Hulleman optiek 1 Fietsboot Eemlijn moet deze week pendelen 3299.- Waterschap: 'Dijken langs Eem moeten hoger en zwaarder' i VARIA r Computers, milieu en budget Weet u hoeveel elektriciteit uw PC gebruikt? Van den Br bedrijven d [atlftiek WOENSDAG 1 AUGUSTUS 2001 SOESTER COURANT PAGINA 10 Door werkzaamheden aan Eembrug SOGSTEBficOURANT Nooit meer de weg kwijt met de BECKER TRAFFIC PRO nu voor Beheersplan Waterkeringen vastgesteld Wegens vakantie zijn wij gesloten t/m maandag 20 augustus. VOOR OOGZORG Tips 4pApwïriaé Elektrische apparaten, milieu en budget w? Milieu Centraal nibud -WymÊSmSBaM De Klarinet en Klaarwater een weekje gesloten Volksuniversiteit Soest/Soesterberg Portrettekenen Gezondheid gÓfNSDAG 1 AU VISSEN Van de Kraats boekt winst in T wedstrijd expert BELGENCO Op de vlucht Strombeek heeft tnstatlat iebedri De (ussensta Chez Jacques tfibM r '-ihBi v - De ophaalbrug bij Eembrugge wordt gerepareerd, en tijdens deze operatie kunnen schepen niet worden doorgelaten. Eem lijn maakt van deze nood een deugd. 'Opgesloten' in het eer ste stuk van de Eem, begint de fietsboot een pendelprogram ma tussen Amersfoort en Baarn. Daardoor kunnen fiet sers een interessant toeristisch doel in Amersfoort, Soest of Baarn bezoeken, gecombi neerd met een leuke fietstocht èn een uurtje varen met de Eemlijn. Interessante toeristische doelen zijn het Kantonpark in Baarn, Kas teel Groeneveld met mooie ten toonstellingen net buiten Baarn, De Lage Vuursche, het Militair Luchtvaartmuseum in Soesterberg, de Soester Duinen, Dierenpark Amersfoort, de tentoonstelling over Eysinkmotoren in museum Flehite in Amersfoort, de specia le 'boodschap' van Armando in het Armandomuseum en een in wijding in moderne kleur- en vormtaal in het Mondriaanhuis. Bovendien vormt de binnenstad van Amersfoort het décor voor vijf projecten Levende Historie, zoals de Mannenzaal (1907), de Toren wachter, het Burger Weeshuis, de Handelskar die door de stad rijdt; en de St. Joriskerk (allen rond 1600). Tenslotte trakteren de rondleiders van 't Gilde de bezoe kers tijdens een wandeling door de historische stad graag op verhalen over de gebouwen en hun geschie denis, en zijn de schippers van Wa terlijn in hun open rondvaartboten bereid te vertellen over wat men tijdens die tocht van 45 minuten onderweg ziet. Het VW-kantoor heeft alle informatie. De pendeldienstregeling van de fietsboot Eemlijn ziet er tot en met vrijdag 3 augustus als volgt uit. Vertrektijden: Amersfoort: Baarn: 10.00 uur 11.30 uur 12.45 uur 14.00 uur 15.15 uur 16.30 uur terug in Amersfoort: 17.45 uur. De opstapplaats in Amersfoort is bij de Eem aan de Geldersestraat, hoek Brabantsestraat. De opstap plaats in Baarn is aan de Eem, be reikbaar via het schelpenfietspad dat begint bij de Regenboog, bij de ingang van het woonwagenkamp je, te vinden via de Eemweg en de Bestevaerweg. Kleine gele bordjes met daarop 'Eemlijn, fietsboot' wijzen de weg! De Eemlijn heeft zijn normale rou te (Amersfoort, Baarn, Eemdijk, Spakenburg, Flevoland, Eemdijk, Baarn en Amersfoort) weer van zaterdag 4 augustus tot en met vrijdag 7 september. De ophaal brug bij Eembrugge functioneert dan gelukkig weer. Sinds 14 juli onderhoudt de 'Eem lijn', een toeristische lijndienst over de Eem en het Eemmeer. Dat is een novum. De boot start dagelijks om 10.00 uur in Amersfoort en doet daarna Baarn, Eemdijk, Spa kenburg, Flevoland aan, om via Eemdijk en Baarn weer in Amers foort terug te keren om ca. 17.45 uur. De 'Eemlijn' wordt ook wel 'fietsboot' genoemd, omdat passa giers voor een piek hun fiets aan boord kunnen brengen, om vervol gens vanaf de stop van hun keuze per fiets hun tocht af te ronden. De 'Eemlijn' is een initiatief van het niet-commerciële Amersfoort- se rondvaartbedrijf Waterlijn, dat met financiële steun van de ge meente Amersfoort en (gevraagd) de provincie Flevoland, samen met Rederij Tisset uit Almere Haven van 14 juli tot en met 7 september van dit jaar een 'praktijkproef houdt, hieruit moet büjken of een toeristische vaarverbinding over de Eem en het Eemmeer in voldoen de mate in een behoefte voorziet. Als dat het geval is, zal er een stichting Eemlijn worden opgericht die vanaf volgende zomer de Eem lijn met vrijwilligers - eveneens op niet-commerciële wijze - als een aanvulling op de toeristische infra structuur in Eemland, en tussen Flevoland en Eemland, zal gaan exploiteren. Het Landelijk Fiets- platform bereidt een landelijke fietsroute voor van Noordoostelijk Nederland naar Zuidwestelijk Ne derland, via Kampen, Flevoland en Amersfoort. De Eemlijn kan daar in een interessante aanvulling bete kenen. De formule fietsboot wordt met enthousiasme ontvangen. Dinsdag stonden bijvoorbeeld zo'n honderd fietsers in Amersfoort klaar om aan een vaar-fietsdagtocht te be ginnen. Twintig fietsers werd ver zocht om eerst naar Spakenburg te fietsen en van daar af met de Eem- De 'Eemlijn' passeert Soest, maar wie wil meevaren moet op stappen in Amersfoort of Baarn. lijn terug te varen. En dat deden zij. Het gastenboek aan boord be vat inmiddels vele enthousiaste reacties van passagiers. Daaruit blijkt ook dat passagiers zonder fiets vanuit Baarn of Spakenburg met de bus naar huis terugkeren. De Eem - de enige flinke rivier die in ons land ontspringt èn uitmondt - wordt door de passagiers heel erg mooi gevonden. Vanaf het land is deze rivier vrijwel niet te bele ven. Hij ligt verscholen in het land schap en is daarom tamelijk onbe kend. Door de passagiers van Eemlijn wordt de Eem inmiddels verkend en bemind. De resultaten tijdens de eerste dagen van de praktijkproef beloven een positie ve uitkomst van de test: de Eem lijn voorziet in een duidelijke be hoefte. De fietsboot wordt ervaren als een aantrekkelijke aanvulling op de, toeristische kwaliteit van Eemland en de verbinding van 'het oude land' (Eemland) met 'het nieuwe land' (Flevoland). GEVRAAGD L VAKANTIE BEZORGERS in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 AUTOTRONJ^ nclusief inbouw BESTEMMING i BI JZONDER BES UÖRI6E REST. CAR AUDIO. ALARM, NAVIGATIE en TELECOM 0BECKER O inclusief navigatie cd met 13 Europese landen. O Verkrijgbaar met rood/amber en blauw display. O 4x30 Watt 3 Dubbele beveiliging (code afneembaar front) 3 Telefoon mute K Aanbieding is geldig t/m 31 augustus 2001 R&B AUTOTRONIC B.V. Weteringpad 66, 3762 EN Soest Tel. (035) 629 45 46, Fax. (035) 629 45 47 E-mail info@autotronic.nl, www.autotronic.nl Dijkgraaf en Heemraden, het dagelijks bestuur van het wa terschap, hebben het ontwerp- Beheersplan Waterkeringen vastgesteld. Ze leggen het nu aan het Algemeen Bestuur van het waterschap voor. Dat zal het plan op 20 september defi nitief vaststellen. In het Beheersplan Waterkeringen beschrijft het waterschap het beleid en het beheer voor de dijken en kades in de komende vijf jaar. Het plan treedt 1 januari 2002 in wer king. Het waterschap is van me ning dat, als er een keuze gemaakt moet worden tussen veilig en mooi, er voor veilig moet worden gekozen. Dat betekent dat er soms vanwege de veiligheid wellicht fraaie landschapselementen moe ten verdwijnen. Waar mogelijk zet het waterschap zich in voor het behoud van elementen die waarde vol zijn in de uiterwaarden. Het waterschap moet op grond van provinciale verordeningen een Beheersplan Waterkeringen ma ken. Het plan is naast het Water beheersplan één van de twee be langrijkste beleidsplannen van het waterschap. In het Beheersplan Waterkeringen staan de doelstel lingen, normen en richtlijnen voor het beheer van de waterkeringen in het waterschapsgebied. Ook is erin te vinden waar de dijken liggen, wat het gebruik is, welk gebruik is toegestaan en hoe het beheer is georganiseerd. Naast de waterke- rende functie kunnen de dijken andere functies hebben, zoals agra risch gebruik, natuur en landschap en recreatie. 135 kilometer dijk Waterschap Vallei Een kent zo wel in het noorden als in het zui den van het gebied dijken. Een derde deel van het waterschapsge bied zou - als er geen dijken wa ren - geregeld onder water lopen. Het waterschap kent 47 kilometer zogeheten primaire dijken en 88 kilometer regionale dijken. De Grebbedijk tussen Rhenen en Wa- geningen beschermt de Gelderse Vallei tegen hoog water in de Ne- derrijn. Ook de Slaperdijk bij Veenendaal had in het verleden een functie als waterkering. De dijk is aangelegd om het gebied ten BURG. GROTHESTRAAT 10 - 3761 CM SOESTDIJK - TEL. 601 38 59 's Maandags gesloten Wat kunt u doen om het elek triciteitsverbruik van uw com puter te verminderen? Enkele tips: •Beperk de tijd dat uw computer stand-by staat. Schakel uw com puter dus regelmatig uit, ook als u een uurtje pauze neemt. Het is een fabel dat het regelmatig uitscha kelen van computers kwaad kan. •Stel de tijd waarna de computer automatisch op stand-by schakelt kort in. Het instellen kan in Win dows via Instellingen, Configuratie scherm, Energiebeheer. •Stop de stekkers van uw compu ter en randapparatuur in één stekkerdoos met een aan-uit knop. Na gebruik van de computer zet u de stekkerdoos op uit. Dit is een handige maatregel om sluipver- bruik van transformatoren tegen te gaan. •Een zogenaamd LCD beeld scherm (Liquid Crystal Display), een plat scherm, gebruikt de helft minder energie dan een gewoon beeldscherm. LCD beeldschermen zijn duurder in aanschaf, maar con sumenten kunnen via de Energie premieregeling 100 gulden subsi die krijgen - mits het beeldscherm 14 inch of groter is. Bel voor meer informatie over de Energiepremieregeling de Infor matielijn van Milieu Centraal: 0900-1719 (30cpm). Een leven zonder computer was tien jaar geleden nog heel gewoon. Tegenwoordig heeft twee van de drie huishoudens een computer. Om te e-mailen, te chatten, te wer ken, te surfen op Internet en spel letjes te doen. In sommige huishou dens staat de computer de hele dag aan. Gemiddeld is het 2,5 uur per dag. Heeft u enig idee hoeveel elek triciteit het gebruik van uw compu ter kost? En wat zou u kunnen doen om dat te verminderen? Een lamp kunt u aan of uit doen. Bij een computer is er meer mogelijk: het actief gebruik, de stand-by, en de uit-stand. Bij actief gebruik bent u met de muis of het toetsenbord bezig en is op het beeld scherm iets te zien. Een computer die aan staat, maar enige minuten niet wordt ge bruikt, kan automatisch naar een stand- by stand schakelen. Een computer staat uit als u de programma's afsluit en de com puter met de uit-knop uitschakelt. Energieverbruik Het elektriciteitsverbruik van een compu ter is per stand anders. Een computer (een systeemkast en een beeldscherm) heeft bij actief gebruik een vermogen van gemid deld 120 Watt. Dat is hetzelfde als het la ten branden van twee lampen van 60 Watt. In de stand-by stand gebruiken apparaten ook energie. Dit kan voor de computer en printer samen oplopen tot 75 Watt. De stand-by stand is bedacht om korte onder brekingen in het actieve gebruik - bijvoor beeld even naar de WC gaan - op een wat zuinigere manier te overbruggen. Maar als u uw apparatuur lang in stand-by stand laat staan, loopt het energieverbruik alsnog op. Sommige apparaten gebruiken zelfs in de uit-stand een beetje elektriciteit (2-4 Watt). Dit sluipverbruik komt doordat de transfor mator van het apparaat in werking blijft, ook al staat het apparaat uit. Een stekker met ingebouwde transformator voelt daarom altijd een beetje warm aan. ÜWSS- Neemt u een uurtje pauze, schakel dan de computer uit. De computer is maar één van de elektrische apparaten die niet meer uit het huishouden zijn weg te denken. In vele (bij)keukens staat een afwasmachine, een koelkast, een vriezer, een oven en een wasma chine. Ze bieden comfort, gemak en tijdswinst. Maar deze 'hulpen in de huishouding' hebben een keerzijde. Het gebruik kost elektriciteit, wat een belasting is voor uw portemonnee en het milieu. Als u het handig aanpakt, valt er echter veel te besparen. Milieu Centraal is een betrouw bare en praktische informatie bron voor consumenten die in hun dagelijks leven rekening willen houden met het milieu. De informatie is getoetst door een forum van onafhankelijke des kundigen. Voor een antwoord op milieuvragen kunnen consu menten bellen met de Infor matielijn 0900-1719 (30 cpm) van Milieu Centraal of kijken op www.milieucentraal.ni. Het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting (NIBUD) is een onafhankelijke stichting die particuliere huishoudens advi seert over hun inkomsten en uit gaven. Meer informatie over het NIBUD vindt u op www.nibud.nl Om u te helpen bij het verminderen van uw elektriciteitsverbruik, hebben Milieu Centraal en het NIBUD een zeer bruik baar boekje gemaakt: 'Elektrische appa raten, milieu en budget'. Het boekje be schrijft in begrijpelijke taal en met prakti sche voorbeelden hoe u bij het kopen en gebruiken van diverse huishoudelijke apparaten kunt letten op het elektriciteits verbruik. U kunt het boekje 'Elektrische apparaten' 7,50 excl. verzendkosten) bestellen bij Milieu Centraal 0900-1719 (30 cpm). Of bestel de gratis fol der 'Energie besparen is geld verdienen' met praktische besparings- tips uit het boekje. 'Elektrische Apparaten' is een uitgave in de reeks Goed Bekeken. In deze reeks zijn ook boekjes verschenen over Wonen en Autorij den. Milieu Centraal Miiicii Centraal noorden ervan (langer) te bescher men tegen wateroverlast als de Grebbedijk zou doorbreken. Dijk graaf en Heemraden vinden het wenselijk dat de Slaperdijk weer een functie krijgt en willen het tra cé en de inrichting van deze dijk nog nader onderzoeken. In het noorden van het beheersgebied van het waterschap beschermen dijken het gebied tegen water uit de Randmeren en de Eem. Doelstellingen Het waterschap heeft in het plan de doelstellingen voor de komen de tien jaren beschreven. Ook staan in het plan onder andere functie-eisen waaraan de waterke ringen moeten voldoen. Enkele doelstellingen uit het plan zijn: alle primaire keringen moeten in 2010 aan de veiligheidseisen voldoen; het waterschap gaat het beleid voor dijkgraslanden, waterkerende objecten, bebouwing, beplanting, dijkmeubilair, wegverhardingen en kabels en leidingen verder uitwer ken; bebouwing op waterkeringen is niet toegestaan, tenzij grote maatschappelijke belangen in het spel zijn; het waterschap gaat na tuur-, landschaps- en cultuurwaar den rond waterkeringen instand houden of versterken; het water schap stelt regels voor het medege bruik van de waterkering op; het waterschap wil de bestaande stede lijke gebieden van Baarn en Amersfoort ten westen van de Eem beschermen tegen waterover last. Dijken langs Eem De voorbereiding en uitvoering van de dijkverbetering langs Eem en Randmeren zal de meeste in spanning vergen. Zo zullen de dij ken langs de Randmeren en de Eem gedeeltelijk moeten worden verhoogd en verzwaard om water overlast in het Eemland tegen te gaan. De normen voor de dijken moeten opnieuw worden vastge steld nu het Markermeer definitief als zogeheten 'buitenwater' is aan gewezen. Het waterschap verwacht dat ongeveer 13 kilometer dijk niet hoog genoeg en dat 10 kilometer niet stabiel genoeg is. Ook wil het waterschap onderzoe ken hoe het laag gelegen stedelij ke gebied van Amersfoort en Baarn beter kan worden be schermd tegen wateroverlast. Deze gebieden worden nu niet door of ficiële dijken beschermd. Het wa terschapsbestuur wil voor deze ge bieden dezelfde norm toepassen als voor de rest van het gebied dat door dijken wordt beschermd. Wat dat betekent voor de inrichting van dit gebied moet de komende jaren worden onderzocht. Het water schap verwacht dat de maatregelen aan de dijken in het Eemgebied en de Polder Arkemheen de komen de acht jaar ruim 50 miljoen gul den kosten. Deze kosten worden naar verwachting geheel door rijk en provincie betaald. Het water schap besteedt jaarlijks ruim drie miljoen gulden aan veilige dijken. Ontmoetingscentrum De Klarinet in Overhees is sinds gisteren geslo ten en gaat op maandag 6 augus tus weer open. In die week (tot en met 12 augustus) is het centrum alleen geopend van 9:30 tot 12:00 uur. Ontmoetingscentrum Klaarwater aan de Wiardi Beckmanstraat is dicht in de week van 6 tot en met 12 augustus. Op zaterdag 1 sep tember wordt in dit centrum een rommelmarkt gehouden. Spullen voor deze markt kunnen van 13 tot en met 30 augustus worden afge geven, dagelijks van 9:30 tot 11:30 uur. Behalve grote meubelen en grote huishoudelijke artikelen is vrijwel alles welkom. Di Lassostaat 65*, tel. 6022195 De Volksuniversiteit heeft dit na jaar voor de eerste keer een cursus Menselijk figuur- en portretteke nen op haar programma staan. Het uitbeelden van de menselijke fi guur is voor velen een (onbereik bare?) uitdaging. Maar is het wer kelijk zo moeilijk als het lijkt? Er wordt gewerkt met diverse tech nieken, met gebruikmaking van inkt, verf en grafiet. Volume, stof uitdrukking in lijn, arceringen en toon krijgen aandacht en ook de kunst van het weglaten. De do cent, de heer L. van der Kooy, geeft begeleiding naar niveau. Aanvang van de cursus: maandag 1 oktober, 19:30-21:30 uur. Cur susduur: 10 lessen. Cursuskosten: 160,00. Kijken naar kunst Voor wie met meer plezier naar verheerlijkte of verguisde kunst werken wil kijken is de cursus 'Kij ken naar kunst' bedoeld. Deze cur sus geeft een overzicht van de ont wikkelingen in de kunstgeschiede nis vanaf ongeveer 1850 tot 1980. Beginnelingen krijgen door deze cursus een goede basiskennis van de kunstgeschiedenis en al wat meer gevorderde kunstliefhebbers kunnen hun kennis opfrissen en uitbreiden. Aan de orde komen pointillisme, post-impressionisme, art-nouveau, fauvisme, expressio nisme, kubisme en futurisme, dada-kunst, surrealisme, abstract expressionisme, cobra-beweging, pop-art en arte povera. Mocht er tijdens de cursus belangstelling ontstaan dan kan een excursie naar een museum worden georga niseerd. Aanvang van de cursus: dinsdag 2 oktober, 20:00-22:00 uur. Cursusduur: 14 lessen. Cur susprijs: 230,00 (inclusief 5,00 kopiekosten). In het najaar start bij de Volksuni versiteit Soest een aantal cursussen en lezingen op het gebied van ge zondheid. Een van deze onderwer pen is Jin Shin Jyutsu. Dit is een al vele eeuwen oude Japanse levens kunst. Door deze toe te passen kan men zichzelf beter leren kennen, begrijpen en harmonieuzer leren leven. Het is een zelfhulpmethode die is gebaseerd op het brengen van evenwicht in de energiebanen die door het lichaam stromen. Jin Shin Jyutsu is niet bedoeld als ver vanging voor de reguliere medi sche zorg, maar wel bedoeld om de mens in een betere conditie te brengen, opdat men een eventue le medische behandeling beter kan doorstaan en sneller kan genezen. Men leert gevoelens van angst, verdriet, woede en bezorgdheid op te lossen in plaats van erdoor ver stikt te raken. Door op deze ma nier met jezelf om te gaan blijft er meer energie over om prettig te leven. Er is een lezing en een cur sus. Men kan aan beide deelne men. Datum en tijd van de lezing: dins dag 2 oktober, 13:30-15:00 uur. Kosten lezing: 15,00. Aanvang en tijd van de cursus: dinsdag 9 oktober, 13:30-15:00 uur. Cursus duur: vijf lessen. Cursuskosten: 70,00. Tai Chi Quan Een tweede cufsus op het gebied van gezondheid is Tai Chi Quan. Dit is een eeuwenoude Chinese bewegingsleer, met als voornaam ste doel een goede gezondheid. De cursus is opgebouwd uit het oefe nen van de vorm (de complete cy clus van vloeiende en ontspannen bewegingen) volgens Cheng Man Ching; balans-, rek- en ontspan ningsoefeningen vanuit Oosterse en Westerse achtergronden. De toepassingen van Tai Chi Quan zijn legio, men kan bijvoorbeeld in het dagelijks leven trainen door goed te bewegen bij het optillen van spullen of het openen van een deur, maar ook door in een verlo ren minuut kleinen balansoefenin getjes te doen. De cursus bestaat uit acht lessen. Start van de cursus: woensdag 3 oktober, 19:00-20:30 uur. Cursuskosten: 135,00. De Volksuniversiteit Soest is in verband met de zomervakantie gesloten tot maandag 3 september. Aanmelden voor een cursus, workshop of lezing kan door een ingevuld en ondertekend aanmel dingsformulier uit het cursuspro gramma in te sturen. Deze pro gramma's zijn o.a. af te halen bij de VW's en bibliotheken in Soest, Baarn en Bilthoven. Vanaf 3 september kan men voor infor matie, inschrijving en aanvragen van het cursusprogramma terecht bij de Volksuniversiteit Soest, Di Lassostraat 65, 3766 EB Soest, #035 6022195, e-mail: vu- soesl@csnet.nl., tijdens de ope ningstijden: maandag 13:00-16:00 uur, dinsdag, woensdag en donder dag 10:00-13:00 uur en op de Open Dag, zaterdag 8 september, 11:00-14:00 uur. VAN KANKERBESTRIJDING ^JÏTweek tijd heeft Dick jen Broek tot tweemaal zijn record op de 5000 m< verbeterd. Tijdens een ba wedstrijd in Utrecht kwam ruim een week terug uit 14.30.25, afgelopen zon. dook hij naar 14.24.35. pat was in het Belgische Nint waar hij andermaal een baanw strijd liep. Van den Broek, die Iele jaren geleden overstapte n de wegatletiek, had gekozen v de 5 kilometer om zijn basissi heid aan te scherpen. Met nieuwe record valt hij net bui de tien snelste tijden ooit d \]ederlanders gelopen, inmidde wel het meer dan 20 jaar oi clubrecord binnen handbereik v het lid van AV Pijnenburg. Tussendoor liep hij een wedsti in Voorthuizen, waar vrijwel gehele Nederlandse top en t Afrikaanse lopers present war De kopgroep ging net te snel v. hem, zodat hij zich liet terugz hen naar de tweede groep en elfde finishte. Zaterdag werd de zevende w< strijd gevist in de zomercompet van de Snoekbaars. Er werd ge^ in de boten op de Vuntusplas Loosdrecht. Het werd in alle zichten een mooie dag: veel vis mooi weer. Er deden 20 viss mee die goed waren voor i vangsten. In de eerste divisie werd Will van de Kraats eerste. Hij haalde 69 boven water met een lengte i 12.06 meter. Tweede werd K Bruining met 50 exemplaren een lengte van 9.41 meter. Op derde plaats eindigde Gerrit I sius (35 vissen met een lengte i 7.82 meter). In de tweede divi werd Erik van de Kraats eei met 51 vissen en een lengte t 11.20 meter. PM. De 1 AutoSmeeing 2 2 van Es Recycling 2 3 Wijnhandel/Slijterij B v.d. Linden 2 4 Autoschadeservice P Stalenhoef 5 5 Veevoederhandel Eemland 1 6 Installatiebednjf Treba 7 Vishandel 't Hoekje 1 8 Tegelbezettersbedrijf v. 9 DeTrits 10 Installateur PA v.d. Dijssel 11 PicoBoys 12 GriftTrappenvol 13 Installatiebedrijf B. v.d. Dijssel 14 Duivensportcentrum 5 Kronen 15 Bako Openhaarden 2 16 Metselbedrijf HJ. v.d. Wardt 17 Kanters Klussenbedrijf 18 Vleescentrum 19 Taxi Eemland 20 Cafetaria Foodmasterv. Dijk 21 Koelstra Metselbedrijf 22 Lagergieterij DJ. Wijnands 23 AannemersbednjfA. Wijnands 24 DirkDitje 25 Recycling Westra 26 Apparatenbouw v. Hengstum 1 27 De Vries Telecom 28 Home and Decoration Henny Schimmel 29 JA Smeeing Ink/Verk. Onroerend goed 30 Broodje vanToontje ^'1 programmaoverzicht v Radio Soest, in samenwerki met de Soester Courant, st; °nder redactie van Ab Faas Visser. Kopij voor d< jüeuwe rubriek moet uiterl •"geleverd worden op dond ^agmorgen in de studio i pdio Soest, Raadhuisplein '"gezonden brieven over facties op de programrr 2,j" ook hartelijk welkom. 1 jjdres is: Postbus 3062, 3' Soest; fax: (035) 60938 ^et laatste huisconcert bij Jac< van de Griendt wordt uitgezon °P zondag 5 augustus om il "ur. Maarten Boasson (cello "eter Cramer (piano) speler cellosonates van Sergej Rach ninoff, nummer 19, en de ee en laatste van de cellosonates Ludwig van Beethoven. Maarten Boasson studeerde kunde in Groningen en cellc K-

Soester Courant | 2001 | | pagina 10