Aalsmeer nog altijd lastig Sporters en sponsors met 75.000 piek naar kinderen Sponsors sportdag Rotary 1SPORTt SEC onvoldoende uitgekookt Winst helpt Red Stars nog niet uit onzekerheid 20.50 Titels De Schieter naar Moerman en Kendziorra Conditie opvijzelen bij Fitstart AV Pijnenburg WOENSDAG 21 MAART 2001 SOESTER COURANT Stam/SoVoCo - Donitas VOETBAL zondag Ploeg blijft steken op gelijkspel bij Batavia Q 95 uswiinen BASKETBAL 'y TRLATHLON Basisscholieren korfballen in AquaIndoor BDC komt in handbalbolwerk niet tot winst PAGINA 17 HANDBAL Rotary schenkt geld aan kankerpatiëntjes Sportuitslagen ATLETIEK TURNEN Eerste titels Springbokken al vergeven WANDELSPORT Winterserie met 480 deelnemers tqt goed einde GOLF Open dag van Golfclub op zondag 25 maart Dagschotels Toontje verzorgt ook catering van luxe broodjes tot koud/warm buffet ^portprogramm^ Zaterdag 24 maart Sportzaal de Bunt- 17.00 uur Stand: 18 wedstrijden en 56 punten, een 4e plaats in de competitie!!! Nog 4 wedstrijden te gaan!!! H GR OS BV f HYDROCULTUUR ft CROCNPRO/CCTCN Stam Renault de besloot de KNVB de Utrecht se ploeg twee punten in mindering te brengen. Trainer Balthus Burgman koester de het punt bij Batavia'90, want alle beetjes helpen om degradatie te ontlopen. Toch had er volgens de Baarnse coach één ploeg recht op de zege en dat was SEC. De groenwitten lieten evenwel een paar dotten van mogelijkheden onbenut om het duel vroegtijdig op slot te gooien. SEC was in het eerste bedrijf wel aan de leiding gekomen door een treffer van Rik Nederstigt, maar achtereenvolgens Jeffrey van de Hoed en Sander van Veenendaal misten opgelegde kansen. Tot overmaat van ramp scoorde Bata via'90 nog voor rust twee doelpun ten. Olifant 1 liter 10.41 Goed voetbal is in deze fase van de competitie in de vijfde klasse A voor SEC niet genoeg om de winst te pakken. In het uitduel bij Batavia'90 bleven de groenwitten voor de vijfde maal op rij verstoken van de broodnodige drie punten. Vlak voor tijd scoorde de ploeg uit Lelystad de gelijkmaker (3-3) na een moment van onacht zaamheid in de defensie bij de Soesters. SEC schoot met het gelijkspel wei nig op om het hoofd boven water te houden in deze klasse. De ploeg blijft voorlaatste en weet alleen VVU Ardahanspor onder zich. De Utrechters namen de onderste plek over van BW'31 dat dit weekeinde wel drie punten ver gaarde. WU Ardahanspor dankt de status van rode lantaarndrager door de ongeregeldheden bij SEC eind januari. Toen staakte de scheidsrechter het duel bij een 3- O-tussenstand voor SEC na her haaldelijke Utrechtse beledigingen aan het adres van de arbiter. De groenwitten kregen de drie punten toebedeeld en afgelopen weekein- In de tweede helft drongen de gas ten verder aan en de gelijkmaker kon niet uitblijven. Jeroen Dorres- tijn haalde halverwege doeltreffend uit, 2-2. Na een kopbal op de lat van Van Veenendaal leek Neder stigt met zijn tweede doelpunt van de middag de leuke confrontatie te beslissen. In de slotfase besliste de thuisploeg niettemin anders, 3-3. 'Heel erg jammer. Op beslissende momenten zijn we nog niet uitge kookt genoeg', luidde het com mentaar van Burgman. 50 cl. 4.52 is wijnen 'amboerijn 29 Soest 035-6031557 ~Kom kijken irr> onze Showroom van meer dan JOOOm2. Met de vijfde seizoenzege pas seerde Red Stars in een direct duel Argon op de ranglijst, maar de basketballers zijn nog allerminst zeker van handha ving. Het Utrechtse SBU moet ook nog worden ingehaald, maar deze studentenploeg heeft vier wedstrijdpunten meer behaald. Red Stars heeft nog vijf duels om dat gat te dichten. Het laatste is uit bij SBU. Het zal dus moeilijk worden voor de Soesters die voor het tweede achtereenvolgende jaar het hele seizoen bedreigd worden door de gradatie. Voor de belangrijke uit wedstrijd tegen Argon op zater dagmiddag had Hans de Rond maar vier vaste spelers tot zijn be schikking en zorgden Thomas Kok, Dave Batts en de net herstel de Marcel Slagter uit het tweede team voor de broodnodige aanvul ling. Tegen het door oud-internationals en voormalige eredivisiespelers ge vormde Argon, dat evenmin com pleet was, bestaat maar één suc cesvolle tactiek: rennen, zo hard als je kan. Met Guido La Rose, Frank van der Wal (opnieuw de meest waardevolle speler) en Mar- co van Maanen is dat geen pro bleem, je moet alleen de misge schoten ballen in de verdediging veroveren. Dat deed Red Stars, zodat het alleen nog de vraag was hoe de break moest worden geor ganiseerd. Het duurde even, voor dat ook de passing in een hogere versnelling werd gezet. Vier minu ten voor rust (27-28) dook Hans de Rond in een time-out om het nog maar eens uit te leggen. Toen de pauze aanbrak, was het zomaar 28-43. Daarna had Red Stars het relatief gemakkelijk tegen de Mijdrechters, bij wie de 54-jarige Hank Smith nog steeds indruk maakte. 'Wat weinig mensen zien, is dat mijn ploeg dit seizoen ontzettend goed staat te verdedigen. Argon kreeg geen lekkere doelpoging en wij speelden soms flitsend', verklaar de De Rond de zege die met de cijfers 67-91 werd bijgeschreven. Met tien punten staat Red Stars nu elfde met twee punten voorsprong op Argon en tien op het puntloze Springers. Argon krijgt Springers nog tweemaal tegenover zich, Red Stars eenmaal. De Soesters moeten ook SBU achter zich laten, maar de Utrechters winnen regelmatig sinds hun spelverdeler is hersteld van een blessure. De achterstand van de Soesters bedraagt vier pun ten. Op zaterdag 28 april speelt Red Stars de laatste wedstrijd, uit tegen SBU. Dames In Almere liepen de dames van Red Stars tegen een nederlaag aan. Lange tijd ging het gelijk op, maar Red Stars miste Conny Moulijn in de reboundduels en moest ook Yvonne Smink ontberen. In de laatste vijf minuten kreeg het fy siek sterke Almere de overhand en moesten Antoinette van Eeten en Suzanne Visser voorzichtig aan doen, omdat ze vier persoonlijke fouten hadden en bij een volgen de overtreding zouden worden uit gebannen. Bovendien liep in. die fase de aanval niet meer. Almere won met 46-37. Dennis Moerman en Bea Kendziorra zijn clubkampioen van De Schieter geworden. De balans kon na acht wedstrijden worden opgemaakt. De Ster- renbergcross was traditioneel i het laatste onderdeel van de onderlinge strijd. In Soesterberg kon Moerman dit weekeinde verstek laten gaan, want zijn voorsprong was onover- brugbaar geworden. Rene Buining won overigens deze wedstrijd, voor I Jan Stehouwer en Ronald Vergou wen. Bij de dames was de spanning veel groter. Kendziorra zou en moest 5 Annemarie Arkema achter zich 1 laten om de eindzege te kunnen opstrijken en dat deed ze maar j met moeite. Haar voorsprong in het algemeen clubklassement be- droeg uiteindelijk maar drie pun- I ten. Ingrid Sukkel en Mieke Rut ten eimdigden in de race om de clubtitel als derde en vierde. Bij de heren mocht Moerman de I hoofdprijs afhalen. Tussen hem en Stehouwer gaapte een klootje van vier punten, Erik den Ouden (der de) had 28 punten achterstand. Achter hem eindigden Frank de Groot, Fred ter Horst, Ronald Vergouwen, Huub Stammes, Ed van Renswóuw, Bert den Breejen, Henk Schaak, Kees Rietveld, Ger- rit Willigenburg, Joop van Leij en- horst en Frits van de Meijden. Acht basisscholen zijn zaterdag 24 maart met 34 teams vertegenwoor digd op het korfbaltoernooi van De Eemvogels. De groepen 5 en 6 komen tussen 13:00 en 14:45 uur in actie in Aqua Indoor. Daarna komen.tot 18:00 uur de oudste groepen aan de beurt. Titelverdedigers zijn de Bron (groepen 7 en 8) en de Insinger- school (groepen 5 en 6). Verder doen mee de Achtbaan, de Da Costaschool, de Van der Hucht- school (Overhees en Valeriaan), de Prins Willem Alexanderschool en de Wegwijzer. lil Aalsmeer is het 'altijd las tig'. Smeeing/BDC heeft nooit echt lekker kunnen spelen in één van de handbalbolwerken van ons land, in elk geval niet of nauwelijks goede resultaten kunnen neerzetten. In de voor laatste wedstrijd van de compe titie verloren de Soesters ook ditmaal: 19-17. Smeeing/BDC kon terugzien op een slechte eerste en een goede tweede helft, zo eenvoudig zou de ontmoeting kunnen worden sa mengevat. Tot 5-5 ging het gelijk op, daarna waren de scheidsrech ters naar de mening van de Soes ters nogal gevoelig voor het praat- en schreeuwwerk van Aalsmeerse spelers en toeschouwers. Michel Roest schoot de bal naast het doel, maar de bal stuitte snel terug. In plaats van dat de doel man de bal eerst in het spel moest brengen, mocht Aalsmeer meteen doorspelen: 6-5. Verder vond aan voerder Aijan Roest dat de straf- worpverhouding scheef was. Aal smeer mocht achtmaal achter de zeven meterlijn plaatsnemen, Smeeing/BDC slechts twee keer. Daarentegen vielen de meeste tijd- straffen aan Soester zijde. Toen de rookdampen van de eer ste helft waren opgetrokken, viel van het scorebord een 13-7-voor- sprong voor Aalsmeer af te lezen. Bij Smeeing/BDC staken ze de koppen bij elkaar en werd afge sproken dat iedereen zich alleen nog op het eigen spel zou concen treren. Dat deden ze en dat kwam het spel ten goede. De verdediging werd bijna helemaal dichtgetim merd, waardoor Aalsmeer nog maar zesmaal zou scoren, waarvan drie keer uit een strafworp. Aan de overkant was Smeeing/BDC vaker succesvol en langzaam, maar zeker werd het verschil teruggebracht. Tien minuten voor tijd was er een time-out bij een stand van 17-14. Na de hervatting scoorde Smeeing/BDC als eerste, maar dichter dan tot twee doelpunten naderde de ploeg de Noord-Hol landers niet meer. Met vijf doelpunten werd Koen Smeeing topscorer bij Smeeing/ BDC dat 'thuis' 23-23 tegen de zelfde tegenstander speelde. De overige treffers waren van Richard van den Hoef en Arjan Roest (bei den 3), Willem-Jan Ruder en Charles van Kordelaar (beiden 2), Michel Roest en Guus Tourné. Zondag (14:10 uur) speelt Smeeing/BDC de laatste compe titiewedstrijd. In Beukendal krijgen de handballers bezoek van E en O 2. Voor beide teams staat er niets meer op het spel, al wil de Soes ter club het seizoen met een klin kend resultaat afsluiten. Achter de schermen probeert de vereniging ook te scoren. Uiterlijk gisteravond zouden twee spelers van Fidelitas, dat vorig seizoen eer ste divisie speelde, laten weten of ze de stap naar Soest maken, waar ze dan worden herenigd met hun vorige trainer/coach Paul van deh Deijssel. Voor de sluiting van deze krant was nog niet bekend wat bei de heren gaan doen. Niet minder dan 75 duizend gulden bedraagt de waarde van de symbolische cheque die bur gemeester Koos Janssen zon dagmiddag mocht overhandi gen aan Herman de Groot van de Fred Beerbaum Stichting. Meer dan honderd sporters en tientallen sponsors brachten het geld bijeen tijdens een sportdag van de Rotary Clubs Baarn/Soest, Soest/Baarn en Soestdijk. Met dat geld worden onder ande re wensen vervuld van kinderen die een terminale vorm van kanker hebben. Thuiszorg, specifieke per soonlijke hulp, cursussen voor ouders en hulp bij transport kun nen eveneens met het geld worden gefinancierd. De gemeente Soest, Medisch Cen trum Molendael, het Baarnsch Ly ceum, Scoutinggroep Soest en zes bedrijven vaardigden zondag een team af naar Aqua Indoor, waar het om veel meer ging dan alleen maar de in 1994 ingestelde wissel bokaal. Iedereen had hetzelfde doel: het goede. Ieder team bestond uit acht spor ters en moest tien onderdelen af werken. Op het programma ston den ingeburgerde sporten, zoals badminton, basketbal, volleybal, tafeltennis en golfen. Ook aan be kende spelletjes, waaronder sjoelen en darts, moesten de deelnemers meedoen. Het ludieke aspect kwam voornamelijk tot uiting bij onderdelen als de rupsband en de De sportdag van de Rotaryclubs in Aqua Indoor had soms wat weg van 'overdekte Gildefeésten Foto: Herman van Dam waterestafette. Het ging erom zo veel mogelijk punten te behalen. Niet zozeer om de eindzege van de sportdag te behalen, maar omdat de sponsors geld beschikbaar had den gesteld voor ieder behaald punt. Tijdens de sportdag werd ook een loterij gehouden, waarvan de trek king dezelfde dag nog plaatsvond. Drie prijzen werden niet opge haald. Het betreft dinerbonnen die vielen op de nummers 263,848 en 945. De houders van deze lotnum mers kunnen zich in verbinding stellen met Pieter Voortjes, SS 6013566. Dat 75 duizend gulden kon worden overhan- aan de bedrijven die gul het geld sponsorden, digd aan de Fred Beerbaum Stichting is niet Het geld wordt op verschillende manieren alleen te danken aan de ruim honderd spor- ingezet voor kinderen die aan kanker lijden, ters die zondag in actie kwamen, maar ook De sponsoren staan hier op een rijtje. St. Zonnige Jeugd Best Trading Company B.V. Rabobank Soest/Baarn Rooderkerk Communicatie Uitgeverij Fontein Van Berkum Makelaars M.C. Escher Foundation B.B. van Hengel Koninklijke Nederlandse Tennis Bond Harry van Es Papierrecycling B.V Restaurant Groot Kievitsdal Weweler N.V Dodo v.o.f Toerkoop Reisburo Hagen Quality Backers Nederland Architectenbureau Van Klooster Boekhandel Van de Ven Limac Groep B.V Facility Office Support Huizen B.V. Middelman Wonen Middelman Mode Otak Trendy Wonen Apotheek Julius Rob Dooijeweerd Architectuur/ Interieur architect Schildersbedrijf J.Kootstra B.V. Accoutantskantoor Mooibroek Frans Goddijn Hoveniersbedrijf Spijker Soest Arcadis Architecten bna Architectenburo Atelier 3 Meesterschilderbedrijf B.V E. v.d. Bergen Vurol B.V Brandpreventie Jager Bokdam de Visser notarissen Procar B.V Woefhap Ned. B.V. Wulfse Groep b.v. V.O.F. H.G. Dijkman en Zonen Architectenbureau Jansen-Eerbeek B.V. Price Waterhouse Coopers B.V. Nieuwstate B.V. Voortjes Schilderwerken B.V. Bouwmat. v.d. Donk Romeyn Sikkensgrossier Van Veen verf Studio Eric Wondergem BNO B.V. Jan Smeeing Beheer B.V ABN-AMRO Wim Hogeveen Mode Bolwerk Warmte B.V. Poeliersbedrijf Scholman Dierenartsenpraktijk Theunissen Finitouch Interieurbouw Koops Amersfoort Haringsma Hout bouwmaterialen B.V. Brandsma Behang Verf Studio Bas van der Heide B.V. ESED B.V. Donkers alg. Assurantiekantoor B.V. ASBO B.V. Rabobank Éemnes Molenbeek en Partners Bedrijvenmakelaars Middelwijk Beheer B.V. Koninklijke De Ruijter R.S. International B.V. Candles 4 All Architectenburo H.H. Van Zeeland DMACH Management Consultancy Vepucio B.V. Bouwfonds Hypotheken De Hazelaar Etalagebureau Fred Beerbaum Baas Werving Selectie Eetvilla van de Brink Slijterij Wijnhandel Toon van der Linden DTZ Zadelhoff Getronics Banque Artesia ATLETIEK AV Pijnenburg Pupillen: Jongens C mini's (1100 m.): 1. Christiaan Rasch 4:52 2. Imre Pos 5:20 3. Bas Land 5:28; Meisjes C mini's (1100 m.): 1. Sharon van Rou wendaal 4:55 2. Anneloes Herbold 5:22, 3. Merel Dijkema 5:27; Jongens B (1100 m 1. Jasper Smits 4:58 2. Jeroen Kappel 5:24; Meisjes B (1100 m.): 1. Richel Klarenbeek 5:10 2. Maroussia Kreuning 6:34; Jongens A le jaars (1650 m.): 1. Thomas Herbold 6:39 2. Tim Suijkerbuijk 7:06 3. Bryan van Leijenhorst 7:16; Soester Bowling Vereniging Maandag: Three Pins - Vrije Teugel 1- 4, Flinstones - Big Splitters 0-5, Wup- pies - SNS 1 1-4, Briljantjes - Team work 1-4, Outsiders - Spare 2-3, Team 6 - Strajk 0-5 Dinsdag: Team 6 - Guppies 0-5, Toverbal - Pins 3-2, SNS 2 - BB-tjes 4,5 - 0,5, Team 6 - Naadje 0-5, Hep- pie Hoekers - Stalenhoef 2-3, Inframa- tica - De Noten 2-3. DANSEN Danscentrum Sepp Fun&Dance Companywedstrijd in Zeist. Harrie Sluis en Karin Doezelaar: le beginners standaard en latin; Wim en Jolanda van Vulpen: 2' standaard en 5e latin 5e klasse; John van Vulpen en Bastiënne Briët: 6e ballroom 4' klas se; Mark Sepp en Dagmar Tiele: le standaard en 2' latin 4' klasse. TURNEN/GYMNASTIEK De Springbokken Clubkampioenschappen gymnastiek jongens. 6-8 jaar: 1. Ramon Sloos, 2. Rock Olthoff, 3. Timon Sloos; 9-11 jaar: 1. Merijn Burgers, 2. Kevin Bon, 3. Dante Henke; 12 jaar en ouder: 1. Robin Broekhuis, 2. Daan de Klerk, 3. Michel Dubbers. Algeheel kampioen: Robin Broekhuis. Clubkampioenschappen turnen jon gens: tot en met 13 jaar: 1. Thiemo Timmers, 2. Daan Beukema, 3. Jelle Brouwers; heren: 1. Eric van Zandwijk en vWillem Strijbosch, 2. Bas Bons, 3. Eef de Klerk. VOETBAL' SO Soest SO Soest Al - DVS'33 Al 3-1; SO Soest A2 - Hoogland A2 0-2; SO Soest B3 - Roda'46 B5 3-2; SO Soest Cl - DOVO Cl 0-4; Roda'46 C5 - SO Soest C3 1-3; Roda'46 C7 - SO Soest C4 4-0; SO Soest Dl - DSO/ Ultraj. Dl 1-1; Roda'46 - SO Soest D5 6-0; SO Soest E2 - APWC El 1- 7; SO Soest E3 - WZ'49 El 5-1; SO Soest E12 - CJW E8 6-8; SO Soest E13 - TOV E6 17-1; Hoevela ken F1 - SO Soest F2 4-2; SO Soest F3 - U'vogels F5 4-3; SO Soest F7 - Nieuwland F8 2-2; KWA F3 - SO Soest F6 0-3. G-voetbal: SO Soest 1 - DOSC 1 5- 8. WZ'49 GVW C2 - WZ'49 Cl 2-3; WZ'49 Dl - TOV D2 12-0; WZ'49 D4 - WZA D6 0-10; SO Soest E3-WZ'49 El 5-1. Wie zijn conditie wil opvijze len en wie eindelijk wel eens een beetje conditie wil hebben, kan terecht bij AV Pijnenburg. De atletiekvereniging begint zaterdag 31 maart weer met Fitstart. Dat is een speciaal programma, waarmee gedurende drie maanden ongemerkt de conditie wordt ver beterd. Onder leiding van trainer Piet Steenbergen zijn er elke zater dagochtend en maandagavond ses sies van een uur. De trainingen worden voor iedereen aangepast. Vandaar dat eerst een fittest wordt gedaan, aan de hand waarvan de individuele schema's kunnen wor den samengesteld. Op ontspannen wijze wordt in groepsverband ge traind, waarbij de deelnemers te vens ongewenste pondjes kunnen kwijtraken. De zaterdagtraining is van 9:00 tot 10:00 uur en op maandag van 19:00 tot 20:00 uur, beide dagen op de atletiekbaan aan de Wiek- sloterweg, aan het einde van de Bosstraat. Fitstart staat open voor gezonde mensen van 18 jaar en ouder. De kosten bedragen 55 gul den per persoon. Het is mogelijk zich vooraf aan te melden, maar belangstellenden kunnen zich ook 31 maart om 8:45 uur inschrijven in de kantine van AV Pijnenburg. Voor meer informatie kan men te recht bij Piet Steenbergen, 88 6026049 of trainingscoördinator Jan Veen, 88 6017313. Bij de Springbokken zijn zaterdag de eerste clubtitels opgeëist. Die bij de herentumers moest eigenlijk in tweeën worden gedeeld, want Eric van Zandwijk en Willem Strij bosch eindigden met 50.80 pun ten samen op de eerste plaats. Het tweetal het onder anderen Bas Bons en Eef de Klerk achter zich. Bij de jongens tot en met 13 jaar kon Max van Gent zijn kampioen schap op zijn buik schrijven na een misser op de langemat. Thiemo Timmers profiteerde en werd ver rassend winnaar, voor Daan Beu- kema en Jelle Brouwers. Ook bij de gymnasten werden de titels verdeeld. Met 31 deelnemers was het veld breder bezet dan in elk geval twintig jaar. Gymnastiek- kampioen werden Ramon Sloos (6-8 jaar), Merijn Burgers (9-11 jaar) en Robin Broekhuis (12+) die dankzij zijn totaalscore van 41 te vens algeheel clubkampioen werd. (Zie ook uitslagen). Op 31 maart vinden de finales van de clubkampioenschappen gym nastiek en turnen voor meisjes Ondanks het regenachtige weer zijn 480 mensen in de benenwagen 'geklommen' voor de wandeltocht van Olympia. Met iets minder druppels en een tikkie meer zon hadden wellicht tenminste zestig anderen dat ook gedaan en was het aantal van vorig jaar geëve naard. Het record dateert van 1996/'97 toen 3995 wandelaars meededen aan de Winterserie die bestaat uit negen tochten, waarvan drie van Olympia. De tochten van de Soester vereni ging trokken dit jaar 1201 mensen. Kennelijk zijn veel wandelliefheb bers reeds in training voor de Vier daagse van Nijmegen, want bijna de helft van de deelnemers koos voor de 20 kilometertocht die evenais de route van 15 kilometer (72 mensen) door de natuurgebie den van Staatsbosbeheer en de Lage Vuursche voerde. Voor de 5 en 10 kilometer werden de respec tievelijk 97 en 85 wandelaars ook het 'bos ingestuurd': het Baarnse en Roosterbos. De Winterserie is beëindigd, maar de volgende wandeltocht staat reeds gepland. Zaterdag 12 mei houdt Olympia voor de 44s,c keer de Natuurwandeltocht. Golfclub Soestduinen houdt zon dag 25 maart een open dag. Het complex van de negen holes baan aan de Van Weerden Poelmanweg is te vinden achter Royal Pare Ho- liday Inn en is de gehele dag toe gankelijk voor belangstellenden. De club houdt een toernooi en zal demonstraties verzorgen. Zo zal golfpro Andrew Hastie laten zien waartoe hij in staat is. Bij de re ceptie in het clubhuis kan men alle gewenste informatie krijgen, over lesmogelijkheden, kosten en na tuurlijk de baan die volgens de club geschikt is voor beginners, maar ook voor de meer ervaren golfers. Het is de vierde keer dat de golf club Soestduinen zich op deze manier profileert. Bij slecht weer gaat de open dag toch door. Cafetaria en Eethuis woensdag Gemengde groente schotel met pommes parisiennes donderdag Kippenpoot met frites en gemengde sla weekend Mini rollade met aardap- pelkroketjes en boontjes maandag Gesloten dinsdag Gesloten Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 WOENSDAG 21 MAART Zaalvoetbal 20:00 uur Jos Geerlings-DVS (Naarden) VRIJDAG 23 MAART Volleybal 20:45 uur Unicornus-Stam/ SoVoCo (H) (Bunschoten) Zaalvoetbal 22:00 uur GAB-SEC (Blaricum) ZATERDAG 24 MAART Basketbal 19:30 uur Red Stars (H)-Goba (Beukendal) Korfbal 13:00 uur Scholierentoernooi Eemvogels (Aqua Indoor) Tafeltennis* 15:00 uur Shot-Shot (Orlando- gebouw) Volleybal 17:00 uur Stam/SoVoCo (D)- Donitas (De Bunt) Waterpolo 17:45 uur De Fuut- De Duinkik kers (D) Voetbal 15:00 uur VVZ'49-Zuidvogels (Eemweg) 14:30 uur Hees-Unicum (V.O. Utrechtse weg) 14:00 uur SEC-DVSU (Bos straat-West) ZONDAG 25 MAART Handbal 14:10 uur Smeeing/BDC (H)-E en O 2 (Beukendal) Hockey 12:45 uur Strawberries-MHC Soest (D) 14:30 uur Sneek-MHC Soest (H) Voetbal 14:00 uur Soest-KBV (Bosstraat- Oost) 14:00 uur Nederhorst-SEC (Ne- derhorst den Berg) Volleybal 10:30 uur Jeugdverenigingtoer- nooi AGAVS (Banninghal) Waterpolo 19:45 uur De Duinkikkers-De Reuring (Aqua Indoor) (MAANDAG 26 MAART) Zaalvoetbal 20:00 uur DVS-OSO (Beuken dal) 21:00 uur Ter Beek-Firtina'93 (Hilversum) Soesterbergsestraat 32A, 3768 EJ Soest Tel. 035 - 601 31 82

Soester Courant | 2001 | | pagina 17