Instelling van SO Soest deugt niet Enige treffer komt uit pingel Nieuwe coaching LTC Soestdijk Ruim vijf uur durende slag Drie linkspoten stoppen Red Stars verdubbelt z'n punten in vier optredens Districtstitel hoogtepunt voor schaker Gerrit Muis 1 PAGINAjfj WOENSDAG 4 APRIL20ÖT SOESTER COURANT PAGINA 17 Blauwhemden geven in degradatieduel niet thuis: 2-0-verlies VOETBAL zondag) VOETBAL zondag SEC speelt zich nagenoeg veilig na uitzege (0-1) Onderschatting grootste tegenstander van SEC S.v. VVZ'49-NSC Shot viert 50s,,: verjaardag BASKETBAL SCHAKEN Dagschotels Bestel nu de over heerlijke salades voor de paasdagen. Coach TV Soest-Zuid mikt op top drie TENNIS Veluwe zet Shot op grotere achterstand TAFELTENNIS Butterfly Mmê T^i De boodschap die Henk van de Pol zijn spelers van SO Soest meegaf voor het belangrijke treffen bij het Leidense UVS aas helder en simpel: niet ver liezen. De blauwhemden gaven in het povere duel echter niet thuis en keerden huiswaarts met een gevoelige 2-0-neder- laag. Van de Pol laakte vooral de wedstrijdinstelling van zijn ploeg. Daar schortte het volgens de Bar- neveldse oefenmeester aan en daar was hij begrijpelijkerwijs allerminst over te spreken. 'Ik ben zeer te leurgesteld over hun mentale in stelling, dat heb ik ze ook in de kleedkamer gezegd. Ze dachten dat ze er na twee overwinningen en een gelijkspel al waren. Op deze manier werkt het natuurlijk niet', zei Van de Pol die het daar bij niet zal laten. De coach hecht waarde aan het collectief, aan in zet van zijn spelers en aan de juis te instelling. Dat laatste was zon dagmiddag evenwel in geen velden of wegen te bekennen en daarover zal hij zijn spelersgroep deze week nader aan de tand voelen. Van de Pol vond dat zijn ploeg in voetballend opzicht de betere was, maar als de instelling niet goed is en je je door een ploeg die ook in degradatiegevaar verkeert de kaas van het bekende brood laat eten, dan verdien je geen punten. 'UVS zat er bovenop. Zij speelden met het mes tussen de tanden. Wij heb ben dat niet gedaan. UVS heeft daarom verdiend gewonnen', luid de zijn kritische betoog. Dat beide ploegen tegen degrada tie strijden, was goed te zien op sportpark Kikkerpolder. UVS en Soest kregen het op het hobbelige veld nauwelijks voor elkaar om een fatsoenlijke aanval op te bouwen. Het duel speelde zich dan ook voornamelijk op het middenveld af en juist deze linie was aan Soester zijde uiterst kwetsbaar door de schorsingen van Christiaan Brons en Martijn Stalenhoef. Vanwege hun absentie moest Van de Pol zijn elftal flink door elkaar gooien. Zo speelde Jeroen Dorres- tein op de plek van Stalenhoef en Mark van der Lee nam in Leiden de honneurs waar voor Brons. Bei de spelers hadden het zeer moei lijk en moesten genoegen nemen met een figurantenrol. Paul van de Grift deed het aanmerkelijk beter als voorstopper. De routinier, dit seizoen zelden in de basis, legde Michel Jungschlager aan banden. Al na twee minuten hadden de bezoekers de score moeten ope nen. Ali Loukili zette Jeroen van Veenendaal oog in oog met doel man Dave de Heiden. De Heiden stopte de inzet van Van Veenend aal. In het vervolg van de eerste helft had Soest meer balbezit, kreeg een kans via Paul Hilhorst die over- kopte, maar ging rusten met een achterstand. UVS-aanvaller Zev Davidson trok de bal scherp voor. Robert Hagen stompte de bal in een luchtduel voor de voeten van Dick van der Heiden. De verdedi ger ramde de bal vanaf de rand van het strafschopgebied keihard tegen de touwen, 1-0. De tweede helft was nauwelijks drie minuten oud toen Soest de tweede grote kans kreeg. Van Veenendaal zag Hilhorst in een kansrijke schietpositie staan. Hil horst kreeg de bal op maat, maat schoot ruim naast. Eiland Na de pauze probeerden de blauw hemden UVS onder druk te zet- Jeroen van Veenendaal, Paul van de Grift en Paul Hilhorst hebben SO Soest te kennen ge geven aan het einde van het sei zoen te stoppen met voetbal. Het drietal maakt al een decen nium deel uit van het eerste elf tal en vindt het nu wel welletjes. Ook Martijn Stalenhoef wil zijn voetbalschoenen aan de wilgen hangen, maar het bestuur heeft nog een gesprek met hem. Daarmee houdt de Soester kern van de vereniging op te be staan. SO Soest verliest door hun be sluit drie absolute boegbeelden die ruim tien jaar lang deel uit maken van de selectie. De drie linkspoten maakten vanaf de beginjaren negentig vijf trainers mee. Het verhaal begon onder leiding van Wim Gel hard die drie jaar aan het roer stond van het eerste elftal. De toenmalige derdeklasser bleef ook onder oud-doelman Jan Stroomberg, FC Utrecht en Excelsior, op dat niveau spelen. Stroomberg werd na drie jaar opgevolgd door Dick Schinkel die ervoor zorgde dat Soest in de tweede klasse terechtkwam. In de zo mer van 1996 kwam Peter VI- see naar de Bosstraat-Oost. Door de tomeloze inzet van de Soester kern promóveerden de blauwhemden vanaf 1998 bin nen twee jaar naar de hoofd klasse. In al die jaren waren Van Veen endaal, Hilhorst en Van de Grift vaste waarden bij Soest. Van Veenendaal bekend als de flegmatieke voetballer die zo wel op het middenveld als in de aanval actief is, Hilhorst als noeste werker aan de linker kant en Van de Grift de laatste jaren als voorstopper die menig aanvaller het vuur na aan de schenen legde. In het verleden voetbalde van de Grift pok nog als linksback. Volgend seizoen zullen zij het sportpark aan de Bosstraat- Oost slechts in burgerpak aan doen. Dat zal even wennen zijn. ten. Van der Lee ging iets offensie- ver spelen om de spitsen te onder steunen. Voor rust stonden Louki li, Hendrin Khandan en Van Veen endaal door de veelvuldig gebruik te lange bal op een eiland. De sa menwerking was in het begin van het tweede bedrijf wel iets beter, maar de overtuiging bleek nog al tijd ver te zoeken. Soest kreeg nog een goede kans op de gelijkmaker, maar De Heiden maakte de inzet Van Veenendaal onschadelijk. Van de Pol bracht twintig minuten na de pauze Guy Dekker in voor Michel Everts en liet Gerdo Kue- nen opdraven voor de onzichtba re Khandan. Op het moment dat Kuenen in het veld kwam, had UVS de stand al naar 2-0 getild. Davidson wurmde zich langs enke le Soester verdedigers en wipte de bal over de aanstormende Hagen heen. De bal verdween via de bin nenkant van de paal in het verla ten doel. Het doelpunt viel in de zeventigste minuut. Acht duels voor het slot wordt het met de week spannender voor de Soesters. De ploeg staat momen teel op een elfde plaats in de hoofdklasse A. Dat is voldoende om ook volgend seizoen op dit ni veau uit te komen, maar de stand geeft een vertekenend beeld. Hil versum heeft een punt minder ver gaard, maar heeft twee duels min der gespeeld. Morgen spelen de Hilversummers de tweede helft bij UVS. Het duel werd eerder in het seizoen gestaakt door de hevige regenval. Hilversum leidt met 1-2. Zondag speelt Soest aan de Bos straat-Oost tegen Argon. Een week later, het paasweekeinde, zal het keurkorps van Van de Pol twee keer aan de bak moeten. Zaterdag 14 april reist het team af naar Alk maar tegen AFC'34. Twee dagen later volgt de ontmoeting tegen Hilversum. De stand onderin: 10. Elinkwijk 17-19,11. Soest 18-19,12. Hilver sum 16-18, 13. KBV 17-17 en 14. Nieuwenhoorn 19-16. Voetbal is een merkwaardig spel. Bij SEC kunnen ze deze stelling volmondig beamen. De ploeg stond maandenlang on derin in de vijfde klasse, maar na de uitzeges op Nederhorst en Laren'99 (0-1) heeft ze zelfs het 'linkerrijtje' in het vizier en nog kans op een periode. Coach Balthus Burgman houdt evenwel een slag om de arm. 'We zijn er nog niet, maar als we van BW'31 weten te winnen, dan kan er bijna niets meer fout gaan', sprak de Baarnaar na afloop van het gewonnen duel in Laren. De groenwitten hebben nog vier wed strijden voor de boeg en hebben een grote marge op Ardahanspor dat de rijen in deze klasse sluit. Er degradeert aan het einde van het seizoen een ploeg. Hoewel de kaarten nog niet ge schud zijn, zette SEC zondag een belangrijke stap die uiteindelijk tot handhaving moet leiden. Het Soester team werkte hard, was veelvuldig in balbezit en drukte de thuisploeg terug op eigen helft. Het winnende doelpunt viel in de tweede helft. Een combinatie tus sen Rik Nederstigt en Jeroen van Dorrestijn belandde in de voeten van Jeffrey van de Hoed. De aan valler die de laatste weken zeer goed op dreef is en veelvuldig scoort, aarzelde geen moment en schoot hard in de lange hoek, 0-1. In het restant hadden de bezoekers weinig te duchten van Laren'99. Kopduel op de Bosstraat-West waar SEC-zaterdag aan één doel punt genoeg had om te winnen. j-i wicht van SEC werd voor rust al- Vf"YÊ,rPP 2 T leen geaccentueerd toen Bas Ver- I V WXj I DI\U zaterdag] heijen ^Qen voor de doelman ver- scheen. Zijn inzet werd op de Onderschatting was zaterdag de grootste tegenstander van SEC. Ruud van Rouwendaal had er nog voor gewaar schuwd, gezegd dat de 2-7-zege in de uitwedstrijd tegen Kam pong geen garanties bood. De groenwitten hadden allemaal braaf ja geknikt, maar dachten er binnen de lijnen toch te mak kelijk over. OVHVUU, "V.- "f doellijn gekeerd door een veldspe- ler die zijn keeper was komen as sisteren. Sommige Seccers claim den een doelpunt, maar de scheidsrechter zag het anders. Er moest een strafschop aan te pas komen om het enige doelpunt van het duel te maken. Nadat een schot van Bekir met de hand van een veldspeler was gekeerd, benut te Mohammed Touhami de elfme- tertrap in de 57s,c minuut koelbloe dig - I Kan WZ in het spoor van Zuidvogels blijven??? A.s. zaterdag aan de Eemweg aanvang 15.00 uur. De wedstrijdbal wordt aangeboden door: HOOIJER BOUW EN TECHNIEK Hoofdsponsor: Procar Co-sponsor: Bosman Loodgieters BV Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Broodje van Toontje Van Dam Sports Overige selectie ondersteunende sponsors zijn. - ASBO Groep B.V. - Linden Bedrijfskleding B.V. - Bakker Bedrijfswagen Groep - Printkado Promotie/ Becker Int. Transport Relatiegeschenken - Boutique des Fleurs - Van Hengstum Apparatenbouw - Comel Amusement Horeca - Van de Meer Dakbedekkingen - DeelenB.V. Makelaars - Van de Munt Automaterialen B.V. - Esso Servicecenter Zaal - Van 't Net B.V. Verhuizingen - Harrie Toonen Assurantiën - Wasiel Steitner - Hooyer Bouw en Techniek - Wilhelm Hop en partners Een hoogstaande wedstrijd werd het dan ook niet. Het optisch over- Libero Bekir mocht vanaf de ope ningsfase van de tweede helft naar voren schuiven, omdat één van de Utrechters geblesseerd uitviel en er geen wisselmogelijkheden meer waren. Na de 1-0 waren de aanval lers van SEC gretiger, maar tot een golf van kansen leidde dat niet. 'Het was het'allemaal net niet', zei Van Rouwendaal in zijn commen taar. 'De onderschatting speelde een rol.' Heel even maakte hij zich nog zor gen, toen Kampong in de 89SIC mi nuut een vrije trap, net buiten het strafschopgebied, mocht nemen. De bal verdween over het doel, waarin Bert Groenesteijn de ver vanger was van Ronald de Kruyf. 'Bert heeft twee ballen gehad, hij kon na afloop zijn kleren zo weer in de kast leggen, daar was niets mis mee.' Van Rouwendaal hoopt in de resterende zes duels nog ze ker twaalf punten te halen met SEC. Shot bereikt 20 augustus de leef tijd van 50 jaar en viert dat met in elk geval vier activiteiten. De af trap voor deze festiviteiten is zater dag 19 mei met een fietsrally voor (oud)leden en hun familie en vrienden. Om 20:00 uur begint de feest avond met als thema 'door de ja ren heen'. In Sho(r)t Story, het cluborgaan van de tafeltennissers, worden al kledingadviezen gege ven aan de 'partygangers'. Later in het jaar wil Shot ook een receptie houden. Verder is de club bezig een demonstratiewedstrijd te organiseren tussen twee vooraan staande tafeltennissers. Weer gewonnen. Red Stars, dat in de eerste zestien duels slechts zes punten vergaarde, verdubbelde dat aantal in de laatste vier optredens. Kort daarvoor en een keertje tussen door werd met twee punten verschil verloren. Hoe anders had het kunnen zijn met een tikkeltje meer geluk of gesle penheid? De derde zege in vier ontmoetin gen was op zich niet verrassend, want zaterdag was het puntloze Springers de tegenstander. Hoewel Red Stars niet in de positie ver keert overmoedig te zijn, ontbrak het de ploeg in Gouda niet aan nonchalance. Het varkentje dat wel even gewassen zou worden, bleek moeilijker te vangen dan gedacht, ook al had Hans de Rond natuur lijk zijn waarschuwende vinger in de lucht gepriemd. 'Slecht gespeeld, toch gewonnen', beschreef hij de rommelige wed strijd, waarin Red Stars na 14 mi nuten met elf punten leidde. Hal verwege was dat verschil terugge bracht tot zeven punten, zodat Springers mogelijkheden bleef zien om de eerste overwinning van het seizoen te boeken. In de slotfase werd het zelfs ongemeen span nend. Red Stars kwam zes minuten voor tijd op achterstand (64-62), een time-out leek te helpen (64-70), maar anderhalve minuut,voor het einde was het weer gelijk: 73-73. Twee vrije worpen van Thomas Kok zorgden voor een nieuwe voorsprong en in de daaropvolgen de achttien seconden vloog de bal heen en weer. Balverlies, balverlies en twee gemiste vrije worpen van dezelfde Kok brachten Springers opnieuw in balbezit. In de verde diging van Red Stars werd getrok ken om deze bal, waarna een sprongbal noodzakelijk werd. Daarbij presteerde Kok het om te winnen van een tegenstander die een kop groter is. In de daaropvol gende break bepaalde Guido La Rose de eindstand op 73-77. Vier duels heeft Red Stars nog om de achterstand van vier punten op SBU te overbruggen. De twee teams ontmoeten elkaar op de laatste speeldag in Utrecht. Dames Bij de dames van Red Stars was het weer hetzelfde liedje, ditmaal tegen Crackeijacks, de vorige club van onder anderen Suzanne Visser die nu in Soest speelt. Red Stars sloot de eerste helft met een voor sprong (28-23) af, maar verspeel de die - zoals zo vaak de laatste maanden - na de rust. De Amers- foorters, tweede op de ranglijst, verlieten Beukendal met een 55- 61-overwinning. De nieuwe districtskampioen schaken heet Gerrit Muis. De kopman van de Soester SchaakClub toonde zich de sterkste in een deelnemersveld van zestien schakers die elkaar volgens het Zwisterse systeem in zeven ronden bestreden. De Soester trots startte goed met drie zeges, voordat hij tegen de Utrechter Erik Oosterom in het stof moest bijten en de leidersrol aan hem diende af te geven. Na de zesde ronde had Muis zich weer naast Oosterom genesteld. In de zevende partij diende Muis nog af te rekenen met de gevaar lijke Wusteveld. Dat lukte, zodat een barrage van twee partijen tus sen Muis en Oosterom nodig was om de kampioen te kunnen bepa len. Aanvankelijk zag het ernaar uit dat de Utrechter de winst in de eerste partij naar zich toe zou trek ken, maar Muis bleef geduldig en was vindingrijk, zodat Oosterom uiteindelijk biij mocht zijn met de remise. De tweede barragepartij duurde zeven uur. Op het bord kwam een stelling, die Muis uitstekend kent. Oosterom moest alle zeilen bijzet ten, kreeg het voor elkaar een ge lijkwaardig eindspel te creëren, maar had toen zoveel denktijd ge bruikt, dat hij de nieuwe aanval van Muis niet kon afslaan. Voor Muis betekende de districts titel het hoogtepunt in zijn schaak carrière. Wellicht dat hij deelneemt aan de voorronde van het NK. Cafetaria en Eethuis woensdag Duitse biefstuk met pommes gaufrettes en snijboontjes donderdag Italiaanse cordon bleu met pommes duchesses en bloemkool weekend Warme fricandeau mei stro^anoffsaus, aardap pelschijfjes en sperzie boontjes maandag Gesloten dinsdag Gesloten Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Het trappelen van ongeduld is voorbij. Na een maandenlange training- en oefenperiode slaan de eerste mixteams van tennisverenigingen LTC Soest dijk en TV Soest-Zuid komend weekeinde voor het eerst op in wedstrijdverband. Bij de ten nisclubs hebben zich een aan tal flinke verschuivingen voor gedaan, zowel in de begelei ding als op het spelersvlak. Bij LTC Soestdijk is er een opval lende rol weggelegd voor trainer/ coach Harald Wernsen. De fullti me tennisleraar gaat dit seizoen meer in de luwte opereren. Hij blijft wel nauw betrokken bij de verrichtingen van het eerste mix team, maar dan meer als trainer. tVernsen gaat samenwerken met Daniëlle Koldewyn. Zij neemt de coachtaak bij uitwedstrijden van Wernsen over. De Soestdijk-trai- ner verdeelt zijn aandacht meer over de gehele vereniging. Wern sen legt zijn keuze uit. 'Er lppen bij Soestdijk heel veel talenten rond die ook aandacht moeten krijgen en ik ga ze helpen. Zij kunnen meer van mij leren op deze manier. Vroeger was het altijd 'van horen zeggen', maar ik wil ze graag aan het werk zien. Dat is voor wij heel belangrijk', aldus het tennisdier die zich dus meer op allerlei geledin gen gaat manifesteren, een manus- je-van-alles zogezegd. 'Een alge menere rol. Ik ben minder intensief met het eerste team bezig'. De reacties uit de spelersgroep over zijn nieuwe functie waren zeer po sitief. De groep van het eerste mixteam bestaat dit jaar uit vier spelers, Saskia Huizinga, Nicole Wattez, Xander de Groot en Taco Koele- wijn. Vorig jaar bestond de 'crew' nog uit zes spelers. Kim Sen is naar het buitenland vertrokken en studeert in de Verenigde Staten. Ook Sebastiaan Burgstede is er niet meer bij. Burgstede wilde het rustiger aan gaan doen en balt nu op een lager niveau in Amersfoort bij tennisclub Randenbroek. Wernsen is zeer voorzichtig in zijn voorspellingen over het eerste team dat voor het vierde achter eenvolgende jaar in de tweede klasse uitkomt. Afgelopen seizoen werd de ploeg knap tweede, maar of die positie ook nu weer gehaald wordt, is de vraag. De concurren tie in deze klasse is moordend en omdat het team uit slechts vier tennissers bestaat, zal ze flink aan de bak moeten. 'Het zal een con ditieslag worden', vertelt Wernsen. LTC Soestdijk Trainer/coach: Harald Wernsen Coach: Daniëlle Koldewyn Spelersgroep: Saskia Huizinga (22, BI) Nicole Wattez (19, BI) Xander de Groot (24, BI) Taco Koelewijn (25, BI) TV Soest-Zuid Trainer/coach: Danny Egter Spelersgroep: Martine van Manen (22, BI) Monsé Strengere (29, BI) Erwin Clarenbach (30, BI) Danny Egter (29, BI) Roy van de Grift (29, BI) Stefan Schoonderbeek (23, BI) 'Dat is vervelend. Maar aan de andere kant hebben we gewoon een sterk team'. TV Soest-Zuid Bij het eerste mixteam van TV Soest-Zuid verwachten ze aan de vooravond van de competitie een hogere klassering dan afgelopen seizoen waarin het team als zesde in de vierde klasse eindigde. On der het motto 'we gaan ervoor' mikt de ploeg op een top drie plaats. Tenminste, als het aan trai ner/coach Danny Egter ligt. 'Met een beetje geluk misschien wel voor het kampioenschap', luidt de gewaagde uitspraak van Egter (29) die dit seizoen debuteert als hoofdtrainer bij de tennisvereni ging. Hij volgde Peter van Valken- hoef op die na twee jaar iets an ders wilde gaan doen. 'Ik heb nooit zo'n functie geambieerd. Ik had veel contact met Peter en was tweede trainer. Toen Peter aangaf te vertrekken, kwamen ze automa tisch bij mij', aldus Egter die zeer tevreden is met de huidige situatie. Hij is fulltime in dienst van de club en dat bevalt hem prima. Behalve trainer/coach is hij deze competitie weer van de actieve partij bij TV Soest-Zuid. Monsé Strengere en Stefan Schoonder beek zijn ook gebleven. De enige afwezige is Ellen Wierda die zich teruggetrokken heeft vanwege een elleboogblessure en deze competi tie nauwelijks aan spelen toe zal komen. Nieuwelingen zijn Roy van de Grift, Erwin Clarenbach en Martine van Manen. Van de Grift speelde vorig jaar nog in het twee de mixteam, maar dat is inmiddels ELKE WEEK EEN SOESTEIKCOURANT; IN DE BUS? Neem een abonnement: f 17,50 per half jaar! tel.(035)6014152 Saskia Huizinga. opgeheven, Clarenbach en Van Manen zijn afkomstig van Spits bergen uit Veenendaal. Egter stelt dat door de nieuwe samenstelling het team sterker zal zijn dan vorig jaar. Op een ander vlak is er weinig ver anderd, namelijk de sfeer. De be trokkenheid is groot en de spelers kunnen goed met elkaar overweg. Plezier is de basis voor goede pres taties. Hoe dat in de praktijk uit zal pakken, is nog de vraag. Want het eerste mixteam heeft nog niet compleet kunnen trainen. Nieuwe lingen Clarenbach en Van Manen hebben een overvolle werkagenda en kunnen in principe alleen op vrijdagavond trainen. Op die dag heeft Schoonderbeek verplichtin gen elders. Desondanks zijn de verwachtingen bij TV Soest-Zuid op een goed tennisjaar hoog ge spannen. Zondag mag het zestal het laten zien wanneer het Ad As- tra treft. De spelers van Shot 1 krijgen in elk geval waar voor hun con- tributiegeld. Vaak duurde het vier uur voor ze 'van tafel mochten', zaterdag leverden ze een ruim vijf uur durende slag met koploper Veluwe 3. Het was de laatste kans om iets van de zes punten achterstand af te snoepen, maar dat lukte niet: 4-6. Nog twee speeldagen staan ge pland en Veluwe ontmoet nog on der meer het uiterst zwakke ITN, waartegen de Veluwnaren vast en zeker negen of tien punten zullen behalen. De kaarten zijn dus ge schud, ook na de zomervakantie speelt Shot in de vierde divisie. Zoveel is duidelijk nu de achter stand tot acht punten groeide. Niets wees er in de zaal van het Orlandogebouw op dat de gasten meer punten hadden verzameld dan de Soesters. Wekelijks was er in deze groep sprake van gelijkop- gaande wedstrijden, maar in het topduel spanden beide ploegen wellicht de kroon. Om beurten pakten Shot en Vel uwe een partij en tot 3-3 gaven ze elkaar geen duimbreed toe. Een tussensprint van Veluwe beteken de 3-6, waarna de laatste partij weer in het voordeel van Shot uit viel. Robbert Huisman begint zich meer en meer te manifesteren als de kopman van de Soester ploeg. Het aanvallende, directe tafeltennis van de 28-jarige effectenhandelaar werpt dit seizoen zijn vruchten af. Duidelijk is dat de iets grotere bal, waarmee tegenwoordig wordt ge speeld, zijn spel ten goede komt. De drie bezoekers die hij tegen over zich vond, was hij allemaal te slim af. Minder goed verging het Erik Merkus. Het bekeken spel van zijn tegenstanders was hem Jelkens te machtig. Hans van Gooi speelde evenmin zijn beste tafeltennis van dit seizoen. Hij won wel knap van Keizer die tot dat moment nog maar twee potjes had verloren, maar tegen Vesseur en Greeve was Van Gooi niet opgewassen.

Soester Courant | 2001 | | pagina 17