m BouwNed *De ^Coas^peeioUsi m Collegi eed of 'Oude I Het Baarnsch Lachf GEVRAAGD VERKOOP MEDEWERKER Hema Baarn Hema Baarn Magazijn medewerker Meer personeelsadvertenties vindt u op pagina 14! HUISHOUDELIJKE KRACHT medewerkers m/v MEDEWERKERS m/v WINKELHULP ervaren secretaresses Produktie- medewerker m/v Tekenaar/ constructeur m/v tempo-team uitzendbureau Lyceum een parttime conciërge (m/v) C3 SCHIPPER MSOEST v? SCHIPPER SOEST COÖRDINATOR SECRETARIAAT (M/V) R.WESTRA Het ware vakmanscha Aankomend interieuradviseuse m/v Systeem/Netwerk Beheerder m/v Veldhoven Interieurs ADMINISTRATEUR ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Na discussie E Cultuurprijs v< WOENSDAG 7 FEBRUARI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 2 WOENSDAG 7 FE De R.K. parochie H.H. Vitus-Willibrord Hilversum vraag voor haar pastorie een Twee ochtenden per week van ongeveer 09.00 uur 's morgens tot 12.00 uur 's middags. De taak bestaat uit diverse huishoudelijke werkzaamheden. Vergoeding nader overeen te komen. Informatie bij pastoor C. Bruggink, tel. 035 - 624 74 15, b.g.g. 06 29 52 08 81 Schoonmaakbedrijf Fa. Koper en Zn. zoekt voor een kantoorin Soest 5 avonden per week van 6 tot 8 uur. Voor inlichtingen kunt u bellen na 20.00 uur: 035-601 92 98. Gevraagd per direct Parttime Fulltime Voor diverse afdelingen. Arbeidstijd 20 - 38 uur. Leeftijd vanaf ongeveer 18 jaar. Geen koopavonden en niet op zaterdag! Prima salaris! Voor meer informatie: aanmelding bij de klantenservice of bel voor een afspraak 035-5414545 tot 18.00 uur. Gevraagd m.i.v. half maart voor onze zaad- en plantenhandel voor plm. 5 a 6 maanden. Tijden in overleg. Ook parttime. Zeer afwisselend werk. TJ. Westeneng Tel. 035 - 602 12 68 FEDERATIE VAN NVOB EN VGBOUW BouwNed is een federatie van het Nederlandse Verbond van Ondernemers in de Bouwnijverheid (NVOB) en de Vereniging Grootbedrijf Bouwnijverheid (VGBouw), die de belangen behartigt van de sector burgerlijke- en utiliteitsbouw. De federatie biedt de ruim 4.000 lidbedrijven ondersteuning in hun bedrijfsvoering. BouwNed is gehuisvest in een monumentale villa, gelegen in een villawijk te Baarn, met ruime parkeergelegenheid en goed bereik baar vanaf de A1 .Te Baarn werken ongeveer 80 medewerkers. Voor diverse organisatie-eenheden zoeken wij (fulltime/parttime) Als secretaresse bent u de steun en toeverlaat van één of meerdere secretarissen/beleidsmedewerkers. Naast secretariële vaardigheden zoals het zelfstandig verzorgen van correspondentie, agendabeheer, telefoonbehandeling, het uitwerken van stukken, archiefverzorging e.d. moet u voor deze functie zeer accuraat zijn en goed met Word overweg kunnen. Kennis van Excel, PowerPoint en Lotus Notes zijn niet onmiddel lijk een vereiste, maar zou toch wel handig zijn. Behalve dat u goed kunt organiseren en plannen, bent u represen tatief en sociaal vaardig. Als u de juiste kandidaat bent, bieden wij u aantrekkelijke arbeids voorwaarden waaronder een premievrij pensioen en een bijdrage in de kosten van kinderopvang alsmede een prettige, informele werksfeer in een plezierig team. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan BouwNed, tav. de heer RM. Prins, postbus 320,3740 AH Baarn. Per e-mail: r.prins@nvob.nl i voor een papier- en kartonverpakkingsbedrijf in Baarn. Ben jij een enthousiast persoon die van aanpakken weet dan kun je op verschillende afdelingen van zowel de golf- kartonproduktie als de verwerking werken, Ben je in het bezit van een MAVO/LTS diploma en ben je bereid om in twee ploegendiensten te werken en vakgerichte cur sussen te volgen dan is dit de baan die voor jou is weg gelegd. Informatie:(035) 601 10 00, Odette Kleinegris Soest, Soesterbergsestraat 12 voor een bedrijf gespecialiseerd in producten voor wegenbouw en waterbouw zoeken wij een een Tekenaar/ constructeur. De kandidaat ontwikkeld pro ducten op basis van aangeleverde specificaties. Hij zij maakt tekeningen en eventueel worden er constructie berekeningen gemaakt. De functie-eisen zijn een afge ronde opleiding MTS-werktuigbouwkunde met een paar jaar werkervaring en met een innovatieve instelling. De kandidaat moet zowel zelfstandig als in teamverband en met autocad kunnen werken. Informatie:(035) 601 10 00, Odette Kleinegris Soest, Soesterbergsestraat 12 www.tempo-team.nl Het Baarnsch Lyceum is een overzichtelijke school voor havo, atheneum en gymnasium. De school ligt op de grens tussen Baarn en Soest op een uitgestrekt terrein met uitstekende sportfaciliteiten. Het team van mede werkers is enthousiast. De sfeer binnen het onderwijs ondersteunend personeel is uitstekend, wat zich onder andere uit in het bij toerbeurt draaien van avonddiensten. Net als op veel scholen zijn de leerlingen plezierig in de omgang. Daarnaast is de deel name aan allerlei culturele en sportieve activiteiten groot. Kortom, een plezierige school om te werken. Het Baarnsch Lyceum zoekt die enthousiast, representatief, stressbestendig en servicegericht is. U beschikt over goede contactuele vaardigheden, wat zich onder meer uit in een plezierige omgang met jonge mensen van 12-18 jaar en hun ouders. U heeft een flexibele instelling ten aanzien van werktijden. U telefoneert veelvuldig en gevoegd bij de vele overige contacten bepaalt u samen met uw twee collega-conciërges voor een belangrijk deel het 'gezicht' van de school. Het betreft een aanstelling van 24 klokuren. Bij gebleken geschiktheid zal de benoeming worden omgezet in een vaste aanstelling. De bezoldiging bij een volledige baan bedraagt max. 3.903,- bruto p/m. Functietypering: Een conciërge: - verricht bode-, portiers- en telefoondiensten; - ziet toe op de beveiliging van de gebouwen en terreinen; - draagt zorg voor en verzorgt mede de huishoudelijke dienst; - verricht kleine onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan de gebouwen, terreinen en inventaris; - beheert een kleine kas en toegewezen voorraden; - verricht eenvoudige administratieve werkzaamheden, waaronder de absentenregistratie; - houdt toezicht op de werkzaamheden van het schoonmaakpersoneel. U heeft vijftig vakantiedagen per jaar. Een psychologisch onderzoek naar de geschiktheid voor deze functie kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties, voorzien van motivatie, werkervaring en referenties, kunt u binnen een week na het verschijnen van deze advertentie richten aan de rector, drs. K. de Boer, bij wie ook inlichtingen kunnen worden ingewonnen. Adres school: Torenlaan 77,3742 CS Baarn. Tel. school: 035 - 541 60 41 Voor bouw- en interieur Schipper Soest is gespecialiseerd in mooie bouwprodukten, o.m. plaatmaterialen, deuren, parket en hout. Deze produkten worden veelal aan bouwbedrijven geleverd. 't Wordt hoe langer hoe drukker in ons magazijn. Daarom vragen wij met spoed: Leeftijd ca. 18 - 30 jaar, die daadwerkelijk "de handen uit de mou wen steekt" om het magazijn op orde te houden met andere collega's, het laden en lossen van onze vrachtwagens. Bel voor informatie naar: dhr. H.C. Schipper of dhr. C.A. Tak Voor bouw- en interieur Houthandel: Industrieweg 17, Tel: 035 - 60 10 304, fax: 035 - 60 15 648 is een franchise organisatie met momenteel 40 aangesloten winkels. Voor onze snelgroeiende organisatie zijn wij op zoek naar een fulltime: Als rechterhand van het managementteam opereer je in het hart van onze dynamische organisatie. Je krijgt een brede en afwisselende functie waarin je naast een stuk administratieve, commerciële en secretariële werkzaamheden een aantal andere taken zelfstandig oppakt. Wij vragen een vlotte en vriendelijke persoonlijkheid die zaken snel en effectief oppakt, en die flexibel en servicegericht is. Zoek je een nieuwe uitdaging en spreekt het bovenstaande je aan, stuur dan je schrif telijke sollicitatie met CV voor 13 februari naar De Kaasspecialist B.V., t.a.v. de directie, Postbus 243, 3760 AE Soest. Voor meer informatie over de functie bel je 035-6024321 en vraag naar de heer W. Robberse. A.J.W. Be drijft» hygiëne Ongediertebestrij ding HOUTWORM/BOKTOR Bel. 033-2462248/ 06-53446804 Dorresteinwweg 60 Soest Telefoon 601 32 88 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. Per direct zoeken wij een enthousiaste - leeftijd vanaf 18 jaar - ervaring is geen noodzaak, wel een pre Voor meer inlichtingen kunt u vragen naar de heer R. Kragtwijk Megapool Soest v. Weedestraat 52 tel.:035-602 32 42 I Veldhoven Interieurs in Bilthoven: de grootste Interlübke-dealer in Nederland, met ruim i 1.000 m2 woonconcepten met een grote collectie nationale en internationale topmerken, Befaamd om de vofmaakte service, het vakmanschap en technische specialisten. j i Heb je affiniteit met interieurs en wil je werken in een fijn team? Wij zoèken voor onze winkel een i Je denkt klantgericht, bent doortastend en service is voor jou vanzelfsprekend. Als je het een j uitdaging vindt om de exclusiviteit van onze woonvormen uit te dragen, bel of schrijf dan naar j Veldhoven Interieurs. En ontdek bij ons wat toegevoegde waarde inhoudt. Wereldwijd accentueren miljoenen vrouwen hun schoonheid met plantaardige producten vanYves Rocher. Het merk is hét synoniem voor natuurlijke cosmetica geworden.Yves Rocher is daardoor uitgegroeid tot een internationaal cosmeticaconcern, met het hoofdkantoor in Parijs en vestigingen over de gehele wereld. Ondanks de grootte isYves Rocher nooit de basis van haar succes verge ten: de natuur. Respect voor het milieu en de natuur zijn dan ook essentiële uitgangspunten in het beleid.Yves Rocher Nederland B.V. is gevestigd te Soest en heeft 180 medewerkers. Door middel van postorder en winkels verzorgen wij de distributie van meer dan 750 schoonheidsproducten naar onze ruim 1.000.000 klanten in Nederland Op dit moment zijn wij voor de afdeling ICT op zoek naar een enthousiaste en flexibele 38 uur per week De belangrijkste werkzaamheden zijn: het zorgdragen voor de continuïteit en optimale beschikbaarheid van het netwerk; het inventariseren, installeren en configureren van software en hardware; het fungeren als Ie lijns helpdesk; het beheren van Windows NT omgeving en de Lotus Notes server; het fungeren als back-up voor het kassa-informatie systeem; het verzorgen van vakinhoudelijke trainingen; het beheren van de technische infrastructuur; het fungeren als back-up voor het beheren van de telefooncentrale (ACD). Wij zoeken iemand die beschikt over: een relevante MBO/HBO-opleiding; een goede kennis van Windows NT, Lotus Notes en MS Office; een servicegerichte, stressbestendige en een flexibele instelling; analytisch en probleemoplossend vermogen; een goede kennis van de Engelse taal. Yves Rocher biedt: Een plezierige werkomgeving en een modern pakket arbeidsvoorwaarden Indien jij de persoon bent die wij zoeken, kun je een bondige sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen sturen naar Yves Rocher Nederland B.V., ta.v. afdeling Personeelszaken, mevrouw N.D. Bogers, Nieuwegracht 4, 3763 LA Soest. E-mail: human-resources_hr-holland@yrnet.com Vinkenlaan 31, 3722 AH Bilthoven, tel. 030 - 228 25 91, www.veld-int.nl Electro Automatisering Smelt landelijke elektrotechnische groothandel Electro Automatisering Smelt, is een landelijk opererende elektrotechnische groothandel met 11 vestigingen en bijna 200 werknemers. Electro Auto matisering Smelt is onderdeel van NV Twentsche Kabel Holding, een groep met een omzet van meer dan 1 miljard gulden. De kernactiviteiten bestaan uit het leveren van elektrotechnische producten en componenten aan industrie, machinebouw, installa tiebedrijven en utiliteit Om de verdere ontwikkeling van de administratieve organisatie in goede banen te leiden komen wij graag in contact met kandidaten (m/v) voor de functies van die bouwt aan de optimalisatie van de administratieve processen Het nieuwe hoofdkantoor is gevestigd in Amers foort waar onder meer de administratieve proces sen worden gecentraliseerd. U werkt mee aan het verder opbouwen en de professionalisering van de afdeling administratie. Primair bent u verantwoor delijk voor de uitvoering van de diverse processen op de afdeling financiële administratie. U concen treert zich op onder meer: beheersing van grootboekadministratie opstellen van rapportages toezicht op de factuurcontrole verantwoordelijk voor het up to date houden van het financieel administratief pakket Uw profiel: De gezochte kandidaat beschikt over een "hands- on" mentaliteit gericht op samenwerken. Een pro cesdenker die goed in staat is om snel te schakelen zonder de rode draad uit het oog te verliezen. U heeft een administratieve opleiding op MBO-/ HBO-niveau en een aantal jaren relevante werk-er- varing. voor de crediteurenadministratie Primair bent u medeverantwoordelijk voor de uit voering en het verder uitbouwen van de centralisa tie omtrent de crediteurenadministratie. De gezochte kandidaat is gericht op samenwerken en beschikt over een administratieve opleiding op MBO-niveau en een aantal jaren relevante werker varing. De juiste kandidaten voelen zich thuis in een omge ving die aan verandering onderhevig is en waar directe communicatie gewenst wordt. In deze dynamische organisatie is volop ruimte voor persoonlijke en inhoudelijke ontwikkeling. Het salaris zal worden bepaald op basis van leeftijd en ervaring. Naast een goed salaris is er sprake van een jaarlijkse winstdelingsregeling. Wilt u meer weten over de functie, neemt u dan con tact op met de heer F.G.M. de Beer, controller, tel.: 033 - 462 50 50 of schrijf of e-mail direct uw sollicitatie met c.v. naar Electro Automatisering Smelt BV, t.a.v. mevr. E. Verduyn, postbus 1465, 3800 BL Amersfoort. E-mail: f.de.beer@eas.nl Het College van B. en W. I naar aanleiding van de re discussies over de terinzag ging van '(zeer) vertrouw stukken' besloten dat voo ook de fractie-assist< daarvan kennis mogen ne Ze moeten dan net als c kozen raadsleden wel d of belofte afleggen. Dit opmerkelijke besluit staai antwoorden van gemeentese ris Wim de Kam aan PvdA-fi voorzitter Wil Stekelenburj over de hele kwestie van opei heid en vertrouwelijkheid had gesteld. Aanleiding daa was het feit dat onderwijs-we der Harry Witte tijdens een avond in de Desmond Tutus de daar aanwezige ouders al tijdig) had ingelicht over he scholenbesluit, terwijl de rai den officieel nog van niets v, In een zeer uitvoerig bete waaruit o.a. op te maken va het gemeentebestuur van onderscheid maakt tussen vei Een schitterende collecl oud- en nieuw geloog grenen-, kersen- en koloniale meubelen In een unieke sfeer gepi senteerd, met bijpassent bankstellen, fauteuils e, woonaccessoires! J GRATIS BEZORGING in Nederland. 3 JAAR GARANTIE op nieuwe meubelen. Bezoek onze showroom of bel ons voor een folder! ROYAL ARROW T Wat het gemeentebestuur in elk geval kan aantrekkei de discussie rondom de u king van de Cultuurprijs (herhaalde) roep om een theater in Soest. Som: deelnemers verwachten c van een heilzame impuls het plaatselijk culturele h dat nu eigenlijk niet vai grond kan komen. Of da derdaad te wijten is aan hc mis van een goed geoutille 'cultuurtempel' daarove pen de meningen uiteen. Nogal wat gespreksdeelne maakten duidelijk niet zo geïi neerd te zijn door het cult aanbod in Soest. 'Er gebeu weinig', stelde gespreksleider ner Paans aan het begin vast, wel die opmerking vermoet was bedoeld om tegenspraak lokken. Paans suggereerde even dat Soest het te veel van teurs moet hebben, maar vo sommigen kon dat de reden zijn dat Soest zo weinig cult uitstraling heeft. Een van de wezigen onderstreepte nog eens dat Soest nu eenmae 'makke' heeft van de nabijheii Amersfoort, Hilversum, Ut en zelfs Amsterdam, met een groter en gevarieerder aanbc aanzienlijk betere accommod dan Artishock en C-drie. In 5 moet je niet wezen voor 'avondje uit', en daarom blijf culturele klimaat hier zo halfs tig- Anderen wezen erop dat het, name voor koren, orkesten er (Nieuw adres: Van VI

Soester Courant | 2001 | | pagina 2