I 4 rlSÊt eens muziekkorps Kadence fleurt Soest op met concert Feest bij 10 jaar Radio Soest: wee dagen kijken en luisteren [Soest 50 jaar geleden 7 VARIA t -S §J. TUPKER Playbackshow in de Schoof Soesters kunnen even wachten met leesbril Nieuwe apparatuur bij Renata's Beautysalon 'Maak een lied voor Annie M.G. Schmidt' HuiS<jB>ZEKF.RHF.lD ~^^OENSDAG 16 MEI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 9 ummer 10 Uw goud is geld waard Te hard en teveel gedronken Werk aan wegen IJZERSTERK Rein en Mirjam Tupker Anke Beernink rondt onderzoek af SCHRAVEMADE B.V. Open Dag op 23 mei Voor al uw Verzekeringen, Financiële Diensten, Hypotheken en Pensioenen Inleveren uiterlijk vrijdag 19 mei 17,50, - fiesi fruvi. VAN GOYENLAAN SOEST Vraagprijs: 279.500,= k.k. WILLEM SPEELMANHOF SOEST NACHTEGAALWEG SOEST KERKDWARSSTRAAT SOEST DORRESTEINWEG SOEST Soesterbergsestraat 61, 3768 EB Soest Tel. 035-602 90 61fax 035-602 90 85 Internet www.huisenzekerheid.nl E-mail soest@huisenzekerheid.nl VBO MAKELAAR Bel ook voor een vrijblijvend hypotheekadvies! worden dan bent u e i starter. r met uw woonbon en juist ingevulde woonbonne, Jeld. Bovendien wordt gecontro! i alle voorwaarden voldoet Dt 'bij alles klopt, wordt in volgor(I tarters geldt de leeftijd en dt atschappelijke of economisch, regio Eemland.* trs geldt de periode dat men >p het huidig adres. 5 criteria bovenaan de kandidaten- den uw persoonlijke gegevens ezinssamenstelling en woonduur net de gegevens uit de Gemeen- dministratie Persoonsgegevens is juist dan wordt de woning door rhuurder aangeboden. Accepteert an krijgt u via de gemeente een trmee u de leges ad 93,50 een huisvestingsvergunning kunt S-.rt—-- aerd voor een woning, dan wordtu spetterend optreden gaven VO en het Deense muziekkorps Bdence zaterdag op de Van feedestraat. De 25 muzikanten van het gezelschap uit Randers, )innen te bekijken. Het heeft geen ^^^kZ^eh^Èor 3 informeren naar uw kansen. ALS weixom geneien ooor \NMERKING BENT GEKOMEN /ONING ONTVANGT U GEEN burgemeester Koos Janssen in de raadzaal, waarna ze een kort con cert gaven. Dit werd beloond met een lunch, aangeboden door de gemeente Soest. Na het ontvangst in het gemeentehuis, bracht het korps een bezoek aan het Lucht machtmuseum in Soesterberg. Veel tijd hadden ze echter niet, er PVO en Kadence tijdens het openluchtconcert op de Van V/eedestraat. Foto: Soester Courant moest 's middags alweer een con cert gegeven worden op de Brink in Baarn. Zondag is Kadence weer naar Denemarken vertrokken. ningtoewijzing in de woningtoewijzingen worden n een overzicht. Daarbij wordt eveel reacties er op een woning 5n of de woning aan een starter of oegewezen. Ook wordt de leeftijd, e eventuele maatschappelijke of inding en het daarbij behorende In en rondom de Oude Kerk •eelt zich komende zaterdag ken van uw kansen op een woning en eventueel uw woon- uuuiuij ugi luieriue i A rmeld. Op die manier kunt u een en zonda8 (19 en 20 mei) het 'eestprogramma af ter gelegen- teid van het tienjarig bestaan in Radio Soest. In de speciale bileumkrant 'On Air', opge- lomen als bijlage bij deze edi- e van de Soester Courant, is llaarover van alles te lezen. Hieronder nog eens in het kort de meest actuele informatie >ver het programma. gzoekenden vallen is het mogelijk om op sociale gronden een urgentie- 'erkrijgen. Slechts in een zeer gevallen zal een dergelijke lechts van toepassing is voor een Jen verstrekt. Informatie hierover in bij de afdeling Publiekszaken te, onderdeel huisvesting. ioopt een serieuze klacht mocht woningtoewijzing, dan kunt u die snen bij de gemeente Soest, ie Woonruimteverdeling, Postbus SOEST. agen heeft over het toewijzings- it u daarvoor terecht bij Achtgoed Jwen, bij SCW of de afdeling 'an de gemeente Soest. Ook zijn 'Iders beschikbaar. >rmatie kunt u ook vinden op oest.nl, bouwen en wonen, deling). m'and bestaat uit de gemeenten .rn, Bunschoten, Eemnes, Leus- oudenberg. Saterdag 19 mei n de feesttent: 18:00 Ab Kruitbosch en Cock ichouten starten de eerste feestdag )p met muziek voor alle Soesters. .0:00 'Grand Old Lady' Elly v.d. Vel van het populaire senioren- irogramma 'Soest 55 Plus' praat net vertegenwoordigers van de ioester ouderenbonden. De Soes- er dam- en schaakverenigingen pelen met hun topspelers simul- aanwedstrijden tegen iedereen die Ie strijd aandurft... 'n de Oude Kerk: 11:00 Orgelbespeling door Jan eursink; gesprek met Henk erth over de Oude Kerk. de feesttent: .00 'Soester Wandelganger' Jan Isser gaat een pittig gesprek aan met het voltallige College van B W van de gemeente Soest. Op de radio: 13:00 Presentator/alleskunner Eef v.d. Horst over aües wat er in Soest is te doen. Dagje uit? Dagje Soest! Een informatief programma over recreatief uitgaan in Soest, voor Soesters en Soesterbergers. In de Oude Kerk: 14:00 De Soester Muziekschool presenteert een keur van zijn vele jonge talenten. In de feesttent: 15:00 Oude rot Joop van Ipenburg praat met allerlei mensen over het rijke en gevarieerde Soester sport leven. In de Oude Kerk: 16:00 Inloopconcert met het po pulaire Soester Kinderkoor, Voca- lease en Chorus Line. Op de radio: 17:00 Eef v.d. Horst blikt vooruit op het programma van de tweede feestdag van Radio Soest. 18:00 Radio M Zondag 20 mei Op de radio: 08:00 Eef v.d. Horst blikt vooruit op het programma van de tweede feestdag van Radio Soest. In de feesttent: 09:00 'Good Old Lady' Maria Drost laat haar talrijke liefhebbers religieuze gedichten voordragen. In de Oude Kerk: 10:00 Kerkdienst met afloop in de kerk koffiedrinken en een discus sie met jongeren over de preek en godsdienst anno 2001. In de feesttent: 12:00 Het bevlogen team van Ommetje in natuur en milieu' raakt zelfs 2 uur lang niet uitge praat over wat zich in de natuur in en om ons dorp afspeelt. 12:00-14:00 Beklimmingen van de toren van de Oude Kerk o.l.v. Gijs van Brummelen. In de Oude Kerk: 14:00 Kenner Paul Spamaaij pre senteert niet minder dan de Gooi- se Operette. Op de toren en in de feesttent: 15:00 Onder trompetgeschal spreekt vanaf de toren 'Het Orakel van Soest' en andere verrassingen. In de Oude Kerk: 16:00 Karin de Lange presenteert Muziekvereniging 'Odeon' uit Soesterberg. In de feesttent: 17:00 Terugblik met Radio Soest- voorzitter Wim de Kam. 18:00 Radio M Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw goud en van uw geld. Ruil 't hier voor een nieuw sieraad of we betalen u de dagwaarde kontant uit. Ook oude merkhorloges ruilen of kopen wij van u in (defekt is geen bezwaar). ■SOON Van Weedestraat 145, Soest Telefoon 035 - 602 06 70 Laanstraat 18, Baarn Telefoon 035 - 541 59 37 De politie heeft zondagochtend een 20-jarige Soester aangehouden vanwege een te hoge snelheid op zijn snorfiets. Na een blaastest bleek de man 0,65 promille alco hol in zijn bloed te hebben, wat hem op nog een bekeuring kwam te staan. =1 Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035-6030303 Fax: 035-6029995 Voor de komende periode zijn de volgende wegwerkzaamheden ge pland: 17 t/m 25 mei Aanpassen kruising Schaepman- straat/Beckeringhstraat ter onder steuning van de 30 km/u maatre gel. 28 mei t/m 1 juni Wegwerkzaamheden kruising Lan ge Brinkweg/Eemstraat, eveneens ter ondersteuning van de 30 km/ u maatregel. 5 t/m 11 juni In verband met onderhoudswerk zaamheden zal de Eemstraat ge deeltelijk worden afgesloten. 12 t/m 19 juni De Lange Brinkweg tussen Kruis weg en Korte Middelwijkstraat zal geheel worden afgesloten voor het verrichten van onderhoudswerk zaamheden. lad door de desbe- igevulde bonnen of te n. n verhuurder, vetrokken verhuurder. b.datum:_ b.datum: 0 onder de 18 jaar nr: ats: werk: ge woning: artner/. itum invullen) Drstromer zie spelregels) mland. loten periode van sdraagt uw enkele e" oeve van een gehandi- an behorende persoon Uit de Soester Courant van Vrijdag 18 Mei 1951 -.1 ^ENTING TEGEN |OKKEN. Het gemeentebestuur stelt, in ver band met elders in 't land voorko men van pokken de gelegenheid tot kosteloze inenting open. et behoeft wel geen betoogt, dat :t van groot belang is, dat ieder an de mogelijkheid tot inenting ibruik maakt en daartoe zo nodig iet de huisarts in overleg treedt, e gelegenheid tot kosteloze inen- ïg zal worden gegeven: Soest: Maandag 21 Mei 1951, des na middags van 5 tot 6 uur, in de R.K. Mariaschool aan de Beet- zlaan, hoek Mariastraat; Dinsdag 22 Mei 1951, des avonds van 7 tot 8 uur, in de Openbare Lagere School Ker- kebuurt aan de Middelwijk- straat; Woensdag 23 Mei 1951, des na middags van 5 tot 6 uur, in de Chr. Lagere School te Hees aan de Schoolstraat; Soesterberg: Woensdag 23 Mei 1951, des na middags van 2 tot 3 uur; IVrijdag 25 Mei 1951, des i avonds van 7 tot 8 uur, beide malen ten huize van de heer A.Th.M. Splinter, arts, Amers- foortsestraat 3. Inenting van personen ouder dan 2 jaar die nog nimmer of steeds zonder goed gevolg zijn ingeënt, heeft vooralsnog niet plaats. CH GEARRESTEERD. ®oor de politie werd een uit Hil- crsum afkomstig persoon aange- ouden, die in de omgeving van de klaatweg enige jongens had lastig levallen met minder eerbare be doelingen. fDeze 10- tot 12-jarige jongens de- I den hiervan aangifte bij de politie, j welke zich, met de jongens als gid sen, direct in de jeep naar de aan gegeven plaats begaf. De vogel was echter gevlogen en weer had de politie achter het net gevist. Op de terugweg stopte de politiejeep bij een plaats gehad hebbende aanrij ding en daar herkende een der jon gens tussen de belangstellenden de man, welke werd gezocht. Hij werd prompt gearresteerd en ingesloten. Wegens het plegen van dergelijke feiten kon door de politie nog een tweede persoon, in onze gemeen te woonachtig, in arrest worden gesteld. RIETEN DAK IN BRAND. Eerste Pinksterdag was een bran dend sigarettenpeukje, dat uit een raam van het perceel Lange Brink- weg 38 op het rieten dak van dit pand was geworpen, oorzaak, dat het dak in brand geraakte. De vrij willige brandweer was snel ter plaats en in een oogwenk was de brand met de nevelspuit geblust. HEROPENING SPEELTUIN. Zaterdagmiddag werd de geheel vernieuwde speeltuin aan de Gen. Spoorstraat heropend. In tegen woordigheid van tal van belang stellenden hield de voorzitter der buurtvereniging "Oranje", de heer De Bruin, een toespraak, waarin hij een en ander betreffende de speeltuin releveerde. Helaas had de jeugd er duchtig huis gehouden en vooral 't speelmateriaal moest het ontgelden. Alles wat er voor in aanmerking kwam, werd vernield of afgebroken. Thans is hieraan in letterlijke en figuurlijke zin paal en perk gesteld. Door de gemeente werd kort geleden een hekafraste ring aangebracht en enige be- stuurs- en buurtleden hebben een week lang belangeloos gewerkt om al het tuinmateriaal weer in orde te maken. Ook wordt er doorlopend toezicht gehouden en hebben zich 14 dames uit de buurt hiervoor opgegeven. Het is nu maar te ho pen, dat alle ouders ertoe zullen meewerken om de kinderen bij te brengen, dat de speeltuin een nut tig pand is, dat intact moet blijven. Open huis op zaterdag 19 mei a.s. Dan opent de Rein-Tupker-Winkel zijn deuren. Tussen 10.00 en 17.00 uur bent u van harte welkom in onze nieuwe winkel aan de Torenstraat 14 in Soest. Wij maken als kunstsmid al jaren naam in Soest, maar ook daarbuiten, samen met een vakbekwaam /'l en enthousiast team. In de winkel vindt u allerlei handgesmede kunst- en gebruiksvoorwerpen welke wij zelf hebben ontworpen en vervaardigd, alsmede fossielen tot 380 miljoen jaar oud. De winkel is élke donderdag en vrijdag geopend van 10.00 tot 17.30 uur. Op zaterdag kunt u er terecht van 10.00 tot 17,00 uur. Tijdens deze dagen is de winkel tevens bereikbaar op telefoonnummer 035-6423942. Voor een overzicht van ons werk kunt u terecht op onze website www.tupker.nl Graag tot 19 mei a.s. De soos voor verstandelijk ge handicapten zorgt ook dit jaar weer voor een spectaculaire af sluiting van het seizoen. Dit ge beurt door een gevarieerde playbackshow op maandag 21 mei in de Schoof aan de Mo lenstraat. Het is eigenlijk een traditie gewor den om het jaar met een playback show af te sluiten en de vrijwilli- k gers zijn blij dat het ook dit jaar weer mogelijk is. De leden zijn al druk bezig met het instuderen van hun nummers. Naast een aanden ken voor de deelnemers zal er een lc, 2° en 3C prijs uitgereikt worden. De prijzen zijn beschikbaar gesteld door Klussenbedrijf Kamphorst. Het belooft een gezellige avond te worden, maar wat is een optreden zonder publiek? De show begint om 20:00 uur en duurt tot 22:30 Van de 27 Soesters die vorig jaar meewerkten aan het on derzoek van plaatsgenote Anke Beernink (Sophialaan) kan een aantal de aanschaf van een leesbrilletje nog even uit stellen. De osteopathische be handeling die zij heeft toege past werpt inderdaad, zoals Anke hoopte aan te tonen, vruchten af. In november deed Anke via deze krant een oproep aan Soester man nen en vrouwen tussen de 45 en 50 jaar, die meenden aan een lees bril toe te zijn, om mee te doen met het onderzoek voor haar af studeerproject aan de internationa le osteopathie-academie in het Belgische Gent. De oproep had succes; Anke kreeg zo'n 60 reac ties. Daarna kon ze aan de slag, samen met optometrist Johan v.d. Steeg. Uiteindelijk werden 27 mensen behandeld, plus een con trolegroep van nog eens 12 deelne mers, 'om toeval uit te sluiten', zoals Anke het omschrijft. De behandeling komt er - in te kentaal vertaald - op neer dat de schedelbeenderen op een subtiele manier worden 'gemobiliseerd', wat weer effect heeft op de spier die het accommodatievermogen van het oog beheerst. Na enige behandelingen kwam vast te staan dat deze methode inderdaad helpt, zoals Anke verheugd constateerde. Bovendien bleek de behandeling ook nog enige tijd dóór te werken; zelfs twee weken later was het re sultaat nog iets beter. Voor de be handeling kon 37 van de deel nemers op een afstand van 30 cen timeter of minder lezen; twee we ken erna was dat 52 Personen die veel lezen - meer dan twee uur per dag - en/of veel achter een computerbeeldscherm zitten - meer dan anderhalf uur per dag - blijken het meeste merkbare baat te hebben bij een behandeling (44%). Anke heeft haar bevindingen vast gelegd in een lijvige 'thesis', die nog door haar docenten in Gent beoordeeld moet worden. Ze twij felt er overigens niet aan dat dat goed zal uitpakken, zodat ze in juni het diploma in ontvangst mag nemen en zich daarna officieel ge registreerd osteopaat kan noemen. Langs deze weg bedankt ze de plaatsgenoten die aan het onder zoek hebben meegedaan nog eens hartelijk voor hun medewerking. fpf^T tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 Op woensdag 23 mei houdt Renata's Beautysalon (Ossen- damweg 28A), een Open Dag, van 11:00 tot 16:00 uur. Dan introduceren Renata en haar medewerksters twee nieuwe apparaten in de schoonheids branche. Het eerste is een apparaat dat het hete lichaam definitief pijnloos elektrisch onthaart, waardoor ook de bikinilijn, de oksels, de wenk brauwen en de borststreek uitste kend behandeld kunnen worden. Ook voor couperose en steelwrat- jes is dit apparaat een uitkomst. Het tweede is een zgn. AMB-ap- paraat, dat op radiogolven werkt en het lichaam weer een goede conditie geeft door warmte-effect en energie-opname. De cellen worden weer geladen met energie en het weefsel wordt geactiveerd, wat de verslapping van de huid vertraagt. Rimpels, littekens, acne, cellulite, haaruitval worden met succes behandeld; ook heeft men er bijvoorbeeld baat bij in geval van acute of chronische ontstekin gen en verkrampingen (sportbles sures). De nieuwe apparatuur is tijdens de Open Dag van 23 mei kosteloos uit te proberen; de leverancier is aanwezig om informatie te ver strekken. Wie daarvan gebruik wil maken kan het beste een afspraak maken en een plaatsje reserveren (§26024492). Ook kan men tijdens de Open Dag terecht bij de pedicures van Renata's Beautysalon, die voor deze gelegenheid een speciale aan bieding hebben: een voetbehande ling van een half uur voor slechts 25,00. Ook hier geldt overigens: vol vol. In de schoonheidssalon aan de Ossendamweg - dagelijks geo pend van 9:00 tot 18:00 uur, op dinsdag en donderdag zelfs tot 21:30 uur - worden de volgende merken gebruikt: Dr. Spiller, De- cleor en Gli Amati. Het is ook het juiste adres voor permanente make-up. Het team van Renata bestaat nu uit twee schoonheids specialistes en twee pedicures. www.soesteronderlinge.nl info@soesteronderlinge.nl So©St©r 26, soest. 035 - 6029060 Onderlinge Op 20 mei is het Annie M.G. Schmidt-dag. Iedereen die van haar boeken houdt kan in Soest haar verjaardag meevie ren! Op woensdagmiddag 23 mei, om 14:00 tot 17:00 uur, draait de film Abeltje (naar het beroemde boek van Annie M.G. Schmidt) in het theater van C-drie. De toegang is gra tis, maar het aantal kaarten is beperkt, dus reserveer tijdig! Van 13:00 tot 17:00 kan iedereen een button of een placemat ma ken. Kom naar de feestmiddag in de bibliotheek en/of doe mee met de wedstrijd: 'Maak een lied voor Annie M.G. Schmidt!' Zo doe je mee: Maak een lied voor, over of op de manier van Annie M.G. Schmidt. Het lied moet minstens 12 regels lang zijn en op muziek gezet. Dat mag bestaande muziek zijn (op de wijs van...) of, nog be ter: zelfgemaakt. Doe mee en laat je creatieve geest eens overuren maken! Wie weet win je dan wel een van de prijzen: een boekenbon van f 25,00, f 35,00 of f 50,00. Voor iedere deelnemer is er in ie der geval een leuke herinnering. Zorg dat je inzending - op papier, cassettebandje, cd of hoe dan ook - uiterlijk aanstaande vrijdag (19 mei) bij de bibliotheek of Van de Ven ligt. Alle prijswinnaars krijgen bericht en een uitnodiging voor de feestelijke prijsuitreiking, die op woensdagmiddag 23 mei om 14:00 uur in de theaterzaal wordt gehou den. Het Annie M.G. Schmidtfeest is georganiseerd door Boekhandel van de Ven, de bibliotheken Soest en Soesterberg en het Cultureel Centrum C-drie, in samenwerking met en gesubsidieerd door de Stichting Literaire Activiteiten Soest (SLAS). 6PC»S Iedere cuoeiuidiic^ t*t de &U4- WMX HUWl INLICHTINGEN: TELEFOON 035 - 601 41 52 Van Weedestraat 227 - 3761 CD Soest E-mail: soestcrt@wanadoo.nl Te koop U bent starter of u zoekt met uw partner een ideale en betaalbare woning, dan is dit een unieke kans. In dit appartement met ber ging in onderbouw is het een kwestie van meubels neerzetten en wonen. Dit op de 4e verd. gelegen, uitstekend onderh. 3 kamer app. (voorh. 4) heeft een vrij uitzicht aan achterzijde. Aan galerijkant mooi uitzicht op het polderlandschap Baarn/ Eemnes. Indeling: Entree, toilet, hal, MK, vernieuwd toilet, woon kamer, vernieuwde keuken met plavuizen vloer, vernieuwde badkamer, 2 shkamers. Vanuit woonkamer en sl.kamers toegang tot balkon op ZW. De woon- en sl.kamers zijn v.v. lami- naatvloer. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas en kunstof kozijnen. Servicekosten: 305,= per maand inclusief voorschot c.v. Aanvaarding: in overleg (kan snel) Geschakelde uitstekend onder- houden woning in geliefde wijk Trsp| KlaarwaterAan de leuk aange legde voortuin heeft u vnj uitzicht. Achtertuin pal op het zuiden. Indeling: entree/ hal, MK, ver nieuwd toilet, l-vormige woonka mer v.v. plavuizen en in zithoek v.v. vloerbedekking. Keuken v.v. pla vuizen vloer en inbouwapp. Vanuit keuken toegang tot achtertuin alwaar toegang tot inpandige berging/schuur. ELzonnewering aan achterzijde met garantie. Via vaste open trap komt u op de 1e verd: ruime ingeb. kast Badkamer v.v, 2e toilet wasta felmeubel, spiegelwand, douche en wasm.aansluiting. Ruime sl.kamer (voorh. 2) en 2e ruime sl.kamer met grote schuifwandkast. Via afgesloten vaste trap komt u op de 2e verd: overloop met bergkamertje met CV (Vaillant HR1998) en droger aansl. Ruime zolderk. v.v. dakkapel en vaste inbouw/bergkast over gehele lengte van de kamer. Woning gedeeltelijk v.v. van dubbel glas. Ideale gezinswoning in kindvriendelijke omgeving nabij winkels, scholen en openbaar ver voer. Zeker de moeite waard om van binnen te bekijken. Aanvaarding, in overieg (kan snel) Vraagprijs: 489.000,= k.k. U bent op zoek naar een ruime woning in een rustige wijk met een tuin die u veel privacy biedt en ook nog een grote garage en/of hobbyruimte prefereert, dan zou u beslist eens een kijkje moeten gaan nemen in deze karakteristieke helft van dubbele woning met uitbouw. Indeling: Hal v.v. plavuizen vloer, zeer ruim toilet met fontein, MK, L-vormi ge woonkamer v.v. planken vloer en schuifpui. Open keuken v.v. diverse inbouwapp. en plavuizen vloer. Ruime kelder (stahoogte), bijkeuken v.v. wasm. en drogeraansl. 1e verd.: overloop v.v. planken vloer, ruime ouderslaapk. (voorheen 2) met inbouwkasten. 2e slaapk. v.v. vfoerbed. met toegang tot platte dak (mogelijkheid voor een dakterras en/of uitbouw). Badkamer v.v. ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en apart douchegedeelte. Via vaste trap naar zeer ruime zolder (mogelijkheid 2 slaapk.) v.v. nieuwe vloerbedekking, 2 x dakkapel en velux dakraam. CV (radson 1992) Aanvaarding: in overleg (kan snel) Vraagprijs: 849.000,= k.k. 'De Kerkenbuurt' in 'Oud-Soest' is een geliefde wijk met veel karakteristieke woningen. Deze helft van dubbele woning is ken merkend voor deze buurt en ligt aan smalle, rustig eenrichbngs- weg. Ruime garage v.v. electra in besloten achtertuin. Indeling: hal/entree, MK, trapopgang, gar derobe (nis), kelder (stahoogte), toilet. Ruime woonkeuken. Bijkeuken met was- en droger aansl. en CV Ounker combiketel VR 2000). Royale woonka mer v.v, open haard en serre/weikkamer. 1e verd.: overloop v.v. een inbouwkast, 3 slaapk. waarvan één met toegang tot ruime badkamer. Recentelijk zijn meerdere kozijnen vervan gen (hardhout) en v.v. dubbele beglazing, Deze woning, die zowel van binnen als buiten goed is onderhouden, is een bezichtiging zeker waard. Aanvaarding: in overieg (kan snel) Vraagprijs: 657.000,= k.k. Op gunstige locatie, goed onderh. helft van dubbele woning uit 1920-1930 met vrijst stenen garage en berging (ca. 60m2) op een perceel van 465 m2. De in 1998 gerenoveerde en verbouwde woning ligt gunstig ten opzichte van winkels, open baar vervoer en scholen. Indeling: entree/hal, kelder (sta hoogte) met CV (Nefit Ecomline HRC1999), vernieuwd wandtoilet, zeer mime woonkamer met open haard en schuifpui. Zeer luxe keuken v.v. div. inbouwapp. Deze verd. is geheel v.v, laminaat vloer. Via vaste trap komt u op de 1e verd: Luxe vernieuwde badk. v.v. inbouwspots, ligbad (whirlpool) douchecabine en wastafelmeubel. Ruime sl.kamer v.v. inbouwspots en deur naar plat dak. 2e mime sl.kamer eveneens met deur naar plat dak. 3e kleinere slaapk. Verd. geheel v.v. praktisch nieuwe vloerbedekking. Via vlizo/losse trap toegang tot zoldeiverd. alwaar mogelijkheid voor 4e kamer. Bijz.: boeidelen rondom woning zijn recentelijk vervangen, kozijnen en ramenvervangen (hardhout) en vv. dubbele beglazing, radiatoren zijn ver nieuwd, nieuwe elektra bedrading, Achter woning mogelijkheid bebouwing (bedrijfshal) van ca. 10x12 m. Karakteristieke woning voor wie hoge eisen stelt aan moderne gemak ken en comfort Beslist een kijkje van binnen waard. Aanvaarding: in overleg (kan snel) Vraagprijs: 789.000,= k.k. ONROEREND GOED HYPOTHEKEN VERZEKERINGEN

Soester Courant | 2001 | | pagina 9