocht. Het is belangrijk dat cursisten zoeken naar een eigen stijl en thema om een fotoserie te maken. Daarom wordt het werk van professionele fotografen be sproken. Er wordt gekeken naar stijlen en werkwijzen binnen de portretfotogra fie. Door gerichte oefeningen, die geza menlijk besproken worden, werken we naar een eigen invulling van een specia le opdracht. De kosten bedragen f 140,- excl. fotopapier. Aanmelden bij cultureel centrum C- drie, 035-6095829, maandag 18.00- 22.00 uur, dinsdag t/m donderdag 10.00-22.00 uur, vrijdag 10.00-20.00 uur. Bij het aanmelden cursusnummer 3706 vermelden. Cor Kraai. Foto: Mare Mildner. Dat laatste is misschien een tikje over dreven - wie kan al die cursussen ver gelijken? - maar wie op een woensdag avond binnenvalt in het nieuwe cursus lokaal op de bovenverdieping van het cultureel centrum wordt bijna bedolven onder de geestdrift waarmee de vijf cur sisten (allemaal vrouwen, maar dat is puur toeval, zeggen ze) zich uitleven op hun hobby. De stemming zit er goed in; de sfeer is prima, er wordt veel gela chen. Dat komt natuurlijk ook door de manier waarop docente Christie Nieu- wenhuyse de zaak aanpakt. Ze is zélf gewoon heel enthousiast en weet dat voortreffelijk op haar leerlingen over te brengen. "Keramisch boetseren" is nogal "in", landelijk gesproken. Het bewerken van klei is bij wijze van spreken al zo oud als de mensheid zelf, of wordt in elk geval al toegepast sinds de mens gebruiks voorwerpen maakt, maar bij keramisch boetseren worden die voorwerpen tot "steen" gebakken, nadat ze versierd zijn. Dat kan bijvoorbeeld voor het bak ken met engobes (gekleurde kleislib) of daarna met oxydes (inwerking van zuur stof) en/of glazuur, en het resultaat is altijd prachtig. Dat vinden de vijf dames in elk geval. En wat de voorwerpen be treft: ze zijn het stadium van de zelfge maakte asbak al lang voorbij; ze maken echt schitterende werkstukken. De Provinciale Kunstuitleen Utrecht houdt in verband met het tienjarig be staan een jubileumtentoonstelling in het Centrum voor Beeldende Kunst (CBK) aan de Breestraat in Amersfoort. De expositie duurt van 7 oktober tot en met 12 november en is samengesteld door publicist en kunstadviseur Wim van der Beek. Hij is al vele jaren actief als ten toonstellingsmaker en maakt ook deel uit van de hoofdredactie van het tijd schrift Kunstbeeld. Van der Beek heeft voor de tentoonstel ling een dertigtal werken gekozen uit de gehele provinciale kunstcollectie, die verspreid is over tien kunstuitleencentra. De catalogus met afbeeldingen van de doeken, begeleidende teksten en inter views met de kunstleners is ook van zijn hand. De expositie toont werk van on der andere Rob Birza, Elspeth Diederix, Nicolas Dings en Paul Klemann. De se lectie van Van der Beek laat zien hoe afwisselend de hedendaagse beeldende kunst is en hoe divers de gebruikte stij len en technieken zijn. Openingstijden CBK: dinsdag.tot en met vrijdag van 11.00 tot 17.00 uur, za terdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uui. De cursisten keramisch boetseren; staande rechts docente Christie Nieu- wenhuyse. Maar... Er is helaas een "maar". Oorspronke lijk was de cursus bedoeld voor mini maal acht deelnemers. Die zouden dan de complete serie van 25 lessen (woens dagavond van half acht tot half elf) vol gen. Ze zijn echter nog maar met z'n vijven. Eigenlijk had de cursus daarom afgeblazen moeten worden, maar in overleg met Christie en de cursusleiding van C-drie is gekozen voor een verkor te opzet: tien lessen. Dat vinden de da mes natuurlijk erg aardig, maar het is toch ook wel een beetje jammer. Wat doe je dan? Je klimt zeif in de telefoon, belt de krant en vraagt de redactie om een beetje "assistentie" bij het zoeken naar (nog minstens) drie andere cursis ten - "mannen mogen óók" - om de cursus vol te maken en dus de hele reeks van 25 lessen te kunnen volgen. De redactie smolt (voor deze éne keer). Er moeten in Soest vast nog wel drie of meer vrouwen of mannen zijn die zich aangetrokken voelen tot deze hartstik ke leuke cursus? En die zin hebben om op woensdagavond een paar uur gezel lig te komen "kleien" (om het maar even oneerbiedig samen te vatten)? En nu wachten de vijf dames dus nog maar even af, of dit stukje-in-de-krant nog reacties oplevert... Gratis proefles De cursus kost 395,00 (voor 25 les sen dus), exclusief materiaal- en stook kosten (hooguit 30,00). Wie belang stelling heeft moet in elk geval maar eens een gratis proefles komen meema ken, vinden ze. Het is wel fijn als de nieuwe cursisten van tevoren even laten weten (via tel. 6095821 van C-drie) dat ze komen. Woensdagavond heeft de politie een 25- jarige inbreker uit Amersfoort opge pakt. Een 46-jarige getuige uit Baarn belde die avond naar het bureau met de mededeling dat hij een onbekende man had zien inbreken in een school aan de Sint Theresiastraat. Onderweg naar de locatie kreeg de politie een melding van een andere getuige dat de inbreker in middels was weggereden. Zij konden de auto onderscheppen op de Birkstraat en zetten de achtervolging in. Op de Soesterweg moest de bestuurder stop pen voor de gesloten spoorbomen en hielden de agenten de verdachte aan. In zijn auto ontdekten zij onder andere gestolen computerapparatuur. Alle goe deren werden in beslag genomen. Enkele vragen stonden daarbij centraal: Is er werkelijk sprake van een passieve levenshouding? Bestaat er geen behoef te om het geluk af te dwingen? Zijn er dromen of verlangens blijven smeulen? Is de liefde voorbij na een bepaalde leeftijd? Wat voor invloed heeft de op voeding op liefdesrelaties? Acht vrouwen en mannen, die ook in het toneelstuk spelen, vertelden Horns- veld zeer openhartig over hun liefdesle ven. Op basis van hun verhalen en im provisaties rond dit thema schreef Jos Bours een toneeltekst, waarin intimiteit, humor en liederen strijden om voorrang. Het toneelstuk is als een droom, waar in de ene gebeurtenis de andere op roept, net zo verrassend en onvoorspel baar als de liefde zelf. Toneelspelers De toneelspelers uit de Utrechtse volks buurten voeren al sinds 1977 stukken op in onder meer buurthuizen, scholen en overheidsinstellingen. Actrice Ria Vis omschrijft liefde als een "gevoel van veiligheid". Acteur Cor Jansen zegt dat na 35 jaar huwelijk "het romantische er vanaf is" en zijn collega Rida Huiberts vindt dat liefde betekent "dat je alles voor iemand wilt doen". Belangstellen den kunnen eind oktober rekenen op nog meer ontboezemingen en hartekre- ten tijdens de voorstelling die 75 minu ten duurt. De toegangsprijs voor ANBO-leden bedraagt 7,50 en voor niet-leden een tientje. De uitvoering begint om 14.30 uur. Inlichtingen: Lei- da Borgers (tel. 035-6029164) of Joke de Zoete (tel. 035-6016117). Op vrijdag 27 oktober speelt het Utrechtse Stut Theater het toneel stuk "Liefde" in ontmoetingscen trum De Klarinet in Soest. Het stuk gaat over de liefdesperikelen van oudere mannen en vrouwen uit twee onvervalste Utrechtse volksbuur ten: Sterrenwijk en de Fruitbuurt. Het Stut Theater geeft de toneel voorstelling op uitnodiging van de Bond voor Vijftig Plussers, de ANBO. In 1997 vatte regisseuse Ingeborg Hornsveld het plan op om een theater project over het thema liefde te gaan maken met oudere mannen en vrouwen. Zij was nieuwsgierig geworden naar de seksuele beleving van ouderen die in de jaren '60 en '70 verliefd waren of andere amoureuze affaires hadden. Haar inte resse was des te meer gewekt doordat "liefde en seksualiteit" tegenwoordig een uitgekauwd onderwerp lijkt, mede onder invloed van de commerciële tele visiezenders. Zowel mannen als vrou wen bespreken voor de camera's open hartig hun seksleven. De storm van de seksuele revolutie in de jaren '70, waardoor seks openlijk be spreekbaar werd, lijkt te zijn voorbijge gaan aan de volkswijken. Daarom be sloot Homsveld een aantal oudere man nen en vrouwen uit twee typische Utrechtse volksbuurten - Sterrenwijk en de Fruitbuurt - te vragen naar hun ver- keringstijd. Zo wilde de toneelregisseuse erachter komen of bepaalde seksuele taboes in die wijken nog steeds gelden.

Soester Courant | 2000 | | pagina 15