Bedrij aan ve Soester natuurijsbaan trekt honderden schaatsliefhebbers Project Soest voor mensen met verstandelijke handicap cDogtei6m GroenLi op agent iACTUEEL! ■P. rs Gezocht: enthousiaste deelnemers project WOENSDAG 24 JANUARI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 4 WOENSDAG 24 v sas Petersbaan populair bij scholen Meedoen aan vrijetijdsactiviteiten de bestede feAAerste Chorus Line zoekt mannen WOENSDAG 24 JANUARI 2001 ACTUEEL OFFICIËLE BEKENDMAKING VAN DEGEMEENTE SOEST Nieuwjaarsb: 335 Kritische vrag Service I: Schoemaki ',w~~ - v»4 s" Op de Petersbaan waren vorige week honderden schaatsliefhebbers te vinden. Vorige week was hef dan zover. Na twee magere winters open de de Petersbaan vorige week haar poorten voor schaatslief hebbers uit Soest en omgeving. De grote Soester natuurijsbaan 2,5 hectare) aan de Eemweg trok dagelijks honderden be zoekers. Moeders met kleine kinderen en scholieren waren ruim vertegenwoordigd onder het schaatspubliek. Volgens voorzitter Herman Kamp horst van de Soester Ijsvereniging Petersbaan lag het ijs er vorige week prima bij, woensdag was het bijna 10 centimeter dik. 'Ik heb al veel complimenten gekregen van de schaatsers over de kwaliteit van het ijs. In november beginnen we al met het oppompen van het wa ter. Als het dan in januari of fe bruari flink gaat vriezen, heb je prachtig hard ijs', vertelt de voor zitter. Dinsdagavond ging de ijs baan open en bleek dat het ijs zich goed hield. Veel schaatsliefhebbers uit Soest en omgeving (Baarn, Bussum, Huizen, Leusden en Amersfoort) waren naar de Eem weg getogen om hun rondjes te draaien. Volgens Kamphorst is de belangstelling van buiten Soest zo groot, omdat er nergens in de om geving zo'n grote natuurijsbaan is. Kleuters Woensdag waren ongeveer drie honderd bezoekers op het natuur ijs te vinden, onder wie veel moe ders met kleine kinderen. De kleu ters speelden met sleetjes op het ijs of waren in de weer met een stoel tje, het klassieke hulpmiddel voor beginnende schaatsertjes. Dat was voor veel kinderen geen gemakke lijke opgave; hun moeders moes ten hen regelmatig weer op de been helpen na een schuif- of glij partij. Maar dat kon de ijspret niet drukken. Ook groepen scholieren brachten een bezoek aan de Petersbaan. De weersomstandigheden waren ide aal om de gymnastieklessen in te ruilen voor een middagje schaat sen. Voor schoolklassen hanteert de ijsvereniging een speciaal tarief; zij schaatsen voor de helft van de prijs. Herman Kamphorst ziet de belangstelling van scholen toene men. Woensdag waren ruim 60 leerlingen van Mavo Soest aan het schaatsen en ook het Griftlandcol- lege, de Da Costaschool en De Werveling hadden al 'gereser veerd'. 'Schaatsen blijft populair onder jongeren in Nederland', zegt Kamphorst. Onderhoud Ook de schaatsverenigingen maak ten dankbaar gebruik van het mooie ijs op de Petersbaan en re den er hun trainingsrondjes. Om al deze schaatsers kwalitatief goed ijs te garanderen, moeten medewer kers van de ijsbaan elke dag wel het nodige aan onderhoud verrich ten. 'Om tien uur 's avonds zijn wij de klos. Vaak zijn we dan nog een paar uur bezig met het vullen van scheuren in het ijs om de baan weer gebruiksklaar te maken voor de volgende dag', aldus Herman Kamphorst. Verder vegen twee betaalde krachten dagelijks het ijs. Daarvoor beschikt de Petersbaan al jaren over een tot sneeuwschui ver omgebouwde BSA-motor. Enkele jaren terug hebben de organisaties die betrokken zijn bij mensen met een verstande lijke handicap en de provincie gezamenlijk een regiovisie ont wikkeld: 'Zorg voor mensen met een verstandelijke handi cap'. De regiovisie heeft, kern achtig geformuleerd, tot doel een nog bredere, meer integra le en vraaggestuurde benade ring van de zorg voor mensen met een verstandelijke handi cap in de provincie Utrecht te bewerkstelligen. Soest is - naast Nieuwegein - een van de gemeenten waar binnenkort een 'pilot-project' van start gaat. De begrippen normalisatie, inte gratie/participatie en individuali sering/emancipatie zijn in deze benadering vertrekpunten. Juist de ontwikkeling van nieuwe initiatie ven op het vlak van vrijetijdsbeste ding voor mensen met een ver standelijke handicap kan aan deze vertrekpunten vorm en inhoud ge ven. De stuurgroep Regiovisie Zorg voor mensen met een ver standelijke handicap heeft zich sterk gemaakt voor het starten van twee pilotprojecten in de gemeen ten Soest en Nieuwegein. Doel van de pilotprojecten is: (1) het bevorderen dat mensen met een verstandelijke handicap (ook) in hun vrije tijd hun plaats in de samenleving volwaardig kunnen innemen; (2) het stimuleren dat mensen met een verstandelijke handicap deel (gaan) uitmaken van bestaande sociale verbanden van personen en organisaties op het gebied van vrijetijdsbesteding; (3) het vergroten van de aandacht voor mensen met een verstandelij ke handicap binnen het lokale wel zijnsbeleid. De ervaring die wordt opgedaan binnen de pilot-projec- De kracht van de reclame ligt in de herhaling ten zal in de toekomst gebruikt gaan worden bij de ontwikkeling van initiatieven in andere gemeen ten. Pilotproject Soest Dit project richt zich specifiek op mensen met een licht verstandelij ke handicap die jongvolwassene of ouder zijn en in de gemeente Soest wonen. Juist voor deze specifieke groep wil men de vrijetijdsactivi teiten binnen gewone clubs meer toegankelijk maken, zodat mensen met een lichte verstandelijke han dicap in staat gesteld worden deel te nemen aan vrijetijdsactiviteiten die voor iedereen bestemd zijn. Voor hen wordt het dan mogelijk om meer sociale contacten aan te gaan. Het netwerk wordt als het ware dan vergroot. De betrokkenen bij het pilotproject Soest beseffen dat deelname aan gewone clubs soms niet eenvoudig is. Het ontwikkelen van een ma nier om mensen met een lichte ver standelijke handicap te begeleiden bij het deelnemen aan gewone vrijetijdsactiviteiten is een zeer be langrijk doel van het project. Het streven is dat rond de zomervakan tie maximaal tien personen met een lichte verstandelijke handicap een vrijetijdsbesteding binnen het gewone circuit gevonden hebben. Het projectteam De uitvoering van het pilotproject is in handen van Schakels en de SPD Utrecht. Schakels is een pro vinciaal adviesbureau op het ge bied van zorg en welzijn. Samen met anderen werkt Schakels aan een goed maatschappelijk leefkli maat in de provincie Utrecht. Het spoort knelpunten op en zoekt ac tief mee naar mogelijkheden om zelfstandigheid en participatie van (potentieel) kwetsbare burgers te bevorderen. De SPD Utrecht biedt informatie, advies en begeleiding aan mensen met een handicap en hun ouders of verzorgers in de provincie Utrecht, op het gebied van opvoeding, onderwijs, opvang, (zelfstandig) wonen, vrije tijd en vorming, werk, en op juridisch vlak. De dienstverlening van de SPD Utrecht,is ambulant en wordt 'op maat' aangeboden; dat wil zeg gen: op basis van de vraag, zowel kort- als langdurend, individueel of groepsgewijs en al dan niet in samenwerking met andere organi saties op genoemde gebieden. Het projectteam is verantwoorde lijk voor de kwaliteit van de uit voering. Marjan van Aarst, advi seur bij Schakels, Toine Dorrestein, en Marianne Haen, consulenten Vrije tijd en vorming bij de SPD Utrecht, vormen het projectteam. Toine Dorrestein treedt op als con tactpersoon. Het projectteam wordt terzijde gestaan door een klankbordgroep en een lokale werkgroep. Stand van zaken Soest In de afgelopen maanden hebben het projectteam en de lokale werk groep een projectplan opgesteld. In dit plan zijn suggesties uitge werkt. Nu is de tijd rijp om daad werkelijk te starten met het uitvoe ren van de plannen. Dat betekent dat mensen die deel willen nemen aan het project zich kunnen aan melden. Met de deelnemers wordt dan op korte termijn in kaart ge bracht wat hun wensen, vragen, etc. zijn. Daarna wordt gekeken wat aan daadwerkelijke begelei ding nodig is en uitgevoerd kan worden. BANKETBAKKERIJ Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 Weet u het nog? De kerstoptre dens van Chorus Line in december bij het Vaarderhoogt, Van Doom en Soest-Zuid? Of was u wellicht op de nieuwjaarsreceptie in het gemeentehuis? Het koor zelf heeft er in ieder geval ontzettend van genoten. Misschien hebt u dat ook, of misschien was u niet in de ge legenheid te luisteren. Kom dan gerust eens laings bij een repetitie, Chorus Line begint nu weer aan het 'gewone' repertoire: musical- nummers'zoals uit 'Miss Saigon' en 'Chess', maar ook 'Eres Tu', een oud songfestivalliedje en het be kende 'Aan de Amsterdamse Grachten'. Het repertoire is heel gevarieerd. Heel bekende num mers, jazzy ('Route 66'), wat licht klassiek ('Ein Jüngling'). Wie meer informatie wil of eens bij een repetitie wil komen kijken en luisteren, kan bellen naar Mirjam van der Putten, £86018370. De gegevens staan ook in de gemeen- tegids en op de website home.zonnet.nl/chorus_line. Cho rus Line repeteert iedere donder dag in Artishock, van 20:00 tot 22:00 uur. Eens in de maand is er een gezellige borrel. Het koor is speciaal op zoek naar mannen! In Soest gaat binnenkort een leuk pröject van start. Voor dit project wordt gezocht naar mensen met een verstandelijke handicap die in de gemeente Soest wonen, ouder dan 18 jaar zijn, op zoek naar een vrijetijds activiteit en die graag meé wil len doen. Wij willen mensen die een ac tiviteit zoeken daar graag bij helpen! Denkt u: dit is iets voor mij, of weet u mensen die mee zouden willen doen, of heeft u vragen, dan kunt u vóór 1 februari a.s. contact opnemen met Toine Dorrestein, SPD Utrecht, loca tie Amersfoort, £8033- 4606500, of Marianne Haen, SPD Utrecht, locatie Utrecht, £8030-2642200. Uitgave: Gemeente Soest/Af deling Communicatie Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035-609 34 55 Internet: www.soestnl E-mail: info@soest.nl UITREIKING SOESTER CULTUURPRIJS 2000 VERORDENING WELSTANDSCOMMISSIE SOEST VERVANGEN FIETSENSTALLINGEN STATION SOEST-ZUID Vrijdagavond 2 februari 2001 wordt voor de eerste keer de Soester Cultuurprijs uitgereikt. De gemeente Soest besloot aan het begin van het nieuwe millennium jaarlijks de Soester Cul tuurprijs uit te reiken aan de persoon of instelling in Soest die is opgevallen door - of zich heeft ingezet voor - een bijzondere activiteit in de gemeente. Een actieve rol was daarbij weggelegd voor de inwoners van Soest. Zij konden in de afgelopen maanden kenbaar maken wie voor de Cultuurprijs 2000 in aanmerking mocht komen. De binnengekomen reacties leverden zeven nominaties op. Een commissie, bestaande uit Ali van de Berg, Werner Paans en Jan Visser, hebben daar drie organisaties aan toegevoegd. Op vrijdagavond 2 februari, om 19.45 uur, vindt de feestelijke uitreiking van de Cultuurprijs plaats in de raadszaal van het gemeentehuis in Soest. Tijdens deze bijeenkomst wordt een in leiding gehouden over het onderwerp Cultuur. Voor deze bijeenkomst worden alle culturele organisaties en overige belangstellenden uit Soest uitgenodigd. OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders maken hierbij bekend dat in de gemeenteraadsvergadering van 21 december 2000 het Beleidsplan Abw, Ioaw en Ioaz 2001, de regeling Studiefonds voor door stroom minima en de hiernavolgende verordeningen zijn vastgesteld dan wel ingetrokken. Beleidsplan Abw, Ioaw en Ioaz 2001 In het beleidsplan wordt beschreven op welke wijze er invulling wordt gegeven aan de beleids verantwoordelijkheid in het kader van de Algemene bijstandswet. Over het te voeren beleid vindt binnen de regio Eemland overleg plaats met als doel het beleid alsmede de beleidsplannen zo veel mogelijk op elkaar af te stemmen. Het overleg heeft er in geresulteerd dat de betrokken gemeenten voor het jaar 2001 in grote lijnen een gelijk beleidsplan hebben opgesteld. Regeling studiefonds voor doorstroom minima Deze regeling is in het kader van de zogenaamde armoedevalbestrijding tot stand gekomen. Het doel van de regeling is om Soester ingezetenen die vanuit de uitkering zijn uitgestroomd naar een dienstbetrekking en zich willen bijscholen een renteloos krediet te verstrekken. Gedurende de gebruikelijke studieduur plus één jaar betaalt de gemeente de rente. Als de opleiding suc cesvol wordt afgesloten, betaalt de gemeente nog eens 10% van het krediet. De regeling treedt per 1 januari 2001 in werking. Verordening toeslagen- en verlagingsbeleid ingevolge de Algemene1 bijstandswet Abw) en Verordening betreffende toeslagen en verlagingen van de bijstandsnorm voor de categorieën van belanghebbenden aan wie bijstand kan worden verleend 1999. Vanaf 1996 bepalen gemeenten zelf binnen bepaalde grenzen de hoogte van de bijstandsuitke ring. Dit door middel van het verlenen van toeslagen op de landelijke bijstandsnorm dan wel het toepassen van verlagingen. Een en ander was al in samenwerking met de regio Eemland geregeld in de Verordening betreffende toeslagen en verlagingen van de bijstandsnorm voor de categorieën van belanghebbenden aan wie bijstand kan worden verleend 1999. Deze verorde ning is per 1 januari 2001 ingetrokken. Per 1 januari 2001 is de Verordening toeslagen-en ver lagingsbeleid ingevolge de Abw vastgesteld. Nieuw in de verordening is dat er nu aan 21 jari gen een toeslag van 4 van het wettelijk netto-minimumloon kan worden toegekend. De nieu we verordening treedt per 1 januari 2001 in werking. Verordening subsidiebeleid WIW en vrijlating van inkomsten Abw, Ioaw en Ioaz Deze verordening regelt het gemeentelijk subsidiebeleid in het kader van artikel 3 WIW dat gericht is op het verstrekken van een subsidie aan de belanghebbende met het doel de zelfstan dige bestaansvoorziening dan wel sociale activering te bevorderen. Daarnaast regelt de veror dening het inkomstenvrijlatingsbeleid Abw, Ioaw en Ioaz. De verordening voorziet in afstem ming met de Abw, Ioaw en Ioaz ten aanzien van de bedragen die buiten beschouwing kunnen worden gelaten bij de middelentoets. De verordening treedt per 1 januari 2001 in werking. Het Beleidsplan, het scholingsfonds en de beide verordeningen liggen ter inzage bij het gemeen telijk informatiecentrum in de hal van het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 21 december 2000, nr RB 00-143, de Verordening Welstandscommissie Soest heeft gewijzigd. De wijzigingen houden verband met de kadernota Welstand 2000. Een exemplaar van het besluit van de raad ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage bij de balie bouwzaken (geopend op werkdagen van 8.30-12.30 uur) in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Soest. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND Birkstraat 58 099958 uitbreiden van een woonhuis 31-12- Cimbaal 21 010003 plaatsen van een dakkapel op het achtergevel- dakvlak 5-1- Clauslaan 11 000821 uitbreiden van een woonhuis 4-1- Kampweg 3 000151 verbouwen van een kantoorpand 4-1- Kornet 42 010002 uitbreiden van een woonhuis 3-1- Meent 26 000870 bouwen van een berging en een carport 2-1- Van Straelenlaan 40 000795 uitbreiden van een woonhuis 2-1- 2000 2001 2001 2001 2001 2001 2001 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Akkerweg 6 000931 Egge 20 000807 Eigendomweg 94 000717 Minstreelpad 30 000891 Parklaan 55 000691 Plasweg 56-58 000651 bouwen van een dakkapel 3-1-2001 plaatsen van een dakkapel op het achterge- veldakvlak 4-1-2001 uitbreiden van een woonhuis 4-1-2001 veranderen Van een schuur in een garage 5-1-2001 vernieuwen/veranderen van een serre 4-1-2001 plaatsen van dakkapellen op het voor- en achtergeveldakvlak 4-1-2001 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Bur gemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bou wen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. BOUWZAKEN/VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn de volgende vergunningen te verlenen/meldingen te accepteren met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften: 1. het vernieuwen/veranderen van een garage/bergruimte, Birkstraat 65; (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. het verbouwen/uitbreiden van een garage en het gebruik van een gedeelte van de garage als kantoor, Beukenlaan 36; (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. het aanbouwen van een bergruimte en het gebruik daarvan als hobbyruimte, Clauslaan 11; (artikel 8, lid 8.4. en artikel 23, lid l.b. voorschriften bestemmingsplan Soestdijk 1997) 4. het bouwen van een middenspanningsruimte, Oostergracht (ong.); (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) 5. het bouwen van een middenspanningsruimte, Oostergracht (ong.); (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) 6. het bouwen van een carport, Waldeck Pyrmontlaan 54. (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van vier weken, derhalve van donderdag 25 januari tot en met woensdag 21 februari 2001 eventuele zienswijzen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze bouwplannen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouw zaken), Raadhuisplein 1; ter inzage. i) Perceel: Jan Steenlaan 7 Gen. Winkelmanstraat 132 Dorresteinweg 18 Braamweg 8 Betreft: 2 coniferen 2 coniferen 1 boom 1 den Perceel: Titus Brandsmastraat 11 Weegbreestraat 6 Nieuweweg.60 Oranjelaan 37 Betje Wolfflaan 35 Verleend aan de Gemeente Soest: Korte Brink tegenover no. 14 Betreft: 1 den 1 acacia 1 boom 1 blauwspar 3 coniferen 1 eik 'Er zijn bij verschillende b ven zaken die voor verbet in aanmerking komen staan er hier en daar bezei emmers in de weg bij brand- en ogendouche, materiaal opgeslagen voc nooduitgang, staan er e gastanks te dicht bij een b dend perceel en kan een b door zijn ongelukkige li eigenlijk niet voldoen at voorschriften van de ooi leende milieuvergunning Zo reageerde de voorzitter Soester Zakenkring, mr. Dit Loon, vrijdagavond tijdei nieuwjaarsbijeenkomst in de ter Duinen op de onlangs afj de riciso-inventarisatie bi Soester bedrijfsleven, dat ramp in Enschede werd opg Omdat de betreffende bed zelf nog niet geïnformeerd zi; de Van Loon niet uit de klappen, maar hij kon al w bovenstaande 'klachtenlijstje geven. De Zakenkring wil d de toekomst de nodige aar aan schenken, aldus Van Lc stelde hij dat het zaken zi door het gemeentebestuur n worden aangepakt. Voor de rest bevatte zijn toe; de traditionele vraag om aar van de gemeente voor kwest de revitalisering van het ou dustrieterrein, waarvoor noj cent van de gereserveerde s halve ton is besteed - 'U nv de provincie maar eens n vuist op tafel slaan', hield ruim aanwezige plaatselijke j voor - en de hoofdweger tuur, waaraan die vuist ook eens te pas moest komei drong bij het Collega o.a. op financiering van de - alweer stelde - aanpak van het kru Koningsweg/Biltseweg. Heel tevreden was Van Loc het onderzoek van de Kami Koophandel naar de mogel den om meer allochtone w< mers te werven voor het S bedrijfsleven. Het rapport w< dens de bijeenkomst aange door PvdA-fractievoorzitte De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders in de vergadering van 16 ja nuari 2001 hebben besloten in te stemmen met de door de NS aangevraagde vervanging van de bestaande rijwielstallingen bij station Soest-Zuid aan de Eikenlaan 44 te Soest (artikel 43 lid 1 sub f Woningwet). Bij de afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken) op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, kunt u gedurende zes weken na deze bekendmaking elke dag van 8.30-12.30 uur de teke ningen inzien waarop de exacte lokaties van de bestaande en de nieuwe rijwielstallingen staan. Op de tekeningen staat tevens het soort rijwielstallingen dat wordt geplaatst. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen tegen voornoemd besluit. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen 6 weken na deze bekendmaking zijn ingediend. VASTSTELLING VAN HET GEMEENTELIJK MILIEUPROGRAMMA 2001 Burgemeester en wethouders maken bekend dat vanaf heden, gedurende een periode van twaalf weken, bij het gemeentelijk informatiecen trum (Raadhuisplein 1) en bij de dependance publiekszaken (Dorpshuis Soesterberg) gedurende de openingstijden voor een ieder ter inzage ligt het Milieuprogramma 2001, vastgesteld door de raad van de gemeente Soest in zijn vergadering van 21 december 2000. Het programma is opgebouwd uit de volgende componenten: a. Een beschrijving van de voorgenomen uitvoering van wettelijke taken; b. Een beschrijving van de voor 2001 gehonoreerde projecten en producten uit het Gemeen telijk Duurzaamheidsplan 1999-2002; c. Het jaarprogramma 2001 milieuvoorlichting en natuur- en milieucommunicatie. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Een schitterende collec oud- en nieuw geloog grenen-, kersen- ei koloniale meubelei In een unieke sfeer gep senteerd, met bijpassen bankstellen, fauteuils woonaccessoires GRATIS BEZORGING in Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom o bel ons voor een folder! Fractievoorzitter Ans 1 van GroenLinks-Progr Soest heeft - ondanks vreugde over de uitkom: het 'scholenonderzoek'— bezwaren tegen de m waarop wethouder Harr] te het rapport vorige week openbaarheid heeft gebi Ze heeft daarover kritisch gen gesteld aan het Colle geëist dat de kwestie c agenda komt van de cor sievergadering Onderwij vanavond plaatsvindt in h meentehuis. Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kun nen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen «Sc milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnum mer 035-6093709 VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 12 januari t/m 18 januari 2001 Datum verzending: 18 januari 2001 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. Al meer dan 5C repa Schoen- beeld, gelu huishoud) apparatei Eigen mon verzorgen s en vakkur reparatie. Nt op zater Kleun telefoon of I.S.D.N. defect?; was maat stuk; koelkast ontdooit Schoemaker, wij staan voor u k expert @Schoem; Burg. Grothestraat Telefoon: 035 - 601 03

Soester Courant | 2001 | | pagina 4