oest neemt afscheid van 'kanjers' sm i Fikse dreun voor SEC Promotie op groene tafel Jongensdroom in vervulling eringe rdij o.g. H COPEN? SO Soest zet kroon op jubileumweek ZONNESTUDIO - SOEST Spannende slotfase LTC PAGINA ENSDAG 16 MEI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 19 i makelaar mee. M-makelaar nder zorgen. .bliekswissel voor Van Veenendaal en Hilhorst; viertal in zonnetje gezet (OETBAL zondag f r Kerkstraat 7 Soest Tel: 602 30 22 VOETBAL zondag Ploeg in slotfase onderuit bij Victoria Tweede zege; zwaar programma TENNIS ,soesterScourant> VOETBAL beker WZ'49 bereikt na strafschoppen halve finale beker Hees voor 't eerst in vierde klasse VOETBAL zaterdag ZWEMMEN Soester Mattijs Wijnmalen toont vorm voor NK ZAALVOETBAL DVS blijft in eerste klasse Sven Mooij (10) in Champions Leaguefinale s.v. VVZ'49 - ARGON (zon.) Dakwerken Rubensiaanl IUW IN DE VERKOOP De Akkerëir ;de -tevens bovenste- woon- gen zeer aantrekkelijk drie- >partemerit (voorheen vier net vrij uitzicht en een balkon idoosten. Berging in de on- entree, hal, ruime woonka- ix eetkamer, dichte keuken, let, twee slaapkamers, badka- douche. Verkeert in goede onderhoud. De servicekosten i 325,- per maand inclusief t c.v. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 319.000,- k.k. Irenelaan IEUW IN DE VERKOOP tand van winkels, o.v. en scho- mvaarding in overleg. Koopsom f 495.000,- k.k. I Reespoor and van een nieuwbouwwijk g gelegen moderne midden met schuur en een vrije beslo- Bouwjaar 1987. Parkeermo- i op eigen terrein, i: entree, gang, toilet, woon- et laminaatvloer en schuifpui as, luxe open inbouwkeuken lei apparatuur. Verdieping: drie slaapkamers, badkamer id en wastafel, vaste trap naar Ider met mogelijkheid tot ka- sel bergruimte. Voorzien van srleg. Koopsom f 510.000,- k.k. Beukenlaan EUWIN DE VERKOOP Koopsom f 648.000,- k.k. it, Tel. 035 - 6030025 s.nl Van Weedestraatj trum -aan de winkelstraat gelegen driekamerappar. iet berging en dakterras, entree, ruime hal, woonka- >pen keuken van ca. 35 m2, ners, studeerkamer, badka- gbad, toilet en wastafel, ing in overleg. urprijs f 1.750,- per maand B kil Hilhorst luisterde zijn itste thuisoptreden in de pfdmacht op met twee ver- estende uithalen. Jeroen 1 Veenendaal liet het Soester bliek nog één keer smullen ji zijn verfijnde techniek. Het Martijn Stalenhoef en Paul de Grift bleef langs de kant nwege een schorsing en een jessure. Volgend seizoen an deze vier illustere namen bt meer op het wedstrijdfor- ulier van het eerste. Deze vier auwe Leeuwen zijn uitge- uld. SO Soest nam na afloop i het duel met AFC'34 al- ist afscheid van het kwartet. brt na hun laatste thuiswedstrijd de Bosstraat-Oost stonden Veenendaal (32) en Hilhorst 6) gebroederlijk naast elkaar. De pee middenvelders, nippend aan i verkwikkend biertje, hadden daarvoor een publiekswissel geregen die het duo toekwam. Veenendaal, ongeveer drie- |nderd caps, en Hilhorst plus nus 280 caps, en respectievelijk rtien en veertien dienstjaren, ilachten van oor tot oor. Vooral or Hilhorst was het laatste op- den voor eigen publiek een bij- Indere geweest. De middenvelder joorde twee keer, mooier kon gituurlijk niet. 'Tja, ik scoor niet vaak', lachte Hilhorst die vorig izoen één keer het net wist te hden, toen heette de tegenstan- |r Nieuwenhoorn. feide spelers erkenden na afloop lat het voor hen een aparte dag ®s geweest. Gevraagd naar het ogtepunt in hun voetbalcarrière, iren ze ook al eenduidig in hun htwoord. 'Het kampioenschap in £>94 toen we van Pancratius (3-0 i onder meer een doelpunt van jan de Grift -red.) wonnen. Dat was een enorme ontlading voor de club, na dertien jaar eindelijk naar de tweede klasse', zei het duo. Zeven jaar later nemen de twee gewone Soester jongens afscheid van hun 'kluppie', dat toch maar even tot de hoofdklasse gereikt is. Een ongekende prestatie. Hilhorst: 'Als ik tien jaar geleden gezegd zou hebben dat ik in de hoofdklas se afscheid zou nemen, dan had iedereen me uitgelachen'. Van Veenendaal: 'We hebben samen van alles meegemaakt, maar het is nu genoeg geweest'. Tenminste, wat betreft het spelen in de hoofd macht. Hilhorst en Van Veenend aal trappen volgend jaar een balle tje in het derde of het vierde. Ook Stalenhoef en Van der Grift houden het, na de uitwedstrijd te gen Tonegido in Voorburg, voor gezien. Stalenhoef speelde tussen door enkele jaren voor FC Utrecht 2, Van der Grift werd de laatste twee seizoenen minder opgesteld, SO Soest heeft op nooit eer der vertoonde wijze» in hoofdfelasseverband dan, een sportieve kroon gezet op de jubileumweek. Aan de Bosstraat-Oost verpulver den de blanwhemden dank zij een formidabele tweede helft AFC 34 uit Alkmaar, toch de nummer vier van de hoofdklasse A, met 5-0. Bij rust stond het 'slechts' 1-0 voor de brigade van Henk van de Pok Vlak voor de pauze passeerde j Gerdo Kuenen doelman Paul Vink met een kopbal na een i vrije trap van René de Bree. In 1 de tweede helft bleef de kleinst I mogelijke marge tot de 65*e minuut staan, daarna ging het hard. Binnen een kwartier von den de blauwhonden nog vier j: keer een gaatje in de Alkmaar- der defensie. Michel Vlaswinkel I deelde de eerste tik uit De in- I valler schoot een voorzet van Ali Loukili diagonaal achter de kansloze Vink. Nauwelijks een minuut later gleed Paul Hilhorst de 3-0 binnen, nadat De Bree vogelvrij een bal kon doorkop- pen. f AFC'34 stelde er niets tegen- over en werd op de pijnbank i gelegd. De wijze waarop de 4- 10 tot stand kwam, was prachtig en werkte bovendien op de lachspieren. Vlaswinkel zette zijn tegenstander achteloos op zij en stoomde aan de linker kant op richting het doel van Vink. Terwijl iedereen een breedtepass op Loukili ver wachtte, deed de aanvaller het zelf en zocht de korte hoek. In de slotfase strooide Soest voor de vijfde keer zout in de won den bij de bezoekers. De af scheid nemende Hilhorst was voor de tweede maal het feest varken. Vanaf twintig meter schoot de middenvelder prach tig binnen: 5-0. Nummertje zes Soest heeft voor volgend sei zoen een zesde speler aange trokken. Het gaat om John van Sliedrecht. Hij is afkomstig van zaterdagtweedeklasser Desto, deze jaargang opponent van WZ'49 in de tweede klasse B. De Utrechter is linksbenig en kan zowel in de verdediging als op het middenveld uit de voe ten. Eerder trok Soest Pascal Wissink, Ramon Stofmeel, Ste- fan van Wijk, Dennis van de Horst en Ronald Ausma aan. De club is nog in onderhande ling met andere voetballers. De hoofdklasser heeft in ieder ge val zijn zinnen gezet op een doelman, omdat reservekeeper Wessel Sennef aangegeven heeft te stoppen. Alleen in ui terste nood is hij volgend sei zoen beschikbaar. Leuk om weg te geven. Vraag naar de mogelijkheden. Kerkstraat 7 3761 CR Soest Tel.: 035 - 602 30 22 Zonnebank met 2 gezichtsbruiners 10 xf 95,00 per keer f 12,00 Snelbruiner met 3 gezichtsbruiners lOxf 125,00 per keer f 15,00 10 xf 175,00 per keer f 20,00 Jumbo met 4 gezichtsbruiners Openingstijden: maandag dinsdag t/m vrijdag zaterdag 13.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 22.00 uur 10.00 uur tot 17.00 uur maar de kuitenbijter was daarvoor altijd een vaste waarde. De vier echte Soesters waren samen goed voor zo'n 1100 wedstrijden in de hoofdmacht vierden drie kam pioenschappen en kwamen drie maal uit in de nacompetitie. Uitzwaaien Nadat de selectie gedoucht was, begaf ze zich naar de feesttent. Een paar honderd mensen had zich daar verzameld om de vier dertigers uit te zwaaien. Voordat spelers in het zonnetje gezet wer den, riep voorzitter Paul Smit de voltallige selectie op het podium om haar te fêteren voor een zeer Elfhonderd wedstrijden voor de hoofdmacht op een rijtje, v.l.n.r. Paul van der Grift, Martijn Stalen hoef, Paul Hilhorst en Jeroen van Veenendaal. Foto: Herman van Dam geslaagd seizoen, waarin de 'mata- doren' zich rond het 75-jarig be staan van de vereniging definitief veilig speelde. Smit sprak over een 'kroon op een fantastische jubi leumweek'. Daarna waren de vier afscheid nemende voetballers aan de beurt. 'Echte kanjers zijn het, die bijna hun hele leven deze poort zijn binnengestapt'. Uit handen van de preses ontvingen ze een bos bloemen en een envelop. Er zal een wondertje moeten gebeuren, wil SEC zich volgend jaar op het platform van de vierde klasse kunnen manifes teren. De ploeg van Balthus maar in de slotfase sloeg het nood lot toe. In de 89stc minuut noteer de Victoria de gelijkmaker dat kort daarvoor door het oog van de naald was gekropen toen Joost Kroeze zich handig vrij maakte en inschoot. Diens inzet werd echter op miraculeuze wijze gepareerd door de Hilversumse sluitpost. 'Dan maar 1-1 dacht ik, hebben we het alsnog in eigen hand', zei Burgman die verder stelde dat het er niet naar uitzag dat er nadien een tweede doelpunt zou volgen. Acht minuten in de extra tijd was het echter weer raak. Een Hilver summer waagde op de rand van het strafschopgebied een doelpo ging. De bal raakte de onderkant van de lat en verdween tot ieder verbazing en tot Soester ontstelte nis via de rug van doelman Edwin van de Luitgaarden in het doel. Door de zure nederlaag zal SEC deze zondag minimaal met twee doelpunten verschil van Hertha, op papier de sterkste van de drie, moeten winnen en dan nog is het afhankelijk wat de Vïnkeveners doen in de confrontatie tegen Vic toria. 'We stonden met anderhalf been in de vierde klasse, nu met een teen'. met anderhalf been in die klas se, maar kreeg ver in blessure tijd de kous op de kop. Victoria kwam in de slotminuut langszij en scoorde ver in blessuretijd de beslissende treffer: 2-1. De Soesters waren na afloop ziek, zwak en misselijk. 'Ze waren er aardig aan, ja', verwoordde Burg man de toestand van zijn ploeg na de Hilversumse klap die nog lang voelbaar bleef, 'Het eerste half urn- heb ik echt niemand gehoord. Ik heb zelf ook niets gezégd, want dat heeft toch geen enkel nut. Triester dan dit, kan niet', aldus Burgman die vlak voor het einde van het nacompetitieduel door verschillen de omstanders al gefeliciteerd werd met de zege op Victoria. Rik Nederstigt leek door een vroege treffer de matchwinner te zijn, Het wordt spannend voor LTC Soestdijk. Twee duels staan er nog op de kalender, voordat de definitieve rangschikking in de tweede klasse kan worden op gemaakt. Het team van Danië- 11e Koldewijn en Harald Wern- sen doet er alles aan om degra datie af te wenden en versloeg zondag hekkensluiter De Ma nege met maximale cijfers: 8-0. Daarmee kan De Manege zich al vast gaan oriënteren in de derde klasse. Spestdijk is echter nog niet zeker van handhaving, omdat twee ploegen moeten degraderen. Op papier hebben de tennissers een loodzwaar programma voor de boeg met komende zondag een uitwedstrijd tegen koploper Alta en op 27 mei de confrontatie aan de Schrikslaan met Bemmel. A.s. zondag ontmoeten de spelers van Soestdijk in elk geval enkele bekende tegenstanders. Wie het precies zijn, is niet bekend, maar ze kennen zo'n beetje iedereen en Koldewijn weet dat ze erg goed zijn. 'Dat wordt gewoon heel moeilijk', aldus de coach/begeleid ster. Wat betreft Bemmel ont breekt het eigenlijk aan informatie, behalve dat deze tegenstander ook hoog op de ranglijst staat. Soestdijk sloeg zondag niet alleen belangrijke punten binnen, maar bezorgde zichzelf met de tweede seizoenzege ook een mentale op- ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: f 17,50 per halfjaar! tel.(035)6014152 steker door als eerste ploeg alle partijen te winnen van De Mane ge. Vooral voor de heren was het prettig dat alles in winst werd om gezet. TV Soest-Zuid Het moet raar lopen wil IV Soest- Zuid dit jaar niet promoveren naar de vierde klasse. De fiere koploper liet zondag geen steek vallen in het duel met Randenbroek: 0-8. In alle opzichten waren Danny Egter, Stefan Schoonderbeek, Monsé Strengers en Martine van Manen sterker dan de Amersfoortse te genstanders. Alleen in het heren- dubbel moest Soest-Zuid een der de set toestaan. Egter en Schoon derbeek pakten die in de tiebreak met 10-12. Afhankelijk van het resultaat van Luck Raek, de con current die op 27 mei de Soesters ontvangt, kan Soest-Zuid zondag aan de Bosstraat de titel opeisen in de thuiswedstrijd tegen AJta. Cafetaria en Eethuis Dagschotels woensdag Bal gehakt met gekookte aardappelen en andijvie donderdag Chili con Carne met aardappelschijfjes en sla weekend Gevuld filetlapje met frites en snijboontjes maandag en dinsdag: Gesloten Snackbar open: woe. t/m zo. van 16.00 tot 20.00 uur. Tevens verzorgen wij al uw CATERING Birkstraat 7 - Tel. 601 33 37 Vanavond, om 20:00 uur, ont moet WZ'49 op eigen terrein zondaghoofdklasser Argon in de halve finale van de districts beker. De groenwitten plaats ten zich vorige week bij de laat ste vier ten koste van vijfde- klasser De Bilt. Na de reguliere speeltijd en verlenging zonder doelpunten waren de Soesters het gelukkigst in de strafschop- penserie. Een hoofdrol bij WZ'49 was weggelegd voor Jan Bosma. De 18-jarige doelman verving na hon derdtwintig minuten voetbal zijn collega Mark Brouwer en mocht de strafschoppenserie voor zijn re kening nemen. De A-junior stop te in de loterij een Biltse elfmeter- trap en zag er bovendien eentje naast zeilen. Bij WZ'49 miste al leen voorstopper Bas van Doorn. Roy Huisman, Gerrit van de Roest, Ronald de Rooij en Alem- dar Kurt benutte hun strafschop wel, waarna de Soester ploeg toch nog als winnaar uit de bus kwam. Daarvoor kwamen de Soesters nooit los van De Bilt. Ze speelden onthutsend zwak en hadden dui delijk de champagne nog in de be nen na het onverwachte kam pioenschap door in het beslissings duel Zuidvogels te verslaan. De formatie van Steef van de Ooster kamp creëerde dan wel een hand vol kansen, maar verzuimde de vijfdeklasser op te rollen. Voor hef eerst in zijn 51-jarig bestaan is Hees de vierde klas se binnengestapt. De periode kampioen kreeg de promotie in de schoot geworpen, want door een herindeling van de districten kwamen er extra plaatsen vrij in de vierde klas se. De club kreeg de goede tij ding een week na de laatste competitiewedstrijd. Trainer Ron Daselaar is blij, voor al voor de club, maar trekt weinig voldoening uit de administratieve promotie. 'Ik blijf erbij: het is een cadeautje. Ik had het liever op ei gen kracht gehaald', aldus Dase laar wiens spelers er een andere mening op nahouden. 'Zij vinden het fantastisch. En natuurlijk is het zo dat er niemand meer naar vraagt als je je volgend seizoen handhaaft.' Als winnaar van een periodetitel zou Hees met zes andere ploegen om zes plekken in de vierde klas se mogen gaan knokken. Omdat kampioen Rood Wit als gevolg van de nieuwe indeling naar een ander district verkast, viel er een plaats open en kregen alle periodekam pioenen meteen een entreebewijs. De geschiedenis herhaalt zich vol gens Daselaar. Twee jaar geleden was Hees in de nacompetitie uit gespeeld. De twee concurrenten moesten nog tegen elkaar en door een benutte strafschop in de laat ste minuut werd Hees ineens eind winnaar én vijfdeklasser. Richard Rademaker verruilde toen Hees voor eersteklasser WZ'49. Nu dwong Hees opnieuw promotie af zonder in actie te komen en gaat doelman Pascal Kamerbeek naar WZ'49 dat zich anderhalve week geleden verzekerde van de titel en een terugkeer in de eerste klasse. Behalve Kamerbeek verdwijnt ook Krijn Schouten. De 37-jarige libe ro gaat in een lager elftal spelen. Daarnaast is het niet zeker wat spits Cees Dorrestein gaat doen: blijven of terug naar SEC-zondag. 'Dan zou ik bijna mijn hele as kwijtraken en de as is toch heel belangrijk in je elftal', zegt Dase laar die echter weigert op zoek te gaan naar versterking. 'Bij een club als Hees komen niet zo gauw spe lers'aanwaaien en ik ga niemand benaderen. Ik heb een hekel aan trekken aan spelers, al moet je een uitzondering maken voor Richard en Pascal. Die jongens konden of kunnen in de eerste klasse gaan spelen, dan moet je ze niet in hun ontwikkeling in de weg staan.' Vergoedingen Daselaar heeft echter geen zin in vergoedingen voor een speler. 'Dan kweek je alleen maar koper- tjes. Of ze krijgen allemaal wat of helemaal niet. Als er een eenling betaald zou worden, zou ik hem niet eens opstellen.' Voor de plek tussen de palen mo gen Mare Walen en eerstejaars se nior Rik van de Bos gaan strijden, voor de rest komt het erop aan jonge spelers op de juiste plek in te passen. 'Een aantal jonge spe lers heeft dit seizoen eraan mogen ruiken, na de zomer moeten ze er staan. Maar niemand is zeker van zijn plaats', zegt Daselaar die zich verheugt op de krachtmetingen met andere tegenstanders. 'Dat is een nieuwe uitdaging.' Omdat het tempo in de vierde klasse een tandje hoger zal zijn, wil Daselaar zijn selectie topfit naar de ouverture van de competitie lood sen. Twee jaar geleden verloor Hees als nieuwkomer in de vijfde klasse in het begin enkele duels, omdat de ploeg moest wennen aan het tempo. Daselaar heeft de voor bereidingsperiode aangepast. Zes weken voor de aftrap wordt be gonnen. Op het programma staan 11 wedstrijden en 16 trainingen. 'Zoals de groep nu is, denk ik dat we een aardige middenmoter kun nen worden. In de vierde klasse krijg je wat meer ruimte en dat is in ons voordeel', aldus de trainer over zijn vijfde en zeer waarschijn lijk laatste seizoen als hoofdtrainer van Hees. Daarna hoopt de Soester zijn gro te wens in vervulling te laten gaan door hoofdjeugdtrainer te worden bij een gerenommeerde club. Hij wü vóór zijn 35516 een aantal jaren die functie hebben bekleed, maar de principiële Daselaar zal zich nooit zelf aanmelden. Het wachten is dus op aanbiedingen. Contacten zijn er nog niet, zegt hij, en boven dien richt hij zich nu helemaal op de selectie van Hees. Hij hoopt dat de roodwitten een aantal goede resultaten kan neerzetten. Binnen de achterban bevinden zich im mers oud-spelers die in de jaren zeventig een seizoen in de vijfde klasse (de toenmalige eerste klas se afdeling) uitkwamen en die het kennelijk nog steeds allemaal beter weten. Met enkele zeges in de vier de klasse kunnen Daselaars spelers hen voor eens en altijd de mond snoeren. Tijdens de Nederlandse kam pioenschappen zwemmen in Dor drecht moet rekening worden ge houden met Mattijs Wijnmalen. De Soester zwemmer van de Amersfoortse vereniging AZ&PC toonde afgelopen weekeinde zijn vorm door vier van de vijf afstan den te winnen. In Veenendaal was hij op de 50 meter rug (31.00), de 50 meter vrij (27.00), de 100 me ter rugcrawl (1.09.51) en de 100 meter vrij (59.15) ongenaakbaar, al moest hij de eerste plaats op de 100 meter crawl delen. Op de 200 meter wissel 2.32.50) kwam hij een tiende seconde tekort voor de winst. De jonge Soester is nu in het be zit van zes startbewijzen voor de NK junioren die 15, 16 en 17 mei worden gehouden. Ondanks verlies tegen Sint Boys (4-3) heeft DVS zijn doelstelling bereikt. De zaalvoetbalformatie legt beslag op de vierde plaats en blijft daardoor eersteklasser. Door een herindeling vallen de teams daaronder terug naar de tweede klasse. Aanvankelijk zouden alleen de eerste drie ploegen zeker zijn van kiassenbehoud, maar omdat er in hogere regionen een team uitviel, kwam er een plaatsje extra vrij. „fölJUHl. Een groot deel van Nederland zit volgende week woensdag avond gekluisterd aan de buis in afwachting van de Cham pions League finale tussen FC Valencia en FC Bayern Mün- chen. Goed opletten als de spe lers het veld betreden, want één van de kinderen die de sterren begeleiden van de catacomben naar de grasmat, is Sven Mooij uit Soest. Halve Finale District-Beker, vanavond 20.00 uur Woensdag 16 mei aan de Eemweg aanvang 20.00 uur De wedstrijdbal wordt aangeboden door: SCHILDERSBEDRIJF HANS VISSCHER Hoofdsponsor: Procar Co-sponsor: Bosman Loodgieters BV Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Broodje van Toontje Van Dam Sports Overige selectie ondersteunende sponsors zijn: - ASBO Groep B.V. - Linden Bedrijfskleding B.V. - Bakker Bedrijfswagen Groep - Printkado Promotie/ - Becker In». Transport Relatiegeschenken - Boutique des Fleurs - Van Hengstum Apparatenbouw B.V. - Comel Amusement Horeca - Van de Meer Dakbedekkingen Deelen B.V. Makelaars - Van de Munt Automaterialen B.V. - Esso Servicecenter Zaal - Van 't Net B.V. Verhuizingen - Harrie Toonen Assurantiën - Wasiel Steitner Hooyer Bouw en Techniek - Wilhelm Hop en partners De tienjarige verdediger van S.O. Soest E8 hoopt dat hij volgende week aan de hand van Gaizka Mendieta het veld mag betreden, Waar een decennium terug Gullit, Van Basten en Rijkaard triomfen vierde met AC Milan. Want de middenvelder van Valencia en het Spaanse elftal is het idool van de leerling van de Insingerschool die zijn uitzonderlijke optreden te dan ken heeft aan zijn vader Ad. Die maakte niet zo lang geleden een slagzin af van Eurocard/Master Card, één van de hoofdsponsors van de Champions League. Deze slagzin was: 'Samen met de spelers het veld op is onbetaalbaar, want Eerlijk gezegd wist Sven eergiste ren niet meer wat zijn vader nu precies had ingevuld. 'Iets als: want alleen het veld op is strafbaar, maar ik weet het niet zeker', aldus de gelukkige voetbalfan die het nieuws te horen kreeg, vlak voor dat hij vorige week naar de trai ning van S.O. Soest ging. De vol gende dag vroeg hij meteen vrij van school en daar werd begripvol gereageerd op het buitenkansje van de leerling. Zijn vader zal hem begeleiden tij dens de driedaagse trip. Dinsdag om 10:10 uur stijgen ze op van Schiphol en in de middag kunnen ze op eigen gelegenheid op ont dekkingstocht gaan in de stad waar Feijenoord ('Hand-in-hand') in 1970 als eerste Nederlandse club de Europa Cup voor landskam pioenen won (2-1 na verlenging tegen Celtic). De volgende morgen moet Sven zich melden in San Siro voor de oefening, 's middags heeft hij vrij en na het buffet wordt hij in het tenue van Valencia of Bayern Mü- nchen gehesen om vervolgens aan Sven Mooij op zijn met elftalfo to's behangen slaapkamer. Over een week zit hij op de eerste rang in San Siro bij CF Valencia-FC Bayern München. Foto: Herman van Dam de hand van één van de finalisten het stormachtige gejuich van de toeschouwers over zich heen te la ten komen. Naar buiten toe wekt Sven de indruk, dat hij wel ziet wat er allemaal op hem afkomt. Vol gens ingewijden is hij er zelf ech ter wel degelijk mee bezig. Lo gisch, want wie ziet zo'n jongens droom nu in vervulling gaan? Zondag zat Sven ook al in het sta dion, maar aanzienlijk dichter bij huis. Hij was getuige van FC Utrecht-Roda (3-0). Eerder zag hij Ajax al eens in de Amsterdam Arena spelen tegen NAC, maar in eigen land is hij supporter van PSV. Nog dichter bij huis volgt hij vrijwel alle thuiswedstrijden van S.O. Soest, waar Jeroen Dorrestein zijn favoriete speler is. Op het in ternationale vlak heeft hij de mees te bewondering voor Mendieta, ma ar hij zal hem over een week niet vertellen dat hij FC Barceló- na en Real Madrid de mooiste clubs vindt. Eerder zal hij Men dieta of één van de andere spelers hem even in de hand laten knijpen. Om er zeker van te zijn, dat hij niet droomt. Installatiebedrijf MP"® j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14

Soester Courant | 2001 | | pagina 19