Pim Altenaar na 48 jaar met zus uit Australië herenigd Verdwenen Soest hervonden Soest 50 jaar geleden) 'Altijd veel mensen over de vloer' RADIO 7 OP SOEST Twee buitenritten jarige WPE op zondag 8 juli Serenade voor Bep Verlaan <]\jelk v< Hulpver] SCHLKEXVNRVyinTRENmiSTAAmEVitmHX Nooit meer de weg kwijt met de BECKER TRAFFIC PRO nu voor WOENSDAG 4 JULI 2001 SOESTER COURANT Nieuwe uitgave 'Van Zoys Tot Soest' Familie speurt 67-jarige Soester op PAGINA 14 SCHRAVEMADE B.V. DuivenberichteJ SOCSTCRiCOURANT Echtpaar Van de Beek-Valkengoed 60 jaar getrouwd Lid van verdienste PVO 80 jaar VISSEN Vleeste vangst Gerrit Kasius 0800 - 0432 WOENSDAG I QUd-raadsli Hoe vindt U Soest? ^Mnerprogrammer Soest, Birlcstraat 91 Tel.: 035 60 110 60 Het Parket Atelier 24 uur per dag bereikbaar LAMINAAT PLANKENVLOEREN KURK MARMOFLOOR BAMBOEPARKET feKKEHD inclusief inbouw Het nieuwe nummer van 'Van Zoys tot Soest', de eerste uitgave van de 22l,c jaargang, is uit. Het opent met het vervolg van de ge schiedenis van het erf Grooteloo, de vorig jaar afgebrande boerderij aan de Olijkeweg, een bijdrage van Gerard Derks. Bestuurslid Juul v.d. Poll vestigt de aandacht op de Regionale Werk groep Klederdrachten. In het laat ste deel van de annalen van het St. Jozefgesticht, tegenwoordig beter bekend als museum Oud-Soest, geeft Joop Piekema de lezer een indruk van het leven in een derge lijk gebouw tijdens de oorlog. Wim Peters legt in een genealogische beschrijving de link tussen Soest- dijk en het dorpje Lage Mierde in Brabant, waar de bekende familie Dijkman(s) haar wortels blijkt te hebben liggen. 'Het huis aan de Kleine Melm' is ditmaal onder werp in de reeks Soester monu menten door Henk Gerth. Ten slotte vervolgt Marcel Vossestein zijn geschiedenis van Soester na tuurbeschermingsactiviteiten in de oorlogsjaren, waarin inmiddels het zevende deel aan de beurt is. 'Van Zoys tot Soest' verschijnt viermaal per jaar en is een uitga ve van de Historische Vereniging Soest. Een andere uitgave van deze vereniging is het in maart uit gekomen themanummer, waarin de ruimtelijke ontwikkeling van Soest in de afgèlopen eeuw uitvoe rig is vastgelegd. Daarvan zijn nog exemplaren verkrijgbaar bij Mu seum Oud Soest en de Soester boekhandels. Door lid te worden kan men de uitgaven ontvangen. De contribu tie van de Historische Vereniging bedraagt 40 gulden per jaar; opge ven kan bij het secretariaat, 88 6012769, of per e-mail: www.soest.nl/hvs 'Pim, je zus zoekt je.' Het tele foontje kwam zaterdags binnen bij Pim Altenaar, een dag later zat de 67-jarige Soester, voor het eerst sinds 48 jaar, weer naast zijn zus Wil. 'De enige overeenkomst waren de lichte ogen', aldus Altenaar die later dit jaar ook drie andere zussen hoopt te weerzien. Er gaat een lang en gecompliceerd aan vooraf. Wat Pim Altenaar be treft, hoeft dat niet in zijn geheel in tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest Telefoon 035 - 602 02 49 Vier jaar geleden probeerden Pim's zonen Wim, Dirk en Theo ter ge legenheid van het 40-jarig huwe lijksfeest de familie van hun vader op te sporen, maar de pogingen strandden. Zelf dacht Pim eigenlijk nooit meer aan zijn vertrokken moeder en zussen. Het idee, dat hij één van hen ooit nog zou ont moeten, kwam niet eens meer bij hem op. Hoewel hij en zijn vrouw regelmatig 'Spoorloos' keken, kwam nooit de behoefte om zelf iets op poten te zetten. In Australië werd vorig jaar wel een zoektocht op gang gezet. Kort voor haar overlijden vertelde de moeder haar dochters dat ze ei genlijk niet Peters, maar Van We gen heette. Met die naam gingen de zussen speuren, zonder dat er een televisieprogramma aan te pas kwam. Ook in Soest werd iedereen met de naam Van Wegen gebeld en zo kwamen ze terecht bij een mevrouw Rossenberg-Van Wegen. Die ging eens vragen in Honsber- gen, waar Gerrit van de Brink het bericht opving. 'Gerrit heeft vroe ger leem bij ons afgegraven en weet dat ik niet Peters, maar Al tenaar - de naam van mijn vader - heet. Hij belde me op.' de krant. Feit is dat hij zijn moe der en vier van zijn vijf zussen in 1953 voor het laatst heeft gezien. Als baby was hij ondergebracht bij een pleeggezin, waar hij tot zijn elfde opgroeide. Toen stond zijn inmiddels hertrouwde moeder op de stoep om hem op te halen. 'Ik had niets met die vrouw, met mijn pleegouders wel. Met hen heb ik altijd contact gehouden, met hun kinderen ook. Pas heb ik nog een dochter van hen geholpen.' De jonge Pim moest mee en hoor- de vijfjaar later dat het gezin naar Australië zou emigreren. Pim, die toen net in de kost zat bij een an dere familie, werd te verstaan ge geven dat hij ook werd geacht naar de andere kant van de wereld te verhuizen, zegde in eerste instan tie toe, maar dook vlak voor de afvaart onder en kwam pas weer boven water, toen het schip al lang We zijn u nog de reacties schul dig op de foto van een Soester familie, die op 11 april in deze rubriek stond. Dank zij onze lezers weten we nu dat hier keu rig uitgedost de familie van Arie van de Broek staat, bij haar eenvoudig huisje even voorbij de bocht bij Zonneglo ren, waar nu een hoveniersbe drijf is gevestigd. In het adresboek van 1924 staat het huisje nog te boek als Soester- bergsestraat 45, later nadat Zon negloren is gekomen en er meer huizen langs de Soesterberg- sestraat zijn gebouwd, is het huis je omgenummerd naar 131. Van de Broek werkte als wissel wachter bij de Nederlandse Spoor wegen, standplaats station Soest- duinen. In die tijd werd station Soestduinen nog officieel halte Vliegveld Soesterberg genoemd en was het wellicht nog het drukste station van de vier in onze ge meente. Er werden voor het vlieg veld veel goederen via deze route aangevoerd en vandaar met lorries over een smallere rails naar Kamp Zeist getransporteerd. Chef en wisselwachter of rangeerder waren in die jaren nog respectabele func ties bij de NS. Als je je vaste aan stelling had zat je goed bij het 'spoortje'. We gaan de familie even langs v.l.n.r: Het kleine meisje links is Marie van de Broek, ze is gehuwd ge weest met Henk Vis. Ze heeft geen prettig leven gehad, is jong overle den, 36 jaar, vermoedelijk aan de Spaanse griep. Daarnaast oudste dochter Riek, zij heeft jaren in de huishouding van kindertehuis Trein 8.28 aan de Kolonieweg ge werkt. Verder de vrouw van Arie, Hendrika Geertruida van Brienen. Tussen vader en moeder in Joop, een nakomertje. Joop is later, zo werd ons verteld, naar Amerika vertrokken, de enige van de kinde ren die nog leeft. Naast vader Arie van de Broek aan de buitenkant staat zoon Albert. Hij is later als beroeps bij de Marechaussee in dienst geweest. Zoon Hendrik Gerardus staat niet op de foto. Hij lag toen de foto werd gemaakt in het sanatorium. Het huisje waar de familie staat, is later afgebroken en op de kavel is een nieuw huis ge bouwd. Aardig om te vermelden is dat zoon Hendrik Gerardus ver liefd is geworden op het buurmeis je Aartje Smit. Zij woonde op nummer 129. Het huisje van Smit stond feitelijk op het terrein van Zonnegloren, het heeft er jaren verwaarloosd gestaan en is onlangs afgebroken. Hendrik en Aartje zijn in het ouderlijk huis 131 blijven wonen en bij veel oudere Soesters nog wel bekend van Verwarmiiïgs- bedrijf Van de Broek. Pim Altenaar toont zijn zus Wil op de foto die tijdens het weerzien in Nijverdal werd gemaakt. In het najaar hoopt de Soester in Austra lië ook drie andere zussen te weer zien. Foto: Soester Courant en breed het ruime sop had geko zen. Sindsdien hoorde hij nooit meer iets van zijn moeder, stiefva der en vier van de vijf zussen. De vijfde zus, de oudste van allen, was in '53 al getrouwd en bleef in Hil versum wonen. Wat er door hem heenging, is niet 'duidelijk. Pim Altenaar komt op het eerste gezicht over als een 'koele kikker'. Naar zijn eigen zeg gen houdt hij zijn gevoelens in wendig en laat hij de buitenwereld niets merken. In elk geval zat hij een dag later met zijn zus uit Hil versum en een grote bos bloemen in de auto, op weg naar Nijverdal, waar Wil wachtte bij een nicht. 'Ze is een zeer aardige vrouw, heel bescheiden, maar qua uiterlijk wa ren er weinig overeenkomsten, al leen de lichte ogen', zegt Pim die de hele dag gebruikte om herinne ringen op te halen en in hoofdlij nen informatie uitwisselde over hetgeen er de afgelopen halve eeuw de revue was gepasseerd. 'Emotioneel weerzien na bijna 50 jaar' kopte de Twentse Courant naar aanleiding van het weerzien in Nijverdal, inmiddels 10 dagen ge leden. 'Zo, zo', zegt Pim Altenaar als hij het artikel, dat zijn vrouw hem zojuist heeft aangereikt, onder ogen krijgt. 'Natuurlijk heeft het wel veel los gemaakt', zegt de ver woede duivenmelker van De Vriendschap. 'Ik denk dat ik in het najaar (nadat het vliegseizoen is beëindigd - red.) in Australië be land. Daar zal ik alle zussen gaan bezoeken, maar ja, daar wonen ze zo maar 1400 kilometer van elkaar vandaan.' Voordat het zover is, komt zijn zus Wil nog een week op bezoek aan de Molenstraat. Voor al uw Verzekeringen, Financiële Diensten, Hypotheken en Pensioenen www.soesteronderlinge.nl info@soesteronderlinee.nl Soesterbergsestraat 26, Soest. 035 - 6029060 Soester Onderlinge Wie folklore wil zien, hoeft zondag 8 juli bij wijze van spre ken alleen maar door het raam naar buiten te kijken. Grote kans dat de leden van de Warmbloed Paardenfokvereni- ging Eemland (WPE) voorbij komen in hun authentieke aan spanningen. Verwacht worden tientallen gerij en recreatiewagens wat ongetwij feld een fraaie stoet zal opleveren. De leden maken zowel een och tend- als een middagrit, tussen door wordt de lunch gebruikt op de hoek van de Ferdinand Huyck- laan en de Peter van de Breemer- weg, waar tevens de start en finish van beide ritten ligt. Het is de zesde keer dat de aan spanningen op pad gaan op deze manier, maar nu staat de WPE met de buitenritten ook stil bij het 25-jarig bestaan dat ook bij ande re gelegenheden gevierd zal wor den. De club begon ooit als fokver- eniging, maar 'switchte' in 1988 over op de recreatieve toer. Behal ve de buitenritten organiseert de WPE mendagen, mencursussen, thema-avonden en natuurlijk het volkspaardenfeest tijdens de gilde- dagen. Sport, spel en dierenlief- hebberij staan centraal bij de 155 leden die tussen de bedrijven dooi er op eigen initiatief ook met el kaar op uittrekken. De grootste groep houdt zich bezig met het aangespannen rijden, maar sommi gen doen aan rijden onder het za del. Verder zijn er ook kaart- en feestavonden, waarop de leden el kaar treffen. Op 8 juli zijn er ook prijzen te win nen. Een jury houdt de aanspan ningen namelijk nauwlettend in de gaten en bepaalt tijdens het opstel len en de ritten wie er het beste voor de dag komt. De prijsuitrei king is om 15:30 uur. Belangstellenden kunnen een kijk je komen nemen bij het opstellen, de start, de lunch of de finish. Ver der is de stoet onderweg te bewon deren. De ochtendrit begint om 11:00 uur en gaat via onder meer de Kerkebuurt, de Birkstraat, de Van Weerden Poelmanweg, de Soesterbergsestraat door Soest- Zuid en vandaar terug naar de Fer dinand Huycklaan. Tussen half twee en twee 's mid dags gaan de leden opnieuw op pad, ditmaal via onder meer de Kerkstraat, de Veldweg, de Julianalaan, de Koninginnelaan, de Dorresteinweg en de Wieksloter- weg naar de Bosstraat, de Schou tenkampweg, de Eikenlaan en te rug naar de Kerkebuurt. Uit de Soester Courant van Dinsdag 3 Juli 1951 WERK VOOR WERKLOZE HOOFDARBEIDERS. Een 10-tal werkloze hoofdarbei ders staan in onze gemeente inge schreven en tot op heden is er voor hen geen passende arbeid gevon den. Daar de plaatsingsmogelijk heid in het vrije bedrijf voor 40- jarigen en ouder zeer gering is, heeft het gemeentebestuur een object voor deze personen ge zocht. Zij zullen een onderzoek naar de woningbezetting instellen in onze gemeente, ten einde een juiste ver deling van de beschikbare woon ruimte te verkrijgen. Dit werk wordt begroot op 90 manweken en de beloning bedraagt f 41,10 per week. Aan loon en sociale lasten zal f 4624,- moeten worden uitge geven, waarvan, bij goedkeuring door de Minister van Rijkswege 75 procent wordt vergoed. HEGGEN EN STRUIKEN SNOEIEN, ANDERS KOST HET GELD. Bij een controle door de politie is gebleken, dat veel heggen en strui ken, staande op hoeken van stra ten, veel te hoog opgegroeid zijn en het uitzicht voor het verkeer belemmeren. De eigenaren van deze erven wor den herinnerd aan art. 15 van de Bouwverordening, waardoor wordt bepaald, dat heggen en struiken op afscheidingen niet hoger mogen zijn dan 1.20 Meter. Met ingang van Zaterdag 7 Juli zal een scherpe controle worden uit geoefend op de naleving van dit artikel. Na genoemde datum wordt tegen nalatigen procesverbaal op- Wedvlucht: Etampes; afstand: 472 kilometer; wind: west- zuid-west. DE ZWALUW J. Benschop 1; V. Es Rijken 2; R. v. Hornsveld 3; Gebr. de Bruin 4; v.d. Brakel Znn. 5; P. Kanters 6; R. Ei- mers 7; Comb. Van Egdom 8; R. v. 't Net 10; R.W. Grift 13; S. v.d. Heiden 14; L. Vogel 17; J. v.d. Brakel Zo nen 19; H. Wolfsen 21; Th. Wigtman 24; H. Toonen Zn. 27; De Bruin V. Arnhem 28; Patrick Ingrid 29; G.M. Schimmel 30; A. Teunissen 32; C. Kamphorst 36; H. Vonk 46; Wel- dink/V. Hengstum 50; V. Ginkel Kanters 51; Comb. De Bes-de Bree 64; H. Vos 86; W. van Dorrestein 88. Wedvlucht: Etampes; DE VRIENDSCHAP Altenaar/Reijerse 1; B.G. Schimmel 2; Comb. Zijtveld/Krol 3; B. van Gardin- gen 7; Vaessen/Veenendaal 11; G. Rietveld 16; J.C. Wijnands 17; J. v. Groningen 18; H.H. v.d. Veen 19; Comb. Westerveld 23; H.C. Rauch 25; J.J. Beijer 28. Gevraagd vaste bezorgers in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 Met een serenade onder het balkon van haar flatwoning aan de Kam perfoeliestraat kreeg mevrouw Bep Verlaan-de Bruin vrijdagavond rond acht uur een bijzonder verjaardagscadeau. Het harmonieorkest van PVO dankte de 80-jarige op deze manier voor wat ze allemaal heeft betekend voor de muziekvereniging. Het lid van verdienste speelde zelf nooit in het orkest, maar stond aan de wieg ervan en was jarenlang leidster van de pup- pyrettes en verleende veel hand- en spandiensten voor de vereniging. Van haar acht kinderen zijn er verschillende lid geweest van PVO. Mo menteel spelen nog drie zonen, een schoondochter en twee kleinkinderen in het orkest en het leerlingenorkest. Op de foto mevrouw Verlaan die kort daarvoor een bos bloemen heeft gekregen van voorzitter Peter Smeets (links). Met 4.73 meter was Gerrit Kasius zaterdag de meest succesvolle vis ser in de zesde wedstrijd van de zomercompetitie van de Snoek baars. Aan de Eem viel het aan vankelijk niet mee voor de 18 deel nemers, maar na het onweer waren de omstandigheden redelijk. Kees Bruining legde met 11 vissen en een totale lengte van 2.20 me ter beslag op de tweede plaats, Maarten Moske (2.10 werd derde, Willem van de Kraats 1.40) vier de. De rest bleef onder de meter steken. Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Je kunt bellen over: iemand verliezen gepest worden verliefd zijn sexualiteit geen onderdak hebben ziek zijn je uiterlijk geslagen worden Vroeger ontmoette je elkaar niet, dan zag je elkaar op zon dagavond een half uurtje mis schien. Hij was 32, zij 24 toen ze trouwden. Zestig jaar later, eergisteren, vierde het echt paar Van de Beek zijn diaman ten huwelijksfeest. De dag ervoor kreeg het jubile rende bruidspaar in zijn woning in Molenschot bezoek van burge meester Koos Janssen en zijn vrouw, maar verder werd het feest in besloten kring gevierd. 'Alleen eigen productie', verklaarde me vrouw J. van de Beek-Valkengoed. Evengoed liep het maandag storm op de Henriëtte Blaekweg. In het clubhuis van Smeeing/BDC waren immers wel de zes zonen, twee dochters, hun partners, de 19 kleinkinderen (één overleed er op 2-jarige leeftijd) en 10 achterklein kinderen en hun eventuele man nen of vrouwen. Een drukte van belang dus, maar het echtpaar is niet anders gewend. Aan het Oude Grachtje, waar ze 44 jaar in een boerderij woonden, kregen ze altijd veel mensen over de vloer. Gezelligheid was troef, altijd bleven er wel kleinkinderen logeren. Vaste prik was dat als een zoon of dochter aan de verkering was geraakt, dat de vriend of vriendin moest worden gedoopt, een ritueel waaraan niet ontkomen viel. Hij of zij werd dan onder de waterpomp gezet. Vandaag de dag komen vrienden van toen nog steeds even buurten en dat wordt zeer gewaardeerd, laat mevrouw Van de Beek weten. Zij is geboren Hooglandse, haar man komt oorspronkelijk uit Nij- kerk. Na de bruiloft woonden ze korte tijd in Baarn, maar toen er aan het Oude Grachtje in het Soesterveen een boerderij vrij kwam, was de keuze snel gemaakt. 'Er was toen een klein paadje naar de Beukenlaan, verder zag je al leen maar weilanden. Het echtpaar Van de Beek had er hobbymatig enkele koeien lopen. Het lot van het Soesterveen is inmiddels be kend. Ook daar sloeg de verstede lijking toe, weet mevrouw Van de Beek als geen ander. 'We hebben ieder steentje en elke riolering voorbij zien gaan. Ik vond het wel erg dat ze toen met bulldozers dwars door de boerderijen reden.' Ook voor het echtpaar Van de Beek was de tijd gekomen om te gaan. Het verhuisde naar een aan leunwoning van Molenschot en woont tegenwoordig in het verzor gingshuis. Daar stapt meneer Van de Beek niet meer in zijn klompen, maar draagt hij nog wel dagelijks ziin Det. Over de ontwikkelingen in het Soesterveen reageerde mevrouw Van de Beek destijds in de krant, Het echtpaar Van de Beek was maandag 60 jaar getrouwd. net als dat ze later in de pen klom toen haar geboortedorp Hoogland werd geannexeerd. Actief was ze altijd al. Natuurlijk thuis met de zorg voor veel kinderen, maar ook bij bedevaartstochten en in een la ter stadium in de bewonerscom missie van Molenschot. De heer Van de Beek die elke dag op zijn fiets, later brommer, naar Veenendaal ging om aan onder meer straten en spoorwegovergan gen te werken, kwam aan het eind van de middag thuis om de koeien te melken en moest meer dan eens na het eten weer op pad voor nachtwerk. Net als zijn vrouw was hij niet vies van werken. Niet voor niets hing er aan hun woning een bord met de tekst 'Lust is leven'. Toen hij 64 was, werd het bedrijf waarvoor hij werkte, gesloten. Meteen daarna meldde hij zich bij de sociale dienst om aan te geven dat hij een andere baan wilde. Dat hoefde niet meer, werd hem ver teld. De laatste tijd strubbelde het echt paar met de gezondheid, maar bei den zijn er weer bovenop geko men, niet in de laatste plaats dank zij de hulp van familie en vrienden. 'Het is geweldig, we hoeven maar dit te zeggen, of ze staan al voor je klaar en hebben het al geregeld', aldus mevrouw Van de Beek. gemaakt. SPOORBOMEN NIET GESLOTEN. Het is dezer dagen, weer voorge-l komen, dat de spoorbomen bij hetl station Soestduinen niet gesloten! waren toen een tweetal treinen! achtereen passeerden. De Baarnse automobilist, de heerj M., passeerde de overweg desf avonds te tien minuten over half] elf en bemerkte, dat hij ternauwer-1 nood ontsnapt was aan de dood,j daar een trein direct achter zijn auto passeerde. Hij begaf zich na: het station om zich te beklagen en zag daar tot zijn schrik, dat nogj een goederentrein de niet gesloten! overweg passeerde. Gelukkig wasj er toen geen verkeer, dat gevaaq liep. Dit vroegen wij Mevr. Balslev, dej leidster van de zwemgroep Odense, een stad van meer dani 100.000 inwoners in Denemarken! Het antwoord was een kort krachtig: "Prachtig". Zij roemde] de grootte en de inrichting van heti Soester Natuurbad, welke 't groot-] ste openluchtbad in Odense over-] trof. Overigens bleek uit haar woorden,] dat in Denemarken ook niet allesj botertje tot de boom is. De roomboter is te duur om ge-| bruikt te worden, vleesprijzen zeer! hoog. "We staan aan de vooravond»] van een inflatie" zeide mevr. Bals-1 lev. Toen zij vernam, dat de rijkdom van Holland ook verdwenen was, was de smart gehalveerd. Immers: gedeelde smart... Ijcboolnielk, in Nee 1decennialang de j [jak van de wereld, i f dere landen een o hve. Nel Koster, Ladslid van GroenLi Lert daar in Zambia [Lgin te brengen.Zei efldoel gesteld de 4f ,tn van de Cityol Hoj Bjjgelijks van melk te1 B)aar is geld voor nodig e Bjater onder het motto |k door Nel-k' een inzai ■jeop touw is gezet. 1 It via Voluntary Ser (VSO) rechtstreeks Ifeister overgemaakt. H [lost jaarlijks 2500 dollai Bronnen de meisjes drie u week een kopje I thobwa') drinken. Doo ■en familie van Nel en ai K: gevers is inmiddels al |iar binnen, maar het gev g is dus nog niet berei |ajn welkom op giro 5i |Ln.v, Nel Koster o.v.v. 'P ■elk door Nel-k'. ■De voormalige Soesters ■VSO uitgezonden naar L I hoofdstad van Zambia. I zondheidsvoorlichtster tr CAR AUDIO, ALARM. NAVIGATIE en TELECOM SQECKER 3 Inclusief navigatie cd met 13 Europese landen. O Verkrijgbaar met rood/amber en blauw display. 3 4x30 Watt O Dubbele beveiliging (code afneembaar front) O Telefoon mute K Aanbieding is geldig t/m 31 augustus 2001 R&B AUTOTRONIC B.V. Weteringpad 66, 3762 EN Soest Tel. (035) 629 45 46, Fax. (035) 629 45 47 E-mail info@autotronic.nl, www.autotronic.nl Kinderen Ouders van een overleder Landelijke zelfhulporganis, tactadres: Eveline Mossel, straat 543, 3765 XR 6014310. Haptonomie Stichting Haptonomische schapsbegeleiding; contact; >.d. Poll, Clauslaan 23,3761 S6031396. Huilbabv's Touch and Play, hulp bij hui ex-couveusekinderen; contac Albertine van der Zee, S86C St. Gastouderbureau Soes Badhuislaan 10, 1217 SK P 2 6021427. VBOK Vereniging ter bescherming ongeboren kind, voor hulp wenste zwangerschap, ©033- of 06-0730; dag en nacht be SOL/Schreeuw om Leven Hulp bij ongewenste zwange na abortus; Ruitersweg 35- KT Hilversum, 886214205; persoon Soest: Wilmv de G 6014442, b.g.g. 6244351. Moeders voor Moeders Örine-inzameling van zwangi wn ten behoeve van mediciji lactadres: mevr. T. Mous, 6851684. ^eren Hongerenspreekuur GGD Voor jongeren van 12 tot andag 15:30-16:30 uur, Z Amersfoort. Kindertelefoon Telefonisch advies en informt ónderen en jongeren van 8 toi *Aon!Q-0432 (gratis). Vrouwen Vrouwenspreekuur edere donderdag 20:00-21: nattering 31A (Vrouwenhuis), fort, 88033-4616612 (anoniei Ouderen tasonenalarmering «n mogelijkheid om hulp op *n in geval van nood; infom fomelding: ©6014114; b.g.g. ^atSWOS, ©6023681. programmaoverzicht «dio Soest, in samenweri de Soester Courant, s >nder redactie van Ab Faa an Visser. Kopij voor «euwe rubriek moet uite "•geleverd worden op doni ^gmorgen in de studio j^dio Soest, Raadhuispleii "•gezonden brieven over facties op de programr ook hartelijk welkom. Jdres is: Postbus 3062, 3 DB Soest; fax: (035) 60938 j?e trouwe luisteraar van R °est zal het zijn opgevallen e Programmering van onze 1 1^ zender afwijkt van het gebri Jke dienstrooster. In verband Personele bezetting draai der een zomerprogrammt IV t Maanden juli en augu I e Vr>jwilligers zijn met vak. f ^door herhalingen en 'inge Muziekprogramma's onver

Soester Courant | 2001 | | pagina 14