MUdmor OPRUIING NU GROTE KORTINGEN 'Musiceren op hoogste niveau' JU KNIJN neemt Cabrio mee op muzikale rondreis door Ierland W#RTMANN ardij! 1 CULTUUR WELZUNÏ Loterij 't Vaarderhoogt: 1875 piek voor weeshuis ^LlCf/V' Huisbezoek 75-plussers gaat onverminderd voort Tentoonstelling taalstage bij ROC De Amerlanden Ook Soest ondertekent convenant jeugdbeleid Leden GOS staan klaar om Gossenburcht te betreden Geld van Waterschap voor rioolwaterzuivering Soest Desmond Tutuschool mag groene kaarten verzilveren aru6h0CK I pagina 6 HUUR: iakelaardij.nl WOENSDAG 27 JUNI 2001 SOESTER COURANT Midzomernachtconcert Cabrio in romantische sfeer PAGINA 7 15.00 uur BILTHOVEN DE KWINKELIER 3e Bilthovense midzomerjaarmarkt Creatief ambachten Ruim 1200 mensen doen mee Nieuwe cursussen en open dag op 3 juli Collectanten voor Wilhelminafonds Meesterverteller keert zondag 1 juli terug Vakantieopvang tienercentrum op een deel van onze zomercollectie. Burg. Grothestraat 7 3761 CJ Soestdijk Laanstraat 65 3743 BB Baarn Jive for your live Een tijd voor dronken paarden 1»! Secretariaat: I m2 op 850 m2 ■straat te Soest -bos). stemming maat- ri en is bijzonder ;sgebouw, etc. Smeeing koop o.g. eg 8 est '1 25 57 igonroerendgoed.nl irenbrochure die iwerpers zet, biedt grediënten voor I Bel voor een itie 035-6016251. I opstallen, op ngeving te Soestdijk. Op :ion en de gezellige kern alassortiment aantreft. i mogelijkheid tot het bou- Douwvlek 12 x 12 m.) met ouwd in de jaren '70, be rt» (inhoud ca. 600 m3) en .{•Til irvol, vrijstaand rging. Vanaf de beschutte 3 zonnige achtertuin (z.w.- I. ner, luxe open keuken met a.s. wasmachine en dro- bergkast, 2 slaapkamers, e wastafel en 2e toilet. 2e it mogelijkheid voor kamer, i perfect onderhouden. In- joppervlak 445 m2. lartement (bouw- biedt u een riant imer (voormalig 3-kamer) verdieping en heeft maar 100 m2. Het appartementen- ideling: entree, toilet, zeer i vloer en deur naar balkon inbouwapparatuur, ruime egang tot 2e balkon (zuid- eigentijdse badkamer met .et appartement met berging ilig appartementencomplex :entrum van Soest-Zuid, op tion. De servicekosten be- In een romantische sfeer heb ben de Holland Wind Players en de violist Valentin Zhuk 150 muziekliefhebbers een on vergetelijke nacht bezorgd. Het midzomernachtconcert in Ca brio was een extraatje, omdat de gelijknamige Stichting on langs de Cultuurprijs 2000 kreeg uitgereikt. Natuurlijk moesten de belangstel lenden entree betalen, maar dat het optreden kon plaatsvinden, was te danken aan onder meer deze prijs en een handvol spon sors. De sfeervolle verlichting bood, in combinatie met de na tuurlijke uitstraling van het theater, een prachtig decor, maar het was natuurlijk vooral de muziek waar om het ging. n woning aan de ;elweide. De tuin is gelegen volgt: Begane grond: ha) ïverdieping. Tuinkamer, ga- in de woning met a.s. voor g: woonkamer met houten <on. Open moderne keuken combi-magnetron, afwas- oilet/fontein en provisiekast funkers ca. 1997). Tweede amers, in 2000 vernieuwde istafelmeubel en handdoek- ;eelsoppervlakte 140 m2. -17.30 uur elaardij.nl ol jasje: deze half- neemt u mee terug in irote dakoverstekken en erkers luut een turn-key woning! Ind.: londend aan de achterzijde in ren naar de tuin. Luxe Allmilmö laskookplaat, afzuigkap, afwas- Ikast. Ook vanuit de keuken is en voorzien van sierbestrating, toilet, meterkast. Verdieping: (ca. 16 m2) en 2e slaapkamer slaapkamer aan de achterzijde afgewerkt met hoogwaardige jchecabine, wastafel, 2e toilet aar 2e verdieping met opst. cv- i droger. Velux dakraam in het jyale kamer. De garage (ca. 24 e deur. Inhoud woning ca. 445 VAN WEEDESTRAAT 61 SOEST 0356012424 De actie van 't Vaarderhoogt ten bate van het weeshuis Tri- chy in Zuid-India heeft 1875 gulden opgeleverd. Dit bedrag was het gevolg van de verkoop van loten, de twaalf diner cheques voor de winnaars wa ren beschikbaar gesteld door zeven sponsors. De opbrengst van de loterij 'U een kans - zij een kans' kon op die manier worden overgemaakt naar het weeshuis. Negen Soesters en drie mensen van buiten de ge meente vielen in het weekeinde in de prijzen tijdens de Oosterse da gen bij het tuincentrum aan de Dorresteinweg. Ze krijgen elk een dinerbon ter waarde van 150 gul den. De cheque zal hen worden opgestuurd. De Soester winnaars zijn A. de Raadt, J. Plakke, E.M.J. Krijger, K. Blijleven, N. Strumpel, G.J. van Zal, familie Zoelen, J. Schrijver- Isegen en Rogier Schut. De Oosterse dagen bij 't Vaarder hoogt waren overigens een groot succes, zelfs het weer leek zich te hebben aangepast aan het thema van de tweedaagse activiteit. op zaterdag 30 juni van 10.00 tot 17.00 ANTIEK CURIOSA BOEKEN met jazz en dixieland muziek en kinderspeelterrein standhouders aanmelden bij: Ben van Essen 030-2282331 of 0622480192 Bijna sprookjesachtige taferelen tijdens het Midzomernachtconcert. Foto: Herman van Dam Onder leiding van dirigent Jeroen Weierink begonnen de Holland Wind Players, bestaande uit alle maal musici van gerenommeerde orkesten, met de Nocturne van F. Mendelssohn, een compositie die niet is weg te denken tijdens de midzomernacht. Daarna trad het ensemble op met Zhuk die een bewerking had ge maakt van Romance, één van de bekendste werken van Dvorak. Het fijnzinnige spel van de Russi sche violist, die in Nederland woont, was een lust voor het oor, maar op de locatie aan de Soester- bergsestraat ook voor het oog. 'Dit was musiceren op het hoogste ni veau', aldus één van de mensen uit het publiek. Met de Slavische dans, eveneens van Dvorak, werd het gedeelte voor de pauze afgesloten. De Se renade op. 44 werd met de vier verschillende delen zeer spranke lend en muzikaal gespeeld. Het goed op elkaar afgestemde ensem ble kreeg dan ook veel bijval van het publiek, waarna nog twee toe giften volgden uit de opera Car- men van Bizet. Het huisbezoekproject 'Wij zoeken u op' voor mensen van 75 jaar en ouder wordt onverminderd voortgezet. Zelfstandig wonende oude ren die een bezoek van een vrijwilliger op prijs stellen, kunnen de verspreide ant woordkaart invullen en re tourneren. Wie er geen meer heeft, kan zich telefonisch aanmelden, 38 6023681. Het huisbezoekproject is een initiatief van Vereenzaming Ouderen Soest (VOS) en de Werkgroep Senioren Voorlich ting (WSV). Tijdens de bezoe ken brengen vrijwilligers de 75- plussers uit Soest en Soester- berg op de hoogte van de mo gelijkheden van bijvoorbeeld welzijnswerk, subsidie en kwijt schelding. Ook helpen de vrij willigers desgewenst bij het op stellen van aanvragen en dat deze op de juiste plek terecht komen. Verder roepen de medewerkers waar nodig de hulp in van De Zonnebloem, Het Rode Kruis, de Stichting Thuiszorg Eem- land of andere instellingen, wordt verteld waar men zich kan melden voor tuinonder houd of warme maaltijden, kortom voor alle vormen van hulp weten de vrijwilligers raad. Ook hebben veel ouderen via het huisbezoekproject kennisge maakt met het seniorenrestau rant. Dit is gevestigd in Molen schot aan het Dalplein. Oude ren kunnen er een aantal dagen per week tussen de middag ge zamenlijk de maaltijd nuttigen. Alle inwoners van 75 jaar en ouder, die zelfstandig wonen, zijn inmiddels aangeschreven en hebben een antwoordkaart ont vangen. Er werden 2876 brie ven verstuurd en er kwamen 1207 reacties binnen van men sen die graag bezocht zouden worden. De antwoordkaart kan nog steeds worden ingezonden, maar een telefoontje naar de VOS volstaat ook. Projectleiders van de huisbe zoeken zijn Margöt Bultink (VOS) en Gerard ten Hulscher (WSV). Beide projecten maken onderdeel uit van de Stichting Welzijn Ouderen Soest (SWOS). Een aantal cursisten van ROC De Amerlanden is het afgelo pen cursusjaar op stage ge weest en dinsdag 3 juli vertel len ze erover en laten ze in een tentoonstelling er iets over zien. Volgens het ROC zijn de cursisten zelfverzekerder ge worden door hun praktijkerva ring. De stagiaires werkten bij onder andere een peuterspeelzaal, de bi bliotheek, het kinderparadijs en bedrijven. De meesten deden dit met veel enthousiasme. De ten toonstelling begint om 10:30 uur en duurt tot 12:00 uur. De locatie is het Orlandogebouw aan de Di Lassostraat. Het nieuwe cursusprogramma van ROC De Amerlanden is uit. De cursussen zijn vooral bedoeld voor volwassenen met weinig of geen vooropleiding, ook is er een cursus voor moeilijk lerenden en geeft het ROC speciale cursussen voor an derstaligen. De meeste duren een schooljaar, maar tijdens de vakan ties van de basisscholen zijn er geen lessen. Een greep uit het aanbod: Neder lands op maandagavond (7.5 gul den); kennismaken met de compu ter op dinsdagmiddag (75 gulden); Nederlands en kennismaken met de computer op donderdagmorgen (75 gulden); Engels 1, 2 en 3 op donderdagmiddag of woensdag avond (75 gulden); Nederlands en andere cursussen voor anderstali gen, 2 tot 5 keer per week (75 tot 150 gulden). De kosten zijn exclu sief het cursusmateriaal. De cur sussen beginnen in de week van 10 september. Wie zich een duidelijk beeld wil scheppen van het cursusaanbod doet er goed aan dinsdag 3 juli naar het Orlandogebouw te ko men. Het ROC houdt dan van 14:00 tot 16:00 en van 19:00 tot 21:00 uur open dag aan de Di Lassostraat 65. Tijdens de open dag kan men zich inschrijven, maar dat kan ook tijdens kantooruren, 88 6038090. Het kantoor van het ROC is tijdens de schoolvakantie gesloten. GEVRAAGD VASTE BEZORGERS in Soest voor de SOESTEKÖOOURAIUT Aanmelden: tel. 6014152 In de week van 3 tot en met 7 september houdt de Neder landse Kankerbestrijding de jaarlijkse collecte. Voor Soest zoekt het Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) nog vrijwilligers die een paar uurtjes de straat op willen gaan om huis aan huis te collecteren. In verband met de uitbreiding van het aantal wij ken zijn ook wijkhoofden no- dig. Menseii die een steentje willen bijdragen, kunnen contact op nemen met Marion Bloemen dal-Stolwijk, 886024646. GEVRAAGD VASTE BEZORGERS in Soest voor de SOESTERicOURANT Aanmelden: tel. 6014152 Soest is een van de twaalf ge meenten die samen met de pro vincie Utrecht een convenant heeft ondertekend om een be tere samenhang tussen jeugd zorg en jeugdbeleid te realise ren. De handtekeningen wer den vanmiddag gezet in Zeist. Het preventief jeugdbeleid behoort tot de verantwoordelijkheid van de gemeenten en de jeugdzorg tot die van de provincie. De insteek van de provincie is dat de cliënt naad loos moet kunnen overgaan van gemeentelijke naar provinciale zorg. Betere samenwerking kan ertoe leiden dat instanties, zoals Bureau Jeugdzorg en het algemeen maatschappelijk werk, eerder kun nen worden ingeschakeld. Op ge meentelijk niveau moeten politie, scholen en instellingen een net werk vormen, zodat problemen bij jongeren eerder gesignaleerd kun nen worden. Sinds 1999 wordt getracht het lo kale jeugdbeleid en de provinciale jeugdzorg beter op elkaar af te stemmen. De stand van zaken wat betreft jeugdbeleid en jeugdzorg zijn per gemeente in kaart gebracht en resulteerden in afspraken met elke afzonderlijke gemeente. Deze afspraken zijn vastgelegd in het convenant. Nog een week of twee en dan kunnen de woningen van Gos senburcht eindelijk betrokken worden. Zeven jaren zijn dan gepasseerd sinds deze woon groep voor ouderen voor het eerst ter sprake kwam. Het nieuwe complex staat aan de Wilgenblik, zeg maar achter de AH-supermarkt. Het bestaat uit zeven koop- en acht huurwonin gen. Aanvankelijk was het de be doeling dat er louter huurwonin gen zouden komen, maar dit bleek financieel niet haalbaar. Het ge volg was dat er ook koopwoningen in betrokken moesten worden en dus was het de vraag of leden van Groepswonen Ouderen Soest (GOS) daar belangstelling voor hadden. Het betekende een extra vertraging van het proces, maar nu is de Gossenburcht klaar voor ge bruik. Behalve de zeven drie- en acht vierkamerwoningen is er op de bovenste verdieping de Ridder zaal. Dit is de gemeenschappelijke ruimte met aangrenzend dakterras, waar de bewoners kunnen uitrus ten, vergaderen, koffiedrinken en/ of een spelletje doen. De GOS had niet verwacht dat er zoveel tijd en energie ingestoken moest worden om haar tweede woonproject van de grond te krij gen. Begin jaren negentig werd Koningsdael in Klein Engendaal geopend. Toentertijd stelde de ge meente dat de GOS niet moest re kenen op een tweede woongroep, omdat bij nieuwbouw van huur- en goedkope koopwoningen iedereen dezelfde kansen op toewijzing moet hebben. Bij de twee woon projecten van de GOS komen al leen leden tussen de 55 en 70 jaar in aanmerking. Uiteindelijk stem de de gemeenteraad toch in met de Gossenburcht. Wie belangstelling heeft voor een van de woongroepen, kan contact opnemen met Koningsdael (88 6029164of Gossenburcht 6014452). Het Waterschap Vallei Eem heeft 260 duizend gulden uit getrokken voor het verbeteren van rioolwaterzuiveringen in Soest, Woudenberg en Veen- endaal. Voor Soest wordt ana- lyseapparatuur aangeschaft, waarmee het proces nog beter kan worden gestuurd. In zeven van de negen rioolwater zuiveringen was dergelijke appara tuur reeds geïnstalleerd. Het riool water wordt schoongemaakt met behulp van bacteriën. Het duurt enkele dagen voordat het afvalwa ter de installatie heeft doorlopen. In het deel, waarin de bacteriën het water zuiveren, dienen de om standigheden zo optimaal mogelijk te zijn. In juli hervat het Waterschap de controles bij agrarische bedrijven. Deze bezoeken waren in verband met het MKZ-virus stilgelegd. De komende twee jaar worden alle agrarische bedrijven bezocht. Ge keken wordt of ze voldoen aan de regels uit het Lozingenbesluit open teelt en veehouderij. Met het on derhoud van waterlopen is het wa terschap al eerder begonnen. De inspecteurs van het Waterschap le ven tijdens de controles de voorge schreven hygiënemaatregelen om de verspreiding van ziektes te voorkomen, strikt na. <0. 1 De theaterfolkgroep KNIJN, een zesmansformatie uit Ierland: zater dag 30 juni om 20:00 uur in Cabrio. Peter van der Linden: zondag 1 juli om 14:30 uur In Cabrio. De populaire Ierse theaterfolk groep KNIJN komt zaterdag 30 juni naar Soest voor een op treden in openluchttheater Ca brio. Deze groep in levende lij ve meemaken, is volgens inge wijden 'een driedimensionaal avontuur'. 'Om te zien zijn ze zelfs voor do vemansoren leuk, bij het horen zing je hun Ierse liefdesballades zienderogen blindelings mee, om te beleven waan je je door hun be zongen zeemanstragieken op een zinkend schip, aldus het persbe richt, waarin eraan wordt toege voegd dat iedereen het overleeft. Knijn staat garant voor een mix van lokale onbevangen puurheid en geprogrammeerde gladheid. Het publiek wordt in alle toonaar den meegenomen op een muzika le reis door Ierland en ver daarbui ten. Het ene moment zit men in de prille liefde van een stel uit Ban- try Bay, drie minuten later is de toeschouwer getuige van een schipbreuk met driehonderd dren kelingen ergens op de Ierse zee, die a capella wordt uitgebeeld. Emoties, ontgoocheling, blijd schap, de dood en het leven, vis sers op Fiddlers Green, variatie in een bijzonder muzikaal en meesle pend jasje gestoken door KNIJN dat - om de overvloedige span ning enigszins af te romen - een pauze tussen de twee helften zal inlassen. Sponsor van het concert is Van Breukelen groep A.A. van Breukelen en ZN bv, It's Adam Meubels op maat. Het concert van KNIJN begint za terdag om 20:00 uur. Entree: 12,50 gulden (kinderen 10,00); parkeren kan op het tegenoverlig gende voormalige Zonnegloren- terrein. Meesterverteller Ai eerder was hij te zien en te ho ren in Cabrio, Peter van der Lin den, meesterverteller pur sang. In onze cultuur bestaan nog maar weinig verhalenvertellers, Peter van der Linden is één van hen. Als geen ander weet hij een magische sfeer op te roepen, zeker weten dat dit in het openluchttheater in de Soester bossen een extra dimensie krijgt. Verhalen en sprookjes zijn bedoeld om door een verteller verteld te worden. Vertellen maakt iets in mensen wakker. Door met elkaar naar een verhaal te luisteren, con centreer je je op een wereld die we eigenlijk vergeten zijn. Verhalen brengen ons weer binnen de kos mische eenheid die er ooit was. Dat gebeurt des te sterker als ze worden verteld. Als Peter van der Linden vertelt, praat zijn hele lijf mee. Op zondag 1 juli treedt hij om 14:30 uur op in Cabrio. Entree: 12,50 gulden (kinderen 10,00); Bij slecht weer wordt uitgeweken naar Artishock aan de Steenhoffstraat. Voor zowel het concert van KNIJN ais het optreden van Peter van der Linden zijn kaarten in de voorverkoop verkrijgbaar bij de VW aan de Steenhoffstraat en boekhandel Madelein aan de Rademakerstraat in Soesterberg. Tienercentrum X-change biedt tij dens de zomervakantie de moge lijkheid om tieners tussen de 10 en 16 jaar op te vangen binnen haar centrum aan de Molenstraat. Het gaat om de periodes 16-27 juli en 13-24 augustus. In de twee tussen liggende weken is het tienercen trum gesloten. Tijdens de vermelde vakantiewe ken is het tienercentrum op door deweekse dagen geopend van 12:00 tot 17:30 uur. ©6017615. Iedereen in de buurt heeft er op de één of andere manier wel aan meegewerkt of-geholpen, het project 'Opruimbende' De Engh. Dinsdag 3 juli kunnen leerlingen van de Desmond Tutuschool hun inzet verzilve ren voor sport- en spelmateria len voor hun school. De afgelopen zes maanden trok ken de basisscholieren regelmatig de wijk in om de buurt schoon te maken. In ruil daarvoor kregen ze zogenoemde groene kaarten en die kunnen ze volgende week inruilen voor de genoemde voorzieningen. Voorafgaande aan de schoon maakacties kregen de verschillen de groepen van de Desmond Tu tuschool een les milieu educatie op De Kwekerij aan de Molenstraat. Slakken, mossen, insecten, bloe men en andere dieren of planten kwamen daarbij aan de orde. Tij dens het schoonmaken van de wijk werden de gekste voorwerpen apart gehouden. Deze zijn nu te zien in de tentoonstellingskast van De Kwekerij. Het project stond in het teken van Wijkbeheer De Engh en is een sa menwerkingsverband tussen ge meente, Desmond Ibtuschool, woningcorporatie Achtgoed, Stich ting Balans en buurtbewoners. EXCLUSIEVE DAMES- EN HERENMODE Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 I Zaterdag 30 juni: Hoewel het idee voor de band al veel ouder was, is Jive for your life pas opgericht in december 1999. Zanger gitarist Donny Benjaminsz en contrabassist Jean-Paul Harre man kenden elkaar al een tijdje van de Jamsessies in de legendari sche Jazzclub Porgy&Bess in Ter- neuzen en hadden al samen in bandjes gezeten. Drummer Friso van Wijck komt eigenlijk uit de metal, maar was op onverklaarbare wijze in de jazz terecht gekomen en dan is de stap naar de Blues, Swing en Rockabilly van Jive for your live niet zo groot meer. Binnen een maand na de eerste repetitie volgde het eerste optre den. Sindsdien speelt de band re gelmatig op festivals en (zoals het hoort) in donkere cafés, met als hoogtepunt het voorprogramma van the Paladins. Het repertoire bestaat uit de drie stijlen die de heren het beste beheersen: Blues, Swing Rockabilly. De grote voorbeelden liggen voor de hand: The Paladins, Junior Watson en Ronny Dawson. Verder voelt de band zich erg verweven met de Antwerpse blues scène. Jive for your life is een band die eraan komt, ieder optreden beter dan de vorige, steeds beter reper toire en steeds meer optredens. Aanvang 22:00 uur; entree 15,00; deur open 21:30 uur; deur dicht 23:30 uur of eerder als het vol is; Voorverkoop van 15:00-16:00 uur. Maandag 2 juli: Winter in Iraans Koerdistan. Smokkelaars die de grens over wil len, dienen hun muilezels straffe hoeveelheden alcohol toe om hen ongevoelig te maken voor de kou de. Omdat deze kou zich het bes te laat verbeelden in een be sneeuwd landschap moest regis seur Bahman Ghobadi twee sneeuwloze winters voorbij laten gaan voordat hij zijn film kon draaien. Hoog in de bergen, vlakbij de grens met Irak, proberen vijf broers en zussen te overleven. Hun moe der is in het kraambed overleden. Als hun vader tijdens een smok- kelexpeditie op een mijn loopt, staan de kinderen er geheel alleen voor. De oudste zoon Ayoub, die amper 13 jaar oud is, neemt de lei ding op zich. Hij zorgt dat de vier anderen te eten hebben, en ont fermt zich over zijn ernstig zieke broertje, Madi. Als hij te horen krijgt dat Madi nog maar een maand te leven heeft en dat alleen een operatie hem kan helpen, be sluit Ayoub om zijn vaders voet spoor te volgen. Hij gaat op ge vaarlijke smokkeltochten om extra geld te verdienen, maar haalt nau welijks genoeg binnen 'om zijn fa milie te voeden. Uit pure nood zaak besluit zijn zus Rojin te trou wen met een Irakees zodat diens familie de operatie van Madi kan betalen. De familie scheept Ayoub uiteindelijk af met een ezel en daarmee trekt hij door de be sneeuwde bergen, terwijl zijn broer allengs zieker in de zadeltas hangt. Zijn doel is om het dier verkopen en met dat geld de ziekenhuisop name voor Madi mogelijk te ma ken. Met afstandelijke, doch verre van gevoelloze blik laat Ghobadi de harde wereld zien waarin de wees kinderen opgroeien. Als schril contrast met de koude en erbar melijke omstandigheden toont hij de liefde van de broers en zusjes voor elkaar, de zorgzaamheid waarmee ze elkaar omringen, de zachte kussen op een koude wang. Aanvang 20:30 uur; entree 10,00 (cjp/65+ 7,00); reserveren: van maandag t/m vrijdag 9:00-13:00 uur, 886019577. Piet Floor en Nicolette Versloot - Makelaars/Taxateurs O.G. Van Weedestraat 3 - Soest - Telefoon (0351 6016 824 wwwdevtijtmakelaardij.nl - devtijtmakelaardij@hetnet De Soester Kring I J? Albert Cuvplaan 136 Tel. 035-601700 Woensdag 4 juli gaat de Soester Kring op bezoek bij landschap sparken Hoog Beek en Royen, Pa- via en Molenbos in Zeist. Hier krijgen de deelnemers een rondlei ding door medewerkers van het Gilde Zeist. De parken gelden als een oase van rust. De start is om 9:30 uur bij de VW, Slotlaan 20 te Zeist. Na afloop is er thee of koffie. Het vervoer gaat per eigen auto (niet-rijders liften mee). Er wordt om 8:45 uur verzameld op de parkeerplaats aan de Pieter de Hooglaan. De kosten van de ex cursie bedragen 7,50 gulden per persoon. Bij slecht weer, kan men bellen naar 88 6017001 om te vra gen of de excursie doorgaat.

Soester Courant | 2001 | | pagina 7