msper /I A Fï\ Versspecialist Eduard v.d. Hoef: grotere sortering, meer biologisch Colenso Consort concerteert in kapel van het Ccnakcl Huis(3Szekf.rheiD AAN aru6hocK vaste! aardij! ■H MEIMAAND BROEKENMAAND tte, oogarts Gevraagd ZORGERS Soest voor de &OURANT tel. 601 41 52 BRASSERIE KEUZEMENU (Film: 'Mariken' Interieur geheel vernieuwd lil lil lil li! tW MODE VW De Vlijt MAKELAARS MET KENNIS VAN ZAKEN Vier telefooncellen moeten weg in Soest expert (8) schoemaker NNereldH/inkel Madat Nepal Workshops KvK voor startende ondernemers Expo Joyce Janssen Jazzclub Perron 5B Overvallers kwamen binnen door inbraak mm/m PAGINA,O WOENSDAG 2 MEI 2001 aan 53 Baarn SOESTER COURANT PAGINA 7 ;httijden! skeuringen. lens afspraak >42 49 15 GEZOCHT .Schippers te Soest-Zuid rgers waren hiervan getuige. lor de notaris letterlijk de deur uit er ook naar. Wie heeft dit gezien? oude man SJ.H. Nijhuis, 30-13.00 of na 18.00 uur). Heeft u oude afgedraat KLEDING? Schenk het da) aan Stichting Kledin, inzameling Depot Si Molenstraat 112, Soest. E. tueel afhalen is mogelijk. Tm 035 - 6021841 tussen 19,Q[ I 19.30 uur Courant, direct een a. 15 uur. isteren op de ï/vrouw met binnen het oben en wilt u sn, tijdens kan- -461 92 10. leurenbrochure die njnwerpers zet, biedt ingrediënten voor npl Bel voor een ixatie 035-6016251. makelaardij.n! [8TST trvol, vrijstaand rging. Vanaf de beschutte e zonnige achtertuin (z.w.- t. ner, luxe open keuken met a.s. wasmachine en dro- bergkast, 2 slaapkamers, e wastafel en 2e toilet. 2e 1 mogelijkheid voor kamer. i perfect onderhouden. In- oppervlak 445 m2. met zeer grote ti perceel van 765 Duwd in 1978 en rustig ge- De inhoud van de woning nbaar vervoer en diverse ggen binnen handbereik, is, trap naar de 1e verdie- ionkamer met parketvloer, n. Open woon-/eetkeuken de hal te bereiken. Ruime Duwkasten, 1 kleine kamer ligbad, vaste wastafel, 2e ïrloop met dakraam, voor- 'ifpui naar het balkon (ca. 7.5 x 4,5 m). Stookruimte nsluiting wasmachine. Het 39,66/€18,- Salade van mozzarella, emmentaler, tomaat, rode uien en Italiaanse dressing Roomsoep met gerookte zalm en bieslook Visgratin met knoflook Lamsbout met Dyonaise mosterd en rozemarijnsaus Gebakken regenboogforel met amandelboter Vegetarische quiche gevuld met ui en spinazie Frambozen mint sorbet Sinasbavarois met gemarineerde bloedsinaasappels Koffie of thee met bonbon NIEUW Nu op maandag menu inclusief glas wijn en koffie (niet op feestdagen) (Brasserie Telefoon 035-603 6010 Van maandag t/m zaterdag Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 609 58 21 i Woensdag 9 mei De oude, zonderlinge Archibald wordt door de trotse Magister Aesculaap (de raadgever en lijfarts van de Gravin) uit de stad gejaagd. Archibald, die toch al niet zo veel met de mensheid op heeft, trekt zich samen met zijn geit Sofie te rug in het Waan woud. Aan de rand van het bos vindt Archibald een baby. Het is een meisje. Op haar jakje staan in bloedletters de woorden 'Zorg voor Mariken' ge schreven. Archibald neemt het meisje onder zijn hoede. Mariken en Archibald leven afge zonderd van de bewoonde wereld. Mariken haalt al haar kennis uit het boek 'De mensheid is een klucht'. In dat boek leest ze over de dingen die zich buiten het Waanwoud afspelen. Mariken leest over God en de Duvel en over de stad, waar de priesters, burgers en graven schijnen te wonen. Als op een dag de geit Sofie sterft, besluit Mariken naar de jaarmarkt te gaan, om daar voor Archibald een nieuwe geit te kopen. In de stad komt Mariken in contact met alles waar ze tot nu toe alleen nog maar over gelezen had, maar ook met dingen waarvan ze het bestaan niet af wist. Zo ontmoet ze de godvrezende Zwarte Weeuw. De Weeuw heeft haar neefje Rattejan opgesloten in de schuur, omdat ze ervan over tuigd is dat het jongetje een zoon van de Duvel is. Mariken weet aan de Zwarte Weeuw te ontsnappen en belooft Rattejan dat ze terug zal komen om hem te bevrijden. Op de jaarmarkt komt Mariken de als Duvel verklede wagenspeler Joachim tegen. Joachim ontfermt zich over het meisje en neemt haar mee naar het kamp van de wagen- spelers. Zo wordt Mariken opge nomen in de rondreizende groep die bestaat uit Isabella (de vrouw van Joachim), Griet (de moeder van Joachim) en Dirc en Monne. Als de wagenspelers op het kasteel van de kille, kinderloze Gravin optreden, raakt de Gravin geïntri geerd door het vreemde meisje dat blijkbaar alles zegt wat in haar op komt. De Gravin besluit Mariken bij zich te houden en haar op te voeden als haar eigen dochter. De wagenspelers worden het kasteel uitgezet, maar Isabella, die zich inmiddels sterk aan Mariken is gaan hechten, is vastbesloten haai terug te krijgen. De film 'Mariken is gebaseerd op het gelijknamige boek van Peter van Gestel. Aanvang: 14:00 uur. Leeftijd: van af 6 jaar. Toegang: 7,50; f 10,0C (volwassenen). Reserveren: thea terkassa C-drie, Willaertstraat 49, ©6095829; VW Soest, Steen- hoffstraat 9a,©6012075. Sinds vorige week is de beken de groentewinkel van Versspe cialist Eduard van de Hoef - Tamboerijn 21 - sterk veran derd. De winkelinrichting is geheel gemoderniseerd en voorzien van de nieuwste snuf jes. 'Het mocht wel, na zeven jaar,' al dus Eduard. 'We zijn lekker bezig en de zaken gaan heel goed. Dus klachten hebben we niet.' De zaak is vanwege de verbouwing een paar dagen dicht geweest, maar vrijdag j.1. weer open gegaan. Voor de klanten was er een leuke actie met bananen, met als hoofdprijs een dartboard. De nieuwe inrichting zorgt ervoor dat de sortering aan verse groen ten kon worden uitgebreid. Er zijn meer kant-en-klare gerechten, maar ook meer vegetarische ge rechten en roerbak-specialiteiten. Eduard: 'Natuurlijk moet je de trends volgen. We hebben nu bij voorbeeld ook veel meer biologi sche groente, omdat de vraag daar naar toeneemt. Het bijzondere daarvan is dat het is voorverpakt in wat kleinere porties, voldoende voor een of twee personen. Maar uiteraard blijven alle traditionele groenten en fruit natuurlijk ook volop verkrijgbaar.' Opvallend zijn de fraaie schappen waarop de producten zijn uitge stald. Zo is er een nieuw aardap pelschap met daarboven exotische fruitsoorten en daarboven weer sapflessen en diverse potjes. Er is ook een nieuw koelmeubel voor o.a. kwark, fruitsalades en andere 'traiteur'-producten. De snijkeu- ken, achter de winkel, is hetzelfde gebleven, omdat die vorig jaar nog gemoderniseerd is. Eduard wordt in de zaak bijge staan door zijn vriendin Aletta Griep - uit Zeeland, zegt Eduard, dus dat zit wel goed - en door de parttimers Wijnie v.d. Hoef (zijn moeder) en Annemieke van Es sen. Op de altijd drukke zaterdag verlenen Tamara en Simone hand en spandiensten in de drukke groetewinkel. In de serie die de Stichting Ce- nakel Cultuur organiseert in de kapel van het voormalig kloos ter Cenakel in Soesterberg zal op zaterdag 5 mei een concert gegeven worden door het Co lenso Consort. Het Colenso Consort, dat Soest als thuisba sis heeft, werd in 1996 opge richt en bestaat uit 22 ge schoolde amateur-musici. Het ensemble heeft zich toegelegd op het spelen van barokmuziek, d.w.z. muziek uit het tijdperk dat ligt tussen de Renaissance en de klassieke periode, ruwweg tussen 1600 en 1750. Het ensemble heeft een volledige strijkersbezetting met daaraan toegevoegd twee fluiten en twee hobo's. Voor de continuo- partijen zijn als vast een fagottiste en een klaveciniste aan de groep verbonden. Voor de uitvoering van werken met een speciale bezetting worden medewerkers van buiten af uitgenodigd. Regelmatig worden ook solisten gevraagd om met het Colenso Consort op te treden. In het recente verleden waren dat de Amerikaanse sopraan Carla Chris- field, de gitariste Ragna ten Hol- der, de Israëlische alt Noa Frenkel en dit seizoen de klavecienist Da- vid Jansen en de violiste Janine Jansen. Het programma dat het Colenso Consort zal spelen bestaat uit wer ken van Joh. Bernhard Bach, G.F. Handel, Pepusch en Boyce. In het harpconcert op.4 nr. 6 van Georg Friedrich Handel zal de jeugdige Lavinia Meijer als soliste optreden. Zij was onlangs een van de prijs winnaars van het veertiende Inter nationale Harpconcours in Tel Aviv. Dirigent en artistiek leider van het orkest is de in Nederland wonende Canadese dirigent Gre- gory Hubert. Het Colenso Consort. Datum: zaterdag 5 mei 2001. Lo catie: Cenakel, Amersfoortsestraat 18, Soesterberg. Aanvang: 20.15 uur. Toegang: f 25,00; GJP/65+ f 20.00. Kaartverkoop: telefonisch (©0346-332518) of aan de zaal op de avond van het concert. u se«rr ook VAN HARTE WELKOM 10.60 TOT 14.00 UUR Zaterdag 26 mei Sieraden maken Deze workshop is geschikt voor iedereen die van sieraden of objec ten houdt. U hoeft geen ervaring te hebben of bijzonder handig te zijn met gereedschappen. Het basisma teriaal voor het sieraad of object is metaaldraad. U maakt kennis met een paar eigenschappen en verwer kingsmogelijkheden van draad zo als buigen, vlechten, hameren, wik kelen. Daarnaast kunt u ander materiaal meenemen dat u graag in uw sie raad wilt verwerken: glas, kralen, hout of iets wat u heel dierbaar is, bijvoorbeeld een brief, foto, steen tje of cadeautje. Gereedschappen, verschillende soorten metaaldraad, glas, hout, kralen, en papier zijn aanwezig. De workshop is van 10:00-16:00 uur, met 1 uur pau ze. Docente: Karin Kortenhorst. Aanmelden via een inschrijfformu lier of bij de receptie van C-drie, ©6095821, cursus 6001. Kosten: f 75,00 (incl. materiaal). Misschien een idee voor de in het verschiet liggende vakanties. GEKLEDE PANTALON vaiGWJ?;- nu 159,- SPORTIEVE PANTALON varU^f,- nu 98," Dat is toch mooi meegenomen bij Jasper Mode!! Met vriendelijke groeten, Zuidpromenade 12 - 3768 EM Soest Telefoon 035 - 602 35 30 PIET FLOOR EN NICOLETTE VERSLOOT MAKELAARS/TAXATEURS O.G. MAKELAARDIJ O.G.'DE VLIJT' LID VNM VAN WEEDESTRAAT 3 - SOEST - TEL: 035-6016824 INTERNET WWW.DEVUJTMAKELAARDU.nl E-MAIL- DEVLIJTMAKELAARDIJ@HETNET In de gemeente Soest, zullen de komende tijd vier telefooncellen worden weggehaald. Er wordt te weinig gebruik van gemaakt en daarom zijn ze niet langer nodig volgens KPN. Reden hiervoor is grotendeels de snelle opkomst van de mobiele telefonie. Het gaat om de telefooncellen aan de Birkstraat, één van de drie cel len op de Dalweg, Van Weede- straat/Korte Brinkweg en Varen straat/Veenbesstraat. Met de ver wijdering van de vier cellen blijven er nog twaalf telefooncellen in Soest over. Voor iedere 5000 inwoners moet er tenminste één telefooncel zijn. Deze verplichting is vastgelegd in het 'Besluit Universele Dienstver lening' en dit maakt het mogelijk om de vier cellen te verwijderen. In de vier genoemde cellen worden dagelijks minder dan tien gesprek ken gevoerd en dat is voor het col lege reden genoeg om in te stem men met de verwijdering ervan. Het leven stelt je nogal eens voor verrassingen en bij voorkeur op de meest onverwachte plaatsen. GELUID Dus is het prettig te weten dat u dan altijd Bang Olufsen bij u kunt hebben. DAT GAAT De BeoSound 1 heeft een sublieme geluidsweergave en speelt overal waar een stopcontact is. WAAR BeoSound 1" CD, radio en 5 actieve luidsprekers Leverbaar in zes kleuren. Waar u gaat, gaan zij ook. u GAAT A LIFE LESS ORDINARY Burg. Grothestraat 9, Soest. Telefoon 035 601 03 44 BANG S. OLUFSEN ^^\^t|cfjting'Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 Zomaar een importeur die produc ten uit Nepal importeert? Een aantal wereldwinkeliers maakten in maart j.1. een reis door Nepal en konden een kijkje achter de scher men nemen. Een klein overzicht. Madat Nepal (Help Nepal) impor teert het werk van Dambar (een man uit een heel lage kaste) in Nepal. Hij heeft een aantal zilver smeden in dienst. Zijn werk mag gezien zijn. Mooie armbanden, kettingen, oorhangers, enz. en al les 92Vi% zilver. Het pottenbak- kerswerk van Hari Bol, de man die, samen met zijn vrouw, aan twaalf gehoor- en spraakgestoor- den werk verschaft, mag ook ge zien worden. En dan de textielpro ducten van Sanu, de wierook van D.K. Prademie, de sieraden van Dolma, een Tibetaanse vluchteling, enz. Maar wat vooral gezien mag wor den is dat wat Madat Nepal met de 'winst' doet: Een hulppost, waar door mensen met een oogziekte 'maar' één dag behoeven te lopen om geholpen te worden. Afgelo pen februari 60 x een staaropera tie, door Madat Nepal betaald. Het inrichten van een schooltje in Thu- lo-Parsel, weer een uur minder lo pen voor de kinderen en in het zie kenhuis voor moeder en kind in Bhaktapur een arts voor 6 jaar en vijf verpleegsters voor 3 jaar ga randeert. Directe hulp dus. Fijn om zelf eens te zien hoe kopen in de wereldwin kel een direct effect heeft. De pro ducten uit Nepal, door Madat Ne pal geïmporteerd, zijn te bewonde ren in de Wereldwinkel, maandag 13:00-17:00 uur; dinsdag t/m vrij dag 09:30-17:30 uur; zaterdag 09:30-17:00 uur. De Kamer van Koophandel (KvK) houdt in mei drie workshops voor startende ondernemers. Op 10 mei is dat 'Startpunt eigen bedrijf, op 11 mei 'Starten als freelancer' en 15 meiFinanciën op een rij'. Deelname kost 50 gulden voor de eerste twee en 100 gulden voor de laatste workshop. Voor alle work shops is vooraf aanmelden nood zakelijk. Aanmeldingen of vragen: Kamer van Koophandel Gooi- en Eem- land, afd. Voorlichting (033) 45 35 700 fax: (033) 45 35 750 mail: info@gooi-eemland.kvk.nl Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Vanaf 5 t/m 24 mei zal Joyce Janssen, woonachtig in Baarn, haar schilderijen tentoonstellen bij de Culturele Vereniging Artishock. Na de opleiding Meditatief Schil deren volgt Joyce nu lessen Beel den Werken bij Artibus in Utrecht. Haar aquarel-, acryl- en olieverf schilderijen hebben vaak een ver borgen boodschap, die soms dui delijk aanwezig is. Haar gedreven heid om te creëren leveren verras sende beelden op. Tevens zijn er drie schilderijen van Mariëtte van Horn te zien, die regelmatig bij Joyce schildert. Iedereen is van harte welkom bij de opening op zaterdag 5 mei om 20:30 uur. Aansluitend speelt Per ron 5B. De tentoonstelling is daar na nog te zien op de zondagmid dagen van 6, 13 en 20 mei van 14:00 tot 17:00 uur. De kunstena res zal dan zelf ook aanwezig zijn. Andere dagen op afspraak (via ©6019577). Tijdens de Open Dag op Koninginnedag is Artishock open van 15:00 tot 18:00 uur en kan men alvast een blik werpen op deze expositie. Aanvang: 20:30 uur. Toegang gra tis. WÊÊËI Hl Werk van Joyce Janssen, te zien in Artishock. Maandag 7 mei 'Mononoke hime' In Japan wordt meer papier ge bruikt voor stripverhalen dan voor toiletrollen. Zestig procent van al die strips bestaat uit Manga, maar naast Manga blinkt Japan uit in de productie van prachtige tekenfilms. Hayao Miyazaki (1941) is één van de meest succesvolle regisseurs en Mangatekenaars van Japan. Hoe wel het thema van de meeste Man gafilms technologie is, is er een kentering te bespeuren: in Myiaza- ki's 'Mononoke Hime' uit 1997 gaat het vooral om de strijd tussen mens en natuur. Gooi al je conventionele ideeën over westerse animatie overboord en stel je open voor iets dat alle Disney-producties overtreft. 'Mo nonoke Hime' is minder glad van stijl en inhoudelijk veel complexer, grootser en mythischer. Het ver haal speelt zich af rond 1500, toen Japan nog bestond uit een verza meling stammen die in dorpjes leefden. De jonge soldaat Achita- ka raakt gewond tijdens de strijd met een bosgod. Zijn wond kan alleen worden genezen met het bloed van een legendarisch godde lijk hert en daarom trekt hij de bin nenlanden in. Tijdens zijn myste rieuze en gewelddadige pelgrims tocht belandt hij in Irontown, een stadje dat in oorlog is met de na burige bosgeesten omdat de bewo ners het bos willen vernietigen ten gunste van de ontwikkeling van hun mijnen. Achitaka komt oog in oog te staan met San, oftewel Prin ses Mononoke, de dochter van de wolfsgod die de dieren aanvoert. San is vastbesloten de heilige grond tot haar laatste snik te ver dedigen. Achitaka tracht beide groepen te verzoenen, maar wraak en menselijke expansiedrang ma ken het hem niet makkelijk. De tijd zal moeten uitwijzen wat ster ker is: het menselijk streven om het land te beheersen, of de liefde tussen strijder en prinses. Hayao Miyazaki's eerdere werk 'Pom Poko' had eveneens een eco logisch thema, maar 'Mononoke Hime' is rijker, aangezien het ge bruik maakt van de geschiedenis en van de folkloristische legenden van Japan. Miyazaki maakte er een fantasierijk, visueel spektakel van, dat maar moeilijk geëvenaard zal kunnen worden. 'Mononoke Hime' is de best bekeken film ooit in Japan. (Japan 1997,133 min.) Maandag 7 mei, aanvang 20:30 uur. Entree 10,00; GJP/65+ 7,00. Reserveren: maandag t/m vrijdag 9:00-13:00 uur, 6019577. De overvallers die twaalf dagen geleden het postkantoor aan de Steenhoffstraat overvielen, waren al binnen toen de medewerkers 's ochtends arriveerden. De drie mannen hadden ingebroken en wachtten de medewerkers op. De daders zijn nog steeds voort vluchtig. Het spoor hield op bij een parkeerplaats aan de Kerk straat, waar de overvallers hun (ge stolen) vluchtauto achterlieten en met hun buit waarschijnlijk over stapten in een andere wagen. De getuigenoproep van de politie heeft wel reacties opgeleverd. Vol gens een woordvoerster vormen de tips voldoende aanknopingspunten om het onderzoek voort te zetten. Te koop VAN GOYENLAAN SOEST U bent starter of u zoekt met uw partner een ideale en betaalbare woning, dan is dit een unieke kans. In dit appartement met ber ging in onderbouw is het een kwestie van meubels neerzetten en wonen. Dit op de 4e verd. gelegen, uitstekend onderh. 3 kamer app. (voorh. 4) heeft een vrij uitzicht aan achterzijde. Aan galerijkant mooi uitzicht op het polderlandschap Baarn/ Eemnes. Indeling: Entree, toilet, hal, MK, vernieuwd toilet, woon kamer, vernieuwde keuken met plavuizen vloer, vernieuwde badkamer, 2 sl.kamers. Vanuit woonkamer en sl.kamers toegang tot balkon op ZW. De woon- en sl.kamers zijn v.v. lami- naatvloer. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas en kunstof kozijnen. Servicekosten: 305,= per maand inclusief voorschot c.v. Aanvaarding: in overleg (kan snel) Vraagprijs: 279.500,= k.k. WILLEM SPEELMANHOF SOEST Geschakelde uitstekend onder houden woning in geliefde wijk KlaarwaterAan de leuk aange legde voortuin heeft u vrij uitzicht Achtertuin pal op het zuiden. Indeling: entree/ hal, MK, ver nieuwd toilet, l-vormige woonka mer v.v. plavuizen en in zithoek v.v. vloerbedekking. Keuken v.v. pla vuizen vloeren inbouwapp. Vanuit keuken toegang tot achtertuin alwaar toegang tot inpandige berging/schuur. El.zonnewering aan achterzijde met garantie. Via vaste open trap komt u op de 1e verd: ruime ingeb. kast Badkamer v.v. 2e toilet wasta felmeubel, spiegelwand, douche en wasm.aansluiting. Ruime sl.kamer (voorh. 2) en 2e ruime sl.kamer met grote schuifwandkast Via afgesloten vaste trap komt u op de 2e verd: overloop met bergkamertje met CV (Vaillant HR1998) en droger aansl. Ruime zolderk. v.v. dakkapel en vaste inbouw/bergkast over gehele lengte van de kamer. Woning gedeeltelijk v.v. van dubbel glas. Ideale gezinswoning in kindvriendelijke omgeving nabij winkels, scholen en openbaar ver voer. Zeker de moeite waard om van binnen te bekijken. Aanvaarding: in overleg (kan snel) Vraagprijs: 489.000,= k.k. NACHTEGAALWEG SOEST U bent op zoek naar een ruime woning in een rustige wijk met een tuin die u veel privacy biedt en ook nog een grote garage en/of hobbyruimte prefereert, dan zou u beslist eens een kijkje moeten gaan nemen in deze karakteristieke helft van dubbele woning met uitbouw. Indeling: Hal v.v. plavuizen vloer, zeer ruim toilet met fontein, MK, L-vormi ge woonkamer v.v. planken vloer en schuifpui. Open keuken v.v. diverse inbouwapp. en plavuizen vloer. Ruime kelder (stahoogte), bijkeuken v.v. wasm. en drogeraansl. 1e verd.: overloop v.v. planken vloer, ruime ouderslaapk. (voorheen 2) met inbouwkasten. 2e slaapk. v.v. vloerbed. met toegang tot platte dak (mogelijkheid voor een dakterras en/of uitbouw). Badkamer v.v. ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en apart douchegedeelte. Via vaste trap naar zeer ruime zolder (mogelijkheid 2 slaapk.) v.v. nieuwe vloerbedekking, 2 x dakkapel en velux dakraam. CV (radson 1992) Aanvaarding: in overleg (kan snel) Vraagprijs: 849.000,= k.k. KERKDWARSSTRAAT SOEST 'De Kerkenbuurt' in 'Oud-Soest' is een geliefde wijk met veel karakteristieke woningen. Deze helft van dubbele woning is ken merkend voor deze buurt en ligt aan smalle, rustig eenrichtings- weg. Ruime garage v.v. efectra in besloten achtertuin. Indeling: hal/entree, MK, trapopgang, gar derobe (nis), kelder (stahoogte), toilet. Ruime woonkeuken. Bijkeuken met was- en droger aansl. en CV (Junker combiketel VR 2000). Royale woonka mer v.v. open haard en serre/werkkamer. 1e verd.: overloop v.v. een inbouwkast, 3 slaapk. waarvan één met toegang tot ruime badkamer. Recentelijk zijn meerdere kozijnen vervan gen (hardhout) en v.v. dubbele beglazing. Deze woning, die zowel van binnen als buiten goed is onderhouden, is een bezichtiging zeker waard. Aanvaarding: in overleg (kan snel) Vraagprijs: 657.000,= k.k. DORRESTEINWEG SOEST Op gunstige locatie, goed onderh. helft van dubbele woning uit 1920-1930 met vrijst stenen garage en berging (ca. 60mJ) op een perceel van 465 m'. De in 1998 gerenoveerde en verbouwde woning ligt gunstig ten opzichte van winkels, open baar vervoer en scholen. Indeling: entree/hal, kelder (sta hoogte) met CV (Nefit Ecomline HRC1999), vernieuwd wandtoilet, zeer ruime woonkamer met open haard en schuifpui. Zeer luxe keuken v.v. div. inbouwapp. Deze verd. is geheel v.v. laminaat vloer. Via vaste trap komt u op de 1e verd: Luxe vernieuwde badk. v.v. inbouwspots, ligbad (whirlpool) douchecabine en wastafelmeubel. Ruime sl.kamer v.v. inbouwspots en deur naar plat dak. 2e ruime sl.kamer eveneens met deur naar plat dak. 3e kleinere slaapk. Verd. geheel v.v. praktisch nieuwe vloerbedekking. Via vlizo/losse trap toegang tot zolderverd. alwaar mogelijkheid voor 4e kamer. Bijz.: boeidelen rondom woning zijn recentelijk vervangen, kozijnen en ramenvervangen (hardhout) en v.v. dubbele beglazing, radiatoren zijn ver nieuwd, nieuwe elektra bedrading, Achter woning mogelijkheid bebouwing (bedrijfshal) van ca. 10x12 m. Karakteristieke woning voor wie hoge eisen stelt aan moderne gemak ken en comfort. Beslist een kijkje van binnen waard. Aanvaarding: in overleg (kan snel) Vraagprijs: 789.000,= k.k. ONROEREND GOED HYPOTHEKEN VERZEKERINGEN Soesterbergsestraat 61, 3768 EB Soest Tel. 035-602 9061, fax 035-602 90 85 Internet www.huisenzekerheid.nl E-mail soest@huisenzekerheid.nl VBO MAKELAAR Bel ook voor een vrijblijvend hypotheekadvies!

Soester Courant | 2001 | | pagina 7