4 I Soest heeft weer Nederlandse winnaar Uitslagen 20ste Sylvestercross WOENSDAG 3 JANUARI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 13 Januari RLANDS DS; VAR NOG DEN O U P O I* Februari Maart Mei April Augustus September Juni Juli Oktober November December Erika van de Bilt le Sylvestercross; Kataron snelste bij mannen ATLETIEK Al vijfenzestig jm worden midden het stadsleven van Amsterdam en Amstelveen honden opgeleid. Hij leert een heel scal; )'s om zaken als een zit ?venbus of een trap voo eken. En ook het reizet vervoer is vanzelfspre angrijk onderdeel in :ussen vrijheid en gevan toen mijn geleidehon d ik opnieuw blind", "Ni neer dat zielige, blindt emand die het goed voo het is slecht een kleins uitspraken die geleide irs in de afgelopen vijfen daan hebben. Het krijge dehond is voor de meest adicapten een totale on ,n hun leven. Meer da eitsmiddel ook, biedt zijn baas de mogelijkhei Ifstandig in de maatschap gen. Weer aan het wet ir de sportvereniging, o of zomaar wat wandeler .eleidehondgebruikers be s door de hond weer tot d en. Maar ook de social aen geleidehond is belanf atje met wie je altijd same niet zelden de aanleiding i contacten, is een niet m aspect van de geleidt jaar is een lange tijd. Oo s die in de regel geassr \t met rust en gas terugns niets is minder waar. Steei el gehandicapten zien avoegde waarde van et d en wenden zich tot hi goede ontwikkeling, ma ït een keerzijde. Het KNC moment maximaal 55 ho en. De vraag overstijgt uit, het gevolg is een elle itlijst. Daarom is gestart m bouwproject dat de capac oet uitbreiden. In 2003 e KNGF een feit zijn. in zijn 'tweede jeugd' aa neer honden zal kunnt om zo meer blinden den te kunnen laten profil enorme toegevoegde was blindengeleidehond. eeggezinnen van het KNGF. nimaal 30,- per jaar en letter(s)_ Nummer:. -Trainer Henri Kalk maakt bekend VVZ'49 na het seizoen te verlaten. Na gesprekken met het bestuur en de spe lersgroep slaat de Veenendaler een nieuwe weg in. De oefenmeester be zorgde de ploeg het kampioenschap in de tweede klasse. - Ren- en Toervereniging Tempo viert haar 50-jarige bestaan. -Vier zwemmers van de Duinkikkers worden kringkampioen van Utrecht. Stephanie Epskamp, Ruben de Clip- pelaar, Micheal Maassen en Sebastiaan Schuurman behalen de gouden plak. De oogst van de vereniging bestaat verder uit zeven zilveren en acht bron zen medailles. Het gepresenteerde concept-Sportplan 2000 valt niet bij iedereen in goede aarde. Het Sportplan roept vragen en vertwijfeling bij de clubs en sommige raadsfracties op en er treedt vertraging op in de aanvraag voor subsidies die r Den Haag beschikbaar stelt voor sportactiviteiten. '-De Bron wordt damkampioen van Soest. Tijdens de twintigste editie van het DVSB-toernooi voor basisscholie- ren neemt de school de titel over van ,de Achtbaan. -Tijdens de Soester kampioenschappen bowling mogen Greet de Kroon, Peter Brehler, Marianne Spronk en Johan ter Beek zich laten kronen tot kampioen. - Henk van de Pol wordt de nieuwe trai ner van SO Soest. De Barnevelder volgt Peter Visee op die naar Sparta Nijkerk vertrekt. De trainers wisselen van club, want Van de Pol is verant woordelijk voor de prestaties van de Nijkerkers. -Hees behaalt een monsterscore op PVDV: 10-0. -Soester Matthijs Wijnmalen, actief bij zwemvereniging AZ PC, wordt Ne derlands winterkampioen op de hon derd meter vrije slag voor jongens die zijn geboren in 1987. - De Springbokken behalen bij de rayonkampioenschappen vijftien me dailles. Daardoor wint de club in Aqua Indoor ook het algemeen klassement. - Negen turnsters van de Springbokken keren huiswaarts met een prijs bij de voorronde turnen van Rayon Éemland voor meisjes E-lijn. - VVZ'49 gaat in zee met oud amateur international Steef van de Ooster kamp. Hij volgt na het seizoen Henri Klak op bij de Soesters. - SEC moet het seizoen afmaken zonder coach Wim Mulder. De trainer die in augustus naar de Bosstraat-West kwam, kampt met motivatieproble men. René Ribberink, coach van het tweede elftal, neemt de begeleiding van de vierdeklasser op zich. -Met acht turners bij de eerste drie presteren de Springbokken goed tij dens de tweede voorronde van de re gio Midden-Nederland. -Dick van den Broek wint de halve marathon van Heemskerk. - Jurgen van Nimwegen wordt derde op de Nederlandse sprintkampioenschap pen zwemmen in Emmen. - Tim en Ilse Vaessen winnen in Amers foort het eerste toernooi van het Mas- ter Circuit. De badmintonners verslaan beiden vier tegenstanders. - De oogst bij de regionale finale tram polinespringen voor de Springbokken is zeer hoog. Van de 27 medailles die worden verdeeld, gaan er 25 naar de Soesters. - Yvonne van Bruggen van de Bron en Rik Schutte van het Griftland College schrijven het Soester kampioenschap dammen voor scholieren op hun naam. -De handballers van Smeeing/BDC bereiken de kwartfinale van het natio naal bekertoernooi door een zege op Swift Arnhem na verlenging. - Een aantal spelers van BDC stopt om verschillende redenen of denkt ermee op te houden. Trainer/coach Saskia van den Brink trekt daaruit haar con clusies en vertrekt aan het einde van het seizoen bij de eerste divisionist. -STAM/SoVoCo moet op zoek naar een nieuwe damestrainer. Inge Olthoff neemt na drie jaar afscheid bij de vol- leybalploeg. -John Hibbel wint het eindklassement van de Snoekbaars. - Donald Pondman wordt districtskam pioen judo en verdient daarmee een startbewijs voor de NK. - De zondagtak van SEC degradeert naar de vijfde klasse na verlies tegen HVC. Op dat niveau werd voor het laatst in 1958 gespeeld, toen nog de hoofdklasse van de afdeling. In dat jaar promoveerde de club naar de vier de klasse. - Atleet DaniAl Franken, tweedejaars D-junior, wint in Den Helder de fina le van de nationale crosscompetitie. - Mayke Eichholz pakt de springtitel tij dens de kampioenschappen van de Springbokken. - De jeugd van de Duinkikkers wint in Heemstede zes medailles tijdens een wisselbokaalwedstrijd. - Inge-Lot Klein, Daan Beukema, Ro- mee van der Plaats en Roel Maalennk gaan met de wisselbeker naar huis bij de clubkampioenschappen van de Springbokken. ■Monique Visser en Harold Topper prolongeren hun clubtitel bij de jeugd vanSelby. - Ben van Os neemt afscheid als ge- meent evoorlichter met een NK-titel veldloop voor ambtenaren. turners en gymnasten sleept de Spring bokken de Leusdertrofee in de wacht. De Soester teams behalen zes eerste plaatsen. - De heren van STAM/SoVoCo verspe len hun kansen op het kampioenschap in de promotieklasse door een 1-3-ne- derlaag op Forza/Hoogland. - Na tien jaar wil coach Ali Moghadas- sian van het herenteam van STAM/ SoVoCo iets anders doen en vertrekt bij de volleybalclub. -Triathleet Eddie Sevink neemt voor het goede doel deel aan de Dead Sea Marathon in JordaniA. Sevink zamelt geld in voor de Chiapas indianen in Mexico. - Jasper Kok komt komend seizoen voor Ajax uit. De BI-speler van SO Soest krijgt een plek in de Cl van de hoofd stedelijke topclub. - De basketballers van de Red Stars wenden degradatie af in de eerste rayonklasse. De Soesters pakken hun laatste strohalm door een zege op het Amersfoortse Crackeijacks. - WZ'49 ruikt slechts een jaar aan de eerste klasse. De groenwitten degrade ren na een bloedeloze 0-0 tegen HCSC. - Herman Scheerhoorn en Jolanda van Cleef pakken de eerste prijs in het en kelspel bij de clubkampioenschappen van badmintonvereniging Selby. - Toverbal wint het paastoernooi van de Soester Bowling Vereniging. - Willem Strijbosch, Bas Bons, Daan Beukema en Max van Gent van de Springbokken vertegenwoordigen re gio Midden-Nederland bij de NK tur nen op 13 mei. - Het eerste jongens aspirantenteam van Red Stars wordt kampioen. - Na een zinderende slotfase, waarin André Hufman vanaf elf meter de winnende treffer scoort, blijft SO Soest door een 3-2-zege op Hilversum in de hoofdklasse bij de zondagamateurs. Springbokken in totaal negen medail les op de onderdelen minitrampoline, lange mat en minitramp-paard. - Bij de laatste ondertopperwedstrijd van het seizoen in Zeist slepen de zwemmers van Duinkikkers drie eer ste, twee tweede en drie derde prijzen in de wacht. - Maar liefst 250 deelnemers komen af op de eerste editie van de Soester Bos- marathon rond het terrein van AV Pij nenburg. - Het dertiende C-drie bowlingtoernooi wordt gewonnen door Ad van de Schoot en Sabrina Goudriaan. - Marcel Kramer volgt Henk van de Pol op als voorzitter van WZ'49. Atleet Dick van den Broek eindigt als tweede in de halve marathon van Dalf- sen achter Aziz Bougra, de winnaar van de Sylvestercross van 1995. - Chris van Trigt van triathlonvereniging de Schieter wint de bronzen plak in de Eilandentriathlon van Vinkeveen. - Rolstoeltennisser Robin Ammerlaan wordt in Hoofddorp drievoudig Ne derlands kampioen. Dennis Moerman en Kees Rietveld snellen in Dronten naar de nationale triathlontitel. Moerman wordt eerste bij de veteranen luchtmachten; Riet veld toont zich de sterkste bij de vete ranen politie. - Atleet Dick van den Broek finisht als eerste in de halve marathon van Kla- genfurt, Oostenrijk. - Bij de Open Classic kampioenschap in Nèvremont weet kleiduivenschutter Michiel Riesmeijer beslag te leggen op de derde plek. - Justin Wuring mag de wisselbeker van de jeules de boulesvereniging Gems hoorn in ontvangst nemen nadat hij Wim Corneiisse en Bastiaan Veithuij- sen achter zich heeft gelaten. - Handbalvereniging Smeeing/BDC is vijftig jaar oud en dat wordt gevierd op het terrein aan de Henriëtte Blaekweg. - Zwemmer Jurgen van Nimwegen, die in Leusden traint, plaatst zich voor de NK in Nieuwegein. - WZ'49-spelers Hidde Reitsma, Jor- die Brouwer en Bas van Doorn verte genwoordigen Nederland bij de Euro- Robin Ammerlaan, trotse bezitter van een gouden Olympische medaille en van pasgeboren zoon Danny Luc. ;n envelop naar KNGF, ren hoeft niet, mag wel) - Gert Veldhuizen wordt de nieuwe coach bij de dames van STAM/SoVo Co. De Veenendaler volgt het komend seizoen Inge Olthof op. In een deelnemersveld van vijfhonderd SO Soest blijft in de hoofdklasse na een 3-2-zege op Hilversum. - De tafeltennissers van Shot worden kampioen in de vierde divisie. - Hees trapt af voor de festiviteiten in het kader van het vijftigjarig bestaan van de voetbalclub. - De Soesters Monique van der Hoef en Sabine Knoers behalen nationale titels bij het synchroonspringen. - VVZ'49 neemt het initiatief voor een voetbalschool waarin speciale trainin gen voor getalenteerde jeugdspelers worden gegeven. - Korfbalvereniging Eemvogels viert feest nadat het 25 jaar geleden opge richt werd. - SEC-zaterdag degradeert naar de ze vende klasse na verlies in het extra duel tegen het Utrechtse RUC. - De Stratenloop in Soest-Zuid wordt door noodweer abrupt gestaakt. Al leen de basisscholieren komen in actie. - Het team van Stalenhoef komt als win naar uit de bus in de bowlingcompe titie. - Michael Maassen van de Duinkikkers wordt kringkampioen in Utrecht op de vijftig meter schoolslag. - Manege de Boshoeve weet beslag te leggen op de derde en vierde plaats bij het NK carrousel rijden. -Turner Daan Beukema en gymnast Robin Broekhuis worden kampioen yan Midden-Nederland. - Daniël Stellwagen wordt gedeeld tweede bij het sterk bezet Soester Schaakfestival. - De selectie van WZ'49 kroont Ri- chard Rademaker tot beste speler van de groenwitten. - Het gemengde meisjesteam van de Duinkikkers en De Vuursche uit Baarn plaatst zich voor de finale om het NK onder zestien jaar. - Ongeveer tweehonderd jonge sporters, tekenaars en muzikanten uit Soest ne men delen aan het tweejaarlijkse sportuitwisseling Soest-Duitsland die ditmaal bij de oosterburen plaatsvindt. - De golfbaan in Soestduinen mag van het college niet worden uitgebreid met negen banen, vanwege het bestem mingsplan en omdat de gemeente geen trek heeft in nog meer recreatie in het gebied dat binnen de 'zogenoemde ecologische hoofdstructuur valt. - Robin Ammerlaan pakt bij het WK drie mondiale titels in het enkel-, het dubbel- en het gemengd dubbelspel bij het badminton voor minder valide sporters. - Michiel Riesmeijer laat zich kronen tot jeugdkampioen kleiduivenschieten - Jack Belt wint run-bike-run Mid Hol land Tour. - Bij de NK atletiek voor junioren be haalt Lars van den Broek tweemaal zilver op de honderd en tweehonderd meter. - Tijdens de regionale jeugdkampioen schappen in Aqua Indoor wint de pacup voor amateurs in Luxemburg. Nieuwe coach Steef van de Ooster kamp fungeert als assistent-trainer. - Sander van de Water, Erna van Geld eren, Hein Schafer en Roos Vilé wor den de nieuwe golfkampioenen van Soest. Daniël Franken behaalt brons op de NK meerkamp in Gemert. - Robin Ammerlaan wordt in Sydney Olympisch kampioen in het dubbel- toernooi bij de Paralympics. - Namens de nationale selectie wint badmintonner Tim Vaessen zilver tij dens de Danish Junior Cup in Dene marken. - 35 atleten uit Soest lopen de presti gieuze New York City Marathon. - Schaatser Carl Verheijen pakt de na tionale titel op de tien kilometer bij de NK afstanden in Den Haag. - De tafeltennissers van Shot degraderen naar de vierde divisie. - Tijdens World Cup-wedstrijden in Berlijn staat Carl Verheijen op het laagste treetje van het ereschavot op de vijf kilometer. - Amazone Ellen Smeeing sleept de eer ste prijs in de wacht tijdens dressuur- wedstrijden aan de Bosstraat. - Amper drie maanden na zijn aanstel ling kondigt SO Soest-trainer Henk van de Pol aan, aan het eind van het seizoen te vertrekken bij de hoofdklas ser. - SO Soest en WZ'49 gaan door in de districtsbeker na winst op respectieve lijk Saestum en WZA. Eerstgenoem de lóot Spakenburg en de groenwitten moeten het opnemen tegen Jonathan. - Skiester Pauline Koch wint een zilve ren medaille bij de regionale kam pioenschappen in Huizen. - Op de NK cross in Tilburg komt C-ju- nior Daniël Franken als derde over de meet. - Bij de eerste regionale herenwedstrijd in Ochten winnen de Springbokkers elf medailles. - Wandelsportvereniging Olympia viert haar negende lustrum. -Bridgepaar Burghoorn zijn de grote winnaars van het Open Soester Bridgekampioenschap. - Zwemmer Jurgen van Nimwegen be haalt een tweede plaats bij de Neder landse jeugdkampioenschappen korte baan in Nieuwegein. - Sanne Vermeulen eist de derde stek voor zich op bij de NK skiën in de ca tegorie aspiranten-I. - Soest huldigt de Soester sporters die in het jaar 2000 bijzondere sportpresta ties hebben geleverd. - Het bestuur van SO Soest maakte be kend dat met ingang van komend sei zoen Ruud Vork de nieuwe coach wordt van de voetbalclub. - Op het onderdeel lange mat verovert turner Jelle Brouwers de eerste plaats bij de NK tot twaalf jaar. - C. Barendse en R. Barkel worden ge kroond tot gouden koppel op het kersttoernooi van de Soester Bowling Vereniging. §111 De inspanningen van de organisatie van de Sylvestercross om de pijlen te richten op de Nederlandse top, heeft na vier jaar weer kleur gekre gen. Na de overwinning van Kamie] Maase in 1996, zegevierde Erika van de Bilt in de prominentenloop bij de dames. Vivian Ruijters maak te het Nederlandse succesverhaal in de twintigste editie van de zware, traditionele oudejaarsdag-loop compleet door als tweede te fi nishen. Bij de heren ging de zege naar een Keniaan, Cyrus Kataron. De 29-jarige Van de Bilt, in de vorige editie nog als zesde geëindigd, had in de Hongaarse Simone Staicu en Evelyn Rotich uit Kenia geduchte concurrentes. Beide buitenlandse atletes konden de imponerende Leidse op het gladde par cours bij lange na niet volgen. Staicu, zesde in de Warandeloop in Tilburg en daarmee de eerste Europeaan, moest genoegen nemen met een vierde plaats op bijna een minuut afstand van de win nares. Verrassender was het optreden van Ruijters. Op het 6000 meter lange tra ject sloeg zij in de eerste paar ronden een klein gaatje met haar achtervolgers en leek voor een daverende surprise te zorgen. Ruijters, dertiende in de Soes ter cross van 1999, werd toch nog ach terhaald door Van de Bilt. Beiden atle tes hadden de concurrentie in de laat ste ronde op een onoverbrugbare achter stand gezet. Zij moesten uitvechten wie de vierde Nederlandse winnares in de historie van de Sylvestercross zou wor den. Van de Bilt voegde zich uiteinde lijk toe aan het rijtje Wilma van Onna ('88 en '89), Yvonne Kramer ('90) en Irma Heeren ('93) door in de slotfase over een langere adem te beschikken dan Ruijters. Van de Bilt passeerde de streep in 21.18, Ruijters kwam elf tellen later over de meet. De Keniaanse Jane Kiptoo completeerde het podium en eindigde in 21.45. Smal Het lag in de lijn der verwachting dat de Nederlandse mannen in deze twintigste editie weinig potten konden breken. Door de afmelding van Maase, hij liep in het Engelse Durham en besteeg daar de laatste trede van het ereschavot, en Greg van Hest was de Nederlandse top te smal geworden om het de Afrikanen lastig te maken. Jeroen van Damme kon de buitenland se toppers in de eerste omlopen nog wel aardig volgen, maar moest zijn snelle start in het tweede deel uiteindelijk be kopen. De Nederlander viel zelfs buiten de top tien van de zwaarste cross van Nederland, die samen met de Warande loop, de Bredase Sprintcross, de Profile- cross in Uden en het NK veldloop deel uittnaakt van het nationale cross circuit. De eerste zeven plaatsen waren wegge legd voor de Afrikaanse lopers. De Ke niaan Kataron besliste in de laatste ron de de wedstrijd in zijn voordeel door van de groep weg te lopen. De crosser die dit jaar bij het WK voor junioren in Chili als derde was gefinisht zette een zeer snelle 32.37 op de klokken. Zijn landgenoot Wilson Kigen, vierde in '99, had vier seconden achterstand. Ndayi- senga uit Burundi gooide roet in het eten van de Kenianen door voor Paul Biwott de derde plek voor zich op te eisen. Beste Nederlander werd Luc Krotwaar op de negende plaats. De meervoudig winnaar van de marathon had een achterstand van 41 seconden op Kataron. Hoewel de Afrikaanse atleten de wed strijd maakten, waren de ogen zondag middag vooral gericht op Rene Godlieb. De Weesper nam officieel afscheid van de atletiek. De winnaar van de Sylves tercross in 1992 kreeg vlak voor de start een beker uitgereikt uit handen van race-director Erik Tolboom. Tijdens zijn laatste wedstrijd werd Godlieb uitbun dig toegejuicht door het in grote getale toegestroomde publiek. Na afloop was de atleet zichtbaar aangeslagen door emoties en stond de pers met tranen in zijn ogen te woord. Erika van de Bilt stevent onbedreigd af op de zege bij de dames. Na zeven jaar is er in Soest weer een Nederlandse winna- Tegeltje Op oudjaarsdag finishten tussen half tien 's morgens en vier uur 's middags 2.021 lopers, op jacht naar het felbe geerde tegeltje dat elke deelnemer na de finish in ontvangst mag nemen, in de Lange Duinen. Daarmee bleef AV Pij nenburg net onder het aantal van de vorige editie toen 2.071 deelnemers over de meet kwamen. Met bijna duizend lopers was de pres tatieloop weer het traditionele sluitstuk van het lange programma die om half tien van start was gegaan met een loop over 1200 meter voor meisjes en jon gens pupillen B en C. AV Pijnenburg eiste deze middag twee podiumplaatsen voor zich op. Yvonne van der Kolk werd tweede bij de korte cross dames, 3200 meter. Christiaan Rasch besloot zijn wedstrijd als derde bij de pupillen jongens C. Organisator Tolboom keek met een zeer voldaan gevoel terug op het verloop van de twintigste editie van de Soester cross. Even had hij zijn hart vastgehouden toen Irma Heeren vlak voor aanvang aankondigde niet te starten. "Ze vond het parcours te ijzig en er zaten volgens haar veel groeven in. Na een blessure periode wilde ze geen risico nemen. Toen dacht ik nog: 'als iedereen be zwaar gaat maken, dan weet ik het nog niet'. Gelukkig vertelden de andere at leten dat ze het niet voor niets een cross-wedstrijd vonden. Het was een kwestie van tempo aanpassen. Dat was een opsteker", aldus Tolboom. René Godlieb wordt na afloop in de bloemetjes gezet. De atleet sloot in Soest zijn actieve loopbaan af. Liefst250 deelnemers schrijven zich in voor de eerste editie van de Soester Bos- marathon. Wegens plaatsgebrek moesten de uitsla gen van de Pijnenburgers, die bij de re creanten hebben meegedaan aan de Syl vestercross, helaas worden opgenomen in de volgende editie van de Soester Courant. Prominentenloop heren, 10.400 me ter. l.Cyrus Kataron (Kenia) 32.37, 2. Wilson Kigen (Kenia) 32.41, 3. Ndayisenga (Burundi) 32.47,4. Paul Biwott (Kenia) 32.53, 5. Hilaire Nti- rampeba (Burundi) 33.05, 6. Kiyara Kamzee (Kenia) 33.12, 7. Aziz Boug ra (Marokko) 33.16, 8. Jerry van den Eede (België) 33.17,9. Luc Krotwaar (Nederland) 33.18,10. Hugo van den Broek (Nederland) 33.20. Prominentenloop dames, 6000 me ter. 1. Erika van de Bilt (Nederland) 21.18,2. Vivian Ruijters (Nederland) 21.29, 3. Jane Kiptoo (Kenia) 21.45, 4. Simone Staicu (Hongarije) 22.09, 5. Sandra ter Horst (Nederland) 22.52, 6, Miranda Boonstra (Neder land) 23.00* 7. Ina Jaspers (België) 23.05, 8. Jaqueline Rustidge (Neder land) 23.08, 9. Marlies Kort (Neder land) 23.10, 10. Sandra Hofmans 23.16. Korte cross dames, 3200 meter. 1. Silvia Kruijer 11.35,2. Yvonne van der Kolk (Pijnenburg) 11.41, 3. Cari- na van Dorp 11.46, 4. Eva Janssen 12.00, 5. Suzy Tyskens (België) 12.09. Korte cross heren, 3200 meter. 1. Jurgen van der Wielen (België) 9.49, 2. Ad Verwey 9.53, 3. Filip Desmedt (België) 9.54, 4. Joeri Jan sen (België) 9.58,5, Daan Kers 10.00. Neo dames, 4800 meter. 1. An Parmentier (België) 18.16, 2, Sabine van de Reijt (Sprint) 18.40,3. Lia Hogenbosch (Nijmegen) 19.06, Neo heren, 8000 meter. 1. Koen Wilssens (België) 26.53, 2. Niels de Bruin (BAV) 27.25,3. Peter Leboda (Duffel AC) 27.33. Veteranen Dames 1(6000 meter): 1. Barbara Kamp 23.00, 2. Annemieke van der Pol 23.19, 3. Ingrid Keusters 23.57; Dames 2: 1. Noortje van Kempen 25.01, 2. Diny Detert 25.41, 3. Maria Mijwaard 26.31; Heren 1 (8000 me ter): 1. Fred van Zoest 27.54, 2. Hans van Wegen 28.04, 3. Klaas Talma' 28.07; Heren 2:1. Piet Vonck 29.49, 2. Herman van Tongeren 30.47, 3. Geu Siebenga 30.47. Junioren Meisjes D (1200 meter): 1. Rachel Boddy (Typhoon) 4.29, 2. Lienke Nieuwenhuis (Atletica) 4.38,3. Laura van den Hout (Attila) 4.44; Jongens D (2000 meter): 1. Rob Marissink (Holten) 7.32, 2. Jelmer Bosma (AVA'81) 7.36, 3. Sven van de Vliet (AVA'81) 7.40; Meisjes C (2000 me ter): 1. Susan Kuijken (Seven Hills Running) 7.18, 2. Rosanne van Her- ck (België) 7.30, 3. Nikki Fairly (Nij megen) 7.57; Jongens C (2000 me ter): 1. Jelle Waeyenberghe (België) 6.53, 2. Ronnie van Munster (Pha- nos) 6.59, 3. Roel van Opdorp (Reeuwijk) 7.02; Meisjes B (2000 meter): 1. Kirsten Braem (België) 7.10, 2. Helena Pluymers (België) 7.11, 3. Marije te Raa (AV'34) 7.12; Jongens B (4000 meter): 1. Bert Geens (België) 13.32,2. Wynand Rij- kenberg (Lycurgus) 13.36, 3. Mario Vanwaeyenberg (België) 13.43; Meis jes A (3600 meter): 1. Lien Bral (Bel gië) 13,45, 2. Margret Hink 13.46, 3. Corinne van Beek (Argo'77) 14.01; Jongens A (6000 meter): 1. Arnoud Okken (Atletico'73) 19.16, 2. Pieter Desmet (België) 19.22, 3. Said Aya- da (Rotterdam Atletiek) 19.37, Pupillen, 1200 meter. Meisjes C: 1. Renate Gallé (Attila) 6.00, 2. Lieke Weeren (triathlon) 6.44, 3. Shanon van der Gaag (AVA'81) 6.52; Jongens C: 1. Bart van Hattum (Fit) 5.58, 2. Bernd Ko perdraad (GAC) 6.17, 3. Christiaan Rasch (Pijnenburg) 6.18; Meisjes B: 1. Anne Maguire (Astylos) 5.37, 2. Nienke van 't Veer (Sprint) 5.41, 3. Iris Vlaanderen (BAV) 6.07; Jongens B: 1. Hans Dilling (Seven Hills Run ning) 5.11,2. Wart Weeren (triathlon) 5.17,3. Caspar Skambraks (Fit) 5.53; Meiges A: 1. Jessie Fairly (Nijmegen) 5.07, 2. Merel Franken (Achilles) 5.14, 3. Hanneke Molenaar (Edam) 5.17; Jongens A: 1. Wouter Dilling (Seven Hüls Running) 4.34, 2. Jarno Boutkam (Typhoon) 4.41, 3. Rutger Oosterwijck (Achilles) 4.44.

Soester Courant | 2001 | | pagina 13