SAND ie etages vol ntisch wonen! IMgp'i" Hanggroep terroriseert flatbewoners voor al uw automaterialen Van Breukelen Vastgoed biedt te koop aan PvdA krijgt in raad niet veel meer voor elkaar Soester niet vervolgd voor overval op pompstation Grootvader (79) ontkent verkrachting kleindochter Heeren Van Brederode Weteringpad 70 SOEST Tel.: 035-6025673 Dependance De Lasenberg vindt elders onderdak 22 pagina <1 OENSDAG 25 OKTOBER 2000 SOESTER COURANT PAGINA 5 Fractie ziet moties verworpen 'C 1 Service bij Schoemaker Happy Halloween! Bewoners Weegbreestraat zijn bang voor vechtende jongeren Celstraf geëist voor berovingen Eis: f 30.000 smartengeld MANNENMODE KONINGINNELAAN 24 - SOESTDIJK De Vlijt V MAKELAARS DIE VAN WANTEN WETEN (tegenover KARWEI) MARMOFLOOR PIAXKEXVWERHX KURK Mm? voor verkoopinformatie: Van Breukelen Vast-goed Assurantiën Soester Courant-Reclamekrant deling Communicatie om 09.30 uur in het gemeen- Een schitterende collectie oud- en nieuw geloogd grenen-, kersen- en koloniale meubelen. In een unieke sfeer gepre senteerd, met bijpassende bankstellen, fauteuils en woonaccessoires! '^GRATIS BEZORGING in Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom of bel ons voor een folder! ROMANTIEK 1P| PUUR NATUUR Industrieterrein 'Dp Slenk' Cannenburgerweg 14 - 's-Graveland Tel. (035) 656 40 02 - Fax 656 40 01 ROYAL ARROW TEAKHOUTEN TUINMEUBELSHOW! NBELEID Dvember om 10.00 uur in hel gemeentebestuur gevraagd en pet zit de PvdA-fractie in de Soes- De vergaderingen zijn in prin- ter gemeenteraad niet mee. Na het verlies van de wethouderszetel van eter ten Hove, die nu wordt inge- imen door Harry Witte van GGS, euvelde tijdens de begrotingsbe- indeling ook een aantal moties die fractievoorzitter Wil Stekelen burg had ingediend. Dat gold niet alleen het voorstel om onderscheid te maken bij de •ffenheffing tussen een- en meer- mshuishoudens, maar ook voor een toeslag van 700 gulden voor (mid delbare) schoolkinderen van bijstands moeders, en de straatverlichting in het ltje Smitsveen. Ook een douceurtje van 12.000 gulden voor de ijsbaanclub in Soesterberg vond geen genade in de ïstuur gevraagd en ongevraagd «8e" va" det raad',De a?dere ,fract.f 06 vonden de situatie daar allemaal veel te Onduidelijk. Verder trok de fractie zelf een voorstel in om in het Smitsveen -Voor 18.000 gulden per jaar een profes sionele begeleider van het buurtbeheer 'aan te stellen. Stekelenburg vestigde verder nog de aandacht op zich door te pleiten voor ^buurtvaders" in de wijken waar - ge zien de culturele achtergronden - vaders nog enigszins in aanzien staan, om daar problemen te voorkomen. Ze opperde ook de mogelijkheid om in het kader van de bestuurlijke vernieuwing een *schaduwraad" op te richten, waarin de Öewoners zich over politieke onderwer pen kunnen uitspreken. De andere frac ties reageerden wat schamper op de PvdA-ideetjes, waarmee eens te meer duidelijk werd dat de Soester sociaal democraten sinds de "machtswisseling" niet veel meer voor elkaar krijgen. Wel gehonoreerd werd het Collegevoor stel om de VW een eenmalige extra subsidie te verstrekken van 0,75 per inwoner, wat neerkomt op een forse 33.000 gulden. Nu ontvangt de VW jaarlijks 1,25 per inwoner. Ook de brandveiligheidsvoorzieningen in het museum Oud Soest worden voor 10.000 gulden verbeterd en de SLAS krijgt voortaan structureel 7500 voor haar literaire activiteiten. -=V'V" —-''""V -- f"T *.1?. - J -- i or iedere belangstellende. NINGEN 1 prunus, 1 prunus serotina, :en, 2 populieren en 3 esdoorn en en 5 beuken n 1 Pinus strobus •ve dennen r een eventuele vergunning kun- ndmaking kenbaar maken bij de 3760 CA Soest, telefoonnura-, 7)A\ meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoude lijke apparaten. Eigen monteurs verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleuren-tv, tele- Ifoon of I.S.D.N. defect? wasauto jfmaat stuk; koelkast ontdooit? Bel ■Schoemaker, wij staan voor u klaar! Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44 huiveringwekkend mooie pompoenen en kalebassen elke dag veilingvers bloemenhuis Zuidpromenade 9-11 3768 EM Soest Tel. 035-6016877 Fax 035-6029221 Het begon aan het begin van de zo mervakantie met het rondslingeren van condooms, lege bierflesjes, wietzakjes en later spuiten. Het wegbrengen van een vuilniszak naar de kliko leidde tot scheldpartijen en eind september zelfs tot een vecht partij. Vorige week dinsdagavond werd het plantsoen aan puin gere den door een crossende, onder bal kons doorslippende, auto, waaruit een passagier dreigende leuzen schreeuwde. De bewoners van de flat aan de Weegbreestraat zijn bang. Bang voor de groep jongeren die het, rondhangend op het basket balveldje, de flattrappen en de gale rijen, steeds bonter maakt. "Vroeger was dit gewoon een nette buurt," stelt Ciska, een 25-jarige be woonster van de flat. "Natuurlijk is dit niet de meest chique wijk van Soest, maar juist op het plein bij deze vier flats was het altijd heel gezellig. Er wonen veel jongen kinderen en die waren altijd heerlijk aan het spelen." Maar sinds de zomervakantie is de rust verstoord. Een groep van ongeveer vijftien jongeren tussen de 14 en de 20 jaar, komt elke avond bijeen op het basketbalveldje dat tussen de flats ligt en zorgt met scooters en geschreeuw voor overlast. De 45-ja- rige Anneke durft 's avonds niet meer de deur uit. "Laatst toen ik mijn vuilnis zakken naar de kliko bracht werd ik op de trap al door een stel opgehouden. Toen ik er wat van zei, schreeuwden ze 'wat moetje nou, oud wijf en lieten me er na wat gejen pas door. De pesterijtjes kwamen 20 september tot een hoogtepunt. De echtgenoot van Ciska bracht zijn vuilnis weg en kwam op de trap een jongen tegen die met een boodschappenwagentje aan het gooien was. Toen de bewoner opmerkte dat hij dat asociaal vond, kreeg hij verbaal de wind van voren. Eenmaal de trap op gelopen, werd hij op de galerij van ach ter beetgepakt. Een stuk of vier jongens sloegen hem in elkaar en bewerkten zijn gezicht met een bloempot. "Het gebeur de allemaal voor mijn raam, de bloed- spatten zitten nog op het kozijn," aldus Anneke. Het slachtoffer heeft aangifte gedaan bij de politie, maar er kon geen opspo ringsindicatie worden gemaakt, omdat hij de gezichten niet goed had gezien. Ciska: "Hij zit sinds de vechtpartij in de ziektewet en raakt steeds meer over spannen." Crossende auto De schrik kwam er pas goed in toen de flatbewoners vorige week dinsdagavond om elf uur wakker werden van een crossende auto op het plantsoen voor de flat. Anneke: "Ik keek uit het raam en zag onder mijn balkon een zilvergrijze auto met twee inzittenden, waarvan er één met zijn bovenlichaam uit het raam Tegen een 19-jarige Soester is dins dag voor de rechtbank in Utrecht tweeënhalf jaar gevangenisstraf geëist wegens twee berovingen in Amersfoort. De officier van justitie vroeg om vrijspraak voor een over val op een pompstation in Soest. Bij de overval in februari op het Shell- tankstation maakte een gemaskerde man achttienhonderd gulden buit. De caissière moest het geld afstaan onder bedreiging van een vuurwapen. Een man had gemeld dat de Soester de da der was, nadat hij dat had gehoord van zijn vriendin en haar zoon. Zij kenden op hun beurt de verdachte. Zowel de vriendin als haar zoon ontkenden bij de politie dat ze de Soester als dader heb ben genoemd. De officier pleitte voor coniferen landse eiken; ije 'gelkers en 2x Acacia n 1 den nje men 6 weken na verzending van urgemeester en wethouders van BER 2000 ndat zij door haar 79-jarige ader uit Soest zou zijn ver acht eiste zijn zwakbegaafde eindochter vorige week bij de Utrechtse rechtbank dertigduizend gulden smartengeld van haar opa. De rechtszaak tegen de Soester werd aangehouden, omdat de man zelf niet was verschenen. De Soester moest zich verantwoorden voor de verkrachting, die volgens het slachtoffer in november 1997 plaats vond. De verdachte zou misbruik heb ben gemaakt van het feit dat de vrouw die midden dertig is) de verstandelijke ieftijd heeft van een kind van twaalf, jldus het openbaar ministerie. De adsvrouwe van de vrouw, advocate M. an der Werf, stelde dat de hoge smar- Isngeld-eis dan ook op zijn plaats is. Zij wees erop dat haar cliënte nu nog steeds in therapie is. Maar raadsman mr P. Stronks wees erop dat zijn cliënt altijd heeft ontkend dat hij zijn kleindochter misbruikte. Dat had hij ook graag persoonlijk tegen de rechter willen vertellen, aldus de advocaat. De Soester kon echter wegens ziekte niet verschijnen. Stronks had een medische verklaring bij zich waaruit bleek dat zijn cliënt lijdt aan een chronische longaandoening en hartkwalen. Ook zou de Soester lijden onder de druk van het conflict met zijn familie. De rechtbank was het met hem eens dat het belangrijk was dat zij de Soester zelf zou horen op de zitting. Zij besloot de zaak aan te houden tot 29 november. Maar, voegde zij daar aan toen, zij kon niet blijven rekening houden met de zwakke gezondheid van de verdachte. lenen aan het principe-verzoek /en van woonhuis aan de Birk- >nd te verklaren. Het besluit d.< herzien: a.s. dient onverkort aan de aan n 1 tot en met 4 worden voldaan t, paardenstallen en tredmole et stoppen van de detailhandel l c.a. dient 1 juli 2001 te zijn af rbergs Belang meedelen dat zo itwikkelingen zijn - die overigen lijn worden verwacht - de Vere ïïnformeerd zal worden. vrijspraak omdat hij enkel en alleen een verklaring van horen zeggen te mager vond voor een veroordeling. Hij achtte de Soester wel schuldig aan twee berovingen in Amersfoort. De ver dachte bekende deze ook op de zitting. Hij had in juli op straat een voorbijgan ger onder bedreiging van een mes van zijn portemonnee beroofd. De volgen de dag deed hij hetzelfde bij een fietser. Dit slachtoffer kreeg het mes letterlijk op de keel gezet. Volgens de man had hij geen keuze gehad. Hij was na een ruzie door zijn moeder op straat gezet en had honger en geel geld. 'Ik was na een ruzie door zijn moeder op straat gezet en had honger en geel geld. 'Ik moest wel, om aan eten te komen', al dus de Soester. Hij was inmiddels vast besloten zijn leven te beteren en hij mocht ook weer terugkomen bij zijn moeder. De officier was minder overtuigd van een goede toekomst voor de Soester, evenals de reclassering en een psycho loog. Ze achtten de kans op herhaling groot als de verdachte zich niet laat be handelen. In zijn rapport sloot de psy choloog niet uit dat de man in de toe komst in aanmerking komt voor TBS als niet wordt ingegrepen. De verdachte, die licht verminderd toe rekeningsvatbaar is, zou bij tegenslagen impulsief en ondoordacht reageren. Het probleem is dat hij elke vorm van hulp afwijst. 'Ik kan het zelf wel', aldus de man. Door de weigerachtige houding van de Soester zag de officier geen an dere optie dan een lange gevangenisstraf om de maatschappij tegen de man te beschermen. Bovendien vroeg de offi cier om de drie maanden voorwaarde lijke jeugddetentie die de Soester in het verleden was opgelegd, om te zetten in drie maanden celstraf. In tegenstelling tot de officier zal advo caat mr. R. Maanicus heil in een deel voorwaardelijke gevangenisstraf. Een stok achter de deur zou de Soester hel pen om op het rechte pad te blijven. Ook Maanicus vroeg om vrijspraak voor de overval op het tankstation. Hij wees er op dat een fotoconfrontatie en een huiszoeking geen bewijs hadden opge leverd. De rechtbank doet dinsdag 31 oktober uitspraak. PIET FLOOR EN NICOLETTE VERSLOOT MAKELAARS/TAXATEURS O.G. MAKELAARDIJ O.G.'DE VLIJT' LID VNM VAN WEEDESTRAAT 3 - SOEST - TEL.: 035-6016824 INTERNET WWW.DEVLIJTMAKELAARDIJ.NL E-MAIL. DEVLIJT@MAKELAARDIJ hing en dreigende leuzen schreeuwde in de richting van de flat. Ze bleven nog zo'n vijf minuten rondscheuren en nadat ik de politie belde reden ze weg. Vol gens Gerrit (38) waren de mannen ach ter in de twintig en schreeuwden ze in een Afrikaanse taal. "Het kwam niet over als baldadigheid, maar meer als een gericht dreigement naar één of meerdere flatbewoners. Maar dat weet ik natuurlijk niet zeker. Zeker was wel dat de bestuurders be hoorlijke schade hadden aangericht. Chris Schinkels van de afdeling groen: "Het gras dat eruit gereden is, moet opnieuw gelegd worden en op de geslip te plekken moet opnieuw ingezaaid worden. Al met al zal zeker dat zo'n zes of zevenhonderd gulden gaan kosten. Aan het einde van deze week wordt het grasveld opgeknapt." Geen van de bewoners heeft de gezich ten van de bestuurders goed kunnen zien. Het kenteken van de auto had ie mand wel half opgeschreven, maar daar kon de politie niks mee. De agenten waren te laat ter plaatse, dus ook dit keer kon er niemand worden opgepakt. Gerrit vindt dat de politie de groep moet aanpakken. "De jongeren die hier 's avonds de boel terroriseren zijn geen bewoners van de flat. Ze komen ergens anders vandaan en hingen hiervoor al tijd in een andere wijk. Ik vind dat de politie meer moet gaan surveilleren in deze wijk zodat mijn kinderen weer vei lig kunnen spelen en slapen." Volgens politievoorlichtster Barbara Stolte ge beurt dat ook. "Er wordt veel meer op de wijk gelet en er wordt zeker meer ge surveilleerd. Er zijn nu ook politiemen sen in burger ingeschakeld." Niet serieus genomen Maar de flatbewoners zijn niet gerust gesteld. Gerrit: We voelen ons gewoon niet serieus genomen. Ik heb al heel veel verschillende instanties gebeld en ieder een zegt dat ze ermee bezig zijn, maar ondertussen gebeurt er niks. Ik heb deze week een brief bij alle buren in de bus gestopt, waarin ik hen uitnodig om rond de tafel te gaan zitten. Dit is een buurt waar niemand elkaar kent en het helpt misschien een beetje, als we met elkaar gaan praten over de situatie." Frankelien van Nieuwenhuyzen, mede werkster van Achtgoed Woonconsulent neemt de klachten van de bewoners met een korreltje zout. "Mensen in een flat jutten elkaar vaak op. Natuurlijk is die hanggroep een probleem, maar ze doen niks strafbaars. Heroïnespuiten hebben ik of de politie nooit op het plein aan getroffen, dus ik betwijfel of daar hard drugs gebruikt worden. Zolang we geen bewijzen hebben van strafbare feiten die jongeren gepleegd hebben, kunnen we weinig doen." Ze beaamt wel dat de groep rotzooi achterlaat op het plein. Maar aan de pesterijtjes moeten de be woners volgens Nieuwenhuyzen ook zelf iets doen. "Sommige bewoners ma ken opmerkingen naar de tieners alvo rens hun vuilnis in de kliko te depone ren en anderen kijken de hele dag uit het raam om een misdrijf te ontdekken. Natuurlijk moeten ze alert blijven, maar het zou helpen als ze minder op de pes terijen van de groep in zouden gaan en zich minder met de overlast zouden be zig houden. Dan is de lol er voor de jon geren sneller af." De hanggroep is volgens de medewerk ster een zich verplaatsend probleem. "Als we de groep bij de Weegbreestraat wegsturen, verzamelen ze zich wel weer ergens anders, daarom wordt de groep min of meer gedoogd. Wij weten zelf ook dat dit geen oplossing is, maar de bewoners kunnen niet van ons verlan gen dat wij de groep weghalen." Verpaupering Erik wil (net als Ciska en Anneke) gaan verhuizen en hij gelooft dat het de ge meente wel goed uitkomt. "Het lijkt wel alsof de gemeente het helemaal niet zo erg dat dit gebeurt, omdat je op deze manier een doorstroom effect krijgt. De flats willen ze gewoon aan buitenlanders verhuren en de kleine gezinnen zien zij graag in de duurdere ééngezinswonin gen. Maar ik vind dit een slecht beleid, want op deze manier verpauperen som mige buurten in Soest!" Tot het zover is willen de bewoners min der huur gaan betalen. Ciska: "Mijn woonplezier is gewoon veel minder ge worden nu ik geluidsoverlast heb en me bedreigd voel. Ik vind dat de huur om laag moet, totdat er iets aan gedaan wordt." De bewoners opperen om alle buren op te roepen minder huur te gaan betalen, om zo de woonconsulenten te dwingen iets aan de overlast te doen. Nieuwenhuyzen neemt de plannen van de bewoners niet zo serieus. "De bewo ners hebben al vaak gedreigd te gaan verhuizen, maar er is nog niemand ge gaan." De volledige namen van de flatbewo ners zijn om persoonlijke redenen niet in dit artikel genoemd, maar zijn bekend bij de redactie. Dagelijks geopend van 8.00 -18.00, zaterdag 9.00 -16.00 uur. Info: www.brezan.nl of gratis infolijn 0800-1928 REZAN De school voor voortgezet speciaal onderwijs in Soest, De Lasenberg, had tot voor kort een nevenvestiging in Dordrecht. Deze dependance komt te vervallen, omdat de leerlin gen per 1 oktober niet meer worden ingeschreven bij de "hoofdschool" in Soest, maar bij een school voor langdurig zieke kinderen in Barend- recht. Daarmee komt een eind aan het doorsluizen van overheidsgeld van de gemeente Soest naar de ge meente Dordrecht. De Lasenberg had al jaren een depen dance in Dordrecht. Tot 1997 regelde het schoolbestuur de kwestie van huis vesting zelf met de gemeente Dordrecht. Daarna werd de gemeente Soest in het kader van de decentralisatie van onder wijshuisvesting hierbij betrokken. Om dat de hoofdschool in Soest staat, ont ving de gemeente de afgelopen jaren ook de rijksvergoeding voor de leerlin gen uit Dordrecht die vervolgens door gesluisd werd. Soest was verplicht per leerling 2000 gulden over te hevelen naar Dordrecht. Nu de dependance is komen te verval len, komt aan dat geschuif met over heidsgeld een einde. Het betekent ook dat Soest niet verder hoeft te onderhan delen met de gemeente Dordrecht over de huisvestingstatus en de financiële af wikkeling daarvan. Vanaf 1 januari 2001 gaat de financiering namelijk recht streeks lopen tussen het Ministerie van Onderwijs en de gemeente Dordrecht. Tot die datum zal Soest haar financiële verplichtingen nakomen. Medewerker Aad den Daas van de ge meente ziet het elders onderbrengen van de nevenvestiging als "een prima oplos sing voor zowel Soest, Dordrecht als De Lasenberg." Den Daas wijst erop dat een dependance normaliter in dezelfde gemeente als de hoofdschool is geves tigd. "Gelukkig is er een eind gekomen aan deze krankzinnige situatie met een hoofdvestiging in Soest en een depen dance in Dordrecht. Voor alle partijen is er nu duidelijkheid", aldus Den Daas. SCHUREN EN. )e ^KroonbePiatiflcl mg u jperieure afwerklaag op uw parketvloer die hel inderhoud tot een minimum beperkt, waardoor log meer woonplezier beleeft oon uw vloer. Je l&r op uw vloer.. Een uniek produrt let Porket Atelier I Nu bij aanschaf van een parketvloer in de woonkamer, laminaat op de slaapetaae voor J 15)00 per m2 man uanr de exacte voorwaarden Soest, Birkstraat 91 Tel.: 035 60 110 60 Het Parket Atelier 24 uur per dag bereikbaar Gevraagde koopsom ƒ539.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ659.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ2.495.000,- kosten koper Vondellaan SOEST-ZUID Aan doorgaande weg gelegen zeer royale middenvilla met berging en diepe achtertuin (ca. 277 m2). End.: hal, toilet, ruime woonkamer (ca. 42 m2), mod. keuken, bijkeu ken en extra hobbykamer. Etage: overloop, 4 grote slaapkamers en ruime douchecel. Zolder: vaste trap naar 5e slaapkamer. Alg.: deze woning verkeert in goede staat van onderhoud en heeft maar liefst een inhoud van ca. 490 m3 exclusief berging. Groen van Prinstererstraat SOEST In een gezellige kindvriendelijke buurt gelegen, ruime en onver wacht ingedeelde middenvilla met inpandige garage, besloten tuin en vrij uitzicht. Ind.: hal, toilet, m.k., ruime L-vormige woonkamer (ca. 55 m2) met vide, mod. keuken met inb.app. en ruime inpandige gara ge. Etage: vide, ruime overloop, ap. toilet, luxe badkamer met lig bad en douche, 3 ruime sl.km. en wasruimte. Zolder met vaste trap en mog. voor 4e sl.km. Alg.: deze wo ning is gebouwd in 1994 en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Wieksloterweg SOEST Aan de rand van het dorp, direct tegenover de uitgestrekte Pijnen- burgse bossen gelegen, nieuw ge schakeld landhuis met praktijk ruimte (ca. 1.600 m3), dubbele garage en souterrain op ruim 11.000 m2 grond (bouwjaar 1998). Ind.: beg. grond: hal met hardhou ten trap, luxe toil., m.k., L-vormige woonkm. met plav. vloer en open haard, grote eetkeuk. met inb.app. en bijkeuk. 1e verd.: overl., luxe badk. met hoekligbad en aparte douche, apart 2e toilet, ouderslaapkm. (40 m1) en 2 ruime slaapkm. Zolder met hardhouten trap, over loop, ruimte met wasmachine- en wasdrogeraanslui- ting, CV-ruimte, 2 ruime slaapkamers met Velux dak ramen. Praktijkruimte met aparte ingang: entree, badkm., toilet, mod. keuken en 2 ruime kamers. Garage: vrijst., volledig geïsoleerd met 2 ruimtes be neden. 2 garagedeuren, 1 elektrisch en 1 handmatig te bedienen. Zolder: over de gehele garage met vaste trap. Souterrain: 120 m2 geheel afgewerkt en nog naar wens in te delen. Alg.: deze villa is gebouwd met duurzame materialen en voorzien van vele extra's. Brochure op aanvraag. Nog 2 maisonnettes te koop Gevraagde koopsommen vanaf 549.000,- V.O.N. Gevraagde koopsom ƒ495.000,- kosten koper Gevraagde koopsom ƒ579.000,- kosten koper Voor meer informatie: kijk op: www.huisplein.nl Koninginnelaan 40 Soest Tel.: (035) 601 79 62 Fax. (035) 602 60 61 vbrcukcl@worldonline.nl NIEUWBOUW Van Weedestraat SOEST In het centrum van Soest wordt momenteel onder architectuur een nieuwbouw combiproject ge realiseerd van 5 luxe maisonnettes met dakterras en winkelruimte. Ind. maisonnettes: hal, toilet, m.k., ruime living met erker en moderne keuken. Etage: overloop, 3 ruime sl.km., luxe badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Alg.: deze maisonnet tes worden gebouwd met duurzame materialen en zijn voorzien van o.a. optimale isolatie, stelposten sa nitair en keuken, goederenlift, berging in souterrain, groot besloten dakterras. Tekeningen en bestek op aanvraag te verkrijgen. Larenseweg HILVERSUM Aan een doorgaande weg gele gen ruime gemoderniseerde hoek woning met grote garage (ca. 42 m2) en vrije tuin. Ind.: gang, ruime woonkamer met laminaatvloer en schuifpui, kelder, ged. open mod. keuken met inb.app., toilet en ruimte voor wasmachine en dro ger. Verd.: overloop, 3 sl.kamers en ruime douchecel met 2e toilet. Zolder: bergzolder met vlizotrap. Alg.: deze woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is voorzien van extra isolatie en dubbel glas. Soesterweg AMERSFOORT In het Soesterkwartier, aan door gaande weg gelegen, karakteris tieke helft van dubbele villa met garage en besloten tuin. Ind.: hal, toilet, ruime woonkamer (ca. 38 m2) met dubbele erker, aparte eetkamer (ca. 17 m2), mod. keu ken met inb.app. en m.k. (8 groe pen). Verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers en badkamer met ligbad, aparte douche en tweede toilet. Zolder met vaste trap en 4e slaapkamer, mogelijkheid voor 5e slaapkamer. Alg.: deze woning is grotendeels gereno veerd en is o.a. voorzien van c.v., granieten vloer woonkamer, ged. dubbel glas en ruime garage (7,5 x 3,5 m.)

Soester Courant | 2000 | | pagina 5