BDC verprutst mooiste kansen I Red Stars dicht bij stunt SO Soest krijgt te weinig Hees gaat niet over lijken Bronstijd voor turners ardij o.g. 3PEN? Velaar mee. Derde nederlaag op rij; Hurry Up wint met 22-24 2 PAGIN/Tïftl WOENSDAG 31 JANUARI 2ÖÖï~ SOESTER COURANT PAGINA 17 HANDBAL TURNEN Rood-Wit'58 scoort in slotminuut winnende treffer VOETBAL zaterdag soesterScourant Loodgieterswerk SKIËN Podiumplaatsen Soesterberg in regiowedstrijd Koploper Voorburg beslist duel in drie minuten BASKETBAL Voorsprong weer in slotfase uit handen gegeven: 2-2 VOETBAL zondag SCHAATSEN Sanne Delfgou geplaatst voor NK junioren ZWEMMEN Wijnmalen zesde op sprintafstand bij NK Drachten s.v. VVZ'49 - Zuidvogels Meningen van lezersj Sport(d)ief ZWEMMEN De Duinkikkers tweede in stand zwemcompetitie Sportprogramma Van Weedestraat m van Soest gelegen in it van onderhoud verke- amerappartement met onderbouw en parkeer- itree, gang, woonkamer i balkon, keuken, slaapka mer met douche en toilet, i gas c.v. en optimaal geï- /icekosten 253,- per vaarding in overleg. Koopsom f 279.000,- k.k. Klarinet Koopsom f 410.000,- k.k. v Kuipers Rietberghof slijk gelegen middenwo- berging en een zonnige tuin dwesten. Perceelopp. 146 m2 360 m3. entree, gang, toilet, woon- t open haard, open keuken. ng: overloop, twee flinke ers (voorheen 3), badkamer he, toilet en wastafel. Vaste zolder met 1 kamer. De wo- Drzien van gas c.v. en deels »eglazing. Aanvaarding in Koopsom f 435.000,- k.k. Nieuwstraat Koopsom f 595.000,- k.k. Eikenlaan nkels, openbaar vervoer en lelegen charmant vrijstaand uis met garage (voorzien van ?en fraai aangelegde tuin op westen. Perceelopp. 514 m2. g: entree, hal, toilet, eetkeu- 25 m2 met inbouwapparatuür verwarming, provisiekelder, oonkamer ca. 40 m2 met open irker en serre met openslaande naar terras. Verdieping: ;amers, badkamer met ligbad/ toilet en dubbele wastafel. "ïing is optimaal geïsoleerd en bevindt zich een gastenverblijf ling in overleg. Koopsom f 875.000,- k.k. Lange Brinkweg afels en separaat toilet, waska- n optimaal geïsoleerd. Koopsom f 895.000,- k.k. «st, Tel. 035 - 6030025 ips.nl pit moet hem zijn, dat kan niet i 3nders. Het onwaarschijnlijke i gebeurde toch. Peter Stoelenga I hief zijn armen in de lucht. Het ongeloof droop van zijn gezicht I ai. Hoe is het in hemelsnaam mogelijk? Coach Stoelenga be- leefde naar eigen zeggen een Wl!ige middag'. De handbal- iers van Smeeing/BDC verlo- ifQ in Beukendal van Hurry 22-24. Soesters mochten de hand in eigen boezem steken voor de ne derlaag» de derde alweer op rij. De sdifïiisrechters troffen geen blaam eDde ploeg kon zich ook niet ver kuilen achter het argument dat de opponent uit Zwartemeer de betere was. Smeeing/BDC kon het alleen zichzelf aanrekenen. De Soesters hielpen zondagmiddag de mooiste kansen om zeep. Het was opeen gegeven moment niet meer bij te houden hoe vaak de Soester spelers voor de Hurry Up-goalie verschenen. Eerlijk gezegd, de keeper had waarschijnlijk de dag van zijn leven, maar dat kreeg hij op een presenteerblaadje aange reikt door de handballers van Smeeing/BDC. Zij mikten ontel bare keren te onzuiver in. Schoten op de doelman, op de lat, op dq paal of naast. Het overkwam de Soesters te vaak. Stoelenga zat of stond erbij en keek ernaar. 'Je kunt coachen wat je wil. Als de ballen er niet inge gooid worden, dan is het gauw over', aldus de handbaltrainer die zondag voorlopig voor het laatst als coach langs de kant zat. Stoe lenga moet een knieoperatie on dergaan en is minimaal een aantal weken uitgeschakeld. Assistent Cleem Diemers neemt vanaf deze week de regie in handen. Dat be tekent niet dat Stoelenga helemaal uit beeld verdwijnt. De coaches zullen intensief overleg blijven voeren over het resterende pro gramma van de Soester handbal lers. 'Ik zal het trainingsschema samen met Cleem blijven maken'. Bij wedstrijden zal Diemers de taak van hoofdcoach op zich ne men. Hoopvol Zoals vermeld, Smeeing/BDC liet het vooral in de aanval afweten. Toch zag de beginfase er hoopvol uit. Binnen acht minuten prijkte er 4-1 op het scorebord. Cirkelloper Richard van de Hoef, hij was wel goed op dreef, bracht zijn ploeg binnen de minuut op voorsprong. Smeeing/BDC liep verder uit door twee doelpunten van aanjager Ar jan Roest en een welgemikt schot van Charles van Kordelaar. De of fensieve combinaties liepen zeer voorspoedig en in de verdediging bleven de Unies gesloten. Bij 6-4 was. er nog geen reden tot paniek. De bezoekers kwamen evenwel te rug in het duel. Zij benutten de mogelijkheden wel. Na bijna 25 minuten handbal kwamen de gas ten voor het eerst op voorsprong, 9-10. Die marge werd bij rust ver dubbeld, 11-13. In de tweede helft vond de gebrui kelijke keeperswissel plaats bij de thuisploeg. Dennis de Rijk verving Berton Kemp. De achterstand kon lange tijd niet weggewerkt worden, hoewel de Soesters alle kansen daarvoor hadden. De doelman van Hurry Up bleek een ware kwel geest in die fase. De aansluiting kwam toch, na ongeveer tien mi nuten. Eerst was het Michel Roest die raak schoot, daarna scoorde Van de Hoef de gelijkmaker. Wie dacht dat de handballers daar door alvast een voorschot op de zesde seizoenszege namen, kwam zeer bedrogen uit. Via twee toege kende strafworpen, na overtredin gen van Michel Roest en Bas Tol boom, was de stand ineens weer 16-18 in het voordeel van de be zoekende formatie. BDC probeer de vervolgens de aansluiting te for ceren, maar in plaats van doelpun ten kreeg de Soester ploeg slechts tijdstraffen. Zo mocht Koen Smeeing twee minuten brommen nadat hij bij 17-19 de paal trof. De jonge handballer vond dat hij aan zijn arm werd getrokken en maak te dat kenbaar aan het arbitrale duo. Iets te heftig vonden zij. Hurry Up benutte de overtalsitua- tie uiterst nauwkeurig en leek de finitief afstand te nemen, 17-21. In de laatste fase deelden de scheidsrechters enkele straffen uit. BDC knokte zich wonderwel terug tot 20-21 via Arjan Roest uit een strafworp, hij Uep zondagmiddag vier op vier, Edo Steenbeek en Van de Hoef. Bij die stand kreeg de Soester for matie een flinke draai om de oren die tot aan het einde van het duel pijn deed. Charles van Kordelaar benadeelde zijn team door in con claaf te gaan met de leidsman, wat hem twee minuten straf opleverde en bovendien een fikse uitbrander van teamgenoot Van de Hoef en Stoelenga. 'Tijdstraffen voor pra ten, daar heb ik moeite mee. Het team wordt benadeeld', zei Stoe lenga. Hurry Up bleef overeind en beslis te in de slotminuut het hectische duel door een break vloeiend uit te voeren, 22-24. De resterende tijd bleek onvoldoende voor de Soes ters om nog iets terug te doen. Scores BDC: Richard van de Hoef en Aijan Roest 7, Michel Roest 3, Guus Tourne 2, Charles van Kor delaar, Edo Steenbeek en Bob van den Bergen. De stand in de eerste divisie A: 1. Swift Arnhem 15-22, 2. Gazellen 15-20, 3. Kolping 15-17, 4. Aal smeer 2 15-17, 5. Olympia 15-17, 6. Hurry Up 15-16,7. CSV 15-16, 8. UDSV 15-15,9. Smeeing/BDC 15-14, 10. E&O 2 15-13, 11. De Blinkert 15-8 en 12. UGHV 15-5. De handballers van Smeeing/ BDC konden alleen zichzelf de schuld geven na de nederlaag tegen Hurry Up. De bezoekers wonnen in Beukendal met 22-24. Foto: Herman van Dam Bij de tweede voorronde voor heren van regio Midden-Ne derland hebben de selectietur ners van de Springbokken vier maal brons behaald. Na de suc cesvolle rayonkampioenschap pen in Aqua Indoor, was het even wennen voor de Soesters. De strijd om de finaleplaatsen ligt hierdoor nog volledig open. Bij de D-junioren nam Eric van Zandwijk revanche, voor zijn nip te nederlaag in Soest. Ditmaal bleef hij alle turners van rayon Eemland met 43.20 punten ruim voor en eiste het brons op. Opmer kelijk waren zijn sprong (9.55) en brugoefening (8.90). In deze klas se werd Bas Bons zesde en zakte Jacob Vriend door concentratiege brek af naar de negende plaats. Bij de E-junioren turnde Bastiaan van Vulpen, met een gemiddelde van 7.60, zeer constant en zette zijn stijgende lijn voort. Bij de D- jeugdturners is de strijd met 23 deelnemers het grootst. Thiemo Timmers en Jelle Brouwers wisten met 39.05 punten exact gelijk te eindigen op de negende stek. Zij behouden daarmee nog steeds kans op de finale. Bij de D-heren moest Willem Strijbosch de eer la ten aan zijn collega's uit Amers foort. Hij imponeerde wel op vol tige en ringen, maar door missers op de bnig en lange mat, bereikte Strijbosch in het eindklassement een bronzen medaille. In de C5-klasse maakte Daan Beukema een mooie sprong (9.60) en een goede voltigeoefening (9.00). Met 39.30 reikte hij naar het brons. Deze podiumplaats was er ook voor Max van Gent in de categorie C6. In de klasse zeven nam de Springbokken de plekken twee tot en met vijf voor haar re kening. Timon Sloos werd tweede voor teamgenoten Mark Olthof, Ramon Sloos en Rick Olthof. 'I Hees heeft zaterdagmiddag een gevoelige tik opgelopen. De ploeg van Ron Daselaar mocht na zes weken de voetbal schoenen in competitiever band eindelijk weer aantrek ken tegen concurrent Rood- Wit'58. De Puttense formatie versloeg de 'Hezianen' aan de Verlengde Oude Utrechtse- weg: 1-2. Beide ploegen moesten weer wen nen aan het niveau van de vijfde klasse. De ontmoeting ging dan ook gepaard met veel strijd en wei nig goed voetbal. De kansen aan beide zijden waren op een hand te tellen. Wat trainer Daselaar een beetje miste in zijn ploeg was de juiste instelling. 'Als de nummer twee op bezoek komt, dan moet je een extra stapje willen doen. Sommige spelers ontbeerde een echte win naarsmentaliteit', zei de Soester oefenmeester. Dat brak de ploeg in de slotfase op. In de laatste mi nuut scoorden de bezoekers via een schot van afstand het winnen de doelpunt. Een middenvelder van Rood-Wit'58 mocht zomaar het middenveld oversteken en kor. ongehinderd doeltreffend uithalen. Dat had Daselaar liever anders gezien. 'Het is geen verwijt. Ik kan het me wel voorstellen dat spelers zich iets inhouden wanneer ze bij een overtreding een schorsing aan de broek krijgen'. Door de voorzichtigheid verloor Hees echter wel de 'driepunten wedstrijd', zoals Daselaar het duel betitelde. En wanneer de ploeg mee wil blijven doen in de strijd voor promotie, dan moet er gebik keld en geschoffeld worden. Daselaar kon zaterdagmiddag geen beroep doen op middenvelders Peter de Jong en Johan Walen. Beide spelers waren geschorst. En dat scheelde volgens hem een flin ke slok op een borrel. Hees verloor de controle op het middenveld. Bij tijd en wijlen werd de formatie zelfs overklast door de bezoekers. 'Ik heb het al vaker geconstateerd. Op het moment dat ik De Jong moet missen, stokt de snelheid op het middenveld. Hij weet van te voren al waar de bal precies terecht moet komen'. De coach had Roel Roest en Bas van de Broek op de middenlinie geposteerd. Stuk voor stuk goede spelers met een goed spelinzicht, maar ze heten geen De Jong. 'Roel en Bas willen eerst die actie maken. Dat zorgt er automa tisch voor dat de eigen aanval stokt. Op eigen helft kom je onder druk te staan'. Daselaar liet zijn elftal na rust dan ook met vier middenvelders aan treden en deze tactiek werkte. In de 65s,e minuut maakte Hees de in de eerste helft opgelopen achter stand ongedaan. Roel Roest profi teerde van een foutje bij de Putten se ploeg en bediende Cees Dorres- tein op maat: 1-1. In het restant drong dé thuisploeg aan en probeerde de winnende treffer te forceren. Rood-Wit'58 was conditioneel niet opgewassen tegen de gastheren, maar gingen wel met de punten naar huis. Een schot vanaf twintig meter beland de in de uiterste hoek achter keeper Pascal Kamerbeek. GEVRAAGD VASTE BEZORGERS i in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 Installatiebedrijf (p-n j. cornelisse bv. lj J Telefoon (035) - 601 30 14 Het skiteam van Soesterberg heeft op haar eigen piste zes podiumplaatsen bemachtigd bij regionale slalomwedstrij- den. Rina Wieneke en Lois Bruggeman kregen afgelopen zaterdag het goud omgehan gen. Wieneke deed dat in de categorie veteranen. Bruggeman pakte het goud bij de dames senioren. Bij de aspiranten-1 eindigden Sanne Ver meulen en Pauline Koch respectie velijk als tweede en derde achter de Nieuwegeinse Kirsten van Luijk. JoJanda Koch werd gedeeld twee de bij de aspiranten-2. Bij de ju nioren zorgde Maik Steenbeek voor een verrassing door de bron zen medaille voor zich op te eisen. Soester Edwin Vos, uitkomend voor vereniging Nieuwegein, nam de gouden plak voor zijn rekening. Trainer Stephan Zoetelief was na afloop in zijn sas met de prestaties van zijn team. 'Het team heeft het heel goed gedaan. Ik ben dik te vreden. Iedereen verdient een dik ke pluim', aldus Zoetelief. ClÖ Tl 1/5 ca o e TD O - 2: i O C '3 Si H - e -3 co co QJ O 73 e Os q e Cm I/i n) OG O .2 -S W -O W O EÉ2 13 '-3 <u Jij es Oh 2 ai Oh De basketballers van Red Stars hebben in het nieuwe jaar de derde nederlaag op rij moeten slikken. In Beukendal verloren de Soesters van koploper Voor burg 2 met 49-62. Bij rust ston den ze slechts een punt achter (28-29) op de gedoodverfde fa voriet van de eerste rayonklas se. In een tijdbestek van nog geen drie minuten sloegen de Zuid-Hollanders in het tweede bedrijf het beslissende gat. Zelfs in de sport op amateurniveau zal je zelden een coach tegenko men die een goed gevoel heeft overgehouden na een reeks verlies- partijen. Bij Red Stars loopt er toch eentje rond. 'De spelers heb ben in de drie duels gevochten voor wat ze waard waren. Het was niet genoeg, maar de tegenstan ders logen er niet om', zei Hans de Rond. De Soester coach doelde op Punch, nummer twee, Niels Sten- sen en koploper Voorburg. Hij vond dat zijn team in deze drie confrontaties een goede indruk maakte. Het verschil met het Delftse Punch werd onder de twin tig punten gehouden, de Utrech ters moesten bijna capituleren en ook de Voorburgers hadden veel problemen met de strijdlustige Soesters. De Rond kon zaterdagavond voor de allereerste keer dit seizoen over een complete ploeg beschikken. 'Ik moest vrijdagavond op training zelfs spelers vertellen dat ik geen beroep op hen zou doen. Dat is nog niet eerder voorgekomen', al dus de Soester. Zijn voltallige se lectie speelde zeer behoorlijk, vooral in verdedigend opzicht. 'Als je Voorburg op zestig punten kan houden, dan doe je het uitstekend. Het is toch een ploeg die uit ver schillende spelers met eredivisie ervaring bestaat. Marco van Maanen speelde bijvoorbeeld als een beest tegen een gozer die uit alle hoeken raak kan gooien. Dat is een waanzinnige basketballer. Hij scoorde niettemin slechts ne gen punten, dat zegt genoeg'. Het bleef tot in de beginfase van de tweede helft zeer gelijk opgaan. Red Stars nam na een 28-29 rust stand zelfs brutaal de leiding, 36- 31. Een stunt leek geboren. Nau welijks drie minuten later stonden de basketballers weer met beide benen op de grond. De Voorbur gers leidden met 36-45. Een Voor burger gooide vier driepunters achter elkaar raak. 'Die speler was de directe tegenstander van Peter van der Neut en die verzwikte bij 36-31 zijn enkel. Ik wilde hem wis selen, maar dat kan alleen maar bij balbezit. Na de vierde poging kon ik hem pas wisselen', legde De Rond uit. In die fase verloor de thuisploeg ook het duel, want het verschil bleef in de resterende tijd nagenoeg overeind, 49-62. 'Voorburg speelde naderhand het duel heel slim uit. Die ploeg heeft zoveel routine. Wij gingen gefor ceerd spelen. De vrije worpen die ze daardoor kregen, vielen alle maal goed'. Toch keek De Rond met een tevre den blik terug op het duel. Het ontbeerde de ploeg alleen aan creativiteit om antwoorden te vin den op het tactische spel bij de bezoekers. Het hoge tempo én di verse trucs om de druk bij de kop loper op te voeren, sorteerden ech ter geen effect. 'Het is heel erg jammer. Op die drie minuten na heeft het team goed gebasketbald. Zonder die fase hadden we het tot op het laatste moment spannend kunnen houden'. f Dames Het damesteam van Red Stars kwam wel heel goedkoop aan de winstpunten. Ze moest zaterdag middag oorspronkelijk een thuis duel afwerken tegen Jump uit IJs- selstein. De bezoekers slaagden er evenwel niet in een representatie ve ploeg op te stellen. Slechts vier speelsters waren beschikbaar, waardoor de wedstrijd werd afge last. Op basis van de opgestelde regle menten wonnen de Soesters de wedstrijd met 20-0. In het gevecht om degradatie naar de eerste klasse af te wen den, heeft SO Soest twee kost bare punten verspeeld. Tegen rode lantaarndrager Nieuwen- hoorn leken de blauwhemden voor het eerst sinds 8 oktober, 1-2-zege op KBV, weer op een overwinning af te stevenen. De thuisploeg voorkwam dat ech ter in de slotfase door de gelijk maker te scoren: 2-2. Er is al veel over gezegd en ge schreven. In de slotminuten krijgen de Soesters vaak de kous op de kop. Hoe zuur het ook is en niet bijster origineel, zal deze fase ook deze week weer onderwerp van gesprek zijn. Je ontkomt er ge woon niet aan. Hoe is het toch mogelijk dat in de afgelopen vijf wedstrijden, het duel tegen TO- NEGIDO tellen we gemakshalve even niet mee, de ploeg drie keer een voorsprong uit handen geeft? Is het concentratieverlies? Wat af gelopen zondag betreft, moest trai ner Henk van de Pol dat wel schoorvoetend erkennen. 'Eigen lijk kun je dat wel stellen ja', aldus de coach. In de andere twee ontmoetingen stond zijn elftal er ook buitenge woon goed voor, maar de gunsti ge voorzet kon niet verzilverd wor den. Zo gaven de Soesters tegen UVS een 2-0-voorsprong uit han den. Twee weken later maakte hoogvlieger Baronie een achter stand in de laatste minuut onge daan (het werd toen ook 2-2 - red.). Om het plaatje helemaal compleet te maken, liep het Soes ter team in de gewraakte fase ne derlagen op tegen Argon en Hol- landia (beide confrontaties eindig den in 1-0 -red.). 'De negen punten uit de eerste zes wedstrijden hadden er ook in deze reeks ingezeten', meende Van de Pol. De teller blijft evenwel staan op drie en dat brengt SO Soest in een lastig parket voor het restant van de competitie in de hoofdklas se. De Barnevelder wanhoopt niet, sterker nog, hij ziet zijn ploeg zich veilig spelen. 'Als we blijven vol harden in ons spel zoals er op dit moment gespeeld wordt, dan heb ik er alle vertrouwen in'. De ploeg verdiende bij Nieuwen- hoorn veel meer dan het schame le gelijkspel. Ze domineerde het duel en kreeg de beste mogelijkhe den. Na een paar waarschuwings schoten van de thuisploeg die keeper Robert Hagen prima pa reerde, openden de bezoekers de score. Christiaan Brons lanceerde Guy Dekker. Sluitpost Robert van den Broecké keerde diens inzet, maar was kansloos bij de rebound van Ali Loukili, 0-1. Daarna waren de blauwhemden een aantal keren djchtbij een twee de doelpunt. Brons schoot over na een pass van linkervleugelverdedi ger Jelle Huizenga en Martij n Sta lenhoef zag zijn kopbal door Van den Broecke gekeerd worden. Na de pauze drong Nieuwenhoorn aan, maar ze kon zelden impone ren. Toch kwam de thuisploeg op gelijke hoogte na een gelukkig doelpunt van John Lopes Cruz. Nieuwenhoorn genoot ruim twin tig minuten van de gelijke stand. Een vrije trap, Mouchine Loukili was neergelegd, van René de Bree belandde uiteindelijk bij Mark van der Lee: 1-2. SO Soest ging voor de beslissing en weigerde zich in het eigen straf schopgebied in te graven. De grootste kans was voor Brons en Ali Loukili. Vanaf eigen helft ge start stormden ze op Van den Broecke af. De grensrechter was de enige van de honderden men sen die buitenspel constateerde. 'Iedereen schrok er van'. De be zoekers nog het meest. De Soes ters gingen niet geheel vrijuit toen Nieuwenhoorn de vrije trap ra zendsnel naar voren dirigeerde. John Po wel reageerde alert en omspeelde keeper Hagen: 2-2. Weer bleek de slotfase fataal voor SO Soest. De stand in de hoofdklasse A: 1. Argon 14-28, 2. Baronie 13-26, 3. SWSMC 13-23, 4. ADO'20 13- 21, 5. AFC'34 12-18, 6. TONE- GIDO 13-15, 7. Elinkwijk 10-14, 8. Omniworld 11-14, 9. Hollandia 12-14, 10. UVS 10-12, 11. SO Soest 12-12,12. Hilversum 10-10, 13. KBV 11-10 en 14. Nieuwen hoorn 12-10. Sanne Delfgou heeft zich verze kerd van een startbewijs voor het NK junioren C in Utrecht. Bij de landelijke selectiewedstrijden ein digde Delfgou in Deventer op een vierde plaats na haar vijfhonderd en duizend meter. Op de sprintaf stand finishte ze in 47.13. Op de kilometer klokte de schaatsster een tijd van 1.34.54. Het NK wordt verreden op vrijdag 9 februari in Utrecht Soester Mattijs Wijnmalen heeft bij het NK junioren in Drachten een zesde plaats behaald op de hon derd meter vrije slag. Dat was op z'n minst opmerkelijk te noemen. De zwemmer, lid van het Amers- foortse AZ&PC, was namelijk twee weken voor de kampioen schappen geveld door een griep aanval. Op vrijdag zag hij verder zijn tweehonderd meter vrije slag in de slotfase de mist ingaan. In de laatste vijftig meter viel Wijnmalen stil. In het zwembad de Welle her stelde de Soester zich een dag la ter op de honderd meter. Duinkikkers Ruben de Clippelaar en Stephanie Epskamp namen namens zwem vereniging de Duinkikkers deel aan het NK en beiden scherpten hun persoonlijke records aan. De Clippelaar werd vijftiende op de honderd meter vrije slag in 1.00.93. Epskamp tikte op hetzelfde onder deel aan in 1.05.34. Zij werd daar mee achtste. Haar tijd was boven dien goed voor een nieuw clubre cord. Een wedstrijd van 19 klasse niveau!!! A.s. zaterdag aan de Eemweg aanvang 14.30 uur. De wedstrijdbal wordt aangeboden door: PRINTKADO RELATIEGESCHENKEN E.D. Hoofdsponsor: Procar Co-sponsor: Bosman Loodgieters BV Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Broodje van Toontje Van Dam Sports Overige selectie ondersteunende sponsors zijn: - Linden Bedrijfskleding B.V. - Printkodo Promotie/ Relatiegeschenken - Van Hengstum Apparatenbouw B.V. - Van de Meer Dakbedekkingen - Van de Munt Automaterialen B.V. - Van 't Net B.V. Verhuizingen - Wasiel Ste'rtner - Wilhelm Hop en partners ASBO Groep B.V. Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int. Transport Boutique des Fleurs Cornel Amusement Horeca Deelen B.V. Makelaars Esso Servicecenter Zaal Harrie Toonen Assurantiën Hooyer Bouw en Techniek Cafetaria en Eethuis Dagschotels woensdag Zuurkool met worst donderdag Speklapjes met gekookte aardappels en bietjes weekend Muiderslotje met frites en snijboontjes maandag Gesloten dinsdag Gesloten Toontje verzorgt ook catering van luxe broodjes tot koud/warm buffet Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Heel wat mensen sporten in de gymzaal aan de Smitsweg onder de vlag van de Springbokken. Om het tempo erin te houden, maakt de verschillende leiding gebruik van muziek. Omdat ap paratuur behoorlijk heeft te lijden als dit vervoerd wordt, is er spe ciaal een muziekapparaat aange schaft, zodat wij er veel langer plezier van kunnen hebben (dachten wij). Wel, vorige week zijn er sport die ven geweest in deze gymzaal. Uit de afgesloten kast is dit apparaat gestolen! Ik heb andere ideeën over spor tief gedrag: over lenen valt im mers altijd wel te praten, maar dit is wel beneden peil. Gedupeerde leiding. De zwemmers van de Duinkikkers staan na drie van de vijf rondes voorlopig op een tweede plaats in de competitie van de afdeling D2. De vereniging moet alleen zwem- club Start'99 voor zich dulden. Zowel in de eerste als bij de twée- de ronde eindigden de wedstrijd zwemmers op een tweede plek achter concurrent Start'99. Tijdens de derde ronde veroverde Duin kikkers zelfs de eerste plaats. Daardoor zijn de vooruitzichten voor de vereniging zeer gunstig om promotie naar de Dl afdeling af te dwingen. De stand bovenin: 1. Start'99 8663,76, 2. Duinkikkers 8710,59, 3. AZ&PC 2 9147,21. VRIJDAG 2 FEBRUARI Volleybal 20:15 uur Vollkei 4-STAM/ SoVoCo (H) (Amersfoort) Zaalvoetbal 21:00 uur Brederodes-Firtina'93 (Vianen) ZATERDAG 3 FEBRUARI Basketbal 20:15 uur New Stars-Red Stars (H) (Nieuwegein) Handbal 20:30 uur UDSV-Smeeing/BDC (Utrecht) Voetbal 14:30 uur VVZ'49-Zuidvogels (Eemweg) 14:30 uur Hees-Unicum (V.O. Utrechtseweg) 14:00 uur SEC-DVSU (Bos straat-West) Volleybal 17:00 uur STAM/S0V0C0 (D)- Bejo/Dinto (de Bunt) 14:30 uur AGAVS (H)-Oberon (Banninghal) 16.00 uur AGAVS (D)-Spirit 3 (Banninghal) ZONDAG 4 FEBRUARI Voetbal 14:00 uur AFC'34-SO Soest (Alkmaar) 14:30 uur Laren'99-SEC Waterpolo 19:45 uur Duinkikkers-Albatros (Aqua Indoor) MAANDAG 5 FEBRUARI Bowling 19:30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dins dag (C-drie) Zaalvoetbal 21:00 uur Firtina'93-Argon (Beukendal)

Soester Courant | 2001 | | pagina 17