Het Baarnsch Lyceum Groot geworden door klein te blijven! Als verplegende mee tijdens vakantie? Dat vraagt de Zonnebloem! RADL SWOS-cursisten op koers(bal) Mylo v.d. Wijst (9) wie f 1500 voor Postiljon veïplee9^ï °'9awsee^ïacc°n de Zonnebloem INFORMATIE OVER VOORTGEZET ONDERWIJS Hulpver] WOENSDAG 17 JANUARI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 1fl Open huis zaterdag 3 februari Sportuitslageij SKIËN Soesterberg viert feestje bij EMI-Cup DAMMEN Schooldammen in het Griftland SCHAATSEN Delfgou dwingt selectiewedstrijd voor het NK af KORFBAL Afstraffing voor Eemvogels in Bunnik: 16-8 Waldheim-mavo Mediapastoraat Meditatiegroep "Ik wil ook mee!" Rabo-ballonnenwedstrij d Activiteiten de Dubbeldekker VISSEN Lieverstro wint vijfde wedstrijd in winterseizoen 'Hallo Soesterberg' WOENSDAG 17 '%o waarlijk... Luistertip Sanitair Het Baarnsch Lyceum, om ringd door groen sportvelden en een grote tuin - ligt op de grens tussen Baarn en Soest. Geen grote brede scholenge meenschap, maar een klein schalige en daardoor overzich telijke school voor gymnasium, atheneum en havo. Leerlingen van groep 8 krijgen ruimschoots de gelegenheid kennis te maken met deze school. Niet alleen door de gebruikelijke open dagen te bezoeken, maar ook door zich in te schrijven voor één van de Open Woensdagmiddagen. In klei ne groepen van ca. 20 leerlingen volgen ze dan, begeleid door enke le docenten en brugklassers, een viertal minilesjes... proeven de sfeer van een echte havo/vwo- school... en even wanen ze zich al in de brugklas. Starten in de brugklas De brugklasmentoren van Het Baarnsch Lyceum hechten er veel waarde aan hun kersverse brug klassers snel vertrouwd te maken met hun nieuwe school, nieuwe klasgenoten en natuurlijk de men tor zelf. Daarom organiseren zij in juni, dus al voor de zomervakan tie, een sportieve en gezellige in troductiemiddag voor de toekom stige brugklassen. Tijdens de intro ductieperiode na aanvang van het nieuwe schooljaar schenken de mentor en de juniormentoren (en kele bovenbouwleerlingen) veel aandacht aan de ontwikkeling van een positief en veilig klimaat in de groep. Immers, een leerling die met plezier naar school gaat, doet ook goed zijn best en presteert op niveau. Met een dagje 'survival' in Spaarnwoude, een activiteiten- week en een spetterend schoolfeest voor klas 1 en 2 wordt de intro ductieperiode afgesloten. Persoonlijke begeleiding Op het Baarnsch Lyceum krijgt de leerling veel aandacht. In de les- week van de leerlingen van Het Baarnsch Lyceum zijn, zowel in de brugklassen als in de hogere leer jaren mentor-uren ingeroosterd, die ruimte bieden voor een ade quate leerlingbegeleiding. Daar naast heeft de school ook de nodi ge deskundigheid in huis - zoals bijvoorbeeld een schoolpedagoge - om begeleiding van meer speci fieke aard te kunnen geven (faal angstreductie, dyslexie, sociale vaardigheden, huiswerkklas e.d.). Meer dan school Goed onderwijs is heel wat meer dan een jarenlange voorbereiding op het eindexamen. Het Baarnsch Lyceum verzorgt binnen en buiten het gewone lesprogramma allerlei boeiende activiteiten, waar de leer lingen veel van opsteken. Sport evenementen, theater, muziek, denksporten, excursies, werkwe ken, uitwisselingen met onze part- nerscholen in het buitenland, klas senavonden, schoolfeesten en zo meer. Zaterdag 3 februari van 10:30 tot 13:30 uur kunnen leerlingen van groep 8 en hun ouders het Open Huis van Het Baarnsch Lyceum bezoeken. Zelf rondkijken of zich laten rondleiden door een gids, vragen stellen, actief meedoen... Vrijdag 5 januari j.1. vond in Blaricum, alweer voor de lle keer, het jaarlijkse koersbal- toernooi plaats. Twee teams van de Stichting Welzijn Oude ren Soest namen met succes deel aan dit toernooi. Met in totaal 20 personen, inclu sief reserves, vertrok de groep per auto naar de sporthal in Blaricum. Vanaf half 11 gingen zo'n 200 spe lers, verdeeld in twee poules, de sportieve strijd aan. Vooral Soest 1 (poule B) speelde uitstekend en Soest 2 (poule A) speelden zeer verdienstelijk. Tot grote verrassing van de spelers van Soest 1 eindig den zij op een gedeelde le plaats (112 punten) in hun poule. Toen De gezamenlijke SWOS-koers- ballers uit Soest. moesten er nog twee wedstrijden gespeeld worden tegen het even hoog geëindigde team uit Amster dam en tegen de winnaars van poule A uit Eemnes. Helaas wer den deze wedstrijden, mede door spanning en de vermoeidheid, niet gewonnen. Blijft het feit dat ze het toch maar gepresteerd hebben om als eerste in hun poule te eindigen! Het winnende team bestond uit de dames Wil den Hartog en Coby Venüs en de heren Lucas v.d. Beek, Ben Edelbroek, Cor de Vries en Hans Fugers. Het was een zeer geslaagd toernooi en unaniem waren de deelnemers het er over eens: "Volgend jaar gaan we weer!" Dalfsen, landelijke wedstrijd (N.A.D.B.) Eric en Charlotte Voorn: le in hoofd klasse senioren standaard; Frans en Dini Pilger: T in tweede klasse senio ren standaard. Hilversum, regiowedstrijd Harry Sluis en Karin Doezelaar: le in beginnerklas standaard en latin; Wim en Jolanda van Vulpen: 2e in vijfde klasse standaard, halve finale latin; Mark Sepp en Dagmar Tiele: le in vijf de klasse latin en promotie naar vier de klasse, halve finale vierde klasse t standaard; Stefan Mets en Ingeborgh Tiele: halve finale vijfde klasse stan daard en latin; Wim van Vulpen en Wies Palte: 3e in vijfde klasse senioren standaard en latin; Hans Butzelaar en Joke Plugge: le in vierde klasse senio ren standaard en vierde in latin. Vijfde winterwedstrijd De Snoekbaars 1. J. Lieverstro 98 vissen, 20.20 meter, 2. P. de Rond 74, 15.43, 3. S. Rijksen 69, 14.83, 4. E. vd Kraats 65, 13.69, 5. W. vd Kraats 56,11.56, 6. G. Kasius 57, 11.45, 7. W. v. Zoeren 54, 10.49, 8. C. Looijsen 47, 9.65, 9. B. v. Keu len 44, 9.50,10. N. Luijer 42,8.55,11. E. Kasius 41, 8.20, 12. R. Brons 41, 7.86, 13. C. Wijnands 40, 7.66, 14. T. Bosman 40, 7.30, 15. T. v Drie 37, 7.10, 16. N. Hogenhout 34, 6.42, 17. W. Huntelerslag 33, 5.88, 18. K. Brui ning 21, 4.06, 19. J. Huntelerslag 21, 3.93, 20. K. vd Hoef 16, 3.54, 21. G. Ruizendaal 11, 2.15. SCHAATSEN SV Eemland 500 meter: Raymond van de Bedum 1.08.35, Rosella Berghuis 52.68, Jort Fekkes 45.82; 700 meter: Raymond van de Bedum 1.32.36; 1000 meter: Rosella Berghuis 1.49.58; 1500 meter: Jort Fekkes 2.18.99. Bij Ski- en Snowboardclub Soesterberg zijn er afgelopen weekeinde redenen genoeg ge weest om een feestje te vieren. Bij de Aspiranten-2 slaagde Noelle Pouw erin de eerste prijs te pakken bij de EMI-Cup in Uden. Jolanda Koch legde na twee manches be stek op de vijfde plaats in het eind klassement. Bij de Aspiranten-1 bleek Sanne Vermeulen een heuse 'zilverdelver'. Teamgenote Pauline Koch behaalde een derde plaats. Zaterdag zond de vereniging haar enige deelneemster uit naar de kids Cup. Tijdens de eerste sla lommanche zette Jolanda Koch de zesde tijd op de klokken. In de tweede afdaling moest zij genoe gen nemen met een achtste plaats. Aanstaande zaterdag begint de 21slc editie van het schooldamtoer- nooi in het Griftland College. Der tien scholen, onder wie titelverde diger De Bron, strijden vanaf tien uur achter het dambord om de De deelnemende scholen uit Soest zijn: Driesprong, Achtbaan, de Buut, Insingerschool, Montessori, Prof. Waterink, Van de Hucht, Ludgerus en De Bron. Uit Baarn doen mee: Aloysius, Gaspard de Coligny, Montini en kampioen de Bestevaer. Het toernooi heeft deze editie een speciaal tintje, omdat er ook kin deren meedoen die in de groepen vijf en zes zitten, de zogenaamde welpen. Van de 190 deelnemers zijn er liefst 75 kinderen uit deze leeftijdscategorie. Maandag volgt er een individueel schooldamtoernooi, welke gehou den wordt in het duivenzaaltje aan de Koningsweg. De schoolkam pioen van Soest mag meedoen aan de provinciale wedstrijden. Voor de welpen is dat op zaterdag 3 maart in IJsselstein. Een week la ter beginnen de wedstrijden voor de overigen in Loenen aan de Vecht. Sanne Delfgou heeft zich bij een regiowedstrijd voor junioren C op de Uithof in Den Haag geplaatst voor de landelijke selectie wedstrij den voor het Nederlands Kam pioenschap junioren. Delfgou ein digde in het totaalklassement op de achtste plaats en kwam daar mee twee plekken tekort om direc te plaatsing voor het NK junioren af te dwingen. Zowel op de vijf honderd meter, 45.47, als op de duizend meter, 1.32.57, schaatste het talent een nieuw persoonlijk record. In Den Haag verschenen 31 rijdsters aan de start. Eemvogels had het nieuwe jaar niet slechter kunnen beginnen. De korfballers moesten in Bunnik diep buigen voor Midlandia 3: 16- 8. Vooral in de tweede helft stelden de Soesters hevig teleur. Bij rust was de marge nog slechts drie doelpunten in het voordeel van de Bunnikers, namelijk 9-6. Na rust wist Eemvogels slechts twee keer te scoren. Midlandia was trefzekerder. Topscorer bij de Soester formatie werd Danielle Ras met drie doelpunten. Aan het begin van het huidige schooljaar werd de Waldheim- mavo twee dagen lang door de inspectie bezocht. Talloze les sen werden bijgewoond. Ge sprekken werden gevoerd met de directie, docenten, leerlin gen, ouders en stagebieders. Schoolplan, schoolgids, infor matiegids en andere documen ten werden bestudeerd. Vervolgens werd in een lijvig rap port het oordeel over de school uitgesproken. En we kunnen rus tig zeggen dat we trots zijn op de uitslag. De inspectie beschouwt onze school als een fraaie, veilige school, met veel aandacht voor de begeleiding van leerlingen en goe de eindexaipenresultaten. Voor ons een stimulans om verder te gaan, de begeleiding te verbete ren, het onderwijs te moderniseren en door uitbreiding en aanpassing van ons gebouw (aanvang medio 2001) nog beter toegerust te zijn op modem en eigentijds onderwijs. Wat heeft de Waldheim-mavo uw kind te bieden? Een christelijke school Wij willen de leerlingen begeleiden op weg naar volwassenheid, geïn spireerd vanuit het Evangelie, waarbij er ruimte is voor de ver schillende opvattingen van onze leerlingen. Er is aandacht voor de dagopeningen en de gezamenlijke viering van kerkelijke feesten. Veiligheid Onze school heeft ongeveer 330 leerlingen. Leerlingen voelen zich snel thuis en worden gekend. De mentoren van de brugklassers be zoeken u thuis, omdat zij het pret tig vinden ook u persoonlijk te le ren kennen. Dat bevordert de sa menwerking tussen school en ouders. Uw belangstelling en me dewerking stellen we zeer op prijs! Veiligheid is ook terug te vinden in de omgangsregels, waarbij normen en waarden centraal staan. Een echte MAVO Wij leiden alleen op voor het di ploma theoretische leerweg (voor heen MAVO-diploma) en zijn dus geen school waarbij de MAVO-af- deling de laagste of de hoogste af- déling is. Onze docenten hebben een jarenlange ervaring met het lesgeven op dit niveau. Door onze uitgebreide begeleiding brengen we veel leerlingen, die op een gro te scholengemeenschap het wel licht niet hadden gered, naar het nieuwe diploma "theoretische leer weg". Zorg We voelen ons verantwoordelijk voor een goede voortgang van het leerproces, maar ook voor het wel zijn van onze leerlingen. Daarom bieden wij naast steunlessen, re ken-, lees- en spellinghulp, hulp bij dyslexie en faalangst, ook de mo gelijkheid om gebruik te maken van het tweewekelijkse spreekuur van de jeugdverpleegkundige. Daarnaast is er een schoolconsul- tatieteam, waarin deskundigen van de stichting jeugdzorg zitting heb ben, de jeugdverpleegkundige, de ambtenaar leerplichtzaken en twee docenten. Onze zorg blijkt ook uit het feit, dat in de brugklas en de tweede klas, de tussenuren worden opgevangen. Uw kind zal dus niet onder schooltijd in Baarn rond zwerven. Huiswerkklas In de brugklas krijgt het leren en maken van huiswerk tijdens de studielessen veel aandacht. Het is belangrijk dat de leerlingen zelf standig met het huiswerk leren omgaan. In de toekomstige maat schappij zal studeren steeds be langrijker worden in verband met het bijhouden van nieuwe ontwik kelingen in het beroep. Veel brug klassers maken trouwens een groot deel van het huiswerk tijdens de lessen. Zijn er structurele proble men, bijv. als er thuis geen eigen plekje is, of als de leerling zich daar niet goed kan concentreren, dan kan een beroep worden ge daan op onze gratis huiswerkklas. Een uur na schooltijd zijn de leer lingen daar onder toezicht bezig met hun huiswerk. Overigens, de meeste leerlingen maken liever hun huiswerk thuis. Andere activiteiten Naast het gewone werk is er ook tijd voor minder schoolse zaken. Elke Waldheimer ervaart de "lang- laufdag" in de Ardennen of het Sauerland als een van de hoogte punten van zijn verblijf op onze school. Eén keer in de drie jaar wordt er een Doedag gehouden met allerlei creatieve activiteiten. Ook worden er andere buiten schoolse activiteiten georganiseerd, zoals schaatsen, excursies, sport toernooien en de werkweek naar Parijs of de Ardennen (klas 3). Verdere informatie Wanneer u vragen heeft over onze school, de inrichting van ons on derwijs of de aanmelding, wijzen wij u op ons open huis op zaterdag 3 februari a.s. van 10:00 tot 12:30 uur en op onze informatieavond op maandag 19 februari a.s. om 20:00 uur. Beide activiteiten wor den gehouden in ons schoolge bouw aan de Vondellaan 2 te Baarn. Als u een aparte afspraak met de directie wilt maken, is dat natuurlijk ook mogelijk. Ons tele foonnummer is 035-5429743. Ook kunt u een schoolgids aanvra gen met uitgebreide informatie over onze school. Het RKK/KRO-Mediapastoraat start in februari met een meditatie groep in het Cenakel. Het achtei- liggend idee is een kring van men sen op te bouwen die zich thuis voelen in het Cenakel. De medita tiegroep zal ook gaan deelnemen aan de eucharistievieringen' die vanuit de kapel worden uitgezon den en gaan op die manier bij het Mediapastoraat 'horen'. De tv-kij- kërs thuis kunnen zich dan ook thuis gaan voelen bij vertrouwde gezichten. De meditatiegroep komt wekelijks samen op donderdagavond, van 19:30 uur tot 21:00 uur. De drie mediapastores - Ben Verberne, Peter Denneman en Joke Litjehs - zullen om beurten de avonden be geleiden. De groep gaat allerlei meditatievormen beoefenen om tot bidden te komen. Te denken valt aan tekstmeditatie, muziek, beeld, natuurmeditatie. Voor de meditatievormen mandala-tekenen en ikonen schilderen nodigen de mediapastores een deskundige uit die de avond inleidt. Het program ma wordt gemaakt in overleg met de deelnemers. Wie interesse heeft kan zich aan melden bij het Mediapastoraat, ^0346-332555, dagelijks 8:30- 17:00 uur. Jaarlijks gaan zo'n 6.200 chronisch zieke en gehandicapte vakantiegangers op pad met de Zonnebloem. Wat zo'n vakantie betekent, is vaak niet in woorden uit te drukken. leder jaar heeft de Zonnebloem daarom een groot aantal verpleegkundigen en ziekenverzorgenden nodig: vrijwilligers met pit die een week vrij willen maken om onze gasten een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Ook verplegenden in het laatste deel van hun opleiding zijn welkom. Maakt u het ook in 2001 weer mogelijk? Meer informatie? Bel: (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl Posrbus 2100 4800 CC Breda Bankrekening 1098510 E-mail mfo(szonnebloem.nl rn.v.v. "Ik wil ook rnee!" Woensdag 17 januari Open dag: Groot Goylant voor VMBO (Mavo VBO), Van Linschoten 501, Hilversum. Van 13.00-16.00 uur. Informatieavond ouders: Groot Goylant voor VMBO (Mavo VBO), Van Linschoten 501, Hilversum. Van 19.30-21.30 uur. Zaterdag 20 januari Open dag: Werkplaats Kindergemeenschap Bilthoven, voor mavo, havo, atheneum en gymnasium, Kees Boekelaan 10, Bilthoven. Van 9.30-12.30 uur. Woensdag 24 januari Open middag: Het Baarnsch Lyceum, voor havo, atheneum en gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Donderdag 25 januari Studie- en beroepenbeurs 2001ROC Dudok College, Arena 301, Hilversum. Van 10.00 - 21.00 uur. Vrijdag 26 januari Studie- en beroepenbeurs 2001ROC Dudok College, Arena 301, Hilversum. Van 10.00 - 21.00 uur. Zaterdag 27 januari Open huis: ROC Dudok College, Arena 301, Hilversum. Van 10.00- 14.00 uur. Maandag 29 januari Informatieavond: Het Baarnsch Lyceum, voor havo, atheneum en gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Aanvang 20.00 uur Zaterdag 3 februari Open huis: Het Baarnsch Lyceum, voor havo, atheneum en gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Van 10.30 tot 13.30 uur. Open huis: Waldheim Prof. Chr. Mavo, Vondellaan 2-4, Baarn Van 10.00- 12.30 uur. Woensdag 7 februari Open middag: Het Baarnsch Lyceum, voor havo, atheneum en gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Zaterdag 10 februari Open dag: Werkplaats Kindergemeenschap Bilthoven, voor mavo, havo, atheneum en gymnasium, Kees Boekelaan 10, Bilthoven. Van 9.30-12.30 uur. Woensdag 14 februari Open middag: Het Baarnsch Lyceum, voor havo, atheneum en gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Maandag 19 februari Informatieavond: Waldheim Prot. Chr. Mavo, Vondellaan 2-4, Baarn. Vanaf 20.00 uur. Woensdag 21 februari Open middag: Het Baarnsch Lyceum, voor havo, atheneum en gymnasium, Torenlaan 77, Baarn. Vrijdag was het feest op de Pos- tiljonschool in Soesterberg. Mylo van de Wijst (9 jaar) uit groep 5 ontving van de Rabo bank 1.500 gulden voor zijn school. Hij heeft, samen met 30 medeleer lingen, meegedaan aan de ballon- wedstrijd die de bank had uitge schreven ter gelegenheid van de officiële heropening van haar kan toor aan de Buijs Ballotlaan. De bank had hiervoor ook 30 leerlin gen van de Wethouder de Haan- school en de St. Carolusschool uit genodigd. De laatste twee scholen kregen als troostprijs ieder 500 gulden. Mylo kreeg een cadeaucheque overhandigd uit handen van Karin van Rikxoort, coördinator van Ra- bobankkantoor Soesterberg. Voor de hele klas was er daarna gt" om het heuglijke feit te vieren. Mylo's ballonkaartje was terecht gekomen in Kamperveen, op de grens van Overijssel en Gelder land. Hij was daarmee degene van wie het kaartje het verst was gevlo gen. De school gaat het geld ge bruiken om een nieuw speelhuis te kopen voor het schoolplein. Kindertoneelgroep In februari start de nieuwe cursus kindertoneel voor kinderen van 7 tot 12 jaar, waarin je eerst wat kor te spelvormen doet en vervolgens toewerkt naar een heuse voorstel ling voor al je vrienden en beken den. Wil je weten of deze cursus iets voor jou is, kom dan maandag 29 januari naar een eenmaüge proefles, van 16:00 tot 17:30 uur, kosten f 2,50. Na afloop kun je je inschrijven voor de cursus van twaalf lessen voor f 40,00. Houtbewerking Met hout en gereedschap kun j< van alles maken. In de timmer groep maak je eenvoudige werk stukken die je mee naar huis kun nemen. Leeftijd: 10 tot 15 jaar, Tijd: dinsdag 16:00-17:30 uur Plaats: bouwlokaal van De Dub beldekker (begane grond). Kosten f 30,00 voor tien lessen. Start: 3( januari. Inschrijfformulieren voor 23 janua ri inleveren op je eigen school of in de brievenbus van het Dorpshuis Informatie: Houssein Alaoui Stichting Balans, 88035-6017615 of 0346-353411. Jan Lieverstro is winnaar gewor den van de vijfde wedstrijd in de wintercompetitie van de Snoek baars. De Soester haalde in totaal 98 vissen met een lengte van 20.20 meter uit het water. Peter de Rond eindigde als tweede met 78 vissen en een lengte van 15.43 meter. Sjouk Rijksen completeerde het podium. Zij ving in totaal 69 vis sen. De totale lengte was 14.83 meter. Het eerstkomende inloopspreek uur van de VSB is op woensdag 24 januari. Een aantal bestuursleden is van 18:30 tot 19:30 uur in de bibliotheek aan het Dorpsplein aanwezig. Leden zowel als niet-le- den zijn van harte welkom om met het VSB-bestuur van gedachten te wisselen over structurele verbete ringen in het dorp. Wie niet in de gelegenheid is om een persoonlijk bezoek te brengen, kan zijn opmer kingen ook kwijt aan het e-mail adres van de VSB: vsbsoester- berg@-hotmail.com. De kracht van de reclame ligt in de herhaling jn de middagdienst van z< januari preekt ds. Kamer reformeerde kerk vrijgem rallelweg 1, over het gefc de naam van God buiten Heel vaak wordt die naai of andere manier genoemi |ej krachttermen, maar gaat over het positieve Dat gebeurt bijvoorbeelc beëdiging. Iemand die iet en vervolgens uitspreekt lijk helpe mij God almach aan dat hij weet dat G helpt bij het uitvoeren taak. Tegelijkertijd is het e om hulp: de zegen van G> Weekend-opvangdienst Maatschappelijke Dienstvei Hulp in dringende moeilijk zaterdag, zondag en algeme de feestdagen, tel. 6245555. Stichting Hulpdienst Soes Hulp aanvragen dagelijks tu en 10.00 uur, tel. (0346) 352626 of 351658. Nazorg borstkankerpatië Informatie: Borstkanker in centrum Utrecht (BIC), t 2319924, di. t/m. vrij. 10 uur. Vrouwenspreekuur Iedere donderdag 20.00-2: Stadsring 31A (Vrou Amersfoort, tel. (033) 461( je anoniem wilt blijven kan c Meidentelefoon Voor specifieke meisjespr Maandag 19.00-21.00 uur; t 16.00-18.00 uur; donderda 21.00 uur, tel. (030) 232202 Vrouwen in de Bijstand Vrouwen die problemen he het terrein van de bijstand daarmee terecht bij de w Vrouwen in de Bijstand, te dagelijks 12.00-13.00 of na 1 Soest: tel. 6017431 of 60185 Spreekuur: elke 2e vrijdag maand, 10.00- 11.30 uur, in nationaal Vrouwencentrum, 313. Slachtofferhulp Soest Praatpaal en vraagbaak voor fers van misdrijven en verki vallen, tel. 6027719. Slachtofferhulp Eemland 24 uur per dag telefonisch b voor Soest, Soestdijk Soi tussen 7.00 en 23.00 6027719; tussen 23.00 en via de meldkamer van de Ar se politie, tel. 033-4666666 Al-Anongroep Soest Steun aan familie van degem matig veel drinkt of di 6012331 (Soest) of 541547- Ouders van een overleden Landelijke zelfhulporganis; tactadres: Eveline Mossel, straat 543, 3765 XR 5 6014310. Thuishulpcentrale Eeml: De THC biedt partners en 1 dementerenden, van chroni en ouders van verstandelij melijk gehandicapte kind door actief of passief opp; vrijwilligers. Informatie: 4220500. Stichting Thuiszorg Een voor verpleging en verzorg huren, en kopen van verp len, voedings- en dieetvrag sultatiebureau voor zuigt kleuters, tel. (033) 460004 Maatschappelijk Werk Spreekuur op werkdag 09.00 en 10.00 uur, Bu Grothestraat 74, tel. 60368 Jongerenspreekuur GGI Voor jongeren van 12 t( maandag 15.30-16.30 uur, 10, Amersfoort. Psychoprofylaxe Stichting Psychoprofylaxe ding op de bevalling. Conta v.d. Poll, Clauslaan 23, Soest, tel. 6031396. Steunpunt Rouwverwer e.o. Contactadres: Nelleke Wij te Brinkweg 18, 3761 ED 6022122 (9.00-11.00 ui 6014310. Seniorenbus Informatie en opgave: elk 09.30-16.00 uur, tel. 60191 Anonieme Alcoholisten A.A.-werkgroep Soest, de Veenbesstraat 2: dinsdaga' uur. Informatie: tel. (035) A.A.-werkgroep De W« Eemnesserweg 10, Baarn: avond 19.30 uur. Infoi (035) 6013027 en 602293 Dit programmaoverzii Radio Soest, in samen met de Soester Coura onder redactie van Ab Jan Visser. Kopij vo nieuwe rubriek moet ingeleverd worden op dagmorgen in de stu Radio Soest, Raadhui: Ingezonden brieven reacties op de prog zijn ook hartelijk welk adres is: Postbus 306 DB Soest; fax: (035) 6 In het kader van het J Vrijwilliger zal Radio vrijwilligers aan het wc Zo ook op vrijdag 19 j 13:00 uur, dan is dhr. schansker van het Humanistisch Verbonc Humanisme is een leve ging die een basis bied langrijke keuzes in ons V beschikking, verantwooi gelijkwaardigheid en zaamheid zijn de ken van het humanisme. Hei tisch Verbond maakt d Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14

Soester Courant | 2001 | | pagina 16