akkers >ring vchhisch rHugen e Bruin 4EKEN OPENING VAN DE JUBILEUMMAAND HET 75-JARIG JUBILEUM VEEL VOOR DE JEUGD JUBILEUMLOTERIJ: DE AUTO GAAT ERUIT! EN iRKHOVEN PROGRAMMA EERSTE ELFTAL CLUBLIED 000000 TE KOOP SOESTER PENALTY- KAMPIOENSCHAP REÜNIE EN RECEPTIE: TWEE ECHTE JUBILEUM ACTIVITEITEN TENTWEEK HENGSTUM B.V. itenbouw IJ EN - UTRECHT 3UTEN BEIJER de keeper van FC Utrecht: Harold Wapenaar. BESTELLEN JUBILEUMBOEK REÜNIE OUD-LEDEN S.O. SOEST Intekenstrook REUNIEDAG .PAGINA WOENSDAG 11 APRIL 2001 SOESTER COURANT PAGINA ken van de vereningsprijs en met het bekend maken van de nieuwe naam van de nieuwe kantine. alle andere keeperstrainers van de club. Om 17:30 uur eten alle keepers gezamenlijk in de feesttent Van 18:00 tot 19:30 uur zijn de penaltykampioenschap pen voor de D-, E-, F-pupil- len en de meisjesjunioren van dezelfde leeftijd. Van 19:30 tot 21:00 uur zijn de penaltykampioenschap pen voor de A-, B-, C-junio- ren en de meisjesjunioren van dezelfde leeftijd. Vanaf 21:00 uur volgt in de feesttent de feestelijke vie ring van de verjaardag van de vereniging met onder an dere de prijsuitreiking voor de junioren, met het uitrei- Dinsdag 1 mei 9.00 uur In het programma leest u dat er een verenigingsprijs bestaat voor de Soester Penaltykam pioenschappen. In de verga deringen tussen alle Soester jeugdbesturen is besloten dat een dergelijk evenement een terugkerende wedstrijd moet gaan worden. En na de fantas tische organisatie van Hees vorig jaar en de combinatie van dit jaar met het jubileum van s.o. Soest, is nu al bekend dat volgend jaar de organisa tie wordt opgepakt door WZ'49. De jubileummaand wordt op een spectaculaire wijze geo pend. Het is logisch dat de opening van het jubileum wordt gecombineerd met de opening van het 17e s.o. Soest voetbalkamp. Niet alleen om dat dit evenement ieder jaar weer een verrassende ope ning kent, maar ook omdat het Vöetbalkamp in de geschiede nis van s.o. Soest een belang rijke plaats inneemt. Bij de opening worden circa 250 deelnemers van het voet balkamp, veel ouders en be langstellenden verwacht. De openingsceremonie vindt plaats tussen 9:00 een 11:00 uur op het hoofdveld van het sportcomplex aan de Bos straat Oost. Hiervoor Zijn de burgemeester Janssen en .Wethouder Witte' uitgenodigd. Zonder de gehele ceremonie prijs te geven kan in ieder ge val vermeld worden dat Show band Jong Beatrix een uitge breide show verzorgt. Jong Beatrix is het grootste en be kendste jeugdkorps in midden Nederland. De groep van maar liefst 75 leden in de leef tijd van 7 tot 15 jaar laat zien waarom zij uitblonken bij natio nale taptoes en te zien zijn ge weest in diverse televisiepro gramma's. Verder staat de opening bol van de symboliek rond het 75- jarig bestaan van de vereni ging en voltrekt de burge meester de officiële opening. De opening gaat na de cere monie vloeiend over in de ac tiviteiten van het voetbalkamp en het enthousiasme waar mee de 250 deelnemers aan het voetbalkamp beginnen, is altijd leuk om te ervaren. Soester Penalty kampioen schap: Dit vindt plaats op woens dagavond 9 mei en hieraan nemen de beste strafschop nemers van alle Soester voetbalverenigingen deel. een plantenbon van 't Vaarderhoogt, een barbecue van Provak, een set gereedschap van Hooyer, een foodprocessor van WitGoed Specialist, sportartikelen van Van Dam Sports, wijnpakketten van Slijterij Toon van der Linden, Wijnhandel Gommers en Slijterij Ben van der Linden, dinerbonnen van Eetvilla Van den Brink en van Restaurant de Soesterduinen. De jubileumloterij was het eerst merkbare fenomeen van het 75-jarig jubileum van s.o. Soest. Reeds in 2000 zijn de loten verkocht en inmiddels zijn er al weer 4 trekkingen achter de rug. Zaterdagavond 12 mei om circa 21:15 uur wordt bepaald wie de auto wint. De trekking geschiedt onder toezicht van notaris Mr. R.E. Schippers. Met meer dan 40 teams is het jeugdvoetbal veruit het belang rijkste onderdeel van de voet balvereniging. Daarbij horen dan ook nog de dames junio ren en het G-voetbal (de voet balsport voor gehandicapten). L FOTOmiDIO Internationale jeugdtoer- nooi: In de meimaand draait alles om de toernooien. Naast de deelname aan vele toer nooien bij andere verenigin gen, worden er een aantal thuistoernooien georgani seerd met gerenommeerde tegenstanders. Hoogtepunt voor de neutrale toeschou wer is het internationale jeugdtoernooi. Behalve het hoge niveau is er een hoop te leren van de verschillen de tactieken die de diverse nationaliteiten erop na hou den binnen het jeugdvoet bal. Dit jaar valt het interna tionale jeugdtoernooi in het weekeinde van 19 en 20 mei. Het is onvoorstelbaar hoeveel kinderen op zaterdag en tij dens de trainingsavonden in de weer zijn. Uiteraard wordt alles begeleid door een groot en toegewijd team van trai ners, begeleiders en jeugdbe- stuurders. Net als in de vier voorgaande trekkingen gaan er nu weer, naast de FIAT PUNTO van AUTO SMEEING, 15 aantrek kelijke prijzen uit: een fiets van Ben de Bruin Rijwielspecialist, een TV/Audio set van De Gouden Snaar, een tuinset van Davo Doe Het Zelf bv, een TV/Audio set van Schoemaker, reischeques van Trefpunt en van Toerkoop, huishoudapparatuur van WitGoed Specialist, fotoapparatuur van Van Oosten Fotografie, De loterij komt ten bate van de inrichting van de nieuwe club accommodatie. Behalve dat nog dit jaar een start wordt ge maakt met de bouw van de Competitieprogramma van kantine wordt tijdens het jubi- het eerste elftal leum, op woensdagavond 9 mei, ook nog eens de nieuwe Er is nog weinig aan te voor naam van de kantine bekend spellen, maar duidelijk is dat gemaakt. Deze naam komt het competitieprogramma en voort uit een prijsvraag die bin- het jubileum in elkaar over zul- nen de vereniging uiteraard len lopen en qua spanning en heel wat commotie heeft los sensatie elkaar perfect aanvul- gemaakt, gezien de eer die het len. In april en mei zal er door is om de bedenker van de circa 6 ploegen nog onderling naam van het nieuwe clubhuis uitgemaakt mogen worden wie te zijn. er allemaal in aanmerking ko- men voor handhaving in de hoofdklasse. In het jubileumjaar maken de A1 junioren zelfs kans op het kampioenschap en daarmee promotie naar de landelijke derde divisie van het nationa le jeugdvoetbal. Via de kranten zult u op de hoogte worden gehouden van eventuele wijzigingen op bo venstaande programma en de standen rond het eerste elftal van s.o. Soest. In de meimaand maakt het competitievoetbal altijd plaats voor verschillende topevene- menten, waaronder het voet balkamp en het internationale jeugdtoernooi. In de meimaand van dit bijzondere jaar zijn er de volgende evenementen gepland: Amsterdam Arena: Hét evenement voor de ge hele s.o. Soest jeugd tijdens het jubileum is een geheel verzorgde Arena-tour, aan gepast voor elke leeftijds groep. Op zaterdag 2 juni gaat s.o. Soest met alle jeugdelftallen naar Amster dam. Rond 9:00 uur ver trekken ze in een stoet van bussen vanaf de Bosstraat, alsof s.o. Soest een beker finale gaat spelen. In de Arena krijgen ze vervolgens in groepjes een rondleiding van echte Arena gidsen, met voor elk wat wils zoals een videopresentatie op de grote videowall, sportspel len in de 'gracht' om het veld en een Arena-quiz. En natuurlijk komt iedereen even op het veld, drinken ze wat in de ArenA PuB en zien ze alle bekers in het Ajax museum. Voetbalkamp: Van dinsdag 1 mei tot en met donderdag 3 mei staat het sportcomplex dag en nacht in het teken van het voetbalkamp. De opening van het voetbalkamp bete kent meteen de spectacu laire opening van het jubi leum. Verder is er deze drie dagen volop te genieten van sport en spel. Aan te bevelen zijn de avondpro gramma's, waarbij naast geplande activiteiten te merken is hoe bij veel pupil len de spanning oploopt als ze hun eerste nachtje zon der papa en mama in gaan. Onder voorbehoud geldt het volgende programma: AFC'34 - s.o. Soest s.o. Soest - Hilversum Baronie - s.o. Soest s.o. Soest - Hollandia Hilversum - s.o. Soest s.o. Soest-AFC'34 Tonegido - s.o. Soest Zaterdag 14 april Maandag 16 april Zondag 22 april Zondag 29 april Donderdag 3 mei Zondag 13 mei Zondag 20 mei Prijs per lot 100,- 5 TREKKINGEN: Januari - Februari - Maart Apm "JuvuriMBi- 1 reuwAutfio., tal muzikale s.o. Ifeoesters druk be- izig geweest rhet Ihet oefenen van het speciaal voor de gelegenheid ge- p componeerde club- lied. In maart is in een studio in Brabant een (ware CD-opname ge- 'maakt. De gelegen- jheidsband is samen met een kieskeurig 'samengesteld koor li Afkomstig uit de beste wijn streken heeft u de keuze uit een overheerlijke rode wijn, een perfecte droge witte wijn en een fantastische zoete witte wijn. De jubi leumwijn is te koop tijdens de jubileumactiviteiten voor 10,-per fles. (Moederdag advies.) Soester Penaltykampioen schappen met prominent bezoek: woensdag 9 mei. Woensdag 9 mei, de officiële verjaardag van onze voetbal vereniging, is ook de dag van het Soester penaltykampioen schap. De deelnemende vere nigingen zijn uiteraard de Soester voetbalverenigingen: Hees, SEC, s.o. Soest en WZ'49. Binnen de diverse verenigingen worden momen teel de voorrondes gehouden. Vorig jaar was het Soester penaltykampioenschap, mede door de perfecte organisatie van Heès, een spannende happening. De winnaars van vorig jaar krijgen dit jaar de kans om hun titel te verdedi gen maar moeten daarvoor veel concurrenten verslaan. Voor déze gehele reüniedag zijn treft u op deze pagina's een uitnodiging aan, gericht aan alle oud-leden. De organisatie van de reünie op zondag 6 mei heeft de op zet van een gehele dag gekre gen, een dag waarop de Bos straat Oost bol staat van de oude verhalen en de onver wachte ontmoetingen. CD van clublied s.o. Soest: Vol trots presenteert s.o. Soest de CD met het nieu we clublied van de vereni ging. De CD is te koop tij dens de jubileumactiviteiten voor 10,-. De officiële receptie wordt ge houden op vrijdagavond 11 mei. Van 17:00 tot 19:30 uur is er de gelegenheid om het be stuur te feliciteren met het ju bileum, wordt er even terug geblikt op het roemruchte ver leden en wordt er een toast uitgebracht op een succesvol le toekomst. teit om iedereen een prettig verblijf te kunnen bieden. Fan tastisch hierbij wordt de mas sale lunch van alle deelne mende E- en F-pupillen op de zaterdagmiddag. En dan is er uiteraard de feest avond op zaterdagavond 12 mei. Voor deze avond worden alle s.o. Soest-betrokkenen leden, leden van de klup van 100, Stichting vrienden van s.o. Soest, gehele kader en speciale genodigden als hoofd- en subsponsors) uitge nodigd. Als minimumleeftijd wordt hierbij de grens van 18 jaar gehanteerd en tegen inle vering van de persoonlijke uit nodiging krijgt men toegang tot het complex en de feesttent, ledereen heeft reden genoeg om flink feest te vieren en de winnaar van de auto in de ju bileumloterij het meest. Vanaf 19:45 uur is de tent open en volgens het feestprogramma wordt om ongeveer 21:15 uur de winnaar van de auto be kend gemaakt. Bezoek de tentweek van zondag 6 mei tot en met zondag 13 mei: een week met jubileumactiviteiten. iVoor het vieren van het 75-jarig jubileum pakken we de gehele j maand mei uit. Echter de week rond de officiële verjaardag van de vereniging concentreren zich een aantal grote evenementen en biedt een heuse feesttent [ruimte aan al deze hoogtepun ten. Met deze tent zijn we dan ook berekend op een groot aan tal bezoekers en daarom willen we deze week er eens speciaal ®itlichten. De reünie van zondag 6 mei '.wordt reeds in het voorwoord van de voorzitter van de jubi leumcommissie genoemd als jeen van de hoogtepunten. jOverdag is er een toernooi ge- Jbrganiseerd dat overgaat in de jjofficiële reünie die van 16:00 ,j. uur tot 21:00 uur duurt. Door de Stichting Vrienden van s.o. Soest wordt op dins dag 8 mei het jubileum-klaver- jastoernooi georganiseerd. Op de oudejaarsdag van de club is de grote feesttent vanaf 20:00 uur het strijdtoneel voor vele kaarters. De voorinschrijving loopt op 15 §ipril ten einde en kan dus nog elefonisch bij Johan vd Hoed (tel. 035 - 6022131) of per e-mail bij Arnold Hilhorst (acahilhorst@hetnet.nl). De inschrijfkosten zijn Hfl 5,-, te voldoen bij aanvang van het Toernooi. Uiteraard zal de or ganisatie zorgdragen voor een schitterend prijzenpakket. Op woensdag 9 mei, de offi ciële verjaardag van de vere niging is het uiteraard de beurt aan de jeugd. Een massale keeperstraining en de Soester Penaltykampioenschap zijn zeker het bezoeken waard. Donderdagavond is de tent voor de sponsors en vrijdag is er de officiële receptie. In het weekeinde van 12 en 13 mei staan er twee traditionele jeugdtoernooien op het pro gramma en biedt de tent over dag de noodzakelijke capaci- Van 12:00 tot 15:30 uur vindt er een onderling toernooi plaats waaraan maar liefst 16 oud-vriendenteams van ver schillende lichtingen en twee oud-damesteams deelnemen. Daarna wordt uw speciale aandacht gevraagd voor een bijzondere reüniewedstrijd om 15:30 uur, waarvan de invul ling als een van de best be waarde geheimen van het totale jubileum geldt. S.o. Soest reünie shirts: Tijdens de reüniedag op zondag 6 mei worden de di verse teams van elkaar on derscheiden met speciale s.o. Soest reünieshirts. Deze shirts worden via ver koop ook aan alle andere bezoekers beschikbaar ge steld. ledereen die s.o. Soest een warm hart toedraagt is van harte welkom en uitnodigingen worden verstuurd naar de di verse officiële instanties en naar vele betrokkenen van de vereniging. s.o. Soest jubileum wijn: Slijterij en wijnhandel Toon vd Linden, de barcommissie en de jubileumcommissie hebben hun uiterste best gedaan om voor u een overheerlijke wijnserie te selecteren en deze vervol gens omgedoopt tot de s.o. Soest jubileumwijn. Winnaars 2000 S.o. Soest jubileum bidons: Ook speciale s.o. Soest ju bileumbidons worden via verkoop aan alle bezoekers beschikbaar gesteld. De uiteindelijk officiële reünie is aansluitend in de feesttent van af 16:30 uur tot circa 21:00 uur. Erik Butzelaar A-junioren Gidon van Putten B-junioren C-junioren BasAltena WZ'49 D-pupillen Raymond Kramer MCONTAINERBEDRIJF E-pupillen Rick Abbel Organisatie Op enkele evenementen wordt er gebruik gemaakt van de omroepinstallatie of wordt er (live) muziek ten gehore ge bracht. De nabije omgeving en de politie worden hiervan op de hoogte gesteld. Daarnaast is voor de gehele maand alles afgestemd met gemeente, brandweer en EHBO. Verder staat het hele legioen van verenigingsmensen klaar om dr een succesvol jubileum van te maken, van jeugd leiders tot en met barteamleden. Want behalve dat de feesttent natuurlijk in het oog zal springen is er de gehele maand volop werk aan de winkel. De dank van de vereniging aan de vele clubmensen is groot. Daarnaast bedankt s.o. Soest tevens de sponsors die speciaal ter gelegenheid van het 75-jarig jubileum nog een extra steun aan de club hebben gericht. Deze spon sors herkent u aan de logo's op deze krantenpagina's. F-pupillen tweede jaars Dennis Valkenburg F-pupillen eerste jaars Wesley Ruig Een ander bekend gezicht van vorig jaar is er ook weer bij: Ook de gezichten van alle an dere keepers zullen voor ie dereen bekend zijn. Tijdens de voorrondes wordt er gescho ten op de eerste elftal keepers van de Soester verenigingen. De finales neemt vervolgens Harold Wapenaar voor zijn re kening. Levering geschiedt zolang de voorraad strekt. Er wordt gele verd in volgorde van ontvangst van de bestellingen. Als de boeken uitverkocht zijn wordt uiteraard retourbetaling ver zorgd. Gerard v.d. Breemer, van Lenneplaan 66, Soest Peter Beijer, Beetzlaan 36, 3662 CE, Soest Bep Hom, Willaertstraat 33, Soest Theo Westerveld, Alb. Cuyplaan 242, Soest U kunt tegen betaling van 7,50 in het bezit komen van het jubileumboek. Daartoe dient u de volgende twee stap pen te ondernemen: Rond het Soester Penalty kampioenschap is verder een fantastisch programma opge bouwd: Stap 1Vul de bijgevoegde antwoordstrook in en verstuur deze naar een van de vermel de adressen. Stap 2: Het bedrag van 7,50 kan gestort worden op een re kening bij de ABN-AMRO bank: nummer 59.38.63.496 ten name van P.G. Beijer in Soest, onder vermelding van 'jubileumboek'. In het kader van de festiviteiten rondom het 75-jarig bestaan van s.o. Soest is er op 6 mei 2001 een Van 16:00 uur tot 17:30 wordt er een speciale kee perstraining verzorgd voor alle jeugdkeepers (40 top pers) van s.o. Soest. De training wordt opgeluisterd door Harold Wapenaar, FC Utrecht, en Robert Roest, Fortuna Sittard. Verder is de training in handen van Eric Roozenboom, de keepers trainer van de s.o. Soest se lectiekeepers, en verder i Handelsmaatschappij B.V. Ik wil graagboek(en) bestellen Veel oud-leden hebben een uitnodiging ontvangen. Echter niet alle adressen zijn bekend.Natuurlijk zijn alle oud-leden zeer welkom op deze dag. Het programma ziet er als volgt uit: 15.30 uur verrassingswedstrijd en start reünie in de feesttent. 12.00 uur aanvang wedstrijden "oude" elftallen. Naam: Adres: Als het resultaat van beide stappen binnen is, verzorgt s.o. Soest de bezorging van het jubileumboek bij u thuis. Adressen voor het insturen van de intekenstrook: Plaats: Harald Wapenaar De jubileumcommissie. Ik heb X 7,50 overgemaakt op bovenstaande rekening.

Soester Courant | 2001 | | pagina 17