HOOGVLIET MIWE rabin n Bewezen de goedkoopste! 1 PERSONEEL GEVRAAGD Mooi bij Middelman \cË\ Ezi WOENSDAG 11 APRIL 2001 SOESTER COURANT PAGINA 2 WOENSDAG 11 FULLTIME EN PARTTIME MEDEWERKERS m/v HULPKRACHTEN m/v OPROEPKRACHT HULE VOOR mjDE HUISHOUDING Administratief Medewerker m/v actomat b.v. Service Verkopers (m/v) RESTAURANTMEDEWERKERS M/V MONTEUR eismann Kantoor S.C gesloten op Tweede Paasd Gemeentehuii vrijdag dicht BRASSER KEUZEMï A Afvalinzam rond feestdi oJmL KEUKENHULPEN JONGENS vanaf 16 jaar en voor de BEDIENING. JONGENS/MEISJES vanaf 18 jaar voor de hele week, weekends en vakanties. Pannenkoekenhuis "De Vuursche Boer" Dorpsstr. 34-36, Lage Vuursche Tel. 035 - 666 8213 Hooijer Sast professionals voor bouw en industrie Probin Hooijer Soest is de handelsnaam van Hooijer Bouw Techniek BV Technische Groothandel te Soest Wij verkopen ijzerwaren, gereedschappen, machines, hang- en sluitwerk voor de bouwsector en technische producten zoals kogellagers, bevestigingsmaterialen en Arbo-artikelen voor de industrie. Probin Hooijer Soest maakt deel uit van het samen werkingsverband Probin, een groep van 13 zelfstandige specialisten in ons vakgebied, die door heel Nederland een compleet assortiment bieden. In midden Nederland hebben wij een grote naamsbekend heid en zijn, door de gestage groei, nu op zoek naar: BALIEMEDEWERKER (M/V) fulltime Functie-inhoud Winkelverkoop aan bouw- en industrieklanten. Adviseren van klanten. Zorgdragen artikelpresentatie. Functie-voorwaarden Vakkennis ijzerwaren en gereedschappen. Technisch en commercieel inzicht In teamverband goed kunnen communiceren. MAGAZIJNMEDEWERKER CHAUFFEUR (M/V) fulltime Functie-inhoud Functie-voorwaarden Uitpakken, controleren, coderen Enige ervaring met magazijnwerk. en inruimen van binnengekomen In bezit van klein rijbewijs, goederen. Goed in teamverband kunnen Verkooporders pieken en verzend- werken, klaar maken. Bezorgen via onze snelservice van spoedbestelling van klanten in de regio. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) fulltime Functie-inhoud Functie-voorwaarden Assisteren van onze afdeling boek- Opleiding minimaal Mavo niveau houding (factureren, order entry, Goed in teamverband kunnen offerteverwerking en archiveren), werken. Ondersteuning van secretaresse- Enige ervaring met computerwerk- werkzaamheden o.a. telefoon- zaamheden. opnemen. INTERIEUR VERZORGER|M/V)pamime Functie-inhoud Functie-voorwaarden Voor 3 4 ochtenden per week het Ervaring in huishoudelijk/schoon- schoonhouden van onze maakwerk, kantoren, showrooms, balie's en verkoopstellingen. Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 32 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. Wegens succesvolle groei zoeken wij voor onze supermarkt aan de Wiardi Beckmanstraat 491 in Soest: Voor diverse afdelingen. Voor de kruidenierswarenafdeling. Functie-omschrijving: Je zorgt er met je collega's voor dat onze klanten met een 100% tevreden gevoel de winkel verlaten, omdat zij in een plezierige omgeving kwaliteitsproducten hebben gekocht in 'bewezen de goedkoopste' supermarkt. Wat bieden wij: flexibele werktijden, afgestemd op eventuele schoolroosters; salaris volgens aantrekkelijke en eigentijdse CAO-regeling; 8% vakantietoeslag op jaarbasis; ziekteverzuimbonus; winstdelingsregeling; Hoogvliet-opleidingen worden in bedrijfstijd gegeven; doorgroeimogelijkheden. Functie-eisen: Klantgericht denken en handelen, alsmede een groot verantwoordelijkheids gevoel. Zelfstandig, maar ook teamwerker. Heb je interesse in deze job? Bel of stap naar John de Roos, Wiardi Beckmanstraat 491, 3762 GP Soest, telefoonnummer 035 - 6036410. orchis" Soesterbergsestraat 32A, 3768 EJ Soest vraagt een die ervaring heeft als verkoopster in het betere genre DAMESMODE. Voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de heer of mevrouw Borgts. 035-6025189/6013182. Voor al deze functies bieden wij, bij goede-prestaties, een goed loon met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over bovenstaande functies kunt u contact opnemen met dhr. J. van Reestel. 035-6011137. Schrrftelijke reacties kunt u sturen aan: Probin Hooijer Soest, Postbus 462,3760 AL Soest Bezoekadres: Nieuwegracht 1-3,3763 LP Soest www.probinhooijer.nl - info@probinhooijer.nl ïk'EL..J 4 voor ca. 10 uur, per week. Moet zelfstandig kunnen werken. Inl. 035 - 602 62 40, mevr. Groen. De Amerpoort biedt professionele zorg- en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap en aan hun directe omgeving, ongeacht hun woon- of verblijfplaats. Uitgangspunt hierbij is het recht van ieder mens om zelf richting en inhoud te geven aan zijn bestaan, met respect voor ieders persoon en levensverhaal. De Amerpoort is een organisatie die haar inspiratie zoekt in nieuwe ontwikkelingen. De medewerkers zijn vanuit hun betrokkenheid en deskundigheid s creatief op zoek naar perspectief, ervan uitgaande dat ook mensen met een verstandelijke handicap lid zijn van de maatschappij en mogelijkheden hebben daaraan deel te nemen. De Amerpoort heeft ongeveer 700 cliënten en 1000 medewerkers. Geef jij de bewoners van Het Kwatrijn support bij het vorm en inhoud geven aan hun leven Het Kwatrijn maakt deel uit van De Amerpoort, is gesitueerd aan de Kolonieweg in Soest en bestaat uit vier woningen. In elke woning wonen 10 cliënten met een verstandelijke handicap. Wij zijn op zoek naar enkele: Middelman BV is het hoofdkantoor van toonaangevende winkelbedrijven als Middelman Wonen, Otak Meeneemmeubelen en Middelman Mode. Wegens voorspoedige groei zijn wij op zoek naar een: Part-time (20-25 uur per week) Op de afdeling administratie houdt u zich bezig met de complete order administratie. Daarnaast geeft u mede uitvoering aan de crediteuren- en debiteurenadministratie. U kunt zelfstandig uw werk uitvoeren en doet dit met grote accuratesse. Uw opleiding is minimaal op MBO-niveau. En u heeft al enige ervaring met boekhoudkundige programma's. Wij bieden u naast een prettige werksfeer, een zelfstandige part-time baan die u de mogelijkheid biedt uw werktijden flexibel in te kunnen delen. Bent u geïnteresseerd, stuur dan een brief met CV binnen 14 dagen naar: Mevrouw A. Middelman, Postbus 3000,3760 DA SOEST.Tel.: 035-6012424. Hier kunt u ook terecht voor meer informatie. De Amerpoort Begeleiders en Zorgcoördinatoren (Onbepaalde tijd, fulltime en parttime en Vakantiehulpen Informatie: Wil je meer weten over het werken op Het Kwatrijn? Bel dan met Annemiek Hoogers, zorgmanager, telefoon (035) 609 61 21. Wil je een een kijkje nemen op Het Kwatrijn Wij houden een informatieochtend op Het Kwatrijn, Kolonieweg 5 in Soest, op vrijdag 27 april van 10.00 tot 12.00 uur. Je bent van harte welkom! Als je onderstaand strookje invult en opstuurt naar De Amerpoort, Antwoordnummer 520, 3740 WB Baarn, dan rekenen we op je komst. Een postzegel plakken is niet nodig. Wil je direct solliciteren, richt dan je brief met cv aan: P&O De Amerpoort, t.a.v. Herman Hendrix, personeelsconsulent, Postbus 1020, 3740 BA Baarn. Per e-mail reageren kan ook: info@amerpoort.nl Ik kom op de informatieochtend van Het Kwatrijn op 27 april tussen 10.00 en 12.00 uur. Naam Adres Postcode/woonplaats Telefoon Zorg eri dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap Actomat B. V. is een dochtermaatschappij van BP Nederland B. V. die zich bezig houdt me t de exploi tatie van circa 100 BP tankstations door geheel Nederland. Op dit moment werken zo'n 1000 medewerk(st)ers bij Actomat. Naar ver wachting zal zowel het aantal stations als het aantal medewerk(st)ers de komende jaren snel groeien. Wij zijn op zoek naar parttime Service Verko pers voor ons station in Soest, De werkzaamheden: Als Service Verkoper ben je het visitekaartje van het tankstation, je helpt onze klanten, je beantwoordt hun vragen, je geeft ze advies over onze producten en rekent de getankte motorbrandstoffen en shopartikelen af. Verder zorg je er, samen met de collega's, uiteraard ook voor dat de schappen worden bijgevuld en de shop er schoon en verzorgd uitziet. Onze verwachting: Je bent minimaal 18 jaar en hebt een opleiding op MAVO/MBO niveau. Veder kun je goed in teamverband werken, ben je bereid om in een wisselend dienstrooster te werken en heb je een enthousiaste en service gerichte houding. Wat jij.mag verwachten: Een zelfstandige functie in een klein enthou siast team. Wij werken in een open informele sfeer. Je salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en je opleiding/ervaring. Verder kennen we goede secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een interessante bonusregeling. Als je ambitieus bent zijn er volop doorgroeimogelijkheden aanwezig. Schriftelijke sollicitaties kun je sturen of e-mailen naar: Actomat B.V. T.a.v. Mia Harkamp, P&O Adviseur Kabelweg 43 1014 BA Amsterdam harkamm@bp.com Je kunt natuurlijk ook bellen of langs gaan bij het station en vragen naar de Site Manager: BP De Grachten, Koningsweg 17 in Soest. (035-6012585) Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wie zijn wij eismann b.v. is onderdeel van een beursgenoteerde organisatie, vertegenwoordigd in 9 Europese landen. Duizenden zelfstandige ondernemers handelend onder de naam eismann leveren meer dan 20 jaar alleen de allerbeste diepvriesproducten aan particuliere huishoudens. Wij zoeken partners (m/v) in de verkoop Regio Soest Amersfoort Wie zoeken wij Ondernemende, klantvriendelijke mensen die hun eigen (beschermde) klantenbestand van advies en eismann-producten voorzien. Veel van onze partners waren voorheen werkzaam in winkels, horeca, ambulante handel of een ander beroep waarin contact met mensen en/of voedingsmiddelen een rol speelt. Stuk voor stuk mensen die gewend zijn hard te werken en bij eismann wèl het inkomen en de waardering krijgen die ze verdienen. Waarom eismann Samenwerking met eismann zekerheid door kennis en ervaring: "smaakvolle", interne opleidingen regelmatige praktijkgerichte begeleiding en advisering bedrijfseconomische en marketingtechnische ondersteuning zelf werktijden en -onbegrensd- inkomen kunnen bepalen Kortom, door investering in tijd een uitstekend toekomstperspectief. Interesse Graag een telefonische reactie naar eismann b.v. Neem dan contact op met de heer Kees Hubner tel: 035-6022110 of 06-53547053 eismann b.V. Zuidergracht 3 3763 LS Soest KONTAKT DER- KONTIN Kontakt der Kontinenten is een internationaal trainings- en conferentiecentrum met ruim '100 hotelkamers, 15 conferentiezalen, een internationale keuken, een bar en een restaurant. Per juli 2000 openden wij de deuren van het geheel verbouwde (voormalig klooster) Cenakel. Het Cenakel is, net als Kontakt der Kontinenten, een drie sterrenaccommodatie met 37 hotelkamers, 4 conferentiezalen, een internationale keuken, een bar en een restaurant en een unieke kapel die multifunctioneel inzetbaar is. Ter versterking van het team van de restauratieve dienst zijn wij op zoek naar: die in onze moderne restaurants willen helpen. De restaurants bieden plaats aan 150 en 60 gasten. De werkzaamheden bestaan uit het indekken van tafels, het serveren van maaltijden, het begeleiden van gasten tijdens maaltijden die in de vorm van een buffet aangeboden worden, de verzorging van de conferentiezalen (koffie, thee, etc.) en de verzorging van onze gasten tijdens speciale bijeenkom sten in de kapel (literaire lunches, TV-uitzendingen, recepties, etc.). Wij zoeken representatieve personen die in ieder geval de Nederlandse en Engelse taal goed beheersen. Het aantal uren per week is 32 tot 36. Werktijden liggen tussen 07.00 uur 's morgens en circa 21.00 uur 's avonds. Volgens een in overleg op te stellen rooster zal ook in de weekends gewerkt worden. Als u belangstelling hebt voor deze vacature of als u nadere informatie wilt hebben, neemt u dan telefonischcontact op met mevrouw N. Panen, tel. (0346) 35 17 55. U mag natuurlijk ook schrijven. Stuur uw brief naar: Kontakt der Kontinenten, t.a.v. mevrouw N. Panen, hoofd facilitaire diensten, Amersfoortsestraat 20, 3769 AS Soesterberg. (werkgebied: heel Nederland) De werkzaamheden omvatten o.a.: het zelfstandig uitvoeren van reparaties en het oplossen van storingen het plegen van periodiek onderhoud aan de diverse apparatuur het plaatsen, monteren en inbedrijfstellen van nieuwe installaties het geven van instructie met betrekking tot de werking Wat vragen wij verder: een afgeronde opleiding op MTS-Wtb/E of gelijkwaardig niveau een geljdig rijbewijs B(E) klantvriendelijke instelling en 'gevoel' voor service flexibiliteit ten aanzien van werktijden leeftijd tussen 23 en 35 jaar enige uitdrukkingsvaardigheid in de Duitse en/of Engelse taal bij voorkeur woonachtig binnen een straal van ca. 30 km rond Soest of de bereidheid om hierheen te verhuizen. Iets voor jou? Stuur of mail je sollicitatiebrief met c.v. naar: MIWE agency Nederland T.a.v. Mevr. H.L.M. Eeckelaert Postbus 3166 3760 DD SOEST Je hart ligt bij de techniek, maar je bent wél graag 'onder de mensen'. Je houdt van afwisseling, je bent vindingrijk en je werkt het liefst zelfstandig. Je bent zeker geen 'nine-to-five' type en reizen is voor jou al helemaal geen probleem... dan hebben wij misschien wel dé baan die jij zoekt! MIWE agency Nederland is - met een klein maar hecht team - het commerciële en technische steunpunt in Nederland voor MIWE Michael Wenz GmbH, één van 's werelds meest vooraanstaande fabrikanten op het gebied van ovens, koel- en rijstechniek voor de bakkerij en bake-off. Ons klantenbestand bestaat uit bakkerijen en retail-organisaties verspreid over het gehele land. Ter versterking van onze technische buitendienst zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van Telefoon: 035-603 74 67 Fax 035-603 74 66 e-mail: info@miwe.nl Kantooradres: Koningsweg 20-2 Het kantoor van de Sc Courant aan de Van W straat is op maandag 16 (Tweede Paasdag) ges Omdat een productieda; valt, wordt adverteerders viseerd hun advertenti spoedig mogelijk in te ie' het liefst vóór het week Na dinsdag, 10.00 uur, ki géén advertenties meer w aangenomen. Ook kopij voor de editi woensdag 18 april mc vToeg mogelijk worden diend, uiterlijk maandag uur. Kopij kan in de brie, (links van de voordeur) v gedeponeerd. In verban Pasen kan het zijn dal spoedeisende) kopij eer blijft liggen. Op vrijdag 1 (Goede Vrijdag) is het k van de Soester Couran pend van 8.30 tot 12.30 van 13.00 tot 14.30 uur. Het gemeentehuis is op v april, Goede Vrijdag, gesl betekent dat men die geen enkele vraag, zowe ling als telefonisch, bij de te terecht kan. Ook het Werk en Inkomen (CWI) alsmede het Zorgloket, hal van het gemeentehui dergebracht, zijn die dag pend. Het Reinigingsbedrijf Mi derland (RMN) leegt di de groene en bruine o Tevens is het afvalsto open. Het kantoor van hi op deze dag gesloten. ƒ39,66 lf Salade van mozzarella, en tomaat, rode uien Italiaanse dressii Roomsoep met gerook' en bieslook Visgratin met knofl Lamsbout met Dyonaise en rozemarijnsai Gebakken regenbooi met amandelbol Vegetarische quiche met ui en spina; Frambozen mint si Sinasbavarois met getT bloedsinaasapp Koffie of thee met I NIEUW Nu op maandag inclusief glas wijn (niet op feestd (Bros. 'SAtcr 1 Soesterbergsestraat 1 Telefoon 035-60 Van maandag t/m Op Goede Vrijdag, 1 op de normale wijze meld. Tevens is het a pot open. Het kan Reinigingsbedrijf M land (RMN) is op d< ten. Op maandag 16 apr wordt geen afval of het afvalstoffendepc de afvalkalender 2 zien op welke datur wordt geleegd door Op maandag 30 apr dag, wordt geen ari en is het afvalstoffc ten. Voor de gewij: dag verwijst het Rh valkalender. Op alle andere dag< april is het RMN tij van 08:00 tot 12:0' tot 16:00 uur teieï baar op 82 6039 grofvuil aanmelder tijdens deze uren gi gg 0800 - 766 20( VERHUUR - RÉPARA' Verhuur van profe schap voor bedri Reparatie en o uwtuinmachines en elektrisch Speciaal weel vrijdag 16.00 tot n Deskundig advies (ind.terrein Ni

Soester Courant | 2001 | | pagina 2