College doorkruist plan dagverblijf Toch zebra's in winkelstraten Visser VERCHO Wiekslag krijgt windscherm OOK JWE NG! PSTERS PSTERS 7 ACTUEEL I CDA-'boefje' op de bres voor mountainbikers Aanval tegen gifgebruik in bosgebied afgeslagen Woonbelang stapt uit overleg met Achtgoed I PAGINA uwde slagerij! aar: n in overleg. h 2 i informatie! WOENSDAG 25 APRIL 2001 SOESTER COURANT PAGINA 3 teélverhuur •ss rs ng ïte.% cHaiiiAoji ING en/of t/KAPPER n restaurant uykje enhufp parttime bediening m/v rgemeester othestraat laats voor 'ERKERS sn parttime) afdelingen 3ENIERSWAREN CASSA I dan: 01 25 94 ORANJE- FEESTWEEK Bij aankoop van 2 stuks confectie 20% KORTING op de gehele schoenencollectie!! Hardrijder Margreet van Roomen crosst zelf ook Dankzij gift Lions Eemland Publiekszaken eerder dicht Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 lezers Gezellig puzzelen? Doe mee met de Soester logo Puzzel BRASSERIE KEUZEMENU 'Onoverzichtelijke oversteekplaatsen' vervangen Botsing: schade aan vier auto's Nel Koster Witgoed specialis Voor service moet u bij ons zijn Blauwe zone >st 6720807 TONOM1SCHE WGERSCHAPS- EGELE1D1NG >ie manier om je zwangerschap laai te beleven en je voor te ereiden op de bevalling. irleen van de Poll-Kleijnen Clauslaan 23 - Soest elefoon 035 603 13 96 oiaats voor een komen versterken. tel, en fax 035-6010938 reweg 46 a 3765 GE Soest aagt: lereiden van nagerechten 'ding mogelijk.) 06-54922060 v/d Brakel. ij ons te komen werken 'akantiewerk? ton even langs, ig naar upermarktmanager c, verkoopmanager. Vervolg van pagina 1 i drie wethouders tegen kinderop vang op deze locatie.' Teleurgesteld Christiaan van Dijk van Small So ciety reageert teleurgesteld op de uitlatingen van de wethouders. Het Kinderdagverblijf had bij de ge meente een verzoek tot principe- medewerking neergelegd en uit de eerste (ambtelijke) reacties conclu deerde het dat het bestemmings plan kinderopvang op de hoek van de Albert Cuyplaan en de Molen straat niet in de weg zou staan. Krol zou er niets op tegen hebben, indien er een tijdelijke kinderop vang zou komen, maar het con tract tussen Small Society en Schreuder zou gelden voor vijfjaar met een optie voor nog zo'n perio de. 'Veel te lang', aldus Krol. Het lijkt voor een buitenstaander merkwaardig dat Schreuder een bouwplan voor acht woningen heeft laten deponeren aan het Raadhuisplein en tegelijkertijd het pand op dat perceel wil verhuren. 'Goedemorgen meneer Schreuder, hoe kan dat?' 'Ik krijg wel alle medewerking, maar het duurt allemaal zo lang, voordat ik eindelijk eens kan bou wen. Mijn eerste plan was volgens de gemeente niet goed. Nu heb ik gedaan wat ze willen, maar het duurt zo lang. Daarom verhuur ik het liever.' Hoogste bod Schreuder kocht het gebouw vorig jaar april voor 1,9 miljoen gulden van de Stichting Openbare Biblio theek Soest. Hij diende het hoog ste bod in tijdens de openbare in schrijving in het Willaertgebouw. Het geld was hard nodig om de veel hoger uitgevallen kosten van de nieuwbouw van de bibliotheek en de verbouw van C-drie aan de Willaertstraat gedeeltelijk te kun nen financieren. Na de transactie ontwikkelde Schreuder een plan voor het ter rein. Volgens de gemeente voldeed dat niet aan de randvoorwaarden die daarvoor wel bij Schreuder be kend waren gemaakt. Het huidige plan kan wel de goedkeuring weg dragen. Het College heeft vorige week ingestemd met de steden bouwkundige opzet en zal met de architect gaan praten over de ar chitectonische uitwerking. Eén van de voorwaarden was dat er vier 'goedkope woningen' ge realiseerd moesten worden. Die zijn in het plan opgenomen. Het gaat om een blok van vier wonin gen a 500 tot 550 duizend gulden. Verder gaat het plan uit van een twee onder één kap, waarvan elke helft zo'n acht ton moet opbren- Als het aan de gemeente ligt, maakt het oude bibliotheekgebouw plaats voor woningen en wordt het niet benut als kinderdagverblijf. Foto: Soester Courant gen. De twee vrijstaande woningen gaan voor ongeveer 900 tot 950 duizend gulden de deur uit. Op het pand, waarin tot anderhalf jaar geleden de bibliotheek was gevestigd, hangen nog steeds twee grote spandoeken, waarop staat te lezen dat het gebouw te huur is. Belangstellenden kunnen zich bij Deelen Makelaars melden. maat 38 t/m 46 Exclusieve damesmode, Byoux, "^Beenmode, Leder-accessoires^' Schoenen. ZUID PROMENADE 5 SOEST TEL 6024314 Een 18-jarige Soester moet 230 gulden boete betalen, omdat hij zaterdagochtend op zijn bromfiets de maximumsnelheid van 30 kilo meter overschreed. De jongeman werd aangehouden op de Stadhou derslaan. Bij de controle van zijn opgevoerde bromfiets bleken de remmen niet goed te werken. AUTOBEDRIJF compleet SUZUKl-onderhoud 50 goed gebruikte SUZUKI's" grote showroom SUZUKI in Soest? Verkerk! Eigendomweg 2a Soest Telefoon 035 - 601 36 82 Margreet van Roomen, het jongste en verste raadslid, nam het donderdag in haar eentje op voor de mountainbikers te gen de meerderheid van de ge meenteraad. De CDA-ster is zelf regelmatig ('De laatste tijd te weinig') op haar speciale fiets in de bossen te vinden. En dat moet ook kunnen, vindt ze. De fracties van WD, GGS, PvdA, GroenLinks en D66 zijn minder te spreken over de moun tainbikers, althans over de ongeor ganiseerde onder hen en Margreet van Roomen is er daar één van. Door een collega-raadslid werd ze daarom onlangs als 'boefje' afge schilderd. De bestuurders van ATB's en an dere typen crossfietsen zouden nogal wat schade in de bossen aan richten door van de verharde pa den af te wijken. Daarom moeten de regels worden verscherpt en dienen overtreders maar eens flink beboet te worden, stelde Peter van der Weij (WD) die bijval kreeg van vier andere fracties. De christen-democraat Van Roomen, die de paden ook wel eens links of rechts Iaat liggen ('maar niet dat je meteen iets ka pot maakt'), ziet daar niet veel nut in. De gemeente wil de surveillan ten op steeds meer plekken inzet ten en zou ze nu ook nog eens het bos willen insturen. 'Hebben ze daar wel tijd voor', vroeg Margreet van Roomen zich af. 'Als ik op mijn mountainbike rijd, ben ik ge woon aan het recreëren. De één wandelt, de ander fietst en een derde gaat op zijn mountainbike het bos in. Ik zie ook wel eens dat er ergens een vuurtje is gestookt door wandelaars, dan moet je hen ook bekeuren.' Meer waarde hecht Margreet van Roomen aan het scheppen van duidelijkheid, bijvoorbeeld door borden in de bossen te plaatsen. Margreet van Roomen (CDA) stapt zelf ook wel eens op de moun tainbike. 'Net als bij de ruiterpaden, dan weten de mountainbikers tenmin ste waar ze wel en niet mogen ko men.' Momenteel is mountainbiken toe gestaan op de verharde paden in de natuurgebieden en op 't Hoogt, tussen Soestduinen en Soesterberg, is een parkoers uitgestippeld. CDA-wethouder Bart Krol, poli tiek verantwoordelijk voor Bos en Natuur, wil eraan meewerken dat er voor mountainbikers een spe ciale regionale route wordt aange legd, die door onder meer Soest moet gaan lopen. Daarover is hij in overleg met zijn collega's uit ande re gemeenten. 'We hebben nu alleen maar een klein parkoers, dat niet zo interes sant is, zodat sommigen de neiging hebben ondeugend te zijn. Maar het is onaanvaardbaar dat men zich buiten het speelveld begeeft en schade veroorzaakt, dat moeten we voorkomen', aldus Krol. Met name in en rond de Korte Duinen zouden mountainbikers sporen van vernielingen hebben achtergelaten. De Lions Eemland heeft maandag 10.000 gulden over handigd aan de Stichting Vrienden van Daelhoven. Het geld wordt gebruikt voor woon zorgvoorziening de Wiekslag in de Veenbesstraat. Van het bedrag wordt een windscherm gekocht zodat de bewoners uit de wind op hun terras kunnen zitten. Dinsdag 1 mei is de afdeling pu bliekszaken (voor paspoorten, rij bewijzen e.d.) in verband met een cursusactiviteit vanaf 14:30 uur gesloten. Uiteraard is deze afdeling van de gemeente maandag 30 april (Koninginnedag) de gehele dag dicht. AUe werkzaamheden op het gebied van (ver)koop, taxaties, (ver)huur en beheer worden niet alleen professio neel, maar ook met enthousiasme en betrokkenheid uitgevoerd. En dat verschil merkt u direct. Want naast de belangrijke zakelijkheid is het menselijke aspect bij onroerend goed aangelegenheden natuurlijk ook belangrijk. Een vrouw heeft in deze mannenwereld ook op dat gebied meer in huis. Interesse in een nadere kennismaking: Bel voor een vrijblijvende afspraak. Speenkruidstraat 55 3 7 65 AB Soest |Ti RVT Tel 035 6037490 Fax 035 6037491 Het bedrag werd symbolisch door de voorzitter van de Lions Eem land, E.J. Harmsen overhandigd aan A. van den Brink, voorzitter van de Vrienden van Daelhoven, zodat het geld voor de bewoners van de Wiekslag gebruikt kan wor den. De Wiekslag is een kleinschalig woonzorgcentrum waar twaalf de mente ouderen wonen en is voor hen alternatief voor een verpleeg huis. Het is een project dat valt binnen de kaders van scheiding tussen wonen en zorg. Verpleeg huis Daelhoven is verantwoordelijk voor de zorgverlening. De Wiek slag werd twee jaar geleden geo pend door staatssecretaris Vlieg- enthart (Volksgezondheid, Welzijn en Sport) en geldt volgens Daelho ven als één van de meest succes volle en zorgvernieuwende projec ten op het gebied van ouderenzorg in Nederland. De bewoners heb ben een gemiddelde leeftijd van 82 jaar. Voorlopig hoeven de twaalf oude ren niet meer op de tocht te zitten. Nijhof Bouw- en Woonwarenhuis uit Baarn heeft toegezegd dat de materialen voor het scherm tegen inkoopsprijs zullen worden gele verd. Zie Soester Courant van 11 april jl. 'Er is een goed alternatief mid del dat net zo duur is, maar veel milieuvriendelijker, waarom gebruiken we dat niet?" Bert van 't Holt (GGS) zette don derdag nog één keer de aanval in tegen het mogelijk gebruik van een chemisch bestrijding smiddel tegen de Amerikaanse eik op Soester grondgebied. Zijn fractie is tegen het gebruik van gif in het bos. Met uitzonde ring van Harry Witte die als wet houder netjes in het spoor van de verantwoordelijke wethouder Bart Krol liep en het Collegevoorstel steunde. In het Beleidsplan Bos en Natuur staat dat chemische bestrij ding van de Amerikaanse eik mo gelijk is. Het plan werd donder dagavond vastgesteld door de ge meenteraad. 'Een goed plan met een piepklein smetje', zei Van 't Holt met het oog op het gifmiddel. Ook GroenLinks, PvdA, D66 en ChristenUnie keuren het gebruik ervan af. Chris van Vuuren vindt het sowieso geen goed idee de Amerikaanse eik te bestrijden: 'Ik vind deze boom toch mooi.' De tegenstanders van het gif ble ven evenwel in de meerderheid. De fracties van WD en CDA, in clusief hun wethouders Neks Blommers en Krol én GGS-wet- houder Witte hadden met z'n veer tienen drie stemmen meer. Krol beloofde dat uiterste zorgvul digheid zal worden betracht bij het eventueel inzetten van het chemi sche bestrijdingsmiddel. 'Alleen onder bepaalde omstandigheden in bepaalde situaties. Het zal niet worden gespoten, maar (allemaal volgens de regels) over de stobben worden gesmeerd om te voorko men dat de Amerikaanse eik gaat uitlopen. Het risico van morsen is daarom veel kleiner dan wanneer wordt gespoten. In de jaren tachtig raakte de ge meente Soest verzeild in de zoge noemde Round Up-affaire, ver noemd naar het spuitmiddel waar mee de Vogelprunus werd bestre den. Een politieman ontdekte toen op tenminste zeven plekken in de bossen dat er te kwistig was omge sprongen met het giftige middel. Door de rechter werd de gemeen te voor twee gevallen veroordeeld tot een geldboete. Later schafte de gemeenteraad het gebruik van che mische bestrijdingsmiddelen af. Inmiddels mag het (smeer)middel indien nodig weer worden ge bruikt. 39,66/€18,- Salade van mozzarella, emmentaler, tomaat, rode uien en Italiaanse dressing Roomsoep met gerookte zalm en bieslook Visgratin met knoflook Lamsbout met Dyonaise mosterd en rozemarijnsaus Gebakken regenboogforel met amandelboter Vegetarische quiche gevuld met ui en spinazie Frambozen mint sorbet Sinasbavarois met gemarineerde bloedsinaasappels Koffie of thee met bonbon NIEUW Nu op maandag menu inclusief glas wijn en koffie (niet op feestdagen) 'Brasserie Soesterbergsestraat 188, Soest Telefoon 035 - 603 60 10 Er komen toch zebrapaden in de Van Weedestraat, de Soes terbergsestraat en de Radema- kerstraat. Hoewel het College het initiatiefvoorstel van VVD en CDA niet wilde overnemen, kreeg het donderdag de steun van een grote raadsmeerder- heid (20-5). Dat betekent dat de huidige, niet officiële over steekplaatsen worden vervan gen. Het gemeentebestuur bekijkt nog of de zwarte en witte balken ook over de fietspaden worden getrok ken. In hun plan, met een geraam de kostenpost van ongeveer 11 mille per zebrapad, hadden de WD en het CDA daar geen reke ning mee gehouden. GroenLinks wil echter dat de zebra's worden doorgetrokken tot en met de fiets paden, omdat er anders nog een onoverzichtelijke situatie blijft be staan. 'Voetgangers wanen zich dan veilig, maar juist op de fiets paden is er gevaar en dat zien ze dan niet', zei fractievoorzitter Ans Mann. Met de realisering van officiële Voetgangers Oversteekplaatsen (VOP) zal een veiligere situatie ontstaan, menen de voorstander. De wethouders van de WD (Neks Blommers), het CDA (Bart Krol) en GGS (Harry Witte) hou den er een andere mening op na. Zij denken dat het nu juist veiliger is. De voetgangers zijn nu onzeker van hun zaak en kijken daarom beter uit bij het oversteken. Ver keerswethouder Witte: 'onover zichtelijke situaties blijken vaak veiliger dan zebra's waar meer on gelukken gebeuren dan we willen.' Chris van Vuuren van de Christe nUnie denkt er net zo over. Het College noemde in dat verband het feit dat er tot dusver maar één ongeval heeft plaatsgevonden op een oversteekplaats en dat daarbij ook nog alcohol in het spel was. Bijna-ongelukken Die gegevens kwamen van de po litie die overigens echte zebrapa den wenst. CDA-er Henk Koning: 'De meerderheid van de automo bilisten negeert de voetgangers. Regelmatig hoor je van mensen dat ze 'moesten rennen voor hun leven'. Onlangs ben ik meegelopen met een surveillant in Soest-Zuid. Binnen enkele minuten gebeurden Bij een botsing op de Biltseweg zijn zondagmiddag vier auto's be schadigd geraakt, maar persoonlijk letsel deed zich niet voor. Het on geval gebeurde rond twaalf uur ter hoogte van de Pijnenburglaan. Een 28-jarige automobiliste wilde die laan inslaan. Achter haar stond een 71-jarige bestuurder uit Soest te wachten. Daarachter naderde een 54-jarige Soester die niet tijdig kon remmen en achterop de wagen van de andere Soester knalde. Die werd op zijn beurt tegen de auto van de vrouw geschoven, die de andere weghelft op gleed en tegen een tegemoetkomende auto met een 72-jarige bestuurster uit Soest botste. Wfyl'Z.:- er twee bijna-ongelukken. Ook Wim Roest (D66) had via de po litie vernomen, dat er vaak proble men ontstaan. Een politieman had hem verteld, dat hij regelmatig bij de oversteekplaatsen beginnende ruzies tussen weggebruikers had moeten sussen. De WD had een half jaar geleden ook al een lans willen breken voor echte zebra's, maar kreeg toen geen steun, evenmin van het CDA dat niet geen zin had 330 duizend gulden uit te geven voor elf ze bra's. Afgelopen donderdag was er enige onduidelijkheid waar dat bedrag vandaan was gekomen, maar inmiddels is helder dat een derde ervan voldoende is. De huidige oversteekplaatsen op de Van Weedestraat (4) en Soes terbergsestraat (3) worden daarom nu wel vervangen. Op de Radema- kerstraat komen twee zebra's, bij de supermarkt en bij De Hey- bergh. VERHUUR - REPARATIES - KEURINGEN Dat alles tot grote vreugde van de Adviesgroep Gehandicapten Soest (AGS). Namens deze vereniging had Pierre Somers voorafgaande aan de politieke discussie een drin gend beroep gedaan op de raads leden om het initiatiefvoorstel aan te nemen. Hij had zich destijds bij de herindeling van de winkelstra ten verbaasd over de argumentatie op basis waarvan de gemeente had gekozen voor de huidige over steekplaatsen. 'Een ambtenaar zei toen: we kiezen voor esthetische kleuren, waaraan een zebra af breuk zou doen. Ik hoor regelma tig dat er niets gebeurt, maar de AGS wordt regelmatig door men sen met een handicap aangespro ken op de onveilige situatie. Men sen die er wonen en werken, we ten er alles van. Ik wens u niet toe dat er op enig moment een dode te betreuren valt.' 'Bedelactie' Evenals Somers kon donderdag ook G. Craenen tevreden huis- De als onoverzichtelijk te boek staande oversteekplaatsen in de winkelstraten worden vervangen door zebra's. Foto: Soester Courant waarts keren. Uit persoonlijke be langstelling voor verkeersveilig heid observeert hij regelmatig de situaties bij de oversteekplaatsen, hetzelfde doet hij wel eens - weer of geen weer - bij een officiële VOP op de Eemnesserweg in Baarn. Craenen heeft vastgesteld dat een zebra veel veiliger en dui delijker voor de weggebruikers is dan de oversteekplaatsen in Soest. 'Dus er moet in Soest iets veran deren of een voorlichtingscampag ne op gang worden gezet', zei de Soester. Hij zou bereid zijn in het weekeinde zelf de zwarte en witte balken op het wegdek te schilderen en als er helemaal geen geld voor zou zijn, wilde hij desnoods ook nog wel een 'bedelactie' onder de Soester bevolking ontketenen. Dat hoeft niet meer. Verhuur van professioneel gereed schap voor bedrijf en particulier. Reparatie en onderhoud van uw tuinmachines (motormaaiers) en elektrisch gereedschap. Speciaal weekendtarief van vrijdag 16.00 tot maandag 9.00 uur. Deskundig advies en goed bereikbaar (ind.terrein Nieuwegracht). Nieuwegracht IA, 3763 LP Soest Postbus 462,3760 AL Soest Tel. 035-6015566 - Fax 035-6026894 www.hooijervcs.nl-info@hooijervcs.nl Open: ma Üm vrij van 7.30 - 17.00 uur. De huurdersverenigingen VHOS te Soest en de huurdersvereni ging Hestia te Amersfoort, ver enigd in het samenwerkings verband Woonbelang, zijn uit het overleg met woningbouw corporatie Achtgoed gestapt. Aanleiding zijn de huurverho gingen per ljuli a.s. Jaarlijks wordt overleg gevoerd met Achtgoed over het huurverho gingspercentage. Tijdens het deze maand gevoerde overleg werd dui delijk dat Achtgoed van plan is dit jaar een zodanig huurbeleid te voeren, dat voor ongeveer 3200 woningen de zogenoemde vraag- huur met 5 tot 7 gulden zal wor den overschreden. Dit betekent dat Achtgoed voor een bedrag van ongeveer 250 duizend gulden extra huurinkomsten zal verwer ven. Afgezet tegen het positieve be drijfsresultaat van 63 miljoen dat de corporatie in 1999 boekte en de 40 miljoen die dit jaar wordt ver wacht, is dit een uitermate gering bedrag, terwijl een overschrijding van de vraaghuur een bijzonder vervelende verzwaring van de woonlasten betekent voor de be treffende huurder. Vorig jaar heeft Woonbelang de overschrijding van de VTaaghuur met grote tegenzin 'voor één keer' geaccepteerd. Omdat dit - tegen de afspraak in - dit jaar opnieuw gaat gebeuren is Woonbelang uit protest uit het overleg gestapt. Het acht overleg waarbij gemaakte af spraken worden geschonden, niet zinvol. Achtgoed wil de huurtarieven per 1 juli met gemiddeld 2,7 procent verhogen. Voor een aantal huur ders betekent dit dat ze meer moe ten gaan betalen dan de eerder vastgestelde vraaghuur. Het is een goede gewoonte tegen woordig om bij je afscheid te voor komen, dat je allerlei nutteloze re latiegeschenken krijgt als flessen wijn, kruukjes melm, poëziebun dels e.d. maar een financiële bij drage vraagt voor een goed doel. Zo leer je je vrienden kennen. Als aansprekende voorbeelden van caritas herinner ik me de def tige uitnodiging voor de afscheids receptie van oud-burgemeester Hans de Widt (een bijdrage voor het mondelinge archief van de Historische Vereniging) en de re cente oproep op geschept papier bij het vertrek van top-ambtenaar Marcel Vossestein (een bijdrage voor de herbouw van de Wind hond). In schrille tegenstelling is het schandalige vodje papier, dat ik vrijdag kreeg van het College van Burgemeester en Wethouders met de officiële aanschrijving/oproep aanwezig te zijn bij de afscheidsre ceptie van Tom Bakker. Hij verlaat de dienst wegens functioneel leef tijdsontslag na een dienstverband van 35 jaar, waarvan 20 jaar bij de Brandweer Soest, de laatste 17 jaar in de functie van comman dant. Schrijnend omdat het dwangbevel dat ik ontving, ondertekend door drs. J.J.L.M. Janssen (zeg nooit Koos), een scheve kopie betrof van een eenvoudig a-viertje. Met een grijs gemeentewapen en boven de tekst een nog schever gemeentes tempel (62/1 x 4 cm) met de crypti sche aanduidingen Ingek. Nr, class.nr. I/II/S/Afd: en de datum 18apr.2001. Maar met de verheugende be schikking iets bij te dragen aan de activiteiten van Nel Koster, oud gemeenteraadslid, die huis en haard verlaten heeft om te gaan werken in City of Hope in Zambia. Overtrokken welvaartsverschijn selen en luxeproblemen waren voor Nel Koster de redenen om zich in het ontwikkelingswerk te storten. Heel praktisch gericht op de dagelijkse problemen die zij daar tegenkomt. Ik schreef daarover al eerder in mijn 156c column van 28 maart j.l. Nel Koster laat inmiddels weten via een bedelbrief ('Lieve rijke vrienden in Nederland'): "Zoals je uit mijn eerdere rond zendbrief las zijn de omstandighe den waarin de mensen en kinde ren verkeren bedroevend. Veel mensen moeten veel kleine han deitjes doen om letterlijk voor hun gezin een maaltijd per dag te ver schaffen. Veel kinderen komen dan ook zonder eten naar school, vaak een uur lopen. Er heerst veel ziekte, zoals cholera en tb, en vaak is ondervoeding de boosdoener. HlV/AIDS is het grote schrik beeld en iedereen heeft wel ie mand die is overleden. Vooral op korte termijn hebben we geld nodig om de kinderen melk te geven in de pauze. Op dit moment krijgen ze via een donor drie maanden lang op de woensdag een bolletje witbrood. Deze donor stopt per 1 mei en vanaf die tijd wil ik de school van melk voorzien, drie keer per week voor ieder kind een kop. De prijzen zijn hier het zelfde als in Nederland, dus alles is voor de mensen onbetaalbaar. Een onderwijzer verdient onge veer f 125,00 per maand!! Ik heb uitgerekend dat deze melk- voorziening ongeveer 1000 per kwartaal kost. Deze brief gaat dan hopelijk door Soest en aanverwan ten. Kom op, dit moet lukken. Heel hartelijk groeten van Nel Koster, P.O. Box 31151, Lusaka, Zambia, Rek. nr. 01-0-50-58477- 00 van Standard Ch arte red, Lusa ka Main Branch Box 32238, Lusa ka, Zambia. T.a.v. Miss Pieternel- la Koster". Het kan natuurlijk zijn, dat het ge meentebestuur de kosten voor een dure, kostbare, deftige uitnodi gingskaart voor Tom Bakker wilt uitsparen om op 9 mei een flinke duit in het zakje te doen van Miss Pieternella Koster. Wie ooit door Tom Bakker uit de brand is geholpen kan zijn/haar bijdrage storten op rekeningnr: 3281.858.627 onder vermelding van Nel Koster. Kom op, gemeenteraadsleden. Wel uit het oog, niet uit het hart! SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a^ Tel. 035 - 602 93 60 In de Van Weedestraat, de Dillen- burglaan en de Lindenlaam heeft de politie vrijdagmiddag gecontro leerd op het gebruik van de pai- keerschijf in de blauwe zóne. On der de ruitenwissers van twaaf auto's werd een prent gestoken.

Soester Courant | 2001 | | pagina 3