SNS» bank Wb a \ik <A X w FB ssw BOUWADVIES B.V. Rabobank cember ■I BEN BECKER Accountantskantoor De Jong groeit Brouwer Systeemplafonds biedt vele mogelijkheden Breed assortiment bij slijterij Toon van der Linden Van Hal: Veelzijdig in telecommunicatie 48 VENDELIERSSPONSOREN S.O. SOEST! Bob's Bloemen b.v. ^^Foodmaster Witgoed specialis VOORTJES PAGÏNaIA/OENSDAG 28 DECEMBER 2000 SOESTER COURANT Autoschade Service Stalenhoef Soest |VAN den brink VAN DORRESTEYN ia i 0 0 0 Ben de Bruin Deelen Van Hengstum aaaa HYunom auto smceing 1 BOUWBEDRIJF ÏVAN DEN HENGEL BV-SOEST konstruktieburo Ik krahbendam-boerkoel b.v. Brouwer WZÊQ- Systeem plafonds 48 'Vendeliers' steunen S.O. Soest Bodewes Bouw BBS Soest TUIN-ADVIESCENTRUM 't ümrderhooqt B.V. v/h Fa. H. v. Asch Wonnink P.A. van den Dijssel b. v. i/AN ktffteh Toon van der Linden Cu Studio Eemland van hal SERVICECENTER BEUKENLAAN TROEFMARKT j Soest - Baarn Van DamfSports .RQDA Slijterij - Wijnhandel mn den Sftnder ot sluiting van drieoi gt een windmolen! en'. inwoners van Soest I af wat de gemeentel it de aanleg van all mes. enlanders' Bob Bot melo) en Bert Jai i) winnen het Soe- Piet van Dijk eindig! ester voor de vijfde it| lerde plaats. 'Geestel ïn samensteller van] Ton Majoor, neemt] Soest gaat schoorvoeti Imet een onderzoek t lere uitrukmethode v dweer. neente heeft een niel 1 meldpunt' voor inv i Soest die klachten k :r hun woonomgeving, ider Harry Witte sluit 'Ecokids' af met de uit i diploma's aan de kind hebben deelgenomen, rt "trots" te zijn op s. Soest voelt weinig vo ring van de banden n west Eemland, waai samengewerkt met o en Amersfoort, Het j u geen "democratische ie" hebben en vooral lub" zijn. ster fotograaf Stefan Ai n wint de Gouden Awa :ofessionele fotografie. coort matig op het gek rkeersveiligheid, blijkt 3port van het Regioni i Verkeersveiligheid. >vert het Olympisch goud c Foto: Aid o Allessi lannen van Stichting Balan Van Arkel-instituut en 0 nberg voor de vestiging V8 nieuw opvangcentrum op h' matige In de Ruimte-terre ;n politiek gesproken in gcx arde. jjke Kemp wint de Goude bol 2000 van Groenlink: (ressief Soest voor haar jare' ;e inzet voor het basisonde st wil het schoolzwemmi □haven in zijn huidige vore raadscommissie Ruimtelijk ening blijkt lankmoedig t£ zien van wensen tot beboi g van bewoners van Klei .endaal. Sportraad huldigt sporters V st die een bijzondere prest' lebben geleverd. •dslid Nel Koster van Groei s/Progressief Soest vertrek wordt opgevolgd door Olg jm. NIEUWEGRACHT 29 - TEL. 035 - 602 27 44 Amersfoortsestraat 11 a •3*7en nn n 1 "J 'J J f. -.Jllï 3769 AB Soesterberg Tel: 0346-35 05 04 Fax 0346 - 35 07 77 EET-V1LLA Soesterbergsestraat 122 Soest Tel. 035 - 601 27 06 IVan Weedestraat 5 - Tel. 035 - 601 66 00 ■3761 CA Soest - Fax 035 - 602 66 91 Van Weedestraat 42-44 I Soest Tel: 035-601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035-693 38 06 Internationaal Transportbedrijf B.V. Zuidergracht 7 - 3763 LS Soest Telefoon 035 - 603 60 60 Telefax 035 - 603 60 66 Boymans ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Partners I BOYMANS PARTNERS SOEST B.V. I Kerkstraat 85, Postbus 3200 - 3760 DD Soest Telefoon 035 - 602 46 00 f E-mail: info@boymans.nl f Gallenkamp Pelsweg 1, Soest "P1 (t.o. winkelcentrum Soest-Zuid) ginf. Telefoon 035 - 601 28 57 pS2 Makelaars- en Assurantiekantoor Soesterbergsestraat 43, 3768 EB Soest Telefoon: 035 - 6015360, Fax: 035 - 6027624 KIEZEN MET DEELEN apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Soest - Tel: 602 03 64* 'Brasserie RESTAURANT BRASSERIE VERGADERCENTRUM Soesterbergsestraat 188 - 3768 MD Soest Telefoon 035-6036010 Telefoon 035 - 602 69 00 MAATSTAF VOOR VAKWERK loodgieters- en verwarmingsbedri|f G. vanden PO L-bv Qgsowderfamd SOEST Slap*8*"""" van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 .Wilhelm, Hop Partners °"cl" ASSURANTIËN HYPOTHEKEN PENSIOENEN Laanstraat 46, Soest Tel. (035) 6025915, Fax (035) 6029343 A mitsubishi LANCIA Soest, Koningsweg 14 - Telefoon 035 - 603 99 99 Amersfoort, Amsterdamseweg 19 - Telefoon 033 463 55 35 Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c - 3764 CP Soest Tel: 035 - 609 22 22 Postbus 3204 - 3760 DE Soest Fax: 035 - 609 22 00 www.vdhengel.nl adviseurs voor gewapend beton-, staal- en houtkonstrukties Nieuweweg 91a Soest - Telefoon (035) 6090444 Lange Brinkweg 34 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 603 79 00 Fax: 035 - 603 79 22 1* Heeserlaantje 56 3766 LW Soest Postbus 501 3760 AM Soest Tel. 035 - 601 B3 86 Fax 035 - 601 62 43 Inmiddels is dit de laatste Vendelierspagina van het nieuwe millennium. Het was een zwaar jaar voor de blauwe leeuwen van het eerste elftal van S.O. Soest, maar zij hebben zich staande weten te houden, mede door de steun van supporters en sponsors. Die steun is en blijft onontbeerlijk en we willen sponsors en supporters dan ook hartelijk danken voor hun loyaliteit aan de club! Dat geldt voor Sinds 1 januari van dit jaar is het accountantskantoor van Marcel en Ronald de Jong uitgebreid door de overname van een administratiekantoor. De medewerkers zijn mee gegaan en werken nu ook vanuit de Burgemeester Grothestraat 35. Daarnaast is met ingang van 1 januari 2001 een samenwerkingsverband aangegaan met een fiscalist. In totaal staan ze nu met z'n zeventienen klaar om hun cliënten te ondersteunen bij bijvoorbeeld het opstellen van de jaarrekening, het doen van belastingaangiftes en voor al het geven van financiële en fiscale adviezen, waar ondernemers en particulieren hun voordeel mee kunnen doen. Daar ligt met name de toegevoegde waarde van het ac countantskantoor De Jong. Armslag "Onze uitbreiding van het kantoor geeft ons meer armslag en we kunnen de cliënten van het administratiekantoor meer diensten aanbieden", legt Marcel uit. "Op een gro ter kantoor is het gemakkelijker om vervanging te regelen en dat is belangrijk. Ook voor ons wordt het steeds moeilijker om goede medewerkers te krijgen. Daarom bie den wij onze mensen vaak aan op onze kosten een studie te volgen en thema-bijeen komsten bij te wonen. Zo zijn we ooit begonnen met een uitzendkracht die nu ge slaagd is voor haar AA-acountantsopleiding." Advies Met de invoering van het belastingplan 2001 gaat er voor ondernemers en particu lieren veel veranderen. Voor Marcel en Ronald betekent deze nieuwe wetgeving dat zij zichzelf, maar ook hun medewerkers, goed op de hoogte moeten brengen van de veranderingen én van de mogelijkheden van deze wet. Ronald: "Wij moeten precies weten welke consequenties het nieuwe plan heeft voor onze cliënten. Het volgen van cursussen en onze vakliteratuur zijn natuurlijk goede bronnen van informatie. Met de opgedane kennis kunnen we onze klanten voorzien van een goed en betrouwbaar advies. Hierover informeren wij hen natuurlijk persoonlijk, maar ook met onze nieuws brief en op onze internetpagina www.dejongaccountants.nl. En als onze cliënten vra gen hebben, kunnen ze altijd bij ons binnenlopen. Daar zijn we voor." Voor- en nadelen Marcel vertelt verder welke veranderingen er allemaal zullen plaatsvinden in het nieu we belastingplan. "Het belastingtarief gaat omlaag en het aantal belastingconstruc ties neemt af, waardoor oneigenlijk gebruik minder goed mogelijk is", meent Mar cel. "Vanwege de vele wijzigingen in de nieuwe belastingwetgeving zijn wij dan ook blij met de komst van de fiscalist, wat natuurlijk ook onze cliënten ten goede komt. Kort gezegd, kunnen we wel stellen dat in het nieuwe plan vermogenden er wel bij gaan varen." Vermogensplanning Ook doen Marcel en Ronald steeds meer aan vermogensplanning, waarbij ze de fi nanciële producten van de cliënt én de gevolgen ervan in kaart brengen. "Aan de hand van de toekomstplannen van de cliënt kijken we of het in de huidige situatie mogelijk is die plannen te realiseren. Als dat niet het geval is, geven wij aan hoe het wel zou kunnen", aldus Marcel. Tot slot willen de gebroeders De Jong S.O. Soest van harte feliciteren met hun 75-jarig bestaan. "Wij vertrouwen erop dat 2001 een succesvol jubi leumjaar wordt, waarin het eerste elftal in de hoofd klasse blijft." Systeemplafonds zijn helemaal in! Niet alleen bij supermarkten, scholen en be drijven, maar ook bij particulieren. Peter Brouwer van Systeem Plafonds Brou wer weet daar alles van, want hij zit al 25 jaar in het vak. Samen met zijn vrouw Karina, zes monteurs en twee parttime-administratiefmedewerkers hebben zij al heel wat ruimtes van een systeemplafond voorzien. Ondanks dat de keus in materialen, afmetingen en kleuren groot is, heeft Peter toch zo'n 5.000 meter op voorraad. Bij de grote projecten wordt het materiaal ter plekke afgeleverd. Badkamers Peter is al 8 jaar directeur van het plafondbedrijf, maar hij is nog altijd zelf ac tief aan het monteren. Vaak zijn dat de badkamers bij particulieren. Peter: "Je hebt tegenwoordig zulke mooie, luxe, aluminium lamellenplafonds die uitste kend geschikt zijn voor een badkamer, keuken of woonkamer. Het biedt volop mogelijkheden om spotjes in te bouwen en er zijn maar liefst 54 kleuren, waar onder spiegellamellen. Zo'n lamellenplafond ziet er zeer fraai uit, het is gemak kelijk schoon te maken en je hoeft ze nooit te schilderen, dus zeer onderhouds- vriendëïijk. Daarnaast is het een prima manier om leidingen en plafondbescha digingen weg te werken. Lamellen zijn eenvoudig zelf te monteren, maar ook te demonteren of te verwisselen. Tot slot is het gewoon een kwaliteitsprodukt van de makers van Luxaflex raambekieding, dus succes gegarandeerd." Hout Vandaag de dag wordt er ook steeds meer met houten systeemplafonds gewerkt. Peter: "De Rabobank aan het Kerkplein in Soest is daar een mooi voorbeeld van. Hout biedt diverse mogelijkheden qua uiterlijk en straalt een warme sfeer uit. Een ander project met houten plafonds waar ik trots op ben, is de entree van het Stadhuis in Almere. En ik ben niet de enige die het mooi vind, want onlangs is er een delegatie uit Egypte geweest om het plafond te bewonderen en het toe te passen bij projecten in hun eigen land." Gemak Bij grote projecten krijgt Peter de tekeningen altijd aangeleverd van de aanne mer. Bij de kleinere projecten zet hij zelf de afmetingen in de computer en ver volgens rolt de juiste tekening eruit. Dat gaat allemaal even gemakkelijk. Wat steeds moeilijk wordt in de plafondbouw zijn goede vakmensen en de werktij den. Grote bedrijven, zoals Ahold, gaan steeds meer werktijden van 's morgens vijf uur tot 's avonds elf uur eisen, zodat de winkel korter dicht hoeft en er dus sprake is van minder omzetderving. "Voor ons is het bijna onmogelijk om aan deze wensen te voldoen. Overwerk is voor ons geen probleem, dat hoort er ei genlijk een beetje bij. Wij zitten altijd achteraan in de rij bij een bouwproject en dan is de opleverdatum vaak heel dichtbij. Dat weten we en daar houden we ook rekening mee, maar het moet niet de spuigaten uitlopen. Mijn mensen werken al vaak in een vakantie of 's avonds door en daar ben ik heel blij mee. Ik kan onmogelijk van hen verwachten dat ze om drie uur opstaan om tegen vijven met hun eerste plafondklus te be ginnen. Dat is niet te doen en bovendien ver oorzaakt het veel ge luidsoverlast voor de omwonenden en dat zul len ze ons niet in dank afnemen. Een 24-uurs- economie is prima, maar het moet wel leuk blij ven." alle vendeliers, inclusief hoofdsponsor Procar, subsponsor Bodewes Bouw Soest en jeugdsponsor Rabobank Soest/Baarn. Natuurlijk wensen wij iedereen een goed uiteinde en een sportief en succesvol 2001 toe. Ook deze laatste keer zetten wij weer vier vendeliers in de spotlights: Accountantskantoor De Jong, Brouwer Systeemplafonds, Slijterij/wijnhandel Toon van der Linden en Van Hal Telecom. Vijfendertig jaar geleden heeft Toon van der Linden de slijterij van zijn vader overge nomen. ïn die afgelopen periode is er veel veranderd. Er zijn veel meer verschillende dranken in verschillende kwaliteiten bijgekomen en bij Slijterij Toon van der Linden zijn ze allemaal te vinden. Toon is helemaal met zijn tijd meegegaan en in zijn moder ne slijterij aan de Soesterbergsestraat komt het gevarieerde aanbod van dranken uit stekend tot zijn recht. Hectisch De decembermaanden zijn altijd hectische tijden voor Toon en zijn vrouw Nolly. Dui zenden kerstpakketten gaan door hun handen, waarvan zij de mooiste geschenken maken. Toon: "Eigenlijk begint het al in september. Dan komen er vanuit de hele re gio bij ons bestellingen binnen voor kerstpakketten. Dat biedt ons de mogelijkheid om fantastische pakketten samen te stellen, waar de ontvangers enorm blij mee zijn. Daar naast zijn er altijd last-minute-klussen. De uitdaging is dan om er toch iets leuks van te maken én ook op tijd te leveren. Naast kerstpakketten hebben wij in de winkel het hele jaar door leuke geschenken staan voor een verjaardag of andere feestelijke gele genheid. Speciale bieren, mooie wijnen met een passend glas en noem maar op. Na tuurlijk allemaal aantrekkelijk verpakt, zodat het leuk is om weg te geven." Thema Een aantal keer per jaar organiseert Toon een proeverij in zijn winkel. In 2001 wil hij starten met een jeneverproeverij. Hij nodigt hiervoor een deskundige uit op het ge bied van jenever die een interessant verhaal over dit oude drankje kan vertellen. Op zo'n avond komen de betere kwaliteiten aan bod. "Je merkt dat steeds meer jongeren jenever gaan waarderen", merkt Toon op. "Hun voorkeur gaat vaak uit naar de smaak van vroeger. Oude jenever oftewel de korenwijntype is bij hen zeer populair. Wijn Iedere twee maanden stuurt Toon zijn trouwe klanten een wijnbrief om hen te infor meren over wetenswaardigheden op het gebied van wijn. "Met deze wijnbrief willen wij onze klanten vertellen hoe zij op een leuke en bewuste manier kunnen omgaan met alcohol. Aan de ene kant vind ik het goed dat de overheid strenge wetten oplegt, maar aan de andere kant beperkt het ons wel heel sterk in het ondernemerschap en dat is jammer. Jubileum S.O. Soest heeft voor het jubileum twee heerlijke Zuidafrikaanse wijnen bij Toon van der Linden uitgezocht. Deze zullen door het leven gaan als S.O. Soest-jubileumwij- nen. De verkoop vindt selectief plaats en vanzelfsprekend wordt de wijn op alle feest jes van het 75-jarig jubileum geschonken. Voor Toon van der Linden zijn dit soort projecten heel gewoon. Hij levert jaarlijks een speciale wijn voor de Gildefeesten en ook de jonge korenjenever voor molen De Windhond heeft hij voorzien van een mooie kruik en fles met etiket. Knallend Zo aan het einde van het jaar staan slijterijen na tuurlijk in het teken van Champagne. Zo ook bij Toon. "Het is altijd een feestelijk drankje en wij hebben dit jaar dan ook een knallende aanbieding met Pol Roger brut en demi sec. Het is een goe de champagne om op het oude en nieuwe jaar te klinken en ik wens S.O. Soest dan ook alvast een mooi en succesvol jubi leumjaar toe met een lang leven in de hoofdklasse." In 1989 had de technische medewerker bij de toenmalige gemeentepolitie Johan van Hal al een zaak in mobilofoons en portofoons. Hij leverde deze voornamelijk aan taxicen trales en transportbedrijven. Inmiddels heeft hij de politiewereld vaarwel gezegd en zit hij al elf jaar met zijn zaak Van Hal Telecom aan de Nieuweweg in Soest. Hij heeft ze ven medewerkers in dienst en zijn assortiment is aanzienlijk uitgebreid met telefooncen trales voor het midden- en kleinbedrijf. Hij is Excellent partner van KPN Telecom en daar zijn er maar 30 van in Nederland. Dit jaar was hij zelfs genomineerd voor één van de beste drie dealers. Totaalpakket "Wij bieden onze klanten een totaalpakket aan telecommunicatie. Dus niet alleen de te lefooncentrale met toestellen en camerabewakingssystemen, maar ook mobilefaxen en - telefoons, navigatiesystemen en tv/videosystemen in auto en caravan", vertelt Johan van Hal. "Wij bouwen het allemaal zelf in, zodat we ook het eindresultaat kunnen zien." Zijn collega Wijnand Hartman vult aan: "Het is onze grote kracht dat wij vanuit een techni sche achtergrond verkopen. Omdat wij zelf ook installeren, is het voor ons van groot be lang dat wij onze klanten het juiste product verkopen. Daarom nemen wij ook ruim de tijd voor onze klanten. Wij gaan naar hen toe, luisteren naar hun behoefte, stellen veel vragen die belangrijk bij de keuze kunnen zijn en maken vervolgens een offerte op maat." Verhuur Van Hal Telecom werkt veel met de merken KPN, Samsung, Mitel, Nokia en Motorola, maar afhankelijk van de wensen van de klant verkopen en installeren zij ook andere mer ken. Johan: "Wij verzorgen ook de service en onderhoud en mobiele telefoontjes kun nen wij uit voorraad leveren. Daarnaast verhuren wij vaak communicatie-apparatuur aan allerlei bedrijven, bijvoorbeeld aan de Sylvestercross in Soest. Als een loper onderuit gaat, kunnen wij snel de juiste mensen op de juiste plaats krijgen. Ook leveren wij altijd aan het programma "Ter land, ter zee en in de lucht". Sowieso zijn wij goed vertegen woordigd bij de NOB en de omroepen. Voor de Cinevideogroep hebben wij onder meer alle communicatie-apparatuur geleverd voor de opnamewagen met mobilofoons en por tofoons voor de cameramensen die de draadloze intercomverbindingen gebruiken voor de onderlinge communicatie." Leuke projecten Johan van Hal en zijn medewerkers laten vaak van zich boren. Zo hebben zij voor de Koninklijke Nationale Autosport Federatie (KNAF) een geheel nieuw veiligheidsnet ge bouwd. Ieder jaar organiseert de afdeling Rallysport veertien rally's door het hele land. Dit zijn grootse evenementen, waarbij veiligheid hoog in het vaandel staat. Wijnand: "Wij hebben het veiligheidscommunicatienetwerk geleverd met twee mobiele relaisposten en 90 mobilofoons. Bij een ongeval, bijvoorbeeld als een auto uit de bocht vliegt, dan moet er snelle communicatie mogelijk zijn. Het bijzondere aan dit project is dat alle appara tuur mobiel moet zijn, want de rally's worden steeds in een andere plaats georganiseerd. Wij hebben dus ook speciale koffers laten maken om de apparatuur in te vervoeren." Johan merkt nog op: "Door mijn po- litie-achtergrond voorzien wij ook VU SI hal veel politiewagens, brandweerauto's i||P^ 7; "dl tfiJêCöffl en ME-busjes van de nodige mobilo- °Ü!P!le! ^èa!ör foons en portofoons. En door het dy namische wereldje waarin wij ons be geven ben ik ervan overtuigd dat wij nog veel leuke en uitdagende tele- comprojecten tegemoet gaan. In de nabije toekomst gaan we naar een computernetwerk waarbij je kunt in ternetten, telefoneren en faxen in één apparaat en veel sneller en goedko per dan nu het geval is. Dat biedt voor ons grote mogelijkheden." DORRESTEINWEG 72b SOEST TEL: 035-6012883 GRONDWERKEN SLOOPWERKEN RIOLERINGEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 voor het betere zonweringswerk Hamseweg 89a, Hoogland Tel.: 033-480 22 44 Nieuweweg 66, Soest Tel.: 035 - 609 06 90 UW TOTAAL INSTALLATEUR loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34a - Telefoon 035 - 601 24 72 Technische groothandel voor bouw industrie BOUW TECHNIEK B.V. Nieuwegracht 1-3 Telefoon 035 - 601 11 37 Burg. Grothestraat 2A 3761 CM Soest Telefoon: 035 - 601 26 32 bobsbloemen.soest@vbw-groenplein.nl electrotechnisch installatiebureau FRANS BOSMAN ELECTRA b.v. Birkstraat 48 - 3768 HJ Soest Tel: 035 - 601 33 67 - Fax: 035 - 602 55 68 Birkstraat 93 - Soest Tel. 601 23 54 Beukenlaan 46 - Soest Tel. 601 20 65 BROOb- EN BANKETBAKKERIJ Van Weedestraat 46A VSoest - Tel. 601 38 77 accountants belastingadviseurs Burg. Grothestraat 35 - Soest Tel. (035) 601 60 33 Fax (035) 601 37 05 E-mail: info@dejongaccountants.nl www.dejongaccountants.nl "Ho D0 O Krol Witgoed Service reparaties van alle merken reparaties onder garantie 24 uurs service 6 dagen in de week Telefoon 035 - 602 49 61 Gemshoorn35-3766EK Soest Nieuweweg 70 - 3765 GG Soest ItfBITIUfflWfga Telefoon (035) 601 60 30 Soesterbergsestraat 35a- Telefoon 035 - 602 93 60 Uw witgoedspecialistvoor de beste keuze! Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... én voor al uw dranken! Soesterbergsestraat 49, tel: 035 - 601 24 90 Hartje Zuid - Soest Nijverheidsweg Noord 65 3812 PK Amersfoort Tel. 033 - 464 34 24 Chrysler/Jeep dealer voor Eemland en Vallei ELECTRO-TECHNISCH BEDRIJF ERKEND ELEKTROTECHNISCH j (O, bj |- J g\/ WAARBORGINSTALLATEUR Ferd. Huycklaan 20b, 3768 HX Soest. Tel. 035 - 602 45 20 Bouwtechnische keuringen o.g. Bouwbegeleiding Laanstraat 2, Soest - Tel. 035 - 602 31 13 lE G° Adviesbureau voor telecommunicatie tevens gecertifieerd inbouwstatlon voor mobiele communicatie Bezoekadres: Nieuweweg 27-29a, Soest Telefoon 035 - 6091000 Telefax 035 - 6091009 E-mail: info@vanhaltelecom.nl Applikatiebedrijf - Schilderwerken Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 66 Beukenlaan 27 - Soest - Tel. 035 - 601 68 3S VAN LOON VAN DER WOLF Advocaten Mr. D. van Loon, Mr. J.E. van der Wolf,, Mw. Mr. L.A. Prinsen Van Weedestraat 3, Postbus 3255, 3760 DG Soest 4^. NIK Tel.: 035 - 603 15 03 - Fax: 035 - 602 78 09 1 Het Hart van de buurt! Fa. Janmaat, Schrikslaan 25, Soest. Tel. 035 - 601 26 87 DE ENIGE BUURTSUPER VAN SOEST, MET EEN BEZORGSERVICE VOOR BEDRIJF EN PARTICULIER Kerkplein 9, Soest Eemnesserweg 26, Baarn "Uk «i elke dag, 7 dage» kla.-w Va» 12 la» 's aw>»d» 0 Langs tMnkwea SA, Sok»» 035 - OOI Van Weedestraat 62 Telefoon 035 - 603 00 04 3761 CG Soest Telefax 035 - 601 45 32 'n mooie, betrouwbare, gebruikte SUZUKI? AUTOBEDRIJF VEKEK Grote showroom Suzuki in Soest? Verkerk! Eigendomweg 2a, Soest - Telefoon 035 - 601 36 82 Y PACKAG/NG Burg. Grothestraat 6 - Soestdijk - Tel. 6012750 GOLFKARTON I VOUWKARTON I DISPLAYS Nijverheidsweg Noord 110,3812 PN Amersfoort - Tel. 033-4643060 - Fax 033-44561683 UITVAARTVERZORGING (Familiebedrijf sinds 1938 Persoonlijke en eervolle verzorging van begrafenissen en crematies. Gen. Winkelmanstraat 142, 3769 EH Soesterberg Telefoon: 0346 - 351 223

Soester Courant | 2000 | | pagina 13