Deelen Makelaars jii Schoeman Een publicatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfspanden, taxaties, hypotheken, verzekeringen, y HUIS KOPEN? -j-jpjl Van Wijk Van Wijk OPEN HUIS ZATERDAG 2Q JULI VAN 12.00-14.00 UUR PAGINA 12 WOENSDAG 25 JULI 2001 SOESTER COURANT HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen, Neem je eigen makelaar mee. Soesterbergsestraat 43, Soest Wj Telefoon: 035 - 601 53 60 nvm Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen. www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl Rubenslaan) Doctor 's Jacobstraat Bekijk op internet: het actuele woningaanbod! SOEST Van Goyenlaan Bekijk op internet het actuele woningaanbod!; www.vanwijkmakelaars.nl het Huiswerk Julianaplein Bekijk op internet het actuele woningaanbod!' SOEST Amnestylaan Heuvelweg Bekijk op internet het actuele woningaanbod! Turfstreek Sloothaak www.vanwijkmakelaans.nl NVM te koop Willem de Zwijgerlaan NOG GEEN FOTO BESCHIKBAAR Royale uitgebouwde hoekwoning Met vrijstaande praktijkruimte Rustig in Soestdijk gelegen Maar liefst 5 slaapkamers Op de 1" verd. gelegen, goed onderhouden 2-kamerapp. met berging in de onderbouw en vrij uitzicht over groen. Eenvoudig om te vormen tot 3- of 4-kamerapp. Ind.: entree, ruime L-vor- mige woonkamer met laminaatvloer, bijzonder ruime slaapka mer (v.h. 2) met t.t. balkon (ZW), royale keuken met vaste kas- tenwand, badkamer met douche en wastafel, toilet. Serv.kosten 324,47 p.m. (excl. voorschot stookkosten). Vraagprijs: 269.000,- k.k. 122.066,87 k.k.) Op goede locatie in Soest-Zuid gelegen verzorgdë middenwoning met zonnige achtertuin, tuinhuis en aangebouwde schuur. Perceelsopp. 230 m2. ind.: uitgebouwdewoonk., halfopen keuken. Verd.: 3 slaapk., moderne badk. met ligbad, toilet en douche. Vaste trap naar zolderverdieping: ruime zolderkamer. Vraagprijs 549.000,- k.k. 249.125,33) Fraai in Soest-Zuid nabij duinen, bassen en uitvalswegen geiegen ksrakteristiek vrijstaand woonhuis [bouwjaar i 935] welke recent volledig is gerenoveerd en o.a. voorzien ven een nieuwe rieten kap [totaal grondoppervlak BOO ma), volledig geïsoleerde kantoorruim te/gastenverblijf, garage, carporë en zeer ruime werkplaats [totaal circa 1 BO m2]. Een pand dat voor vele doeleinden geschikt is) Woning o.a. voorzien van 2 luxe b|iCikamehè. 3 royale slaapkamers, zeer ruime woonkeuken met operijhSBrtjv.V,)HSpcis6enenschouw en massief eiken vloer. Het bijgebouw is volledig geïsoleerd én is voorzien van een eigen c.v.~ installatie, eigen elektra en een keukenblok en toilet. Verwarmde garage, carport en verwarmde ofjfejag/wSrfcplaatsmet keukenblok. Vrijstaand penthouse (bouwjr 20D0) Bijzonder van afwerking Royaal balkon ZW met privacy Parkeerplaats bij te huren iinipistM Aan het eind van de galerij op de 4" woonlaag ge legen goed onderhouden 3-kamerhoekapparte- ment (vh 4-) v.v. diverse extra's en berging in de onderbouw. Bj. 1965, inh. 210 m3. Ind.: hal, woonk. met toegang naar balkon, moderne keuken, 2 slaapk. met toegang tot balkon en doucheruimte. Servicekst. 300,- p.m., incl. stookkst. Vraagprijs 279.500,- k.k. 126.831,57) Op een gezellige locatie in Soest-Zuid gelegen 3- kamerapp. met berging in de kelder. Het complex: is v.v. een liftinstailatie. Ind.: entree, toilet, m.k., garderobe, luxe badk. m. bad, douche en wastafel, slaapk. ruime woonk. met erker en toegang tot groot balkon. Luxe keuken v.v. div. inbouwapp., bijkeuken. Servicekosten 253,25. Vraagprijs 615.000,- k.k. 279.074,83) Honingbij Geschakelde bungalow op 36B ma Uitstekende staat van onderhoud Luxe keuken [2000] m. Inbouwapp. 3 slaapkamers 1 Op een zeer goede locatie gelegen, uitstekend onderhouden^ sfeervolle helft van een dubbel woonhuis (ca. 1925) met zon- nige tuin en vrij uitzicht over plantsoen. Perceelopp. 275 ma, inh, ca. 535 m3. Ind.: entree, hal, toilet, royale woonk. en zijkamer' met deurnaar de tuin, luxe eetkeuken met div. inbouwapp. 1* verd.: 3 slaapk., w.v. 2 met balkon, badk. met 2® toilet ligbad en douche. Vaste trap naar grote zolder met voorzolder en extra kamer. Vraagprijs: 995.000,- k.k. 451.511,32 k.k.). Middenwoning, bj. 1993, opp.87 m2, inhoud ca. 300 m3. Indeling: entree, toilet, tuingerichte woon kamer, open keuken, diverse inbouwapparatuur, Verd.: 2 ruime slaapk. (mogelijkheid 3e kamer) badkamer met bad, 2e toilet. Tevens ruime berg- vliering. Deze woning verkeert in zeer goede staat yan onderhoud. Aanvaarding direct Vraagprijs 398.000,- k.k. 180.604,53 k.k.) Soest Rubenslaan 206 Fraai op 4e woonlaag gelegen 4-kamermiddenappartement met vrij uitzicht aan zowel voor- als achterzijde en gedeeltelijk voorzien van isolerende beglazing. Hef appartement is zeer goed onderhouden en uitgevoerd met nieuw betegelde toiletruimte, badkamer en bijkeuken. Indeling: galerij, entree, gang, toilet, hal en badkamer met douche, wastafel en mechanische ventilatie. Woonkamer met toegang tot balkon (zuidligging), door mid del van een toog afgescheiden werk-/eetkamer. Dichte ruime keuken v.v. dive/se inbouw apparatuur, bijkeuken. Gang, hal en keuken zijn voorzien van een plavuizen vloer. Woon-/werk-/eet- en slaapkamer voorzien van stoffering/laminaat. Het appartement be schikt over 2 slaapkamers met toegang tot balkon. De sen/icekosten bedragen 385,- per maand inclusief voorschot c.v. water en eipachtcanon. Inhoud 200 m3 en woonoppervlak- te 75 m2. Soest Varenstraat 73 Vrijstaande villa met inpandige garage Vrij uitzicht over landerijen Grondopp. 940 ma, inhoud SOÖrrF Op unieke locatie gelegen Centraal in Soest gelegen sfeervolle midden drive-in woning in directe nabijheid van win kels, scholen en uitvalswegen. De woning is uitermate geschikt voor bedrijf aan huis, van wege de optimale aanwendingsmoge/ijkheden van de vergrote tuinkamer. Indeling: en tree, gang, meterkast en garderobenis. Vergrote tuinkamer met deuren naar achtertuin. Inpandige garage. Woonverdieping: trapopgang, L-vormige woonkamer met houtkachel en parketvloer. Halfopen recent vernieuwde keuken in vanille/beuken, kleurstelling voor zien van diverse inbouwapparatuur Toilet met fonteintje in moderne kleurstelling en rui me provisiekast. Verdieping: overloop, dne slaapkamers en vernieuwde oadkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet in geel/witte kleurstelling en wasmachineaansluiting. De ge hele verdieping is voorzien van laminaatparket. De gehele woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. De dakbedekking is circa 5 jaar oud. Goed onderhouden middenwoning (1990) met- vrijstaande houten schuur en besloten tuin. Perceelopp. 120 m2, inh. ca. 340 m3. Ind.: hal, toi let, royale uitgebouwde woonk. met parketvloer en opensl. deuren naar de tuin, moderne open keu ken v.v. div. inbouwapp. T verd.: overloop, moder ne badk. met douche en 2® toilet, 3 slaapk. Vaste trap naar zolderverd. met mog. tot extra kamer. Vraagprijs: 465.000,- k.k. 211.007,80) Karakteristiek vrijstaand woonhuis met garage en berging en besloten tuin op het ZW. Perceelsopp. 294 m2, inhoud ca. 300 m3. Nieuwe keuken met div. inbouwapp., badk.met douche en toileL Verd.: 3 slaapk. w.v. 1 met vaste wastafel. Vraagprijs 749.000,- k.k. 339.881,38) Vraagprijs €212.142,25 k.k. Soest Steenhoffstraat 30-28 Royaal penthouse (circa 135 m2) gelegen in appartementencomplex "Visserstaete" met circa 60 m2 terrassen. Het penthouse is gelegen op de derde verdieping en biedt een prachtig uitzicht over de Eem, Bunschoten, Amersfoortse Berg en Hoogland en is gele gen tegenover het kerkplein nabij NS-station en postkantoor. Indeling: entree met video foon en centrale hal naar lift, trappenhuis en souterrain met parkeerplaats en extra gro te berging. Indeling appartement: eigen voordeur met royale hal en berging. Badkamer met ligbad, afzonderlijke douche en wastafel. Ouderslaapkamer met toegang naar terras. Tweede slaapkamer thans in gebruik als studeerkamer met eveneens toegang tot terras. Royale living met computerboek en terras rondom. Open luxe inbouwkeuken voorzien yan diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken met c.v. HR-combiketel en wasmachineaansluiting. Het .gehele appartement is voorzien van eiken parketvloer met zwevende dekvioeren, elektrische sereens, zonwering en is goed geïsoleerd en uitstekend onderhouden. Vraagprijs 587.645,38 k.k. f .295.000." k.k. Nieuwbouw!! T gf- j Vrijstaande villa met garage Inspraak is nog mogelijk Incl. keuken, tuinaanleg en dakki Uitzonderlijk ruime, zeer goed onderhouden en luxueus afgewerkte geschakelde woning met tuin op het zuiden en inpandige garage. Mogelijkheid voor praktijk aan huis. 4 ruime slaapkamers, fraaie design keuken met diverse Inbouwapparatuur. Woonkamer plus keuken zijn samen 63 m2 groot. Bouwjaar 1997, inhoud 650 m3. Vraagprijs 935.000,- k.k. 424.284,50) In kindvr. woonwijk gelegen, uitstekend onderh. midden woning met tuin (ZW). Perceelopp. 145 m2 en inh. ca. 360 m3. Ind.: entree, toilet, woonk. en open keuken met div. inbouwapp. 1" verd. 3 slaapk. en badk. met ligbad, douche en 2' toilet. Vaste trap naar zolderverd. met voor zolder, wasm.aansl. en ruime zolderkamer. Vlizotrap naar extra bergzolder. Parkeermog. op eigen terrein. Vraagprijs 479.000,- k.k. 217.360,72) Soesterberg Vliegtuiglaan 34 Vrijstaande viffa (1976) met garage, carport en rondom een riant aangelegde fuin met terrassen (ZW), vijver en optimale privacy. Blokhut in achtertuin. Indeling: parterre: zij ingang, hal met vide, toilet en doorgang naar keuken. L-vormige living (circa 60 m2) inclu sief study aan straatzijde, luxe open haard (gas) en schuifpui. Luxe open inbouwkeuken met diverse apparatuur en stenen vloer met vloerverwarming. Bijkeuken in garage met 2e aanrecht en wasmachineaansluiting, boiler en c.v.-ketelopstelling en bergzolder. Ver dieping: overloop, drie slaapkamers, vaste kastenwand, loggia en luxe badkamer met lig bad, afzonderlijke douche, 2e toilet, bidet en wastafel. Kapisolatie en grotendeels dubbele beglazing. Koperen goten en regenpijpen. Nieuw geïsoleerd singledak en uitbouw (1999). Rolluiken zuid-oostligging. Vraagprijs 587.645,38 k.k. Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 60 36 282 www.schoeman.nl Ook 's zaterdags geopend: van 9.30 -13.00 uur. Tevens kantoren in Almere, Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp, Houten, Lelystad, Leusden, Nijkerk, Tlel en Veenendaal

Soester Courant | 2001 | | pagina 12