'Ik kreeg bijna een hartaanval, joh' Voorzitters willen rel sussen MHC Soest speelt om promotie LTC Soestdijk wacht op 2e zege SO Soest nagenoeg veilig Points8 wz Venijn zit in de staart Suzanne *4*0^ Gevraagd VASTE IZORGERS i Soest voor de (COURANT tel. 601 41 52 ïurant- clamekrant Soest-Zuid stoomt op richting kampioenschap TENNIS BASKETBAL Ook in laatste duel nederlaag van Red Stars HOCKEY Ploeg in linkerrijtje na 1-2-zege op Hilversum Soest trekt 5 spelers aan VOETBAL zondag RAGINai®/OENSDAG 9 MEI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 11 '49 troeft Zuidvogels af in enerverend beslissingsduel WZ biedt Soest-spelers geld na gesprek Rademaker en Soest Gelijkspel volstaat voor plek in kruisfinale Cafetaria en Eethuis lee: 3-5. rijden vo Dunnend taniëlle neer ge ijkspel vorden. :erste s< ïchter een tandj »oed spel knap joestdijk-speler. vas niet in haar lens haar solo-' [middags eerde [vliegtuig te h [Spanje zou br< Soest-Zuid 'We moeten n VOETBAL zaterdag Na afwezigheid van een jaar eert WZ'49 terug op het ni- eau waar het thuishoort, na melijk de eerste klasse. In een agelbijtende slotfase van het eslissingsduel op het mooie omplex van de Ermelose voet balvereniging DVS'33 kaapten de Soesters de titel van de twee de klasse B voor de neus van de gedoodverfde favoriet Zuidvo gels weg via een 4-2-zege. jlet contrast tussen spelers en be geleiding van beider ploegen was ogischerwijs schrijnend. Terwijl de Huizrnse voetballers menig traan tje van ellende wegpinkten en vlie gensvlug naar de Ermelose kleed lokalen afdropen, hosten de VZ'ers er rond de middencirkel flink op los. Op het ritmische ka baal van de 'Club van Elf, die als instrumenten een doodgewone melkbus en een grote trommel ge bruikte, werd er gedanst, gekust, geknuffeld, gezongen en gedron ken. Na een half uur werden de feeste lijke taferelen elders voortgezet. Het toneel was de Soester kleed ruimte. Gek van geluk en emotie schreeuwden de spelers hun kelen schor en zongen luidkeels dat ze met naar Den Helder hoefden (bij verlies was HCSC de opponent in de nacompetitie, red.). De robuus- ,te verdediger Raymond Brouwer stond te janken als een klein kind. Hier kan ik slecht tegen, hoor', vertelde Brouwer. 'Dit is gran dioos. Geweldig om mee te ma ken', aldus de rechtsback die door !de schorsing van Gert van de t Munt een plek in de basis toebe deeld had gekregen. Jordie Brouwer, man van het vier de doelpunt, omschreef het in de wacht slepen van de titel als 'heel trots'. 'We hebben gewerkt als paarden. Door het uitvallen van Gijs kregen we wel een mentale dreun. In de eerste helft bewees hij echt zijn talent'. Dat talent, Gijs Schaap dus, speelde 45 minuten lang als nooit tevoren, maar moest zich laten vervangen door een rot tige kuil in het veld waardoor hij een hamstringblessure opliep. De aanvaller, vaak geteisterd door blessures, bleef in de rust achter toen zijn maten aanstalten maak ten om aan het tweede bedrijf te beginnen. Schaap zat steenkapot. 'Ik was heel teleurgesteld en emo tioneel na mijn uitvallen. Ik heb wel eventjes stilletjes zitten huilen', erkende de topscorer van WZ'49. In trainingspak strompelde hij rond het veld en ontving her en der felicitaties en schouderklopjes voor zijn optreden. 'Ik ben effe een rondje gaan lopen om mijn fami lie en andere mensen te bedanken', sprak Schaap die zich daarna hin kend naar de dug-out begaf om zijn ploeggenoten aan te moedi gen. Ook bij hem gierden de zenu wen door de keel. 'Bij 3-2 begon ik 'm echt te knijpen. Ik was ze nuwachtig, man'. Wat was volgens hem de basis voor het kampioen schap? 'Wij zijn een hechte ploeg. Op een enkeling na bestaat het elf tal uit allemaal Soesters die kei hard voor elkaar werken'. Buiten de kleedkamer stond Ro nald de Rooij. Het betekende voor hem na SEC, NVC, Veensche Boys en WZ'49 zijn zevende kampioenschap. En allemaal even emotioneel en prachtig. 'Dit gevoel is niet te beschrijven. Ik heb een enorme warmte in mijn maag', al dus De Rooij die met samenge knepen billen de enerverende slot fase had beleefd. Bijna gaf WZ'49 de titel uit handen. 'Toen schoot Desto wel even door mijn kop. En toen die gozer die kans op 3-3 had, kreeg ik bijna een hart aanval, joh', zei de 36-jarige libe- Na een jaar keert VVZ'49 terug naar de eerste klasse van het zater dagvoetbal. De Soesters dwongen dat af in een beslissingswedstrijd tegen Zuidvogels (4-2) Op het sportpark van het Er melose DVS'33 zat het venijn duidelijk in de staart van het kampioensduel. Daarvoor leek WZ'49 geheel zorgenvrij de titel voor zich op te eisen. De ploeg van Steef van de Ooster kamp stond binnen een uur op een 3-0-voorsprong. Bij rust stond het al 2-0 in het voordeel van de Soesters die bij de eerste de beste gelegenheid voor het doel van Sander Duindam de leiding namen door een weergalo ze goal van Gijs Schaap. Prachtig gelanceerd door Gerrit van de Roest zag Schaap vanuit zijn oog hoek Duindam te ver voor zijn hei lige huisje staan. Met veel gevoel en precisie deponeerde de sierlijke spits het leer over de vertwijfelend grabbelende Zuidvogels-keeper in de verre hoek, 1-0. Na een aantal knappe reddingen van Mark Brouwer op een kopbal en een schot van Huizenaren Mark Eijpe en Mario Rijnsburger kwa men de groenwitten, tegen de ver houdingen in, op 2-0. Ronald de Rooij was de aangever en opnieuw ontpopte Schaap zich als sluip moordenaar. Zuidvogels kreeg geweldige kan sen om terug te keren in het duel. Zo mocht Marcel van den Broek twee keer aanleggen, maar in eer ste instantie stuitte hij op Brouwer en in de rebound schampte zijn in zet de lat. Na het uitvallen van de geblesseer de Duindam, hij werd vervangen door Calvin Ferket, prijkte na een uur de niet voor mogelijk gehou den 3-0 op het scorebord. Na een passje van Roy Huisman passeer de Ritchie Tommassouw, verving Schaap, Ferket met een lage schui ver. Even daarvoor raakte Tom massouw de lat en schoot Huis man voor open doel over. Op het moment dat de groenwit ten zich veilig waanden, sloeg Zuidvogels in de slotfase tweemaal toe via Matthijs van Barneveld en Van den Broek. Tom Bloos had zich bij de Huizense toeschouwers onsterfelijk kunnen maken toen hij acht minuten in blessuretijd in niet te missen positie stond, maar zijn daverende knal ging hoog over. De tegenaanval van WZ'49 leverde een vrije trap op die door Jordie Brouwer en met behulp van de blunderende Ferket binnenviel. Toen scheidsrechter Kohier de technische staf, wisselspelers en toeschouwers het veld zag opstor men floot hij snel af. Trainer Van de Oosterkamp kon opgelucht ademhalen. 'Ik heb in de rust nog gezegd dat het nu af gelopen moest zijn. Nu gaan we winnen vertelde ik mijn spelers. Aan het eind zijn we door die kleuterdoelpunten tegen door het oogie gegaan. We hebben geleerd van de tweede helft in Huizen. Vandaag maakten we de juiste keuzes, aldus de winnende coach. Soest heeft voor het nieuwe sei zoen nu al vijf nieuwe spelers aangetrokken. Het zijn spits Pascal Wissink van zaterdag hoofdklasser Achilles/Veen, 'allrounder' Ramon Stofmeel en Stefan van Wijk van Hercu les en spits Dennis van der Horst en middenvelder/verde- diger Ronald Ausma van De Meern. De laatste vier speel den dit seizoen in de eerste klasse. Het vijftal is rond met de zondag hoofdklasser die on geveer acht spelers ziet vertrek ken of stoppen. Met andere voetballers is Soest nog in on derhandeling. 'Ik zal een poosje teletekst aan laten staan, kan ik Soest in het linkerrijtje zien', sprak Henk van de Pol met een vette grijns op zijn gezicht. De trainer van SO Soest glunderde na het van wege het 75-jarig bestaan voor uitgeschoven duel in en tegen Hilversum. Op sportpark Crai- loo zetten de blauwhemden donderdagavond een belang rijke stap op weg naar recht streekse handhaving in de hoofdklasse A door een ecla tante 1-2-zege op de thuis ploeg. 'We zullen best een sappie nemen', sprak Van de Pol na het kardinale treffen op het Hilversumse com plex waar zijn formatie de o zo importante overwinning, de vierde in evenzovele ontmoetingen, be grijpelijkerwijs uitbundig vierde. Met nog twee duels voor de boeg moeten er wel heel radicale dingen gebeuren, wil Soest alsnog aange wezen zijn op extra duels om de status van hoofdklasser voor het derde opeenvolgende jaar te be houden. Toch wil de Barneveldse oefenmeester niets aan het toeval overlaten. Van de Pol, inmiddels gepokt en gemazeld en de klappen van de zweep in het hoogste ama teurvoetbal kennende, zal er alles aan doen om de 'boel' op de rit te houden. De gedreven coach wenst of anders gezegd eist scherpte van zijn spelers om ook het restant van de slopende competitie succesvol af te ronden alvorens hij afscheid neemt van de zondaghoofdklasser en bij Lunteren aan de slag gaat. 'Er zijn nog zes punten te halen. Pakken we die dan komen we op 37 punten. Dat zou een toppresta tie zijn', aldus Van de Pol. In dat geval zou de jubilerende club zich plaatsen voor de Amstel Cup. Kijker De driepunter kwam donderdag avond grotendeels op het conto van aanvaller Ali Loukili. Dankzij een voortreffelijke tweede helft speelde hij zich nadrukkelijk in de kijker bij verschillende clubs, want Loukili is nummer negen die bij Soest vertrekt. 'Het liefst ga ik te rug naar de zaterdagamateurs', zei de behendige spits die na een sei zoen de Bosstraat al weer de rug toekeert. Een beetje uit nood ge boren dat wel, want de club heeft Loukili laten weten dat hij niet in het plaatje past voor de volgende jaargang wanneer Ruud Vork de nieuwe kapitein wordt op het Soester schip. 'Ik wilde me in de kijker spelen', aldus de spits die afgelopen jaar samen met Van de Pol van Sparta Nijkerk naar Soest verkaste. Loukili liet weten dat er vanuit de zaterdaghoek interesse is om hem in te lijven, maar hij wil de niet op dé details ingaan. Hilver sum mocht geen moment aan spraak maken op een gelijkspel, laat staan op meer. De Hilversum se equipe was en bleef zo dood als een pier. De bezoekers speelden beter, gingen agressiever de duels in en toonden zich effectiever voor het vijandelijke doel. Het eerste doelpunt kwam op naam van Loukili. Kort na rust speelde zich rond het strafschopge bied handig vrij en liet Daniël Hil- horst volstrekt kansloos, 0-1. Loukili had ook een belangrijk aandeel in het tweede doelpunt. De spits hield de gehele Hilver sumse verdediging bezig en lever de op het juiste moment de bal in bij Michel Vlaswinkel die vervol gens doeltreffend uithaalde, 0-2. Het betekende alweer het derde doelpunt voor 'Vlas' in drie wed strijden. De beslissing viel in de 755,c minuut. Daarvoor had de thuisploeg aanvallend niets laten zien. Een minuut voor tijd deed ze nog iets terug via een gelukkige goal van Sander Brocx. woensdag Menu bami met saté en kroepoek donderdag Katenhaasje met aardap- pelkroketjes en boontjes weekend Warme beenham met mosterdsaus, aardappel- schijfjes en sla maandag en dinsdag: Gesloten Snackbar open: woe. t/m zo. van 16.00 tot 20.00 uur. Tevens verzorgen wij al uw CATERING Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Dagschotels Omdat Amersfoort alleen van een overwinning wijzer zou worden, lag de meeste druk op de schou ders van de keistedelingen die het thuisvoordeel hadden. Na tien mi nuten hockey waren de rollen al omgedraaid en stond de aanhang van Amersfoort te juichen om het eerste doelpunt. Voor Soest zat er maar één ding op: gelijkmaken. De druk op de Amersfoorters werd opgevoerd en MHC Soest in het offensief. De ploeg sloeg de aanval van Amers foort op de tweede plaats af Red Stars heeft de laatste compe titiewedstrijd verloren van Goba: 91-85. Officieel zijn de Soesters nu gedegradeerd uit de eerste rayon klasse, maar er blijft onduidelijk heid over een eventuele achter deur, waardoor ze weer naar bin nen zouden kunnen. In Gorinchem hield Red Stars achttien minuten stand (36-36), daarna rommelde Red Stars ver schrikkelijk en vier speelminuten later - de tweede helft was inmid dels begonnen - stond het 56-39 voor Goba. Omdat de gastheren vervolgens voortdurend wisselden, kreeg Red Stars de gelegenheid de achterstand te verkleinen, maar zicht op een zege was er niet meer. Voor Hans de Rond was het zijn laatste wedstrijd als trainer/coach. Hij wordt vermoedelijk opgevolgd door Dave Batts voorsprong op de nummer twee, Luck Raek dat al een keer gelijk speelde, groeit elke week. Boven dien krijgt Soest-Zuid nu eerst de onderste twee ploegen tegenover zich. Als Soest-Zuid tegen deze teams flink uithaalt, is het kam pioenschap al een feit, voordat het op de laatste speeldag op bezoek gaat bij Luck Raek in Maarssen. Ook als Soest-Zuid op 27 mei zou verliezen, heeft het waarschijnlijk meer punten dan de concurrent. Luck Raek verspeelde eerder dit seizoen belangrijke punten tegen Aan de Schrikslaan lag Taco Koele wijn op koers voor een zege, maar in de tweede set verspeelde hij een break voorsprong. Alejus Aledes (4-4). Soest-Zuid deed het dus beter tegen deze for matie. In Rotterdam pakte Soest- Zuid zes partijen. Alleen Monsé Strengers verloor haar enkelspel en ondervond in de mix met Egter hinder van een knieblessure, waar door ook dit punt aan de Zuid- Hollanders moest worden gelaten. Er zal op zeer korte termijn een gesprek plaatsvinden tussen de voorzitters van VVZ'49 en SO Soest om te praten over de pe rikelen tussen beide clubs om trent de benadering van spelers tussen beide voetbalverenigin gen. Marcel Kramer van VVZ'49 en Paul Smit van SO Soest, geven volmondig toe de ontstane situatie zeer verve lend te vinden. De situatie: talent Richard Rade maker van WZ'49 geeft in de media aan, dat hij ambities heeft hogerop te spelen en komt in con tact met GVVV. Nou, denkt Soest, als hij toch weggaat, waarom dan niet naar ons? Soest benadert Rademaker, die inmiddels ook zwaar in de belangstelling staat van Sparta Nijkerk, en er volgt een ge sprek tussen de voetballer en Ruud Vork, de trainer die volgend sei zoen Soest onder zijn hoede neemt. Bij WZ'49 krijgen ze er lucht van en de reactie volgt snel. De co-sponsor van de groenwitten zou vervolgens met de beurs heb ben gezwaaid bij één of meer Soest-spelers. Een rel is geboren. In beide kampen hebben velen er iets over te zeggen, maar officieel willen ze niet reageren. 'Dan moet je bij de voorzitter zijn,' is dan het enige commentaar. Navraag bij Kramer - die zaterdag zijn vakantie afbrak om getuige te kunnen zijn van de kampioens wedstrijd tegen Zuidvogels - en Smit levert niet veel nieuws op. Kramer, geschrokken van het arti kel in de vorige editie van deze krant, kreeg op dinsdag 17 april het signaal dat Vork een dag later met Rademaker een gesprek zou hebben. 'Ik heb toen van Paul Smit de bevestiging gekregen dat dat inderdaad het geval was. Hij heeft me ook gezegd dat hij absoluut geen gedonder wilde', zegt Kramer die vanwege een korte vakantie nog niet helemaal op de hoogte was van de laatste ontwikkelingen. De WZ'49-voorzitter, die vorig jaar de spreekwoordelijke hamer overnam van Henk van der Pol, gaat zich deze week in de zaak ver diepen en zal navraag doen bij de sponsorcommissie en betrokkenen om te inventariseren waar de fout zit. 'Als er überhaupt fouten ge maakt zijn'. Erecode Kramer: 'Ik wil me vasthouden aan de erecode ('gentlemen-agree- ment' waarin is afgesproken elkaar spelers niet te benaderen - red.)', aldus Kramer. Hij vindt het vreemd dat, ondanks de afspraken tussen beide clubs, Rademaker door Soest is benaderd en zegt dat beide clubs hier niet bij zijn gebaat. 'Je hebt alleen maar verliezers. Toch heb ik het gevoel dat we nog steeds samen door één deur kun nen.' Paul Smit deelt dat gevoel. 'Na tuurlijk zullen er boze mensen rondlopen, maar als ik zondagmid dag tijdens het voetbaltoernooi zoveel mensen van WZ'49 zie, lijkt het wel mee te vallen. Geluk kig waren er heel wat aanwezig', aldus de voorzitter van de jubile rende vereniging. Smit weet niet van wie precies het initiatief is uit gegaan in de 'kwestie' rond Rade maker. 'Het kan zijn dat hijzelf naar ons toe gekomen is, maar het is eveneens mogelijk dat iemand van ons een lijntje naar Vork heeft uitgelegd om Rademaker te bena deren. Ik weet het niet', aldus Smit die in ieder geval niet de mensen bij Soest teruggefloten heeft om het gesprek met Rademaker af te kappen. 'We moeten niet roomser zijn dan de paus. We hoeven als Soest zijnde toch niet zo beschei den te zijn door onze vinger niet op te steken? Rademaker heeft te kennen gegeven ambities te heb ben om in de hoofdklasse te voet ballen. Wat ik begrepen heb is dat hij wel met iedereen wil praten Maar hij kan ook besluiten om vanwege de promo tie nog een jaartje zijn geluk bij WZ'49 te proeven. 'Voor mij is het ook lastig. Het is een verhaal met twee kanten. Het is moeilijk te varen op geruchten. Ik wacht wel af. Wat de erecode betreft; er zijn waarschijnlijk din gen gebeurd die niet hadden moe ten gebeuren.' Wat de uitkomst ook moge zijn, blijft wel de priemende vraag han gen wat de afspraken tussen beide verenigingen omtrent de benade ring van spelers nog waard zijn. Hoewel de clubs aangegeven en afgesproken hebben geen toenade ring te zoeken bij eikaars spelers, is dat büjkbaar toch gebeurd. Vijf jaar geleden zou er al sprake van geweest zijn tijdens de Soester voetbalkampioenschappen toen supporters van WZ'49 iemand van Soest met Zeki Kurt hadden zien praten. Twee jaar geleden zou een jeugdtrainer door Soest bena derd zijn, maar dat gerucht berust te volgens Smit op een zwaar mis verstand en liep na enige uitleg vervolgens met een sisser af. Of na deze 'storm' de Soester lucht we derom snel zal opklaren, zal vol gende week waarschijnlijk blijken wanneer beide voorzitters met el kaar om de tafel gaan zitten. r; dan is dit het moment bij estaat geen beter dieet dan met succes te vermageren, "aag eet, mag u blijven eten u een flitsende afslankstart u telt gewoon de Points op 3lan kan aan elke levensstijl aangepast worden. Baarn el Centrum "De Speeldoos" Rembrandtlaan 35 dag 18.30 uur en 20.00 uur derde nederlaag had met iets tot tenminste een ge- gepromoveerd kunnen Taco Koelewijn had de set van zijn single al binnen stond met 4-2 voor in de twee- Zijn tegenstander schakelde een tandje bij en ondanks knapte er iets bij de Saskia Huizinga spel gekomen tij- haar solo-optreden en ver- )r. Hetzelfde overkwam Xander Groot die weinig kon inbrengen ;en de sterke Vincent van Wee- g. Nicole Wattez zorgde voor enige puntje in de singles: 6-2, De spelers en begeleiders van het eerste herenteam van MHC kunnen zondag 27 mei niet meehelpen tijdens de verhui zing van de Koningsweg naar de Bosstraat-West. Ze zullen wel hun mouwen opstropen om hun eigen verhuizing naar de tweede klasse af te dwingen, want die dag staat in (waar schijnlijk) Driebergen promo tie op het spel. De titel in de derde klasse moes ten de Soesters aan Almere laten. Die ploeg promoveerde daardoor direct, met nog vijf andere kam pioenen. Omdat er in totaal acht plekken in de tweede klasse te ver geven zijn, mogen de nummers twee uit elke groep in de herkan sing. Een gelijkspel in en tegen Amersfoort volstond zondag om de tweede plaats in de eindrang schikking te behouden. Die positie geeft de hockeyers het recht om met twee andere clubs te gaan strijden om één ticket naar de ho gere verdieping. de Soesters creëerden verschillen de kansen. Toch duurde het tot de 54ste minuut, voordat de bevrij- dende gelijkmaker viel. Het was Justin van den Born die uit een veldsituatie scoorde. Nog twee wedstrijden, die qua speelduur iets korter zullen zijn dan een regulier competitieduel, scheidden de Soester hockeyers van een rentree naar de tweede klasse. Voor de deur staat ook Kraaien te dringen, terwijl ook een ploeg uit de 'Arnhemse' poule zich zal komen melden. Komend week einde stuurt MHC in elk geval een spion naar Kraaien dat als de te kloppen ploeg te boek staat. 'Kraaien speelt in een zware pou le. Van de ploeg uit Arnhem heb ben we minder hoge verwachtin gen', aldus Slagt. Op 27 mei wer ken de drie ploegen - waarschijn lijk bij Shinty in Driebergen - een halve competitie af en mag de win naar van die mini-poule een feestje gaan bouwen. De vraag is waar: in de leeggehaalde kantine op sport park Koningsweg of in het moder ne onderkomen aan de Bosstraat, waar MHC eind van deze maand naar verhuist en vanaf volgend sei zoen alle thuiswedstrijden speelt. En dus moest Amersfoort weer vol gas geven in de spannende wedstrijd. Menigmaal was Amers foort dichtbij een doelpunt en de gastheren kregen een aantal straf- corners toegekend. Bovendien speelde MHC Soest tweemaal met een numerieke minderheid, omdat er een speler tegen een gele kaart was opgelopen. 'Als zoiets je over komt, gaat de rest nog een stapje harder lopen, maar ik heb wel peentjes gezweet', bekende Matias Slagt nadat zijn team het verlos sende punt uit het vuur had ge sleept. Gezien het wedstrijdver loop en de kansenverhouding vond hij het gelijkspel dikverdiend. Dames Ditmaal was Chrismarije Sud- meyer matchwinner bij het dames team. Haar doelpunt in de vijftien de minuut was het enige in het uit- duel met Voordaan. Soest speelde de wedstrijd uit met tien man, omdat Julie Corsmit een rode kaart kreeg. Ook Marieke Pelt ver liet het veld voortijdig, maar zij kreeg een publiekswissel in haar voorlopig laatste wedstrijd voor MHC De ervaren hockeyster gaat naar het buitenland. Soestdijk wacht nog ds op zijn tweede seizoen- Het lukte de tennissers de Schrikslaan niet onge il te blijven op de eigen 1. Barneveld nam de winst 3-5. Met nog drie wed- voor de boeg wordt het voor Soestdijk, maar Koldewijn vindt het i vroeg om de rekenma- erbij te halen. in het dubbelspel met Saskia inga zegevierde ze. Het derde werd gescoord in de mix van inga en Koelewijn. In de an- mix speelde Wattez samen Jordi Blanken uit het derde, viel in voor De Groot die 's eerder weg moest om het te halen wat hem naar zou brengen. Zeist Het Jeugdgebouw Bergweg 92a dag 10.00 uur en 19.30 uur uw vriend(in) inschrijven, vertentie meebrengt naar .50). Wij verzoeken u een uurd krijgen én het is ook in). ,w Plan trwhcörabyWweh!Wawarcj moeten nu ernstig gaan den- n aan het kampioenschap', zei inny Egter na de vierde zege van r Soest-Zuid. Ajelus Aledes kon mars van de koploper niet stui- 1: 2-6. De titel en bijbehorende promotie naar de vierde klasse kunnen Soest-Zuid eigenlijk niet meer ontgaan, meent Egter. De

Soester Courant | 2001 | | pagina 11