Winst Soest in tumultueuze derby Bekerstunt WZ'49 op 'Vogels' W Hl nen b.v. SEC pakt tweede periode idmaster Waterschap voor veranderingen bij waterschapsverkiezingen 'AGINA 1? WOENSDAG 18 APRIL 2001 v. Asch llateur ■elb.v. i'lij len io EemIand VARODA Scheidsrechter Letschert staakt duel na vechtpartijtje op tribune SOESTER COURANT PAGINA 13 VOETBAL zondag Ploeg speelt zaterdag 'wedstrijd van de eeuw' bij Zuidvogels VOETBAL zaterdag VOETBAL zaterdag Revanche SEC met overwinning na wanprestatie ATLETIEK Van den Broek tweemaal derde BRIDGE Vijf bridgeclubs spelen om lokale kampioenschap Dagschotels Toontje verzorgt ook catering van luxe broodjes tot koud/warm buffet Ploeg houdt belager Victoria in bedwang: 0-0 VOETBAL zondag SCHAKEN Schaakclub krijgt vijf demoborden SportuitslageiJ 'Geen lijstenstelsel, maar personenkiesstelsel' Sportprogramma ;STEINWEG 72b .3 11. SOEST on: 035-6012883 035-6013606 LOOPWERKEN TRAATWERKEN "el: 609 90 20 *veg 66, Soest 35 -609 06 90 rwarminq latie - 601 24 72 ICHNIEK B.v. 035 - 601 11 37 2A 26 32 j-groenplein.nl illatiebureau PLECTRA b.v. Soest 'ax: 035 - 602 55 68 Birkstraat 93 - Soest Tel. 601 23 54 Beukenlaan 46 - Soest Tel. 601 20 65 Van Weedestraat 46A Soest-Tel. 601 38 77 rothestraat 35 - Soest 5) 601 60 33 5)'601 37 05 ejongaccountants.nl lejongaccountants.nl goed Service van alle merken ts onder garantie 6 dagen in de week 035-6024961 35-3766EK Soest '0 - 3765 GG Soest (035) 601 6030 ;foon 035 - 602 93 60 >r de beste keuze! anken! 1 24 90 weg Noord 65 .mersfoort 64 34 24 Jeep dealer land en Vallei ERKEND ELEKTROTECHNISCH WAARBORGINSTALLATEUR oest. Tel. 035 - 602 45 20 BOUWADVIES B.V. che keuringen o.g. iding "el. 035 - 602 31 13 'oor telecommunicatie voor mobiele communicatie eg 27-29a, Soest. elefax035 - 6091009 altelecom.nl ïbruikte SUZUKI? ki in Soest? Verkerk! elefoon 035 - 601 36 82 y PACMGWG <ARTON I DISPLAYS 1 - Tel. 033-4643060 - Fax 033-44561683 (Familiebedrijf sinds 1938) rvolle verzorging van rematies. at 142, 3769 EH Soesterberg 1 223 .«SfcS' tU •-> iV v-a -i. SO Soest-FC Hilversum staat altijd garant voor een spekta kelstuk van de eerste orde. Op tweede paasdag was de derby beslist (niet saai' te noemen, zoals trainer Henk van de Pol de ontmoeting omschreef. Vijf doelpunten, zinderende span ning, twee rode kaarten, een opstootje in het veld en een vechtpartijtje op de tribune waardoor het spel een kwartier moest worden stilgelegd, waren de resultaten van een middagje amateurvoetbal in de hoofd klasse A. Het belangrijkste feit was dat de blauwhemden met 3-2 zegevierden. Een uur lang was er werkelijk niets aan de hand aan de Bosstraat- Oost. Beide ploegen hielden zich uitsluitend met voetbal bezig en schotelden het publiek een zeer sportief duel voor. Tot de 63s,c mi nuut bij een 1-1-stand, Hennie Lettinck had de score met een da verende vrije trap geopend voordat Christiaan Brons na rust gelijk maakte, toen de vlam toch in de pan sloeg. Peter Schrumpf en Hil versummer Bert Aipassa begon nen te bakkeleien. De spelers maakten zich in eerste instantie schuldig aan slechts duw- en trek- werk totdat de situatie uit de hand liep. Aipassa trok Schrumpf bij zijn oor en kwakte hem vervolgens tegen de grond. De Soester voet baller bleef liggen en dat bleek niet naar de zin te zijn van Hennie Let tinck. De begenadigde voetballer riep Schrumpf lijfelijk tot de orde. Lettinck vond dat Schrumpf zich aanstelde en trok hem met veel geweld weer overeind. Een flinke opstoot was geboren. Uiteindelijk konden Schrumpf en Aipassa in rukken, Lettincks actie bleef ver bazingwekkend ongestraft. Terwijl iedereen zijn aandacht op het veld vestigde, sloeg de verhitting over op de tribune waar supporters van beide ploegen met elkaar op de vuist gingen. Binnen een mum van tijd stonden de nietsvermoedende tribuneklanten op en rond het Soester veld. Al gauw werd de vechtpartij in de kiem gesmoord, maar scheidsrechter Letschert staakte het duel en maande de spelers van Soest en Hilversum naar de kleedkamer voor een af koelingsperiode van ruim vijftien minuten. Alarmfase De voetballoze periode kwam evenwel het spelpeil ten goede. In het resterende half uur gingen alle remmen los bij beide ploegen, met Soest in een hoofdrol. De thuis ploeg ontdeed zich van het in de eerste helft opgebouwd Hilver- sumse juk en nam het heft op ba sis van mentaliteit en fysieke kracht in handen. Vijf minuten na de hervatting was het al alarmfase een in het straf schopgebied van de bezoekers toen Mark van der Lee met zijn hoofd verrassend de korte hoek zocht. Zijn kopbal belandde op de paal. In de 73s,c minuut was het wel raak. Sander Brocx legde de bal panklaar voor Christiaan Brons. De middenvelder kapte en draaide om zijn rechterbeen in stel ling te brengen. De harde inzet verdween in het dak van het doel achter de kansloze doelman Dan iël Hilhorst, 2-1. De blauwhemden konden slechts zeven minuten genieten van de voorsprong. Lettinck legde een cornerbal precies op het hoofd van de ongedekte Ozgun Besir, 2-2. Een punt in deze fase van de com petitie was voor beide partijen te weinig, dus gingen ze fervent op jacht naar de winnende treffer. In blessuretijd eiste Brons voor de derde keer de sportieve hoofdrol voor zich op. Martijn Stalenhoef fungeerde bij een indraaiende hoekschop van René de Bree als bliksemafleider en vestigde de aan dacht van Hilhorst en twee ande re Hilversummers op zich. Brons profiteerde van de ontstane ver warring en kopte de 3-2 bij de tweede paal binnen. 'Ik moet het van dit soort wedstrij den hebben', aldus Brons die na zijn eerste doelpunt nagenoeg wei nig meer fout kon doen. 'Dat doel punt had ik echt nodig. Daarna heb je het gevoel alsof je de hele wereld aankan', zei de bejubelde middenvelder over zijn bijzondere optreden. Tegen Hilversum was het evenwel zijn laatste kunststuk je. De middenvelder is door zijn twee gele kaarten tegen Argon, zijn vijfde en zesde, voor de rest van het seizoen geschorst. Bij Brons kon er wel een grapje van af. Zijn teamgenoten zijn eindelijk van hem verlost 'De rotte appel is eruit'. Door de zege poetsten de blauw hemden de 2-0-nederlaag van za- Hennie Lettinck trekt geweldda dig Peter Schrumpf omhoog. Kort daarna trekt scheidsrechter Let schert (achtergrond) de rode kaart voor Schrumpf en Hilversummer Bert Aipassa. Lettinck blijft onge straft. Foto: Herman van Dam terdagavond bij AFC'34 gedeelte lijk weg. Want coach Van de Pol vond dat zijn ploeg zichzelf te kort had gedaan. 'We hebben dit week einde te weinig gekregen. Zaterdag vond ik Soest een klasse beter. Wat toen had moeten gebeuren, is ons tegen Hilversum wel gelukt', ver klaarde de Barneveldse oefen- meester. Volgens Van de Pol tikten de Soesters, vooral in de eerste helft, AFC'34 compleet van de mat, maar verzuimden het af te maken. Tegen Hilversum maakte Soest het ruimschoots goed. Op basis van een betere conditie en de juiste instelling werd Hilversum gekraakt. 'Wij waren fitter dan Hil versum. Zij konden het in de twee de helft niet meer belopen', aldus de trainer van Soest die ook nog even stilstond bij de rode kaart van Schrumpf. Hij is gewoon een oor aangenaaid. Peter werd bij zijn ge zicht gegrepen. Hijzelf deed niets, ik snap er niets van. We zullen dit zeker gaan aanvechten'. De volledige stand: 1. Baronie 21- 41, 2. Argon 21-28, 3. ADO'20 21-36, 4. AFC'34 20-31, 5. Om- niworld 21-30, 6. TONEGIDO 21-27, 7. SWSMC 21-27, 8. Hol- landia 21-25, 9. UVS 21-25, 10. SO Soest 21-25,11. Hilversum 20- 23,12. KBV 21-23,13. Elinkwijk 21-23,14. Nieuwenhoorn 21-20. WZ'49 doet na het paasweek- 1 einde nog op twee fronten mee. f Op zaterdag won de ploeg de op papier lastige uitwedstrijd I bij Advendo'57 (2-4). Twee da- gen later verraste ze vriend en R vijand door hoofdklasser IJs- selmeervogels uit het beker- T toernooi te knikkeren. Aan de lEemweg werd het 1-0 door een doelpunt van Richard Rade- maker, die VVZ'49 daarmee aan een plek in de kwartfinale hielp. De bekerwinst op de Bunschoter [grootmacht was verdiend te noe- nen. De Soesters toonden geen nreintje ontzag voor de 'Vogels' en pat bleek toch de beste remedie te pijn. Ze oogden fit, scherp en naakten het de bezoekers flink Elastig. Het optreden van üsselmeervogels was daarentegen ronduit teleurstel lend. De ploeg van trainer Jan van den Berg was niet vooruit te bran den. Alleen de routiniers Gerrie jchaap, oud-prof, en aanvoerder neo de Graaf ontstegen de grau we middelmaat aan de kant van de oien'. Hun teamgenoten acteer- 8en veel te apathisch en speelden a een te laag tempo. Er was niets 3 het spel van IJsselmeervogels te jbntdekken dat het hier om een hoofdklasser ging. "VZ'49 verzuimde in de eerste Jielft het bekerduel te beslissen. De huisploeg scoorde in de 34s,c mi nuut het openingsdoelpunt. Jordie Brouwer speelde Richard Rade- naker vrij. De middenvelder nam F de bal handig mee, lepelde het leer 1 over de onzekere keeper René Ste- I merdink heen en kopte simpel bin- f nen, 1-0. Daarna kregen de Soes- I ters nog twee dotten van kansen. Eerst brak Alendar Kurt aan de V linkerkant door en zag Gijs Schaap vrij staan. Een aarzeling tussen een schot en een pass resulteerde uit eindelijk in een rollertje. Nauwe lijks twee minuten later had Brou wer in kansrijke situatie een vlie gend schot in gedachten, maar de spits trapte slechts in het luchtle dige. IJsselmeervogels stelde er met twee kansen bitter weinig tegen over. Een kopbal van De Graaf werd met de voeten gepareerd door doelman Mark Brouwer. Na rust drongen de Bunschoters meer aan, maar konden ook in deze fase nimmer overtuigen. Het spel bleef te voorspelbaar. VVZ'49 hield stand, soms met kunst- en vliegwerk, dat wel, en loerde op de beslissende counter. 'Vogels'-speler Melrik Beukers, op de bank begonnen, was een paar keer dichtbij de gelijkmaker. Ech ter evenzovele malen hield Brou wer op prachtige wijze zijn doel schoon. En toen Brouwer geklopt leek, hielpen zijn teamgenoten, de paal en de tegenstander hem een handje. Zo haalde Kurt een bal van de doellijn na een miraculeu ze inzet van Tom Kaak en pres teerde René Rabelink het om van af vijf meter de bal voor open doel op de buitenkant van de paal te knallen. De thuisploeg bleef georganiseerd voetballen, hield het hoofd koel en was bij een uitbraak dichtbij de beslissing. Ronald de Rooij om zeilde een kwartier voor tijd de buitenspelval en stond oog in oog met Stemerdink. De stift van de libero zeilde rakelings langs de paal. In het vervolg van het duel kropen de Soesters nog een paar keer door het oog van de naald, maar de 1-0 stond ook na het laat- Foto: Herman van Dam Alembar Kurt laat Michael van den Berg van IJsselmeervogels zijn hielen zien. Door een 1-O-zege knikkerde VVZ'49 de zaterdag hoofdklasser uit het bekertoernooi. ste fluitsignaal nog op het score bord. 'Öit duel was voor mij de bevesti ging dat de ploeg, in goeden doen, een klasse hoger kan voetballen. Als trainer was het interessant om te zien waar WZ'49 momenteel staat. De ploeg is overeind geble ven, hoewel ze er in de tweede helft volledig doorheen zat', zei trainer Steef van de Oosterkamp. Prioriteit De trainer genoot zichtbaar van het bekersucces, maar liet wel dui delijk doorschemeren dat de com petitie de allerhoogste prioriteit heeft. De Soesters staan twee pun ten achter op Zuidvogels dat WZ'49 de koppositie ontfutselde door de twee inhaalduels tegen Woudenberg en NSC met het kleinst mogelijke verschil te win- WZ'49 won zaterdag ook, van Advendo'57. In Ederveen werd het 2-4 voor de Soester formatie. De doelpunten werden gescoord door Ronald de Rooij en Jordie Brouwer. De Ederveners hielpen de Soesters bovendien een handje door twee keer in eigen doel te schieten. De groen witten waren na een kwartier op achterstand geko men toen Gert van de Munt de aanzet gaf voor een eigen doelpun- tenfestijn. De vleugelverdediger kreeg de bal uit een voorzet onge lukkig op zijn knie. Nog voor rust stelden de bezoekers evenwel orde op zaken en liepen uit naar een comfortabele 1-4-voorsprong, die na rust nauwelijks in gevaar kwam. Zaterdag speelt WZ'49 de, vol gens Van de Oosterkamp, wed strijd van de eeuw bij Zuidvogels. Het duel begint om 14:30 uur. De Soesters mogen in ieder geval niet verliezen, want dan is de achter stand te groot geworden en kun nen ze slechts via een omweg naar de eerste klasse promoveren. Ruud van Rouwendaal was dins dagavond nog woedend van het veld gestapt. Zonder ook maar een woord tegen zijn spelersgroep te zeggen, keerde hij na het verlies bij DMC (1-0) huiswaarts. De trainer voelde zich bedonderd door zijn elftal en sprak naderhand over een 'afgang'. 'Het was superslecht', zei de Soester coach. Vier dagen later was Van Rouwendaal aanzienlijk beter geluimd. SEC revancheerde zich voor de wanprestatie in Utrecht door op eigen terrein WOO met 3-1 te kloppen. 'De ploeg toonde nu wei strijdlust en dat wordt op dit niveau be loond', aldus de coach van de Soester zevendeklasser. Het enige dat hij zijn ploeg kon verwijten, was dat SEC slordig met de kan sen omsprong. Weliswaar leidde de thuisformatie bij rust met 2-1 door treffers van Mohammed Tou- hami en Mark Schendeling, maar er hadden meer doelpunten aan de zijde van SEC moeten vallen, meende Van Rouwendaal. In de tweede helft kopte Bas Verheijen de 3-1 binnen en stelde daarmee de zege op WOO veilig. Vanavond speelt SEC een uitduel bij DVSU. De wedstrijd stond aan vankelijk op tweede paasdag op het programma, maar werd toch verschoven. Daarna sluiten de groenwitten hun competitie af te gen Voorwaarts en Bunnik'73. Voor de tweede keer binnen een week eindigde Dick van den Broek als derde in een wegwedstrijd in Oostenrijk, waar hij op trainings kamp was. Beide keren moest de Soester twee Hongaren voor zich dulden. De eerste keer gebeurde dat in een halve marathon, afgelopen week einde herhaalde zich dat in een race over 10 kilometer. Daarin startte de Hongaar Zsolt Benedek razendsnel, maar Van den Broek kende hem nog van de halve ma rathon en liet zich niet gek maken. Met een landgenoot van de koplo per volgde Van den Broek op een afstand die steeds groter werd en in de strijd om de tweede plaats kon de atleet van AV Pijnenburg onvoldoende tegengas geven bij de laatste tempoversnelling van Zsolt Stephan. In 29.43 bleef Van den Broek één seconde verwijderd van zijn persoonlijke record. De vijf bridgeclubs die Soest en Soesterberg rijk zijn, gaan op 25 april en 2 mei spelen om het Soes ter clubkampioenschap. Per vere niging betreden acht teams het strijdperk, waarin bridgeclub ONI als titelverdediger optreedt. De organisatie is dit jaar per toer beurt in handen van Eemland dat in het najaar ook garant staat voor het bridgekampioenschap van Soest voor paren. Op 2 mei wordt bekend welke club de wisselbeker in ontvangst mag nemen. Naast ONI en Eemland doen Soest, Soesterberg en Schoon Slem mee. Deze clubs tellen samen ongeveer 500 leden. Cafetaria en Eethuis woensdag Baconburger met boontjes donderdag Lamsfilet met gebakken aardappeltjes en bloemkool weekend Mulderslotje (biefstuk gevuld met kruidenboter) met aardappelschijfjes en rode kool maandag Gesloten dinsdag Gesloten Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 De bloemisterijen in Soest hadden een tijd lang niets ver nomen van het zondagelftal van SEC. Daar kwam op twee de paasdag verandering in, want er was voldoende reden om de groenwitten eens in de bloemetjes te zetten. Door een gelijkspel (0-0) tegen naaste belager Victoria pakte de ploeg van Balthus Burgman de twee de periode en is daarmee ver zekerd van deelname aan de nacompetitie voor een terug keer naar de vierde klasse. 'De voorbije weken konden we hierover slechts dromen. Dat is nu uitgekomen. Het lijkt een beetje op een jongensboek', aldus Burg man na het behalen van de perio- detitel. De coach was logischerwijs een gelukkig man. 'Voor de spe lers, voor mezelf, maar voorname lijk voor de club. Want SEC had dit succes hard nodig', stelde de Baarnaar die erkende dat de druk bij zijn ploeg behoorlijk hoog lag. Zo dichtbij het toetje, dan wil je dat ook met beide handen aangrij pen, aldus Burgman. De coach wilde in het duel tegen Victoria, de enige overgebleven concurrent voor de tweede perio de, niets aan het toeval overlaten en stuurde SEC met hetzelfde strijdplan van de afgelopen weken waarin de formatie ongeslagen bleef, de wei in. 'Je kunt niet op een gelijkspel spelen, dat hou je niet de gehele wedstrijd vol meende Burgman. De Baarnaar zag SEC dan ook het initiatief ne men, maar het creëerde niet veel kansen. Victoria stelde er ook wei nig tegenover en dook slechts een enkele keer op voor het doei van doelman Edwin van de Luitgaar- den via dode spelsituaties. Na rust kwamen de Hilversum mers beter in het duel en gooiden er een extra aanvaller tegenaan. Burgman reageerde onmiddellijk door middenvelder Marcel van Dorrestein als een soort dubbele voorstopper te posteren. Dat pak te goed uit voor de thuisploeg. Victoria kreeg slechts twee halve mogelijkheden op het openings doelpunt die allebei door keeper van de Luitgaarden gestopt wer den. Bij een goede Hilversumse kans gooide Raymond van de Hoed zich in de baan van het schot. In het laatste kwartier counterden de gastheren drie keer gevaarlijk, maar waren niet slim genoeg om de overtalsituaties uit te spelen. Het duel begon en eindigde met 0- 0. 'In het laatste half uur hebben we met de kont voor het straf schopgebied gestaan. Victoria moest winnen, wij niet. We hebben de linies goed gesloten gehouden en keihard gewerkt. In de slotfase moest ik drie keer wisselen, omdat deze spelers er volledig doorheen zaten. Maar er waren er nog twee rijp voor. Dat zegt genoeg over hun werklust', complimenteerde Burgman zijn elftal. De groenwitten zullen even wat gas terug nemen om zich volledig te kunnen richten op de nacompe titie. 'Het heeft ons veel kracht gekost. Geestelijk zijn we momen teel op. We moeten even tot rust komen'. De Soesters werken nog twee duels in de vijfde klasse af tegen opnieuw Victoria, zondag, en op de laatste speeldag thuis te gen Nederhorst. Daarna strijden ze in poulevorm voor een plek in de vierde klasse. Foto: Herman van Dam Enkele weken geleden maakte SEC zich nog zorgen over degrada tie. Nu is de formatie veilig en heeft het een periodetitel op zak. De Soester Schaakclub (SSC) kan vijf demonstratieborden aanschaf fen. Deze worden ingezet bij de schaaklessen op onder meer de basisscholen De Achtbaan en in ontmoetingscentrum Klaarwater. De borden kosten in totaal 1125 gulden. De denksportvereniging krijgt dat bedrag van de gemeente die het uit het budget voor kleine sportvoorzieningen onttrekt. Installatiebedrijf ^3 j. cornelisse bv. Licht- en krachtinstallaties Telefoon (035) - 601 30 14 Danscentrum Sepp Countrywedstrijd Boxmeer; 3. Anno Tjeerdsma (beginners heren), 5. Barba- ra Ploeg (beginners dames), team Sepp eindigt als derde; Countrywedstrijd Soest: 2. Johan Tjeerdsma (gevorder den), 5. Hans Butzelaar (beginners), teams Sepp eindigen als eerste en der de; Rolstoeldansen Boxmeer: Renee Hilgenga en Betty Isken uitgeschakeld in halve finale. S.O. Soest SO Soest BI - De Meern BI 4-0; CJW B2 - SO Soest B4 5-6;APWC Cl - SO Soest C2 1-8; SO Soest C3 - WZA C2 3-4; Eemdijk C2 - SO Soest C4 5-5; SO Soest C5 - IJ'vogels C4 2-7; Kampong Dl - SO Soest Dl 0-0. Als het aan Waterschap Vallei Eem ligt zal de categorie 'ei genaren van gebouwen' straks niet meer vertegenwoordigd zijn in het waterschapsbestuur. Het Algemeen Bestuur van het waterschap zal dan recht streeks door de belanghebben de inwoners en grondeigena ren worden gekozen. Binnen de categorie grondeigena ren komt een aparte plaats voor de natuurbeheerorganisaties. Voor bedrijven blijven er indirecte ver kiezingen via de Kamers van Koophandel. Ook blijven de be langhebbenden als het aan het be stuur van Waterschap Vallei Eem ligt stemmen op personen en niet op lijsten. Op dat punt wijkt het standpunt van het waterschap af van het standpunt van de werk groep die door de Unie van Water schappen is ingesteld. Deze werk groep heeft op verzoek van de Unie een voorstel gedaan voor de vereenvoudiging van de water schapsverkiezingen. Het Algemeen Bestuur van de Unie van Waterschappen neemt op 20 april een definitief stand punt in. Het advies van de Unie van Waterschappen moet daarna nog worden omgezet in wetgeving op dat terrein. Daarvoor is uiter aard ook de instemming van rege ring en de Tweede Kamer nodig. Geen lijstenstelsel Het Algemeen Bestuur van Water schap Vallei Eem, is unaniem van mening dat de invoering van kieslijsten niet wenselijk is. Het personenkiesstelsel is vanouds één van de wezenskenmerken van het waterschap als functionele demo cratie. Daarom wil het water schapsbestuur dit stelsel handha ven. Ook betwijfelt het bestuur of de bestuurskracht zal toenemen door allerlei maatschappelijke groeperingen en politieke partijen toe te laten als leverancier voor het waterschapsbestuur. Door kandi daatverbindingen toe te staan en kandidaten de mogelijkheden te geven zich terug te trekken, denkt het waterschapsbestuur een knel punt binnen het huidige stelsel op te lossen. Nu kan het voorkomen dat meer kandidaten met een zelf de achtergrond met elkaar concur reren om een plaats in het bestuur, die door die concurrentie uiteinde lijk naar een kandidaat met een andere signatuur gaat. WOENSDAG 18 APRIL Voetbal 19:30 uur DVSU-SEC (Utrecht) Zaalvoetbal 21:00 uur Firtina'93-Springboks (Beukendal) 21:00 uur Barbaros-DVS (Hilver sum) ZATERDAG 21 APRIL Basketbal 20:15 uur Binnenland-Red Stars (H) (Barendrecht) Korfbal 14:30 uur Eemvogels-SVMM (Staringlaan) Tafeltennis 13:30 uur Rega 2-Shot (Nijkerk) Voetbal 14:30 uur Zuidvogels-VVZ'49 (Huizen) 14:30 uur Unicum-Hees (Lely stad) Volleybal 17:00 uur Martinus 2-Stam/ SoVoCo (D) (Amstelveen) 17:00 uur Stam/SoVoCo (H)- Wilhelmina (De Bunt) 12:30 uur Forza 4-AGAVS (D) (Hoogland) 15:30 uur Forza-AGAVS (H) (Hoogland) Waterpolo 17:30 uur De Kwakel-De Duin kikkers (H) ZONDAG 22 APRIL Basketbal 20:45 uur Niels Stensen 4-Red Stars (D) (Utrecht) Hockey 12:45 uur MHC Soest (D)-Myra (Koningsweg) 14:30 uur MHC Soest (H)-Me- zen (Koningsweg) Tennis 10:00 uur LTC Soestdijk-ETC 2 (Schrikslaan) 10:00 uur DHHV-TV Soest- Zuid (Rotterdam) Voetbal 14.30 uur Baronie-Soest (Breda) 14:00 uur Victoria-SEC (Hilver sum) Waterpolo 18:15 uur De Duinkikkers (D)- Brandenburg 4 (Aqua Indoor)

Soester Courant | 2001 | | pagina 13