-Jf JAN van ZAL PROGRAMMA - OVERZICHT Verdwenen Soest hervonden VAH Hoatth TöpsöËsrt Soest 50 jaar geleden rw... PAGINA^ 3ENSDAG 29 NOVEMBER 2000 js niet extra wil inslag..." iPT. 2001!* ve Citroen.* igsvoorwaarden! 35-6017229 hez Jacques tot en met DE SINT bij SOPHIA VAN AMERSFOORT TASSEN - MUTSEN en SJAALS voor de HELFT Het adres voor de lekkerste Amandelstaven, Amandelletters, Speculaaspoppen, Marsepein, Borstplaat etc. etc. SOESTER COURANT Meningen van lezers PAGINA 15 Waar angst regeert (3) Meningen van lezers Kindertelefoon zoekt vrijwilligers Naar de natuur? Leveiu)pd^iiglJ| Aflevering 18 Tekent u er voor? Creatieve 'Doedag' op Waldheimmavo Te snel rijden Uit de Soester Courant van Vrijdag 24 November 1950 Sympatieke Sinterklaaswens In de hoek. Bij van ZAL zit je oké! AUTOSCHADESPECIALIST Ontmoeting met... John Kamstra Rijmlijn: 6093857 Cultuur in de regio Hulpdienst Radio Soest UBJ*' 8? essoiresl res exclusief BTW. is exclusief BTW. es exclusief BTW. Ifoto van huize Den Hof aan de Beu- llaan heeft veel reacties opgeleverd, [meeste mensen kregen een kleine Jok van herkenning toen zij de foto haar in de Soester Courant zagen. In mooi huis, waar ze vroeger vol Vondering tegenop zagen, zomaar Kwenen. Op de plaats van Den Hof liter sporthal "Beukendal" gekomen. 1 tekenen wat herinneringen op van hsen die ons belden. Allen noemde [heer en mevrouw Albers als bewo- Twee heel vriendelijke mensen, die ten werden als gegoede burgers. Men :ht dat meneer Albers van beroep tocaat was. i de heer Timmermans horen we dat Albers officieel geen meester in de jhten was. Dat klopt ook wel, want al maf 1924 en volgende jaren komen we Inaam Albers in oude adresboeken feen met "koopman" als beroep. Hij dio Soest ontvangt graag bench n en reacties. Het adres is: postbus 062, 3760 DB Soest, fax (035) 093860, tel. (035) 6093851. De lo e omroep is ook te beluisteren via e kabelkrant van Tekst TV Soest. WHet Kodaly Trio. was een vriendelijke man en "kon pra ten als Brugman". Hij deed wel het werk van een advocaat, Albers had zelfs een echte klerk in dienst. Mevrouw Smit moest als klein meisje voor de oorlog eens een brief afgeven dat over een er feniskwestie ging, dacht ze. Ze was ook onder de indruk van het mooie huis met een Duitse huisknecht aan wie ze de brief bij de deur moest afgeven. Mevrouw van Velzen (Jansje van der Walt) moest er als kind ver voor de oor log al melk brengen. Haar vader had een boerderij aan de Beukenlaan met een paar koeien en wel 20 paarden, een stoeterij. Jansje weet het nog goed. Ze hadden ook een kamer met een biljard. De heer Albers kwam ook wel eens bij vader een paard van de boerderij berij den. Timmermans' vader had een hoen- derbedrijf, gespecialiseerd in veredeling van pluimvee. Dit had ook de interesse BROOD- EN BANKETBAKKERIJ van Albers. Hij hield op zijn land ach ter Den Hof vele bijzondere soorten parelhoenders, fazanten enz., en ieder een herinnert zich de pauwen. Joop Gros belde ook. Zijn vader had aan de Beukenlaan een schildersbedrijf. Bijna ieder jaar moest hij de twee beeld jes overschilderen en voor het verdere schilderwerk was Albers ook klant bij Gros. Een groot gezin. De jongens speelden ook wel eens verstoppertje in de voortuin van Den Hof. Daar was Albers dan kwaad over en liet dat mer ken ook. Gevolg: de jongens kregen thuis op hun kop, bang dat vader een klant zou verliezen. Mevrouw Verwoerd (Dicky) reageerde ook. Zij heeft van 1945 tot 1948 bij de familie Albers gewerkt. Zij herinnert zich nog de lange man, ene meneer Haver, als klerk en natuurlijk de hoen ders en de pauwen achter het huis. Maar ook in huis waren dieren. Albers fokte kleine hondjes, dwergkeesjes; daarmee was hij op tentoonstellingen kampioen. Verder was er een papagaai in huis die bijna even goed kon praten als zijn baas. Als de telefoon ging riep 'ie almaar: "Theo telefoon! Theo telefoon!" De heer Albers is in 1952 overleden. In 1968 is huize Den Hof gesloopt. Over de tussenperiode weten we u helaas niets te melden. Dank voor alle reacties. Het doet mij deugd dat een van de le zers reageert op mijn stukje. De strek king van de reactie past helaas wonder wel bij het beeld van de naar binnen gerichte deelsamenleving. Dat ik in mijn eerste tekst heftig uitgevallen ben dan wel dat deze op "foeterende" toon is geschreven is voor rekening van de ge achte heer Kliek. Het geschetste beeld van een agressie ve en steeds gewelddadiger samenleving laat ik voor wat het is. Waar de schrij ver bang voor is overkomt met name de jongeren. Zij lopen gevaar. Dat de centrale hal en de galerij/hal behoren tot het privé-gebied van de be woners is een interessant gegeven. De voordeur van een appartement ontsluit naar mijn mening het privé-domein. Niemand zal het in zijn hoofd halen om die voordeur eigenmachtig te openen, dat gaat op voor elk soort van woning. Voor de goede orde, in de geschetste situaties betreft het steeds bewoners die de collectant toegang verschaffen. Tenslotte, het blijft voor mij, hoe langer ik er over nadenk, een trieste zaak dat een deel van onze bevolking schuilt voor een vijand. Een beeld gevoed door angst, angst voor wat zou kunnen ge beuren. Robert Onder de Linden Birkstraat 93 - Soest - Tel. 601 23 54 Beukenlaan 46 - Soest - Tel. 601 20 65 Van Weedestraat 46A - Soest - Tel. 601 38 77 Al 21 jaar kunnen kinderen en jongeren tussen de acht en achttien jaar met vra gen en problemen terecht bij de Kinder telefoon. Dagelijks tussen twee uur 's middags en acht uur 's avonds worden zij te woord gestaan door goed opgelei de vrijwilligers, die op verschillende lo caties in het land werken. Er wordt veel gebruik gemaakt van het gratis telefoon nummer 0800-0432. Alleen al in de re gio Utrecht wordt per jaar zo'n 9000 keer gebeld naar de Kindertelefoon. Het team van de Kindertelefoon Utrecht zoekt daarom versterking. De Kindertelefoon Utrecht zoekt nieu we vrijwilligers die zich gemiddeld ze ven uur per week willen inzetten voor telefonische hulp aan kinderen en jon geren. Ook zijn er nieuwe vrijwilligers nodig voor het verzorgen van gastlessen op scholen. Nieuwe vrijwilligers kunnen kiezen of ze alleen telefoonwerk, alleen organisatorisch werk of een combinatie van die twee willen doen. Voorwaarde is wel dat belangstellenden bereid zijn zich anderhalf jaar aan de Kindertele foon te binden. Nieuwe vrijwilligers die telefoonwerk gaan verrichten worden grondig voorbe reid door middel van een training. Die start begin februari 2001 in Utrecht en vindt voornamelijk plaats op de woens dagavond. Gedurende de training, die Met het ingezonden stuk van de heer of mevrouw Wantenaar ben ik het volko men eens. Laat het gebied van Zonne gloren zoals het was; maak er geen park van met lanen. Dat hoort daar niet. Al die variatie in bomen en struiken is juist zo verrassend. Dat heerlijke dwalen, alle kanten op, steeds weer iets ontdekken - dat kun je toch niet mooier hebben? Soest heeft op het ogenblik volgens mij een beukencomplex. In de Lange Dui nen ook al lange beukenlanen, recht toe-recht aan, van het begin van de dui nen tot aan de Berkenlaan toe: één lan ge rechte weg. Wat jammer! Wij hebben vaak gezegd: Soest onder houdt de bossen prachtig; ook met hier en daar kappen krijg je mooie doorkijk jes. In het dorp zelf worden nieuwe bo men neergezet: Soesterbergsestraat, Nieuweweg, enz. Maar de echte bossen moeten geen parken worden. Als u zegt: we geven het terug aan de natuur, laat het dan ook écht natuur blij ven. En ik weet, net als meneer of me vrouw Wantenaar, dat er zeker heel wat Soesters zijn die dat ook willen. Ik hoop dan ook dat er toch wel naar ons geluis terd wordt en dat er nog eens ernstig over nagedacht wordt. Want u krijgt er spijt van! M.A. van der Flier-Teitsma drie maanden duurt, wordt uitgebreid geoefend met gesprekstechnieken. Ook krijgen de aspirant-medewerkers infor matie over onderwerpen waar kinderen over kunnen bellen. Onderwerpen waar veel over gebeld wordt zijn onder ande re school, relaties, seksualiteit, emotio nele problemen, thuissituatie en vrije tijdsbesteding. Voordat mensen tot de training worden toegelaten worden zij gescreend op on der andere motivatie en ervaring. Ge zien de samenstelling van het team no digt Kindertelefoon Utrecht vooral al lochtonen (m/v), mannen en personen boven de dertig jaar uit om zich aan te melden. Uiteraard zijn ook anderen van harte welkom. Belangstellenden kunnen tijdens kan tooruren bellen naar de bureaulijn van Kindertelefoon Utrecht, tel. 030- 2312844 (vragen naar Mary Boersma of Laura Genet). In het stille herfstbos ben ik, genietend van het licht, de geuren en de kleuren, aan het wandelen. Mijn twee honden zijn in geen velden of wegen te bekennen, want ze mogen hier los lopen. Multira- ciale honden zijn het, de één een menge ling van golden retriever en terriër, speels en territoriaal ingesteld. De ander een mixture van labrador en Ierse setter, speels en dol op water. Vanachter een eeuwenoude beuk sluipt een man tevoorschijn, slechts gekleed in sokken en sportschoenen. Hij draaft naar twee vrouwen toe die, zo'n honderd meter voor me, rustig lopen te praten. Ze horen hem aankomen, kijken om, kijken elkaar aan, halen hun schouders op en kuieren verder. Verbouwereerd blijft de man stokstijf staan en staart voor zich uit. Van een ge luidachter hem schrikt hij en draait zich om, als een blad aan een boom. Ik sta stil, roep mijn honden en kijk geamu seerd toe hoe de man op me af komt "streaken Als door een bliksemschicht getroffen stopt hij abrupt, om er vervol gens, in een poging zijn edele delen te beschermen, als een haas vandoor te gaan richting zijn beuk, op de geklede hielen gezeten door mijn twee blaffende honden. Ik weet dat zij hem niets zullen doen. Hij weet dat niet. Bij het passeren van de beuk zie ik de man, met doodsangst in zijn ogen, met uitgestrekte armen de beuk omklemmen. Nog steeds slechts gekleed in sokken en sportschoenen. Op mijn dooie gemakje wandel ik het bospad af. Het geblaf van mijn honden klinkt me als muziek in de oren en ach teraf beloon ik ze voor hun waakzaam heid met alle hondenkoekjes die nog in mijn jaszak zitten. Op de parkeerplaats kom ik de twee vrouwen tegen. Een van hen spreekt me aan: "Heb jij die streaker ook gezien?" "Ja,zeg ik, "ik liep een stukje achter jullie, jullie reageerden nogal laconiek. "Ach,zegt die ene vrouw, "van zoiets schrik je toch niet meer tegenwoordig?" Waarop haar vriendin eraan toevoegt: "Och, als dit het ergste is wat een vrouw kan overkomen... nou, dan teken ik er voor!" De buurvrouw Na vier jaar is het dan weer zo ver. Van daag wordt op de Waldheimmavo in Baarn een Doedag gehouden. Dat be tekent dat de gewone lessen komen te vervallen en de leerlingen kunnen kie zen uit zo'n dertig verschillende creatie ve activiteiten. De scholieren kunnen steendreutels maken, een beauty-tattoo aanbrengen, hout bewerken of een or geltje maken. Ook kunnen ze aan de slag met servetten, zand, glas, papier en bloemen. Van alles is mogelijk. Ouders Om er een geslaagde dag van te maken werken ook veel ouders van leerlingen belangeloos mee. 's Morgens om 8.15 uur start de Doedag met een ontbijt en 's middags om 16.30 uur wordt de dag afgesloten met een gezamenlijke boe renkoolmaaltijd. Voor de middag zijn ook de leerlingen van groep 8 van de basisscholen uitgenodigd. Tussen 13.30 en 16.00 uur kunnen zij meedoen aan de activiteiten. Het belooft dus een ge zellige en drukke dag te worden. Op de Koningsweg werd vorige week woensdagmiddag tussen half twee en drie uur een snelheidscontrole gehou den. In totaal passeerden 958 voertui gen de radarwagen. Voor 76 bestuur ders schreef de politie een bekeuring uit voor het overschrijden van de toegesta ne snelheid van 50 kilometer per uur. De maximumsnelheid bedroeg 84 kilo meter per uur. Vijf December; vele mensen Hebben zo U weet dit jaar 't Briefje met diverse wensen Oftewel verlanglijst klaar. Sinterklaas is oppermachtig, Heus, je kunt van hem op an, Hij is ieders wens indachtig En hij doet steeds wat-ie kan. Maar... er zijn ook heel veel dingen Waar hij hulp bij nodig heeft, Dat een ieder bij moet springen, Vóór dat hij er wat aan heeft. Ik mocht KNAC's verlanglijst lezen, Die ligt boven Sint z'n macht, Zou het nu niet aardig wezen Als U en ik de KNAC bedacht? Heus, het is toch wel gewichtig, Want de KNACK heeft deze wens: Rijdt op Sinterklaas voorzichtig, Spaar U zelf en medemens. De verpleegsters en doktoren Houden van gezelligheid, Hun is ook dit feest beschoren Slechts als u voorzichtig rijdt. Eén dag zonder ongelukken, Een dag roemvol snelverkeer, Heus, het kan, het móet gelukken, Doet Uw best, mevrouw, meneer. ST. NICOLAAS BONNENACTIE. De actie loopt geweldig en de deelne mende winkeliers hebben het druk. De volgende prijzen zijn thans uitgeloot: 20 Nov.: fiets, Mevr. G.W. Hak-Knoops, Van Straelenlaan 7. Postpapier, J. Boers, Torenstraat 3. Sjaal, J. van Hees, Korte Kerkstraat 6. Blokkendoos, Th. Kersens, Laanstraat 68. Ficusplant, G. Verkerk, Wieksloterweg O.Z. 59. 21 Nov.: radio, M. v.d. Gaast, Hartman laan 45. Vulpen, H. Müerski, Biltseweg 26. Fotobeurs, Tilly Westra, Lange Brinkweg 70. 4. Kinderzakdoeken, A. Vugts, Kerkpad N.Z. 17a. Bridge-set, Mevr. B. Blijdorp, Oranjelaan 7. 22 November: stofzuiger, W. van Dijk, v. Weedestr. 6. Wekker, H. Wonder, Kerkpad N.Z. 50. Boek, W.J. van Dier- men, Stadhoudersl. 152. Vaas, Mevr. Den Uyl, Van Lenneplaan 6. Spel "Wat doe je in de kou", Mevr. G.W. Hak- Knoops, Van Straelenlaan 7. 23 November: cassette, Mevr. Horas- veld, Prins Bernhardlaan 25. Strijkijzer, A.F. de Rond, Laanstraat 21. fles Eau de cologne, Van Sitter's Schoenhandel, v. Weedestraat 7b. Fotoalbum, Mevr. v.d. Hemel, Soesterbergsestraat 43. Blokkendoos, Mevr. Leijssen Birkt- straat 7b. Toen ik een paar jaar geleden eens voor stelde de bomen langs de hoofdweg weg te halen, omdat hierdoor de veiligheid ten zeerste verhoogd zou worden, heeft dit heel wat stof doen opwaaien. Voor U een Soester er toe krijgt in zijn pen te klimmen, moet er heel wat gebeuren, maar dat was toen het geval. Waarvoor ik toen allemaal ben uitgescholden, weet ik niet precies meer, wel herinner ik me, dat "vandaal" en "een mens die niets voor natuurschoon voelt", de meest zachte uitdrukkingen waren. Alsof na tuurschoon iets te maken heeft met een boom langs de hoofdweg, waarvan al leen maar de honden gemak ondervin den. Hoeveel malen sedert dien de bomen langs de hoofdweg oorzaak waren van ongevallen, met of zonder dodelijke af loop, is niet met zekerheid te zeggen, maar wij kunnen rustig aannemen, dat minstens de helft der ongelukken op de aanwezigheid der bomen is te schrijven. Natuurlijk kunt u ook zeggen, dat in een even groot aantal gevallen de oorzaak ligt in de te hard rijdende automobilis ten, doch met dit snelverkeer zitten we nu eenmaal en het zal in de toekomst nog wel sneller gaan. Het zou dwaas heid zijn de ogen daarvoor te sluiten. Wanneer per 1 januari a.s. de maximum snelheid ook voor onze gemeente zal worden opgeheven, wordt de kans op ongelukken nog groter. De A.N.W.B. en de K.N.A.C. zeggen wel, dat dit niet het geval zal zijn, maar laten wij 't er maar op houden, dat dit wel zo is. Daar om dringt meer dan ooit het vraagstuk der bomen langs de hoofdweg. Ze be nemen het gezicht op de rijweg en zijn vaak, bij aanvankelijk onschuldige ver keersongevallen, obstakels, die er aan rijdingen met dodelijke afloop van ma ken door hun neiging erg weinig op zijn te gaan. Er zal ook nu nog veel verzet zijn tegen het weghalen der bomen en daarom wil ik, als compromis, voorstel len voorlopig aan de hoeken der zijstra ten vier of vijf bomen te laten wegkap pen, zodat tenminste de hoeken over zichtelijk worden. Laat ik om te eindi gen nog zeggen, dat ik het verdwijnen der bomen betreur, maar het moet nu eenmaal. Bomen horen in parken en bossen en niet langs hoofdverkeerswe gen. Zowel voetganger als wielrijder en automobilist moeten kunnen zien wat zij doen en welk gevaar er dreigt. Dat is met die bomen onmogelijk. Als wij het er later nog eens over eens worden, dat alle bomen langs alle hoofdwegen niet waard zijn, dat er mensenlevens aan worden geofferd, ben ik bereid mijn vrije uren aan het omhakken te geven. Mijn naam is Koos Schade loos*. Ik heb mijn auto lief; krasies en kleine deukjes laat ik Van Zal 'plaatselijk biisoui- ten'. Deze methode is kos tenbesparend en biedt een perfect resultaat! Ik kan u zeggen: ■0m privacy redenen zijn de namen van onze klanten gempgd m anekdotes Beckeringhstraat 113762 EV Soest, tel.: 035 - 6011018, fax: 035 - 6026672 O GARANTIEBEDRIJF 1 voorwaarden in het huisconcert bij de Soester radio man/musicus Jacques van de Griendt peelde onlangs het Kodaly Trio. De ipname daarvan wordt zondag 3 de- lember om 14.00 uur uitgezonden in iet programma "Interludium". Het Kodaly Trio werd opgericht in 1991 en Was o.m. te gast op het Orlando Festi val. Het trio onderscheidt zich door het spelen van veel onbekende werken en op volksmuziek geïnspireerde muziek. Het gezelschap bestaat uit de in Tsjechië geboren Radka Dijkstra-Dohlanova (viool), Hariy-Imre Dijkstra (klarinet) en Caroline Kuijpers (piano). Zij spelen werken van Sük (Elegie opus 23), Te- lemann (Duo), Chopin (Nocturne), Frid (Duo opus 37), Dijkstra (Scherzo), Ta- jcevic (Balkandansen), Kovacs (Hom mage aan Manuel de Falla), Piazolla (Oblivion) en Godron (Sérénade occi dentale). Techniek: Rob van Es. Presen tatie: Berna Kousemaker. In april van dit jaar hebben Ines Vargas, John Kamstra en Ruud Krijnen van de Stichting Special Child het project Apa- ne in het leven geroepen. Apane heeft als doel hulp te bieden aan gehandicap te kinderen en ouders in de regio Are- gua in Paraguay. In oktober van het vo rig jaar zijn Ines en John daar naartoe geweest om het project op te zetten In "Ontmoeting met..." praat Miep Jansen met John Kamstra over de stichting en het project. De muziek die gedraaid wordt is uit deze streek afkomstig. Het programma wordt uitzonden op vrijdag 1 december om 13.00 uur; herhaling op dinsdag 5 december 10.00 uur. Sinterklaasgedichten voor vastlopers die volhouden en voor volhouders die vast lopen. Tijdens de live-uitzending op maandag 4 december van 11.00 tot 12.00 uur staat de "Rijmlijn" open. Slibt uw dichtader dicht, of wil de eerste re gel maar niet op het papier verschijnen? Een team van Radio Soest - "de ple zierdichters" - is in de studio aanwezig, bestaande uit Elli Pliester, Elly van der Wel en lnske den Duik. Deze plezier dichters zullen u aan de hand van nut tige tips op weg helpen in het land van de poëzie. Een gedicht dat begint met "De Sint geeft jou een pitbullterriër" geeft weinig rijmmogelijkheden. Beter is het om in dat geval te beginnen met "deze pitbullterriër van Sint". Nog be ter is het om iets anders te kopen dan zo'n beest! Luisteraars die al een gedicht klaar hebben voor de pakjesavond wor den uitgenodigd om enkele verzen voor te lezen. Herman Finkers dichtte al: "Poëzie is zo moeilijk nie op alles rijmt wel iets behalve op waterfiets op waterfiets rijmt niets." Op donderdag 30 november wordt dit populaire programma weer uitgezonden en wel om 10.00 uur, met een herhaling om 18.00 uur. Deze keer is het onder meer gewijd aan de solo- actrice en schrijfster Wieke Muiier. Op 8 decem ber viert zij haar 30e jubileumtoneeljaar met een feestelijke voorstelling De Twaalf Geroepenen in de "Lang Leve de Toekomst - Talkshow die wordt ge houden in dorpshuis "Burgstede" in Soesterberg. De presentator deze avond is Jos Thomasse. "Cultuur in de regio" wordt gepresenteerd door Lonneke Meijer. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 30 NOVEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Hef v.d. Horst 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Emst Jawetz 10.00 CULTUUR IN DE REGIO pr. Lonneke Meijer 11.00 UW FAVORIETE KEUZE klassieke verzoekplaten; pr. Jap van Vuuren/ Mieke Boon 12.00 LUNCHROOM pr. Mini Schneider 13.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder 14.00 OPERETTELAND 'Tm Weissen Rössl"; pr. Paul Sparnaaij 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK pr. Lonneke Meijer; gast: Willem Smit 18.00 CULTUUR IN DE REGIO (H) 19.00 Radio M VRIJDAG 1 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen 10.00 SOEST IN BEDRIJF pr. Henk de Jong. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Elly v.d. Wel 12.00 LUNCHROOM pr. Jnske den Duik 13.00 ONTMOETING MET... Miep Jansen in gesprek met John Kamstra. 14.00 JAZZY LISTENING pr. Peter v.d. Weij 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 SPORTCAFÉ pr. Joop v. Ipenburg 18.00 JAZZ UIT ARTISHOCK pr. Semmy Prinsen/Rosamint Faas 19.00 Radio M ZATERDAG 2 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst 09.00 OUD GOUD de beste muziek uit het verleden; pr. Ap Kruitbosch 12.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten 15.00 Radio M ZONDAG 3 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst 09.00 RELIGIE EN POËZIE pr. Maria Drost 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU (H) 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN (H) 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenesteijn/Wim Kiezebrink 13.00 DIT WAS DE WEEK pr. Eef v.d. Horst 14.00 INTERLUDIUM klassiek van barok tot romantiek; sst. Jacques v.d. Griendt 15.00 DIVERTIMENTO klassiek van de 20e eeuw; sst. Jacques v.d. Griendt 16.00 SUNDAY AFTERNOON jongerenprogramma; pr. Ivo Samplonius/ Gertjan Dijkgraaf 18.00 KERKDIENST opname van de ochtenddienst in de Open Hof (SoW) 19.00 CHRISTELIJKE MUZIEK 20.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor 21.00 Radio M MAANDAG 4 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Eef v.d. Horst 10.00 DE SOESTER EN ZIJN MU ZIEK (H) 11.00 DE RIJMLIJN 12.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders 13.00 MUZIEKPALET klassiek instrumentaal en opera vocaal; pr. Wim Leeuwenkamp 14.00 ALLES UIT DE KAST sympathieke muziek voor een breed publiek 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 DE DERDE HELFT sportmagazine; pr. Joop v. Ipenburg 18.00 Radio M DINSDAG 5 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser 10.00 ONTMOETING MET... (H) 11.00 UW FAVORIETE KEUZE populaire verzoekplaten; pr. Jap van Vuur- en/Mieke Boon; aanvragen: tel. 6093851 12.00 LUNCHROOM pr. Inske den Duik 13.00 A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Sinterklaas-special; pr. Thari Schröder 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 SOEST IN BEDRIJF (H) 18.00 VAN PSALM TOT POP pr. Joke Almirante 18.30 SENIORENVRAGEN pr. Atie Derksen 19.00 DE VERREKIJKER chr. kinderprogramma; pr. Maija v.d. Kaarts 19.30 HET KOMPAS chr. jongerenprogramma; pr. Maijanne Boot 20.00 ZINGEN MAAKT BLIJ pr. Elly v.d. Tol 20.30 WEG MET HOBBELS religieus discussieprogramma; pr. Menno Schuit 21.00 BOEK BINNENSTEBUITEN pr. Herman Spoor 22.00 BIJBELVERZEN pr. Johan v, Maerlont 22.30 POSTLUDIUM 300 jaar kerkelijke muziek; sst. Jacques v.d. Griendt 23.00 Radio M WOENSDAG 6 DECEMBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Ernst Jawetz 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. ADnelies Nelis/Ina Aangeenbrug 11.00 VAN 'T RAADHUISPLEIN gemeentevoorlichting, met de column van burgemeester Janssen; pr. Yvonne Dijkhuis 12.00 LUNCHROOM pr. Ria Hilhorst 13.00 OVER HET VOETLICHT musical en cabaret; pr. Ad v. Wijngaarden 14.00 FELICITATIEUURTJE 15.00 SOEST ACTUEEL (H) 16.00 LUNCHROOM (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 ZET 'M OP pr. Hayo en Thijs 19.00 SUNDAY AFTERNOON (H) 21.00 Radio M Wie niet weet waar Radio Soest op de zender zit of hoe men de lokale omroep onder een voorkeuzetoets kan zetten, kan bellen met de hulp dienst van Radio Soest: tel. (035) 6093851 (werkdagen 09.00-16.00 uur). Als het probleem telefonisch niet kan worden opgelost komt een vrijwilliger van Radio Soest op af spraak langs om een moeiteloze ont vangst te regelen. Radio Soest: kabel FM 107.9; ether FM 105.9.

Soester Courant | 2000 | | pagina 15