Sensationele zege Soest op Argon Incompleet Soestdijk onderuit SkS SoVoCo weer als vanouds bnderschone treffer De Bree brengt publiek in vervoering: 1-0 [V Led Stars kan hoop op lehoud bijna laten varen ZONNESTUDIO - SOEST DVS moet z'n slabbertje vanaf nu schoonhouden WOENSDAG 11 APRIL 2001 SOESTER COURANT PAGINA 19 OETBAL zondag fROCAR Soest-Zuid opent met ruime zege: 7-1 TENNIS VVZ'49 mag ook z'n eigen bouwheer zijn Loodgieterswerk I BASKETBAL I Kerkstraat 7 Soest Tel: 602 30 22 Fysieke kracht van Odin voor SEC te zwaar TAFELTENNIS Zegevierend Shot legt zich neer bij tweede plaats DAMMEN Tjong a Ong snelle dammer in provincie soesterScourant Heren en AGAVS voor toetje afhankelijk van Unicornus VOLLEYBAL sttfe&V ZAALVOETBAL Clubs vinden weg naar fonds voorzieningen Wie vergelijkt leest de Soester Courant Recordaantal Springbokken in regiofinale Dagschotels Bestel nu de over heerlijke salades voor de paasdagen. Bijna tachtig minuten lang hadden de toeschouwers moe ten wachten op aanvallend ge vaar van hun Soester favorie ten. De blauwhemden waren daarvoor totaal machteloos en beperkten zich tot verdedigen. Tot de 78s,e minuut van het duel SO Soest-Argon toen de |huisploeg net buiten het straf schopgebied een vrije trap kreeg toebedeeld. René .de Bree liep in opperste concen tratie rustig naar voren, legde zijn lievelingsspeeltuig op de goede plek en haalde uit. Met een curve plofte de bal op won derschone wijze in de 'winkel haak' en zorgde voor feestelij ke taferelen op het veld en op de tribune. De Bree is inmiddels alweer aan zijn vijfde seizoen bezig bij SO Soest. In de zomer van 1996 maakte de laatste man samen met trainer Peter Vïsee de overstap van Greenstars uit Baarn naar de club aan de Bosstraat-Oost. De toen 22-jarige voetballer ontpopte zich al snel als een vaste waarde binnen het Soester eerste elftal en demon streerde in elk seizoen wel een ^^aar keer zijn fabelachtige trap- Jphniek bij dode spelmomenten. Zijn weergaloze vrije trap van zon dagmiddag betekende zijn derde elpunt van dit jaar en alledrie oorde hij vanuit een standaard- uatie. De Bree reageerde na afloop bij et te woord staan van de verza melde pers vrij laconiek over zijn hitterende doelpunt waarmee hij $0 Soest een uitstekende dienst «wees. 'De bal ging er aardig in', liidde zijn nuchtere antwoord. De Baarnaar legde zichzelf aardig wat pruk op. 'Het was de enige kans i de wedstrijd. Op zo'n moment denk je alleen maar dat ie erin moet. Klaar', aldus de gevierde man die niet lang stilstond bij zijn winnende doelpunt. Soest won en dat telde. De zege was op z'n minst sensatio neel te noemen. Want was Argon niet de nummer twee uit de hoofd klasse A en kanshebber voor de titel? De blauwhemden waren evenwel niet onder de indruk. Al leen in het eerste half uur stond de thuisploeg onder behoorlijke druk door de hoge balcirculatie aan de kant van de Mijdrechters. Argon kwam desondanks niet verder dan twee halve mogelijkheden. Argon was na die fase niet meer in staat de oplossing te vinden. Waar de Mijdrechters ook opdoken, tel kens zat er een Soester been tus sen om de aanvallende impulsen te onderbreken. Het gevaarlijke trio in de voorhoe de Zschuschen, Richard Corts en Roel Dekker zaten in de tang bij de Soester verdedigers. Mark van der Lee als rechtsback tegenover Corts. De Bree en Paul van de Grift ontfermden zich over Zschu schen, topscorer uit de hoofdklas se, en Lex Oosterling. Jelle Hui- zenga had verder weinig te duch ten van Dekker. Het viertal werd bovendien bijgestaan door Martiin Twee minuten na rust leidde een moment van onachtzaamheid bij Stalenhoef die zondagmiddag weer een zeer opvallende rol vertolkte. De geroutineerde middenvelder was de vrije man aan Soester zij de en daar weet hij doorgaans wel raad mee. Van de Grift een doelrijpe kans op voor de bezoekers. De Soester voorstopper wilde de bal terug koppen op doelman Hagen, maar deed dat veel te zacht. Oosterling was er als de kippen bij, ving de bal op, maar schoot vervolgens naast. Nauwelijks vier minuten la ter moesten de blauwhemden met tien man verder spelen na een tweede gele kaart voor Christiaan Brons voor een overtreding op René de Bree. Marcus de Jong. Scheidsrechter Geutjes had Brons in de eerste helft een gele prent gegeven na een duwtje op libero Erik Haveman die daardoor met zijn kin op de schouder van keeper René Span- jerberg belandde. Het zag er erger uit dan in werkelijkheid, maar Brons werd in het boekje bijge schreven. Er stonden nog ruim veertig minu ten op de klok. Argon drong Soest verder terug, maar kon geen ope ning creëren. Ook niet toen Van de Grift met een blessure uitviel. In valler Michel Everts acteerde als rechtervleugelverdediger, Van der Lee werd voorstopper en bemoei de zich met Zschuschen. De lange aanvaller kreeg in de 65ste minuut de kans waar hij de gehele wed strijd op had geloerd. Geheel vrij gelaten kopte hij van dichtbij zui ver op doel. Hagen reageerde at tent en tikte de bal over. Ongeveer tien minuten voor tijd luidde Everts de enige echte goe de aanval in. Hij zag voor zich een vrij veld en kon zo maar veertig meter pakken. De Soester speelde af op Ali Loukili. De spits, tot dan onzichtbaar en niet opgewassen tegen het duo Haveman en Dennis Sluijk, draaide weg van Haveman en werd vervolgens gevloerd. De vrije trap van De Bree deed de Bosstraat-Oost op zijn grondves ten schudden. In de slotfase zette Argon aan voor een offensief. Twee keer was de Mijdrechtse formatie dichtbij de gelijkmaker. Eerst zeilde een cor nerbal net voorlangs en het twee de moment kwam op naam van Haveman. Huizenga assisteerde Hagen op de doellijn. 'Het is bekend dat Argon heel moeilijk scoort tegen ons. In het uitduel was het wel een kansenfes tival, maar het bleef toen bij 1-0. We stonden ook nu weer constant onder druk, dat vreet energie. Het is dan zaak om je rust te pakken. Dan moet die bal maar naar de cornervlag', aldus De Bree 'Soest heeft perfect uit de taak ge voetbald. De ploeg kon Argon uit de zestien houden. De kracht van Argon is dat ze goed de ruimte achter de verdediging kunnen zoe ken. Nu stonden we tien meter naar achteren en daar wisten ze zich geen raad mee', analyseerde een intens gelukkige coach Henk van de Pol. In het Paasweekeinde moeten de blauwhemden twee keer vol aan de bak. Op zaterdagavond, om 18:00 uur, spelen ze in Alkmaar bij AFC'34. Op tweede paasdag volgt de belangrijke ontmoeting met Hilversum. Aan de Bosstraat- Oost wordt er om 14:00 uur afge trapt. 'Dat weekeinde kan wel eens bepalend gaan worden', aldus Van de Pol. De stand in de hoofdklasse A: 1. Baronie 21-41,2. Argon 21-38, 3. ADO'20 21-36,4. AFC'34 19-28, 5. Omniworld 19-27,6. TONEGI- DO 20-27, 7. SWSMC 21-27, 8. KBV 19-23, 9. UVS 19-22, 10. SO Soest 19-22,11. Hollandia 20- 22, 12. Hilversum 18-20, 13. Elinkwijk 19-20 en 14. Nieuwen- hoorn 20-17. Nanda Reems zou dit seizoen debuteren in de derde klasse van de tenniscompetitie, maar ■werd zondag meteen voor de leeuwen gegooid. De zestienja rige Soesterse moest op de eer ste speeldag een klasse hoger j invallen voor de zieke Saskia Huizinga. Met het eerste team van LTC Soestdijk verloor ze met 6-2 bij Bosheim. 'Ze heeft zich kranig geweerd, maar het scheelt toch een klasse', zei Daniëlle Koldewijn die deze competitie het eerste zondag mix team tijdens de wedstrijden bege leidt. Dat Saskia Huizinga ontbrak had zeker invloed op het resultaat, maar dat was Nanda Reems na tuurlijk niet aan te rekenen. In de twee gewonnen potjes had Nicole Wattez het grootste aan deel. Ze zegevierde in het enkels pel (4-6, 0-6) en was later op de dag succesvol in de tweede mix met Xander de Groot (4-6, 2-6). Hij had een goede single afgele verd tegen een sterke A2-speler, maar moest die met tweemaal 6-4 afstaan, omdat zijn tegenstander op de beslissende momenten net meer scherpte had. Taco Koelewijn kwam niet in zijn spel tegen zijn foutloze opponent en ook in het herendubbel speel de Bosheim vlekkeloos. Vanwege Pasen is er komend weekeinde geen competitietennis. Foto: Herman van Dam Aan de Bosstraat opende TV Soest-Zuid het seizoen met een 7- 1-zege op Ad Asta. Het enige ver- liespunt kwam op naam van Stefan Schoonderbeek die het in zijn sin gle niet redde. In het dubbelspel was hij aanzienlijk succesvoller. Met Erwin Clarenbach, die dit sei zoen aan het team is toegevoegd, gaf hij geen gamë af: tweemaal 6-0. Op het enkelspel van Martine van Manen werden alle overige par tijen in twee sets beslist. De nieu welinge had drie sets nodig om haar tegenstander af te troeven. De spelende coach Danny Egter had dan ook alleen maar reden om te vreden te zijn over het optreden in dé vierde klasse, hoewel hij één minpuntje zag. Het verlies van Schoonderbeek was volgens hem niet nodig geweest. Nieuweling Martine van Manen van Soest-Zuid bleef ongeslagen in de eerste competitiewedstrijd. Evenals S.O. Soest en AV Pijnen burg en wat langer geleden Smeeing/BDC mag WZ'49 als bouwheer optreden bij de uitbrei ding en gedeeltelijke nieuwbouw van haar clubaccommodatie. In de tegemoetkoming van de voorberei- dingskosten maakt de gemeente daarom 30 duizend gulden over aan de sportvereniging. Met dat geld kunnen de architect, de verschillende adviseurs, de aan vragen van vergunning en een eventueel bodemonderzoek wor den betaald. Daarna kunnen de kosten van de uitbreidingsplannen worden begroot. Voordat de aan besteding wordt gedaan, dient dui delijkheid te bestaan over de ver deling van deze kosten tussen de gemeente en WZ'49. Soest heeft 4 miljoen gereserveerd voor de uitbreiding en/of nieuw bouw van de accommodaties van WZ'49, AV Pijnenburg en S.O. Soest. De laatste club krijgt, als er overeenstemming komt over de bijdrage van S.O. Soest, een geheel nieuwe clubaccommodatie. De ge meente wil daarvoor 2 miljoen uit trekken. Installatiebedrijf ^3 j. cornelisse bv. L"l— Telefoon (035) - 601 30 14 'anneer Almaar Meer op vol le oorlogssterkte is, zijn er wei nig ploegen die een vuist kun- en maken. Een aantal basket- lallers komt namelijk ook uit or het Omniworld dat vanuit Imere door de vaderlandse eredivisie reist. Almaar Meer kwam zaterdag naar Soest en was compleet: 60-88. Kansloos waren de Soesters in sporthal Beukendal. Op alle fron ten was de door veelvoudig inter national Cees van Rootselaar ge coachte formatie uit Almere te sterk voor Red Stars, wat op zich weer geen schande was. De gasten rebounden beter, schoten beter, waren en zijn beter. Almaar Meer doet eigenlijk een beetje aan competitievervalsing, omdat het niet altijd met een vol ledige samenstelling ten tonele ver schijnt. De tegenstanders kunnen daarvan profiteren, zoals het Utrechtse SBU al eens deed. Het won toen thuis met 62-50. Omdat Omniworld net uit de play offs was geknikkerd, verscheen het eer ste van Almaar Meer zaterdag wel in de sterkste opstelling en ver dween de stille hoop van Hans de Rond en zijn mannen als sneeuw voor de zon. Uitgerekend SBU is een voorname concurrent van Red Stars in de strijd om lijfbehoud. Drie duels voor het eind van de competitie heeft SBU een voorsprong van vier punten, ofwel twee wedstrijdzeges. Dat Red Stars dat gat dicht, lijkt met het oog op het resterende pro gramma vrijwel nihil. SBU speelt nog drie duels in eigen hal, tegen onder meer het puntloze Springers en Red Stars, op de laatste compe- titiedag. Dames Zorgen maken om degradatie hoe ven de dames van Red Stars niet, ook al verkeren ze in de onderste regionen van de eerste kernklasse. Maar een overwinning zou de bur ger wel weer eens moed kunnen geven. Bij Bulls in Utrecht lukte dat het team van Michel van Drie niet. Red Stars verloor na een aan vankelijk gelijkopgaande wedstrijd met 57-47. Kerkstraat 7 3761 CR Soest Tel.: 035 - 602 30 22 Leuk om weg te geven. Vraag naar de mogelijkheden. Zonnebank met 2 gezichtsbruiners 10 x f95,00 per keer/12,00 Snelbruiners met 2 gezichtsbruiners extra pigmentlampen 10 xf 125,00 per keer 15,00 Jumbo met 4 gezichtsbruiners 10 x 175,00 per keer 20,00 Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag 13.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 17.00 uur VOETBAL zaterdag Tegen de fysieke kracht van Odin kon SEC zaterdag niet opboksen. Evenals in de thuiswedstrijd leg den de groenwitten het af. De Soesters konden het tekort aan spiermassa niet compenseren met een hoog baltempo en legden het in de persoonlijke duels af. De 2-0-nederlaag was in de ogen van Ruud van Rouwendaal dan ook verdiend, al noemde hij de uit slag ietwat geflatteerd. De eerste treffer van Odin kwam tot stand na een discutabele strafschop in de 15c minuut. Tien minuten voor de pauze werd de eindstand bereikt. SEC zette daar twee 'halve' kansen van Dave Leijenhorst tegenover. 'We liepen voortdurend achter die mannen aan. In de tweede helft trokken ze een cordon van spelers rond hun zestien op en daar kwa men wij niet doorheen. We gaven toen geen kans meer weg, maar kregen er zelf ook geen', aldus de trainer. SEC speelde gisteravond alweer uit tegen DMC (na het ter perse gaan van deze krant). Zaterdag ontvangt de ploeg WOO en op maandag 16 april stond het uitduel met DVSU op het programma. Die wedstrijd is verschoven naar woensdag 18 april, aanvang 19:30 Shot heeft zich erbij neergelegd dat het kampioenschap in de vierde divisie dit seizoen te hoog gegre pen is. Met een 4-6-overwinning op TVO onderstreepten de Soes ter tafeltennissers wel dat ze de tweede plaats in handen willen houden. In Oosterhout kwam Shot met 4- 3 achter, maar de eerzuchtige be zoekers trokken de wedstrijd als nog naar zich toe. Martin Fransen, Hans van Gooi en Erik Merkus wonnen allen twee van hun drie enkelspelen. Merkus baarde op zien door als enige te winnen van Jurawan. Deze speler verloor deze voorjaarscompetitie slechts een maal eerder: ook al van de jonge Merkus. Shot verloor het dubbel, onder meer doordat Fransen nog moe was van het enkelspel dat hij daarvoor had gespeeld. Met Van Gooi aan zijn zijde kon hij geen vuist meer maken. Shot speelt nog één wedstrijd en krijgt dan te maken met een her indeling. Kampioen De Veluwe promoveert naar de derde divisie, terwijl Shot en de overige teams uit de poule worden ingedeeld in de hoofdklasse van de afdeling Mid den. De vierde divisies worden vervangen door districtshoofdklas sen. De eerste tot en met de zes de klassen waren al op districtsni veau gerangschikt. Andrew Tjong a Ong van DVSB is de op één na 'snelste dammer' in de provincie. Op de titelstrijd van Utrecht eindigde hij op een ge deelde eerste plaats, maar in de barrage verloor hij van Koetsier. Robert Jan Sall debuteerde in de eerste provinciale klasse. Het jeugdtalent en de clubgenoot van Tjong A Ong werd verrassend vierde met zeven punten. In de tweede klasse behaalde Gerrit Kwakernaat de eindzege met 7 punten. Bij de jeugd was er ook Soester succes te melden. In de categorie welpen eiste de achtjarige Roel Boomstra zijn eerste kampioen schap op. Hij mag daarom op 9 juni in Loenen deelnemen aan het Nederlandse kampioenschap in zijn leeftijdscategorie. Bij de pupillen eindigde Mariska Krieger als derde, waardoor ze de landelijke finale op een haar mis te. Rick Schutte legde bij de aspi ranten beslag op de zesde plek. ELKE WEEK EEN N DE BUS? Neem een abonnement: f 17,50 per halfjaar! tel.(035)6014152 De volleybalsters van Stam/ SoVoCo hebben tijdens de laatste thuiswedstrijd van het seizoen in de eerste divisie A weer vanouds uitgehaald. In de Bunt klopte de formatie van Gert Veldhuizen DOK uit Dwingeloo overtuigend met 4- 0 (25-13,25-23,25-16 en 29- 27). Het betekende voor de Soester ploeg de achtste overwinning met zulke cijfers, waarvan zeven in ei gen huis. Coach Gert Veldhuizen was buitengewoon content met de uitslag en met het spel. 'Het was weer een beetje als vanouds. Dit was een van de leukere thuiswed strijden van het seizoen. Er werd door beide ploegen op topniveau gevolleybald', meende de Veenen- daler die doelde op de lange rallies en de middenaanval aan beide zij den. Stam/SoVoCo en DOK lie ten veelvuldig een spervuur van aanvallen vanachter de drie meter zien en die zijn zelden te bespeu ren bij het damesvolleybal. 'Er za ten geen zwakke plekken in de wedstrijd. Het duel leefde van de gemaakte punten', aldus de coach van de Soester ploeg. Veldhuizen vond de middenaanval de doorslaggevende factor tijdens Foto: Herman van Dam het enerverende duel. Daarin bleek de thuisploeg net even beter en effectiever te zijn dan DOK. Kar- lie van Kuijk, door afwezigheid van Hedda Meijer, die in het bui tenland vertoefde, voor het eerst in de basis, Saskia Faber en Suzanne van de Heuvel maakten zaterdag middag zowel verdedigend, blok kerend als aanvallend het verschil. 'Op het midden hebben wij de be slissing geforceerd', aldus Veldhui zen die de opponent uit Dwinge loo als een taaie ploeg omschreef. Stam/SoVoCo had het zeker niet makkelijk tegen DOK dat weiger de zich naar de slachtbank te lei den. De eerste en derde set verliep aan de zijde van de thuisploeg vrij vlot getuige de setwinsten van 25- 13 en 25-16, maar in de tweede en laatste set moest het Soester team alles uit de kast halen. In de vier de set keken de volleybalsters zelfs geruime tijd tegen een achterstand aan. Na 15-20 en 18-22 drukten ze evenwel door en pakten ook die set met 29-27. Door de ruime zege hebben de Soesters de derde plek in de eer ste divisie stevig in handen. Op 21 april sluiten ze de competitie af met een uitduel bij Martinus 2. Daarna krijgen de volleybalsters tien dagen rust om in mei de draad weer op te pakken. In die maand zullen ook de beslissingen vallen hoe het toekomstbeeld van Stam/ SoVoCo eruit zal komen te zien. Veldhuizen laat de verlenging van zijn contract mede afhangen van zijn speelsters. Hij hoopt dat de ploeg intact blijft, want daar zit volgens hem nog heel veel muziek in. Het team groeit, heeft plezier en weet hoe het van iets negatiefs iets positiefs kan maken, en het wederzijdse respect tussen speel sters en begeleiding is aanzienlijk, aldus Veldhuizen. Heren Voor het herenteam van Stam/ SoVoCo is de tweede plaats in de promotieklasse het hoogst haalba re, wat recht geeft op nacompeti- tie. Wilhelmina won vrijdagavond van Forza met 4-0 en is niet meer door de achtervolgers in te halen. De Soester volleyballers staan ge deeld derde en danken die plek door een mooie uitzege op Obe- ron. In Bunschoten werd het 1-3 voor de formatie van Jurjan van Slooten die na thuiskomst zijn ploeg lof toezwaaide voor de ma nier waarop de overwinning tot stand was gebracht. Met de 1-3 namen de Soesters re vanche voor de 0-4-nederlaag die Stam/SoVoCo eerder in het sei zoen op eigen veld opliep. De vol leyballers speelden goed, agressief en pakten de eerste drie sets via 15-25, 30-32 en 17-25. Oberon won de vierde set met 25-20. 'De ploeg heeft veel moeten geven door het hoge tempo. Het wordt dan moeilijk om het hoge niveau de hele wedstrijd vast te houden', becommentarieerde Van Slooten het verlies in de vierde set. Unicornus passeerde de volleybal lers op de ranglijst en heeft een punt voorsprong. Op de allerlaat ste speeldag valt de beslissing wel ke ploeg promotie- en degradatie wedstrijden gaat spelen. De Soes ters krijgen kampioen Wilhelmina op bezoek, terwijl de ploeg uit Bunschoten afreist naar Amers foort waar ze het laaggeklasseerde Vollkei 3 treft. AGAVS Ook AGAVS heeft nog kansen om voor het toetje aan te schuiven, maar de Soesterbergse formatie heeft het niet meer in eigen hand. De ploeg leed in de Banninghal een dure 2-3-nederlaag tegen Sal- vo'67 na een 2-0-voorsprong. 'We hebben het weggegooid. Dit is ba len', schamperde spelverdeler Frits Muller. Muller had geen echte verklaring voor het verlies. 'Misschien was het de spanning of overconcentra- tie', aldus de Soesterberger. Daar was in de beginfase evenwel wei nig van te merken want met twee maal 25-15 pakte AGAVS de eer ste twee sets. Daarna kwam toch de klad erin. Cruciaal bleek de derde set waarin beide teams el kaar lange tijd in bedwang hielden. Door drie opslagfouten aan de kant van de thuisploeg ging de set met 22-25 naar Salvo'67. In het vervolg van het duel verkrampte het spel bij AGAVS en hielp de ploeg uit Maartensdijk daarmee in het zadel. Via 19-25 en 10-15 was de winst voor Salvo'67 een feit DVS heeft alles nog in eigen hand, maar maakte het zich wel moeilijk door in Baarn te verliezen van 'Angstgegner' TOV: 6-4. De Soesters hebben nu twee verliespunten meer dan koploper Adelaars dat nog een keertje op visite komt in sporthal Beukendal. Dat is de enige resterende thuis wedstrijd van DVS dat nog vier maal op vreemde bodem moet spelen. Adelaars heeft nog twee potjes op het programma staan, wat betekent dat DVS het slabber tje schoon moet houden in de aan loop naar de topper die moet wor den overgespeeld, omdat bij de eerste editie de scheidsrechter zwaar geblesseerd uitviel. In Baarn moest DVS wel de mond afvegen. Marcel van Essen bracht zijn team nog op voorsprong, mis te daarna voor open doel, maar TOV nam de regie over en kwam met 3-1 voor. Van Essen verklein de nog voor rust de achterstand. Daarna ontbrak het DVS aan over tuiging. De spelers bewogen te weinig, leken zich niet meer be wust van hun titelkansen en wer den via 4-2 en 6-3 met de neus op de feiten gedrukt. Vanzelfsprekend willen de zaal voetballers kampioen worden en daarmee promotie naar de hoofd klasse afdwingen. Van belang is in ieder geval dat ze bij de eerste drie eindigen. Want door een herinde ling blijven alleen de eerste drie actief in de eerste klasse. De rest mag het volgend seizoen een klas se lager proberen, want de bond wil minder eerste klassen. De stand aan kop (tot het week einde): 1. Adelaars 20-49, 2. 's Graveland 20-43, 3. OSO 19-39, 4. DVS 17-38. Steeds meer sportverenigingen uit Soest weten de weg naar het fonds 'kleine sportvoorzieningen' te vin den. Hierop kan aanspraak worden gemaakt voor eenmalige uitgaven. Honk- en softbalvereniging De Knickerbockers krijgt uit dat pot je 7 duizend gulden voor de aan schaf van twee kleine, verplaatsba re tribunes op het gloednieuwe ter rein aan de Bosstraat. Aan de bridgeclub Soest wordt vier mille overgemaakt. De denk- sporters kunnen daarvan 24 elek tronische apparaatjes aanschaffen, waarmee ze de score van compe titiewedstrijden kunnen bijhouden. Deze 'Bridgemate' apparaten kun nen na afloop op de computer worden aangesloten, zodat binnen een mum van tijd de uitslag be kend kan worden gemaakt. Ook The Red Stars heeft nieuwe spullen nodig voor de jurytafels. De basketbalvereniging krijgt 1500 gulden voor de aanschaf van onder meer tafels, stoelen, klokken en andere benodigdheden van de ta feljury. Tien turners van De Springbokken hebben zich geplaatst voor de re giofinale turnen. Daarmee is de vertegenwoordiging van de gym nastiek- en turnvereniging op twin tig gekomen, wat een record is. De vijfde en laatste voorronde werd door verschillende Soesters aange grepen om zich alsnog te kwalifi ceren. Vorig jaar deden dertien Springbokken mee. Dit jaar is De Springbokken overigens gastheer tijdens de regiofinale. De eindstrijd vindt zaterdag 28 april plaats in Aqua Indoor. Cafetaria en Eethuis woensdag Amsterdams Paaltje met frites en rode bietjes donderdag Witlofschotel met reepjes kipfilet weekend Vleesspies met frites en sla 1* en 2' paasdag Gesloten, alleen salades op bestelling dinsdag Gesloten Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37

Soester Courant | 2001 | | pagina 19