f TW S) Smurfit Tom Bakk achter bra Bauers BANENMARKT Taxibedrijf Kooij Vakantiekrachten met pit Bauers Kwintet 57,50 Smurfit Mercurius Golfkarton B.V. organiseert een Zaterdag 19 mei 2001 van 09.00 tot 11.30 uur (aankomend) machine-operators Monteur Elektrotechniek Heftruckchauffeur GKM Commandant neer Mercurius Golfkarton WOENSDAG 9 MEI 2001 SOESTER COURANT jffgjNAjWOENSDAG^ MEI 2001 BOTTELBERGHS BINNENDIENSTMEDEWERKER m/v grift trappen soest vof TRAPPENMAKERS/TRAPPENSTELLERS MACHINALE HOUTBEWERKERS/ SCHOOLVERLATERS OP PAGINA 10 VINDT U MEER PERSONEELSADVERTENTIES Medewerkster Correspondentie mlv TOERKOOP Reisburo Hagen REISADVISEUR M/V Kodak Polychrome -rjEtestaurafi Wil jij: een leuke baan?? veel geld verdienen?? in een ploegendienst werken?? Heb jij: kennis van de Nederlandse taal?? gevoel voor techniek?? En ben jij gemotiveerd om je verder te ontwikkelen?? Dan voel jij je bij ons gegarandeerd op je plaats!! Wij bieden diverse functies, zoals: Machineoperators, Heftruckchauffeurs, Monteurs Elektrotechniek en Management Trainee. Voel jij je aangesproken? Twijfel dan niet en kom langs op 19 mei a.s. om kennis met ons te maken!! Voor meer informatie kun je te allen tijde contact opnemen met dhr. Verharen, Hoofd Personeelszaken (035 - 609 53 30). «Tv Verdachte man aangehouden J Eet Villa Van Den Brink Moederdagbruncl a 55,00 p.p. Tot 12 jaar 17,50 5 ASSURANTIEKANTOOR LID N.V.A. Oranjelaan 7, 3761 BV Soest Assurantiekantoor Bottelberghs is een klein, onafhankelijk en deskundig assurantiekantoor in Soest met particulieren en bedrijven als klant. Wij zijn op zoek naar een parttime Inhoud van de functie: Telefonisch en schriftelijk contact met de klanten en de maatschappijen; Het administratief verwerken van aanvragen, mutaties, prolongaties en schades; Het behandelen van de dagelijkse post; Diverse ondersteunende werkzaamheden. Wij vragen u: Opleiding minimaal Mbo niveau; U bent representatief, betrouwbaar en zelfstandig; Ervaring met computers is een pre. Wij bieden u: Een leuke, afwisselende baan. waarbij meedenken en eigen initiatief op prijs wordt gesteld; Mogelijkheden tot het volgen van cursussen; Een goede beloning. Uw reactie: Voor meer informatie kunt u op werkdagen contact opnemen tussen 9.00 en 17.00 uur met de heer M.J.A. Vossen, telefoonnummer 035-6012871 Binnen 14 dagen ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae per post ofe-mail. Adres: Assurantiekantoor Bottelberghs, t.a.v. de heer M.J.A. Vossen Oranjelaan 7, 3761 BV Soest. E-mail: bottelberghs@atriserv.nl Nijverheidsweg 2 - telefoon (035) 601 35 91 is al meer dan 45 jaar een begrip in de trappenindustrie, kwaliteit staat bij ons boog in het vaandel. Voor versterking van ons team zijn wij op zoek naar Nauwkeurigheid, met hout kunnen werken en een goede afwerking van een trap is voor jou vanzelfsprekend. Het maken en plaatsen van mooie en aparte trappen behoort dan tot jouw taken. Ervaring in het maken van trappen of werken met een CNC-machine is een pre, maar geen vereiste. Voor het nauwkeurig afwerken en maken van de traponderdelen staat een modern machinepark tot je beschikking. Voor beide functies geldt dat wij een veelzijdige en afwisselende baan bieden, met een grote mate van zelfstandigheid. Ook een prettige werksfeer en prima arbeidsomstandigheden zijn bij ons aanwezig. Heb je interesse in een leuke afwisselende baan en ben je gemoti veerd, schrijf of bel dan naar onderstaand adres. Grift trappen Soest vof t.a.v. de heer R. Verdonk Nijverheidsweg 2 - 3762 ER Soest Tel. 035-601 35 91 Wereldwijd accentueren miljoenen vrouwen hun schoonheid met plantaardige producten van Yves Rocher. Het merk is hét synoniem voor natuurlijke cosmetica geworden.Yves Rocher is daardoor uitgegroeid tot een internationaal cosmeticacortcern, met het hoofdkantoor in Parijs en vestigingen over de gehele wereld. Ondanks de grootte is Yves Rocher nooit de basis van haar succes vergeten: de natuur. Respect voor het milieu en de natuur zijn dan ook essentiële uitgangspunten in het beleid. Yves Rocher Nederland B.V. is gevestigd te Soest en heeft 180 medewerkers. Door middel van postorder en winkels verzorgen wij de distributie van meer dan 750 schoonheidsproducten naar onze ruim 1.000.000 klanten in Nederland Op dit moment zijn wij voor de afdeling Correspondentie, vanwege uitbreiding, op zoek naar een enthousiaste: 38 uur per week De belangrijkste werkzaamheden zijn: het verrichten van administratieve werkzaamheden; het verrichten van administratieve werkzaamheden; het schriftelijk beantwoorden van vragen van klanten; het bijhouden van de gegevens in het klantenbestand. Wij zoeken iemand die beschikt over: een opleiding op MAVO/MBO niveau; een enthousiaste instelling; kunnen omgaan met een computer, bij voorkeur Word; een goede beheersing van de Nederlandse taal. Allereerst zal een dienstverband worden aangeboden voor een jaar. Bij gebleken geschiktheid zal er een dienstverband voor onbepaalde tijd volgen. Binnen het bedrijf heerst een goede en informele sfeer. Indien jij de persoon bent die wij zoeken, kun je een korte sollicitatiebrief met curriculum vitae onder vermelding van vacaturenummer FF050I sturen naar Yves Rocher Nederland B.V.,t.a.v. afdeling Personeelszaken, Nanda Bogers, Nieuwegracht 4,3763 LA Soest. E-mail: human-resources_hr-holland@yrnet.com Wil je meer informatie dan kun je ook bellen naar 035-6091100 en vragen naar Nanda Bogers. zoekt chauffeur m/v voor vast dienstverband voor afroep dag/avond voor schoolkinderenvervoer voor parttime dag/avond Sollicitaties schriftelijk te richten aan: de heer B.R Kooij. EEMNESSERWEG 57A - 3743 AE BAARN is wegens aanhoudende groei op zoek naar versterking van het huidige team. Wij zoeken een enthousiaste: Profiel: iemand met een toeristische opleiding, incl. SEPRI-aantoonbare reisburo-ervaring, een commerciële, flexibele en collegiale instelling. Ervaring met Kanteff en Worldspan is een pre. Wij bieden: een afwisselende fulltime baan, in een prettige werksfeer in een groeiend bedrijf. Salariëring overeenkomstig opleiding, ervaring en leeftijd. Diverse aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. Wanneer je de uitdaging aan wilt gaan om ons en thousiaste team te komen versterken, stuur dan je schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar: TOERKOOP Reisburo Hagen t.a.v. Marieke Hagen Soesterbergsestraat 22 3768 EJ Soest E-mail: toerkoophagen@wxs.nl Kodak Polychrome Graphics biedt je - afwisselend werk in ons distributiecentrum te Soestduinen; - een prettige werksfeer; - een goede beloning; - een extra toeslag als je terugkomt als vakantiekracht. Kodak Polychrome Graphics vraagt - vakantiekrachten vanaf 15 jaar die van aanpakken weten (het bezit van een heftruckdiploma is een extra voordeel!); - en beschikbaar zijn in de weken 29 tot en met 35. Heb je zin in een leuke vakantiebaan? Grijp je kans en ga nü solliciteren als vakantiekracht bij Kodak Polychrome Graphics! Bel snel met Diana van Blarcum, telefoon (035) 609 12 89. Of schrijf een kort briefje naar: Kodak Polychrome Graphics Manufacturing BV, Postbus 2, 3760 AA Soest. E-mailen mag ook: BlarcumD@kpgraphics.com PIANOLES, keyboardles, or gelles. Op privéles krijgt u alle aandacht en leert u snel en degelijk een toetsinstrument bespelen. Gratis proefles! Ook thuis les! U krijgt les van een ervaren, enthousiaste, gedi plomeerde muziekleraar. Bel Peter Loef, tel. 035-6027330. Voor BOEKHOUDING, sala risadministratie, jaarstukken, belasting belt U Adm. kantoor Lookman. 035-6014359. KLOKKENREPARATIES. Gegarandeerd goed! Uurwerkmakerij Westeneng, Den Blieklaan 48, tel. 035- 6011766. Zalmcocktail Bouillon met champignons Sorbet Steak met portsaus *-** Bitterkoekjesijs Veranderingen in dit menu zijn mogelijk tegen meerprijs BURG. GR0THESTRAAT 55 - SOEST - TELEFOON 035 - 601 25 16 E-mail: restaurant@bauers.nl website: www.bauers.nl Ook verkoop Smurfit Mercurius Golfkarton B.V. telt ruim 160 medewerkers, die in een informele, collegiale en open sfeer samenwerken. Je functie Je gaat diverse (geautomatiseerde) machines in-/afstellen en bedienen en zorgt ervoor dat de productie verloopt volgens vastgestelde normen van efficiency en kwaliteit. Ook contro leer je de kwaliteit van de productie aan de hand van proce dures en instructies. Je geeft leiding aan het betreffende ma chineteam bij het uitvoeren van werkzaamheden (stansmes-, stempel- en inktvoorbereiding, maatvoering, bedrukking- controle e.d.) Onze wensen Je hebt een afgeronde LBO- of MAVO-opleiding, je hebt tech nisch inzicht, inzet en doorzettingsvermogen. Je bent gemo tiveerd, bezit verantwoordelijkheidsgevoel en kunt goed in een team werken. Verder ben je flexibel en breed inzetbaar Je functie Je verhelpt diverse storingen aan elektrotechnische, elek tronische en computergestuurde delen van installaties; Verrichten van onderhouds-, reparatie- en installatiewerk zaamheden aan machines en installaties; Assisteren bij allerhande werkzaamheden op de afdeling Technische Dienst. Onze wensen MTS-elektrotechniek; Brede ervaringsopbouw en aanvul lende cursussen; Enige kennis van Industriële automatise ring en besturingstechniek is gewenst; De voorkeur gaat uit naar kandidaten die een combinatiefunctie Elektro/ wtb ambiëren; Met kennis van de Engelse en Duitse taal; Kandidaten dienen bereid te zijn buiten de normale werk tijden beschikbaarheiddiensten te verrichten, aanvullende Je functie Je gaat halffabrikaat van de Golfkartonmachine naar de tus- senopslag afvoeren. Je verzorgt het aan- en afvoeren van pal lets. Je houdt toezicht over de kwaliteit van karton en karton- stapels, die naar verwerkingsmachines gaan en zorgt ervoor dat je heftruck in perfecte staat blijft. Verder is veilig werken een zeer belangrijk onderdeel van je taak. Onze wensen Je bent in het bezit van een Heftruck-chauffeursdiploma en bereid om in een 2-ploegendienst te werken (toekomst 3-ploegendienst). Je kunt nauwkeurig en zelfstandig werken en hebt enige computer-kennis. Je kunt goed samen werken in het GKM-team en hebt ambitie om je verder te ontwikke- De Jefferson Smurfit Group is een internationaal verpakkingsconcern, met ruim 565 ondernemingen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika en wereldwijd ruim 68.000 medewerkers. Jaarlijks wordt er meer dan 15 miljoen ton papier op milieuverantwoorde wijze verwerkt tot verpakkingsmateriaal. op de diverse productieafdelingen. Je bent bereid (even tueel in eigen tijd) aanvullende cursussen te volgen. Ons aanbod Smurfit Mercurius biedt je een zelfstandige functie bij een succesvol bedrijf met volop ruimte voor je persoonlijke ontwikkeling. Je kunt rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. We beschikken overeen eigen fitnessruimte. Je reactie Heb je belangstelling, stuur dan je schriftelijke reactie met cv. binnen twee weken naar Smurfit Mercurius Golfkarton b.v., t.a.v. de heer Verharen, Hoofd Personeelszaken, Post bus 10,3 760AA Soest. opleidingen te volgen en in de weekenden te werken; Flexibele, doortastende werkinstelling en kunnen werken in teamverband. Ons aanbod Smurfit Mercurius biedt je een zelfstandige functie bij een succesvol bedrijf met volop ruimte voor je persoonlijke ontwikkeling. Je kunt rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. We beschikken over een eigen fitnessruimte. Je reactie Heb je belangstelling, stuur dan je schriftelijke reactie met cv. binnen twee weken naar Smurfit Mercurius Golfkarton b.v., tav. de heer W. Verharen, Hoofd Personeelszaken, Post bus 10,3760AA Soest. len in een combinatiefunctie. Ons aanbod Smurfit Mercurius biedt je een zelfstandige functie bij een succesvol bedrijf met volop ruimte voor je persoonlijke ont wikkeling. Je kunt rekenen op goede primaire en secundai re arbeidsvoorwaarden. We beschikken over een eigen fit nessruimte. Je reactie Heb je belangstelling, stuur dan je schriftelijke reactie met c.v. binnen twee weken naar Smurfit Mercurius Golfkar ton b.v., t.a.v. de heer W. Verharen, Hoofd Personeelsza ken, Postbus 10,3760 AA Soest. Vijfendertig jaar bij de brand weer werken is slijtend. Daar is oud-commandant Tom Bakker (56) inmiddels achter. Na twin- tig jaar trouwe dienst ('eigen lijk te lang') bij de brandweer Soest - waarvan 17 als chef - stopt hij met zijn werk en gaat een rustiger leven leiden. Het begon voor Bakker allemaal in Velsen. De geboren Haarlemmer koos voor een loopbaan als (tech nisch) tekenleraar in het nijver heidsonderwijs. Voor een stage kwam hij toevallig als timmerman/ brandweerman bij de brandweer in Velsen terecht en al gauw kwam hij erachter dat daar meer toekomst in zat. 'Als nijverheidsleraar zat je ei genlijk alleen maar stervende zwa nen te vijlen.' Het beviel Bakker goed in Noord-Holland en hij bleef er tegen zijn bedoeling in vijf jaar. Daarna vertrok hij naar het ministerie van Binnenlandse Za ken waar hij onder andere techni sche tekeningen maakte bij lessen voor de studenten aan de brand- d weeracademie. Die instructies zijn c nog jarenlang in gebruik gebleven, ri Na tien jaar in Den Haag, waar hij j: zich intensief bezighield met de opleiding voor o.m. bevelvoerders, r kwam Bakker in 1981 naar Soest, r aanvankelijk als preventie-officier, 2 een functie waar hij eigenlijk nooit 1 toe kwam, maar na drie jaar werd hij commandant, als opvolger van i de inmiddels bijna legendarische W.F. Groart. 1 Het is eigenlijk nooit Bakkers be- doeling geweest om vuurbestrijder te worden. 'Toen ik klein was wil de ik eigenlijk vuilnisman worden. Ik vond die grote wagens zo mooi.' Dat werd het uiteindelijk niet, maar hij heeft geen spijt gehad van zijn keuze. 'Het is uitdagend werk. Het komt erop neer dat je steeds moet proberen de materiële en menselijke schade zo beperkt mo gelijk te houden. Daarbij is iedere situatie weer anders.' Vrije tijd Inmiddels is Bakker 56 en is het voor hem tijd om met Functioneel Leeftijdsontslag (FLO) te gaan. Dat betekent niet dat hij zich voortaan afzijdig van de brandweer zal houden. Hij was een poosje hoofd uitruk in Haarlem en ver vult momenteel een adviseursfunc tie in Haarlemmerliede. Naast zijn werk bij de brandweer is hij in Soest ook nog bestuurslid van het Paardenkamp. Ook al bindt zijn baan hem niet meer aan de ge meente, Bakker en zijn vrouw blij ven hier wonen. 'Ik kom uit Haar lem, maar ik ben verknocht ge raakt aan Soest. Ik vind dit een hele mooie gemeente.' Met uitzon- Op aangeven van getuigen heeft de politie een man aangehouden, die op de Lange Brinkweg aan au to's zou hebben gerommeld. Hel gaat om een 48-jarige man zondei vaste woon- en verblijfplaats. Hi wilde of kon zich niet legitimerer en werd meegenomen naar he bureau in Baarn. In zijn tas zater verschillende goederen die ver moedelijk niet van hem zijn. Di politie onderzoekt de zaak. Op 13 mei kunt u de vrouw des huizes weer verwennen met een brunch Vanaf 12.00 uur bent u van harte welkom. Verse Pomodorisoep Gerookte paling, Roerei met zalm, Carpaccio van ossenhaas met oude kaas, Ardennerham met meloen Witlofsalade met ananas, Huisgemaakte aardappelsala> Italiaanse salade Visragout met gekookte rij Quiche Lorraine, Satéstokjes met satésaus Warme beenham met mosterdsaus Moederdagdessert Verse luxe broodjes, divei sauzen en kruidenbotei Bel voor reserveringer 035 - 60127 06 Soesterbergsestraat 122 - S

Soester Courant | 2001 | | pagina 2