HOOGVLIET# Nieuwe I Autotron Rosmalen Hol Molenbeek Buitenhuis v.o.f BOUWBEDRIJF VAN DEN HENGEL BV-SOEST Sinterklaas komt op zaterdag 25 november naar Soest Sinterklaasmarkt Eduard v/d Hoef Hallo allemaal! Wel alle pepernoten nog 'ns aan toe! Pijnloos onthai WOENSDAG 15 NOVEMBER 2000 DE SOESTER COURANT _____PAGINAj; WOENSDAG 15 Hofleverancier Hofleverancier strooigoed voor sportieve Pieten... Hofleverancier Voor licht in deze donkere dagen woning- en Assurantiemakelaars Electrotechnisch bedrijf Met vestigingen in: Utrecht, Bilthoven De Meern, Vianen en Zeist Tingelijn de kinderwinkel Van Weedesfraaf 82 Hoogvliet supermarkt Honsbergen Van Dam Sports V. Weedestraat 62 Birkstraat 93 V. Weedestraat 46a Beukenlaan 46 Eigendomweg 22 Soest Tel. 035 - 601 90 82 Hofleverancier ItnTiTifïïTnariÜKl Nieuweweg 70 Soest Tel. 035 - 601 60 30 Bouwbedrijf van den Hengel BV www.vdhengel.nl Door de samenwerking van het Nationaal Sint Nicolaas Comité en de Stichting Vrienden van Sint Nicolaas, wordt de verhaallijn die zich afspeelt rond de schooltelevisie en de nationale tocht, doorgetrokken naar Soest. Dit jaar speelt de mijter van de Goedheiligman daar een belangrijke rol in. Sinterklaas komt dit jaar wel op een zeer bijzondere manier naar Soest. Omdat Soest moeilijk te bereiken is met de stoomboot, heeft Sint Nicolaas besloten om door de lucht te gaan varen. Niet met een vliegtuig of helikopter, want dat is vliegen. Nee, door de lucht kun je varen met een lucht ballon. Je hebt ze vast wel eens gezien. Een luchtballon zit vol met warme lucht en warme lucht gaat omhoog. Daarom gaat een luchtballon, ondanks dat in de mand mensen zit ten, de lucht in. Door de wind wordt de luchtballon een beet je weggeblazen. En zo vaart een luchtballon op de wind, zo als een boot vaart op het water. Op zaterdag 25 november aanstaande komt Sint Nicolaas naar Soest. De Sint heeft burgemeester Janssen gevraagd of de luchtballon wel mocht landen op het plein bij het ge meentehuis. De bode zal voor het landen een grote witte stip maken, zodat de Ballonpiet kan zien waar hij moet landen. Dat zal best spahnend worden. Sint stuurt alvast een hele boel pieten vooruit om samen met de kinderen Sinterklaas te kunnen begroeten. Ongeveer om tien voor één in de mid dag hoopt Sint Nicolaas in Soest te zijn. Neem allemaal je kleurplaatmijter mee, natuurlijk moet je hem eerst nog kleuren en mooier maken, dan uitprikken of uitknippen en met twee elastiekjes kun je hem opzetten. Want je weet maar nooit. Als je in de mand van een ballon zit, hoog in de lucht, waait het best een beetje. Soms wel eens meer. Dan moet Sint Nicolaas zijn mijter goed vast houden. De vorige keer dat Sinterklaas in een ballon heeft gevaren, heeft de harde wind de mijter van het hoofd van Sinterklaas geblazen. En zonder een mijter is Sinterklaas eigenlijk geen echte Sinterklaas. Neem dus je eigen ge maakte mijter mee als je de intocht gaat kijken op zaterdag 25 november. Dit jaar wordt een bijzondere aankomst en intocht van Sint Nicolaas. De Goedheiligman zal per luchtballon naar Soest komen. Door de harde wind onderweg is de mijter van Sint Nicolaas weggewaaid. Daarom vragen de Zwarte Pieten aan alle kinderen om een mijter voor de Sint te maken. Via de basisscholen zijn hiervoor kleur-knip-pla- ten aan de kinderen uitgedeeld. Kom daarom met je in gekleurde mijter naar de intocht op het gemeentehuis. Zaterdag 25 november om 13.00 uur wordt Sint Nicolaas verwacht. Natuurlijk met heel veel Pieten. Dit jaar zelfs met muzikale Pieten, zeg maar het huisorkest van de Sint. Na het ontvangst door de burgemeester zal de Goedhei ligman in optocht door de wijk Het Hart gaan. Met de drumband PVO voorop gaat de Sint in het fraaié rijtuig van de heer v.d. Grift via de Beetzlaan en de Hellingweg naar de Julianalaan en Nassaulaan. Einddoel is de Sin- terklaasmarkt in de Van Weedestraat Als je Sinterklaas wilt schrijven, dan is dit het adres: Sint Nicolaas - postbus 323 - 3760 AH Soest De mensen van de post zorgen dan dat je brief of kaart bij de echte Sint Nicolaas komt. Burg. Grc Ook Sint Nicolaas koopt zijn groente en fruit bij: Hofleverancier strooigoed Hofleverancier strooigoed Ico-Jaap van Foeken Schilderwerken 25 november 12.30 -17.00 uur Varenstraat 55 Soest Tel. (035) 602 88 04 Tamboerijn 21 Overhees 035 - 601 24 25 AAP supermarkt Van Weedestraat Overhees Winkelkring Van Weedestraat Albert Heijn Smitshof Het is weer bijna tijd om de stoomboot vol te laden en naar Nederland te varen. Ik ben benieuwd of we het allemaal weer redden dit jaar De Inpakpieten hebben naar de Olympische Spelen zitten kijken en dachten dat ze zelf ook wel met een stok over een lat heen konden springen (polstokhoogspringen heet dat geloof ik). Nou heb je daar natuurlijk speciale spullen voor nodig, een speciaal kussen om op te vallen, een stok die niet kan breken en een lat die los op de steunen ligt. Dit vonden ze niet echt nodig allemaal en dus hebben ze een gewoon matras van het bed gepakt om op te vallen, drie bezemstelen aan elkaar gebonden om mee te springen en ze vonden dat de waslijn wel als lat kon dienen Het ge volg is dat bijna alle Inpakpieten in de kreukels liggen, want dat kan natuurlijk helemaal niet, dat is veel te gevaarlijk! Het gaat nu gelukkig alweer een stuk beter met ze, maar we hebben wel een heleboel tijd verloren en ik hoop dus maar dat alle pakjes op tijd zijn ingepakt. Ik hoop dat jullie wel verstandig zijn en niet van die dom me dingen doen, anders liggen jullie straks ook in de kreu kels en dan kunnen we er geen groot feest van maken! Wij hebben weer. heel veel zin om naar Nederland te ko men, nog een paar nachtjes slapen Tot gauw!! Oh, sorry, hallo lieve kinderen, ik moest weer even boos worden op de Hulpbakpieten, Ik wil natuurlijk niet net als vorig jaar te weinig pepernoten bij me hebben om aan jullie uit te delen! Er is nog maar weinig tijd en dus heb ik niet veel tijd om met jullie te kletsen, ik heb al een paar zak ken pepernoten geproefd en al zeg ik het zelf, ze zijn weer heeeeeeeeeeeer I i j k! Hofkoetsier Mocht je nou eens denken, die Bakkerspiet doet altijd zo goed zijn best, die heeft wel eens wat lekkers verdiend, ik ben dól op chocolade!! Nou, ik moet opschieten, want de ovens moeten weer vol. Veel pepernoten-groeten van ons allemaal! De Regelpiet. De Bakkerspiet. Ook voor het nieuws van Sinterklaas Hofleverancier strooigoed Hofauto Al 25 jaar kwaliteit voor ogen NJHC herberg Soest Ook voor familiereünies, muziekrepetities, vergaderingen en trainingen met of zonder overnachting Bosstraat 16, 3766 AG Soest 035 - 601 22 96 www.njhc.org/soest Brilcentrum Nota Van Weedestraat 87 Van Weedestraat 227 Soest Albert Heijn Soestdijk C1000 v.d. Graaf NJHC N.B. Dooi "Professionaliteit staat I in het vaandel," zegt I ringsma, de trotse eig Beauty Spot. De schooi is sinds 1993 officieel ir bij de Kamer van Koo sinds twee jaar gevest Prins Bernhardlaan 31. heb bewust gekozen vot tysalon in mijn woning, alle ruimte voor heb. Dc een groot pakket behan onlangs ben ik met twee zorgingsmethoden gest harings- en ontspannin ling." Beauty Spot werkt volger 'totaal cosmetiek'. "Tota houdt in dat schoonheid h van de harmonie tusser geest. In die filosofie past we behandeling 1'homme is een speciaal voor mann de behandeling van een h bij het gezicht, de nek, worden gemasseerd. Ook bruik gemaakt van een 1 die snelle lichtflitsen afj weldadig ontspannen en voel geven," aldus de Soei heidsspecialiste. Een andere nieuwe behar salon biedt is een pijnlo door het ontharingsappar trisch ontharen is de nieu van ontharen, waarbij do< elektriciteit overtollige hai tief en pijnloos wordt ve ther: "Overtollige beharir vrouwen een grote last. Ik het onderkend moet word ciaal medisch probleem. den behandelingen tegen de meeste verzekeringen deeltelijk vergoed." Dode zeeproducten Verder kunnen klanten b terecht voor een comple handelingen, van acne to massages. Esther: "Ik dode-zee producten var met Neoderma produkten logische dieptepeeling di men zoals acne, littekens, en rimpels effectief kan l kies voor 100 procent n; NIEUWE MEDISCH I bij Beauty OVERTOLLIGE HA U wordt van uw ov< manier en u krijgt d te ontdoen. Deze nieuwe meth angst weg. Vrijwel elke vrouw kf gaat men de haren t< specialiste. De oplos Al die ellende behoo Radio Frequentie gol Daardoor is nu ook o heel lichaam zoals bi Eindelijk het eerste o snel en efficiënt defii Met ingang van 31 c Voor meer informatu heden bellen met Est

Soester Courant | 2000 | | pagina 12