tempo-team □BAH Vier dagen werken, één dag naar school Er is markt voor jou! PERSONEEL GEVRAAGD Vrijwillig tempo-team uitzendbureau parttime verkoopster Taxatie (ou LEKKERBEKKEN LEKKERE HARING Schut krijgt nieuwe mili PAGINA 2 WOENSDAG 18 APRIL 2001 SOESTER COURANT WOENSDAG 18 Mevrouw van BEDIENING Werk zoals jij dat wilt Medewerker Winkel Automatisering m/v Medewerkers Productaanvulling m/v Op 28 april in D Dr. H.H.A. Hötte, oogarts specialist in A PAARDEN/PONY'S We hebben plannen met je! Kom eens praten! ^Garage ~=Ruud O80VAG ~^=fiuttenberg RÖC»Dc Amerlanden Voor service moet u bij ons zijr Arie's Vishandel - Vrijdag bij de Boni Begeleiders en Zorgcoördinatoren (Onbepaalde tijd, fulltime en parttime en Vakantiehulpen Zorg en dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap In onze vestiging in Soest hebben wij een vacature voor een loodgieters- en verwarmingsbedrijf TELEFONIST(E) ma/ Auto Smeeing is de Fiat, Lancia, Hyundai en Mitsubishi dealer in de regio Eemland. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's bestaan onze bedrijfsaktiviteiten uit: leasing en verhuur, onderhoud en reparatie, schadeherstel en financieringen. Door middel van een klant vriendelijke servicegerichtheid streven wij al 30 jaar naar 100% klanttevredenheid en met succes. Donderdag heeft wethi Harry Witte de vrijwil van-de-maand gehuldigd ging in de maand maart oi vrijwilliger die zich diens maakt in het onderw ijs. E derscheiding ging naar J miek van Hornsveld-van Omdat 2001 het Jaar van d< williger is onderscheidt d meente iedere maand een S vrijwilliger in verschillende bieden, zoals in maart ond( Mensen in de omgeving v; vrijwilliger kunnen hun fa nomineren. Uit de maand< nominaties wordt de winna; trokken door notaris J. Jagei Deze maand waren er zes gei neerden, allemaal vrouwen. C het genot van een Lange S< stelde wethouder Witte de vc de genomineerden voor: de c Sterenborg (de Buut), L. Ve bosch (Klimop, AZC). A, Homsveld (de Bron), M. Ma (St. Carolusschool), M. J; (Waterinkschool) en 'oma' boom (de Achtbaan). Vooi inzet in het onderwijs kregei genomineerden een bloemetj de gemeente. Na het uitdelen van de blo was het tijd om de vrijwilliger de-maand bekend te maken, gespannen wachtten de ger neerden af. Witte maakte be dat de notaris Annemiek Hornsveld had getrokken, kreeg voor haar werk op de een beeldje van een opgei duim en een envelop met 25( den. De Bron nomineerde omdat zij op school het mar van-alles is. Ze zit in de oudei doet mee in werkgroepen, hel niveaulezen, draait een cre£ groep, verleent vele hand spandiensten en is volgen school nergens te beroerd vo Annemiek had niet verwacl de genomineerden getrokke worden. 'Ik vind het wel fa tisch hoor, niet verwacht, ontzettend leuk.' De prijs die beschikbaar zijn. Er is zowel full- als parttime werk in diverse branches. Vakantiekrachten zijn ook van harte welkom, want er zijn volop vakantiebanen.Alle reden dus om langs te komen op onze banenmarkt. Graag tot dan! Neem voor inschrijving wel een geldig legitimatiebewijs, je sofinummer en bank- of girorekeningnummer mee. Denk jij aan een (andere) baan en wil je je breed oriënteren? Kom dan op zaterdag 21 april tussen 10.00 en 14.00 uur naar de banenmarkt bij Tempo-Team Uitzendbureau. Je kunt op deze dag bij ons terecht voor meer informatie over je mogelijkheden op de arbeidsmarkt en voor een inschrijving. Je hebt de mogelijkheid om alle vacatures te bekijken die momenteel lid van de Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven komplete sanitaire installaties dakbedekking centrale verwarmingsinstallaties Qgspyiderfoud service- en onderhoudsafdeling VAN LENNEPLAAN 69 SOEST TEL. 035-6019954 Soest, Soesterbergsestraat 12,(035) 601 10 00 www.tempo-team.nl Onze medewerkers in de vestigingen Soest, Amersfoort werken er hard aan om dit succes te continueren. BELANGSTELLING? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directie van Auto Smeeing Soest B.V. Postbus 159, 3760 AD Soest. Auto Smeeing, de garage die pas tevreden is als u dat ook bent. JONGENS vanaf lójaar en voor de Wereldwijd accentueren miljoenen vrouwen hun schoonheid met plantaardige producten vanYves Rocher. Het merk is hét synoniem van natuurlijke cosmetica geworden.Yves Rocher is daardoor uitgegroeid tot een internationaal cosmeticaconcern, met het hoofdkantoor in Parijs en vestigingen over de gehele wereld. Ondanks de grootte isYves Rocher nooit de basis van haar succes vergeten: de natuur. Respect voor het milieu en de natuur zijn dan ook essentiële uitgangspunten in het beleid. Yves Rocher Nederland B.V. is gevestigd te Soest en heeft 180 medewerkers. Door middel van postorder en 24 winkels verzorgen wij de distributie van meer dan 750 schoonheidsproducten naar onze ruim 1.000.000 klanten in Nederland. JONGENS/MEISJES vanaf 18 jaar voor de hele week, weekends en vakanties. Medewerker relatieadmini stratie m/v voor een belangenorganisatie in de Bouwnijverheid in Baarn. Het doel van deze functie is het zelfstandig, binnen de daarvoor geldende regels en richtlijnen, actief onderhouden van het ledenregister ten behoeve vande dienstverlening aan en de belangenbehartiging voor de leden, zodat dat te allen tijde over de juiste informatie kan worden beschikt.Werkzaamheden zijn onder andere: informatieverstrekking, signaalfunctie, correspon dentie en administratie. Hiervoor kan je zeer planmatig werken binnen gestelde deadlines. Daarnaast handel je oplossingsgericht en kom je je afspraken na. Ook los je problemen zoveel mogelijk zelfstandig op en lever je een positieve bijdrage in de sfeer. Informatie:(035) 603 02 50, Christina Verberk Soest, Soesterbergsestraat 12 Pannenkoekenhuis "De Vuursche Boer' Dorpsstr. 34-36, Lage Vuursche Tel. 035 - 666 82 13 Momenteel hebben wij de volgende vacatures: 38 UUr pGT week (vacaturenummer FF040I) In de dubbelfunctie verricht je zowel werkzaamheden ten behoeve van de afdeling Winkels als de afdeling ICT. Binnen Yves Rocher Nederland B.V. zijn de winkels aangesloten op een geautomatiseerd kassa systeem (TCB). Elke winkel is door middel van een modem verbonden met het hoofdsysteem waar alle gegevens worden opgeslagen. De belangrijkste werkzaamheden binnen deze functie betreffen: het fungeren als aanspreekpunt m.b.t. het functioneren van het kassasysteem (TCB) in de winkels; het uitvoeren van de helpdesk functie; het fungeren als back up voor de systeem/ netwerkbeheerder. Wij zoeken iemand die beschikt over: een relevante MBO-opleiding, indien je enige relevante werkervaring hebt is dit een pré; uitstekende PC-vaardigheden; bij voorkeur kennis van Windows NT 4.0; affiniteit en ervaring met automatisering; een gebruikersvriendelijke instelling; een goede kennis van de Engelse taal, kennis van de Franse taal is een pré. Voor de afdeling Fysieke Distributie zijn wij op zoek naar; 38 UUr per week (vacaturenummer FD0402) De voornaamste taak is er voor te zorgen dat de producten, geschenken en verpakkingsmaterialen tijdig vanuit het tussenmagazijn naar de pickinglijn worden aangevoerd. Voor deze functie vragen wij een flexibele instelling en geldt dat wij het hebben van een 'aanpakkersmentaliteit' belangrijker vinden dan een opleiding.Verder ben je gewend met meerdere mensen in een groep te werken.Je beheerst de Nederlandse taal. Yves Rocher biedt: Een plezierige werkomgeving en een modern pakket arbeidsvoorwaarden. Indien jij de persoon bent die wij zoeken, kun je een bondige sollicitatiebrief met curriculum vitae onder vermelding van het vacaturenummer binnen 10 dagen sturen naar Yves Rocher Nederland B.V., ta.v. afdeling Personeelszaken, mevrouw N.D. Bogers, Nieuwegracht 4,3763 LA Soest. E-mail: human-resources_hr-holland@yrnet.com. Voor telefonische informatie: 035 - 6091100. KANTOOR Medewerker salessupport m/v voor een innoverend bedrijf in Soest. Jij bent 'de spin in het web' van de salesorganisatie.Jij bent zowel intern al extern het centrale aanspreekpunt en je coördineert de werkzaamheden van de binnendienst. De werkzaam heden bestaan uit secretariële- en administratieve ondersteuning, logistieke werkzaamheden (contacten met leveranciers, bestellingen plaatsen), regelmatig klan tencontact en informatievoorziening naar sales toe en naar klanten. Hiervoor ben je besluitvaardig en service gericht, daarnaast beschik je over goede organisatorische vaardigheden en heb je een pro-actieve houding. Ook ben je resultaatgericht en bezit je over een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Full-time baan. Informatie:(035) 603 02 50, Aldert-Jan Brandsma Soest, Soesterbergsestraat 12 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een holdfng in Soest. De werkzaamheden bestaan uit het inboeken van inkoopfacturen en BTW-bedragen controleren, inboeken van urenresitratieformulieren, bonnen bij facturen zoeken vor codering van de inkopen en het archiveren. Hiervoor heb je een VBO/MBO ach tergrond, daarnaast vindt je hét leuk om en ondersteu nende taak te hebben op de boekhoudkundige afdeling en ben je sociaalvaardig. Deze baan per direct en voor een langere periode. Daarnaast is de baan part-time en is ook geschikt voor een herintreder. Informatie:(035) 603 02 50, Aldert-Jan Brandsma Soest, Soesterbergsestraat 12 Telefoniste-receptioniste m/v voor een groothandel in glas in Soest. De werkzaam heden bestaan uit het bedienen van de telefooncentrale en het verspreiden van de faxberichten. Uitwerken van e-mail berichten en het ontvangen van bezoekers. Daarnaast verricht je diverse administratieve taken. Hiervoor beschik je over goede communicatieve vaar digheden, ben je dienstverlenend en gemotiveerd. Ook heb je ervaring met Word. Spreekt deze afwisselende functie jou aan, reageer dan snel. Informatie:(035) 603 02 50, Aldert-Jan Brandsma Soest, Soesterbergsestraat 12 Otak Soest is een gezellige woonwinkel vol trendy meubelen en woonaccessoires. Vanwege de toenemende drukte zijn wij ter versterking van ons jonge team op zoek naar een enthousiaste Barmedewerker m/v voor een hotel/restaurant in Soestduinen.Je werkzaam heden zullen bestaan uit het inschenken en serveren van dranken voor de gasten. Ben jij een representatieve entertainer en vind je het leuk om avonddiensten te draaien dan is dit de baan voor jou! Informatie:(035) 601 10 00, Odecce Kleinegris Soest, Soesterbergsestraat 12 Kookdames/heren m/v voor een woongelegenheid voor gehandicapten in Baarn haalt u boodschappen in het nabij gelegen winkeltje met een daarvoor bestemde kaart. De boodschappen bergt u op in de keuken, vervolgens snijdt u de groenten e.d. en kookt u voor 12 verstandelijk en/of lichamelijk gehandi capten. De werktijden zijn van 14.30 tot 17.30 uur. Heeft u interesse reageer dan snel! lnformatie:(035) 601 10 00, Odette Kleinegris Soest, Soesterbergsestraat 12 15-25 uur per week. Heb je een klantgerichte instelling en goede contactuele eigenschappen? Dan kun je meteen bij ons aan de slag. Voor vragen: bel 035 - 601 34 03 (vraag even naar Edwin). Of stuur een briefje met C.V. naar: Otak Soest, postbus 3000, 3760 DA Soest. Een blikken trein of a bouwdozen, stoommachi: oude puzzels, Dinky Toyj nog veel meer (oud) speelg< Wie het heeft, kan het zatei 28 april gratis laten taxe tussen 12:00 en 17:00 uu restaurant De Soester Dui aan de Soesterbergsestraat Taxateurs van het museum bi ken het meegenomen speelgoe bepalen kosteloos de waarde, i geven ze eventueel adviezen het restaureren van kapot sp goed. Eén van hen is de Soe Frans Schalkwijk, ook al bek van het openluchttheater Cabi Hij is lid van het Speelgoed] seum in Barneveld en is er me al bij op de taxatiedagen, waan zo'n vijftien jaar geleden werd gonnen. 'Het zijn vaak zeer verrasse dingen die de mensen meeslef TRENDY WOONIDEEËN Woonpassage Soest, Birkstraat 101, 3768 HD LOGISTIEK Chauffeur groot rijbewijs m/v voor een bedrijf in de kledingindustrie in Soesterberg.Je takenpakket bestaat uit het rijden van bestellingen en het laden en lossen van de vrachtwagen.Verder zul je ook enige magazijnwerkzaamheden verrichten zoals; het ont vangen en verdelen van goederen. Ben jij eenechte aan- pakker dan Is dit de baan voor jou! informatie:(035) 601 10 00, Odette Kleinegris Soest, Soesterbergsestraat 12 2 stuks grote samen met 3 stuks normaal 13,50 nu www.tempo-team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. N'assaulaan 53 3743 CB Baarn Geen wachttijden! Ook rijbewijskeuringen. Spreekuur volgens afspraak Tel. 035-542 49 15 De Amerpoort biedt professionele zorg- en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap en aan hun directe omgeving, ongeacht hun woon- of verblijfplaats. Uitgangspunt hierbij is het recht van ieder mens om zelf richting en inhoud te geven aan zijn bestaan, met respect voor ieders persoon en levensverhaal. De Amerpoort is een organisatie die haar inspiratie zoekt in nieuwe ontwikkelingen. De medewerkers zijn vanuit hun betrokkenheid en deskundigheid steeds creatief op zoek naar perspectief, ervan uitgaande dat ook mensen met een verstandelijke handicap lid zijn van de maatschappij en mogelijkheden hebben daaraan deel te nemen. De Amerpoort heeft ongeveer 700 cliënten en 1000 medewerkers. De Amerpoort Geef jij de bewoners van Het Kwatrijn support bij het vorm en inhoud geven aan hun leven Heb je hulp nodig bij: y J - Je paard inrijdenJf - Met het mensysteem \J - Het paard leren voor de kar te laten lopen Een minimale prijs in overleg U kunt ook les krijgen in: Mennen en Dressuur Bel 0629457929 voor een afspraak Groetjes Daphne Het Kwatrijn maakt deel uit van De Amerpoort, is gesitueerd aan de Kolonieweg in Soest en bestaat uit vier woningen. In elke woning wonen 10 cliënten met een verstandelijke handicap. Wij zijn op zoek naar enkele: Automobielbedrijf Voel je iets voor een leuke baan in de wereld van eten en drinken? Een baan waarin je elke dag met klanten te maken hebt. En waarin je samen met je team veel verantwoordelijkheid krijgt. Albert Heijn heeft een goed plan voor werken én leren tegelijk, in samenwerking met het ROC Dudok College in Hilversum en ROC De Amerlanden in Amersfoort. Je komt vier dagen bij ons werken en je gaat een dag naar school. Je leert van alles over voeding, hygiëne, presenteren, omgaan met klanten, commerciële plannen maken voor je afdeling en veel meer. We vragen vier dingen: - je hebt een mavo of lbo-diploma - je kunt verantwoordelijkheden aan - je wilt wat leren om vooruit te komen - je ambieert een leidinggevende functie bij AH Nieuwsgierig? Wil je meer weten over je mogelijkheden en wil je werken bij één van onze filialen in het Gooi en Amersfoort en omstreken, vul dan de bon in. Stuur hem uiterlijk vóór 7 mei in dan nodigen wij je uit om de mogelijkheden te bespreken. - Onderhoud en Reparatie alle merken - A.P.K. station - Roetkeuring dieselmotoren - In- en verkoop auto's Ver!. Talmalaan 50 - Soest Telefoon 035-6023608 De gemeente zal niet lan bezwaar maken tegen de ni we vergunning in het kader de Wet milieubeheer voor ragebedrijf Schut aan de :dustrieweg. De provincie is r van plan de vergunning in trekken. Soest had bedenkingen ingedi* toen de provincie besloot Schut een nieuwe vergunning 1 krijgen. Volgens Gedeputee Staten (GS) waren er geen gr den meer aanwezig om de autos Informatie: Wil je meer weten over het werken op Het Kwatrijn? Bel dan met Annemiek Hoogers, zorgmanager, telefoon (035) 609 61 21 Wil je een een kijkje nemen op Het Kwatrijn Wij houden een informatieochtend op Het Kwatrijn, Kolonieweg 5 in Soest, op vrijdag 27 april van 10.00 tot 12.00 uur. Je bent van harte welkom! Stucadoorsbedrijf Van Breukelen Van Straelenlaan 7 3762 CS Soest Als je onderstaand strookje invult en opstuurt naar De Amerpoort, Antwoordnummer 520, 3740 WB Baarn, dan rekenen we op je komst. Een postzegel plakken is niet nodig. Ik wil meer weten over werken en leren bij Albert Heijn, in samenwerking met het ROC. Bel me voor een afspraak. Tel. 035 - 601 82 67 Fax 035 - 602 66 25 E-mail v.breukelen@worldonline.nl SOEST Wil je direct solliciteren, richt dan je brief met cv aan: P&O De Amerpoort, t.a.v. Herman Hendrix, personeelsconsulent, Postbus 1020, 3740 BA Baarn. Per e-mail reageren kan ook: info amerpoort.nl Voornaam Achternaam Man/vrouw Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Gevolgde opleidingen en/of diploma's Gericht op particulieren en bedrijven o.a. alle soorten sierp/eister Eigen technische dienst me 24-uur service. C een voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan Huis. Ik kom op de informatieochtend van Het Kwatrijn op 27 april tussen 10.00 en 12.00 uur. plafonds gepleisterd of geschuurd De bon kun je opsturen naar Albert Heijn, Clusterkantoor, Emlclaerhof 142, 3823 ER Amersfoort. Naam Adres wanden gepleisterd en geschuurd Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 Postcode/woonplaats Telefoon herstellen van wanden en plafonds

Soester Courant | 2001 | | pagina 2