Deelen Makelaars M Een publicatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken, verzekeringen JL izsn Verrips Makelaardij o .g. Verrips Makelaardij o.g. WOENSDAG 6 JUNI 2001 SOESTER COURANT PAGINA 18 Soesterbergsestraat 43, Soest PU] \WWmJTelefoon: 035 - 601 53 60nvm www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl Smit-Hol Molenbeek wijst u de weg naar het huis van uw dromen. te KOOP Rubenslaan Op de eerste woonlaag gelegen 2- (v/h 4) kamerappartement met berging in de onder bouw. Ind.: entree, hal, woonkamer met laminaat, royale slaapkamer met schuifpui naar balkon Izw). Ruime keuken, doucheka mer en toilet. Servicekosten circa f 410.- per Oplevering in overleg. uur 'dagprijs f. 279.000,- k.k. Weegbreestraat) NIEUW IN VERKOOP Moderne goed onderhouden MIDDENWO NING met berging in de zonnige achtertuin (2W). Inh. ca. 280m3. Ind.: entree, hal, m.k., toilet, tuingerichte woonk. en ruime open keuken met div. inbouwaoo. Beg. grond v.v. laminaatvloer. Verd.: 3 slaapk., badk. met ligbad en toilet. Royale bergzolder, bereikbaar middels vlizotrap. Vraagprijs: f. 455.000,- NIEUW IN VERKOOP In een rustige woonwijk gelegen royalé VE-IN WONING (1970) met vrij uitzicht aan' voor- en achterzijde. Perceelsopp. 136rrta, inh. ca. 400m3. Ind.: hal, inpandige garage en; tuinkamer v.v. plavuizen vloer. Ie verd.: overloop, toilet, royale woonkamer met schuifpui naar balkon, open keuken met 2e balkon. 2e Verd.: 3 slaapkamers en een bad- Jtamer met 2e toilet, douche en aansl. voor Goed onderhouden middenwoning (1990) met vrijstaande houten schuur en besloten. |j tuin. Perceelsopp- 120m2, inh. ca. 340m3. Ind.: hal, toilet, royale uitgebouwde woonk. met parketvloer en opensl. deuren naar de tuin, moderne open keuken v.v. div. in- bouwapp. 1S Verd.: overloop, moderne badk. -met douche en 2g-toilet. 3 sfaapk. Vaste trap naar zolderverd. met moo. tot extra kamer, ipriis: f. 465.000.- k.k. Kuipers Rietberghof Op een rustige lokatie in kindvr. woonwmc gelegen ruime MIDDENWONING (1975) met besloten tuin. Perceelopp. 146m2, inh. ca 350m3. Ind.: entree, toilet, tuingerichte woonk. met parketvloer en open keuken met - houten vloer. 1e verd.: overloop, 3 slaapk., /royale badk. met wastafel, 2e toilet en Hgbadfc/' /douche. Zolderverd.: vaste trap naar voorzol der met c.v. combi-ketel, aansl. voor wasm., aeroruimte en 2olderk. met dakraam. SOESTERBERG Oude Tempellaan) Zeer goed onderhouden 2-kamerapp. (v.h.31 op de 5g verd., met balkons, lift en berging in de onderbouw. Ind.: gemeens, entree met intercom, lift, entree, hal, bergkast, toilet badk. met ligbad, ruime (vernieuwde; keu- ken, royale woon/eetk., slaapk. met balkon (Z). Serv.kosten f250,- p/m (incl. voorschot ^Stookkosten) aagprns: f. 289.000.- k.k B MIDDENWONING met berging en tuin. Ind: entree.hal,toilet,tuingerichte wo open keuken voorzien van inbouwapi De gehele parterre is voorzien van r vloerverwarming. Verd.: overloop, 2 c 1 kleine slaapk., zeer luxe badk. met douche- :cabine, wastafelmeubel en toilet. Vaste trap naar voorzolder, grote .4* slaapkamer. Gareel) SOEST Van Hamelstraat) Op goede lokatie gelegen hoekwoning mèfVï inpandige berging (bouwjaar 1974) op 211m2 grond. De woning heeft een zonnige tuin op het zuidwesten. Ind.: entree.toilet, t- vormige woonk. met openslaande deur naar dé tuin, keuken aan de voorzijde. 1a verd.: overloop, 2 slaapk., badk. met ligbad,tollet. 2* verdvaste trap naar zolder, voorzolder, -slaapk. Valeriaanstraat) SOEST Hofstedering) In de wijk Boerenstreek gelegen biizonqi ruime middenwoning met berging en fraai aangelegde tuin. Ind.: entree, toilet, woonka mer v.v. plavuizen, moderne open keuken. Verd.: ■j? slaapk. voorheen 3), badkamer met Kdouche en toilet en wastafelmeubel. Zolder- a'rd./.rnog. voor 3 slaapkamers. Amnêstylaan) SOEST Weteringpad I Op goede lokatie en in de nabijheid van u valswegen gelegen 2 aaneengeschakelde BEDRIJFSUNITS met navolgende speciflcé- ties: bedrijfsvloeropp. 195m2, entresol 50m2, kantoorvloeropp. 75m;, 2 overheai deuren. ■■Vraagprijs: f. 895.000,- iel. btw/geen overdrachtsbelasting. Ook 's zaterdags geopend: van 9.30 -13.00 uur. Soest Prins Hendriklaan Rustig en aantrekkelijk gelegen goed onderhouden driekamer hoekap- partement in servicecomplex "Hoog Soestdijk". Nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree, hal, dichte keuken, werkkamer, badkamer met doucheca bine, wastafel en aansluiting wasma chine en droger, separaat toilet, woon kamer van circa 25 m2 met aansluitend slaapkamer en loggia. Servicekosten bedragen voor 1 persoon 4.328,- per 3 maanden en voor 2 personen 5.030,- per 3 maanden (inclusief warme maaltijden). Aanvaarding in overleg. Koopsom f 110.000,- k.k. Soest Rubenslaan Op de vierde -tevens bovenste woonlaag gelegen driekamer- (voorheen vier) appartement met afzonderlijke berging in de on derbouw. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met schuifpui naar bal kon op het zuidwesten, keuken, bij keuken, slaapkamer, studeerkamer, badkamer met douche en vaste was tafel. Servicekosten 353,- per maand inclusief voorschot c.v. en erfpacht. Aanvaarding in overleg. Soesterberg- Gemini Aan de rand van het dorp ligt deze hoekwoning met carport en schuur Indeling: entree, gang, toilet met meubel, was kamer, royale woonkamer op zuid, open keuken met inbouwapparatuur Verdieping: 2 grote slaapkamers en luxe badkamer met ligbad, 2e toilet en badkamermeubel Het huis mag gezien worden 465.000,- k.k. €211.007,80 Duidelijk en dynamisch- Smit - Hol Molenbeek Soest Burgemeester Grothestraat 32 Telefoon 035 - 601 13 04 soest@holenmolenbeek.nl UTRECHT BILTHOVEN DE MEERN SOEST VIANEN ZEIST I www.holenmolenbeek.nl nvaï.iid Smit-Hol Molenbeek Woning- en Assurantiemakelaars Anna Paulownalaan Koopsom f 265.000,- k.k. Rubenslaan Op de tweede woonlaag gelegen drie- (voorheen vier-)kamerapparte- ment met balkon (vrij uitzicht) en berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal met laminaatvloer, bad kamer met douche en wastafel, ruime woonkamer met laminaatvloer en deur naar balkon, 2 slaapkamers, moderne keuken met inbouwappara tuur en bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger. Het apparte ment is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing en uitstekend onderhouden. Servicekosten bedragen fl. 410,— per maand inclusief voor schot c.v. en erfpacht. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs fl. 275.000,- k.k. Soest De Akkeren Op de zesde -tevens bovenste- woon laag gelegen zeer aantrekkelijk drie kamerappartement (voorheen vier kamers) met vrij uitzicht en een balkon op het zuidoosten. Berging in de on derbouw. Indeling: entree, hal, ruime woonka mer annex eetkamer, dichte keuken, gang, toilet, twee slaapkamers, badka mer met douche. Verkeert in goede staat van onderhoud. De servicekosten bedragen 325,- per maand inclusief voorschot c.v. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 319.000,- k.k. Soest Binnenhof Rustig met aan voorzijde vrij uitzicht gelegen moderne middenwoning met schuur en een vrije besloten tuin. Bouwjaar 1998. Geschikt voor 1 of 2 personen. Indeling: entree, toilet, woonkamer met openslaande deuren naar tuin, halfopen keuken met inbouwapparatuur. Verdieping: overloop, slaapkamer, werkruimte, stook- en wasruimte, badkamer met douche, wastafel en toilet. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïso leerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs fl. 389.000,- k.k. Soest Irenelaan Op uitstekende locatie in Soestdijk ge legen middenwoning met zeer roya le tuin en vrijstaande schuur. Indeling: entree, hal, trapkast, toilet, lichte woonkamer met open haard, halfopen keuken. Verdieping: over loop, bergkast, 3 slaapkamers w.v. 1 met vaste wastafel, badkamer met douche, vaste trap naar ruime zolder die naar eigen inzicht ingedeeld kan worden tot twee slaapkamers. Voor zien van gas c.v. ('92). De vrije diepe tuin (25 meter) ligt op het zuidoosten en heeft een achterom. De woning ligt op loopafstand van winkels, o.v. en len. Onder voorbehoud van gunning verkoper. Aanvaarding in overleg. scho- Koopsom f 495.000,- k.k. Soest Beukenlaan Aan doorgaande weg gelegen half- vrijstaand woonhuis met carport en een flinke fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Totale oppervlakte 418 m2. Indeling: vestibule, gang, toilet, woonkamer met parketvloer en open haard, moderne inbouwkeuken, multi functionele ruimte van ca. 40 m2. Ver dieping: overloop, drie slaapkamers, ruime badkamer met ligbad, douche en toilet, vaste trap naar zolder met kamer en bergruimte. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 648.000,- k.k. www.vernpsrii M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl beglazing. Aanvaarding in overleg. Rustig -nabij winkels en openbaar ver voer- gelegen markant vrijstaand woonhuis omsloten door een vrije besloten tuin. Bouwjaar 1924. Opper vlakte 266 m2. Indeling: vestibule, hal, ruime woon kamer met erkers, keuken met in bouwapparatuur, bijkeuken, provisie kelder, toilet. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer met lig bad, douche en toilet, vaste trap naar zolder met kamer en veel bergruimte. Voorzien van gas c.v. en dubbele Koopsom f 795.000,- k.k. Soest Eikenlaan Nabij winkels, openbaar vervoer en bossen gelegen charmant vrijstaand woonhuis met garage (voorzien van c.v.) en een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Perceelopp. 514 m2. Indeling: entree, hal, toilet, eetkeu- ken van 25 m2 met inbouwappara tuur en vloerverwarming, provisiekel der, ruime woonkamer ca. 40 m2 met open haard, erker en serre met open slaande deuren naar terras. Verdieping: 2 slaapkamers, badka mer met ligbad/douche, toilet en dubbele wastafel. Vlizotrap naar bergzolder met dakraam. De woning is optimaal geïsoleerd en voorzien van V.R. ketel (1999). Achter de woning bevindt zich een gastenverblijf voorzien van c.v. en warm/koud water. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 875.000,- k.k. Soest Kerkpad Zuidzijde Op een uitstekende locatie gelegen karakteristiek uitgebouwd halfvrij- staand woonhuis met schuur en een fraai aangelegde tuin met vrije ligging -vijverpartij- op het westen. Bouwjaar 1936. Indeling: entree, gang, toilet, provi siekelder, ruime L-vormige woonka mer ca. 42 m2 met parketvloer, moder ne keuken met inbouwapparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, badkamer met ligbad en wasta fel. Vaste trap naar zolder waar nog een kamer mogelijk is. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 925.000,- k.k. Soest Driehoeksweg Centraal in Soest-Zuid gelegen ka rakteristiek vrijstaand woonhuis met garage omsloten door een fraai aangelegde tuin. Totale oppervlakte 670 m2. Bouwjaar 1930. Indeling: entree, hal, toilet, provisiekelder, studeerkamer, woonkamer met ser re ca. 42 m2, open keuken, bijkeu ken. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, vaste trap naar zolder met twee kamers en bergruimte. Voor zien van gas c.v. NIEUW IN DE VERKOOP Vraagprijs f 1.100.000,- k.k. Soest Waldeck Pyrmontlaan www.ve rnp^ni M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Op een aantrekkelijke en rustige loca tie gelegen karakteristiek vrijstaand woonhuis met garage en carport en een vrije besloten achtertuin. Bouw jaar 1931. Oppervlakte 365 m2. Inhoud 500 m3. Indeling: vestibule, hal, provisiekel der, toilet, ruime woonkamer met par ketvloer, open haard en serre totaal ca. 50 m2, dichte woonkeuken. Ver dieping: twee ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toi let, vaste trap naar zolder met twee kamers. Voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 1.250.000,- k.k.

Soester Courant | 2001 | | pagina 18