Onzekerheid over toekomst speelt volleybalsters parten Scheerhoorn 3 titels rijker Historie Soest in de boeken ien op met annykh 1SPORTI [volleybal ZONNESTUDIO - SOEST Soester loopt stage bij Arsenal en West Ham Overall Cup voor Soesters Handballers starten met voorbereiding op seizoen PAGÏNAÏÏ Leven op de EngN Iaandag.wasdag (2 Pauluskerk WOENSDAG 25 APRIL 2001 SOESTER COURANT PAGINA 15 Herenteam sleept beslissingsduel uit het vuur Loodgieterswerk Ook Van Cleef en Sulenta succesvol bij BC Selby BADMINTON ATLETIEK Hans de Goede onder de 3 uur in Rotterdam ^Jad^eheam Kerkstraat 7 Soest Tel: 602 30 22 VOETBALSCHOOL WZ'49 Voetbalschool WZ werpt vruchten af VOETBAL VERZORGER(-STER) VOETBAL zaterdag Grote zege SEC bij DVSU (0-7) WATERPOLO Slotakkoord van Duinkikkers met klinkende zege SCHAKEN Adriaan de Jongh Jeugdkampioen Midden-Nederland Mark Sepp en Dajgmar Tiele succesvol Sportprogramma Selectie aangevuld met acht spelers HANDBAL KORFBAL Eemvogels een keer sterker dan SVMM: 17-16 Aan vooravond feestmaand 75-jarige club DuivenberichtenJ ^iportuitslageij F6 8"4, m' I dievering 37 igenlijk wilde ik dit stukje de ti l meegeven: woensdag, gehakt- ig. Maar dat is al een boek. Ik il geen plagiaat plegen. Boven- en is dat boek geschreven door mand die zijn vrouw heeft ver oord. Bah. Zijn achternaam, linkhamer, komt overigens 'ook >or in de logo-puzzel. Bent u er aan begonnen? Ik ben een eind weg - maar hoe kom ik in vre- ■snaam aan het logo van de tstzegelvereniging? Moet ik ze- r eerst lid worden... ijn vader verzamelde postzegels let fanatiek, maar hij had wel n aantal boeken vol. Wat heeft t nu te maken met maandag, isdag en woensdag, gehaktdag? 'les. Mijn moeder had ook op ïandag wasdag, en vaak werden jn één jaar jongere zusje en ik woensdagmiddag naar de sla- r gestuurd - supermarkten he mden toen nog niet - om 'een nd gehakt met een zakje krui- nte halen. De eerste keer dat ik t mocht doen ging het een beetji s; ik had geld mee gekregen, en t vond ik zo interessant dat ik al kwartjes en dubbeltjes heb uit- ieeld aan de vriendjes en vrien- inetjes die ik onderweg tegen- am. Achteraf konden mijn ders er wel om lachen. )eger waren er vaste dagen voor es. Zo was er in de winter één •te dag dat we zuurkool aten. nsdag, zuurkooldag. Het was i altijd de sport, wie er de este peperkorrels in zijn zuur- vond. Meestal won mijn va- net zoals hij ook meestal won t de kruidnagels in de rode- d). Niet verbazingwekkend, it ik nu, want hij at ook het est. Na het zuurkool-eten gin- mijn zusje en ik naar het itselclubje, dat heel toepasse en weinig origineel 'Handige ndenheette. We hoefden niet •racht of gehaald te worden, het om de hoek en we waren al- met zijn tweetjes, hadden zelf geen t. v., maar op '.nsdagmiddag gingen wePipo Clown kijken bij een vriendin mijn moeder, een paar blok- verder we woonden in een die ook een dochter had van e leeftijd. In onze nieuwbouw- c was nog geen bibliotheek, ir de bibliobus reed op vaste en en tijden langs - als je wat zen wilde hebben, dan moest aar wel rekening mee houden, zaterdagochtend moesten we naar school, en we hadden 'elijden met een meisje dat dan naar school mocht omdat ze 'e Zevendedags-Adventisten rde. Ze plaste ook nog wel in haar broek in de klas. ir ze verzamelde welpostze- :o is het kringetje rond. Het t was heel wat simpeler, vroe- Intussen weet ik nog steeds wat het logo van de postzegel- tiging is. Olga Duijm I '.na Bezprovannykh. vrouwelijke pianist op voor Jent George Bush. Van '95- 'as ze lerares aan het St. Pe- Jrg Conservatorium. In 1992 dj de vierde prijs bij het Ita- :e concours Citta di Marsala. erd uitgenodigd in 1995 te i in kasteel Beverweerd in rland waar ook de eerste cd nes werden gemaakt. Ze be de halve finale tijdens het Concours in Utrecht. 00 beëindigde ze haar studie ïsterdam. Ze geeft nu recitals anolessen en woont in Den Het concert op 10 mei zal :n geopend met de Ouvertu- ometheus' van L. von Beet- Na de pauze zullen de Peer Suites van Edward Grieg >n gespeeld. De Soester Or- 'ereniging bestaat uit een en- aste groep amateur-musici, ;n volledig symfonieorkest ;n. Het orkest repeteert we- ?P de maandagavond en ïiinimaal tweemaal per jaar •ncert. Momenteel heeft het een vacature bij de violen, 'stellenden kunnen contact ien met de concertmeester, chuurman, 886029192. ncert begint om 20:15 uur pen vanaf 19:45 uur). De 1 bedraagt f 20,00 (CJP 0- Kaarten zijn vooraf te ;en bij WV-Soest en bij de De Petrus en Pauluskerk is aan het Kerkplein. acht van de reclame 1 in de herhaling De volleybalsters van Stam/ SoVoCo hebben de goede vorm van de afgelopen weken op de slotdag van de competi tie in de eerste divisie A geen passend vervolg kunnen geven. Het damesteam moest in Am stelveen bij Martinus 2 genoe gen nemen met een kleine ne derlaag: 3-2 (25-18,25-22,23- 25,18-25 en 15-9). Een onze ker toekomstbeeld speelde de eerstedivisionist parten. Ondanks het verlies handhaafde de ploeg van Gert Veldhuizen zich wel op de derde plaats, achter kampioen VC Sneek en Donitas en voor gerenommeerde ploegen als Lycurgus en Alterno. 'Het maximaal haalbare voor mijn ploeg', zei Veldhuizen na de ne derlaag bij Martinus die de coach overigens terecht vond. Volgens de Veenendaler zat er in Amstelveen niet meer in. Beide ploegen scho telden een zeer matig duel voor waarin de thuisformatie het 'minst slecht' acteerde. Een lichtpunt aan de zijde bij de Soesters was de rentree van Marit Fakkeldij. Aan het begin van de derde set viel zij in en deed dat voortreffelijk. De aanvalster, die maandenlang kampte met velerlei vervelende blessures en sinds een maand 'pijnvrijer' kon trainen, ontpopte zich vrij vlot als de abso lute aanjager van de ploeg. Onder aanvoering van Fakkeldij bracht Stam/SoVoCo de spanning weer terug en pakte de derde en vierde set. 'Het spel van Marit gaf de ploeg een extra kick. Op zulke momenten liet zij nadrukkelijk zien dat zij een bepalende rol kan spe len binnen het team', aldus Veld huizen. Toch verloren de Soesters de laat ste set en daarmee het duel. De Veenendaalse trainer voerde de gretigheid en de onzekere toe komst over het team aan voor de nederlaag bij subtopper Martinus. De speelsters zijn enorm bezig met volgend seizoen. Er is te wei nig zekerheid. Daardoor kan je niet spreken over een stabiele si tuatie', zei Veldhuizen die hoopt op korte termijn duidelijkheid te kunnen verschaffen over het team en over zijn eigen toekomst, want het is allerminst zeker of de coach wel bij Stam/SoVoCo blijft. Daar voor moet de Soester ploeg nage noeg intact blijven. Verschillende eredivisieclubs heb ben grote belangstelling voor enke le Soester speelsters. Vooral aan Suzanne van de Heuvel wordt ge trokken. De 17-jarige aanvoerster van Jong Oranje heeft een aantal aanbiedingen op zak. Over twee weken zullen de beslissingen hier over vallen. Wat wel vast staat is dat Hedda Meijer volgend seizoen niet meer in actie komt voor Stam/SoVoCo. De middenaanval- ster gaat voor haar werk voor een jaar in Engeland wonen. Heren Het herenteam van Stam/SoVoCo heeft de laatste kans op promotie naar de regioklasse met beide han den aangepakt. De formatie van coach Juijan van Slooten kwam tegen kampioen Wilhelmina geen moment in de problemen en won zeer eenvoudig met 4-0: 25-17, 25-15, 25-17 en 25-22. De uitslag was wel verrassend te noemen, want Wilhelmina was toch op volle oorlogssterkte naar de Bunt gekomen en werd boven dien gesteund door een hoop Installatiebedrijf j. cornelisse bv. lE-K Telefoon (035) - 601 30 14 Amersfoortse toeschouwers. Daar kwam bij dat de gasten zaterdag middag de reeds behaalde kam pioenschapbokaal officieel kregen uitgereikt. Stimulansen genoeg dus om de thuisploeg goed partij te bieden. Wilhelmina kon niettemin niets uitrichten tegen een sterk Soester team. SoVoCo haalde vier sets lang een constant hoog niveau en bleek duidelijk de meerdere te zijn. Door de winst en het setverlies van Unicornus bij Vollkei 3(1-3) heb ben de Soesters Unicornus op de ranglijst achterhaald. Een beslis singsduel tussen beide ploegen op neutraal terrein zal uitsluitsel moe ten gaan geven welke promotie- en degradatiewedstrijden mag spelen. De cruciale ontmoeting zal mor genavond in Amersfoort in sport hal Schuilenburg plaatshebben. Aanvang 21:00 uur. AGAVS AGAVS werkte een weinig eervol duel bij Forza af en ging met 4-0 kansloos kopje onder. Daardoor blijven de Hooglanders in de pro motieklasse. 'Van ons mocht For za best een puntje pakken, want het is een leuke ploeg. Maar dat het er gelijk vijf moesten zijn, is wel erg overdreven', zei spelverde ler Frits Muller na het dramatisch duel waarin AGAVS volgens Mul ler een inspiratieloze en ongemo tiveerde indruk maakte. 'Er klop te gewoon helemaal niets van', luidde zijn ongenuanceerde com mentaar. AGAVS heeft de competitie in de promotieklasse als vijfde afgeslo ten. Een plek die volgens Muller voor verbetering vatbaar is. Vol gend jaar zullen de Soesterbergers de lat hoger leggen en ze zijn mo menteel druk bezig om de weg naar een eventuele topklassering te plaveien. Er zullen zeven nieuwe spelers mee gaan trainen bij de Soesterbergse vereniging. Ook zal er op korte termijn een trainer worden aangetrokken. De club heeft twee kandidaten op het oog. I Herman Scheerhoorn is drie I titels rijker. De badmintonner I bleef in alle categorieën onge- I slagen tijdens de clubkam- I pioenschappen van Selby. Bij jjde dames was Jolanda van I Cleef succesvol met de eindze- I ge in het enkel- en dubbelspel. zoen in de hoofdmacht de plaats in van Saskia Sulenta die de vereni ging gaat verlaten met twee titels op zak. De jeugd liet zich tijdens de kampioenschappen voor senio ren van haar goede kant zien. De oudjes Scheerhoorn en Johan Me ijer kregen het in de eindstrijd te stellen met Bas de Graaf (18) en Mare Beijen (17). De routiniers waren een maatje te groot: 15-6, 15-5. digd. De clubkampioenen van Sel by in 2001 zijn geworden: Wedstrijdspelers; heren enkelspel: Herman Scheerhoorn, dames en kelspel: Jolanda van Cleef, heren dubbel Scheerhoorn/Johan Meijer, dames dubbel: Van Cleef/Saskia Sulenta, gemengd dubbel: Scheer- hoorn/Sulenta. Recreatiespelers; heren enkelspel: Frits Kok, dames enkelspel: Hen- riëtte Topper, heren dubbel: Riet- kerk/Barlo, dames dubbel: De Rooij/Van de Brug, gemengd dub bel: Topper/Rietkerk. De finalisten van Selby poseren voor de traditionele foto na de club kampioenschappen. De ontknoping van de clubkam pioenschappen was zondag in de sportzaal van C-drie. Meer dan vijftien winnaars werden aan het eind van het programma gehul- Opvallend was dat zij in de finale moest uitkomen tegen de achttien jarige Monique Visser. De jeugd badmintonster neemt volgend sei- Kerkstraat 7 3761 CR Soest Tel.: 035 - 602 30 22 Leuk om weg te geven Vraag naar de mogelijkheden. Naam: Zonnebank met 2 gezichtsbruiners 10 xf 95,00 per keer f 12,00 Snelbruiner met 3 gezichtsbruiners 10 xf 125,00 per keer f 15,00 Jumbo met 4 gezichtsbruiners 10 xf 175,00 per keer f 20,00 Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag 13.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 17.00 uur Traditiegetrouw was ook Soest ver tegenwoordigd tijdens de mara thon van Rotterdam. Aan de wed strijd deden, zover bekend, ten minste vijftien Soesters mee. Van hen was Hans de Goede de snel ste. De wedstrijdatleet finishte bin nen de drie uur. Minstens zo opvallend was de prestatie van Hans Kleinekoort. De kranige zestiger volbracht zijn 69s,c marathon in 4 uur, 19 minu ten en 49 seconden. Henk Pronk was de tweede Pijnenburger die de eindstreep bereikte. Dat was na 3 uur en 28 minuten. Een kwartier later volgde Ruud Siem, terwijl Rob Prinsen een eindtijd van 4.21.00 neerzette. Van de Pijnenburg-dames zat de marathon er voor Gerrie den Oude als eerste op. Zij kwam bin nen in 3.33.21, ruim tien minuten eerder dan Mart van Hal. Namens Pijnenburg startten ook drie debu tanten: Anita Klifman (4.10.03), Marjolein Mesman (4.42.31) en Miriam Kortekaas (4.45.00). Drie clubgenoten stapten onderweg uit. De Schieter bracht twee mannen aan de start. De triathleten Bert den Breejen en Gijs van Korlaar volbrachten hun respectievelijk 16c en 25s,c marathon. Zoals gewoon lijk bleven ze de 42.195 meters zij aan zij om gezamenlijk in 3.57 te finishen. Aanmelding nieuwe leerlingen sluit 6 mei. Seizoen 2001-2002 - nog enkele plaatsen te verdelen in de leeftijdscategorieën: 9-12 jaar en 13-17 jaar. Er is ook nog ruimte voor 6 keepers!!! Selectiewedstrijden op 10 en 17 mei van 17.30 tot 19.00 uur. Aanmeldingsformulieren af te halen bij 'Broodje van Toontje' van 28 april tot en met 5 mei en op 1 en 3 mei van 17.00 tot 17.30 uur op het sportcomplex van VVZ aan de Eemweg. Uiterste inleverdatum: 6 mei bij H. Renes, Oosthout 12, 3763 ZZ in Soest. Leerlingen van de voetbalschool betalen geen eigen bijdrage en krijgen kleding om te trainen. Informatie bij H. Renes, coördinator voetbalschool, telefoon 602 44 77. Coördinator Hans Renes van de voetbalschool van VVZ'49 gaat begin juni een week stage lopen bij de Engelse Premiers- hipclubs Arsenal en West Ham United. De contacten zijn ge legd door UEFA voetbal make laar Appolonius Konijnen burg. De stage is het gevolg van het feit dat de voetbalschool aan de Eem weg is geschoeid op Engelse leest. Na een jaar kan worden gesteld dat de school haar vruchten begint af te werpen. Twee van de drie elf tallen, bestaande uit Teerlingen', werden kampioen, de derde ploeg promoveerde. De teams krijgen al uitnodigingen van FC Utrecht en NEC om deel te nemen aan toer nooien en de jonge voetballers krijgen af en toe training van men sen uit het profvoetbal. Vorige week donderdag gaven Bart Latu- heru en jeugdtrainer Anton Jansen van NEC oefeningen, eerder had den Alfons Groenendijk en Dirk Kuyt van FC Utrecht al eens het zelfde gedaan. Normaal gesproken worden de voetballeerlingen begeleid door zes trainers, een keeperstrainer, een gediplomeerde jeugdtrainer en twee fysiotherapeuten. Ook kun nen de voetballers hulp krijgen bij het maken van huiswerk voor hun 'normale' school. Voor het volgend seizoen kunnen tot 6 mei inschrijfformulieren wor den ingeleverd bij Hans Renes, Oosthout 12, 3763 ZZ Soest. Deze formulieren zijn verkrijgbaar dinsdag 1 en donderdag 3 mei, van 19:00 tot 19:30 uur bij Broodje van Toontje aan de Birkstraat. De selectiewedstrijden voor de leeftijd 9-12 jaar worden gespeeld op donderdag 10 mei, van 17:30 tot 19:00 uur, de 13-17-jarigen komen 17 mei aan bod. V.V. Hees zoekt voor zijn selectie senioren voetbal voor het seizoen 2001 /2002 die beschikbaar is op de donderdagavond en zaterdags tijdens de wedstrijd. Geïnteresseerd? Neem dan contact op met Els de Graaf, Wieksloterweg OZ73,3766 LT Soest. Tel.: 035-6030227. Op een doordeweekse dag voet ballen is zo gek nog niet, zo bleek wel woensdagavond waarop SEC korte metten maakte met DVSU. In Utrecht hield de teller stil bij 0- 7 voor de ploeg van Ruud van Rouwendaal die al vlot zag dat hij zich vooraf voor niets zorgen had gemaakt. Binnen het kwartier leid den de groenwitten namelijk al met 0-3 via doelpunten van Juani- to Acosta, Mark Schendeling en Bas Verheijen. Vlak voor rust til de Dave Leijenhorst de stand naar 0-4. Na de pauze gingen de Soesters fier en vrolijk verder. Na een voor zet van Remy van de Pol tikte Schendeling zijn tweede treffer van de avond binnen. Ook topscorer Mohammed Touhami liet zich niet onbetuigd en pikte ook zijn doel punt mee, voordat Danny van de Heiden tien minuten voor tijd de eindstand op 0-7 bepaalde. Als waardige kampioenen hebben de heren van De Duinkikkers in de vorm van een dikke overwinning een streep getrokken onder de wedstrijdenreeks. Enkele weken nadat de titel was binnengehaald, werd De Kwakel aan de zegekar gebonden, zoals dat zo fraai heet. Het slotakkoord werd een klinken de 5-14-winst. In het bad van de tegenstander lie ten de Soesters er geen gras over groeien wie het beste waterpolo speelt. Zoals wel vaker, begon Duinkikkers aarzelend (3-1), maar werd op tijd orde op zaken gesteld. In de verdediging werden de touw tjes aangetrokken en met het ver trouwde aanvalspatroon kwamen de Soesters na een hattrick van routinier Cees Thie in de tweede periode met 4-6 voor. Daarna gaf de ploeg van Lionel Thompson weinig cadeautjes weg. De Kwakel scoorde in de laatste tien minuten nog slechts eenmaal, terwijl de productie van De Duin- kikkers in die fase echt op gang kwam. Thie werd uiteindelijk tops corer met vier treffers, Peter Weer denburg schreef drie doelpunten op zijn naam. Adriaan Daniël de Jongh heeft schaaktalent. De Soester die vol gende maand zijn achtste verjaar dag viert, toonde dat zaterdag aan door kampioen van Midden-Ne derland te worden in de op één na jongste leeftijdscategorie (G-junio- ren). Met een formidabele score van acht punten uit negen wedstrijden bleef hij de andere jeugdschakers voor en mocht hij de eretitel van de Sticht-Gooise Schaakbond ont vangen. Adriaan de Jongh begon eigenlijk niet zo goed. Zijn eerste winst kwam tot stand na een ge lukje en in de tweede partij verloor hij, maar daarna was de jonge Soester ongenaakbaar. Bij de E-junioren werden zijn club genoten van de Soester Schaak- Club Sjaak Teeuwissen 12c, Tom Strating 18c en Mario Groen 24stc. In de F-klasse eindigde Guus Laar als 205". Mark Sepp en Dagmar Tiele hebben de Overall Cup in de standaard klasse en Latin gewonnen. De twee dansers van Danscentrum Sepp be haalden in het afgelopen seizoen de meeste punten. De balans kon zondag worden opgemaakt, nadat aan de Weegbreestraat de laatste wedstrijd van het seizoen werd gehouden. De bijbehorende be ker werd hen na afloop uitgereikt. Op de eigen dansvloer waren ze tot de halve finale van de vierde klasse Latin doorgedrongen, verder kwamen ze ditmaal niet. Walter Koelewijn en Fleur van Eik werden daarentegen eerste in de vijfde klasse standaard en Latin. In de vierde klasse standaard eindigden John van Vulpen en Bastiënne Briët als derde. De overige dansparen 'sneuvel den in de halve eindstrijd. De ongelukkige hoekspeler zal ze ker drie maanden uitgeschakeld zijn en moet de eerste sessies on der leiding van de nieuwe trainer/ coach Paul van den Deijssel mis sen. Nu is ook zeker dat - net als Charles van Zetten - Berton Kemp er niet meer bij zal zijn. De doel man stopt, maar op hem kan in noodgevallen eventueel een be roep worden gedaan. Of het zover zal komen, is een tweede, want een Terwijl andere clubs bezig zijn aan de ontknoping en afron ding van de competities en sporters aan vakantiebestem mingen gaan denken, beginnen de neren van Smeeing/BDC zaterdag al aan de voorberei ding op het nieuwe seizoen. Behalve Bob van Berge die on langs zijn kuitbeen brak tijdens een recreatief potje voetbal. SVMM is voor Eemvogels een zeer bekende en meestal te sterke tegenstander. Aan de Staringlaan waren de Soester korfballers zater dag echter een keertje aan de win nende hand. In de laatste minuut maakte Sjoerd Lub er 17-16 van. In de wetenschap dar de Maar- naars een taaie kluif zijn, begon Eemvogels fanatiek aan het duel. De invallers Marco Kuil en Hen- riëtte Wisse zongen hun partij uit volle borst mee. De wedstrijd ken de aanvankelijk een gelijkopgaand scoreverloop, maar na 4-4 nam Eemvogels een voorsprong van twee doelpunten die tot een kwar tier na rust bewaard bleef: 13-11. Wat volgde was een periode, waar in de Soesters de exacte hoogte van het gat in de mand niet meer juist inschatten. SVMM leek daar door alsnog met de winst ervan door te gaan en vanaf 14-14 onts pon zich een spannende strijd. Kuil maakte vlak voor tijd gelijk en Sjoerd Lub tekende vervolgens voor de winnende treffer. De doelpunten werden als volgt verdeeld: Kuil, Daniëlle Ras (bei den 4), Lub, Kathja Rauch (beiden 3), Wisse, Wim Oldewarris en Al- mar Lijfering (allen 1). Keeper Mare Vermaak was al aan getrokken en in mei traint sluitpost Joost Hoogendoorn van derdedivi sionist Shot IJsselstein op proef mee, evenals zijn ploegmakker Remco Jansen, een 2.07 meter lange linker opbouwer. Op dezelf de basis komt Patrick Versteegh van Fidelitas, Van den Deijssel's vorige club, naar Soest. De Amersfoorter is op verschillende plaatsen inzetbaar. Na een maand wordt van beide kanten bekeken of de handballers aan de selectie wor den toegevoegd. Zeker is de komst van Jordi Kem- me (Fidelitas), Robert Wijnen en Jos Lans (beiden HVBS, daarvoor Fidelitas) en de terugkeer van de eerdergenoemde Vermaak en jeugdspeler Remco Hofstede. Ook Van den Deijssel is dus terug op het oude nest, waar hij meer dan een decennia speelde en in de jaren negentig trainer was. Bij de technische begeleiding krijgt hij assistentie van zijn voorganger Peter Stoelenga en Patty Timmer. De taakverdeling wordt binnenkort ingevuld. Voor Cleem Diemers, die vanwege werk zijn activiteiten bij de club moet stopzetten, wordt een opvolger gezocht. Om alle selectiespelers aan elkaar te laten wennen, vindt zaterdag een kennismakingsbijeenkomst plaats in het clubgebouw aan de Henriëtte Blaekweg, die wordt af gesloten met een twee uur duren de training. In mei en juni wordt tweemaal per week de zaal opge zocht en na een maand vakantie worden in augustus de voorberei dingen op het seizoen, dat in ok tober aanvangt, hervat. Als wethouder is Harry Witte nog een 'groentje', zeker in ver gelijking met de Blauwe Leeu wen van de Bosstraat-Oost. Niettemin kreeg de bestuurder, die regelmatig tegen een balle tje trapt bij De Engtrappers, als eerste het jubileumboek van sportorganisatie Soest uitge reikt. Het beschrijft de geschiedenis van de club die 75 jaar bestaat en is een 'must' voor niet alleen leden en voetballiefhebbers, maar voor iedereen die ook maar een beetje geïnteresseerd is in de plaatselijke historie. Met het in ontvangst ne men van het eerste exemplaar ver richtte Witte min of meer de offi ciële aftrap voor de festiviteiten die de voetbalclub in de eerste helft van mei zal houden. Dinsdag 1 mei is er van 9:00 tot 11:00 uur een spectaculaire ope ningsceremonie op de Bosstraat- Oost die tevens het startsein is voor het jaarlijkse jeugdvoetbal kamp. De daaropvolgende dagen zijn er onder meer de finaletrek king van de jubileumloterij (4 mei), een reünietoernooi (6 mei) en de Soester penaltykampioen schappen (9 mei). De officiële re ceptie van S.O. Soest wordt ge houden op vrijdag 11 mei. Mensen die in het bezit van het jubileumboek willen komen, kun nen zich in verbinding stellen met het bestuur van S.O. Soest. Een exemplaar kost 7,50 gulden. Bin nenkort verschijnt ook de cd, waarop tal van clubliederen te ho ren zullen zijn. De verwachting is Voorzitter Paul Smit (links) van S. O. Soest en sportwethouder Har ry Witte bekijken het jubileumboek van de 75-jarige sportorganisatie. WOENSDAG 25 APRIL Zaalvoetbal 21:00 uur 's Graveland-DVS ('s Graveland) DONDERDAG 26 APRIL Volleybal 21:00 uur Stam/SoVoCo (H)- Unicornus, beslissingswedstrijd (Amersfoort) VRIJDAG 27 APRIL Zaalvoetbal 20:00 uur BVV'31-SEC (Blari- cum) 21:00 uur GMS-Firtina'93 (Utrecht) ZATERDAG 28 APRIL Basketbal 12:45 uur SBU-Red Stars (Utrecht) Korfbal 15:30 uur Eemvogels-SVMM (Staringlaan) Turnen 09:00 uur Regiofinale turnen bij De Springbokken (Aqua Indoor) Voetbal 14:30 uur WZ'49-De Merino's (Eemweg) 14:30 uur Hees-WJ (V.O. Utrechtseweg) 14:30 uur SEC-Voorwaarts (Bos straat-West) Tafeltennis 12:00 uur Middenmeerkampen bij Shot (Orlandogebouw) ZONDAG 29 APRIL Hockey 12:45 uur MHC Soest (D)- USHC (Koningsweg) Tennis 10:00 uur Alkmaar 2-LTC Soest - dijk (Alkmaar) Voetbal 14:00 uur Soest-Hollandia (Bos straat-Oost) 14:00 uur SEC-Nederhorst (Bos straat-West) Tafeltennis 12:00 uur Middenmeerkampen bij Shot (Orlandogebouw) Wedvlucht: Minderhout; afstand: 93 kilometer; wind: noord-oost. DE ZWALUW J v.d. Brakel Zonen 1; R. v. Horns- veld 3; Comb. van Egdom 4; P. Kan- ters 6; Patrick Ingrid 7; G.M. Schimmel 8; H. Huisman 10; Wel- dink/v. Hengstum 11; Gebr. de Bruin 12; E. v.d. Brakel Zonen 20; H. Toonen Zoon 21; Comb. De Bes- De Bree 22; V. Es Rijksen 29; R. v. 't Net 32; L. Vogel 46; H. Wolfsen 50; H. Vonk 52; A. Teunissen 69; H. Vos 80; A. Hooijer 98; De Bruin v. Arnhem 104; J. Benschop 114; R.W. Grift 138; C. Kamphorst 145; R. Eimers 156; S. v.d. Heiden 245. DE VRIENDSCHAP B.G. Schimmel 1; J.C. Wijnands 2; Vaessen/Veenendaal 3; Altenaar/Re- ijerse 7; B. v. Gardingen 8; Comb. Zijtveld/Krol 9; R. v. Groenestein/zn. 24; J. v. Groningen 25; H.H. v.d. Veen 39; Comb. Westerveld 40; G. Rietveld 41; H.C. Rauch 46; Z.K.H. Pr. Bern- hard 59; J. Kortland Zn. 66; J.J. Beijer 71; Holdijk en dochter 74. dat de 'Ballade' een vaak gehoor de deun gaat worden langs de vel den waar de blauwwitten hun mouwen opstropen. SO Soest Al - GVW Al 2-2; SO Soest A2 - Amsvorde A2 4-1; SO Soest B2 - GVW B2 2-5; SO Soest B3 - TOV B2 1-4; KWA B2 - SO Soest B4 6-1; SO Soest Cl - Argon Cl 2-1; SO Soest C2 - De Glind Cl 4-2; Amsvorde Cl - SO Soest C3 3- 0; Quick C3 - SO Soest C4 4-0; SO Soest C5 - Spakenburg C3 2-5; SO Soest Dl - Utrecht Dl 1-1; WZA D2 - SO Soest D2 4-3; SO Soest D3 - KWA D2 2-3; CJW D3 - SO Soest D4 10-0; Quick D6 - SO Soest D5 1-5; SO Soest D6 - Roda'46 D10 2-2; SO Soest D7 - Roda'46 D8 0- 13; SO Soest El - Hoogland E2 4- 0; TOV E2 - SO Soest E2 3-4; Hees El - SO Soest E3 6-1; SEC El - SO Soest E4 5-11; SO Soest E6 - SO Soest E5 3-4; SO Soest E7 - SEC E2 3-1; Amsvorde El - SO Soest E8 5- 3; SO Soest E9 - Eemboys El 6-1; WZA E8 - SO Soest E10 0-7; CJW E7 - SO Soest Ell 1-3; SO Soest E12 - Roda'46 E14 7-1; SO Soest E13 - Nieuwland E6 1-3; Hoogland F1 - SO Soest F1 0-2; WZA F3 - SO Soest F2 1-4; SO Soest F3 - WZA F4 1-4; SO Soest F4 - CJW F4 1-0; SO Soest F6 - Greenstars F3 0-4; SO Soest F7 - KWA F4 0-1; Cobu Boys F5 - SO Soest F8 7-0; SO Soest F10 - SEC F3 5-0. Dames Junioren: Roda'46 1 - SO Soest 1 6-2. G-voetbal: SO Soest 1 - CJW 2 0-9. WZ '49 WZ'49 BI - Hoogland B2 3-0; WZ'49 C2 - LJ'vogels C4 11-0; Quick D2 - WZ'49 Dl 1-5; WZ'49 D2 - Quick D4 0-4; KWA D3 - WZ'49 D3 8-0; WZ'49 D4 Roda'46 D7 0-7; WZ'49 El - Quick E2 1-6; WZ'49 E2 - Roda'46 E5 4- 8; Achterveld E3 - WZ'49 E3 8-2; Roda'46 E8 - WZ'49 E5 1-1; WZ'49 E6 - Nieuwland E9 1-6; Roda'46 F2 - WZ'49 F1 4-2; WZ'49 F2 - WZA F2 3-11; Hoog land F9 - WZ'49 F3 1-0; WZ'49 F4 - Hoogland F8 0-3; IJ'vogels F12 - WZ'49 F5 1-4; WZ'49 F6 - Achterveld F4 2-1; SEC*F2 - WZ'49 F7 5-0; WZ'49 F8 MRV\A

Soester Courant | 2001 | | pagina 15