M M Deelen Makelaars te koop jii Schoeman NVM ^Soest neei WD HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met 'n NVM-makelaar koop je zonder zorgen. I Een publicatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken, verzekeringen «^*3? zsrzz Qj] HUIS KOPEN? SO Soest op jubile Verrips Makelaardij o.g. Verrips Makelaardij o.g. sa HUIS KOPEN? ZONNESTl WOENSDAG 16 MEI 2001 SOESTER COURANT NVM Neem je eigen makelaar mee. PAGINA/ünFNSDAG 16 MEI 200 JjPubliekswissel voor VOETBAL zondag I Soesterbergsestraat 43, Soest PUJ Telefoon: 035 - 601 53 60 nvm www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl Makelaars i Neem je eigen makelaar mee. Met 'n NVM-makelaar koop je zonder zorgen. m te KOOP De Rode Hssn Middenwoning, bouwj. 1993, opp.BTm2, inhoud circa 300 m3. Indeling: entree, toilet, tuingerichte woonkamer. Open keuken, diverse inbouwappa- ratuur. Verd: 2 ruime slaapk. (mogelijkheid 39 kamer), badkamer met bad, 2e toilet. Tevens ruime bergvliering. Deze woning verkeert in zeer goede staat van onderhoud. Aanvaarding direct. Vraagprijs: f. 435.000,- k.k. NIEUW IN DE VERHUUR Prins Hendriklaan - Nabij winkelcentrum en openbaar vervoer gelegen middenwoning met berging en zonnige achtertuin. Ind.: hal, toilet, woonk. met open haard, dichte keuken. Verd.: 3 slaapk., balkon, badk. met douche en vaste wastafel. Vaste trap naar zolder met mog.heid voor 2 slaapk. De woning dient gemoderniseerd te worden. Ople vering: 1 juli 2001 Vraagprijs f. 449.000,- k.k. Rustig en aantrekkelijk gelegen goed onderhouden driekamer hoekap- partement in servicecomplex "Hoog Soestdijk". Nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree, hal, dichte keuken, werkkamer, badkamer met doucheca bine, wastafel en aansluiting wasma chine en droger, separaat toilet, woon kamer van circa 25 m2 met aansluitend slaapkamer en loggia. Servicekosten bedragen voor 1 persoon 4.328,- per 3 maanden en voor 2 personen 5.030,- per 3 maanden (inclusief warme maaltijden). Aanvaarding in overleg. Koopsom f 110.000,- k.k. Soest Van der Weydenstraat Ook 's zaterdags geopend: van 9.30 -13.00 uur. NVM Soest Deze hoekwoning ligt op een zeer kindvriendelijke locatie, vlakbij win kels, scholen en vijvers, in de wijk Over- hees. Bouwjaar 1976, inhoud ca. 375 m3,'opp. 211 m2. Indeling: entree met laminaatvloer, toilet, toegang tot inpandige berging met aansluitingen wasmachine en dro ger, m.k., tuingerichte woonkamer met laminaatvloer, open keuken in lichte kleurstelling met apparatuur. Verdieping: 2 grote slaapkamers en 1 kinderkamer, badkamer met douche/bad, vaste wastafel, toilet en mechanische ventilatie, vaste trap naar zolder met royale slaapkamer met wastafel en veel bergruimte. De besloten achtertuin ligt zeer gunstig op het zuidwesten en is goed onderhouden. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 560.000,- k.k. Op de vierde -tevens bovenste- woon laag gelegen driekamer- (voorheen vier) appartement met afzonderlijke berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met schuifpui naar balkon op het zuidwesten, keuken, bijkeuken, slaapkamer, studeerkamer, badkamer met douche en vaste wastafel. Service kosten 353,- per maand inclusief voorschot c.v. en erfpacht. Aanvaar ding in overleg. Koopsom f 265.000,- k.k. Soest NIEUW IN DE VERKOOP iul Hilhorst luisterde zijn aatste thuisoptreden in de In het centrum -aan de winkelstraat van Veenendaal liet het Soester van Soest-gelegen driekamerappar- publiek nog een keer smullen tement met berging en dakterras, van zijn verfijnde techniek. Het Indeling: entree, ruime hal, woonka- duoMartijn Stalenhoef en Paul mer met open keuken van ca. 35 m2, van de Grift bleef langs de kant 2 slaapkamers, studeerkamer, badka- vanwege een schorsing en een mer met ligbad, toilet en wastafel. blessure. Volgend seizoen Aanvaarding in overleg. staan deze vier illustere namen Huurprijs f 1.750,- per maand niet meer op het wedstrijdfor mulier van het eerste. Deze vier Blauwe Leeuwen zijn uitge bruld. SO Soest nam na afloop van het duel met AFC'34 al- RubenslaanWst afscheid van het kwartet. Kort na hun laatste thuiswedstrijd aan de Bosstraat-Oost stonden Van Veenendaal (32) en Hilhorst (33) gebroederlijk naast elkaar. De twee middenvelders, nippend aan een verkwikkend biertje, hadden kort daarvoor een publiekswissel gekregen die het duo toekwam. Van Veenendaal, ongeveer drie honderd caps, en Hilhorst plus minus 280 caps, en respectievelijk dertien en veertien dienstjaren, -glimlachten van oor tot oor. Vooral voor Hilhorst was het laatste op treden voor eigen publiek een bij zondere geweest. De middenvelder scoorde twee keer, mooier kon natuurlijk niet. 'Tja, ik scoor niet zo vaak', lachte Hilhorst die vorig seizoen één keer het net wist te vinden, toen heette de tegenstan der Nieuwenhoorn. Beide spelers erkenden na afloop dat het voor hen een aparte dag was geweest. Gevraagd naar het hoogtepunt in hun voetbalcarrière, waren ze ook al eenduidig in hun antwoord. 'Het kampioenschap in 1994 toen we van Pancratius (3-0 na onder meer een doelpunt van Van de Grift -red.) wonnen. Dat NIEUW IN DE VERKOOP De Akkeren Op de zesde -tevens bovenste- woon laag gelegen zeer aantrekkelijk drie kamerappartement (voorheen vier kamers) met vrij uitzicht en een balkon op het zuidoosten. Berging in de on derbouw. Indeling: entree, hal, ruime woonka mer annex eetkamer, dichte keuken, gang, toilet, twee slaapkamers, badka mer met douche. Verkeert in goede staat van onderhoud. De servicekosten bedragen 325,- per maand inclusief voorschot c.v. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 319.000,- k.k. Soest Anna Paulownalaan Soest Irenelaan beglazing. Aanvaarding in overleg. Rustig -nabij winkels en openbaar ver voer- gelegen markant vrijstaand woonhuis omsloten door een vrije besloten tuin. Bouwjaar 1924. Opper vlakte 266 m2. Indeling: vestibule, hal, ruime woon kamer met erkers, keuken met in- bouwapparatuur, bijkeuken, provisie kelder, toilet. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer met lig bad, douche en toilet, vaste trap naar zolder met kamer en veel bergruimte. Voorzien van gas c.v. en dubbele Koopsom f 835.000,- k.k. NIEUW IN DE VERKOOP Op uitstekende locatie in Soestdijk ge legen middenwoning met zeer roya le tuin en vrijstaande schuur. Indeling: entree, hal, trapkast, toilet, lichte woonkamer met open haard, halfopen keuken. Verdieping: over loop, bergkast, 3 slaapkamers w.v. 1 met vaste wastafel, badkamer met douche, vaste trap naar ruime zolder die naar eigen inzicht ingedeeld kan worden tot twee slaapkamers. Voor zien van gas c.v. ('92). De vrije diepe tuin (25 meter) ligt op het zuidoosten en heeft een achterom. De woning ligt op loopafstand van winkels, o.v. en scho len. Onder voorbehoud van gunning verkoper. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 495.000,- k.k. Soest Eikenlaan SO Soest beeft op nooit eer der vertoonde wijze, in hoofdkiasseverband dan, een sportieve kroon gezet op de jubileumweek. Aan de Bosstraat-Oost verpulver den de bianwhemden dank- zij een formidabele tweede li; helft AFC' 34 uit Alkmaar, tocb de nummer vier van de hoofdklasse A, met 5-0. Bij rust stond het 'slechts' 1-0 voor de brigade van Henk van de Pol. Soesf Kerkstraat 9a In de Keikebuurt gelegen monumentale helft van een dubbel woonhuis met een op pervlakte van circa WO m2 verdeeld over de parterre er verdieping. Indeling: zij-en tree. royale hal. toilet, woonkamer van circa 30 m2. dichte functionele keuken. Trap- opgang naar verdieping met 2 slaapkamers en badkamer voorzien van douchecabine, wastafel en wasmachine-aansluiting. Bergvliering. He: geheel heeft gebruiksmoge lijkheden voor wonen, kantoor en eventueel winkel. Voldoende openbaar parkeren, eigen nulsvoorzieningen, goede staat van onderhoud met fraaie uitstraling en gunstige zicht ligging. Ideaal voor zelfstandig beroepsbeoefenaar, kantoor en/of unieke woon ruimte. Oppervlakte 120 m2. Oplevering op korte termijn. Voorbehoud gunning koper. Bouwjaar 1906. Vraagprijs 260.923,62 k.k. 575.000." k.k. Soest Beukenlaan 7 GEEN FOTO BESCHIKBAAR Schitterend aan de Beukenlaan gelegen uitgebouwde vrijstaande woning met royale vrij staande garage. De woning beschikt over een ruime achtertuin met optimale privacy, uit stekende bezonning en een eigen oprit naar de garage. Indeling: voorentree, gang met trapopgang, garderobenis, meterkast en toilet met fonteintje. Woonkamer met gashaard en een natuurstenen aanrechtblad en schuifpui naar achtertuin. Zij-entree met hal, toilet en cv combiketelopstelling. Verdieping: overloop, vernieuwde luxe badkamer in zwart/witte kleur stelling voorzien van zwevend toilet, wastafel en douchecabine (geheel v.v. vloerverwar ming). Voorslaapkamer met speels balkon en achterslaapkamer met toegang tot uitbouw. Tevens is betegelde wasruimte annex kleedruimte aanwezig. Zolder: toegankelijk middels vlizotrap en aanwezigheid van stahoogte waardoor mogelijkheid tol creëren van extra ka mer. De woning is absoluut een bezichtiging waard en biedt volop mogelijkheden. De lig ging van de achtertuin is uniek te noemen. Vanwege het formaat van de garage is een va riabele aanwending mogelijk. Groot 4.95 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs€442.436,00k.k. 975,000." k.k. Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Tevens kantoren in Almere, Amersfoort. Arnhem, Hoofddorp, Houten, Lelystad, Leusden, Nijkerk, Tiel en Veenendaal Nabij winkels, openbaar vervoer en bos sen gelegen charmant vrijstaand woonhuis met garage (voorzien van c.v.) en een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Perceelopp. 514 m2. Indeling: entree, hal, toilet, eetkeuken van 25 m2 met inbouwapparatuur en vloerverwarming, provisiekelder, ruime woonkamer ca. 40 m2 met open haard, erker en serre met openslaande deuren naar terras. Verdieping: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad/douche, toilet en dubbele wastafel. Vlizotrap naar bergzolder met dakraam. De woning is optimaal geïso leerd en voorzien van V.R. ketel 1999). Achter de woning bevindt zich een gasten verblijf voorzien van c.v. en warm/koud water. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 875.000,- k.k. Kerkpad Zuidzijde Op een uitstekende locatie gelegen karakteristiek uitgebouwd halfvrij- staand woonhuis met schuur en een fraai aangelegde tuin met vrije ligging -vijverpartij- op het westen. Bouwjaar 1936. Indeling: entree, gang, toilet, provi siekelder, ruime L-vormige woonka mer ca. 42 m2 met parketvloer, moder ne keuken met inbouwapparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, badkamer met ligbad en wasta- fel. Vaste trap naar zolder waar nog een kamer mogelijk is. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 925.000,- k.k. Soest Aantrekkelijk nabij bos en duinen gele gen moderne vrijstaande villa met garage, schuur, tuinhuis en een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Bouwjaar 1996. Oppervlakte 515 m2. Indeling: entree, hal, toilet, ruime L-vormige woonkamer van circa 52 m2 met parketvloer en schuifpui naar ter ras, luxe inbouwkeuken met allerlei apparatuur, bijkeuken. Verdieping: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, ruime bergzolder. De woning is voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 1.385.000,- k.k. Soest Reespoor NIEUW IN DE VERKOOP gas Aan de rand van een nieuwbouwwijk zeer rustig gelegen moderne midden woning met schuur en een vrije beslo ten tuin. Bouwjaar 1987. Parkeermo- gelijkheid op eigen terrein. Indeling: entree, gang, toilet, woon kamer met laminaatvloer en schuifpui naar terras, luxe open inbouwkeuken met allerlei apparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, vaste trap naar ruime zolder met mogelijkheid tot ka mer en veel bergruimte. Voorzien van c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 510.000,- k.k. Soest Beukenlaan NIEUW IN DE VERKOOP Koperwiek Yvww.verrips Aan doorgaande weg gelegen half- vrijstaand woonhuis met carport en een flinke fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Totale oppervlakte 418 m2. Indeling: vestibule, gang, toilet, woonkamer met parketvloer en open haard, moderne inbouwkeuken, multi- 11 functionele ruimte van ca. 40 m2. Ver- 1 dieping: overloop, drie slaapkamers, ruime badkamer met ligbad, douche en toilet, vaste trap naar zolder met kamer en bergruimte. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 648.000,- k.k. Vlak voor de pauze passeerde Gerdo Kuenen doelman Paul Vink met een kopbal na een vrije trap van René de Bree. In de tweede helft bleef de kleinst mogelijke marge tot de 65"c minuut staan, daarna ging het hard. Binnen een kwartier von den de blauwhonden nog viei keer een gaatje in de Alkmaar der defensie. Michel Vlaswinkel deelde de eerste tik uit De in valler schoot een voorzet var Ali Loukili diagonaal achter d< kansloze Vink. Nauwelijlp eer minuut later gleed Paul Hilhors de 3-0 binnen, nadat De Brei vogelvrij een bal kon doorkop pen. AFC'34 stelde er niets tegen over en werd op de pijnbanl gelegd. De wijze waarop de 4 0 tot stand kwam, was prachti en werkte bovendien op d M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Bezoek ons ook nn het internet: M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl ra Leuk om weg te geven. Vraag naar de mogelijkheden. Zonnebank met 2 ge. Snelbruiner met 3 ge Jumbo met 4 gezicht Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag

Soester Courant | 2001 | | pagina 18