rro*Tïrr Wereldwinkel Soest wint koffiereis naar Latijns Amerika Visser VÊ^CE^ m Baiiers GroenLinks zeer bezorgd over eikenkap aan Julianalaan Ans Mann is kwaad om flauwe reactie B. en W. Vijver Koningsweg leeggepompt ÏJNEN KOOPT U NOG STEEDS VERKEERD? 7 ACTUEEL r Verkeershinder op A28 wegens werkzaamheden Directiewijziging VSOP Heeren van Brederode PAGINA2 WOENSDAG 22 AUGUSTUS 2001 SOESTER COURANT IESTRA fOR- jROOTSTE )LLECTIE 'auers wintet f 57,50/ €26,10 •oRssiaurant I^RapSViNKEL Robusto en Arabica Werk aan wegen Snelheidscontrole Vragen aan College van B. en W. PAGINA 3 Cor Oosterwijk volgt Ysbrand Poortman op SUPERAANBIEDINGEN RIVERWOODS - 3 HALEN I 1 BETALEN MARC O'POLO - 3 HALEN 1 BETALEN BROEKEN - 3 HALEN1 BETALEN Koninginnelaan 24 - Soestdijk Openingstijden Soester Courant gewijzigd Klachten bezorging Soester Courant Soester Courant elke woensdag een belevenis! College schoffeert fractie GL-PS ïetcêjé Ceittumt Zaterdag 8 september kookles op het terras! Waterkwaliteit door onbekende oorzaak aangetast Jaap den Oude naar Costa Rica en Guatemala Witgoed specialis Voor service moet u bij ons zijn Komkommers BRASSERIE KEUZEMENU iteinweg 60 Soest >n 601 32 88 koopt 'EN, IJZER, en METALEN ig na 12.00 uur ÏSLOTEN. 'ASIEL STEITNER IEL STEITNER APSTU O' IQ T A P U T LANGE N K W E G 3 8 REMU-Tel.: 035 - 60196 00 Salade met eendenborst Spinaziesoep Zalmfilet peenvarkenbout inaasappelparfait IUHS. GROTHESTRAAT 55 - SOEST - 'EIEF00N 035 - 601 25 16 :-mail: restaurant@bauers.nl website: www.bauers.nl Ook verkoop 2.0'n 13.000 errichten. In rpresenteerd tdienst. Hier lucatieve en )eze afdeling enthousiaste lan gasten én ereidende en safégoederen ipparatuur en hygiëne-eisen in. Bovendien Techniek en in issaregistratie. gerechten" en natie van oplei- 'e diensturen - st op zondag- vriendelijke en uur per week jk van je kennis aal 3 BBAD) bij rekenen op 23 in den Deijssel, ancipatiebeleid r vrouwen. Ook gehandicapten litair Luchtvaart Soesterberg. N E E L ft\\ \fflJ~QD£0£,ZAAK~ - Steenhoffstraat 9A, (el. 602 8132 De Arabicastruik groeit alleen in hoger gelegen gebieden. Ze levert milde en zeer aromatische koffie bonen. De koffie van deze struik is ook duurder dan de koffie van de Robustostruik. Deze struik is wat minder kwetsbaar en levert een boon die krachtiger en robuuster van smaak is (lekker pittig dus). Alleen de rode bessen van de kof- fiestruiken worden geselecteerd. De bessen van de Robustostruik worden volgens de 'droge metho de' verwerkt. Dat betekent enkele dagen drogen, het vruchtvlees ver wijderen, dan de koffiebonen po lijsten en sorteren. Bij de bessen van de Arabicastruik worden de aroma's ontwikkeld door van de 'natte methode' ge bruik te maken. Dat houdt in: het vruchtvlees verwijderen en de bo nen in het water leggen; door gis ting ontstaan dan de smaakstoffen. Daarna worden de bonen pas ge droogd. Deze laatste methode kost veel tijd, ruimte en geduld. De koffiebrander stelt de melanges van Robusto en Arabica samen. Het roosteren van de bonen is een speciale kunst. Deze koffie, met het Max Havelaar keurmerk, is in verschillende sa menstellingen in de Wereldwinkel te koop. Openingstijden: maandag 13:00- 17:30 uur; dinsdag t/m vrijdag 09:30-17:30 uur; zaterdag 09:30- 17:00 uur. «MS BAH TIKKER- Al» Herbestraten Lange Brinkweg De Lange Brinkweg is vanaf woensdag 22 augustus t/m dins dag 28 augustus in verband met herbestratingswerkzaamheden voor al het verkeer afgesloten tus sen de Kruisweg en de Middel wijkstraat. Herbestraten fietspaden Soes- terbergsestraat Vanaf maandag 27 augustus t/m maandag 8 oktober worden de fietspaden aan de Soesterberg- sestraat herbestraat voorbij het winkelcentrum Soest Zuid tot aan de rotonde Kerkstraat (Fietsers worden omgeleid door middel van borden). Rijbanen blijven berijd baar. Aanbrengen slijtlagen Donderdag 30 augustus, vrijdag 31 augustus en maandag 3 september worden slijtlagen aangebracht aan de Van Hamelstraat, Buntweg, Vosseveldlaan, Apolio en Oude Tempellaan en aan het fietspad Stadhouderslaan, vanaf Baarn richting Soest. (Tijdens de uitvoe ringswerkzaamheden zal het ver keer een V2 uur hinder ondervin den.) Aanleg verkeersdrempel De Oude Tempellaan is van maandag 3 september t/m woens dag 5 september in verband met de aanleg van een verkeersdrempel voor al het verkeer afgesloten na bij de Banningstraat. Bij een snelheidscontrole op de Biltseweg zijn woensdagochtend veertien automobilisten bekeurd. Er mag 80 kilometer per uur wor den gereden, maar zij overschre den deze limiet. Eén bestuurder werd betrapt op een snelheid van 109 kilometer. In totaal passeerden 1780 voertuigen de radar die van kwart over acht tot half elf werd gebruikt. Fractievoorzitter Ans Mann van GroenLinks-Progressief Soest heeft vorige week veront rust gereageerd op een bericht in een van de regionale dagbla den, dat in de Julianalaan in Soest elf beeldbepalende Ame rikaanse eiken gekapt dreigen te worden. Ze heeft daarover vragen gesteld aan het College van B. en W. De fractie wil volledig op de hoog te gebracht worden van het onder zoek van de eik die door zwam men zo aangetast zou zijn, dat het - volgens de omschrijving in de krant - 'einde oefening' zal zijn. Mann heeft zich nogal gestoord aan het taalgebruik van Groen- chef P. Klandermans in het ge wraakte artikel die, nadat hij stelt dat het mogelijk kappen van de zieke boom tevens het einde luidt van de overige tien, laat op tekenen: 'Tsja, aan al het leven komt een einde, daar moeten we niet moeilijk over doen.' 'GroenLinks/Progressief Soest doet hier wél moeilijk over,' aldus Mann, 'en wordt zeker niet gerust gesteld met het verder doorlezen van het artikel: "De gemeente haalt de rij het liefst tegelijk neer. Voor onze werknemers is dat ef fectiever; ze kunnen in één keer doorstomen." Dit zijn zo enkele fragmenten uit het artikel, die be paald niet geruststellen.' Allee van allure Ze wil dat het College alle gege vens over de mogelijk zieke eik ter inzage legt, aangeeft hoe en door wie het onderzoek wordt gedaan en duidelijk maakt hoe het, als alle bomen gekapt zouden worden, Van maandag 27 augustus tot en met zondag 16 september werkt Rijkswaterstaat aan de A28 tussen Utrecht en Amers foort, in de richting Amers foort. Daardoor is er doorde weeks 's avonds en 's nachts één rijstrook beschikbaar. <tekst> Gedurende drie week einden wordt de A28 richting Amersfoort helemaal afgeslo ten. Het verkeer wordt omge leid via de A27 en Al. Het ver keer richting Utrecht onder vindt geen hinder van de werk zaamheden. Op werkdagen wordt er 's avonds en 's nachts gewerkt. De weg wordt dan vanaf 21:00 uur afgezet en om 5:30 uur weer vrijgegeven. Incidenteel worden de afrit Den Dolder, de op- en afrit Soesterberg en afrit Maarn afgesloten. ïn de weekeinden van 31 augustus- 2 september, 7-9 september en 14- 16 september wordt er 's nachts en overdag gewerkt. Vanaf vrijdag avond 21:00 uur is de weg afgeslo ten, waarna de weg maandagoch tend om 5:30 uur weer wordt vrij gegeven. De oprit Den Dolder is afgesloten gedurende het hele weekeind evenals de op- en afrit Soesterberg en afrit Maarn. Bij de werkzaamheden doorde weeks worden omleidingen inge steld als gevolg van afgesloten op en afritten. Voor de werkzaamheden in de weekeinden wordt het lokale ver keer via de N237 omgeleid. Het doorgaande verkeer wordt via de A27 en Al omgeleid. Rijkswaterstaat adviseert wegge bruikers de aangegeven omleidin gen te volgen en rekening te hou den met een langere reistijd. Bij slecht weer kunnen de werk zaamheden worden uitgesteld. De VSOP (Vereniging Samen werkende Ouder- en Patiën tenorganisaties betrokken bij erfelijke en/of aangeboren aandoeningen), gevestigd aan de Vredehofstraat in Soestdijk, krijgt een nieuwe directeur. Ais opvolger van Ysbrand Poort man heeft het bestuur per 1 au gustus 2001 dr. Cor Ooster wijk benoemd. Oosterwijk is opgeleid als (me disch) bioloog en gepromoveerd op een biomedisch onderzoek naar de pathogenese van ouderdoms suikerziekte. Hij is in het verleden werkzaam geweest als hogeschool docent biotechnologie en was in zijn vorige functie Clinical Trial Manager van internationale car diovasculaire onderzoeksprojecten. Tevens is hij vanuit persoonlijke betrokkenheid bekend met het werkterrein van de VSOP. Het be stuur vertrouwt erop dat zijn kwa liteiten op het terrein van manage ment, onderwijs en klinisch onder zoek de VSOP, en daarmee de aangesloten lidorganisaties, ten goede zullen komen. Tegelijkertijd is mevrouw Ineke Beltman, in vervolg op haar func tie van adjunct directeur, benoemd tot mededirecteur. In die hoeda nigheid zal zij zich (blijven) toeleg- gen op de beheersmatige zaken en de portefeuille deskundigheidsbe vordering en voorlichting. Cor Oosterwijk zai zich toeleggen op beleid en belangenbehartiging en fungeert als 'primus inter pares' van de directie. Ysbrand Poortman zal in het komende halfjaar, tot de ingang van zijn pensioen, zijn op volger inwerken en lopende zaken afmaken. Voorts zal hij fungeren als adviseur van bestuur en direc tie. mannenmode LAATSTE STUKS ZOMERKOLLEKTIE KOLBERTS 499,-399,- NL 149,- KOSTUUMS 799,-899,- NL 399,- De openingstijden van het kan toor van de Soester Courant zijn gewijzigd. Op de volgende uren kan men terecht in het pand aan de Van Weedestraat 227. Maandag: 9:00-17:00 uur. Dinsdag: 10:00-16:00 uur. Woensdag: 10:00-17:00 uur. Donderdag: 10:00-16:00 uur. Vrijdag: 10:00-15:00 uur. Buiten de openingstijden kun nen mededelingen voor de re dactie en de advertentieafdeling worden ingesproken op het ant woordapparaat. Hetzelfde geldt voor klachten. De Soester Courant is verder be reikbaar per fax (6024904) en per e-mail: soestcrt@wanadoo.nl De Julianalaan moet een 'allee van allure'blijven. binnen vijf tot tien jaar weer een prachtige homogene bomenrij, ja wel, een 'allee van allure' tot stand denkt te brengen. 'Informatie bij een deskundige leerde ons dat dit niet kan, behalve als u start met veel oudere bomen, wat aanzienlijk veel geld zal kosten,' aldus de frac tievoorzitter. Ze vraagt B. en W. ook of zij een kant en klare visie heeft voor de 'bomentoekomst in die prachtige laan' of een visie ontwikkelt met bewoners en andere deskundigen en betrokkenen. Tenslotte advi seert ze het College 'op een inter actieve wijze tot besluitvorming te komen, want gelukkig ligt het kap pen van bomen zeer gevoelig bij de mensen, al kan het in het belang van een mooie bomenrij en de toe komst soms goed zijn radicale be sluiten te nemen.' AUTOBEDRIJF compleet SUZUKI-onderhoud 50 goed gebruikte SUZUKI's grote showroom SUZUKI in SoestVerkerk! Eigendomweg 2a Soest Telefoon 035 - 60136 82 VERHUUR REPARATIES - KEURINCEN Verhuur van professioneel gereed schap voor bedrijf en particulier. Reparatie en onderhoud van uw tuinmachines (motormaaiers) en elektrisch gereedschap. Speciaal weekendtarief van vrijdag 16.00 tot maandag 9.00 uur. Deskundig advies en goed bereikbaar {ind.terrein Nieuwegracht). r tJiéuwegracht IA, 3763 LP Soest Postbus 462, 3760 AL Soest Tel. 035-6015566 - Fax 035-6026894 www.hooijervcs.nf-info@hooijervcs.nl Open: ma t/m vrij van 7.30 - 17.00 uur. Indien u op woensdag om 18:00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18:30 uur naar ons kan toor bellen (88 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabe zorgd, Als u later dan 18:30 uur belt, kunt u de klacht op het antwoord apparaat inspreken. In dat geval krijgt u de krant de volgende dag in de na middag bezorgd. Fractievoorzitter Ans Mann van GroenLinks-Progressief Soest kan niet gerekend wor den tot de politieke vrienden van het College van B. en W. Dat zal voorlopig ook wel niet veranderen nu het College haar min of meer heeft geschoffeerd door een flauw antwoordbrief- je te sturen op Manns schrifte lijke vragen over de nieuwste ontwikkelingen in de Zonne gloren-deal. De fractievoorzitter stelde onlangs, zoals ook in deze krant te lezen was, vragen over de ingreep die minister Pronk (VROM) in de Zonnegloren-kwestie overweegt. Dat is toch niet een van minste kwesties die in het gemeentebe stuur aan de orde zijn geweest. Ze kreeg als reactie een soort stan daard-ontvangstbevestiging, zoals burgers meestal van het raadhuis krijgen toegestuurd als ze iets heb ben gevraagd of gezegd. Kennelijk is de betrokken ambtenaar zich niet bewust geweest van het ge wicht van de schriftelijke vragen door een raadslid of raadsfractie, als onderdeel van het politiek pro ces waarbii het daeeliiks bestuur - geheel volgens de reglementen - de vragen zo goed en snel moge lijk dient te beantwoorden. De GroenLinkse fractievoorzitter is daarover behoorlijk in haar wiek geschoten en heeft het College nu een brief op poten teruggestuurd. 'Als raadslid heb ik nog nooit een dergelijke nietszeggende brief ont vangen. Mocht deze tekst ook een standaardbrief naar burgers vor men, dan zou ik u de vraag in overweging willen geven na te gaan of dergelijke brieven de toets van de kritiek kunnen doorstaan', aldus Ans Mann. Ze wijst in dat verband naar het Reglement van orde, waarin staat vermeld 'dat u, indien u overwe gend bezwaar heeft tegen het be antwoorden van de vragen, dit ge motiveerd zult meedelen aan de vragensteller en dat, indien er geen bezwaar is, de vragen zo spoedig mogelijk, doch in ieder geval bin nen vier weken beantwoord zullen worden. Dit betekent dat uiterlijk 3 september a.s. een brief van uw kant met motivatie of beantwoor ding van de vragen van Groen Links/Progressief Soest tegemoet mag worden gezien.' Ze ziet met belangstelling het antwoord tege moet. Birkstraot 7 - Soest - Tel.: 601 33 37 O.l.v. Bertv.d. Dijssel en A/lartin Los staatervanafl8.00 uur op het terras bij Toontje een grote braadpan voorMartin's speciale biefstukreepjes, een BBQ voor Bert's supervlees en een groot braadspit met daaraan de lekkerste kippetjes uit de gehele regio!! Geef u uiterlijk 6 september op voor deze happening, kosten zijn 27,50 p.p. excl. drank. Bert, Martin en Antonio heten u van harte welkom! Gisteren is de vijver op de hoek van de Koningsweg en de Dal- weg leeggepompt. De vijver zal zich dan weer op natuurlijke wijze vullen met regenwater, afkomstig van de daken van de flats bij de Haverweerd en de Dalweg. De vijver moest worden leegge pompt, omdat de waterkwaliteit ernstig is aangetast. Naar de oor zaak ervan kan slechts worden ge gist, de gemeente noch het Water schap Vallei en Eem kunnen de reden van de vervuiling achterha len. De vijver maakt geen onder deel uit van de overstortvijvers langs de Koningsweg en wordt uit sluitend gevoed door de aanvoer van regenwater. Van de bodem van de vijver worden monsters ge nomen die in het laboratorium zul len worden onderzocht. Op deze manier hoopt de gemeente alsnog de oorzaak van de verontreiniging te achterhalen. In gezamenlijk overleg tussen ge meente Soest en Waterschap Val lei en Eem werd bij het leegpom pen gebruik gemaakt van een ge luidloze pomp. Deze pompte per uur zo'n 100 kubieke meter water weg naar de riolering. De vijver bevatte ongeveer 800 kubieke me ter water. De Wereldwinkel Soest heeft een reis naar Latijns Amerika gewonnen. Eén van de mede werkers mag binnenkort op werkbezoek naar de koffiepro ducenten in Costa Rica en Gu atemala. Jaap den Oude is door het lot aangewezen als degene die de Wereldwinkel Soest daar mag vertegenwoor digen. Twee enthousiaste medewerkers van Wereldwinkel Soest, Ad van Rutten en Joke Wegereef, behalve verkopers in de winkel ook respec tievelijk lid van de inkoopgroep en hoofd van de inkoopgroep food- producten, bezochten op 9 juni jl. de Fair Trade-dag in Culemborg. Fair Trade is de grootste leveran cier van de producten uit derde wereldlanden voor de Wereldwin kels. Op de Fair Trade-dag waren er workshops over verpakkingsma teriaal en marketing, presentaties over speelgoed, over rijstboeren uit Thailand en criteria voor aanname van importeurs. De invulling van de dag zelf was al voldoende om Ad en Joke tevreden te stellen, maar hun geluk kon niet op toen zij argeloos meededen aan de lo ting om mee te gaan met een reis naar Guatemala en Costa Rica en de Wereldwinkel Soest als winnaar uit de bus kwam! Onder begeleiding van medewer kers van de Fair Trade Organisa tie en Fair Trade Assistance mag één medewerker van de Wereld winkel Soest meereizen naar de koffieproducenten van Fair Trade, te weten Coocafe in Costa Rica en Manos Campesinos in Guatemala. Ook zullen er bezoeken aan diver se handnijverheidsproducenten worden gebracht. Werkbezoek Wereldwinkel Soest stond even op z'n kop, want de prijs is slechts voor één persoon bestemd en er moest dus fluks worden nagedacht hoe die zo eerlijk mogelijk te ver loten onder de medewerkers. Uit navraag bij Fair Trade blijkt dat de prijs zeker niet mag worden gezien als een snoepreisje met louter toe ristische waarde, maar wel degelijk wordt aangemerkt als een werkbe zoek. Zo is de voorwaarde gesteld dat degene die meegaat zelfstandig drie maal een regio-avond (van Wereldwinkels) verzorgt met de informatie verkregen tijdens de reis. Fair Trade hoopt op die ma nier wereldwinkeliers wijzer te maken over de achtergronden van de producten en mensen te prikke len en aan te zetten tot discussie, om zo de boodschap door te ge ven. De reis zal plaatsvinden medio ja nuari/februari. Behalve iemand van de Wereldwinkel Soest gaat er ook iemand mee van de Wereld winkel Scheveningen, die op een andere locatie en bij een andere gelegenheid deze prijs heeft ge wonnen. Verder gaat Fair Trade een campagne voeren om nog minstens 12 andere wereldwinke liers (op eigen kosten) uit den lan de mee te nemen. Aanvankelijk was er in Wereldwin- kelland Soest de gedachte: Iaat de twee mensen die de prijs hebben gewonnen op de Fair Trade dag maar loten, of alleen die medewer kers die in de inkoopgroepen (non-food en food) zitten. Maar nadere bestudering van de tekst op de prijs gaf aan dat die moest wor den verloot onder alle medewer kers van de Wereldwinkel, en zo geschiedde. Op woensdagavond 15 augustus werd een medewer kersavond in de Deel gehouden, waar als hoofdmoot medewerker Niek van Vliet onder het tonen van prachtige dia's vertelde over de reis naar Nepal, die hij met een aantal anderen in het voorjaar van 2001 heeft gemaakt. Het gezel schap bezocht tijdens die reis veel producenten van producten die we in de Wereldwinkel Soest verko pen: potten, sieraden, beeldjes! Loting Het programma voor de pauze vermeldde: de loting. Het was een snikhete avond, waarop met span ning naar was uitgekeken door deze en gene. Ook van diegenen die de betreffende avond niet kon den bijwonen, maar wel mee wil den loten, werden de lootjes in een bij de temperatuur passende Jaap den Oude, hier in gezel schap van de Wereldwinkeliersters Eveline Roskott (I.) en Sien Over- duin (r.) en bestuurslid Saskia ten Hove (geheel rechts). strooien zonnehoed gedeponeerd, waarna penningmeester Han Mink op kundige wijze er eentje uithaal de: 'and the winner is... Jaap den Oude!' Jaap den Oude is al vanaf de start lid van de groep en maakt zich o.a. verdienstelijk op het gebied van lay-out en zeer recentelijk op het gebied van het invoeren in het kas sasysteem van producten, en de begeleiding van de medewerkers met de kassa. Ook Jaaps dochter en schoonzoon zijn medewerkers van de Wereldwinkel Soest. Jaap is ook al jaren lid van de Derde We- reldgroep Soest. Soester Courant elke woensdag een belevenis! SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voornjkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 'Van het Raadhuisplein' geen nieuws. Martienke Broer van Dierenhotel Camping Kennels aan de Birk- straat: 'Gecastreerde honden kun nen prima met andere samen. Ze worden door de andere honden niet helemaal serieus genomen, want het zijn geen echte kerels. Teefjes vechten ook, maar minder vaak. Vrouwen maken ruzie om niks.' Nieuw gewas op de Eng: Soester krollen. F.Vlek, voorzitter van de Stichting Behoud Molendael: 'Het maakt niet uit of het gaat om een nieuw merk hagelslag of een andere zie- kenhuissamenstelling. Je begint met te vragen wat de consument wil.' Winkelcentrum 'Overlast' Loco-burgemeester Neks Blom- mers: 'Joop van den Brakel is een man die zegt waar het op staat, die een huis gewooneen huis noemt.' Cultureel Centrum/annex brede bibliotheek aan de Willaertstraat: 'De hoge C'. Zonneglorendeal een pronkju weel. Dat komt er nou van als er op de brievenbus van het Gemeentehuis geen NEE/NEE-sticker tegen huis-aan-huisbladen zit geplakt. Radio Soest soest. Dochter Dilia: 'Mijn vader, Joop van den Brakel, ontving wel een koninklijke onderscheiding, maar wij zeggen altijd dat eigenlijk mijn moeder die had moeten hebben.' Autovrije zondag valt dit jaar op zaterdag... Interimbestuurder Jan Willem Brinkman van M.C. Molendael zal eerst nog even een Vlekje moeten wegwerken. Neks Blommers tegen Jan Pronk: 'I'U see you in court!' Nieuwe politiechef in de regio Eemland: drs. Act(i)on. Woordvoerder G. Maurits van de opgeheven Commissie Ouderen beleid: 'Zeventig procent van de Soester ouderen zijn niet aange sloten bij een ouderenbond en hun belangen worden niet meer behar tigd. De politieke partijen zullen heus wel een ouderenparagraaf in hun verkiezingsprogramma zet ten. Maar dat is pure nep, alleen om stemmen te winnen Woonzorg(eloos)centrum 'BAS- SECOUR'. Dat is Frans voor 'WIJ ZIJN BINNEN-PLAATS'. U kunt een keuze maken uit een voorgerecht, hoofdgerecht en nagerecht Tussen haakjes staat de prijs vermeld als u de gerechten apart besteld. 39,99/€18,15 Zalmtartaar met dille en komkommer 13,50) Griekse salade met olijven, tomaat en fetakaas [f 13,50) Courgettesoep met garnalen {f 8,85) Osso-buco van lamsvlees in rode wijnsaus (f 29,50) Snoekbaarsfilet met dillesaus 29,50) Cassoulet van kalfsvlees met kruiden, tomaat, olijf, ansjovis en kappertjes 29,50) Profiteroles gevuld met room en bedekt met chocoladesaus (f 11,50) Abrikozenbavaroise met aardbeiencoulis {f 11,50) Koffie of thee met bonbon NIEUW Nu op maandag menu inclusief wijn en koffie (niet op feestdagen) Brasserie .0> Soesterbergsestraat 188, Soest Telefoon 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag

Soester Courant | 2001 | | pagina 3