I Nieuwe 'Actie Pinokkio' (Bosnië) moet voorbestaan garanderen 7 ACTUEEL westra Jt muers ing p4u] 'Eerste steen' voor nieuwe Emmakerk Brandweer Eemland is beter voorbereid op rampen RUIME ERVARING IN AUTOMATISERING SPECIALISTEN IN TELECOMMUNICATIE EXTREEM SNELLE SERVICE Preventie en preparatie hand in hand in Soest Kenteken graveren en (gratis) voorruit repareren PAGÏf^ WOENSDAG 16 MEI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 5 Bauers Kwintet f57,50 s r- -rjösstaurant ime 'O UW in zaterdag r. jÉÊs eeper??? ERS (m/v) (m/v) Publieksavond op 22 mei in gemeentehuis lasmiih 3768 EM Soest Klachten bezorging Soester Courant Inventarisatie risicovolle bedrijven Onderzoek calamiteiten gevaarlijke stoffen Service bij Schoemaker Zaterdag naast postkantoor BRASSERIE KEUZEMENU 'Brasserie "aster Man steelt snoep Controle in bos BEDRIJFSAUTOMATISERING TELECOMMUNICATIE MET ICTEL LUKT HET WÉL Dorresteinweg gQ I Soest Telefoon 601 33 88 koopt LOMPEN, |J2er 'APIER en METALer .'aterdag na 12.00 uu, GESLOTEN. Cocktail van asperges en ham Tomatenbouillon Sushi van tonijn Gebakken nijlbaarsfilet Bosvruchtenbavaroise BURG. GROTHESTRAAT 55 - SOEST - TELEFOON 035 - 601 25 16 E-mail: restauranl@bauers.nl website: www.bauers.nl i^Ook verkoop dinerbonnen j >or uw drankje e Railroad Bar 'oor uw hapje staurant Tables al uw festiviteiten Tropical Garden 3 uur g geen lunch) ax 602 23 94 Uw carrière upermarktketen. Met rankrijk, Griekenland, LidI tot de grootste Nederlandse markt, het hoofdkantoor in verkt aan de verdere •idl onderscheidt zich an al haar producten. ndidaten m*t r\a rterken: heid ie 't om mensen te i aan zich te binden nde en sche capaciteiten, en pré telling MBO-niveau ndidaten m*t a* nerken: klantvriendelijke a uitstraling tn zelfstandige eid itelling minimaal LBO-niveau Jrief met curriculum hten aan onderstaand sollicitatiebrief a.u.b. r uw voorkeur naar door Kenniscentrum Handel erkend leerbedrijf Volgende week dinsdagavond (22 mei) organiseert het Vre- desplatform Soest met steun van het gemeentebestuur een grote 'publieksavond' in het ge meentehuis. De bijeenkomst (vanaf 20:00 uur) vormt het startsein van een nieuwe actie voor 'Pinokkio', het kinder dagverblijf dat met Soester steun sinds 1998 in Mihatovi- ce/Tuzla (Bosnië) bestaat. De vervolgactie is nodig om het voortbestaan van Pinokkio nog een aantal jaren zeker te stel len. In 1996 en 1997 voerde het Vre- desplatform Soest actie voor een 'vredesproject', waarmee de ge meente Soest gestalte zou kunnen geven aan het lidmaatschap van het Landelijk Platform Gemeente lijk Vredesbeleid. Twaalf organisa ties steunden het project actief; veertig andere gaven 'morele' sup port. Gekozen werd voor een we- deropbouwproject in Tuzla (Bosnië), in het bijzonder een kin derdagverblijf voor vluchtelingen, veelal afkomstig uit Sebrenica. In mei 1997 werd een actieweek ge organiseerd met een huis-aan- huis-collecte en tal van andere ac tiviteiten. De inzameling bracht ruim 50.000 gulden op, waaraan het gemeentebestuur volgens be lofte 40.000 gulden toevoegde. Ook uit andere plaatsen - Alme- re, Vlaardingen, Eindhoven, Voor burg - werd de actie ondersteund, zodat het totaalbedrag klom tot 163.000 gulden. De Stichting ABC, waaronder het project ging ressorteren, kon uiteindelijk na de 'verdubbeling' door minister Pronk, beschikken over ruim drie ton. Er werd een speciale stichting opgericht: Steun Kinderopvang Bosnië-Herzegovina. In november 1998 kon het kinderdagverblijf in gebruik worden genomen. Nog altijd wonen er in en om Tu zla duizenden vluchtelingen. De stad zelf is straatarm en inmiddels zijn de meeste hulporganisaties weggetrokken. De gemeentelijke overheid kan de problemen nau welijks aan en is ook niet in de positie om de exploitatie van het kinderdagverblijf over te nemen, zoals aanvankelijk de bedoeling was. De (niet-leerplichtige) kinde ren die in Pinokkio worden opge vangen hebben al heel veel meege maakt. Velen leven in een onvol ledig gezin, omdat de vaders 'ver dwenen' zijn. Teleurstelling Van meet af was er niet alleen aan dacht voor de kinderen, maar ook voor de moeders. De kinderthera peut Ina Rachmanovic-Koning, een Nederlandse die met een Bosniër getrouwd is, speelt in Pi nokkio een centrale rol. Ze is be stuurslid en supervisor en geeft ook moedercursussen. Het dagver blijf staat onder leiding van Mune- vera Horic, met twee assistenten, die zich destijds eerst oriënteerde bij kinderdagverblijven in Neder land. De omstandigheden in Tuzla zijn sinds de vrede helaas nog nau welijks veranderd. 'Geheel buiten hun schuld moeten de inwoners veel langer wachten op een oplos sing van hun problemen dan in 1997 werd gedacht,' aldus het Vre- desplatform Soest. 'Die grote te leurstelling mogen we niet nog groter maken door hen nu in de steek te laten. Daarom doen we opnieuw een beroep op ieder die zich wil laten aanspreken.' De nieuwe actie is erop gericht aanvullende fondsen te werven voor de exploitatie in de jaren 2001,2002 en 2003. Er is nog een reservepotje van ca. 75.000 gul- den; als besloten wordt om eind 2004 te stoppen met de ondersteu ning - tot zolang wil het Vredes- platform het kinderdagverblijf in elk geval open zien te houden - kan het laatste jaar uit die reserve worden gefinancierd. De vervolg actie richt zich zowel op particulie ren en organisaties (kerken, vere nigingen, enz.) als op het bedrijfs leven en landelijke fondsen. Resultaten Volgende week dinsdag (22 mei) is Ina Rachmanovic in het Soester gemeentehuis te gast tijdens de publieksavond in het gemeente huis. Ze komt vertellen over haar werk en de gang van zaken bij Pi nokkio. Het Vredesplatform zal er verder informatie verstrekken over de - bemoedigende - resultaten van het begin van de vervolgactie, waarvoor eind maart al een paar honderd brieven aan de 'achter ban' zijn verstuurd. Wie niet in de gelegenheid is om de avond in het gemeentehuis bij te wonen, maar toch alvast wil in haken en financiële steun aan de actie wil leveren, kan een bijdrage overmaken op postbank 4734921 (Vredesplatform Soest) of bank nummer 904742199 (Stichting Steun Kinderopvang Bosnië-Her zegovina). Voor nadere informatie kan men terecht bij J. Verdonk, Minstreelpad 9, 3766 BR Soest, 886022577 (jverdonk@euronet.nl) en A. Erkens, Veenbesstraat 500, 3765 BN Soest, ©6021325 (h.a.erkens@wolmail.nl). Onder grote belangstelling is de nieuwbouw van de Emmakerk (Samen-op-Weg) zaterdagmorgen officieel van start gegaan met een feestelijke 'eerste steen'-leg- ging. Daartoe waren drie gemeenteleden uitverkoren die uitgerekend op die dag jarig waren. De dames Van Bameveld (foto) en Elshof kweten zich, evenals Frank- Jan Koole, met verve van hun taak en metselden de bakstenen keurig op een rijtje. Ze werden met een ver diend applaus beloond. De bezoekers konden zich er tijdens deze 'kijkochtend' van overtuigen dat de 'ver nieuwbouw' van de kerk al aardig vordert. Donderdagavond 17 mei a.s. défilé avondvierdaagse in Hartje Zuid. Jasmijn is open tot 20.00 uur! ^Aanbieding i.v.m. avondvierdaagse donderdag de gehele dag div. soorten bloemen 3 bossen 9,95 - zolang de voorraad strekt - geldt alleen op donderdag a.s. - deze bloemen worden niet gemengd Zuidpromenade 9-11 TeL 035 - 6016877 Fax 035-6029221 Indien u op woensdag om 18:00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18:30 uur naar ons kan toor bellen (88 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18:30 uur belt, kunt u de klacht op het antwoordapparaat in spreken. In dat geval krijgt u de krant de volgende dag in de na middag bezorgd. De regionale risico-inventari satie, beschreven in het rapport 'Inventarisatie van mogelijke effecten bij calamiteiten met gevaarlijke stoffen', is gericht op de inzet van de voorberei dingen van de brandweer bij eventuele calamiteiten (prepa ratie), De brandweer in de ge meente Soest onderschrijft de aanbevelingen over de aanvals plannen en bereikbaarheids- kaarten. In combinatie met de gemeentelij ke risico-inventarisatie worden de aanbevelingen uitgevoerd. Van de circa tachtig bedrijven in de ge meente Soest die in het regionale rapport worden genoemd, zijn de meest risicovolle bedrijven - 17 in getal - in het najaar van 2000 al nader onderzocht. De overige be drijven volgen in de komende ja ren. De gemeenteraad beslist daar over tijdens de begrotingsvergade ring in oktober. Bij de gemeentelijke risico-inven tarisatie heeft de gemeente Soest de nadruk gelegd op preventieve maatregelen bij bedrijven om de risico's voor de omgeving te mini maliseren. Bij de 17 bedrijven is gekeken naar onder meer de nale ving van de milieuvergunning, de vergunning brandveilig gebruik, de brandwerendheid van bouwkundi ge constructies, de technische vei ligheidsinstallaties, bedrijfsnood plannen, certificaten en veilig heidsinstructies. Nadien hebben de onderzochte bedrijven bericht ge kregen over de tekortkomingen die moeten worden verholpen en zijn aanbevelingen tot verbeteringen gedaan. De bedrijven hebben dit serieus genomen en zijn ermee aan de slag gegaan. Bij bepaalde be drijven zijn de tekortkomingen al opgelost. De gemeente houdt nauwgezet de vinger aan de pols. De regionale en gemeentelijke risico-inventari satie vullen elkaar goed aan, is de conclusie. Preventie en preparatie gaan hand in hand. Deze week zijn de resultaten bekend gemaakt van een 'In ventarisatie van mogelijke ef fecten bij calamiteiten met ge vaarlijke stoffen' in het gewest Eemland. In opdracht van de Regionale Brandweer Eem land heeft het Amersfoortse in genieursbureau DHV daartoe onderzoek verricht. Doel van het onderzoek was de brand weer te voorzien van voldoende informatie om in geval van een brand of een andere calamiteit bij bedrijven in de regio ade quaat te kunnen reageren. De belangrijkste aanbevelingen van het rapport hebben dan ook betrekking op wat de brandweer nodig heeft om goed voorbereid te zijn. Startpunt voor het onderzoek was een basislijst van zo'n 500 be drijven in de gemeenten Amers foort, Baarn, Bunschoten, Eem- nes, Leusden, Nijkerk, Soest en Woudenberg. Het ging daarbij om bedrijven die bij een calamiteit mogelijk een gevaar voor de veilig heid zouden kunnen opleveren, bijvoorbeeld door de aanwezigheid van gevaarlijke stoffen. Bij de meeste bedrijven blijven de gevol gen overigens beperkt tot het eigen bedrijfsterrein. Om goed voorbereid te zijn beveelt het rapport de volgende maatrege len aan. Voor 165 bedrijven in het gewest is een zgn. bereikbaarheids- kaart nodig. Voor 149 bedrijven is een aanvalsplan gewenst plus een bereikbaarheidskaart. Voor 10 be drijven wordt geadviseerd een rampenbestrijdingsplan te maken, plus een aanvalsplan en een be reikbaarheidskaart. Voor de overi ge bedrijven zijn geen bijzondere maatregelen nodig. Reikwijdte Bij de 'beleving' van risico's gaat het gewoonlijk om een combinatie van de kans dat er iets misgaat én de omvang en aard van de gevol gen indien er iets misgaat. Dat wordt ook wel uitgedrukt in de formule: Risico Kans x Effect. In het onderzoek van DHV is de kans buiten beschouwing gelaten. As pecten die de kans beïnvloeden, zoals de wijze van bedrijfsvoering en de controle op en handhaving van vergunningen, zijn dus niet onderzocht. Men heeft zich juist geconcentreerd op de effecten: er van uitgaande dat het mis gaat, wat zijn dan de mogelijke gevol gen? Daarbij is in een aantal geval len uitgegaan van een zogenaamd- 'worst case scenario': wat kan er in het ergste geval bij de slechtst denkbare omstandigheden (waar onder het weertype) gebeuren? Het onderzoek kent nog enkele beperkingen. De inventarisatie is hoofdzakelijk gebaseerd op infor matie uit milieuvergunningen. Aan een aantal bedrijven zijn aanvul lend bezoeken gebracht. Voor een deel gaat het dus om een 'papieren werkelijkheid'. Daarnaast zijn niet alle risicovolle bedrijven in beeld gebracht. Naar schatting is zo'n 90% nu bekend. Shortlist Het onderzoek pretendeert geen inzicht te geven in alle risico's die mogelijk in Eemland aanwezig zijn. Dat was gezien de relatief kor te onderzoekstijd niet mogelijk. Bovendien lopen er in de provin cie Utrecht nog meer initiatieven om risicovolle situaties in beeld te brengen. In het DHV-onderzoek is gekozen voor een praktische werk wijze, waarbij eerst zoveel mogelijk de relevante bedrijven en catego rieën bedrijven in Eemland in kaart zijn gebracht. Door doorre kening van de beschikbare gege vens over gevaarlijke stoffen en het scenario met de grootste externe effecten - bijvoorbeeld een (brand met) toxische wolk of een explosie - kon vervolgens een rangorde in de lijst worden aangebracht. Hier uit is een zogenaamde shortlist van 37 bedrijven ontstaan. Die short list bevat 25 bedrijven waarvan de voor de omgeving te verwachten effecten van een ramp bij het slechtst denkbare scenario het grootst zijn. Daarnaast bevat de shortlist 12 bedrijven die als 'repre sentant' dienen voor bedrijfscate- gorieën die een zeker risico in zich dragen en die veel voorkomen in de regio Eemland. Voorbeelden hiervan zijn bouwmarkten, LPG- tankstations, verfgroothandels en bedrijven met vuurwerkopslag. Zo kon ook hierin op een efficiënte wijze meer inzicht worden verkre gen. Tot slot bevat het rapport een kor te inventarisatie van externe veilig heidsrisico's die zich voordoen bij het vervoer van gevaarlijke stoffen over wegen, spoor, water en door buisleidingen. De hiervoor ge bruikte gegevens zijn afkomstig uit eerdere onderzoeken. Gegevensbank Alle tijdens het onderzoek verza melde gegevens zijn opgenomen in een speciaal ontwikkelde, geauto matiseerde gegevensbank: het RISC (Risico-objecten Inventari satie Systeem voor Calamiteiten). Dit RISC is een praktisch inzet baar instrument voor de brand weer bij de bestrijding van calami teiten. Het systeem is zo opgezet dat de beschikbare informatie op verschillende wijzen (via een net werk) te ontsluiten is. Het is daar door geschikt voor gebruik door - verschillende partijen. Het is de bedoeling dat op termijn andere, bij de vergunningverlening, hand having en hulpverlening betrokken partijen toegang hebben tot het systeem, zoals de afdelingen milieu en ruimtelijke ordening. Hierdoor wordt het mogelijk met één infor matiesysteem te werken, waarin wijzigingen direct, digitaal kunnen worden doorgevoerd. Zo blijft het actueel. Vervolgtraject Het DHV-onderzoek is nadrukke lijk bedoeld als startpunt voor blij vende, intensieve aandacht voor veiligheidsvraagstukken in de regio Eemland. De komende periode zal de Regionale Brandweer haar in ventarisatie voortzetten en de ge gevensbank aanvullen met gege vens over 'nieuwe' bedrijven. Daarnaast is er werk aan de win kel wat betreft het maken of actu aliseren van bereikbaarheidskaar- ten, aanvalsplannen en rampenbe strijdingsplannen, voor zover dit nog niet is gebeurd. Bovendien hebben de gemeenten de beschikking gekregen over een Beleidsnotitie Externe Veiligheid. Dit is een soort stappenplan om de kans te verkleinen dat een calami teit optreedt. Vergunningverlening, handhaving, ruimtelijke ordenings beleid en communicatiebeleid ko men daarbij in beeld. DHV heeft deze handreiking gemaakt in aan vulling op het onderzoeksrapport dat nogal technisch van karakter is. In de provincie Utrecht lopen meer initiatieven om de veilig heidsrisico's in beeld te krijgen en daarop goed voorbereid te zijn, zoals het project 'Leidraad Maat- ramp', gevolg van rijksbeleid, waarin zware risico's in algemene zin in kaart worden gebracht om te komen tot een betere rampenbe strijding van politie, brandweer en geneeskundige hulpdiensten geza menlijk door het opstellen van een beheersplan voor dergelijke risi co's. Daarnaast is er een inventa risatie middelzware risico's ten ge volge van concentraties mensen (scholen, verzorgingstehuizen e.d. waar grotere groepen mensen aan wezig kunnen zijn), en worden 'verborgen' risico's in beeld ge bracht, zoals het transport van ge vaarlijke stoffen. Al meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoudelijke apparatenten. Eigen monteurs verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleuren-tv, telefoon of I.S.D.N. defect?; wasauto maat stuk; koelkast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! eMReri Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44 Komende zaterdag - 19 mei - is de Mobiele Service van Automark weer in Soest. Van 09:00 tot 16:00 uur kan men op de parkeerplaats bij het postkantoor aan de Steen- hoffstraat bij Automark terecht voor het graveren van het kenteken en voor het repareren van 'sterre tjes' in de voorruit. Graveren van het kenteken met NL in alle ruiten kost slechts f 25,00 per auto, inclusief twee waarschuwingsstickers. Voor f 10,00 extra kan men een specia le reflectielaag over de gravures la ten aanbrengen, waardoor de gra vures bij regen en 's avonds goed zichtbaar blijven. Graveren helpt 39,9918,15 Salade met gerookte forel en tomatendressing Cocktail van asperges en ham Crèmesoep van asperges en kerrieroom Gerookte ossentong met kappertjessaus Asperges met gepocheerde zalm en hollandaisesaus Vegetarische pasta met artisjok en roquefort Verse aardbeiencrème met sinaasappelsaus Kaasplateau Koffie of thee met bonbon NIEUW Nu op maandag menu inclusief glas wijn en koffie (niet op feestdagen) Soesterbergsestraat 188, Soest Telefoon 035 - 603 6010 tegen diefstal! Op verzoek wordt de voorruit ter plekke gratis geïnspecteerd en krijgt men een deskundig en vrij blijvend advies m.b.t. eventuele beschadigingen. Tevoren een af spraak maken is niet nodig. Meldt u voor voorruitinspectie of ruitre- paratie direct bij de reparateur. Reparatie van de voorruit is voor WA-Plus-, Casco- en All-Risk- verzekerden geheel zonder kosten. Voor de juiste verzekeringsgege- vens de laatste groene kaart mee nemen. Klaar terwijl men wacht/ winkelt! Let op: deze aanbieding geldt niet voor verzekerden van Centraal Beheer. Zaterdag kan men terecht van 09.00 tot 16.00 uur op de parkeer plaats bij het postkantoor aan de Steenhoffstraat. Bij regen kan men rustig in de auto blijven zitten. Let op de gele tent van Automark. Een 18-jarige man heeft vrijdag in een supermarkt aan de Parallelweg geprobeerd snoep te stelen. Het winkelpersoneel hield hem aan en hij werd overgebracht naar het po litiebureau. Zondag heeft de politie een uitge breide controle in de bosgebieden van Soest gehouden. Er waren veel recreanten, maar zij namen het niet zo nauw met het parkeren van hun auto's. Er werden 22 bekeuringen uitgeschreven voor parkeren waar een parkeerverbod geldt en voor rijden op een afgesloten weg. Ook de hondeigenaren hielden zich niet echt aan de regels. Er werden 22 mensen gewaarschuwd vanwege hun onaangelijnde hon den, volgende keer kunnen over treders op een bekeuring rekenen. De ruiters gedroegen zich voor beeldig. De vijf gecontroleerden reden keurig op het ruiterpad. Drie mountainbikers werden gewaar schuwd voor het rijden buiten de paden. De overige honderden re creanten gedroegen zich goed, al dus de politie. COMMUNICATION TECHNOLOOY Hef unieke van 1CTEL is dat wij zowel de gehele automatiserings-problematiek voor onze rekening kun nen nemen en tevens specialisten zijn op het gebied van telecommunicatie. Ruim 12 jaar ervaring heeft I dat beide disciplines onafscheidelijk zijn geworden. ICTEL levert extreem snelle service, vaak zelfs binnen 2 uur, in geval van storingen dus één aanspreekpunt en één Tiedrijf voor uw ICT! Is uw automatisering voor u ook zo onbegrijpelijk? Rijzen de kosten de pan uit? ICTEL levert alle netwerken op maat. Dit betekent dat wij in overleg met u bepalen welke automatiseringstoepassingen het beste bij uw bedrijfsproces passen. Wij leveren en onderhouden randapparatuur zoals printers, routers, scanners en dergelijke. ICTEL verzorgt unieke service voor PC Privé-projecfen. IS UW BEKABELING OOK ZO'N WIRWAR? Vast en zeker herkenbaar: de kabels achter en onder de bureaus. Slordige bekabeling zorgt in veel gevallen voor storingen. Wij lossen deze storingen op, maar nog belangrijker: wij voorkomen dit soort onnodige storingen! BEVEILIGING EN VIRUSSEN ICTEL vraagt vaak of bij bedrijven de virusdefecfie in orde is. Meestal luidt in eerste instantie: "Ja prima!" Maar bij controle blijkt dat veelal een anti-virus programma verouderd is. Per week worden 134 nieuwe virussen gemaakt! Dus heeft u tenminste 1 x per week een update van uw anti-virus programma nodig! ICTEL automatiseert dit proces voor optimale beveiliging van uw bestanden en E-mails. U moet er toch niet aan denken dat uw bedrijf niet kan werken door infectie met een irritant virus. BACK-UP SYSTEMEN Hopelijk maakt u regelmatig een back-up van uw bestanden. Maar alleen uw bestanden is niet vol doende! Want bij een crash die in meer dan 78% van alle netwerken een keer voorkomt! Kan uw bedrijf zeker 1-2 dagen niet met het netwerk werken. Geen facturen, geen pakbonnen, geen documenten, vaak niet kunnen printen etc. Een regelrechte ramp} ICTEL heeft dé oplossing voor dit probleem! HEEFT U GEEN EIGEN SYSTEEMBEHEERDER? Dit is niet altijd nodig maar in veel gevallen is preven tief onderhoud en oplossen van kleine storingen voor een ervaren bedrijf als ICTEL een kleine moeite. Wij hanteren zeer acceptabele tarieven en door onze ruime ervaring zijn wij ook nog snel. Wij garanderen iri geval van storingen niet pas binnen 2 dagen maar wel binnen 2 uren bij u te zijn om het probleem op te lossen! Bel nu voor een serviceovereenkomst en maak kans op 5 gratis ondersteuningsurenl Nieuw: Volledig draadloze telefooncentrales ideaal voor bedrijven en woonhuizen. Geen irritante kabels meer voor de telefoons. Onbeperkt plaatsen van toestellen op elke gewenste plek! Zeer geschikt voor draadloos internet! ICTEL verzorgt uw ISDN aanvraag en aansluiting van de tele fooncentrale. Ook begeleidt ICTEL u en uw bedrijf naar het internet zo nodig met een eigen homepage en E-mailadressen. ICTEL levert alle bekende merken GSM telefoons zoals Nokia, Sony, Siemens. Snelle levering ook met abonnement of pre-paid telefoonkaart. Wij bouwen de telefoon kundig in de auto, indien gewenst op locatie. ICTEL, Ereprijsstraat 113, Postbus 242, 3760 AE SOEST, Tel.: 035-6858787, fax: 035-6835614, E-mail: info@icteI.nl Vul de bon in en maak kans op een gratis Nokia pre-paid telefoon! Of anders kunt u gratis ^^3) 5 ondersteuningsuren verdienen! Q JA, ik wil kans maken op een gratis telefoon en meer weten over telecommunicatie- mogelijkheden van ICTEL. Q JA, ik wil kans maken op 5 gratis ondersteuningsuren en meer weten over de automatiseringsservice van ICTEL. ICTEL, bel mij voor een afspraak. Bedrijf:Contactpersoon: Adres:Woonplaats: Telefoon E-mail: Sturen, faxen of E-mailen naar: ICTEL

Soester Courant | 2001 | | pagina 5