Soester Courant vertelt 11 alles Nieuw Als medewerker kunt u bij ons alle kanten op. SNS ei Vacature nog steec E. vs SOESTER COURANT pagina woensdag e Burg. Gi Morgen In ter, (Senior) Accountmanager Zakelijke Relaties voor Amsterdam, Den Haag, Hilversum, Rotterdam, Soest en Utrecht en Aankomende Accountmanagers Zakelijke Relaties m/v Financieel Adviseurs voor Amsterdam, Bussum, Den Haag, Huizen en Rotterdam m/v Commercieel Medewerker Particulieren m/v voor Amersfoort, Hilversum en omstreken (Senior) Accountmanager Particuliere Relaties m/v voor Amsterdam, Huizen, Utrecht, Weesp, Den Haag en Rotterdam Junior Kredietanalist m/v voor de regionale verkooporganisatie te Amersfoort Medewerker Kredietadministratie Zakelijk m/v voor de regionale verkooporganisatie te Amersfoort CU Kantoordirecteur voor Baarn en Weesp m/v Uw gcauror U draagt zorg voor tijdige hypotheekvestiging en voor het controleren, administreren en bewaken van zekerheidsstukken die behoren bij verleende kredieten. Daarnaast beantwoordt u vragen over zekerheden, de procedures die gevolgd dienen te worden en de voortgang daarvan. Waar nodig adviseert u over het verbeteren van de zekerhedenadministratie en het beheer ervan. Verder infor meert u de betrokken functionarissen over het administratief verloop van kredieten. U stelt standaardcorrespondentie op over verschillende onderwerpen. Wat we vragen. Voor de functie Medewerker Kredietadministratie Zakelijk heeft u een afgeronde havo- of MBO- opleiding nodig, eventueel aangevuld met Nibe-cursussen als Oriëntatie Bankbedrijf en Grondbeginselen Zakelijke Kredietverlening. U bent in elk geval bereid de benodigde Nibe-opleidingen te volgen. U kunt accuraat werken in teamverband. Kennis van Word en Excel is een pre. Op diverse kantoren in de regio benadert u bestaande en potentiële zakelijke relaties. U onderhoudt en intensiveert bestaande contacten en breidt het relatiebestand op rayonniveau uit. U adviseert relaties inzake afname van producten en diensten. Daarnaast voert u besprekingen en onderhandelt u over voorwaarden, tarieven en dergelijke. U behandelt aanvragen en voorstellen voor kredietverlening en overige diensten en ondersteunt kantoren bij de marktbewerking ter plaatse en de dienstverlening aan zakelijke relaties. Bovendien analyseert u de afzet van producten, om zo bestaande zakelijke relaties te kunnen intensiveren, beter te laten renderen en diverserte maken. U verricht onderzoek naar en vormt een oordeel over de financiële positie van de potentiële relatie, diens marktpositie, bedrijfsvoering, continuïteit enzovoort. U vertegenwoordigt de bank in lokale netwerken en neemt actief deel aan maatschappelijke activiteiten en organisaties. Wat we vragen. U heeft een opleiding gevolgd op HBO-niveau, alsmede de voor deze functie gebruikelijke opleidingen, waaronder NIBE Ki en K2. Bovendien heeft u relevante werkervaring opgedaan. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en heeft een representatieve en flexibele instelling. Onder leiding van Ca Baan is een nieuw kind* ber zal dit kinderkoor v 10.00 uur in de ochtendi te Soest Noord, in de Ju zingt een aantal nieuwe Kerstmis. Er wordt voor Morgen is het weer 1 Vrijwilligersdag. Voo dat deze keer een bij: ment, omdat medio j reld Vrijwilligers Con land wordt gehouder van het Internation Vrijwilligers 2001. Bank Soest maakt va heid gebruik om het p attenderen dat ze nog ligers zoekt. In deze tijden van ecoi spoed hebben bedrijvi moeite hun openstaan» vervullen. Het werven 1 is in deze hoogconjuncti extra zware klus. In dï Vrijwilligers Vacature Soest erop dat een gez menleving niet zonder d willigers kan functionei het "sociale cement". Natuurlijk leveren liber tisering, deregulering, onderwijs en innovatie i aan een goed draaiend Dat betekent echter nie kant van een samenlevi verwaarloosd. Vrijwill worden gezien als socii "werktals een uiterst ef U adviseert (particuliere) klanten over producten die passen in ons all-financeconcept en verkoopt die producten ook. U verricht acquisitie om nieuwe relaties te werven en houdt de langetermijn- relaties met bestaande cliënten in stand door middel van geïntegreerd, op maat gemaakt advies. Uw werkgebied beslaat kredieten, beleggingen, betalingsverkeer, verzekeringen en creditgeld- producten (deposito's e.d.). U stelt een klantbenaderingsplan op, teneinde de toegewezen klantengroep gericht te kunnen benaderen. Op aanvraag van de klant, op eigen initiatief of op verzoek van het accountmanagement brengt u advies uit aan klanten naar aanleiding van wijzigingen in de financiële situatie, de marktsituatie, de wetgeving enzovoort. Daarbij houdt u zowel de belangen van de klant in het oog als de mogelijkheden om de resultaten voor de bank te vergroten. Onder verantwoordelijkheid van de rayondirecteur vergroot u binnen het kantoor de kennis over de particuliere dienstverlening. Wat we vragen. U heeft kennis en inzicht op HBO-niveau, aangevuld met opleidingen en ervaring op het gebied van de particuliere dienstverlening. Daarnaast heeft u relevante ervaring in een commerciële functie. U bent commercieel en contactueel vaardig, ondernemend en sterk resultaatgericht. U neemt kansen waar en bent een uitgesproken relatiemanager. Als Commercieel Medewerker Particulieren voert u zelfstandig algemene baliewerkzaamheden uit. U geeft advies over producten en diensten op het gebied van sparen en betalingsverkeer en verkoopt deze ook. Hetzelfde doet u voor standaard-retailproducten voor particulieren en kleinbe drijf. Daarnaast behandelt u de eenvoudige aanvragen voor consumptief krediet en verzekeringen. Wat we vragen. U bent een initiatiefrijke persoonlijkheid met een commerciële, klantgerichte instelling en u beschikt over goede communicatieve vaardigheden. U heeft een MBO-opleiding (havo met econo mie of een afgeronde MEAO-opleiding), bij voorkeur aangevuld met een Nibe Algemene Opleiding Bankbedrijf. U richt zich zowel op bestaande als potentiële relaties. Op basis van customer care benadert en adviseert u deze groepen. U verkoopt met name de'zwaardere' particuliere diensten en producten. U voert besprekingen en onderhandelingen over voorwaarden, tarieven en dergelijke. Daarnaast analyseert u de afzet van producten naar volume/rendement en naar diversiteit. U behandelt aanvragen en voorstellen voor hypothecaire leningen en consumptieve kredieten, verzekeringen en overige producten en diensten. U volgt relaties in het kader van kredietbewaking en u levert een bijdrage aan het opstellen van het verkoopplan. Als senior heeft u tevens een aansturende en coachende rol. Wat we vragen. U denkt en werkt op HBO-niveau en heeft functiegerichte opleidingen gevolgd. U heeft relevante werkervaring, bent representatief en heeft een flexibele instelling. Uiteraard beschikt u over goede communicatieve vaardigheden. U bent zelfstandig en initiatiefrijk. Als Kredietanalist analyseert en beoordeelt u kredietaanvragen en -revisies, alsmede complexe hypotheekvoorstellen. U beoordeelt jaarrekeningen, begrotingen en bedrijfrisico's, maar ook royementen, overstanden, claims van bankgaranties en de vrijgave van zekerheidsstukken. Verder bereidt u beslissingen voor ten behoeve van het kredietcomité.Ten slotte begeleidt en coacht u (junior) zakelijk accountmanagers inzake kredietbeheer en complexe kredietaanvragen. Wat we vragen. U heeft een opleiding op HBO-niveau en een aantal jaren relevante ervaring in de zakelijke krediet verlening. Uw balansanalystisch vermogen is goed ontwikkeld, evenals uw communicatieve vaardig heden. U heeft een pragmatische instelling en de wil om zaken aan te pakken. Bloemisterij Wat we bieden. Uitdagende en verantwoordelijke functies, met volop ruimte voor eigen initiatief, in een informele werksfeer. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. We bieden prima carrièreperspectieven, alsmede ruime mogelijkheden voor uw persoonlijke ontwikkeling. De hier genoemde banen zijn fulltime, maar parttime werken is bespreekbaar. Geïnteresseerd? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met cv binnen veertien dagen naar SNS bank Randstad N.V., afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 109,3800 AC Amersfoort. Voor meer informatie kunt u bellen naar 033-46495 38. Of e-mail naar carel.koning<®sns.nl SNS bank is samen met Hooge Huys onderdeel van SNS Reaal Groep, een snelgroeiende Nederlandse bankverzekeraar met een balanstotaal van EUR 32,0 miljard (NLG 70,6 miljard) en ruim 5800 medewekers. Het hoofdkantoor van SNS Reaal Groep is gevestigd te 's-Hertogenbosch. De bank heeft ruim 275 vestigingen verdeeld over 7 commercieel en financieel zelfstandige verkoopmaatschappijen. Behalve via kantoren bedient SNS bank haar klanten via all-finance adviseurs, de telefoon en internet. SNS bank heeft voor haar particuliere en zakelijke relaties een compleet aanbod van bank-, beleggings- en verzekeringsproducten. SNS bank is van alle markten thuis. Als bank staan we voor all-finance, maar we hechten ook grote waarde aan mensen en hun leefomgeving. Dat vraagt om betrokkenheid bij al onze klanten, zowel grote als kleine. Dat geldt voor alle mensen die bij ons werken. De kantoren van SNS bank hebben een grote mate van zelfstandigheid. Tegelijk worden ze ondersteund door de specialistische kennis van het hoofdkantoor. Zo kunnen we zowel particuliere als zakelijke relaties optimaal van dienst zijn. Onze ambitieuze aanpak heeft succes. Door de groei van onze activiteiten in met name de Randstad staan momenteel de volgende vacatures open: U geeft leiding aan zeven tot tien medewerkers en draagt de commerciële, personele en financiële verantwoordelijkheid voor het kantoor. In overleg met alle betrokkenen ontwikkelt u het markt bewerkingsplan voor het kantoor. U bewerkt voornamelijk de retailmarkt in uw gebied, en in samenwerking met de Accountmanager Zakelijke Relaties, ook de zakelijke markt. Daarnaast behandelt u dossiers voor zakelijke en particuliere relaties. U adviseert en fiatteert diensten en producten. Verder vertegenwoordigt u de bank in lokale netwerken en neemt u actief deel aan maatschappelijke activiteiten en organisaties. Als coach en 'people's manager' motiveert en stimuleert u uw medewerkers. Wat we vragen. U denkt en werkt op HBO-niveau en heeft de relevante opleidingen gevolgd. U kunt bogen op ruime werkervaring binnen de financiële dienstverlening. Daarnaast heeft u ervaring als manager en als leidinggevende. U bent een commerciële en ondernemende netwerker, die oplossingen weet te vinden en concrete resultaten kan boeken. Uw communicatieve en sociale vaardigheden zijn uitstekend en u stelt zich zelfstandig en flexibel op. Groot geworden door klein te blijven -T

Soester Courant | 2000 | | pagina 8