Spanning bij ATP met Van Dam Sports Bittere smaak bij Red Stars Wervelende show SoVoCo VVZ'49 schiet met scherp Rauch achtmaal trefzeker waren, baarn Districtstitels voor Tim en Ilse Vaessen De Duinkikkers op tweede plek Sportprogramma PAGINA 15 DeVolCo'88 zevende slachtoffer in de Bunt: 4-0 VOLLEYBAL Ploeg wacht met smart op Zuidvogels: 0-6-winst Eemvogels buigt achterstand om: 14-12 PAGINA 14 WOENSDAG 21 FEBRUARI 2001 SOESTER COURANT KORFBAL De Springbokken derde bij ploegen BADMINTON 40.495,- I TENNIS 1 Basketballers vechtend onderuit in klassieker [basketbal u verder... Meubels Parket leuren Verlichting out en bouwmaterialen >aarn tel 035 548 61 11 iend 9.00 tot 18.00 uur >9.00 tot 21.00 uur Tim en Ilse Vaessen hebben zon dag de districtstitel badminton bij de jeugd veroverd. Het tweetal plaatste zich zaterdag voor de hal ve finales die een dag later in Amersfoort plaatsvonden. In de klasse -19 jaar klopte Tim in de halve finale Rik Top met 15-13, 15-13 om vervolgens in de eind strijd met 15-6, 15-7 van Ruud Bosch te winnen. Met Rik Top werd hij ook kampioen in het dub belspel en om het succes compleet te maken, sloeg hij met Mirte Sta pel uit Amersfoort ook de ge mengd dubbeltitel binnen. Zus Ilse deed het bijna net zo goed. Zij won het enkelspel in de klasse -15 jaar en pakte de dub beltitel in de -klasse 17 jaar. In die leeftijdsgroep behaalde ze ook de eindstrijd met Tim Geertsen uit Malden. Deze ging voor de Soes- terse en haar partner in drie games verloren. De Duinkikkers behaalde in het weekeinde de tweede plaats tijdens de jaarlijkse swimmeet in Amster dam, waaraan 10 ploegen deelna men. Het toernooi begon goed met een eerste en derde plaats bij de wisselslag-estafettes, die een beker opleverden. Daarna begonnen de persoonlijke nummers; waarbij veel persoonlij ke records sneuvelden en een aan tal medailles werd weggekaapt. Ook werden veel punten gescoord door de 'oudere' zwemmers San dra Kuyer en Pieter Damen, die dit seizoen weer teruggekomen zijn. Het slotstuk was de 10 x 25 meter vrije slag estafette. Hierbij eindig de Duinkikkers op de tweede plaats. (VRIJDAG 23 FEBRUARI Basketbal 21:00 uur Argon 2-Red Stars (D) (Mijdrecht) ZATERDAG 24 FEBRUARI Basketbal 19:30 uur Red Stars (H)- Crackerjacks (Beukendal) Voetbal 14:30 uur Advendo'57-VVZ'49 (Lunteren) ZONDAG 25 FEBRUARI Handbal 14:10 uur Smeeing/BDC (H)- UGHV (Beukendal) Korfbal 18:20 uur Antilopen 6-Eemvo- gels Voetbal 14:00 uur Soest-Hilversum (Bos straat-Oost) 14:00 uur SEC-Victoria (Bos straat-West) De volleybalsters van STAM/ SoVoCo hebben het talrijke publiek in de Bunt weer eens ouderwets getrakteerd op een wervelende show. Alleen in de vierde set (28-26) kenden de Soesters enige problemen met slachtoffer DeVolCo'88. De eclatante 4-0-zege was de ze vende thuiswinst met zulke cij fers in acht wedstrijden. De formatie van Gert Veldhuizen overklaste de opponent uit Deven ter op alle fronten. De bezoekers hadden vooral met de service van de thuisploeg grote problemen. Spelverdeelster Monique Wisme- ijer, die de touwtjes strak in han den had, sloeg liefst vier aces. Ook Linda Ellenbroek was met haar gewaagde, tactische opslag die maximaal anderhalve meter achter het net terechtkomt, zeer goed op dreef. Veldhuizen daarover: 'Ik ken niemand die deze service zo goed beheerst dan zij'. De Veenendaler was zeer content met deze mooie overwinning. 'Er zat weer lijn in het spel. We kon den de rust goed bewaren', zei de coach. Veldhuizen wond zich al leen op over de uitvoering van zijn team in de vierde set. Daarin ke ken de volleybalsters voortdurend tegen een achterstand aan die pas in de slotfase in een voorsprong omgebogen kon worden. 'Die set was gewoon slecht', aldus Veldhui zen. Het ondermaatse niveau bleef evenwel zonder gevolgen. Het ont beerde DeVolCo'88, in degrada- tiezorgen, aan kwaliteit om de thuisploeg een set afhandig te ma ken. Met 28-26 viel definitief het doek voor de Deventer ploeg. Het verschil in de voorgaande drie sets was schrijnend. Met 25-15, 25-12 en 25-18 denderden de vol leybalsters over hun tegenstander heen. Grote attractie zaterdagmid dag was Saskia Faber. Op de 30- jarige middenaanvalster stond geen maat. Ze haalde bijna een honderd procent score uit haar aanvallende acties. Veldhuizen was lovend over haar spel. 'Saskia heeft in een zeer korte tijd heel veel ge leerd. We hebben haar uitgelegd dat ze wat meer in de uiterste hoe ken moest slaan. Dat heeft ze ver schrikkelijk goed gedaan'. Appeltje De komende weken is STAM/ SoVoCo gevrijwaard van competi tieverplichtingen. Het eerstvolgen de competitieduel staat voor 10 maart op het programma. De vol leybalsters reizen dan af naar Apeldoorn om tegen Alterno te spelen. De Soesters hebben nog een appeltje te schillen met deze ploeg. Eerder in het seizoen, 18 november, leed STAM/SoVoCo de enige thuisnederlaag in de eer ste divisie. Toen werd het 0-4 voor de Apeldoornse formatie. Na dit duel kan Veldhuizen pas uitspraken doen of zijn team weer volledig het lek boven heeft. Want zijn ploeg laat het afweten in de uitwedstrijden. In het jaar 2001 speelden de Soesters tot nog toe drie duels op vreemd terrein en die gingen allemaal verloren. Achter eenvolgens DOK, Sneek en Lycur- gus waren met 3-1 te sterk. 'De slechte serie is nog altijd niet on derbroken'. De volleybalsters spelen ter voor bereiding van de beslissende fase twee oefenduels. Op woensdag 28 februari speelt STAM/SoVoCo tegen Nessellande, de nummer drie uit de eredivisie. Op zaterdag volgt de uitwedstrijd in Nieuwe- gein bij Vrevok, de oude club van Veldhuizen. Heren Het herenteam van STAM/SoVo- Co kan met een gerust hart de pauze van enkele weken ingaan. De volleyballers kenden weinig clementie in de derby met het Baarnse Touché'86. In sporthal de Trits hadden ze een 'makkie': 0-4. Coach Jurjan van Slooten had meer tegenstand verwacht van de Baamaars die in de onderste regio nen van de promotieklasse verke ren en de punten dus hard nodig hadden. 'Het viel reuze mee. Het was een makkie', zei Van Slooten die zeer tevreden was over het spel van zijn ploeg. STAM/SoVoCo maakte korte metten met de thuisploeg en won de eerste twee sets zeer eenvoudig met 25-15 en 25-17. In de derde set was het niveau beduidend min der. Er sloop wat nonchalance in het spel van de Soesters. 'De ploeg hield zich niet aan de afspraken en ging uit de positie lopen', verklaar de Van Slooten. Het had geen ge volgen, want ook de derde set was een prooi voor de bezoekers, 25- 20. De vierde set bleek een forma liteit. Via een hoog tempo en goe de opslagen verwezen de Soesters hun streekgenoot met 25-8 hard handig naar het tweede plan. VOETBAL zaterdag WZ'49 wacht met smart op de krachtmeting met Zuidvo gels. De Soester formatie moet nog enkele weken geduld heb ben, maar ze lijkt er niettemin helemaal klaar voor. Deze con clusie kan getrokken worden na het uitduel bij WV-HEDW, waarin de groenwitten de Am sterdammers achteloos opzij zetten: 0-6. Een opmerkelijke rol was er zater dag weggelegd voor Gijs Schaap, zowel in positieve als in negatieve zin. De topscorer van VVZ'49 speelde in de eerste helft de ster ren van de hemel en produceerde een glaszuivere hattrick. Kort na de pauze sloeg het noodlot voor Schaap toe. De aanvaller liep een vervelende bovenbeenblessure op en moest zich laten vervangen door Marcel van Essen. 'We moe ten even afwachten wat er precies met hem aan de hand is, maar waarschijnlijk is het een spier- scheuring. Dat zou heel erg jam mer zijn', zei leider Peter van de int. Het verlies van Schaap deerde WZ'49 op het veld bijster weinig. Ook na rust deelden de Soesters de lakens uit en stuurden WV- HEDW van het kastje naar de muur. In de tweede helft maakte de ploeg van Steef van de Ooster kamp nog eens drie doelpunten. Wie dacht dat het elftal in Amster dam een moeilijke middag zou ondervinden, kwam al in de ope ningsfase bedrogen uit. In de zes de minuut stuurde linkervleugel verdediger Alemdar Kurt André Jansen weg. Dè behendige aanval ler bediende Schaap op maat. Diens kopbal verdween in de hoek van het Amsterdamse doel, 0-1. Tien minuten later was het op nieuw raak en wederom mocht Schaap de felicitaties van zijn teamgenoten in ontvangst nemen. Jordie Brouwer was de aangever. De comfortabele 0-2-tussenstand bleef tot vlak voor rust staan, toen Schaap ook de derde treffer voor zijn rekening nam. De aanvaller reageerde alert bij een defensieve blunder aan Amsterdamse zijde en liet de doelman andermaal kans loos, 0-3. Nadat Van Essen voor Schaap in het veld was gekomen, bleef WZ'49 aandringen. De bezoekers combineerden, ondanks een moei lijk bespeelbaar veld, er lustig op los. Doelpunten konden dan ook niet uitblijven. Halverwege viel de 0-4. Na een goede actie van Hid- de Reitma scoorde Richard Rade maker zijn zevende seizoenstreffer. In de slotminuten verzilverden de Soesters nog eens twee mogelijk heden. Bas van Doorn benutte een strafschop nadat Jansen onregle mentair was gestuit. In de slotmi nuut bepaalde Jansen de eindtijd op 0-6. De vleugelspits kreeg de bal kinderlijk eenvoudig in de voe ten geschoven en knalde binnen. De achterstand van WZ'49 op Zuidvogels blijft drie punten. De Huizense ploeg haalde eveneens flink uit. In Leusden versloeg de koploper Roda'46 met 2-6. Beide tweedeklassers zijn veel te sterk voor de andere ploegen en gaan het kampioenschap onderling uit vechten. WZ'49 en Zuidvogels zijn elkaar evenwel nog niet tegen gekomen. De 'clash' staat pas over enkele weken op het programma. Voor het zover is, moeten de Soes ters proberen om in het spoor te blijven van hun naaste concurrent. Zaterdag nemen ze het op tegen Advendo'57. De Ederveners hiel den WZ'49 anderhalve week ge leden op een minieme 1-0. Aan de Eemweg was Schaap de doelpun tenmaker. Daarna volgen twee thuisduels. Eerst komt rode lantaarndrager Hoevelaken op bezoek. Vervol gens is Roda'46 aan de Eemweg de opponent. Dit elftal was eerder in het seizoen verantwoordelijk voor een van de twee nederlagen die WZ'49 in de tweede klasse heeft opgelopen. iet Vleescentrum jtels met o.a.: i - div. salades - steengrill en fondue .nd verbaasd. 1, comfort en Tegen het derde team van Hui zen heeft Eemvogels zaterdag middag een klinkende over winning geboekt. De korfbal lers waren in Aqua Indoor te sterk (14-12) voor de bezoe kers met wie in de heenwed strijd remise (18-18) overeen was gekomen. Met acht doel punten speelde Kathja Rauch een zeer productieve rol. Twee welgemikte afstandschoten van haar leverden Eemvogels een 2-0-voorsprong op die door Da- niëlle Ras werd uitgebouwd. Daar na stokte de aanval van de Soes ters die vanwege blessures weder om in een gewijzigde samenstelling moesten acteren. Huizen bekwam van de eerste schrik en trok de stand recht: 3-3. In het verdere verloop van de eerste helft ging de strijd gelijk op. Namens Eemvo gels scoorden Almar Lijfering en Oog voor de bal onder de korf in Aqua Indoor. Foto: Herman van Dam De heren van de Springbokken zijn derde geëindigd in een jaarlijk se ploegenwedstrijd tussen de bes te turners uit de regio. Voor het eerst sinds 1993 gaven de Soesters acte de presence. Met onder meer tweede plaatsen bij de vrije oefe ning, op de brug en de rekstok le verden Willem Strijbosch (10c), Bas Bons (llc), Eric van Zandwijk (15c) en Jacon Vriend (17c) een goede prestatie. raag naar on*e gunstige maandtarieven. Een ingelijst shirt met handte kening van dubbelspecialist "Voodbridge, grote tennisbal- llen en borden met de onder schriften van legers tennissers, een uitgebreide verzameling aoto's en een breed assortiment gesigneerde spullen vormen de kastbare herinneringen aan de (be)spanning, waarvoor Van Jam Sports zorgt tijdens de ATP-toernooien in Nederland. 3p alle belangrijke evenemen ten op vaderlandse bodem zor gen Piet en Peter Hoek, EIbert gn Bob Karelse en Jan van Veen voor de gewenste bespan- liling van de rackets, waarmee jle toppers hun slag proberen te [slaan. teze week maakt het vijftal lange lagen in Rotterdam, waar onder ideren Safin, Kafelnikov, Corret- ja, Enquist, Henman, Ferrero, Kie- fer, Schalken en Pioline het met 95.000 toeschouwers één van de :st bezochte indoortoernooien ter lereld (ABN/Amro) op hun laam willen schrijven. In juni staan de Soesters bij de Heineken Trop- ~iy voor dames en heren in Rosma len en een maand later slaan ze hun tenten op in Amsterdam voor de Energis Dutch Open. Of er nu I dames of heren spelen, de onder grond bestaat uit gras, hardcourt of gravel, en ongeacht de individue le wensen van de tennissers, de bespanners van Van Dam Sports staan inmiddels bekend als specia listen. Al jaren zijn ze een ver trouwd gezicht op de toernooien van het ATP-circuit. 'Het geeft vertrouwen bij de spe lers wanneer ze iedere keer dezelf de gezichten zien, dat is niet over al zo. Ze vinden het fijn, dat ze weten met wie ze te maken hebben en dat ze op ons kunnen rekenen. Belangrijk is dat we met een aan tal mensen heel veel aankunnen en Vorig jaar stond Juan Carlos Ferrero in de halve fi nale van Wimbledon, in december won hij met Span je de Davis Cup, twee weken terug werd hij door Ne derland uit de eerste ronde van dat toernooi geknikkerd en nu staat hij te spelen in het ABN/Amro-toernooi in RotterdamÓp de foto wordt hij geflankeerd door de bespanners (v.l.n.r) Jan van Veen, EIbert Karelse, Piet en Peter Hoek. continue kwaliteit leveren', zegt Piet Hoek van de sportzaak met vestigingen aan de Van Weede- straat in Soest en de Leusderweg in Amersfoort. 'Als tennisspecialist is het prachtig om op zo'n toernooi te staan, maar de bespanservice blijft natuurlijk hetgeen waar het om draait tijdens de ATP-toernooien en dat verlie zen we niet uit het oog.' Samenwerking Vandaar dat Hoek en Karelse bij zonder blij zijn met de nieuwe sa menwerking met Babolat, de we reldmarktleider op het gebied van snaren, accessoires en bespanma chines. Alle toppers spelen ermee, ook als ze niet onder contract staan bij Babolat. Hoek: 'Babolat heeft het assortiment enorm uitge breid en is echt baanbrekend aan de gang. De snaren zijn zo goed, dat iemand als Krajicek ze gewoon koopt.' Vandaag wordt in Ahoy een over eenkomst getekend voor een drie jarige verbintenis tussen de Fran se producent en Soester sportzaak. Hoek: 'We zijn benaderd door Babolat. Ze drong erop aan, dat we onze bespanservice zouden koppelen aan hun apparatuur. We beschikken nu over vier bespan machines en een testcomputer en hebben in de winkel de snaren en accessoires van Babolat.' Van Dam Sports wordt tevens be trokken bij de productontwikkeling van de snarenspecialist. Voordat nieuwe rackets op de markt ko men, mag Van Dam Sports ze uit testen, hetzelfde geldt voor de sna ren. 'We werken nauw samen met negen tennisverenigingen uit Soest, Soesterberg, Baarn en Amersfoort en een groot aantal trainers. We kunnen dus tennissers uit de regio met de nieuwe rackets laten spelen en de bevindingen doorgeven aan Babolat. We gaan intensief com municeren, zijn in Nederland een speerpunt voor Babolat en lopen daarin voorop. Onze naam komt ook exclusief op een aantal snaren te staan.' In zijn zaak speelt Hoek ook in op de nieuwe partner. Voor zijn klan tenkring voert Hoek een bespan abonnement in, zodat het voor ie dereen voordeliger is zijn racket opnieuw te laten bespannen. Een abonnement geeft recht op tien behandelingen en keuze uit een aantal snaren. Vooral voor gezin nen is dat voordelig, maar ook in dividuen kunnen een 'strippen kaart' aanschaffen en die met an deren benutten. Contact Sinds vrijdag zijn de bespanners al in Rotterdam aan de gang, nog vier dagen hebben ze voor de boeg. Hun professionele werk gaat daar gepaard met het menselijk contact met de spelers. 'Ja, vele kennen ons al en vragen hoe het gaat en vertellen iets over hun tour. Soms komen er spelersvrou wen met kind een kopje koffie bij ons drinken. Je bouwt wel leuke contacten op. Magnus Norman was net hersteld van een hartkwaal en speelde in Amsterdam weer voor het eerst. We hadden die week intensief contact met hem. Een poos later was hij de nummer één van de wereld. Toen hij ons in Rotterdam zag, stapte hij meteen op ons af. Zo'n jongen blijft ge woon met beide benen op de grond staan. De Zweden zijn so wieso meer dan gemiddeld geïnte resseerd in het menselijke aspect. De Fransen zijn ook allemaal po sitieve gosers en hebben helemaal geen vedetteneigingen', aldus Hoek. De meesten zijn ook bereid iets terug te doen. 'Vorig jaar vroegen we in Amsterdam Lapentti en Di Pasquale of ze een half uurtje handtekeningen wilden uitdelen in onze stand. Dat doen ze dan, dat zijn allemaal leuke dingen. In de loop van een week, wanneer er steeds meer spelers zijn uitgescha keld en het iets minder druk wordt, kun je soms even een kijk je nemen, maar het is vooral hard werken. In Rotterdam wordt ook 's avonds gespeeld en maken we da gen van acht uur 's morgens tot twaalf uur 's nachts. Het1 is echter zo leuk, dat je de gevoelens van vermoeidheid wegdrukt.' Rauch, maar de ploeg kreeg ook drie doelpunten om de oren. Huizen begon zich steeds meer thuis te voelen aan de Dalweg en vergrootte de marge tot twee doel punten, maar vanaf dat moment kwamen de aanvalsvakken van Eemvogels beter uit de verf. Rauch gooide de bal viermaal door de korf, Ras, Lijfering en Pieter de Waard waren ook doelgericht be zig en zo kon het gebeuren, dat de Soesters wegliepen bij hun gasten: 12-9. De wedstrijd leek gewonnen, maar toch lukte het Huizen de spanning terug te brengen (12-11). Onge veer vijf minuten voor tijd zorgde Sjoerd Lub voor wat meer lucht, waarna de hoop van Huizen op een succesje in rook op ging. Nie mand anders dan Rauch zette met haar achtste treffer haar handteke ning onder de zege. De sfeer en wederzijdse be langstelling tijdens Red Stars- Shooters was misschien niet meer zo intens zoals in het ver leden van deze klassieker, spannend en onvoorspelbaar was het duel tussen de Soester en Bunschoter basketballers als weleer. De beslissing viel pas in de laatste minuut, Red Stars, voorlaatste, trok aan het kortste eind tegen de stevige middenmoter: 69-71. Bij nipte nederlagen blijft meestal een bittere smaak over en dat was zaterdagavond in sporthal Beuken dal ook het geval. Red Stars had namelijk kunnen winnen, maar verzuimde dat. Volgens trainer/ coach Hans de Rond deels doordat zijn ploeg tactisch over te weinig uitgebalanceerde spelers beschikt. Peter van der Neut is wel iemand die het spelletje kan lezen en regis seren, maar de routinier komt op het conditionele vlak te kort, zodat junior Tommy van Eeten zich lan ge tijd met de spelverdeling moest bezighouden. De andere optie heet Bob Philion, maar de Amerikaan was zaterdag'niet in vorm en werd daarom in beide helften snel terug gehaald naar de bank. De rolverdeling bij Red Stars was duidelijk. Bob Kooter en Marco van Maanen moesten de gevaar lijkste tegenstanders uitschakelen, terwijl Guido La Rose en Frank van der Wal in de aanval hun kunstjes moesten vertonen. Na een aarzelende openingsfase (6-13) kreeg Red Stars het door. De ver dediging werd dicht getimmerd en met snel basketbal en soms prach tige scores liepen de Soesters in ineltreinvaart naar een 30-24- voorsprong. Rigoureus Op dat moment was er een kwar tier gespeeld en de inzet had zijn tol geëist. Kooter en Van Maanen hadden drie persoonlijke fouten achter hun naam staan en werden uit voorzorg door De Rond ver vangen door de jonge garde. De Rond handelde evenwel te rigou reus door ook onder anderen Van der Wal rust te gunnen en de des organisatie nam bij Red Stars de overhand. Shooters scoorde acht tien punten op rij en kon ontspan nen gaan rusten. Daarna leek het er eventjes op, dat Red Stars zou worden afgedroogd, maar evenals in de eerste helft her vond de ploeg zich na een minder succesrijke aanvangsfase. De spe lers liepen de benen onder hun lijf vandaan en de longen uit hun lijf en snoepten steeds meer van de achterstand af, die vier minuten na de pauze zeventien punten be droeg. Met drie scores op rij zette Van Eeten de inhaalmars in. De defensie sloot de rijen weer, Red Stars heerste in het eigen lucht ruim en haastte zich naar de over kant. Ineens lukte vrijwel alles weer. Het verschil liep terug tot tien punten en toen de Bunscho- ters al twee van hun drie time-outs hadden opgenomen, was er - met nog zeven minuten op de klok - weer van alles mogelijk: 56-58. Uitgerekend in die fase wist Red Stars zich geen raad met het tem po in de wedstrijd en leidden spoed en verkeerde beslissingen tot veel balverlies. Het was alle maal inherent aan de betrekkelijke onervarenheid van Red Stars dat echter vocht als leeuwen. Ook Shooters handelde soms hals over de kop, maar mocht nog wel in alle rust vanaf de vrije worplijn aanleg gen. Hoewel er maar drie van de acht pogingen doel troffen, was het vier minuten voor tijd zomaar 56- 65 en was Red Stars geslagen, zo leek het. Een laatste krachtsinspanning werd bijna succesvol en met onder meer een onmogelijke driepunter van La Rose (37 punten) moest Shooter in de voorlaatste minuut opnieuw in conclaaf: 65-66. Door een reguliere treffer van Shooters en balverlies van Red Stars, moes ten de Soesters gaan forceren, waardoor Shooters nog een paar keer aan de vrije worplijn mocht plaatsnemen. Ditmaal vielen drie van de vier schoten goed: 65-71. Nog een onwaarschijnlijke drie punter en de bonus (na een dom me fout) van La Rose betekende 69-71, maar in de resterende zeven seconden haalde Shooters passend het einde. Daardoor blijft Red Stars op de één-na-laatste plaats in de eerste rayonklasse staan en moet nog steeds worden gevreesd voor de gradatie die vorig seizoen op het nippertje kon worden afgewend. Evenals de Soesters hebben SBU en Argon slechts zes punten verza meld. Bij deze tegenstanders moe ten De Rond en co. nog op be zoek, maar zaterdag komt eerst het Frank van der Wal heeft al één hand bij de bal, terwijl Christian Glerum ook in de lucht hangt voor de verdedigingsrebound. Foto: Herman van Dam Amersfoortse Crackerjacks naar Beukendal (aanvang 19:30). Dames Bijna zorgde het damesteam van Red Stars voor een aangename verrassing tegen Quick Runners. De koploper uit Huizen was hard op weg naar een nederlaag, maar draaide de zaken in het laatste kwart van de wedstrijd om. Red Stars leidde zaterdagmiddag in Beukendal halverwege met 32-26, bouwde die voorsprong uit naar 38-29, maar kreeg vervolgens te maken met een hechtere defensie van Quick Runners. De gevolgen waren pijnlijk: 50-57.

Soester Courant | 2001 | | pagina 15