W BV INDERKARNAVAL jERLA b HOLLANDS KARNAVAL bondag 25 februari van 14.00 tot 17.00 uur 1 mm® m loemen ndere Zondagavond 25 februari 2001 Ë^^JVOENSDAG 14 FEBRUARI 2001 KNOLLENKRANT JD GEKOMEN DOOR: C.V. de narre knollen SOEST - Holland ind 91 82 94 zal losbarsten met daarin diverse optredens, veel muziek, polonaise en natuurlijk enige optredens van de Dansmariekes. Van al dat springen, hossen en zingen krijg je natuurlijk een reuze dorst, daarom heeft de Commissie Kinderkarnaval van onder andere Slijterij Ben v/d Linden, Brood fabriek Pa Schat en De Jongs Roggebrood en snoepgoed en nog meer bedrijven en sponsors limonade en ander lekkers gekre gen om dat aan de kinderen uit te delen. Net als vorige jaren kun je aan het begin van de middag de kleurplaat uit de Knollenkrant inleveren welke door een deskundige jury bekeken zullen worden en de mooiste kleurplaten worden weer be loond met een prijsje. Als je de krant heel wilt houden kun je ook de kleurplaat gebruiken die op de scho len is uitgereikt. Vraag aan de Ouders: Omdat dit een kinderfeest is, verzoeken wij de ouders, net als voorgaande jaren, niet in de zaal te blijven maar in het Café van Party Centrum Bos en Duin op hun kin deren te wachten (pas op met alcohol als u nog moet rijden) en vanaf 16.54 kunt u in de zaal bij de kinderen terecht. Natuurlijk is er een eigen bijdrage nodig om aan dit feest mee te mogen doen. De prijs van de kaarten voor dit Kinderkarnaval hebben wij ook dit jaar, dank zij de giften van sponsors kunnen •■86.90.406 14 or Karnavalvierders beneden de 12 jaar bben de Narre Knollen de Knollenburcht gebouwd tot een feestzaal waar deze ioren Karnaval kunnen vieren en dat zij kunnen zonder hun ouders hebben zij in de afgelopen jaren bewezen. Vanaf 13.30 uur kunnen zij terecht in de Knollenburcht waar om 14.00 uur onder leiding van Prinses Loes met Hofdame Elize en Adjudant Frans een Karnavalsfeest - Soest )35 - 647 12 72 erberg 48 92 5-602 2811 PAGINA 7 Kleurplaat: Inleveren tijdens het Kinderkarnaval. Naam Adres leeftijd Jongen/Meisje houden op 5,00 per kaart voor leden en niet leden. Zij zijn op de voorverkoop adressen en vanaf 13.30 uur aan de zaal te koop. (voor voorverkoopadressen zie el ders in deze krant) Maar denk erom; Vol is Vol. Ook dit jaar wordt Prinses Loes gesponserd door HEKSENH1EL DROP! Ook deze zondagavond willen wij weer onze 'oudere' Karnavallisten, be groeten en met hen onze adverteerders en sponsors. Zonder deze sponsors en adverteerders kunnen wij het Kinderkarnaval, het Seniorenbal en de bezoeken aan de verzorgingshuizen Daelhoven, Mariënburg en Molenschot niet meer organiseren. Op deze avond willen wij hen daar spe ciaal voor bedanken. Met geweldige muziek, verzorgd door Disco SUNWAY van ons eigen Raadslid Leroy de Groot en vrienden én de Eemlander Blaaskapel zal ook deze avond 'voor elck wat wils' geven. Zoals gebruikelijk zullen we ook op deze avond enige gastverenigingen binnen de poorten van onze Knollenburcht mogen begroeten en zal natuurlijk Stadsprins Joris XXV met zijn Kabinet ons ook deze avond met een bezoek vereren. Ook dit jaar hebben wij de toegangsprijs kunnen handhaven op 12,50 per persoon (voor leden in de voorverkoop 7,50). Aangezien het op deze avond om een Karna-vaJsavond gaat is er ook nu weer een deskundige jury aangesteld om de aan wezigen te beoordelen op hun vermom mingthema, uitbeelding en algehele pre sentatie. Aan de persoon of groep die naar de mening van de jury het mooiste, gekst of ludiekst is gekleed en gedurende het grootste deel van de avond zijn uitbeelding trouw is gebleven zal Prinses Loes een prijsje uitreiken, maar bedenk wel dat het bij Karnaval niet gaat om de prijzen, maar om het meedoen. Vanaf 20.30 uur is de zaal van onze Knollenburcht in Party Centrum Bos en Duin aan de Bosstraat open en zult u ver welkomt worden door onze Raadsleden en Bestuur terwijl omstreeks 21.00 uur Prin ses Loes met haar Adjudant Frans en Hof dame Elize hun intrede zullen doen waarna het feest in volle kracht kan losbarsten. Naast de bekende voorverkoopadressen (zie elders in deze krant) zijn er natuurlijk ook kaarten aan de zaal te koop, maar daar betalen ook de leden dan de volle prijs.

Soester Courant | 2001 | | pagina 33