mm Soest put hoop uit vertoond spel Ingecalculeerde nederlaag Hees toch een beetje zuur H Duinkikkers viert week lang de 50ste verjaardag VVZ'49 profiteert niet van zwakte laatste lijn DVS'33 Tafeltennisshow en cabaret op verjaardag welbespraakt Shot Laatste uur winstpunt in 2-1-nederlaag bij AD O'20 SEC niet ontevreden met puntendeling bij SCH'44 Foutenfestival bij SEC-AW levert acht doelpunten op Festiviteiten rond nieuwe complex Knickerbockers PAGINA 16 Ie r" B.V. .nl ie ud Ruttenberg WOENSDAG 5 SEPTEMBER 2001 SOESTER COURANT PAGINA 17 VOETBAL zondag BOWLING Open dag bij bowlingclub op 8 september Dakwerken VOETBAL zaterdag VOETBAL zondag VOETBAL zaterdag Sportredactie een weekje op vakantie ATLETIEK Eerste Europeaan TRIATHLON Hele triathlon VASTE BEZORGERS soEsm^ouRAnrr k socoterScxiurant; HONK/SOFTBAL Rentree in eerste klasse met gelijkspel: 2-2 TAFELTENNIS Loterij LTC voor Braziliaanse straatkinderen K1CK-OFF 2001, spectaculaire seizoensopening! s.v. VVZ'49 - VOLENDAM :ee! ERS VAN RDEEL. gezinsauto. En ''leen nieuw en ign, uitrustings- noo heeft een woo dealer en 5AEWOO 2St, eparatie alle merken ielmotoren ufo's an 50 - Soest 135-6023608 Het winstpunt van de 2-1-ne- derlaag bij ADO'20 lag voor Soest in het laatste uur, de tot oU toe beste fase van de vrijwel volledig veranderde formatie van de nieuwe trainer Ruud Vork. De overdosis respect voorde tegenstander verdween j|s sneeuw voor de zon en Soest dicteerde het merendeel van de wedstrijd. Teveel ontzag voor de nummer nee van het vorig seizoen en de Nederlandse bekerkampioen bij de jmateurs braken de blauwwitten in Heemskerk op. Veel zelfvertrou wen viel er niet te bespeuren bij Soest dat in de voorbereidingsfase jfleen van een vierde en vijfdeklas- ser had gewonnen. De Blauwe Leeuwen leken getemd. Een foute inspeelbal van achteruit jerd op het middenveld ingepikt d meteen bestraft, een minuut of flater was het 2-0, de wedstrijd ns pas op eenderde, een herha- Ingvan de 5-0-afstraffing van vo- njjaar lag in het verschiet. Ommekeer Het is prettig te constateren dat de spelers het bijltje er niet bij neer- tuiden en toen alsnog gingen voetballen', zei Vork over de om- pekeer in het duel. Eigenlijk is dat Kn positieve verrassing. Het is vooraf moeilijk in te schatten hoe je ervoor staat. Dit geeft Vertrou wen voor de volgende wedstrij den.' Nog voor de rust verkleinde Den- nis van der Horst (overgekomen Trainer Ruud Vork van Soest: 'Het is prettig te constateren dat de spe lers het bijltje er niet bij neergooiden en gingen voetballen. Dat geeft ver trouwen voor de toekomst. van De Meern) de marge. Dat ge beurde na een mooie combinatie door het midden met de goed spe lende Pascal Wissink (Achilles Veen). Soest had op dat moment ook al een persoonlijke tegenvaller moe ten incasseren. Na een half uur viel Ramon Stofmeel (Hercules) uit. In het ziekenhuis bleek dat hij zijn enkelbanden had verrekt, zodat de linkshalf/libero de komende we ken vanaf de kant moet toekijken. Maar Soest had de schroom van zich afgeworpen en legde ADO'20 steeds vaker zijn wil op. De groot ste .kans op de 2-2 kreeg Wissink die de doelman passeerde, maar de bal werd voor de doellijn door een verdediger weggewerkt. Overwicht Volgens trouwe supporters kreeg Soest in het duel meer kansen dan in alle voorgaande vier duels met ADO'20. Dat het overwicht van Soest niet tot een tweede treffer leidde, was sneu voor de betrokke nen. Zonder blozen verklaarde Vork dat het verlies als onterecht kon worden gekenmerkt. 'Op ba sis van wat we in de tweede helft hebben laten zien, hadden we mi nimaal gelijk moeten spelen,' aldus de Montfoorter over het duel, waarin Gerdo Kuenen, Peter Schrumpf en aanvoerder Jeroen Dorrestein een boeking opliepen. Uit het spel konden Vork en co. moed en hoop putten, maar de trainer besefte natuurlijk ook dat het geen garanties biedt. 'Ik hoop dat het niet incidenteel is, want elke wedstrijd heeft natuurlijk zijn eigen verhaal.' Vork is niet in een ideale situatie terechtgekomen. Elf voetballers, onder wie velen die het afgelopen decennium het gezicht van de suc cesvolle ploeg bepaalden, stopten of vertrokken naar een andere club. Op de Bosstraat-Oost ver scheen tegelijkertijd bijna een elf tal nieuwelingen die aan elkaar en sommigen ook aan het niveau moeten wennen. Met zo'n 'vreem delingenlegioen' heb je tijd nodig, maar Vork weet als geen ander dat hij de tijd niet heeft om geduldig te gaan kneden. 'Onder normale omstandigheden is het al niet mak kelijk om zeven, acht spelers in te passen, nu heb je bijna een com pleet nieuw elftal, waarvan een aantal spelers ook nog eens laat van vakantie terugkwam. Dat is een heel ander verhaal dan dat van Soester jongens die vanaf de jeugd met elkaar hebben gespeeld en weten waarop en op wie ze kunnen terugvallen. Die basis en structuur is er nu niet meer.' De Soester Bowling Vereniging houdt zaterdag 8 september een open dag in C-drie. Tussen 11:00 en 15:00 uur is er volop gelegen heid een balletje te gooien en vra gen te stellen aan leden van de club die elke maandag- en dins dagavond competitie speelt. Op beide avonden is er nog ruim te voor nieuwe teams, de speeltij den zijn van 19:30 tot 21:00 uur en van 21:00 tot 22:30 Uur. Wie zaterdag geen kans ziet naar de open dag te komen, kan voor informatie terecht bij J. Peeters, 88 6014820. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14 Goed gespeeld, geen punten. Trainer Ron Daselaar had in gecalculeerd dat Hees de eerste competitiewedstrijd zou verlie zen. Bloemenkwartier behoort volgens hem tot de favorieten in de vierde klasse, maar ach teraf had de Soester toch zijn bedenkingen over de 2-3-ne- derlaag. Ruim 20 minuten voor het laatste fluitsignaal was Hees op 2-1 geko men uit een door Cees Dorrestein benutte strafschop. Daselaar liet alvast een middenvelder warmlo pen, die hij zou gaan inbrengen voor een aanvaller. 'ïk wilde het dichtgooien en de voorsprong vasthouden', verklaarde de oefen- meester. Tijdens de warming-up van de ver se kracht sloeg het noodlot toe. Via een counter kwamen de Hilver summers in de 72I,C minuut langs zij en na de aftrap verloor Hees direct de bal en stond het ineens 2- 3. Binnen een mum van tijd waren de rollen omgedraaid. Met opportunistisch spel probeer den de Soesters de gelijkmaker te forceren, maar ze kwamen fysieke kracht tekort. Conditioneel ont brak de capaciteit om op het laatst nog een stapje harder te gaan lo pen. De mazzel die in dit soort si tuaties onontbeerlijk is, bleef uit. In de eerste helft was Hees ook al op voorsprong gekomen. Uit een vrije trap van Peter de Jong kopte bij de tweede paal Jeffrey Dorres tein in de 17dc minuut de bal bin nen. Daarna had Robert Schadee de marge kunnen verdubbelen, maar nog weer later voorkwam doelman Mare Walen - de opvol ger van de naar WZ'49 vertrok ken Pascal Kamerbeek - dat het 1- 1 werd. Op de valreep van de eerste helft kopte Dorrestein wel raak, weder om uit een vrije trap van De Jong. De scheidsrechter had echter bui tenspel geconstateerd en keurde de treffer af. Tot overmaat van ramp scoorde Bloemenkwartier ver in blessuretijd wel en gingen beide elftallen met een evenwichtige stand rusten. Tijdens de pauze werd de gekwetste Johan van den Brink vervangen door rechtsback Michael Voet. Daselaar wacht nog op herstel van twee spelers. Bram de Vries is te ruggehaald, maar moet nog een week of twee rusten om z'n bles sure te laten overgaan. Hetzelfde geldt voor Ed Knies die uit het tweede elftal komt. Daselaar hoopt ze over twee, drie weken te kun nen inzetten. Op papier rekent hij erop dat zijn gepromoveerde selectie een goede middenmoter kan worden. 'Er zijn vijf sterke en vijf minder goede ploegen in onze klasse', aldus Da selaar die Bloemenkwartier tot de eerste vijf rekent. Niettemin vond hij de nederlaag een beetje zuur. 'Er had meer ingezeten.' Met één wedstrijdpunt is SEC teruggekeerd uit Harmeien, waar het uit de zesde klasse ge promoveerde SCH'44 op 1-1 werd gehouden. 'Terecht', vond Balthus Burgman, al viel de ge lijkmaker laat en op een beetje een knullige manier. 'Uit gelijk spelen is niet slecht, maar wij hadden iets mooiere kan sen', sprak de trainer. Met name voor rust ging de wedstrijd op en neer en hadden beide teams moei te om voldoende aansluiting te re gelen. Doelman Fred Kentie moest af en toe optreden en aan de an dere kant werd Wesley Brons een doelpunt onthouden door de keeper en de snelle spitsen Mi- ehael van de Laan en Jeffrey van de Hoed waren te gehaast. 'n de tweede helft bleek Moham- med Touhami een welkome ver- CeHtMAt Tel. 601 33 37 Voor iiw Heerlijke lunch en diner; geopend van vvoe. t/mza. vanaf 11.30 uur, op zondag vanaf 16.00 uur t/OH lOOMLC Tel. 603 33 33 Cafetaria open: woe. tjm zo. van 16.00 tot 20.00 uur. Catering verzorgen wij altijd; salades, luxe hapjes, broodjes en warme buffetten etc. Birkstraat 7 sterking. De voor Brons ingevallen spits is balverliefd, maar was ook balvast, waardoor de aansluiting wel kon worden gerealiseerd en er gevaarlijke situaties ontstonden. Het doelpunt van SEC viel echter op een dood spelmoment. Vanaf een meter of 25 knalde Van de Hoed de bal uit een directe vrije trap ineens in de bovenhoek. 'Zo zie je ze dit seizoen niet meer, ook niet op Studio Sport', zei de Baarnse trainer van de groenwitten Op dat moment waren er nog 21 minuten te spelen en even later had SEC de wedstrijd kunnen be slissen, maar verzuimde dat. Zes minuten voor tijd werd SEC ge troffen door pech. De bal stuiter de op het natte veld in het straf schopgebied, Kentie greep mis en de bal kon in het doel worden ge werkt: 1-1. In de slotfase leek Touhami op weg naar het winnende doelpunt. Hij schoot de bal onder de keeper die met meer geluk dan wijsheid de snelheid van de bal kon vertra gen. Touhami kwam wederom in balbezit, maar in plaats van af te geven aan één van de twee vrij staande medespelers, schoot hij de bal zelf. In het zijnet. Het foutenfestival tussen SEC en Allen Weerbaar leverde za terdag op de Bosstraat-West acht doelpunten op. Die wer den niet alleen keurig over bei de helften, maar ook over de twee elftallen verdeeld: 4-4. De op vier plaatsen gewijzigde ploeg van Ruud van Rouwendaal opende in de vijfde minuut via Maarten Smedema de score. Tien minuten later was het 1-2 voor de gasten die fouten in de defensie van SEC afstraften. Op slag van rust maakte Dave Lei- jenhorst de gelijkmaker, eveneens na een misser in de verdediging en een minuut na rust kwam SEC op 3-2. Leijenhorst kreeg de bal via een verdediger en tikte van dicht bij binnen. De vreugde over de tweede voorsprong was van korte duur, maar een kwartier voor tijd ging Allen Weerbaar weer in de fout en maakte ook Smedema zijn tweede treffer. Van Rouwendaal dacht de over winning in de knip te hebben, maar zijn achterste linie lette niet goed op bij een vrije trap, zeven minuten voor het eind. De bal ca ramboleerde naar een bezoeker die met een simpele beweging verant woordelijk werd voor de eind stand. Die was over de gehele wedstrijd gezien terecht, vond Van Rouwendaal die niet ontevreden was. De trainer zag in de zomer doel man Ronald de Kruijf, topscorer Touhami (18 goals), libero Bekir en Wesley Ribberink vertrekken. De positie van Bekir is ingevuld en vanaf zaterdag staat Meshut tussen de palen. Tegen Allen Weerbaar stond Bert Groenestein uit het der de op de goal. Hij deed ook de voorbereiding mee, omdat SEC- zaterdag nog niet over een keeper beschikte. Vooral in de voorste gelederen mist Van Rouwendaal een echte afmaker. Het is niet gebruikelijk dat de sportredactie op vakantie gaat, terwijl het nieuwe seizoen net is begonnen. Maar deze week wordt er een uitzondering ge maakt en is de sportredactie van 6 tot en met 13 september afwezig. Het kan daarom gebeuren dat sommige sportkopij voor de editie van woensdag 12 septem ber de kolommen van de Soes ter Courant niet haalt. Indien van belang en nog actueel zal deze kopij eventueel in de krant van 19 september worden ge plaatst. Wij vragen hiervoor uw begrip. De sportredactie Tijdens de internationale halve marathon in het Duitse AlttÖting was Dick van den Broek zondag de snelste Europeaan. De Soester werd in 1.06.28 zevende achter vijf Kenianen en één Ethiopiër. Voor een scherpe tijd was het parkoers na regenval te zacht. Van den Broek bereidt zich in Oostenrijk voor op de Van-Dam-tot-Dam- loop, waarin hij zijn tweede plaats in het nationale wegcircuit wil ver dedigen. In Almere hebben drie Schieter leden meegedaan aan de hele tria thlon. Dick Goijert startte voor de tweede maal en had zich ten doel gesteld onder de elf uur te duiken. Dat lukte de dolgelukkige Soester: 10.15. Debutant Ronald Vergauwen vocht op de 3,8 kilometer zwem men, 180 kilometerfieüsen en en 42.195 meter lopen een duel uit met clubgenoot Frank de Groot die aan zijn elfde optreden in de Flevopolder begon. Beiden kwa men tegelijkertijd aan op het wis- selpunt tussen fietsen en lopen, maar Vergauwen had uiteindelijk tien minuten minder nodig voor de marathon dan De Groot. Hun eindtijden waren 11.12 en 11.22. Voor de derde keer in successie heeft Dennis Moerman zijn natio nale titel verdedigd tijdens de mi litaire triathlonkampioenschappen. De Soester volbracht de kwart af stand in twee uur, en zeven minu ten. Op uitnodiging mocht Christian Rietveld buiten mededinging mee doen. Hij finishte als tweede bij de junioren. Beiden zijn lid van De Schieter. Gevraagd in Soest voor de woensdagmiddag Aanmelden: tel. 6014152 ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: f 17,50/e 7,94 per halfjaar! tel.(035)6014152 De Duinkikkers staat aan de vooravond van een jubileum- week. De zwem- en waterpolo- vereniging viert van 10 tot en met 15 september het vijftigja rig bestaan met tal van activi teiten. Doordeweeks zijn er elke avond, telkens van 18:00 tot 19:30 uur, activiteiten voor de jeugdleden, zoals Portugees diploma zwem; men, reddend zwemmen, een mini polo'circuit en aquarobic. Als klap op de vuurpijl houdt De Duinkikkers zaterdag 15 septem ber een feestdag. Die begint om 11:00 uur met een zestcamp, een polotoernooi en estafettes in Aqua Indoor en eindigt om 17:00 uur. Na deze activiteiten, bestemd voor leden en oud-leden, is er tot 18:30 uur een barbecue. Het gezelschap verkast vervolgens naar de Bosstraat, waar in party centrum Bos en Duin een reünie en een feestavond worden gehou den. Deze beginnen om 19:30 uur en duren tot in de kleine uurtjes. Oud-leden die niet zijn bereikt door het huidig bestuur én de ju bileumcommissie, zijn wel wel kom. Ze kunnen zich eventueel aanmelden bij Cees Thie, There siastraat 11 of cml' Dat de Knickerbockers blij zijn met hun nieuwe accommoda tie aan de Bosstraat hoeft geen betoog. Sinds juni spelen de honk- en softballers er hun wedstrijden, zaterdag 8 sep tember nemen ze het complex officieel in gebruik en vrijdag 28 september volgt de officiële opening. Iedereen is gevraagd zaterdag een schaar mee te nemen. Het laat zich raden waarom, want om het club huis wordt een groot lint gespan nen dat om 14:00 uur met behulp van alle aanwezigen in stukken wordt geknipt. Daarna speelt het eerste honkbalteam een wedstrijd tegen oud-leden en worden alvast de kolen op de barbecue aangesto ken. Het is de club niet gelukt alle adressen te achterhalen, maar oud leden die geen uitnodiging hebben ontvangen, zijn toch van harte wel kom. Het programma van aan staande zaterdag begint overigens al om 11:00 uur met een jeugd wedstrijd, daarna neemt de jeugd het nog op tegen een team van ouders. Op vrijdag 28 september is er vanaf 17:00 uur een receptie, waarna om 18:00 uur de officiële opening plaatsvindt. De Knickerbockers moesten ver huizen van de Koningsweg naar de Bosstraat, omdat het vorige sport park moet worden omgetoverd tot bedrijventerrein. Bij de onderhan delingen met de gemeente nam de Knickerbockers genoegen met een sobere bouw en beloofde ze met haar eigen leden veel zelfwerk zaamheid te ontplooien. De club hield woord en kennelijk putten de leden veel inspiratie uit de bouw werkzaamheden, want het eerste honkbalteam werd kampioen en is nu verwikkeld in een reeks promo tiewedstrijden. Ook het eerste he ren softbalteam pakte de titel, het zelfde kunnen de jonge dames overmorgen doen VOETBAL zaterdag WZ'49 heeft zijn rentree in de eerste klasse gestalte gegeven met een gelijkspel (2-2) tegen DVS'33. Vooraf hadden de groenwitten er voor getekend, achteraf vonden ze het resul taat te mager. De ploeg had meer moeten profiteren van de zwakte in de laatste linie van de Ermeloërs. Op het veld, waarop de Soesters in mei de beslissingswedstrijd om het kampioenschap tegen Zuid vogels hadden gewonnen, ging WZ'49 uiterst voortvarend van start. De wedstrijd was nog geen minuut oud of de bal lag al achter de doel man van DVS'33. Gijs Schaap stuurde Jordie Brouwer weg die de bal breed legde op Hidde Reitsma. De beste man aan Soester zijde haalde vanaf 16 meter vernietigend uit. Na twintig minuten was er weer balans in de score. Een verkeerde terugspeelbal van Brouwer werd opgepikt door Khadour (ex-Spa- kenburg) die het cadeautje gretig in ontvangst nam. De van HVC overgekomen Eddy van der Heij den - die vooralsnog de voorkeur krijgt boven Pascal Kamerbeek - werd omspeeld: 1-1. In de resterende tijd van de eerste helft had WZ'49 de wedstrijd kunnen en moeten beslissen. De aanzet daarvoor werd in de 36I,C minuut gegeven. Via Brouwer en Gerard Becker kwam de bal in het strafschopgebied. Schaap kwam voor zijn man, maar werd aan zijn shirt getrokken. Liggend op de grond zag hij dat de scheidsrechter naar de stip wees, waar vandaan Bas van Doorn het oordeel velde. Kansen Twee dikke kansen volgden nog. Eerst miste Becker vanuit ideale positie. De spits viel kort daarna uit met een hamstringblessure. Zijn vervanger Jacky Bouw (even eens van HVC) verknalde de vol gende mogelijkheid, zodat het 1-2 bleef en de Soesters verzuimd had den de gastheren de nekslag toe te dienen. De Roemeen Illie, de grote troef van DVS'33, was al die tijd on zichtbaar gebleven. De voormalige prof van onder meer SC Cambuur en Veendam, zat in de zak van Alembar Kuit. Niettemin zou de Oost-Europeaan door de thuisclub tot man van de wedstrijd worden uitgeroepen. In de tweede helft kreeg hij meer ruimte, nadat Joep Akkerman was uitgevallen met een kwetsuur. Daardoor zakte Kurt terug naar de rechter positie in de verdediging en moest Peter Wolfsen zich gaan be zighouden met Illie. De meer aan vallend ingestelde Wolfsen (ex- Soest) had soms moeite met de balvaardige Illie. Het was Khadour die DVS'33 op nieuw naast WZ'49 loodste. Na een klutsbal kwam hij min of meer toevallig in scoringsrijke positie. Khadour had verder niets in te brengen tegen Reitsma die met hem te maken kreeg vanaf het moment dat DVS'33 een tweede spits had ingebracht. Waar WZ'49 in de slotfase van de eerste helft aan een waarschijn lijke zege had geroken, daar mocht het blij zijn dat het in het laatste kwartier niet op achterstand kwam. De Ermeloërs kregen enke le kansen, maar Van der Heijden beschaamde het vertrouwen dat hij van Steef van de Oosterkamp had gekregen, niet. Aan WZ-zijde viel in het ope ningsduel één gele kaart. Die kwam op naam van Kurt die een puike wedstrijd speelde. De Soes ters treden zaterdag om 14:30 uur aan voor de eerste thuiswedstrijd. Ze ontvangen Volendam (RKA- VIV). Met de tafeltennisshow van Trinko Keen en Jonah Kahn en het cabaret van Marcel Jansen en Rob Houtgast als hoogte punten heeft SJiot zaterdag het 50-jarig bestaan gevierd. Vele oud-leden, onder wie de mede oprichters de gebroeders Van Haarlem, waren erbij. Vanaf 14:00 uur druppelden de mensen binnen in het Orlandogc- bouw, sinds vijf jaar het onderko men van de tafeltennisvereniging. Het weerzien was soms verrassend en altijd hartelijk. Om drie uur begon de tafeltennis show van Keen en Kahn. Vooral de internationale topper Keen is een publiekstrekker. In 1998 werd hij derde op het EK, hij versloeg bijna alle wereldtoppers al eens en staat momenteel in de buurt van de 20ste plaats op de mondiale ranglijst. Zijn maatje Kahn draait al jaren bovenin mee in de eredi visie. Het tweetal zorgde voor een buitengewoon vermakelijke show. Er werd natuurlijk een demonstra tiewedstrijd gespeeld en met name Kahn oogstte bewondering met zijn grappige verhalen en knappe trucjes met de bal. Ook betrokken de twee vooral de jeugd in hun show. Hierna was er een receptie, waar bij een vertegenwoordiger van de NTTB een toespraak hield, een cadeau overhandigde en - ondanks de microfoon - nauwelijks het ge roezemoes kon overstemmen. Na het koud buffet was het tijd voor Eloquentia. In deze welbe spraakte wedstrijd draaide het om stellingen als 'tafeltennis wordt in teressanter als de tennisregels wor den toegepast' en 'iedereen zou met hetzelfde batje moeten spe len'. Een welbespraakte wedstrijd tij dens het jubileumfeest van Shot. Verschillende stellingen kwamen aan bod. Foto: Herman van Dam Het officiële programma werd af gesloten met een zeer knap caba ret van Marcel Jansen en Rob Houtgast. Onder muzikale begelei ding van Houtgast speelde Jansen de sterren van de hemel. Op de voor hem karakteristieke meesle pende manier van vertellen en het levensecht uitbeelden van allerlei typetjes boeide hij het publiek dat regelmatig in een lachbui terecht kwam. Deze voorstelling werd op geluisterd met enkele grappige liedjes, waarna er tot in de kleine uurtjes werd nagepraat in de kan tine. LTC Soestdijk gaat actievoeren voor projecten voor Braziliaanse straatkinderen. Het is de bedoeling fondsen te steunen, waarmee deze kinderen kunnen studeren. Op deze manier hoopt men te voorko men, dat de kinderen worden ge ronseld door de drugsmaffia, in de prostitutie of criminaliteit terecht komen. Tijdens de clubkampioenschappen (10 tot en met 23 september) wordt een loterij gehouden. Lot- houders maken daarbij kans op onder meer een half uur gratis ten- nisles en een gesigneerd shirt van Paul Haarhuis of Sjeng Schalken. De organisatie van de loterij (waarvoor vergunning is* verkre gen) is in handen van de jeugd commissie. De trekking wordt ver richt op de finaledag, zondag 23 september. Zaterdag 8 september a.s. aan de Eemweg aanvang 14.30 uur De wedstrijdbal wordt aangeboden door: VAN 'T NET VERHUIZINGEN B.V. Hoofdsponsor: Procar B.V. i Co-sponsor: Bosman Bedrijven BV Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Broodje van Toontje Van Dam Sports Overige selectie ondersteunende sponsors zijn: - ASBO Groep B.V. - Bakker Bedrijfswagen Groep - Becker Int. Transport - Boutique des Fleurs - Comel Amusement Horeca - Deelen B.V. Makelaars - Esso Servicecenter Zaal - Harrie Toonen Assurantiën - Hooyer Bouw en Techniek - Linden Bedrijfskleding B.V. - Printkado Promotie/ Relatiegeschenken - Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Van de Meer Dakbedekkingen - Van de Munt Automaterialen B.V. - Van 't Net B.V. Verhuizingen - Wasiel Ste'rtner - Rob Wilhelm en partners

Soester Courant | 2001 | | pagina 17