P >\D Deelen Makelaars mm «jii Schoeman te koop NVM MHCl W) VVZ'49 Een publicatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken, verzekeringen NVM na WOENSDAG 21 MAART 2001 SOESTER COURANT PAGINA 14 WOENSDAG 21 nvm Soesterbergsestraat 43, Soest PU] Telefoon: 035 - 601 53 60 nvm www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met 'n NVM-makelaar koop je zonder zorgen. 1.225.000.-k.k. HOI VAN ROUWENDAAL MAKELAARDIJ: ÜW MAKELAAR IN DE REGIO! VAN ROUWENDAAL MAKELAARDIJ HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met 'n NVM-makelaar koop je zonder zorgen. VenipS Makelaardij O.g. Soesterbergsestraat 79, Soest. 035 -601 61 51 Koploper A HOCKEY Makelaardij o.g. ilteiii Ploeg lijstaanv VOETBAL ater< te KOOP Geheel geren, vrijstaand woonhuis met vrijst. garage/praktijkruimte. Bj.: 1935, opp.: 380 m2, inh.: 425 m3. Ind.: ruime hal, kelder, L-vormige woonk. met schuifpui naar tuin, open luxe keu ken. Verd.: 2 grote slaapk. (v/h 3), badk. Vaste trap naar grote zolder (mog/voor 2 kamers). Perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs: f. 919.000,- k.k. Ook 's zaterdags geopend: van 9.30 -13.00 uün C83 I Soest Rubenslaan 160 Soesterberg Gemmi 233 0p bovenste woonlaag gelegen verrassend ingedeeld hoekappartement met vrij uitzicht, balkon op het zuiden en berging in de onderbouw. Het gehele appartement is voorzien van dubbel glas, gestucte wanden en laminaatvloeren. De oorspronkelijke indeling is gewijzigd met betrekking tot de woonkamer en de slaapkamers, waarbij de woonkamer gesitueerd is op de plaats van de voor malige 2 slaapkamers. De slaapkamer heeft de plaats ingenomen van de oorspronkelijke woonka mer. Door de plaatsing van een schuifpui in de woonkamer krijgt men de beschikking over een zeer zonnige woonkamer, waarbij de houtkachel en laminaatvloer bijdragen aan de sfeer. De luxe, in 1999 geïnstalleerde keuken is voorzien van een vaatwasser, een 5-pits gaskookplaat, een RVS afzuigkap en oven. Indeling: gang, toilet met fonteintje, meterkast (7 groepen met aardlekscha- kelaar), ruime woonkamer met provisiekast, balkon met houten vlonders, keuken met vaste kast, bijkeuken, riante slaapkamer met extra zijgevelraam en toegang tot doucheruimte. Het appartement is keurig onderhouden en zeker een bezichtiging waard. In combinatie met het appartement is een in de onderbouw gesitueerde garage te koop. Koopprijs garage 42.500,-. Oplevering in overleg. Vraagprijs 121.386,21 k.k. 269.000.- k.k. Aan de rand van Soesterberg, nabij bossen en uitvalswegen gelegen, goed onderhouden in 1987 gebouwde hoekhoutskeletwoning (325 m3) met 26 meter diepe achtertuin op het zuiden, v.v. royaal tuinhuis. Perceel van 257 m2. Ind.: vooringang, vestibule met garderobekast en vernieuwde meterkast, gang met royaal toilet met wastafelmeubel, inpandige berging (tevens van buiten te bereiken). Tuingerichte, zeer lichte woonkamer met laminaatvloer en schuifpui (volledige breedte van de kamer) naar achtertuin. Open keuken v.v. div. inbouwapp. en veel kastruimte. De keuken is van de woonkamer gescheiden doo; middel van een bar. Verd.: trap m. bordes, royale overloop met stookruimte. 3 slaapk. waarvan 2 met inbouwkasten. Zeer rui me, geheel betegelde vernieuwde badkamer in lichte kleurstelling met ligbad, douchecabine, luxe wastafelmeubel en 2e toilet. Vanuit de badkamer te bereiken was-/strijkkamer met was machine- en drogeraansl. De woning wordt verwarmd d.m.v. heteluchtverwarming en is v.v. dub bel glas, dak-, spouw- en vloerisolatie. Vraagprijs 235.S11.93 k.k. 5f9.Q00.- k.k. Soest De Batenburg 57 Huizen Labradorstroom 87 Op historische locatie in het centrum van Soest gelegen royaal penthouse (1994) met zeer luxe afwerkingsniveau en centrale ligging nabij NS-station en winkelgebied Van Weedestraat. Het appartement beschikt over een eigen parkeervoorziening en berging in onderbouw. Indeling: centrale besloten entree vanaf Prins Bernhardlaan met trap penhuis en lift. Entree, ruime hal, meterkast. Royale L-vormige woonkamer met toegang tot dakterras van circa 20 m. met zuid-oost ligging. Open luxe keuken in lichte kleurstel ling voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aparte bijkeuken met c.v. combiketelop- stelling en was-/drogeraansluiting. Badkamer met wastafelmeubel, ligbad, doucheca bine en 2e toilet (geheel in camee kleurstelling). Hoofdslaapkamer van circa 20 m2,2e slaapkamer met gastenbadkamer met wastafel en douchecabine. Vloeroppervlak exclu sief terras circa 125 m2. Kwalitatief hoogwaardig appartement met uitzonderlijke ligging en vrij uitzicht. Oplevering in overleg. Vraagprijs 555.880,76 k.k. Exclusief hotel-serviceappartement (1997) met ruim terras, loggia, eigen identiteit en optimale privacy. Hoog afwerkingsniveau en optimaal geïsoleerd en beveiligd. Het ap partement biedt een fantastisch uitzicht over de jachthaven en het Gooimeer. Indeling: entree via hotelreceptie met video beveiligde entree naar lift en trappenhuis. Op 1e eta ge eigen voordeur met hal, garderobe en toilet. Woonkamer met schuifpuien naar log gia en terras, parketvloer en open inbouwkeuken met diverse inbouwapparatuur. Stu- deer-/werk-/logeerkamer met 2e badkamer. Bijkeuken met aansluiting wasmachine. Bergkamer. Aan terras grenzende ouderslaapkamer met inloopgarderobe en badka mer. Diverse vaste kasten en garderobes. Totale vloeroppervlakte appartement circa 240 m2, terras 70 m2. Garage in afgesloten souterrain tevens bereikbaar per lift. Mo gelijkheid exclusieve botenligplaats bij te huren. Servicekosten hotel ca. 320,- per maand. Servicekosten WE ca. 370,- per maand. Oplevering in overleg. Vraagprijs€1.066.383,51 k.k., 2.350.000." k k Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Makelaars Tevens kantoren In Almere. Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp.Houten, Lelystad, Leusden, NIJkerk, Tiel en Veenendaal NVM Prins Hendriklaan Rustig en aantrekkelijk gelegen goed onderhouden driekamer hoekap partement in servicecomplex "Hoog Soestdijk". Nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree, hal, dichte keuken, werkkamer, badkamer met doucheca bine, wastafel en aansluiting wasma chine en droger, separaat toilet, woon kamer van circa 25 m2 met aansluitend slaapkamer en loggia. Servicekosten bedragen voor 1 persoon 4.479,- per 3 maanden en voor 2 personen 5.181,- per 3 maanden (inclusief warme maaltijden). Aanvaarding in overleg. Koopsom f 100.000,- k.k. Soest Choristenpad Rustig gelegen ruime middenwoning met schuur, parkeerplaats en een achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, gang, toilet, woon kamer met plavuizenvloer, open keu ken. Verdieping: overloop, drie slaap kamers, badkamer met douche en toilet, vaste trap naar zolder met rui me kamer en bergruimte. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 425.000,- k.k. Soest Speenkruidstraat Op zichtlokatie gelegen goed onder houden midden drive-in woning met vergroot balkon op het zuidoos ten. Indeling: entree, garage, tuin kamer met toegang tot de tuin. 1e verdieping: woonkamer met par ketvloer, vergroot balkon en elek trisch bedienbaar zonnescherm, keuken met american kitchen, toilet en provisiekast. 2e verdieping: ouderslaapkamer (vh 2 kamers) met laminaatvloerslaapkamer met laminaatvloer en badkamer met ligbad/douche, vaste wastafel, toilet en wasmachine-aansluiting. 3e verdie ping: ruime slaapkamer met dakterras en vijfde slaapkamer. De woning is voor zien van gas c.v. en gedeeltelijk thermopane beglazing. De tuin heeft een ach terom en is fraai aangelegd met vijver. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs fl. 525.000,- k.k. Van Weedestraat Eikenlaan Soest In het centrum boven de nieuwbouw van Banketbakkerij Verkley onder architectuur te bouwen luxe mai- sonnette met dakterras van circa 20 m2. Indeling: aparte opgang, entree, gang, toilet, ruime woonkamer met open keuken. Verdieping: over loop, twee ruime slaapkamers, bad kamer. Het appartement is voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Nabij winkels, openbaar vervoer en bossen gelegen charmant vrijstaand woonhuis met garage (voorzien van c.v.) en een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Perceelopp. 514 m2. Indeling: entree, hal, toilet, eetkeu- ken van 25 m2 met inbouwappara tuur en vloerverwarming, provisiekel der, ruime woonkamer ca. 40 m2 met open haard, erker en serre met open slaande deuren naar terras. Verdieping: 2 slaapkamers, badka mer met ligbad/douche, toilet en dubbele wastafel. Vlizotrap naar bergzolder met dakraam. De woning is optimaal geïsoleerd en voorzien van V.R. ketel (1999). Achter de woning bevindt zich een gastenverblijf voorzien van c.v. en warm/koud water. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 875.000,- k.k. Hilversum Perfect gelegen gemoderniseerd uit gebouwd halfvrijstaand woon huis met schuur en een vrije beslo ten tuin op het zuiden. Bouwjaar 1923. Perceeloppervlakte 328 m2. Indeling: entree, hal, provisieruim te, toilet, woonkamer en suite ca. 40 m2 met parketvloer en open haard, keuken met inbouwapparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, badkamer met ligbad, douche en toilet. De woning is voorzien van gas c.v. en geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Op een aantrekkelijke en rustige lo catie gelegen karakteristiek vrij staand woonhuis met garage en carport en een vrije besloten achter tuin. Bouwjaar 1931. Oppervlakte 365 m2. Inhoud 500 m3. Indeling: vestibule, hal, provisiekel der, toilet, ruime woonkamer met parketvloer, open haard en serre to taal ca. 50 m2, dichte woonkeuken. Verdieping: twee ruime slaapka mers, badkamer met ligbad, douche en toilet, vaste trap naar zolder met twee kamers. Voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk dubbele beglazing. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs f 1.250.000,- k.k. SOEST VAN LENNEPLAAN 8 I Vraagprijs n.o.t.k. Op rustige locatie in Soest Zuid ge- 4 legen 2/1 kap woning met vrij staande garage en opstelplaats voor de auto. De woning biedt veel privacy en is uitgebouwd aan de zij kant in 1999. Indeling: entree/hal met lambizering, mk, vrijhangend toilet, lichte woonkamer, plavuizen vloer met vloerverwarming, keuken met inbouwapparatuur, betegelde bijkeuken. 1e verd.: 3 slaapk. met vaste kasten, badkamer met douche, wastafelmeubel, vrijhangend toilet en vloerverwarming. 2e verd.: vaste trap naar zolder. Bijz.. de woning is de afgelopen 6 jaar grondig gemoderniseerd. Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing, tevens is de woonkamervloer volledig geïsoleerd. Kavelopp.: 372 m2. Bj. ca. 1960. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 285.000,- k.k. Op rustige locatie, nabij bosrand en alle voorzieningen, goed onderhou den 3-kamerappartement (voor heen 4) op de 2e woonlaag met berging in de onderbouw. Het ge hele appartement is keurig onder houden en gemoderniseerd. Inde ling: royale sfeervolle woonkamer met zowel aan de voor- als aan de achterzijde een balkon. Het balkon is eveneens bereikbaar vanuit de keuken. Ruime ouderslaapkamer aan de achterzijde met tv-aansluiting en fraai wastafelmeubel. Tweede slaapkamer aan de achterzijde. Het sa nitair is vernieuwd: doucheruimte met douchecabine en thermostaat kraan, separaat toilet met fontein. Eenvoudige maar keurige keuken met cv-opstelling en aansluiting voor wasmachine. Portiek met intercom installatie. Servicekosten bedragen ca. 150,- per maand. Aanvaarding in overleg. SOESTERBERG SIMON STEVINLAAN 100 NIEUW IN DE VERKOOP SOEST KORTE BRINKWEG 6 Huurprijs 2.500,- per maand Achter de winkelstraat "Van Weedestraat" in Soestdijk ligt dit karakteristieke pandje met een vloeroppervlak van circa 120 m2. Het pand is destijds aan de achter zijde uitgebouwd waardoor het binnen groter is dan van buitenaf lijkt. Indeling: entree, ruimte van 40 m2, ruimte van 80 m2, toilet en kitchenette. Verwarmd middels een c.v.-installatie. Systeemplafond en grotendeels dubbele beglazing. Zeer geschikt als atelier of voor een dienstverlenend bedrijf. Aanvaarding in overleg. BURG. GROTHESTRAAT 13 3761 CJ SOEST TELEFOON 035-603 27 37 FAX 035-603 27 38 H www.verrips.nl M TE KOOP NIEUWBOUW uitstekende kans gunstig gelegen inhoud ca. 600 m3 kaveloppervlakte ca. 370 m2 hoog afwerkingsniveau traditionele bouw authentieke architectuur met grote overstekken vrijstaande garage KOOPSOM VANAF: f 985.000,- v.o.n. Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl t L Taludweg Koopsom f 1.075.000,- k.k. Waldeck Pyrmontlaan "'V'iF. Inzet, spanning, een hooj po, fysieke strijd, gebt aan sportiviteit, alle ir diënten voor een heerlijk hockey kregen de ruim derd toeschouwers bij i Soest-Almere voorgesch Het publiek op sportpar ningsweg smulde, al hield aanhangers van de thuisc een beetje een verve 'smaakaan over. De topper in de derde klass digde onbeslist (1-1), zod •Soesters twee punten acht koploper blijven staan en A foort tot één punt zagen na< Zuur was de puntendeling, Soest kampioensaspiraties tert, maar Matias Slagt vond sprake was van een terecht slag. De teams deden niet ol welijks voor elkaar onder, mi hij. 'Natuurlijk baalden de sj ervan, maar iedereen heefl honderd procent ingezet, dat was er ook. Almere is gewoo van de betere ploegen.' WZ'49 is klaar en blaakt het zelfvertrouwen voor he langrijke treffen met Zui gels. Zaterdag wordt op sportpark aan de Eemweg voetbalspektakel verwachl sen de twee beste ploeger de tweede klasse B. De S ters zijn de underdog, maa eden wel het veld als de i ve lijstaanvoerder. Ze ver terden Woudenberg op c veld met 0-6. De Huizens( natie kwam niet in actie. VZ'49 spoelde de verve smaak na de twee thuisduels Hoevelaken en Roda'46 bij denberg resoluut van zich a Soesters wonnen wel beide hoetingen, maar waren tot ïfloop zeer ontevreden ovei frestaties op het veld. WZ'2 altijd goed combinatievoetbal pen en hoewel ze er bewusl |s dat dat niet elke week ha£ blijft de teleurstelling n: batige pot niettemin lang ha De Top-Wed A.s. zaterdag aan d De wedstrijdbal C< Hc Bosman Si Bar Eetcc Brood Van Overige selectie ASBO Groep B.V. Bakker Bedrijfswagen Gr< Becker Int. Transport Boutique des Fleurs Comel Amusement Hort Deelen B.V. Makelaars Esso Servicecenter Zaal Harrie Toonen Assurantiëi Hooyer Bouw en Techniek

Soester Courant | 2001 | | pagina 14