BEN BECKER w SCAN COIN Borsu Systema SU CU) Smurfit Smurfit Smurfit Van der H parttime telefonist(e) receptionist(e) Onderhouds-/storingsmonteurs Woningstoffeerder Mooi bij Middelman Hoofd TD De Kam wil gewestelijke WOENSDAG 29 NOVEMBER 2000 SOESTER COURANT PAGINA 2 B Internationaal Transportbedrijf B.V. INTERIEURVERZORGERS M/V Medewerksters Expeditie Medewerker Centraal Magazijn Obv ENTHOUSIASTE ADMINISTRATIEVE systemen COLLEGA m/v VOOR MEER PERSONEELSADVERTENTIES ZIE PAGINA 10 VAN DEZE KRANT Onö W.vanSchoonhorst ALGEMEEN ADMINISTRATIEF ASSISTENTE ass9gEsa9S&&£K secretaresse office manager WOENSDAG 29 NOV Leerlingen rennen j specialist it Gebi "Geringe belangsi G-STAR AVlOtT De Jefierson Smurfit Group is een internationaal verpakkingsconcern, met ruim 565 ondernemingen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika en wereldwijd ruim 68.000 medewerkers. Jaarlijks wordt door deze zelfstandige onder nemingen zo'n 15 miljoen ton papier op milieuverantwoorde wijze verwerkt tot verpakkingsmateriaal. ondernemingen. Eén daarvan is Smurfit Mercurius Golfkarton in Soest. Het is een snelgroeiende onderneming die een 'p van een Smurfit Mercurius telt ruim 180 medewerkers, die in een Vanwege ome groei willen we ome afdeling Receptie Je functie Je bedient de telefooncentraie voor het tot stand brengen van in- en uitgaande telefoongesprekken, zowel voor binnen- als buitenland; dagelijks draag je zorg voor het verzendklaar maken van de uitgaande post, alsmede de verwerking van de inkomende post; het bedienen van de oproepinstallatie, de be zoekers te woord staan en zonodig intern doorver wijzen naar functionarissen. Onze wensen Minimaal Mavo-niveau; Brede ervaringsopbouw en aanvullende cursussen; Goede kennis van de Engelse en Duitse taal, representatief optreden en goede contactuele eigenschappen; kennis van Microsoft Office Word, Excel en Powerpoint. Ons aanbod Smurfit Mercurius biedt je een gevarieerde func tie bij een gezond en succesvol bedrijf dat deel uit maakt van een wereldwijd opererend concern. Je werkt in een collegiaal team waarin samenwer king en het leveren van een kwaliteitsproduct cen traal staan. Verder kun je rekenen op goede primaire en se cundaire arbeidsvoorwaarden. We beschikken over een eigen fitnessruimte. Je reactie Heb je belangstelling, stuur dan je schriftelijke reactie met c.v. binnen twee weken naar Smurfit Mercurius Golfkarton b.v., t.a.v. de heer W. Verharen, Hoofd Personeelszaken, Postbus 10, 3760 AA Soest. Je kunt ook met hem contact opnemen voor meer informatie, telefoon 03560953 00. Mercurius Golfkarton De Jefferson Smurfit Group is een internationaal verpakkingsconcern, met ruim 565 ondernemingen in Europa. Noord en Zuid-Amerika en wereldwijd ruim 68.000 medewerkers. Jaarlijks wordt door deze zelfstandige ondernemingen zo'n 15 miljoen ton papier op milieuverantwoorde wijze verwerkt tot verpakkingsmateriaal. ondernemingen. Een daarvan is Smurfit Mercurius Golfkarton in Soest. I Smurfit Mercurius telt ruim 160 medewerkers die in een informele, collegiale en open sfeer samenwerken. Vanwege ome Je functie Je verhelpt diverse storingen aan mechanisch/ technische installaties. Verrichten van onderhouds-, reparatie- en uitbreidingswerkzaamheden aan me chanisch/ technische installaties. Assisteren bij aller hande werkzaamheden op de afdeling Technische Dienst. Onze wensen MTS-wtb. Brede ervaringsopbouw en aanvullende cursussen. Goede kennis op het gebied van hydrau- liek, pneumatiek en meet- en regeltechniek. Enige kennis van elektro- en besturingstechniek is ge wenst. De voorkeur gaat naar kandidaten met ken nisvan de Engelse en Duitse taal. Kandidaten dienen bereid te zijn buiten de normale werktijden beschik baarheiddiensten te verrichten, aanvullende oplei dingen te volgen en in de weekenden te werken. Flexibele, doortastende werkinstelling en kunnen werken in teamverband. Ons aanbod Smurfit Mercurius biedt je een gevarieerde functie bij een gezond en succesvol bedrijf dat deel uit maakt van een wereldwijd opererend concern. Je werkt in een collegiaal team waarin samenwer king en het leveren van een kwaliteitsproduct cen traal staan. Verder kun je rekenen op goede primai re en secundaire arbeidsvoorwaarden. We beschik ken over een eigen fitnessruimte. fe reactie Hebje belangstelling, stuur dan je schriftelijke reac tie met c.v. binnen twee weken naar Smurfit Mer curius Golfkarion b.v., t.a.u de heer W. Verharen, Hoofd Personeelszaken, Postbus 10,3760AA Soest. Je kunt ook met hem contact opnemen voor meer informatie, telefoon (035) 60953 00. Mercurius Golfkarton is een logistieke dienstverlener die met 180 personeelsleden de distributie verzorgt voor een groot aantal verladers vanuit ver schillende locaties in Soest. Wij zijn op zoek naar een team dat bereid is onze gebouwen schoon te houden. Hierbij denken wij aan 2 personen die gedurende totaal 25 a 30 uur per week inzetbaar zijn, onderling de werkuren verdelen en elkaar vervangen in geval van vakantie of ziekte. Wij bieden een afwisselende baan waarbij in goed overleg de werktijden onderling te regelen zijn met een salaris op basis van de CAO v/h Beroepsgoederenvervoer. Indien het bovenstaande u aanspreekt neem dan contact op met Ben Becker Internationaal Transportbedrijf B.V. en vraag naar de heer M. Bestman, telefoon 035 - 603 60 71, Zuidergracht 7 - Soest. Meer informatie over ons bedrijf vindt u op www.benbecker.nl Middelman Wonen in Soest, toonaangevend in meubels op niveau, biedt zijn bezoekers 5000 m^ Woonplezier. Omdat de klanten van Middelman Wonen kwaliteit verwachten, zoekt onze afdeling Woningtextiel met spoed een representatieve in de leeftijd van ca. 2S-40 jaar die met alle facetten van het vak bekend is. De medewerker die weet dat een servicegerichte en klant vriendelijke instelling van groot belang is, kan rekenen op een interessante en gevarieerde werkkring in een enthousiast team. Daarnaast stellen we een goede beloning in het vooruitzicht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heerW.G. Middelman, telefoon: 035-6011004. Birkstraat 99, 3768 HD Soest. W O N E N v. Wereldwijd accentueren miljoenen vrouwen hun schoonheid met plantaardige producten vanYves Rocher. Het merk is hét synoniem van natuurlijke cosmetica geworden.Yves Rocher is daardoor uitgegroeid tot een internationaal cosmeticaconcern, met het hoofdkantoor in Parijs en vestigingen over de gehele wereld. Ondanks de grootte isYves Rocher nooit de basis van haar succes vergeten; de natuur. Respect voor het milieu en de natuur zijn dan ook essentiële uitgangspunten in het beleid. De Nederlandse tak vanYves Rocher isYves Rocher Nederland B.V.gevestigd te Soest, met 180 medewerkers. Door middel van postorder en winkels verzorgen wij de distributie van meer dan 1000 schoonheidsproducten naar onze ruim 1.000.000 klanten in Nederland. Bij de afdeling Expeditie zijn er momenteel de volgende vacatures: 38 uur per week of parttime Voor deze functie vragen wij een flexibele instelling en geldt dat wij het hebben van een 'aanpakkersmentaliteit' belangrijker vinden dan een opleiding.Verder bent u gewend om met meerdere mensen in een groep te werken. 38 uur per week De belangrijkste werkzaamheden zijn het laden en lossen van binnengekomen goederen, het aan de hand van de pakbon controleren van producten op basis van kwaliteit en kwantiteit, |jet afstapelen van binnengekomen goederen, het gereed zetten van de aangevraagde goederen voor vervoer naar hetTussenmagazijn en het besturen en onderhouden van de heftruck/reachtruck/elektrische pallet wagen. Wij zoeken een zelfstandig werkend persoon die in het bezit is van een heftruck-diploma, dan wel bereid is om dit diploma te behalen. Yves Rocher biedt: Een plezierige en schone werkomgeving en een modern pakket arbeidsvoorwaarden. In eerste instantie bieden wij een contract voor bepaalde tijd aan. Bij goed functioneren zal dit worden omgezet in een contract voor onbepaalde tijd. Heeft u belangstelling? Schrijf dan èen kort briefje met uw gegevens naar Yves Rocher Nederland B.V., t.a.v. mevrouw N. Bogers-Levert, Assistent Personeelszaken, Nieuwegracht 4,3763 LA Soest. -U kunt haar ook bellen op donderdag 30 november a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur, 035-6091100. Voor alle functies geldt dat zowel mannen als vrouwen kunnen reageren. Rebo is een bedrijf dat zich binnen Nederland actief bezig houdt met de verkoop van industriële coderings- en signa- latiesystemen. Per direct zijn wij op zoek naar een: Maandag tot en met vrijdag, maximaal 6 uur per dag (indeling overleg) Werkzaamheden: Behandelen van de binnenkomende telefonische gesprekken en orders Verwerken van orders in de geautomatiseerde administratie Algemene en administratieve werkzaamheden (voorbereiding van mailings e.d.) Functie-eisen: Prettige telefoonstem Dienstverlenend, klantvriendelijk en vindingrijk Goede kennis van het Nederlands in woord en geschrift Goede typevaardigheid en kennis van Word en Excel is een pre Opleiding voor deze functie vergelijkbaar met MEAO of jarenlange ervaring. Interesse? Bel of schrijf ons voor een afspraak! Rebo bv. beletteringssystemen Kostverlorenweg 4c, 3762 EM Soest Telefoon: 035 - 601 69 41 E-mail: info@rebo.nl «II LOODGIETERS - EN DAKDEKKERSBEDR/JF Gebr. Stork Metaal zoekt voor direct: Zij kan: Beetje typen Beetje luisteren Beetje flexibel werken Beetje nauwkeurig zijn Beetje computeren (MS-Office zou mooi zijn) Beetje telefoneren Beetje parttime, beetje fulltime Beetje snel zijn Kennis van alfabet strekt tot aanbeveling. We zoeken, dat begrijpt u al, iemand met jarenlange ervaring, in de leef tijdscategorie van 25-40 met twee rechterhanden (wij doen iets tech nisch, vandaar), die van aanpakken houdt en niet snel voor 1 gat te van gen is. Iemand die alle voorkomende werkzaamheden wil doen en flexibel is in de werktijden (korter, langer of afwisselend). Zij krijgt vaste taken en verantwoordelijkheden na een gedegen inwerkperiode. Een prettige schare collega's zal haar ten deel vallen... Zonder verdere gekheid, BELLEN: Mark Spring In 't Veld, 035 - 601 23 68. Industrieweg 16 3762 EK Soest Telefoon: 035-6012368 Telefax: 035-6021377 E-mail: gebr.stork@metaal.net engineering machinebouw apparatenbouw plaatwerk lasersnijden konstruktiewerk ponsen Gebr. 5"tork Metaal B.V. Speenkiuidstraat 65 WNÊf 3765 AB Soest Telefoon 06 53 89 60 90 Fax/rel. 035 60 137 32 De Jefferson Smurfit Group is een internationaal verpakkingsconcern, met ruim 565 ondernemingen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika en wereldwijd ruim 68.000 medewerkers. Jaarlijks wordt door deze zelfstandige onder nemingen zo'n 15 miljoen ton papier op milieuverantwoorde wijze verwerkt tot verpakkingsmateriaal. in Soest. Het is een snelgroeiende onderneming die een Smurfit Mercurius teil ruim 160 medewerkers, die ineen Uw functie U geeft leiding aan de Technische Dienst die be staat uit werktuigbouwkundige en elektronische monteurs. U bent verantwoordelijk voor het opti maal functioneren van het machinepark, waarbij een maximale beschikbaarheid van de Golfkarton- productie en verwerkingsmachines wordt nage streefd. U houdt zich bezig met het plannen en het aansturen van (preventieve) onderhouds-en repara tiewerkzaamheden. Verder draagt u zorg voor het opstellen van begrotingen en (jaar-)budgetten en bent u betrokken bij het voorbereiden en begelei den van technische projecten m.b.t. onderhoud en investeringen. Onze wensen Wij vragen een opleiding op HTS-nivcau, bij voor keur Werktuigbouwkunde of een vergelijkbare op leiding, aangevuld met vakgerichte cursussen, o.a. op het gebied van elektrotechniek. U beschikt over leidinggevende ervaring, werkt planmatig en syste matisch en u bent stressbestendig. Beheersing van de Engelse en Duitse taal is noodzakelijk. Ons aanbod Smurfit Mercurius biedt u een zelfstandige func tie bij een succesvol bedrijf met volop ruimte voor uw persoonlijke ontwikkeling. U kunt rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. We beschikken over een eigen fitness ruimte. Uw reactie Heeft u belangstelling, sluur dan uw schriftelijke reactie met c.v. binnen twee weken naar Smurfit Mercurius Goljkarton b.v., ta.v. de heer W. Verharen, Hoofd Personeelzaken, Postbus 10,3760AA Soest. Mercurius Golfkarton O SCAN COIN-Borsu Systema B.V. is een toonaangevende organisatie op het gebied van distributie, consultancy, marketing en service van geldtel- en sorteersystemen, document management en microfilm producten. Hiernaast verzorgen wij op breed vlak ICT-hardware en software oplossingen. Onze klanten zijn te vinden in de marktsegmenten finance, business to business en bij overheidsinstellingen. In januari 2001 betrekken wij ons nieuwe kantoorpand te Soestduinen. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: De werkzaamheden: algemene secretariële werkzaamheden, w.o. uitwerken correspondentie (met name offertes), postbehandeling, agendabeheer, bijhouden adressenbestanden, verrichten van mailingen, verrichten van vertalingen van Engels naar Nederlands van o.a. nieuwsbrief en (technische) handleidingen, organiseren buitenlandse reizen en P&O werkzaamheden. Wij zoeken: een representatieve, vaardige collega die ervaring heeft met Microsoft Office '97 (Windows '95 en hoger) en bij voorkeur ook FileMaker Pro; bekendheid met E-mail programma's (GroupWise) en internet; enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; goede beheersing Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Duits is een pré. Nadere informatie omtrent de functie is in te winnen bij mevrouw E. van Dijk. Telefoonnummer: 0320 - 272 292 of per fax 0320 - 272 314. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan: SCAN COIN -Borsu Systema B.V., t.a.v. de directie. Postbus 178, 8200 AD LELYSTAD ot naar bovenstaand faxnummer. Deze zien wij graag voor 8 december tegemoet. De sponsorloop voor Unicef aan de kinderen van de Va Huchtschool 21 september h< deelgenomen, heeft f 7561,5 gebracht. De kinderen overhi den dit bedrag vorige week di in de vorm van een symbo cheque aan mevrouw Radei van Unicef-Soest. De sponsorloop was een groot Automobielbedrijf Te Gemeentesecretaris Wim heeft een eerste aanzet geg< een discussie over samen' binnen het gewest Eemlanë notitie bestemd voor de coi ABZ (Algemene Bestuur stelt De Kam een tiental vra nut en wenselijkheid van (1 stige) samenwerking tus Eemland-gemeenten. De lijst dient als hulpmiddel eerste gedachtewisseling onderwerp. Aanleiding voor het "discussie Wim de Kam is de nota van a; bij de begroting 2001, waarin wordt gegeven aan het them werking. Daarbij is opgemerkt de komende tijd zal meeden een gezamenlijke toekomstvisit Eemlandgebied. "Dat vergt beraad in eigen kring over de i die discussie", luidt de teks nota. Met zijn notitie geeft Di dus een eerste aanzet tot dit I voegt de daad bij het woord. De gemeentesecretaris const het gewest Eemland er in de de raadsleden "maar een hangt". Hij baseert dat op c belangstelling voor de verg van de gewestraad en op de aandacht voor gewestelijke za] commissievergaderingen. "P moment dat er iets in de nal Soest plaatsvindt of in de luel er snel een sfeer van alle pol aan dek", signaleert De Kan van deze "reactieve" houdin tiek Soest ligt volgens hem - aard en schaal van diverse r

Soester Courant | 2000 | | pagina 2