KNOLLENBAL AUTO HILHORST Jeugdkarnaval met Discotheek 'SUNWAY' l=5ürJlJJ>JV 20 81 Grote Melmweg 2, Soest 1 RIJF jsweg 20 -1, :C Soest 5 - 601 60 55 Zaterdagavond 24 februari 2001 Garderobe: De Kleding maakt de Mens Zaterdagavond 24 februari 2001 I Karnaval in Knollendam. Komt, Geef Elkaar De Hand. alle merken AUTO'S X> 7 DAGEN PER WEEK 7^ dr v.a. 10.30 t/m zons-ondergang. Q Elke zaterdag SHOW!! vanaf 10.30 t/m 16.00 uur. 60 occasions in voorraad Altijd te bereiken via 06 - 53 15 44 78 PAGINA WOENSDAG 14 FEBRUARI 2001 KNOLLENKRANT PAGINA 5 iling Soest 3St Jïa een aantal jaren op de maandagavond ^gezeten' te hebben heeft het bestuur van ide Narre Knollen besloten om het 'Jeugdkarnaval voor de jeugd tussen 12 en 18 jaar weer op de vrijdagavond te laten plaatsvinden. Voorafgaand aan de Krokusvakantie kun- en de jeugdige Knollendammers zich al- ast helemaal uitleven en goed in de stem- ning komen voor de optocht op de zater- Op veler verzoek laten we op deze avond e jeugd aan het woord of de muziek en ebben daarom gekozen voor de, speciaal ij de jeugd bekende disco SUNWAY met e DJ's Leroy de Groot, Michiel Jansen n Robert Doppenberg. a] staan garant voor een perfecte muziek- euze en staan ook geheel open voor erzoeknummers. fenaf 21.00 uur zijn de jeugdige karnavals- ierders welkom en gezien voorgaande ja- en zal er vanaf dat moment tot aan de slui- ng om 01.00 uur alleen maar een hossende :n springende en dansende menigte in de Cnollenburcht waar te nemen zijn. Dp deze eerste Karnavalsavond zal er door 'rinses Loes een aardigheidje beschikbaar vorden gesteld voor de best verklede gast. Jw overtollige kleding (overjas etc) kunt i op laten hangen door een bevriende ver- niging die met de grootst mogelijke zorg }p uw spullen zal letten. De kosten voor deze service bedragen 1,00 per jas en komen ten goede aan de vereniging die deze taak op zich heeft ge nomen en die mede hierdoor weer enige doelen kan verwezenlijken. Een en ander neemt niet weg dat u altijd zelf verantwoordelijk blijft voor het inge leverde goed; Laat daarom dus géén dure spullen in uw jas achter zoals portefeuilles, (auto)sleutels, walkman of draagbare tele foons. De hulpen aan de garderobe hebben het recht om aangeboden jassen te weigeren. De directie van Partycentrum Bos en Duin, de Soester Karnavalsvereniging de Narre Knollen en de aanwezige vereniging zijn li niet aansprakelijk voor verlies of diefstal I van de afgegeven goederen en jassen. I Indien u met de auto komt zorg dan ook dat daarin geen kostbaarheden achterblij ven, want bedenk wel: uw auto is geen kluis. Het in 'bewaring' geven van uw jas etc. ge schiedt geheel OP EIGEN RISICO. Nog steeds is Karnaval een feest van ver- kleden, uitdossen en onherkenbaar zijn. I Om dit te promoten heeft Prinses Loes I haar Raadsdames opdracht gegeven alle verklede en uitgedoste gasten op juiste waarde te beoordelen op hun uitbeelding, originaliteit, verzorging etc. Ook nu zal het voor deze dames niet mak kelijk zijn om een en ander te beoordelen en de meest originele Karnavalist van de avond aan te wijzen die omstreeks 23.30 §uur uit handen van Prinses Loes een aar digheidje zal ontvangen. Alleen personen of groepen die gedurende het grootste deel van de middag/avond trouw blijven aan hun uitbeelding zullen voor beoordeling in aanmerking komen. [Leuk, ludiek, gek of gewoon ontroerend mooi, het maakt niets uit: Alles mag, als I het maar verkleed is. Voor de jury zijn extra aangewezen omdat men met het jaar mooiere creaties tevoor schijn tovert. De entree voor het Jeugdkarnaval bedraagt 10,00, en de kaartverkoop is naast de voorverkoopadressen ook aan de zaal. Denk er wel om, de korting voor Leden is ALLEEN in de voorverkoop bij de Fam. Beijer, Beukenlaan 7 te Soest. Leroy de Groot 035 - 602 23 11 Michiel Jansen 065 - 369 66 42 Robert Doppenberg 035 - 602 08 57 SoSmDUI" gjtoifls - - Na een lange voorbereiding is het dan ein delijk zover; Karnaval in Knollendam. Op deze avond kunnen alle Karnavalsvierders hun creaties aan de overige gasten tonen en op de muziek van Disco SUNWAY, alle remmen losgooien. Ook deze avond staat in het teken van Karnaval en dat betekent een maximum ^Duin, aan Karnavals-muziek, afgewisseld met een beetje algemeen en voor de jeugd, en een mini mum aan protocol. Vanaf 20.30 uur staan de poorten van onze Knollenburcht in Partycentrum Bos en Duin aan de Bosstraat open voor de Karnavals-vierders en wordt u verwelkomd door onze Raad en Bestuur, waarna om streeks 21.00 uur Prinses Loes met haar Hofdame Elize en Adjudant Frans de zaal zal betreden en de gasten zal verwelkomen en waarbij om ongeveer 22.00 uur de Dansmariekes hun show zullen opvoeren. De ervaring heeft geleerd dat onze Knollen- burcht vanaf-dat moment veranderd in een dansende en zingende menigte die pas zal ophouden als omstreeks 01.30 uur door Vorst Chris het Knollenlied en het lied van onze Prinses Loes, Kom Geef Elkaar de Hand ten gehore gebracht zal worden ten teken dat het feest naar zijn einde loopt. Prinses Loes kennende zal zij u zeker di verse malen voorgaan in de polonaise en zal menig Karnavalsvierder de nodige moeite hebben haar in de polonaise bij te benen. Ook zal zij als Prinses der Narre Knollen er op toezien dat de door haar samenge stelde jury de gasten nauwlettend gadeslaat teneinde ook op deze avond weer een prijsje uit te kunnen reiken aan de best verklede Karnavalist. Als om 02.00 uur de poorten van de Knollenburcht zich achter de gasten heb ben gesloten mogen wij met u hopelijk te rugkijken op een geslaagde Karnavalsavond waarbij we het motto van deze Prinses, "Kom Geef Elkaar De Hand" op diverse wijzen onder de aandacht van de gasten hebben gebracht en met z'n allen hebben gezorgd voor een gezellig, mooi, veilig Karnaval-Zonder-Zinloos-Geweld. Gezien de voorgaande jaren belooft het Knol-lenbal dit jaar wederom een groot succes te worden, reden waarom het raad zaam is om uw kaarten alvast in de voor verkoop te kopen (zie voor de adressen el ders in deze krant). Het tijdstip van gratis toegang is 01.30 uur. Wij hopen Heel Knollendam op dit Knollenbal te mogen begroeten. Alaaf; Alaaf; Alaaf. Rijk van Gardingen President der Narre Knollen. Auto Hilhorst is zeer verheugd om voor de tweede keer Karnavalsvereniging de Narre Knollen met een auto te verblijden. Dit jaar heetten wij de le Prinses Karnaval, Prinses Loes met haar gevolg welkom op ons terrein. Auto Hilhorst zit nu al 8 jaar op het veelbesproken punt aan de Grote Melmweg 2 te Soest. Moeten zij nu weg of mogen zij blijven? Met de Gemeente Soest wordt nog steeds onderhandeld over een nieuwe locatie, maar daarover is nog steeds niets bekend. Wel kunnen wij het bedrijf, dank zij de medewerking van onze verhuurder, voorlopig blijven voortzetten zoals de klant dat van ons gewend is. Auto Hilhorst, een groot in- en verkoopbedrijf in Soest, van alle merken auto's die rechtstreeks van de dealers komen. Op het terrein staan 75 occasions die 7 dagen per week te bezichtigen zijn vanaf 10.50 uur tot zonsondergang. Heeft u vragen, dan is er elke zaterdag van 10.30 uur tot 17.00 uur een Autoshow en zijn wij de gehele dag aan wezig. Voor occasions van ±fl. 000,00tot f25.000,00kunt u dus altijd terecht bij: AUTO HflHOTST GROTE MEV.MWEO ■S3»S"478.

Soester Courant | 2001 | | pagina 31