di DRUKKERIJ SMIT BV Concerten en expositie bij "Scholen in de Kunsf Bauers Soester kamerkoor vertolkt koorwerken van J.S. Bach cowutt ee*t ééectttcfiée éerdt. aruóhOCK l Oecumen over 'levei Hulpvt Meer Bewegen voor Ouderen staat op de tocht Jonge laureaten spelen bij Muziekkring Eemland 'Habbakuk': muzikaal sprookje in C-drie Kleutervoorstelling 'Vlinderen' Te snel rijden Het laatste nieuws staat in de Soester Courant Zaterdagavondconcert in kapel Cenakel Sweet Low Down (Woody Allen) Sinterklaasverkoop bij Utrechts Archief Soester Courant-Reclamekrant Jazz met Sinew WOENSDAG 22 Zondagavond, WOENSDAG 22 NOVEMBER 2ÖÖÖ SOESTER COURANT PAGINA 18 Tekort aan lesgevers bedreigt voortbestaan De kracht van de reclame ligt in de herhaling Informatiebijeenkomst slechthorendheid Bauers Kwintet 55,00 Zondag 26 november, Proefkelder: Werken bij Hooijer Verhuur Centrum Soest dat kan natuurlijk ook.... BALIEMEDEWERKER (m/v) MONTEUR (m/v) TEGELTAPIJT PIET VAN HEUGTEN 1000+ Zondag 26 november Het pruttelt en borrelt in het laborato rium van de gebroeders Habbakuk. Na jaren van knutselen hebben zij het 'ide ale kind' uitgevonden. Ze noemen hem Johannus! De Habbakukkies hebben geen tijd om Johannus groot te brengen. Dus op zoek naar leuke mamma's en pappa's. Dan verschijnen 'De Zeuro's'. "Geef hier dat kind," brult een stem. "Dat kind hoort bij ons. In museum 'De Hoeksteen" schreeuwen de Zeuro's. Vinden de Habbakukkies leuke mam ma's en pappa's of verdwijnt Johannus in museum 'De Hoeksteen?' De voorstellingen van 'De Gebroeders Habbakuk' hebben vaste kenmerken. Ze worden geschreven in samenwerking met de békende kinderboekenschrijver Jacques Vriens, zijn interactief en her kenbaar voor het publiek. Humor, swin gende melodieën en 'feestnummers' zijn standaard. Een humoristisch en muzi kaal theatersprookje voor de hele fami lie vanaf 4 jaar. Aanvang 15.30 uur. Toegang: f 7,50/f 6,00 (strippenkaart)/ f 10,00 (volwassenen). Woensdag 29 november "Vlinderen" is een lichtvoetige kleuter voorstelling over het verlangen om vorm te geven aan je eigen fantasie, geïnspi reerd op het boek "De schepping van de vlinders" van Gioconda Belli en Wolf Erlbruch. De dikke poten van de ijsbeer, het rood van de klaproos, de kuikens van de kip... alles wat leeft is ooit be dacht door de Ontwerpers van alle din gen. Arno is één van die ontwerpers. Hij doet niets liever dan verzinnen hoe je de verschillende dieren en planten kunt mengen. Zijn lievelingsidee is: iets dat kan vliegen als een vogel en even mooi is als een bloem. Maar het mengen van soorten is streng verboden. Voor straf wordt Arno door de Oude Meesteres van de wijsheid naar de Werkplaats van de Insecten gestuurd. Daar probeert hij zo goed mogelijk zijn werk te doen, maar zijn lievelingsidee laat hem niet meer met rust. 'Vlinderen' is een voorstelling voor ie dereen vanaf 4 jaar, gespeeld door thea ter Het Laagland, een nieuw gezelschap met een theateraanbod voor jeugd en jongeren van 4 tot 18 jaar. In al hun voorstellingen loopt een rode draad: de voorstellingen zijn energiek en open, balanceren op de rand van spelen en vertellen en ondersteunen de persoon lijke zoektocht van jonge mensen om het leven naar zich toe te trekken. Aanvang: 14.00 uur. Toegang: f 7,50 f 6,00 (strippenkaart)/f 10,00 (volwas senen). Kaarten reserveren: theaterkassa C-drie, Willaertstraat 49c, ma t/m vr 10.00- 18.00 uur, tel. 6095829; of VW-thea- terbespreekburo Soest, Steenhoffstraat 9a, tel: 6012075. Ook het Soester kamerkoor 'Logos Cantat' laat het Bach-jaar niet onge merkt aan zich voorbijgaan. In het kader van de herdenking van de 250,tó sterfdag van de vermaarde componist zal het gezelschap uit Soest op zaterdag 25 november in de Oude Kerk in Soest diverse koor werken van Johann Sebastian Bach ten gehore brengen. Behalve prachtige muziek voor klave cimbel en orgel, componeerde Bach ook fraaie muziek voor zangkoren. Vandaar dat het kamerkoor Logos Cantat diverse koorwerken van de meestercomponist zal uitvoeren. Op het programma staan meerdere koralen, maar ook de stukken "Ich lasse dich nicht, du segnest mich dennvoor dubbelkoor en "Der Phari- zaer und Zollner", een evangelisch ta fereel. Kamerkoor Logos Cantat geeft een Bach-concert in de Oude Kerk in Soest. Organist Gert Muts verzorgt de muzi kale begeleiding en zal ook andere wer ken van Bach uitvoeren, waaronder ver schillende koraalvoorspelen en de Fan tasie en Fuga BWV 542. Ook de mez zosopraan Berna Kousemaker levert een bijdrage aan het concert en zingt het beroemde "Schlummert ein" uit het Or- gelbuchlein van Anna Magdalena Bach. Verder zingen de solisten uit het koor onder begeleiding van een ensemble, gedirigeerd door Cees van Dusseldorp. Het concert begint om acht uur 's avonds en de toegangsprijs is ƒ10,-. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Gouden Snaar en de Evangelische Boekwinkel aan de Soesterbergsestraat, maar ook bij de Oude Kerk zelf. Scholen in de Kunst, de organisatie waarvan de Muziekschool in Soest ook deel uitmaakt, organiseert de komende weken diverse activitei ten. Er staan vier kinderconcerten van de Muziekschool op het pro gramma en bij de Vrije Academie is twee weken lang een expositie van zeefdrukken te bezichtigen. Dit jaar organiseert de Muziekschool een viertal kinderconcerten, met o.a. een opvoering aanstaande vrijdag in Soest. Speciaal voor de kinderconcerten vaart een piratenschip uit dat zeven ver schillende muziekinstrumenten ontdekt. De piraten worden gespeeld door leer lingen van Theaterschool Mirakel. Voor kinderen van de basisscholen zijn deze concerten een speelse manier om ken nis te maken met muziek. Op vrijdag 24 november om 19.30 uur is er een kinderconcert in de Oude Kerk aan de Torenstraat in Soest en op 25 november in Amersfoort. De andere concerten vonden op 18 november in Hoevelaken en op 19 november in Hoogland plaats. Expositie Bij de Vrije Academie van Scholen in de Kunst is nog tot en met 3 december aan de Coninckstraat 58 in Amersfoort een expositie van zeefdrukken te zien. Zeef druk is een druktechniek die kan wor den toegepast op allerlei materialen. De leerlingen van de Vrije Academie heb ben een veelzijdige expositie samenge steld met diverse objecten, portretten, kledingstukken en woningtextiel. Op de Vredehofstraat werd woensdag avond van kwart voor vijf tot half zes gecontroleerd op snelheid. De controle vond in beide richtingen plaats. Er pas seerden 920 auto's het meetpunt, waar van er 48 te hard reden. De maximum snelheid was 84 kilometer per uur, ter wijl maximaal 50 is toegestaan. Bezoek onze afdeling Speciale partijen. Altijd 100.000 tapijttegels in voorraad. NIEUW: tegeltapijt met bitumen rug reeds vanaf 3,75 per tegel 50x50 cm Op zaterdagavond 2 december vindt in de sfeervolle kapel van het voormalig klooster Cenakel in Soesterberg het der de concert in de serie zaterdagavond concerten plaats, door twee musici die hun sporen op het gebied van met name de kamermuziek ruimschoots verdiend hebben. Letizia Sciaróne (viool) studeerde aan het Rotterdams Conservatorium bij Na- talia Morozova. Bij de Ian Stoutzker Competition won zij de eerste prijs voor haar vertolking van Bach. Zij was soliste in het Russische Grand Philharmonic en speelde in het Kierov Theater bij het Festival "Virtuosi of the year 2000 met haar Sciarone String Trio. Dit trio speelde ook op Buckingham Palace voor de prins van Wales. Letizia Sciaro ne werkte samen met Zachar Bron, Lu- ciano Berio, Igor Osim en het Cleveland Quartet. Zij speelt in het kamerorkest van de Europese Unie en in Camerata Antonio Lucio, Roderigo Robies de Medina (piano) werd geboren in 1964. Hij studeerde piano bij Mila Baslawskaja', Sulamita Aronovsky, Jan Wijn en Sergei Maka- rov. In 1987 won hij de tweede prijs op het Eduard Flipse pianoconcours en in 1988 de derde prijs op het Internatio naal Pianoconcours "Citta di Senigal- lia". In 1999 won hij de tweede prijs op het concours georganiseerd door de Ecole Normale de Musique de Paris en de Alliance Frangaise in Parijs. Roderi go geeft concerten als solist en als ka mermusicus. Hij speelde op diverse po dia in binnen- en buitenland, waaronder het Concertgebouw te Amsterdam, de Glinkazaal van de Philharmonie in St. Petersburg en de Weill Recital Hall in New York. Verder trad hij op in Frank rijk, Engeland, Spanje, Italië en Surina me. Hij is als docent verbonden aan het Rotterdams Conservatorium. Zij voeren de volgende werken uit: Ludwig van Beethoven - Sonate voor piano en viool in e kl.t. Op 30.nr.2; Maurice Ravel - Sonate voor viool en piano; Johannes Brahms - Sonate voor piano en viool in G gr.t. Op.78; Bela Bartók - 6 Roemeense Volksdansen. Entree: f 25,00; CJP/65+20,00. Aan vang 20.15 uur. De kapel van het Cena kel bevindt zich aan de Amersfoort- sestraat 18 te Soesterberg. Er is ruime parkeergelegenheid, te bereiken via het terrein van het naastgelegen Conferen tieoord Kontakt der Kontinenten. Re serveren: tel. 0346-332518. Met onze Indigo digitale offsetpers maken wij voor u de fraaiste Maandag 27 november Maar liefst 31 film» heeft Woody Allen op zijn naam staan en volgens de recen senten maakte Allen wederom een meesterwerk. De acteurs Sean Penn en Samantha Morton ontvingen bovendien een Oscar-nominatie voor hun bijdrage in "Sweet Low Down". Wie kent niet Emmet Ray, ook wel de "op een na beste gitarist van de wereld" genoemd. Onder meer voor degenen die Ray nog niet kennen maakte Woo dy Allen deze pseudo-documentaire. Emmet Ray (Penn) is een fictieve jazz- gitarist in de gouden jaren (dertig) van Op woensdag 29 november houdt het Utrechts Archief haar jaarlijkse Sinter klaasverkoop. Van 19.00 tot 20.30 uur is het archief geopend voor kooplusti gen op zoek naar een cadeau met een .listorische uitstraling. De Fotodienst van Het Utrechts Archief verkoopt zoals gebruikelijk dubbele af drukken, waaronder een aantal grote formaten. In de stand van het archief worden o.a. twee reproducties van oude kaarten verkocht, die dan vers van de drukpers zijn: een nieuwe versie van de bekende 17° eeuwse provinciekaart en een reproductie van de plattegrond die Braun Hogenberg in de 16c eeuw van de stad maakten. Deze stadsplattegrond is op veler verzoek gereproduceerd. de swing. Hei wasmeisje Hatiie (Mor ton) wordt de grote liefde van deze pooier, zuipschuit, kleptomaan en neu root. Allen zelf en enkele jazzkenners vertellen tussen de scènes door over de jazzlegende Ray die in grootheid alleen nog door Django Reinhardt overtroffen zou worden. Allen laat de bioscoopbezoeker in een andere tijd belanden. Hij tovert een reis voor naar rokerige muziekhallen en krakkemikkige nachtclubs. Het contrast tussen de virtuoos en de schlemiel, tus sen het geluk op het podium en dron kemansellende wordt gaandeweg geo penbaard. Aanvang 20.30 uur. Entree 9,00; CJP/65+7,00. Reserveren: van maan dag t/m vrijdag 9.00-13.00 uur, tel. 6019577. Ook is hier een kalender te koop met 17c eeuwse tekeningen van Pieter Sae- nredam van de oude Utrechtse kerken. Verder zijn er stands van Oud-Utrecht en de Stichting Publicaties Oud-Utrecht (SPOU) en de Nederlandse Genealogi sche Vereniging. Oud-Utrecht verkoopt haar nieuwe serie prentbriefkaarten. SPOU verkoopt die avond diverse nieu we publicaties waaronder het boekje "De Vollekstaol van de stad Uterech" dat juist die dag verschijnt. Ook de Stichting Vrienden van Het Utrechts Archief presenteert zich die avond. Bezoekers wordt verzocht zo mogelijk gebruik te maken van openbaar vervoer: buslijn 8 stopt aan de Blauwkapelsweg. De parkeerplaats bij Het Utrechts Ar chief telt slechts 22 parkeerplekken, waarvan twee gereserveerd zijn voor in validen. In de straten rond het archief moet voor parkeren betaald worden. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 Zaterdag 25 november Bluesnight met Smokin' Dynamite Soms heb je het gevoel dat iets onver mijdelijk lijkt te zijn. Jarenlang deden zij ervaring op met o.a. bands als Sugar Mama, Bluesdyke en Johnny's Explo. De leden van Smokin' Dynamite had den reeds "in den lande" hun muzikale kennismaking achter de rug en iedereen wist dat samenwerking binnen een band ooit een feit zou zijn. Nu is het einde lijk zo ver. Er werd bewust gekozen voor de traditionele driemansformatie en het repertoire varieert dan ook van oude traditionals tot moderne shuffles en van Chicago Blues tot explosieve Blues Rock. De band heeft de gewoonte bekende en minder bekende parels uit de rijke Blues History naar zijn hand te zetten, waarbij het eerlijke bloed, zweet en tranengevoel beslist niet uit het oog wordt verloren. In plaats van een song titel werd de bandnaam gekozen uit de tekst van Muddy Waters' klassieker 'Tm ready". Reken maar dat de band "ready" is, smokin' hot en dynamite! Zorg dus dat je ze te zien krijgt. De band bestaat uit: Hans Wagenaar (gitaar en zang); Martin Bobbe (bas en zang); Evert de Vries (drums). Aanvang 22.00 uur. Entree 15,00. Voorverkoop kaarten van 15.00 tot 16.00 uur. Zaal open: 21.30 uur (zaal dicht 23.30 uur of eerder als het vol is). Zondag 26 november Sinew, "the next generation", gaat na jaar 2000 op zoek naar nieuwe avontu ren in een nieuwe bezetting, met naast drummer/componist Ruud van Helvert, saxofonist Ferdi Schukking en bassist Mark Haanstra. De groep speelt nieu we composities waarin jazz, moderne compositie en alternatieve rock grens loos worden vermengd tot ritmisch ge avanceerde, gloedvolle lyriek in wrin gende geluidssculpturen, met oog voor detail, improvisatie, avontuur, persoon lijk commentaar en gezonde anarchie. Sinew bestaat uit Ruud van Helvert, Ferdi Schukking, Mark Haanstra en 4 Horns Only. De groep '4 Horns Only' bestaat uit 2 koper- en 2 rietblazers. Deze specifieke klankkleur wordt ge bruikt in de eigen composities van de bandleden. Het repertoire varieert van blues en calypso tot bigband en swing. Zelfs 'klassieke' stijlgegevens zijn te vin den in een compositie die gebruik maakt van Peter Schat's 'Toonklok' idi oom en natuurlijk ontbreekt de vrije improvisatie niet. De trombone, hoorn en twee saxofoons (sopraan, alt, tenor en bariton worden bespeeld) mengen prachtig, met soms 'sectie-gevechten' als de leden elkaar opzwepen tot grotere muzikale prestaties. 4 Horns Only be staat uit Maarten Gal, Fernand de Wil ligen, Ferdi Schukking en Marco Hijl. Aanvang 15.00 uur. Entree 15,00. Reserveren dagelijks van 09.00 tot 13.00 uur, tel. 6019577. Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 609 58 21 In het avondgebed van november in de Oude 1 naast enkele prachtige 1 Huub Oosterhuis, een j bracht. De koorgroep, oi van Gert Muts, zingt eer pas uitgekomen cd 'Hil Bingen'. Enkele weken g den deze liederen voor 1 gevoerd in de Domini Amsterdam. En nu al g Soest.' De teksten van de liedere seerd op geschriften van h Bingen. Deze magistra var rijnse gemeenschap bij B van 1106 tot 1137. Ze v veelzijdige vrouw: wetei muzikaal en literair zeer componeerde en schreef 11 de abdijen van de twaalfde gen werden. De hedendaa van haar teksten is gemaa net Delver. De koorgroep cumenisch Avondgebed is 3 indruk van de prachtige tel ziek. Een van de compon Löwenthal, bekend door dt Huub Oosterhuis. Verschi ren van Jannet Del ver sta repertoire van de koorgi Delver is theologe en werki Universiteit in Amsterdar verbonden aan de liturgie] Dominicuskerk in Amster Weekend-opvangdien; Maatschappelijke Diens Hulp in dringende moe zaterdag, zondag en algei feestdagen, tel. 6245555 Stichting Hulpdienst S Hulp aanvragen dagelij k en 10.00 uur, tel. (03 352626 of 351658. Nazorg borstkankerpa Informatie: Borstkanker L trum Utrecht (BIC), 2319924, di. t/m. vrij. uur. Vrouwenspreekuur Iedere donderdag 20.0 Stadsring 31A (A Amersfoort, tel. (033) 46 anoniem wilt blijven kan Meidentelefoon Voor specifieke meisj Maandag 19.00-21.00 ui 16.00-18.00 uur; dond< 21.00 uur, tel. (030) 232 Vrouwen in de Bijstanc Vrouwen die problemen 1 terrein van de bijstand 1 mee terecht bij de werkgr in de Bijstand, telefoni 12.00-13.00 of na 18.01 tel. 6017431 of 6018555 Spreekuur: elke 2e vri maand, 10.00- 11.30 uur nationaal Vrouwencentn 313. Slachtofferhulp Soest Praatpaal en vraagbaak fers van misdrijven en ver len, tel. 6027719. Slachtofferhulp Eemla 24 uur per dag telefonis1 voor Soest, Soestdijk tussen 7.00 en 23.0 6027719; tussen 23.00 via de meldkamer van dc se politie, tel. 033-4666( Al-Anongroep Soest Steun aan familie van dei matig veel drinkt of dronl (Soest) of 5415474 (Ba* Ouders van een overle Landelijke zelfhulporga tactadres: Eveline Moss< straat 543, 3765 XP 6014310. Thuishulpcentrale Eei De THC biedt partners dementerenden, van chi en ouders van verstande! lijk gehandicapte kindei actief of passief oppassei ligers. Informatie; tel. 0! Stichting Thuiszorg Ei voor verpleging en verz huren, en kopen van verj voedings- en dieetvragei tiebureau voor zuigeling* tel. (033) 4600046. Maatschappelijk Werl Spreekuur op werkdagei en 10.00 uur, Burgei thestraat 74, tel. 60368C Jongerenspreekuur G Voor jongeren van 12 tot dag 15.30-16.30 uur, Amersfoort. Psychoprofylaxe Stichting Psychoprofyla ding op de bevalling. Co: v.d. Poll, Clauslaan 23, 3 tel. 6031396. Steunpunt Rouwven e.o. Contactadres: Nelleke Brinkweg 18, 3761 E 6022122 (9.00-11.00 6014310. Seniorenbus Informatie en opgave: 09.30-16.00 uur, tel. 60 Anonieme Alcoholisi A.A.-werkgroep Soest, Veenbesstraat 2: dinsd* uur. Informatie: (035) 6021558. A.A.-werkgroep De We nesserweg 10, Baarn: 19.30 uur. Informat 6013027 en 6022937. Zwangerschapstelefo Voor problemen rondoi schap, dagelijks 13.00- (035) 6260660. Personenalarmering Een mogelijkheid om h pen in geval van nood. aanmelding, tel. 601411 tariaat SWOS, tel. 6023 SOL/Schreeuw om L Hulp bij ongewenste zv na abortus; Ruiterswe; Informeer naar de vele toepassingen van digitaal drukwerk. kerst- en nieuwjaarskaarten, geheel in kleur, eventueel met uw eigen fotomateriaal en desgewenst gepersonaliseerd. In iedere oplage. Er is nog steeds een tekort aan les gevers voor gymnastiekgroepen voor ouderen (Meer Bewegen voor Ouderen, MBvO). Daarnaast wordt door de toenemende vergrijzing het aantal ouderen dat deel gaat nemen aan MBvO-gymnastiekactiviteiten groter. Hierdoor zullen meer gedi plomeerde lesgevers nodig zijn. In januari start er in De Bilt een cursus om nieuwe gymnastiekleid(st)ers op te leiden. De opleiding bestaat uit dertig bijeenkomsten van 3 uur op de woens dagavond. Daarnaast moet er twintig uur stage worden gelopen. Belangstel lenden die enkele dagdelen per week beschikbaar zijn voor dit werk en die een vooropleiding hebben in de sfeer van fysiotherapie, oefentherapie Cesar/ Mensendieck of een onderwijs/bewe gingsopleiding hebben kunnen deelne men aan de cursus. Op woensdagavond 13 december, aan vang 19.30 uur is er een informatiebij eenkomst in het H.F. Wittecentrum in De Bilt. Men kan zich hiervoor telefo nisch opgeven bij de Steunfunctie. Een folder met aanmeldingsformulier kan aangevraagd worden bij: MBvO Steun functie Utrecht, Consulent Marjan Stam, Kaap Hoorndreef 62A, 3563 AV Utrecht, tel. 030-2620201. Scène uit 'Vlinderen' Foto: Herman Poppelaars. Vanadiumweg 6 - 3812 PZ Amersfoort Telefoon: 033 - 461 87 47 Fax: 033 - 465 01 89 E-mail: digitaal@smitbv.nl Internet: www.smitbv.nl Deze bijeenkomst is bedoeld voor mensen die merken dat zij minder goed horen en des kundig geïnformeerd willen worden op het gebied van slechthorendheid en hoortoestellen m.m.v. R. J. van der Wal, keel- neus- en oorarts Medisch Centrum Molendael Baarn-Soest Sennheiser, fabrikant van infrarood apparatuur voor radio en tv Starkey, wereldwijd toonaangevend hoortoestellenfabrikant Audiciens van Hoortechniek Frangois Nicolle Dinsdagavond 28 nov. in De Witte Bergen, Eemnes Toegang is gratis, maar het aantal plaatsen is beperkt Geef u daarom sne) op; telefoon 035 - 582 79 67 V Ontvangst vanaf 19 00 uur Aanvang programmè 19.30 uur HnnrtPrhniPk tot ongeveer 21.30 uur HoortecnnieK Hotel 'De Witte Bergen' Rijksweg 2, Eemnes F rang O IS TvIC Olie Hoortechniek Frangois Nicolle, Brinkstraat 22 - 26, Baarn, telefoon 035 - 582 79 67 website: www.nicolle.nl, e-mail: info@nicolle.nl van 1 november tot en met 28 november Wild paté met cranberries Bouillon met boschampignons Spoom Hazenpeper Bosvruchtenbavaroise •r» Restaurant BURG. GR0THESTRAAT 55 - SOEST - TELEFOON 035 - 601 25 16 E-mail: restaurant@bauers.nl website: www.bauers.nl Ook verkoop dinerbonnen Op zondagmiddag 26 november heeft de Muziekkring Eemland een zeer bijzonder programma. Getal enteerde jonge musici zullen dan hun opwachting maken in de Proef kelder aan de Stemerdingweg te Soesterberg. Hooijer VCS bv blijkt een goede aanvulling op het totale diensten pakket binnen de Hooijer Groep. Onze kernactiviteiten zijn: Verhuur, Reparaties e'n Keuringen. Voor de verhuurafdeling zoeken wij een: die de materialen uitgifte en inname verzorgt. Ook de telefonische bestellingen en adviezen vallen hieronder. Voor de reparatieafdeling zoeken wij een: die zowel elektrisch als motorisch (tuinmachines) kan repareren. Wij bieden uitstekende voorwaarden. Schrijf, bel of e-mail naar: Hooijer VCS bv, Nieuwegracht 1A Postbus 462, 3760 AL Soest. Tel. 035-601 11 37, e-mail info@ehooijer.demon.nl t.a.v. de heer E. Hooijer. tegel-tapijt nü ook in hoogpolig en zuiver scheerwol. Kom naar onze 600 m1 tegeltapijt- toonzalen. UITSLUITEND verkrijgbaar bij z n tapijtfabriek te RENSWOUDE Utrechtseweg 4,Tel.: 0318-57 12 25 Het afgelopen seizoen heeft de Muziek kring Eemland door haar samenwerking met de Stichting "Jeugd concerteert" reeds diverse jeugdige concourswin naars mogen verwelkomen. Dit jaar is de Muziekkring er weer in geslaagd een podium te bieden voor jonge musici die in de nabije toekomst zeker op de gro te podia zullen gaan doorbreken. Deel nemers aan dit bijzondere concert zijn: Sergio Hamerslag, klarinet (eerste prijs, nationaal concours Jong Muziektalent Nederland); Yvonne Hoekstra, piano; zij spelen werken van Robert Schu- mann, Franz Danzi en Igor Stravinski. Birthe Blom, viool (eerste prijzen Jong muziektalent Nederland en het Davina van Welyconcours. Europese muziek prijs te Weimar) en Mirsa Adami, pia no (eerste prijs concours van Stresa en finaliste Prinses Christina-concours); zij spelen werken van Franz Schubert en Peter I. Tsjaikovski. De Muziekkring Eemland organiseert vóórhaar 125 "vrienden" en belangstel lenden kwalitatief hoogstaande concer ten in de sfeervolle ambiance van de wijnproefkelder, waarbij na afloop gele genheid is met elkaar en de musici on der het genot van een glaasje wijn ge zellig na te praten. Aanvang concert: 15.00 uur, zaal open 14.30 uur. Gezien de grote belangstelling is reserveren ge wenst (Kitty van Ee, tel. 035-6037804 of Thérèse Kraut, tel. 035-6017388) Wie het seizoensprogramma toegezon den wil krijgen of vriend wil worden van de Muziekkring Eemland, kan contact opnemen met het secretariaat, tel. 035- 6037200 (Bert Smit). VERHUUR - REPARATIES - KEURINGEN Sergio Hamerslag. Brithe Blom.

Soester Courant | 2000 | | pagina 18