n Red Stars brengt zichzelf bijna in problemen aterpoloërs fier aan kop DC mentaal te kwetsbaar SoVoCo Iaat achterste van tong zien VQ,-\ ZONNESTUDIO - SOEST JJ KI s Stam/SoYoCo - Dros/Alterno WOENSDAG 15 NOVEMBER 2000 SOESTER COURANT PAGINA 17 Damesteam verslaat eenvoudig laaggeklasseerde Blue Herons BASKETBAL TOON VAN DER LINDEh BOTTELIER 9 IN SOEST ïle onderweg heeft weinig invloed: 7-9-winst WATERPOLO Soester bridge kampioenschap ansloze nederlaag bij de Blinkert: 29-21 DBAL BADMINTON Selby verliest net in spannende match BILJART Biljartclub Libre organiseert reünie Toontje verzorgt ook catering van luxe broodjes tot koud/warm buffet Sportuitslagen j Volleyballers oppermachtig in streekderby tegen Touché'86 VOLLEYBAL Sportprogramma SPORT/DAMMEN Dammers DVSB scoren er op los Installatiebedrijf tfi#l j. cornelisse bv. I Licht- en krachtinstallaties SKIËN Druk weekend voor wedstrijdskiërs Kerkstraat 7 Soest Tel: 602 30 22 I sk: Hertenbiefstuk - jt - tam wild konijn, gerookt en vers - ifstuk - Wildtrio's - i hazenpeper engoulash OCH ES LLE DENKBARE iDDIES, enz. enz 'RAAT 46c - SOEST ADE 2 - SOEST-ZUID Voor al uw dranken SLIJTERIJ-WIJNHANDEL Soesterbergsestraat 49 Tel. (035) 601 2490 HARTJE SOEST ZUID Geldig t/m 25 november 2000, Prijzen zijn afhaalprijzen. U In'Amerika wordt basketbal be stempeld als een "game of habits". Een wedstrijd tegen een lager inge schatte ploeg krijgt al gauw het eti ket 'routineklus' opgeplakt. De bas ketballers van Red Stars hadden SBU uit Utrecht in Beukendal een flink pak op de broek moeten geven. Dat gebeurde zaterdagmiddag ech ter niet. De ploeg boekte wel de «ede zege van het seizoen, maar irtuigend was het allerminst: 73- 67. Om zo'n duel geroutineerd uit te spelen, mBpainingsarbeid nodig en dat ontbeert de ploeg van coach Hans de Rond. Werk en studie zorgen ervoor dat De Rond op cruciale trainingen aan de Vooravond van een wedstrijd een aan tal spelers moet missen en dat bepaalt mede het gezicht van Red Stars dit sei- zoen in de eerste rayonklasse. De Soester is ervan overtuigd dat als de compleet is, niet alleen op de trai- jpg maar ook tijdens wedstrijden, het jgelijk moet zijn om boven de rode eep te eindigen. Aan het eind van het zoen zeggen namelijk drie teams deze isse vaarwel en volgens De Rond ort Red Stars qua potentieel daar niet "In principe moeten we Cracker iks en SBU onder ons kunnen hou- jn. Ik schat Springers als laagste in", i De Rond die echter natuurlijk ook indersgoed weet dat kwaliteit niet al- d de doorslaggevende factor is. Daar- or is de sport niet altijd eerlijk en ms zelfs keihard. iterdag gaven het spelersarsenaal en 1 kwaliteit van de Soesters wel de •orslag. De Rond beschikte over negen elers en dat bleek heel belangrijk. In paalde fases van het duel kon de iach veelvuldig wisselen om technische iuten te vermijden en om zijn spelers broodnodige rust te geven. "Daar- or kon ik in de slotfase de sterkst iogelijke opstelling laten spelen", leg- De Rond uit. |n dat was ook nodig want met nog een ar minuten op de klok stond het [echts 66-65 in het voordeel van Red ars. Uiteindelijk werd de voorsprong itgebouwd naar zes punten. Dat het in de eindfase zo spannend werd, daar zag het in de eerste helft, en zeker in de openingsminuten, niet naar uit. Voor de Utrechters doorhadden hoe het spelle tje gespeeld diende te worden, stond het na tien minuten 19-5 voor de Soesters. Spelverdeler Peter van der Neut bracht met slimme opzetjes zijn ploeggenoten in scoringspositie. Van der Neut verving voorbeeldig Gerben de Jong die zater dagmiddag zonder reden verstek liet gaan, tot ongenoegen van De Rond. "Ik zit nog steeds op een telefoontje van hem te wachten", aldus De Rond. De voordelige stand gaf De Rond aan leiding om een aantal wissels toe te pas sen. Dat had echter geen positief gevolg. Integendeel, want SBU sloop door non chalant spel van de thuisploeg dichter bij en had bij de rust nog slechts een achterstand van zeven punten. De Kond probeerde de zaken in de rust weer op scherp te zetten, maar zag zijn ploeg niet thuis geven. De Utrechters scoorden via onder meer drie driepun ters elf punten op rij en kwamen voor het eerst aan de leiding, 37-42. Vanaf dat moment was het een echte wedstrijd en via 57-57 brak de slotfase aan. Bij 66-65 besliste shooting guard Bob Phillion, vaak afwezig door werk in het buitenland, met een paar puntgave wor pen het duel. "Bob is een waanzinnig goede schutter." Red Stars kon opge lucht ademhalen. "Toch heb ik geen moment het gevoel gehad dat we deze wedstrijd zouden verliezen", zei De Rond die zeer tevreden was met de winstpunten, ondanks het mindere spel. "Vorig jaar verloor de ploeg twee keer van SBU en daar had ik een rottig ge voel aan overgehouden." Aanstaande zaterdag is Red Stars gevrij waard van competitieverplichtingen. De basketbalbond heeft het duel bij Goba uitgesteld. De basketballers kunnen zich in alle rust voorbereiden op de belang rijke confrontatie met Springers die 25 november zal plaatsvinden. De forma tie uit Waddinxveen staat stijf onderaan in de eerste rayonklasse. Dames Geheel volgens de verwachting heeft het damesteam van Red Stars de twee de zege in de eerste klasse kern Utrecht Verbeten duel tussen Red Stars en SB IJ. De Soesters brachten zichzelf in Beukendal in de problemen, maar boek ten toch de tweede zege van het seizoen. Foto: Aldo Allessie behaald. In Vianen werd Blue Herons, dat in de onderste regionen bivakkeert, met 35-59 verslagen. Bij rust stond de ploeg van coach Michel van Drie met- 18-31 voor. Van Drie typeerde het spel van zijn ploeg als wisselvallig. Bij vlagen goed en soms ook beneden de maat. In principe had Red Stars de opponent moeten oprollen en daar zag het in eer ste instantie ook naar uit. Met snel spel werd de tegenstander uit Vianen totaal overrompeld. Na rust zorgde spanning in de ploeg ervoor dat Blue Herons te rugkwam tot zeven punten. Verder lie ten de Soesters het niet komen. Via 30- 44 was het verzet van de thuisploeg de finitief gebroken. Zaterdag ontvangt Red Stars het nog ongeslagen Almaar Meer en dat wordt een ander verhaal. De nummer twee herbergt veel lengte in de ploeg en daar hebben de Soesters moeite mee. N EN BRADEN iVaterpoloteam Duinkikkers heeft ich aan kop genesteld door het uit- luel bij .Reuring te winnen (7-9). liermee revancheerden de heren ich na het eerste puntverlies ander- lalve ^eek geleden tegen Aguarius oen de ploeg van coach Lionel hompson op 7-7 bleef steken. 'oor de tweede achtereenvolgende keer ïoesten de waterpoloheren een verre :is maken om hun duel af te werken. de trip naar Schagen ging de forma- je op bezoek in Scharwoude. De ploeg iveerde laat in zwembad Duikerdel or een file. ieze opstopping had weinig invloed op ;t spel van de Soesters, want een fu- :us begin leidde binnen de minuut tot n voorsprong via een doelpunt van [ees Thie. Reuring antwoordde snel let de gelijkmaker alvorens nog in de irste periode de tweede treffer aan tester zijde viel. De derde overtalsitua- ie werd benut door Vincent van de lart. |e tweede periode was vooral het part in Van de Vaart die drie keer het qet jst te vinden. Ook Pieter van alkwijk deed een duit in het zakje, ardoor Duinkikkers een 2-6-voor- irong nam. De volgende zeven minuten waren de tzoekers het spoor echter bijster en Reuring vocht zich terug in het duel. De Scharwouders dichtten de kloof tot 5-6. Met nog een paar seconden op de klok waagde Jeroen Hartman een doelpo ging. De bal verdween met een boog over de keeper van Reuring: 5-7. In de laatste periode behielden de wa- terpoloërs hun voorsprong. Marco Bre- mer zette de 5-8 op het bord. Reuring knabbelde wat van de achterstand weg. Halverwege hadden de Soesters een man meer in het water en deze situatie leVerde een doelpunt op. Hartman pas seerde de Reuring-keeper. Het slotak koord bleek voor de thuisploeg die doelman Jeroen van Drie voor de ze vende keer verschalkte. Daar bleef het uiteindelijk bij. Zondag springt Duinkikkers weer in het eigen bad. De Kwakel komt bij de kop loper op bezoek. Aanvang 20.30 uur. Op woensdag 29 november organiseert bridgeclub 'Schoon Slem' het open Soester bridge kampioenschap in de Klarinet. Deelnemers kunnen zich aan melden bij hun,verenigingen of bij fam. Ribbink, tel: 6021517. Op zondag 26 november heeft in de Klarinet een voorronde plaats van het open Nederlands Bridgekampioen- schap. Inschrijving is mogelijk bij F. Rib bink, tel: 6021517 en J. Herten, tel: 6011017. LEGNER LICHTE BORREL 30% FLES 1 LITER De handballers van Smeeing/BDC zijn zondag in Haarlem keihard met de neus op de feiten gedrukt. De lOesters toonden vooral in de eerste lelft weinig enthousiasme en bele- pg tegen de Blinkert dat die ele- lenten wel tentoonspreidde. De 29-21-nederlaag was dan ook gauw yerklaard. "We hadden goede zaken kunnen doen, maar we gaven niet thuis. De verdedi ging hing als los zand aan elkaar," luid de het ongenuanceerde commentaar van speler Arjan Roest. "Op alle fronten was de ploeg een stap te laat. Terwijl de Blinkert alles richting ons doel in goud zag veranderen," aldus een teleurgestelde Roest. Na de winst op koploper UDSV leken de handballers de goede weg ingeslagen te hebben, maar .daar was zondag wei nig van te merken. Coach Peter Stoelen- ga begreep er niets van. "Tijdens het igooien zag ik de spirit nog wel, maar ïjdens de wedstrijd was dat geheel ver- Wenen. De spelers wilden geen stront iten voor elkaar. e bekerwedstrijd van dinsdag beloof- le al niet veel goeds. In Doetinchem :gen de Gazellen (21-16-verlies -red.) as de bezieling ook ver te zoeken. Het was toen ook slappe hap. Het is :n mentaliteitskwestie," aldus Stoelen- ;a die vindt dat zijn spelers hun verant- 'oordelijkheden moeten nemen. "De X vraag is nu, hoe en wat te doen? Daar moeten de jongens op antwoorden. Kijk, als het aan de technische staf Stoelenga en Cleem Diemers -red.) ligt, dan hoor ik dat graag, want daar leren wij ook van. Maar tot nu toe heb ik on afhankelijke geluiden gehoord dat de spelers de oorzaak bij zichzelf zoeken." De Blinkert wist wel raad met het ziel loze spel van Smeeing/BDC en had bij de rust al een 16-10 voorsprong. Vol gens Stoelenga had die marge veel klei ner uitgevallen als het arbitrale duo be ter bij de les was geweest. "Arjan Roest had in die fase een vrije doorgang, maar hij werd zichtbaar aan zijn arm getrok ken. De arbiters deden niets." En dat was niet de enige arbitrale dwa ling waar Stoelenga zich over opwond. "Guus Tourné kreeg op een gegeven moment een klap op zijn kop en had een bloedneus. De arbiter in het veld gaf aan dat ik naar hem toe moest gaan. Ik liep het veld in en kreeg prompt een gele kaart van de scheidsrechter langs de Lijn. De mogelijkheid om terug te komen werd door hen ontnomen." De Soesters slaagden er na rust niet meer in om het spelbeeld om te draaien. De Blinkert, tot dan toe twee punten uit vijf duels en volgens Arjan Roest zwak ker dan vorig jaar, zat in een comforta bele zetel. De voorsprong werd zelfs uit gebouwd tot 29-21. De stand in de eerste divisie A: 1. UDSV 6-9, 2. Gazellen 6-9, 3. Aal smeer 2 6-8, 4. CSV 6-8, 5. Swift 6-7, 6. Olympia 6-7, 7. E O 2 6-6, 8. Hurry Up 6-5, 9. De Blinkert 6-4, 10. Smeeing/BDC 6-4, 11. Kolping 6-3 en 12. UGHV 6-2. Selby heeft zaterdag in een onvervalste 'thriller' maar net verloren met 5-3 van thuisclub Sjeve Sjuttel uit Spakenburg. De eerste vijf wedstrijden werden alle maal pas in de derde game beslist. He laas lukte het Selby niet om daar het maximale uit te halen, want alleen inval ler Sebastiaan Ott wist zijn enkelpartij om te zetten in winst. Ondanks dat het spel gelijk opging en over en weer pun ten werden gescoord in de games, zagen Scheerhoorn en de dames Van Cleef en Sulenta van Selby hun enkelpartijen in de derde game verloren gaan. Dubbel Ook bij de heren dubbel was het een gelijk opgaande strijd. Na winst in de eerste game verloren de heren van Sel by op het nippertje de tweede game (15-13) en vervolgens ook de beslissen de derde game (15-11). De dames wer den in hun dubbelpartij overtuigend verslagen door hun tegenstanders uit Spakenburg: 15-6 en 15-1. Hierdoor brachten de Spakenburgers de tussen stand op 5-1 in hun voordeel en konden de gastheren met een gerust hart begin nen aan de mix-dubbel. Scheerhoorn/ Van Cleef en Ott/Sulenta beperkten de schade voor Selby door hun dubbelpar- tijen allebei te winnen en brachten zo de eindstand van 5-3 voor Sjeve Sjuttel op het scorebord. Biljartclub Libre van de Wijkvereniging Overhees wil een reünie houden en zoekt daarom contact met iedereen die ooit lid is geweest van de vereniging. Alle oud-leden die zin hebben in een feestavond en bij willen praten met oude bekenden, kunnen een berichtje sturen naar Zwier Hekkert. Hij zal dan alle belangstellenden persoonlijk bena deren. Contactpersoon: Zwier Hekkert, Citer 15, 3766 ZJ Soest, tel. 035- 6010576. Cafetaria en Eethuis Dagschotels woensdag Kipsteak met pommes kroket en boontjes donderdag Pilaf met rijst en sla weekend Reuze sjasliek met aardappel schijfjes en snijboontjes maandag Biefstuk anders met patat en sla dinsdag Varkensreepjes in roomsaus en pasta Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 ZWEMMEN Speedo Club Meet 4 keer 50m vrije slag: Maaike de Boer, Sver van Zanten, Eline Schoenmaker en Sandei Pastink (39.41 PR) 2.43.66 (6e); 4 keer 50tr wisselslag: Sander Pastink, Martijn Smeets. Jos Schimmel en Nicky van Rouwendaal (44.24 PR) 2.47.49 (3e); 50m rugslag: Eli ne Schoenmaker 47.12 (2e), Audrey Schel linkhout 55.34, Connor Ellemans 57.65. Brent Ellemans 56.85, Sven van Zanten 51.69; 50m rugslag: Audrey Schellinkhout 54.77, Connor Ellemans 49.51, Brent Elle mans 51.72; 50m vrije slag: Audrey Schel linkhout 48.18 (PR), Brent Ellemans 45.85 (PR), Connor Ellemans 47.51 (PR); 50m vlinderslag: Danielle van Tol 49.62 (PR), Nicky van Rouwendaal 41.43 (PR); lOOm vrije slag: Maaike de Boer 1.30.80, Eline Schoenmaker 1.30.89, Danielle van Tol 1.32.09, Jos Schimmel 1.20.32 (PR), Martijn Smeets 1.32.28, Nicky van Rouwendaal 1.21.84; lOOm wisselslag: Maaike de Boer 1.36.07 (PR), Danielle van Tol 1.43.58, Sven van Zanten 1.45.69 (PR), Jos Schimmel 1.31.90 (PR), Sander Pastink 1.39.73 (PR), Martijn Smeets 1.36.16 (PR) In het totaalklassement eindigde Duinkikkers als vierde Kring A-l wedstrijd 50m vlinderslag: Ruben de Clippelaar 30.49 (CR/PR/2e), Remko Hooft 34.92 (PR/3e), Stephanie Epskamp 36.53 (PR), Denise van Rouwendaal 36.19 (2e); 50m rugslag: Mi- cheal Maassen 33.97, Emily Jansen 37.51; 50m schoolslag: Micheal Maassen 33.80 (le), Remko Hooft 37.62 (PR/2e); 50m vrije slag: Emily Jansen 31.33, Denise van Rouwend aal 31.02 (PR/2e), Stephanie Epskamp 30.88 (CR/PR/le); lOOm rugslag: Denise van Rouwendaal 1.19.22 (PR/3C), Stephanie Epskamp 1.22.64; lOOm schoolslag: Emilj Jansen 1.30.72, Denise van Rouwendaa 1.30.23 (PR), Stephanie Epskamp 1.34.7' (PR), Martje van Velzen 1.32.80, Suzannt Schuurman 1.33.31 (PR); lOOm vrije slag Ruben de Clippelaar 1.01.50 (PR/2e/teven: NK-limiet junioren), Fabian Versteeg 1.09.11 (PR), Micheal Maassen 1.07.47, Remkt Hooft 1.10.39; 200m vlinderslag: Hanki Schalkx 3.08.75, Elise Hooft 2.55.21. SCHAATSEN Utrecht 500m: Bert van de Weerd 42.40, Heidi Koe- lewijn 53.01, Arie Treur 47.04, Maarten Faddegon 53.50, Laura Vlug 1.10.30, Anke Fekkes 1.01.67, Raymond van de Bedum 1.04.09, Rosella Berghuis 53.52, Maarten Bults 46.50 (PR), Jort Fekkes 44.20 (PR), Sanne Delfgou 46.98 (PR); 700m: Maarten Faddegon 1.16.45 (PR), Laura Vlug 1.42.17, Anke Fekkes 1.30.70, Raymond van de Be dum 1.32.53; 1500m: Bert van de Weerd 2.07.35, Rosella Berghuis 2.55.78 (debuut), Maarten Bults 2.29.40 (debuut), Jort Fekkes 2.20.85 (PR), Sanne Delfgou 2.26.82 (PR). NK Den Haag 5km: Carl Verheijen 6.49.89 (6e); lOkm: Carl Verheijen 14.08.76 (le). De volleybalsters van STAM/S0V0- Co zijn voorlopig niet uit de over winningsroes te halen. De ploeg van Gert Veldhuizen bond ook DeVol- Co'88 aan haar zegekar. Met 0-4 (17-25, 7-25, 25-27 en 21-25) maakten de Soesters op ondubbel zinnige wijze haar koppositie in de eerste divisie A waar. "De uitdaging was om twee keer achter elkaar een voldoende te halen", zei Veldhuizen na thuiskomst. Na de ecla tante overwinning op Lycurgus (4-0) in de Bunt was het voor de meiden zaak om ook op vreemde terrein het achter ste van de tong te laten zien. En dat luk te zaterdagmiddag eigenlijk voor het eerst. Het eerste uitduel, bij Dio Oosterwol- de, ging troosteloos verloren (3-1) en ook de wedstrijden tegen Dinto (2-3- winst -red.) en Haarlem (beker, 1-3- zege -red.) was nou ook weer niet om over naar huis te schrijven. Veldhuizen weet waar het bij de jonge ploeg aan schort. "Ze heeft structuur en orde no dig. De ploeg is beïnvloedbaar door randverschijnselen", stelt de Veenenda- ler. Daarom is hij samen met assistent Jos Blanken bezig om die aspecten zo veel mogelijk naar de achtergrond te drukken. "Het is heel belangrijk om te anticiperen op andere omstandigheden. We zijn bezig om de volleybalsters be wust te maken van andere zaken die van invloed op het spel kunnen zijn." "In Nederland is elke zaal anders. An dere vlak- en lijnverdeling, verschillen de lichtvallen," aldus Veldhuizen die uit ervaring weet wat diverse omstandighe den met een ploeg kunnen doen. Toen hij nog coach was van Cito uit Zeist moest zijn formatie aantreden tegen Nesselande en ze werd totaal "overrom peld" omdat de ploeg in een zaal moest spelen waar het eerste team van Nesse- lande, eredivisie-niveau, haar duel af werkt. Op deze wijze probeert de coach elke wedstrijd met een kritisch oog te bena deren en dat werpt zijn vruchten af. "De groep leert er daardoor meer van dan dat je in de euforie elke keer weer de positieve dingen benadrukt". In Deventer kende STAM/S0V0C0 in de eerste twee sets weinig moeite met de Gelderlandse opponent. Vooral de servicedruk aan Soester zijde zorgde voor onoverkomelijke problemen bij DeVolCo'88. Via 17-25 en 7-25 trokken de volleybalsters de sets eenvoudig naar zich toe. In de derde en vierde set had den de Soesters het een stuk moeilijker. De derde set was rommelig en mede door een opstellingsfout bij Deventer werd het heet onder de Soester sport schoenen. Toch wisten de bezoekers ook die set te winnen, 25-27. In het vervolg hikte de ploeg zelfs tegen een achterstand aan van 20-17. De set leek verloren, maar door risicovolle op slagen scoorde SoVoCo acht punten op rij, 21-25. "Ik vond dat zo ontzettend knap. We hadden problemen en moes ten er hard voor werken om de punten te pakken. Enorme winst is dat we moeilijke omstandigheden beter kunnen oplossen. Ook in dit duel kon de ploeg de druk op de ketel houden," zei een tevreden Veldhuizen die elke week pro gressie ziet. De ploeg kent momenteel geen blessu res en dat is wel eens anders geweest. "De breedte van de selectie wordt be langrijker. We hebben elkaar nodig. Bovendien kun je bepaalde speelsters rust geven als dat nodig is." Heren Evenals het damesteam zijn ook de he ren koploper in hun promotieklasse. Het team van Juijan van Slooten bevestigde die status nog maar eens door het Baarnse Touché'86 in vijf kwartier weg te meppen. Met 4-0 (25-18, 25-17, 25- 15 en 25-10) voegden de volleyballers weer vijf punten aan hun totaal toe. Met 23 punten uit zes duels hebben de Soes ters een kleine voorsprong op Oberon en Wilhelmina. De Baarnaars, toch vijfde op de rang lijst, hadden in de Bunt niets in de melk te brokkelen. "Het was onze beste wed strijd van het seizoen", bestempelde Van Slooten de streekderby die binnen vijf kwartier al weer voorbij was. SoVo Co was zeer gevaarlijk met de service, dominant aan het net en passte uitste kend. Vooral Sander van Ginkel had een uitmuntende middag via zijn sterke opslag. Van verslapping was geen spra ke, getuige de setstanden waarin de Baarnaars, naarmate het duel vorderde, steeds minder punten maakten. DONDERDAG 16 november Volleybal 19.30 uur STAM/S0V0C0 (H)-Hui- zen 2 (beker) (Aqua Indoor) VRIJDAG 17 NOVEMBER Zaalvoetbal 21.00 uur EZW-Firtina'93 ZATERDAG 18 NOVEMBER Basketbal 18.30 uur Red Stars (D)-Almaar Meer (Beukendal) Korfbal 15.50 uur KVO-Eemvogels (Soester- berg) Tafeltennis 14.00 uur Entac-Shot (Enschede) Voetbal 14.30 uur de Merino's-WZ'49 (Veen- endaal) 14.30 uur WJ-Hees (Veenendaal) Volleybal 17.00 uur STAM/SoVoCo (D)-Alter- no (de Bunt) 16.45 uur Salvo'67-STAM/SoVoCo (H) (Maartensdijk) ZONDAG 19 NOVEMBER Handbal 13.15 uur Smeeing/BDC-CSV (Beu kendal) Hockey 12.45 uur MHC Soest (D)-Voordaan (Koningsweg) 14.30 uur MHC Soest (H)-Amersfoort (Koningsweg) Voetbal 14.00 uur SO Soest-Hilversum (Bos straat-Oost) 14.00 uur Nederhorst-SEC (Neder- horst ten Berg) Waterpolo 20.30 uur Duinkikkers-De Kwakel (Aqua-Indoor) Wuppies-Three Pins 0-5, SNS 1-Big Splitter 0-5, Vrije Teugel-Flinstones 4-1, Spare- Teamwork 0-5, Strajk-Briljantjes 2-3, Outsi ders-Team 6 4-1, SNS2-Team 6 4-1, Guppies-Toverbal 3-2, BB-tjes-Pins 5-0, Inframatica-Team 6 4-1, Naadje- Heppie Hoekers 4-1, De Noten-Sta lenhoef 1-4. Zaterdag 18 november Sportzaal de Bunt - 17.00 uur stand: le plaats le divisie HYGROSBV STÊtM HYDROCUlTUUR CROtNRRO/tCTCN tOIEDIIJVEN Het eerste tiental van DVSB, dat uit komt in de landelijke tweede klasse, heeft zaterdag flink gescoord tegen de dammers van Amstelland. De jeugdige Robert Jan Sall opende de score al snel met zijn winstpartij en hierdoor geïnspi reerd vergrootte Westerink met een beslissende damcombinatie de voor sprong tot 4-0. Jeugdleider Van der Ploeg kon hier in zijn partij geen pun ten aan toevoegen, maar Vogelenzang, de Jong, Van der Laan en Van Wijk til den de stand naar 9-3. Hierna ging gastspeler Van Niel wegens tijdoverschrijding in de fout, maar Jer- ry den Os speelde zijn opponent vast en haalde de winst binnen. Uiteindelijk werd het door Van der Veen (remise) en Martijn Vissers (winst) op overtuigende wijze 14-6 voor de damcombinatie Soest/Baarn. Na vijf speelrondes staat DVSB met zes punten in de midden moot. Telefoon (035) - 601 30 14 De wedstrijdskiërs uit de regio hebben een druk weekend achter de rug. Na mens de Soesterbergse skiclub nam Jo- landa Koch deel aan de eerste twee wedstrijden voor de Kids Cup 2000- 2001. Tijdens de eerste wedstrijd be haalde zij een gedeelde vijfde plaats, maar bij de tweede wedstrijd kwam zij niet verder dan een teleurstellende acht ste plaats. In dezelfde categorie won Anneriek Wiegmans van Skiclub Nieu- wegein. Bij de dames pakte Carine Be- kenkamp van Skiclub Wolfskamer in Huizen op overtuigende wijze de zege door de snelste tijd op de klokken te zetten. Hans Danzl Cup Een dag later meldde het "skicircus" zich in Bergen (NH) voor de jaarlijkse herdenkingswedstrijd voor Hans Danzl, een skileraar van Skiclub II Primo die in 1994 plotseling overleed. Op het zeer moeilijk opgezette slalomparcours be haalde Jolanda Koch een verdienstelij ke derde plaats. Maar liefst 30 deelne mers werden tijdens de eerste manche gediskwalificeerd omdat zij een sla- lompaal misten. Robin van der Weide van Skiteam Nieuwegein zette zijn zegetocht op de Nederlandse skibanen voort door het goud te pakken bij de Scholieren-1. Bij Scholieren-2 pakte Aranka van der Wal van Skiclub Wolfskamer in Huizen de tweede plaats. Vincent Esteje en Björn Udink van dezelfde skiclub gingen bij de Junioren-1 respectievelijk met goud en zilver naar huis. De skiclub uit Hui zen werd nogmaals verblijd door de overwinning van Anouk Wallenburg bij de Senioren-dames. Leuk om weg te geven. Vraag naar de mogelijkheden. Kerkstraat 7 3761 CR Soest Tel.: 035 - 602 30 22 Zonnebank met 2 gezichtsbruiners Snelbruiners met 2 gezichtsbruiners extra pigmentlampen Jumbo met 4 gezichtsbruiners lOxf 85,00 per keer f 11,00 10 x f110,00 per keer f 13,50 10 xf 160,00 per keer f 18,50 Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag 13.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 17.00 uur

Soester Courant | 2000 | | pagina 17