IDHEID SUBARU w I ioestduineiiai,t°ffeIs voor Wil Veldhuis C basis voorl in 5e klasse [PB-Soest gaat met kleine stapjes >p naar de honderd' VE DOOR VONK Vrijgemaakt-gereformeerden van Soest verbouwden kerk grotendeels zelf VARIA t npioenen i,lartverwarmend afscheid van pastor Oecumenisch Avondgebed aan begin Vredesweek Diverse bijeenkomsten in Vredesweek Soest 'MëÊm Femke Halsema (Groenlinks) zondagmiddag in De Schoof "^^-WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2001 SOESTER COURANT PAGINA 13 de drie punten!!! r B.V* Pantoffels Fereniging viert jubileum in stijl o of te geef? in de Soester Courant I lal 'Bewust omgaan met jezelf en anderen' Stijlvolle interieurs op een locatie in stijl Zondag in Oude Kerk Over geweld en religie Nieuwe predikant voor 'Emmakerk' Fancy fair van Friendship Gospel Choir specialist in All Wheel Drive AWD Gebr. van der Pouw Kraan bv Oplevering wordt drie dagen lang gevierd Over zin en onzin van de monarchie TAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN et meest constant speelde J oor die uitkwam op een tot ntal slagen van 236. Cor as had zeven slagen meer t, i Hein Schafer werd derde 17 slagen. ij de dames was de voorspro in winnares De Vries (233) t enlijk groter. Nathalie rJ erd tweede, maar had 30 p0 :n meer nodig, eentje minder' ian Sevink die de derde nfc ;machtigde. e beste golfer bij de jon* eek Robin van der Heijden i wam uit op 259 wat hem bij eren een plaats bij de eerste ti ju hebben opgeleverd. Achil em volgden Allard ter Ki 169) en Patrick van Anl 298). Bij de meisjes was de v, irong van Daniëlle Steent 266) ook groot. Charlotte eek (291) werd tweede, j laren ter Kuile (361) derde. /oor de jeugd onder tien jaar x een speciale stablefordwedstrj. berekening van de handici verd Gert-Jan van der Heijdj litgeroepen tot winnaar. e Eemweg aanvang 14.Ü aangeboden door: iH DEN HENGEL B.V.I >onsor: >nsor: drijven BV 2000 >nsors: 'Oude Enghe «n Toontje i Sports eunende sponsors zijn: .inden Bedrijfskleding B.V. Vintkado Promotie/ Relatiegeschenken /an Hengstum Apparatenbouw B.V /an de Meer Dakbedekkingen /an de Munt Automaterialen B.V. /an Net B.V. Verhuizingen kA/asiel Ste'rtner Rob Wilhelm en partners Tot ieders verbazing liet scheidsrechter geruime tijd spelen. In de 95ste minuut s de Michael van der Laan naar eerste paal om de bal terug te gen op Jeffrey van de Hoed niet kon missen (0-2), een minui later werd het zowaar nog 1-2. SEC had het duel in een vroege stadium kunnen beslissen. Va ktor Wil Veldhuis zal ver- pedelijk nog vaak terugden- i aan zijn afscheid van de fester katholieke parochies, j hem afgelopen zondag op t-tverwarmende wijze uit- pden. Dat gebeurde 's mor- s met een bijzondere eucha- lieviering in de H. Familie- Ik, 's middags met een bij- pkomst in het Gildehuis. kerkdienst had al een bijzonder kter door het gezamenlijk 'op- n' van alle pastores en de ge- igen mis van Rien Oostlander Tissa Sancti Jacobi'), die nu voor weede keer bij een hoogtijdag pastor Veldhuis werd uitge- ferd door Cantate Domino. Ook 1 dameskoor en het kinderkoor pden een belangrijk aandeel in yiering; de kinderen begroetten [pastor met witte rozen, die la- jeen plekje kregen op het altaar. I afloop van de viering werd de zoals de traditie wil, 'over- vendeld' door een delegatie van het Gilde. Vervolgens stapte pastor Veldhuis in een open koets, op weg naar het Gildehuis, waar een grote menig te hem opwachtte. Burgemeester Janssen sprak namens het gemeen tebestuur een afscheidswoord, waarvoor hij - zoals bleek - te rade was gegaan bij een tante van hem, die in Zuilen woonde en die pastor Veldhuis in zijn werkzame jaren in de Utrechtse wijk van vrij dichtbij had meegemaakt. Janssen schetste hem, op goed gezag, dan ook als een pastor die niet alleen van alle markten thuis bleek te zijn - zowel de theologische weten schap als het pastoraat - maar ook als iemand met een groot en warm hart. De collega-pastores José Kodden, Sabine Nijland en Hans van de Schepop zongen hem vervolgens een humoristisch 'dit is je leven' voor, met de strekking dat hij het Pastor Wil Veldhuis arriveerde zondagmiddag per open koets bij het Gildehuis. Foto: Herman van Dam nu maar eens rustig aan moest gaan doen en rustig met zijn voe ten op de stoel moest gaan zitten. Ze boden hem daartoe een paar pantoffels aan, dat zeker van pas zal komen. Pastor Veldhuis werd vervolgens nog toegesproken door de vice- voorzitter van het kerkbestuur, Frans Ossewold, die hem het re sultaat van de inzamelingsactie overhandigde: een bedrag van (al vast) 2500 gulden dat pastor Veld huis wil gebruiken voor de dialoog tussen orthodoxe en islamitische jongeren in Macedonië. Hij werd tenslotte nog toegezongen door een afvaardiging van het Soester Byzantijns Kleinkoor, waarna de talrijke aanwezigen hem nog per soonlijk de hand drukten. doos t soleef lel een stijlvolle en gezellige 9ileumbijeenkomst in het ge- j>uw aan de Rembrandtlaan peft de NPB-Soest ('Vereni- ng van vrijzinnig godsdiensti- zoals ze tegenwoordig eet) afgelopen zaterdag het -jarig bestaan gevierd. )ofdmoot was het 'feestcon- ert' door het duo Kora en An- den Boer, resp. op fluit en gel/klavecimbel. brachten een gevarieerd pro- nma met werken van beroem den minder beroemde componis- Dorrestein schoot voor rust n«ran, aangekondigd als 'zowel ver naast. Touhami en Albay misteamkelijk als serieus', dat uitstekend alleen voor de keeper. In de tweflre de smaak viel. Daarvoor had de helft stiftte Touhami de bal oSw'B-voorzitter H. den Otter de het dak van het doel. talrijke aanwezigen - leden én gas- Aan de andere kant speelde Fre&n - verwelkomd met een toe- Kentie een belangrijke rol. MOTffaak waarin hij niet voorbijging twee fraaie reddingen sloot daan de situatie in de Verenigde doelman zich in het hart van Bur^mten. 'We zijn in vreugde én ver man. 'Ik telde ze allebei al, Fr&Jgiet op zoek naar vrijheid en de hield ons in de wedstrijd.' fflvan het bestaan,' aldus de voor- Het spel van SEC was met veijlter. Vervolgens las voorganger slechte passes niet altijd om ov< naar huis te schrijven. Ook werd< er redelijk veel (onnodige) overtr dingen gemaakt. Dat SEC niette min won, deed Burgman daaroi des te meer goed. 'Ik heb de joi gens gezegd, dat ze nog meer vi dit soort wedstrijden zullen kri] gen. Ais je niet goed speelt en t< wint, dan is dat lekker.' mevr. C.A. v.d. Kuil een passend gedicht van joodse herkomst, over de liefde die uiteindelijk alles over wint, waarna een minuut stilte in acht werd genomen ter gedachte nis van de slachtoffers. NPB-voorzitter Theo Schneider bracht namens het landelijk hoofd bestuur de felicitaties over. Hij wees in zijn toespraak op de be langrijke vrijzinnige traditie in Ne derland, en dat deed ook gastpre- dikant dr. M.P. Nepveu, die de NPB-Soest complimenteerde voor het feit dat hier alles 'op luchtige, vrijzinnige manier' voor elkaar komt. Ook voorzitter Van Beek van het NPB-koor - dat volgens hem 'groeiverschijnselen' vertoont, net als hopelijk de vereniging zelf - bracht de gelukwensen over en Harry Schram deed dat met de verzen van psalm 90, waarin de 80-jarigen worden omschreven als 'de sterken'. Voorzitter Den Otter liet ten slot te weten dat de NPB-Soest onver schrokken doorgaat en ernaar streeft ook het honderdjarig be staan te halen. 'Als we kleine stap jes tegelijk nemen en steeds probe ren genoeg inspiratie op te doen voor weer een paar volgende jaren, zal dat zeker wel lukken,' was hij overtuigd. Na al dit geestelijk voedsel konden de aanwezigen zich vervolgens spijzen en laven aan een uitgebreid buffet, dat eveneens op een enthousiast ont haal mocht rekenen. De opbrengst van de jubileum-in zameling, waarvoor zaterdag een collectebus klaarstond, onder streepte wellicht de algemene geestdrift. Tweeduizend gulden gaat naar het oud-gemeenteraads lid Nel Koster, die in Zambia werkzaam is in 'City of Hope' en daar actie onderneemt om de weesmeisjes dagelijks van extra melk te voorzien; het resterend be drag van 596,00 gaat naar de Cliniclowns. Het bestuur van de NPB tijdens de viering van het 80-jarig bestaan. De Stichting Thuiszorg Eemland organiseert dit najaar in Soest de cursus 'Bewust omgaan met jezelf eff anderen'. Deze cursus heeft als doel de deelnemers praktische vaardigheden aan te leren waar- ïbee zij richting kunnen geven aan hun eigen leven. Uitgangspunt is dè overtuiging dat ieder mens jcht heeft om in zijn behoefte te borzien, zonder de behoeften van pderen uit het oog te verliezen. jCwuste mensen kennen hun ster kanten en hun beperkingen; kndelen assertief en verantwoor- 'elijk; bewaren een goed even wicht tussen zorg voor zichzelf en ander; hebben zeggenschap over hun leven. In de cursus leren de deelnemers om persoonlijke doelen vast te stellen: waarden, behoeften en wensen; om open en eerlijk te zeg gen wat zij ergens van vinden zon der de relatie met de ander te schaden; om nee te durven zeggen tegen onaanvaardbare verzoeken van anderen; om conflicten te voorkomen. De cursus bestaat uit tien bijeen komsten van tweeënhalf uur en start op maandagochtend 1 okto- Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035 - 6030303» www.vonkinterieurs.nl ber in het wijkgebouw van Thuis zorg Eemland, Nieuweweg 14, Soest, van 09:15 tot 11:45 uur. Voor leden van Stichting Thuis zorg Eemland kost de cursus 247,50; anderen betalen f 275,00. Genoemde bedragen zijn inclusief cursusmateriaal en exclu sief consumpties. Verschillende zorgverzekeraars geven korting op de cursussen die Stichting Thuis zorg Eemland organiseert. Informatie/aanmelding (tijdens kantooruren): Afspraken- en Cur susbureau, SS033-4600046. Aan melding tot maandag 24 septem ber. De cursus gaat door als er vol doende deelnemers zijn. Ieder mens kan zijn eigen, klei ne bijdrage leveren aan vrede en recht op aarde. Maar de vraag is hoe. Dat komt op de eerste dag van de Vredesweek, op zondag 23 september, aan de orde in het Oecumenisch Avondgebed dat in de Oude Kerk aan de Torenstraat in Soest wordt gehouden en om 19:00 uur begint. Bij de voorbereiding hebben me dewerkers van het Oecumenisch Avondgebed zich, naast andere bronnen, laten inspireren door de tekst van het lied 'Ik heb een steen verlegd' van Paul de Leeuw. Daar in wordt een mens vergeleken met een kiezelsteen, die op een plek in een riviertje de stroom van het water verandert. Weliswaar is dat een kleine verandering, maar on miskenbaar heeft die steen het water anders laten lopen. Zo kan ook een mens op kleine schaal de loop der gebeurtenissen een ande re wending geven door recht te doen. Vragen als: Iaat ik mensen tot hun recht komen? of: zet ik zaken recht of laat ik me leiden door eigen angsten, onzekerheid, jaloezie of bezit? komen aan de orde in liede ren van de koorgroep, lezingen en een overdenking door legerpredi- kant Joost Sijl uit Leusden. Lei draad is daarbij het oude joodse verhaal van koning Salomo, die niet bidt om rijkdom of een lang leven, maar die wijsheid vraagt om zijn land goed te leiden, recht te doen aan zijn onderdanen. Ook de Tien Woorden klinken in heden daagse taal, als een richtlijn om op allerlei fronten in het leven recht te doen. Het lied van Paul de Leeuw klinkt in een eigen bewerking van de nieuwe dirigent van de koorgroep, Paul Snoek uit Hilversum, die deze avond voor het eerst optreedt met de koorgroep die het vorig seizoen afscheid heeft genomen van diri gent Gert Muts. Op het repertoi re staan zoals gebruikelijk vooral liederen met teksten van Huub Oosterhuis. Ook het veelgezongen Taizélied 'Daar waar liefde is en gerechtigheid, daar is God' klinkt op deze avond. Muzikale mede werking verzorgen Annemieke Jussen (piano) en Annette van Dijk (dwarsfluit). Belangstellenden worden uitgenodigd om al om 18:45 uur aanwezig te zijn voor het inzingen van de liederen. Er wordt deze avond een inzame ling gehouden voor een goed doel, dat aansluit bij het thema van de avond, recht doen op kleine schaal. Gekozen is voor het project Pinok- kio. Dat is de naam van een kin derdagverblijf in het vluchtelingen- dorp Mihatovici in de buurt van de Bosnische stad Tuzla. Pinokkio biedt een veilig plek aan jonge kin deren, die vaak getraumatiseerd zijn. De Nederlands-Bosnische kindertherapeute mevrouw Rah- manovic-Koning werkt daar als kindertherapeute. De Stichting Steun aan Kinderopvang in Bosnië en het Vredesplatform Soest voe ren actie om de toekomst van Pi nokkio veilig te stellen. De ge meente Soest en enkele andere gemeenten hebben daar ook reeds giften voor gegeven. Pax Christi en het IKV (Inter kerkelijk Vredesberaad) orga niseren jaarlijks in september een landelijke Vredesweek. Dit jaar is dat de week van 23 tot 30 september. In dat kader vin den ook in Soest de komende dagen diverse activiteiten plaats. Het thema van dit jaar is de ver wikkeling van geweld en religie op verschillende plaatsen in de we reld. Alle christenen, moslims en goedwillende mensen wordt ge vraagd om in de Vredesweek God en hun geweten te raadplegen over wat zij kunnen bijdragen aan een rechtvaardiger en vreedzamer we reld. In dit kader zijn de volgende data van belang. zondag 23 september, 09:30 uur: vredesdienst in de Petrus Pauluskerk (Kerkplein) met her denking van de slachtoffers van de terreuraanslag in Amerika; diezelfde zondag, 19:00 uur: Oecumenisch Avondgebed in de Oude Kerk (Torenstraat); maandag 24 september t/m vrij dag 28 september, 19:00-20:00 uur: de dagkapel van de Petrus Pauluskerk (Kerkplein) staat open voor stil gebed en bezinning; zondag 30 september, 10:00 uur: vredesdienst in de Julianakerk (Julianalaan). Ook wordt de aandacht gevestigd op woensdag 26 september, 20.00 uur: 'Vluchtelingen daar en hier' (Actie Pinokkio) in de Mariakerk (Burgemeester Grothestraat). De kerken in Soest nodigen ieder een van harte uit om in de Vredes week een van deze bijeenkomsten bij te wonen. Als de leden instemmen met het voorstel van de wijkkerkenraad van de Samen op Weg-gemeente Soest-Noord, kan ds. Pi eter Goe- dendorp (44) uit het Friese Harde- garijp waarschijnlijk nog deze week een beroep uit Soest tege moet zien. Hij is door de beroe pingscommissie voorgedragen als opvolger van ds. Harry Gijsen. Als hij ja zegt wordt hij, naast ds. Pie- ter van Winden, de tweede predi kant van wat nu nog de Emma kerk heet, maar als de verbouwing klaar is een andere naam zal moe ten krijgen. Volgens een medede ling in het kerkblad Soestterkerk is 'Pieterskerk' - met een knipoog naar de voornamen der beide pre dikanten - daarvoor géén bruik baar idee... Op 6 oktober houdt het Friends hip Gospel Choir uit Soest een fancy fair. Naast de rommelmarkt met onder andere boeken en speelgoed zal ook de nieuwe cd van het koor verkocht worden. Te vens worden er diverse zelfge maakte hapjes verkocht om direct op te eten of om mee te nemen naar huis. Ook aan de kinderen wordt gedacht, zij kunnen zich ver maken met diverse spelletjes of zich laten schminken. Verder is er een loterij. De opbrengst van de fancy fair zal gebruikt worden voor de aanschaf van een nieuwe piano en geluidsinstallatie voor het koor. De fancy fair vindt plaats in zaal Credo van de Julianakerk aan de Julianalaan, van 10:00 tot 15:00 Middelwijkstraat 40-42, Soest Automobielbedrijf Tel. 035 - 601 42 89 - Fax 035 - 602 34 31 Drie dagen feest wordt het vol gende week - op vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 sep tember in en rondom het kerkgebouw van de (vrijge maakt) gereformeerde kerk van Soest (en tegenwoordig ook van Baarn) aan de Paral lelweg 1. De verbouwing van de kerk, die in 1993 begon maar waarin de diensten in de tussentijd gewoon doorgingen, is dan eindelijk officieel afge rond. Al met al is er dus bijna acht jaar in gaan zitten. Op 16 oktober 1993 ging de eerste spade de grond in, zo valt op te tekenen uit een ge sprekje met voorzitter E. de Vries en de leden M. Merkus en H. van Loenen van de bouwcommissie. Die eerste schep grond werd geno men bij het opzoeken van de wa terleiding, want waar die precies lag wist op dat moment niemand. Het plan voor de verbouwing werd in de zomer van 1992 aangeno men, nadat alle geledingen ervan overtuigd waren geraakt dat er iets moest gebeuren om de gestage groei van de gemeente op te van gen. De bestaande kerkzaal was al enige tijd veel te klein en er was ook behoefte aan extra vergader ruimte. De nieuwe vrijgemaakt-gerefor- meerde kerk van Soest/Baarn is in feite een uitbreiding van het oude kerkgebouw, waarin - ook nu nog, voor wie goed kijkt - de voorma lige katholieke meisjesschool te herkennen is die het vanaf het eind van de 19e eeuw tot in de jaren zestig van de vorige eeuw was. De vrijgemaakten kochten het om streeks 1980; daarvoor kerkten ze in o.a. gebouwen als Eltheto (Soest-Zuid) en de NPB-kerk. Van de aankoop van de school aan de Parallelweg heeft men nooit spijt gehad: er ligt een aardig stuk grond om het gebouw heen en de kerk is ook ingepast in het plan Spoordal. Extra's De verbouwing is wat langer gaan duren dan aanvankelijk de bedoe ling was. Eigenlijk had men ge hoopt al in 1995 klaar te zijn, maar sommige dingen zaten tegen. Nu kan men zeggen dat de kerk - door een aantal extra's, zoals het fraaie hoge plafond waarin 16 ki lometer latjes zijn verwerkt! - nog een stuk mooier is geworden. Des ondanks is de bouwcommissie bin nen het totale bouwbudget - zo'n 6 ton, geheel uit eigen middelen gefinancierd - gebleven. Daarvoor heeft men er dan ook nog een nieuwe keuken, nieuwe toiletten en een nieuwe vloer bij gekregen. 'Als we deze verbouwing hadden laten doen waren we zeker 2,5 miljoen kwijt geweest,' aldus de bouwcom missie. Het grootste deel van de verbou wing is in 'zelfwerkzaamheid' tot stand gekomen, en dat mag wel een unicum worden genoemd. Voor vrijwel alle werkzaamheden - op het specialistenwerk na, zo als het metselen - meldde zich al tijd een behoorlijk aantal vrijwilli gers, die meestal op de zaterdagen o f 's avonds gezamenlijk de handen uit de mouwen staken, doorgaans onder het wakend oog van uitvoer der Van Loenen. Betonstorten, ij- zervlechten - het gebeurde 'op ei gen kracht'. Ook de jeugd liet zich niet onbetuigd en heel wat ge meenteleden hebben zich ook be zig gehouden met de aanleg van de tuin, naar het ontwerp van koster Gijs Bruijn. Het resultaat van dit alles mag in De 'nieuwe'vrij gemaakte kerk aan de Parallelweghet oude kerk gebouw (links) is nog herkenbaar. alle opzichten gezien worden, én gehoord - want de kerkzaal is niet alleen voor het oog maar ook voor het oor een aangename belevenis. De akoestiek is uitstekend; de in directe verlichting maakt het ge bouw zeer sfeervol en de bijzonde re vormgeving van het interieur - waarin het telkens terugkerende motief van de driehoek opvalt - maakt duidelijk dat er een door dacht ontwerp gehanteerd is. Ar chitect Braakman uit Amersfoort heeft ook voor een opmerkelijke kleurstelling gekozen: het meeste hout zacht-roze, de stenen wit. En ruimte is er volop: de oude kerk zaal telde met pijn en moeite 200 zitplaatsen; in de nieuwe kunnen veel meer mensen een stoel vin den. Het gebouw heeft er ook en kele vergaderkamers bij. Alleen de gordijnen, de stoelen en het orgel zijn nog 'oud'. Het instrument was destijds overigens al 'op de groei gekocht'. De bouwcommissie heeft beslist 'eer van haar werk', kan men vast stellen, en hoe bescheiden ook, de leden zijn natuurlijk best een beet je trots op het resultaat van de ja renlange inspanningen. Bij de ko mende overdracht wordt de com missie daarvoor ongetwijfeld har telijk bedankt. Dat gebeurt dan vermoedelijk tijdens de officiële opening (voor genodigden), op vrijdagavond 28 september. Op zaterdag 29 september is het nieu we kerkgebouw de hele dag letter lijk een 'open huis', en op zondag 30 september wordt het min of meer 'ingewijd' tijdens een onge twijfeld feestelijke kerkdienst. De bouwcommissie op volle sterkte. jfóf 1 Groenlinks-Progressief Soest organiseert op zondagmiddag 23 september een discussiebij eenkomst in De Schoof. Het Groenlinks Tweede-Kamerlid Femke Halsema komt spreken over een actueel thema: 'Zin en onzin van de monarchie'. Daarnaast behandelt zij de nieuwe vreemdelingenwet en de gevolgen daarvan voor uit geprocedeerde asielzoekers. Het publieke debat over de monar chie in Nederland is in de afgelo pen periode weer opgelaaid nu kroonprins Willem-Alexander zich heeft verloofd met de Argentijnse Maxima en zich langzamerhand lijkt op te maken voor de opvol ging van zijn moeder, koningin Beatrix. Sommige Nederlanders hebben, al dan niet om principiële redenen, weinig op met het ko ningshuis. Zij beschouwen de mo narchie als een 'geldverslindende poppenkast' en menen dat de ko mende troonswisseling een mooie gelegenheid zou zijn voor een in grijpende herziening van het staatsbestel. Anderen zien het ko ningschap als een onmisbare, 'bin dende' factor in de Nederlandse samenleving. Het 'charme-offen sief waarmee Maxima sinds haar aantreden aan het volk wordt ge presenteerd, heeft de kritiek voor lopig misschien enigszins doen ver stommen, maar wordt het zo lang zamerhand - na ongeveer twee eeuwen monarchie in Nederland - niet de hoogste tijd voor een we zenlijke herbezinning op onze staatsvorm? Na de pauze zal Femke Halsema spreken over de dilemma's in het vreemdelingenbeleid. Hoe moeten we omgaan met uitgeprocedeerde asielzoekers die niet terug kunnen naar hun eigen land? En hoe vei lig is Noord-Irak nu eigenlijk? Femke Halsema (1966) studeerde criminologie en was voor haar ka merlidmaatschap o.a. werkzaam voor de Wiardi Beckmanstichting en het politiek-cultureel centrum De Balie. Ze is fractiewoordvoer der voor o.a. justitie en politie, asielbeleid, media en cultuur. Ze is sinds 1998 lid van de Tweede Ka mer. De discussie wordt geleid door Guus Kruis. De bijeenkomst in De Schoof, Molenstraat 142, begint om 14:30 uur. Belangstel lenden zijn hartelijk welkom. De toegang is gratis. Bezint eer u aan kamerbreed tapijt begint! Tevens hoogpolig en zuiver scheerwol tapijttegels Kom naar onze toonzalen bij de tapijtfabriek van DE ZOON VAM DE UITVINDER VAN HEUCA TEGELTAPIJT. Utrechtseweg 4, RENSWOUDE Tel.0318-571225.www.vanheugten.com Bezoek onze afdeling speciale aanbiedingen topijttegels. Altijd 200.000 tapijttegels in voorraad! reeds v.a. 3,75 p.t. 50x50 cm Bel t.v.p. voor gratis kleureninfo!

Soester Courant | 2001 | | pagina 13