VËKËK College verwerpt bezwaren tegen uitbreiding Royal Parc-hotel Witte wil onderzoek naar basisscholen niet storen Nieuwbouw WV en Wereldwinkel is voor de kerst wel klaar 'Communicatie is in Soest een kwestie van vallen en opstaan' ^ogterom Vi§ser Goede smaak en SWING JAZZ SPECTAKEL Witgoed specialis WOENSDAG 8 NOVEMBER 2000 SOESTER COURANT PAGINA 3 Inspecteur R. O. vraagt rechter om schorsing Soest verwelkomt nieuwe inwoners m. EXCELLENTE KWALITEIT GAAN HAND IN HAND "Liever geen permanente discussie" Hoogste punt bereikt aan Steenhoffstraat Fl 99,50 per persoon LEZERSAANBIEDING ^(pMaxj Commissie op de bres voor digibeten banketbakkerij de beste, de lekkerste Geen rijbewijs Vernielingen Burgemeester begroet Oost-Europese studenten Cultuur II Voor service moet u bij ons zijn MAKELAAR/TAXATEUR 0. G TE KOOP Willem Speelmanhof 1, Soest Op zoek naar een leuke eengezinswoning? Dan kunt u hier eens komen kijken! Een recentelijk gemoderniseerde hoek woning (ca. 400 m3) in een kindvrien delijke woonomgeving. U kunt lopend naar de winkel en de scholen zijn tevens dicht bij. Met zowel aan de voor- als achterzijde een vrij uitzicht. De leuk aangelegde achtertuin grenst aan een plantsoen. Kom er dus maar eens kijken!! Belangrijkste kenmerken L-vormige woonkamer half open keuken woonkamer en keuken voorzien van laminaat vloer 2 slaapkamers aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde mooie badkamer (1999) zolder met 1 slaapkamer en bergruimte inpandige berging bouwjaar circa 1973 deels isolerende beglazing perceelgrootte 210m2 Vraagprijs fl. 495.000,- k.k. Documentatie over deze leuke woning kunt u vrijblijvend bij mij opvragen. YOCrO tn- ■vyv TE KOOP Kerkpad Zuidzijde 24, Soest Wilt u wonen in een karakteristieke omgeving? Dan is dit het plelq'e dat u zoekt! In een uniek straatje, in de zogeheten mooie kerkenbuurt, ligt deze karakteristieke half vrijstaande woning. De omgeving is landelijk en toch zijn de winkels, NS-station en scholen dichtbij. Rustig en kindvriendelijk aangezien alleen bestemmingsverkeer is toe gestaan. Een royale besloten tuin rondom deze fraai uitgebouwde woning. Kortom het plekje dat u zoekt. Belangrijkste kenmerken in 1997 onder architectuur verbouwd speelse woonkamer met houten vloer en kachel moderne keuken met inbouwapparatuur moderne badkamer met ligbad en douche 3 ruime slaapkamers op le verdieping 4e (slaap)kamer mogelijk op beg. grond bouwjaar circa 1929 dak-, glas- en deels vloerisolatie CV-gas combiketel (1997) royale berging perceelgrootte 288 m2 Vraagprijs fl. 849.000,- k.k. Documentatie over deze karakteristieke woning kunt u vrijblijvend bij mij aanvragen. 0 MAKELAAR/TAXATEUR 0. G. ifOOV kwuy Alle werkzaamheden op het gebied van (ver)koop, taxaties, (ver)huur en beheer Worden niet alleen professioneel, maar ook met enthousiasme en betrokkenheid iiitgevoerd. En dat verschil merkt u rairect. Want naast de belangrijke zake lijkheid is het menselijke aspect bij onroerende goed aangelegenheden natuur lijk ook belangrijk. Een vrouw heeft in leze mannenwereld ook op dat gebied eer in huis. Interesse in een nadere kennismaking? Bel voor een vrijblijvende afspraak. Speenkruidstraat 55 3 7 6 5 A B S O e 5 t |A|| RVT Tel 035 6037490 Fax 035 6037491 Zoals verwacht heeft het College de bezwaren van de inspecteur Ruim telijke Ordening tegen de bouwver gunning voor uitbreiding en vergro ting van het Royal Parc-hotel in Soestduinen afgewezen. Op voorstel van wethouder Krol zijn de bezwa ren ongegrond verklaard; de bouw vergunning blijft dus gehandhaafd. De inspecteur heeft - in augustus al - een waslijstje bezwaren ingediend tegen de vergunning. De belangrijkste is dat Soest daarmee het rijksbeleid doorkruist dat gericht is op de Ecologische Hoofd structuur en het "restrictieve" beleid voor de open ruimten van de Utrecht se Heuvelrug. Ook past de bouw vol gens hem niet in het provinciaal beleid en hij vindt dat het provinciebestuur ten onrechte geen gebruik heeft gemaakt van de afwijkingsbevoegdheid in het Streekplan. De inspecteur wijst er op dat hij de provincie heeft geadviseerd de vergunning alleen af te geven als het aantal nieuwe hotelappartementen (36) in mindering zou worden gebracht op de geplande 96 recreatie-appartementen op hetzelfde complex, waarvoor de bouwvergunning al is verleend. Zowel de provincie als de gemeente zijn aan die voorwaarde voorbijgegaan, consta teert de inspecteur. Uitbreiding van de hotelcapaciteit met bijna 50 vindt hij "onaanvaardbaar"; hij vindt een strikt "stand stilT-beleid gewenst. Een hotelaccommodatie is ook een stukje verstedelijking, aldus de inspec teur, en dat kan alleen onder strikte voorwaarden plaatsvinden. Dat de pro vincie een ander restrictief beleid voert dan de rijksoverheid vindt hij geen gel dig argument. Het maakt bovendien weinig verschil en ook in het Streekplan wordt er geen onderscheid gemaakt. Dat de provincie van mening is dat de uitbreiding een "optimalisering van een volwaardige recreatie-inrichting" is, die niet ten koste gaat van bos- en natuur gebied, overtuigt de inspecteur ook niet. De uitbreiding met 96 appartementen is al voldoende, en daarmee is de boven grens van het ecologisch draagvlak wel bereikt, vindt hij. De te vrezen aantas ting van landschaps- en natuurwaarden is in strijd met in elk geval de geest van het provinciaal beleid. Commentaar van Krol Zoals gebruikelijk heeft de wethouder Ruimtelijke Ordening (Bart Krol) de bezwaren van de inspecteur van com mentaar voorzien. Krol wijst ze af. Hij wijst er o.a. op dat het om een bestaand hotel gaat en dat het bestemmingsplan zich niet tegen de uitbreiding verzet. Bestaand natuurgebied wordt volgens Krol ook niet opgeofferd en er is geen sprake van extra ruimtebeslag. Hoevéél kamers er bijkomen maakt ook niet uit, volgens de wethouder, als het geheel maar binnen het geldende bebouwing soppervlak blijft. En dat de gemeente de ecologische waarden van het gebied juist wil versterken blijkt wel uit het feit dat Soest 26 hectare "teruggeeft aan de na tuur". Volgens Krol heeft de inspecteur niet aangetoond dat er meer bezoekers zul len komen, en daardoor meer automo biliteit, of dat die belasting groter wordt dan die van het restaurant, de vergader ruimte, het fitnesscentrum en de zwem baden, die binnen het bestemmingsplan wél zijn toegestaan. Of de ecologische waarden worden aangetast is dan ook niet vast te stellen, aldus Krol. En de provincie heeft ook niet onjuist gehan deld, want er is geen sprake van verste delijking buiten de in het Streekplan aangegeven bebouwingscontour. Al met al vindt Krol dat de bezwaren van de inspecteur ongegrond zijn. De bouwvergunning blijft daarom gehand haafd. Het College heeft Krols advies gevolgd. De verwachting is nu dat de inspecteur bij de rechtbank om schor sing van de vergunning gaat vragen. Hij heeft daarmee willen wachten tot de uit spraak van de gemeente op zijn bezwa ren bekend was. Ook het hotel heeft "netjes" gewacht met de bouwwerk zaamheden zo lang de procedure liep. De gemeente zal de rechtbank vragen om tegeüjk met de behandeling van het schorsingsverzoek ook een uitspraak "in hoofdzaak" te doen. Inwoners van de gemeente Soest die dit jaar in Soest of Soesterberg zijn komen wonen, zijn uitgenodigd voor een spe ciale welkomstavond voor nieuwe inge-1 zetenen. De avond wordt gehouden op dinsdag 14 november in het gemeente huis en duurt van 20.00 uur tot onge veer 22.00 uur. Vanaf half acht is ieder een van harte welkom. De leden van het College van B. W. zullen tijdens de avond dieper ingaan op zaken die op dit moment in de gemeen te spelen en ook over het "waarom" ervan vertellen. Het gemeentebestuur wil daarnaast graag de mening van de nieuwe inwoners horen over dingen die hen zijn opgevallen. Het College hoopt dat zij suggesties aandragen over de manier waarop de zaken in hun vroege re gemeente zijn geregeld. Om hun weg te vinden in het gemeen telijk apparaat, staat tijdens de welkom stavond voor de nieuwe inwoners ook een rondleiding door het gemeentehuis op het programma. Verder wordt aan dacht besteed aan gemeentelijke infor matiebronnen als internet en teletekst. De Swing Selection uit Soest zorgt voor de muzikale omlijsting van de avond. Een ruime selectie van de betere merken hebben wij in huis: Desch, van Gils, Arrow, Wellington of Bilmore, Paul Shark, Brax, Konen, Point, Pierre Cardin, Jaguar, John.Miller, Bison Club, Wimmers, Yves St. Laurent. HERENMODE Winkelcentrum Hartje-Zuid, Soesterbergsestraat 51, Soest Wethouder Harry Witte (Onder wijs) wil eerst het eindresultaat af wachten van het onderzoek dat Unia momenteel doet naar de 'zwarte' scholen in Soest. "Ik vind het onverstandig om steeds aan het onderzoek van Unia te gaan trekken terwijl het nog loopt. Laten we eerst het eindresultaat in januari afwach ten", zo reageerde Witte tijdens de commissievergadering vorige week op het verzoek van Ans Mann (Groenlinks) om ook de resultaten van andere onderzoeken bij de dis cussie te betrekken. Ans Mann kwam met haar verzoek omdat ook zij in de landelijke kranten had gelezen over het onderzoek-Gram- berg naar de segregatie tussen "witte en zwarte" scholen in het openbaar onder wijs. Zij wilde de resultaten daarvan meenemen in de discussie over de even tuele sluiting van minstens twee scholen in Soest. "Er zijn op dit gebied heel veel onderzoeken gaande. We kunnen niet elke keer bij nieuwe onderzoeksresulta ten alles opnieuw bekijken. Een perma nente discussie hierover stoort het on derzoek", antwoordde Harry Witte het raadslid van Groenlinks. Ook Henk Koning (CDA) en Reinier Bordewijk (WD) pleitten ervoor dat de commissie tijdens het onderzoek van Unia regelmatig op de hoogte zou wor den gehouden. Bordewijk stelde voor van de (voorlopige) onderzoeksresulta ten van Unia een vast agendapunt te maken tijdens de commissievergaderin gen. Harry Witte hield echter voet bij stuk en zegde alleen toe er een vast punt van de "mededelingen" van te maken. Ook wees hij het verzoek tot vertrouwe lijke inzage van de onderzoeksstukken door de raadsleden van de hand met het argument dat het om een "emotioneel geladen onderwerp" ging. Tijdens een chaotische commissieverga dering in september besloten de raads leden een onderzoek te laten uitvoeren waarin ook andere opties dan de rigou reuze sluiting van drie openbare scholen in Soest bestudeerd zouden worden. Daarop ging de gemeente in zee met onderzoeksbureau Unia. Wethouder Witte sprak vorige week van een "voort varende aanpak door Unia tot nu toe". Volgens Witte had Unia net een aantal gesprekken met schoolteams en ouders afgerond. "Dat waren emotionele bij eenkomsten, waarbij de ouders een gro te zorg uitspraken over de sluiting van de scholen in kwestie. Inmiddels zijn ook de interviews met de schoolbestu ren gestart, dus het onderzoek loopt zoals het hoort", aldus Witte. De wet houder stelde voor het eindresultaat af te wachten en in januari in de commis sie Onderwijs de verschillende scena rio's voor de scholen te bespreken. Voor de kerst zal - als het weer niet al te veel tegenwerkt - de gezamen lijke nieuwbouw van de WV en de Wereldwinkel aan de Steenhoff straat wel zo ver zijn dat de "bewo ners" erin kunnen. Tot nu toe is de bouw vlot verlopen. op Zaterdag 18 november 2000 LIVE optredens van o.a. Het original Americain Trio NBIEDING! Buffetten met Cajun specialiteiten uit de "Deep South" en New Orleans inclusief witte en rode huiswijn (I.P.V. 149,50 PER PERSOON) I Hans de Heus Band Bel voor de details van deze speciale 035 603 8383 soestduinen royal paro 'We moeten er maar niet al te ron kend over doen. Communicatie is altijd een kwestie van vallen en op staan.". Zo verwoordde wethouder Bart Krol vorige week de gemengde gevoelens die politiek Soest heeft bij de nieuwe communicatienota, waarin de lijnen worden uitgezet voor de manier waarop de gemeen te in de toekomst zowel de interne (zeg maar binnen het gemeente huis) als de externe communicatie (met de burgers) wil gaan onder houden. Dat Krol aandrong op enige beschei denheid had vast wel iets te maken met de erbarmelijke kwaliteit van het stuk, waarin het wemelt van taal-, stijl- en tik fouten en dat ook anderszins op de commissie een buitengewoon slordige indruk had gemaakt. Sommige leden staken hun misnoegen daarover niet onder stoelen of banken. Krol verdedig de zich nog door erop te wijzen dat de commissie niet het origineel maar een fotokopie van de nota had ontvan gen, zodat ze de kleurtjes niet konden zien... Hij wees er verder op dat het maar om een "kadernota" ging, waar van alle voorstellen te gelegener tijd nog moeten worden uitgewerkt. In de nota wordt nogal wat aandacht besteed aan de "nieuwe media" (inter net etc.), waarvan Soest in de toekomst meer en meer gebruik zal gaan maken. De commissie vond het wel best, zo lang tenminste de "digibeten" - al die mensen die van computers en dergelij ke nog helemaal geen kaas hebben ge geten - ook bediend zouden kunnen blijven. Een groot deel van de samen leving is wat dat betreft "gehandicapt", zoals Wiebe Meilof (GPV/RPF/SGP) het omschreef. Hij vond ook dat de ge meente - in de ogen van de meeste bur gers toch een "middelmatige instelling" - wel enige bescheidenheid paste. "An ders val je door de mand en ga je dub bel onderuit." Gemeentegids De suggestie in de nota dat Soest voortaan maar weer zélf een gemeente- gids moet gaan uitgeven kreeg in de commissie een uiterst zuinig onthaal. Daar zit volgens de leden zoveel werk aan vast dat dat beter aan een gespecia liseerd bedrijf overgelaten kan worden. De commissie was verder geenszins en thousiast over de nieuwe kabelkrant, die moeilijk te vinden schijnt te zijn en bo vendien kwalitatief nog slechter is dan de vorige. De voorlichtingskrant Op 't Hoogt bevalt beter, al kan die ook nog wel wat aantrekkelijker gemaakt wor den. Voor "columns" van buitenstaan ders - bijvoorbeeld plaatselijke journa listen, zoals Wil Stekelenburg (PvdA) suggereerde - zagen de meesten echter toch geen ruimte. De commissie boog zich ook over de "huisstijl" van de gemeente. De nota maakt zich daar nogal druk over en con stateert bijvoorbeeld dat sommige afde lingen nog altijd gebruik maken van het "Soest natuurlijk"-logo (met de groen gele winkelhaak), dat allang in ongena de is gevallen. Tegenwoordig is het oude gemeentewapen weer helemaal "in". Op weer een totaal nieuwe huisstijl zat niemand in de commissie te wachten. Klankbordgroep De bepaald niet zuinige kritiek op de erbarmelijke kwaliteit van het stuk zat het kersverse raadslid Margreet van Roomen (CDA) toch niet lekker. Vol gens haar hadden alle fracties in de "klankbordgroep" (in dit geval vooral bestaande uit de fractieassistenten) al over het stuk kunnen meepraten, dus ze vond het maar raar dat de discussie nu weer eens dunnetjes over werd gedaan. Over communicatie gesproken: Peter van de Weij (WD) legde de vinger nog maar eens bij het "oude zeer" van niet öf te laat beantwoorde brieven aan de gemeente. Hij kende een geval waarbij het negen maanden had geduurd. Dat de commissie verder niet erg geest driftig reageerde op het idee om de raadsleden voortaan visitekaartjes ter beschikking te stellen verbaasde wet houder Bart Krol, omdat sommige po litici daar eerder zelf om gevraagd had den. "En in Amersfoort hebben ze dat ook..." Wel vond hij de suggestie be spreekbaar dat in nieuwe edities van de gemeentegids de raadsleden met een portretfotootje worden opgenomen. Rampen Tenslotte discussieerde de commissie nog even over de "rampenvoorlichting". Hoe dat zit is een beetje onduidelijk, want de meeste mensen hebben nog een kaart in de meterkast hangen met infor matie die inmiddels volstrekt verouderd is. Bij groot alarm kan de gemeente niet meer - via de zogenaamde calamiteiten schakelaar - "inbreken" op de televisie ontvangst via Nederland 1, 2 of 3. De kabelkrant vond de commissie geen bruikbaar alternatief. Als nieuwe "ram penzender" is Radio M. het meest voor de hand liggende medium. Aannemer Ad v.d. Grift toonde zich vorige week, bij het bereiken van het "hoogste punt", optimistisch, al was het weer op dat moment bepaald niet best. "We werken er hard aan dat het alle maal gaat lukken." Zoals gebruikelijk was er "pannenbier" voor de medewer kers van het bouwbedrijf. Op de boven verdieping (de kap zit er nog niet op) konden de toekomstige gebruikers een kijkje nemen, met uitzicht over een flink stuk Soest en omgeving. Die nieuwe gebruikers waren enthou siast over de vorderingen. Wereldwin kel-voorzitter Ans Holleman vertelde dat de medewerkers zo'n beetje elke dag komen kijken hoe het bouwwerk uit de grond verrijst en stelde dankbaar vast dat de bouw precies op schema lag. Ze hoopte dit jaar nog te kunnen beginnen met de inrichting. De officiële opening zal dan vermoedelijk in januari of fe- Het gezelschap nam alvast een kijkje onder de (open) dakspanten van het nieuwe pand. bruari gaan plaatsvinden. Namens de WV zei Piers de Jong dat het bestuur al vanaf 1994 naar de nieuwbouw uitkijkt. Hij zwaaide de fir ma Van de Grift en de andere betrok kenen lof toe voor hun voortvarende aanpak, "maar we kunnen nauwelijks wachten tot januari." In het bijzonder complimenteerde hij architecte Astrid Rasch, die volgens hem een "monu ment" had geschapen dat de eeuwen zou kunnen trotseren. Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6912050 Een 41-jarige Amersfoorter is donder dagmorgen rond tien uur aangehouden wegens het rijden zonder rijbewijs. Twee agenten zagen de automobilist op de Steenhoffstraat rijden en wisten dat de man geen rijbewijs had. Na controle bleek de auto waarin de Amersfoorter reed, niet verzekerd te zijn. De man heeft op het bureau de nodige proces sen-verbaal gekregen. De auto is weg gesleept. Op verschillende plaatsen zijn in de nacht van zaterdag op zondag vernielin gen aangericht. Op de Vrijheidsweg en het Nassauplantsoen werden twee abri's vernield, op de Prinses Beatrixlaan wer den twee containers in brand gestoken en op de Kastanjelaan zijn diverse paal tjes, autospiegels en een hek gesloopt. Ook op de Oude Utrechtseweg, de Ei kenlaan en de Ferdinand Huycklaan werden diverse vernielingen aangericht. De politie stelt een onderzoek in naar het vandalisme. AUTOBEDRIJF compleet SUZUKI-onderhoud 50 goed gebruikte SUZUKI's grote showroom SUZUKI in Soest? Verkerk! Eigendomweg 2a Soest Telefoon 035 - 60136 82 Zondagavond j.1. heeft burgemeester J.J.L.M. Janssen vijftig cursisten verwel komd van 'The Netherlands School of Public Health'. Deze studenten zijn af komstig uit tien Oost-Europese landen en volgen workshops en trainingen in heel Nederland. De studenten werken veelal bij ministeries in de functie van directeur of adviseur van de minister. De groep verblijft drie weken in hotel 'het Witte Huis' aan de Birkstraat in Soest. MAKELAAR/TAXATEUR 0. G. vocrv BEDRIJFSRUIMTE TE HUUR Van Weerden Poelmanweg, Soestduinen Op een schitterende locatie in de bossen ligt dit multifunctionele bedrijfspand met 30 parkeerplaatsen op eigen terrein. Nabij uit valsweg en 3 autominuten vanaf de A28. Het pand is recentelijk op professionele wijze geheel gerenoveerd. Indeling: souterrain (bereikbaar via afrit) ca. 310 m2; begane grond: bedrijfshal ca. 700 m2, showroom ca. 190 m2, kantoren ca. 180 m2, toiletten- verdieping; kantoren ca. 100m2, archief ruimte ca. 85m2, pantry ca. 15m2.. Bijzonderheden moderne afwerking voorzien van centrale verwarming dak- en glasisolatie perceeloppervlakte 3.100m2 oplevering ca. december 2000 Huurprijs fl. 275.000,- p/jr. excl. BTW Documentatie over deze aantrekkelijke bedrijfsruimte kunt u vrijblijvend bij mij aanvragen. Speenkruidstraat 55 3 7 6 5 A B S o e s t 11*11 RVT Tel 035 6037490 Fax 035 60 3,7 491 Voor in uw favorieten: www.vanwijkmakelaars.nl In mijn lijfblad las ik de vorige maand de volgende aankondiging: "Hoeveel geld is cultuur u waard?" Op dinsdag 24 oktober organiseerde de WD Soest/ Soesterberg een discussieavond met het volgende onderwerp: "Cultuur, een bo demloze put die eens gedicht moet wor den? Jaarlijks worden er tonnen be steed aan cultuurbeleid. Het is nooit genoeg, maar wat is het ons werkelijk waard?" Mijn haren rezen ten berge, mijn oren vielen van mijn hoofd. Is het dan zo slecht gesteld met de culturele bagage van de grootste politieke partij in ons dorp? Zo'n tekst is koren op de molen van het grootste deel van de achterban der liberalen, dat nooit leest, zingt, danst, musiceert of speelt. Lieden die geen tijd hebben voor musea, theaters, films en exposities. Zonde van het geld. Bert Krijger trachtte de situatie nog te redden door mij in een uitzending van "Soest Actueel" te verzekeren dat bo venstaand krantenbericht alleen maar bedoeld was om te prikkelen. Nooit zou de WD dit geintje durven uithalen met de sportievelingen onder hun aanhang: "Hoeveel geld is sport u waard? Sport, een bodemloze put die eens gedicht moet worden? Jaarlijks wordt er 4,7 miljoen besteed aan sportbeleid. Het is nooit genoeg, maar wat is het ons wer kelijk waard?" De vergadering op 24 oktober werd voorgezeten door een uitgesproken warhoofd. Deze ex-bokser had zich slecht voorbereid en bracht weinig te berde. Naast hem zat een loodgieter, die tussen neus en lippen de Vrije Teugel betichtte van een slecht financieel be leid met hele en halve onwaarheden. Twee toekomstige raadsleden? Algemene tendens: als cultuur weinig publiek trekt, afschaffen die hap. Ook als het de gemeente Soest geen cent kost, zoals de Beeldentuin aan de Bosstraat, is het College van B W niet thuis. Jan Hazelaar wordt moedeloos van het eindeloze gevecht met het Raadhuis om zijn Beeldentuin (met na tionale en internationale uitstraling!) voor de gemeente in de toekomst te ga randeren. En als de Rabobank op het Kerkplein de gemeenschap een prach tig beeld ("Europa") van Claus cadeau doet, wordt de plek waar het staat ver pest door twee afschuwelijke elektrici teitskastjes. die niet verplaatst kunnen worden: te duur. Het opschilderen van het Gemeentehuis deze zomer kostte meer: bijna twee ton. Cultuur is het zout in de pap van onze oververhitte consumptiemaatschappij. Helaas. Ooit schreef Lucebert met zijn vinger in het zand: alles van waarde is weerloos. De gemeente Soest kent al jaren de zgn. Sportraad, een officieel overlegorgaan van de gemeente waarin sportorganisa ties gezamenlijk optrekken. Mijns in ziens is een Culturele Raad ook zo gek nog niet. Al is het maar om eindelijk een keer uitvoeringen, bijeenkomsten en manifestaties op elkaar af te stem men en het gemeentebestuur gevraagd en ongevraagd te adviseren op cultureel en kunstzinnig terrein. Een platform waarin de Kunstaankoopcommissie is opgenomen en waar incidentele projec ten besproken kunnen worden. Als het "Initiatiefrecht voor burgers" ooit van de grond komt heb ik een voor stel daartoe klaar liggen. SOEST Eigen technische dienst met 24- uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60

Soester Courant | 2000 | | pagina 3