Ajax geeft WZ'49 voetballesje iBolhuis terug op 'oude nest [ees gooit eigen glazen in Schieterleden vooral langs de lijn bij eigen duathlon Duinkikkers duikt in verleden MHC Soest al titelkandidaat i WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2001 SOESTER COURANT PAGINA 19 I Belangrijke weken breken aan voor eersteklasser SOEST CkascwfcriWi jyOETBAL zaterdag Nieuwe complex MHC Soest oogst bewondering 035-6019954 HOCKEY iegin te mat; einde met nog maar acht man Sportuitslagen Hypotheken 'Meer apotheken zijn niet iog eens gebouwd Courtage Cheque Gelder Hypotheek erbeste. De gratis te halen op ons 30-17.00 uur. ancieelmaatwerk.nl Wisselbeker vernoemd naar Rob de Haas TRIATHLON HANDBAL Smeeing/BDC vrijgeloot voor le bekerronde BASKETBAL Verjongd team van Red Stars uit de 'beker' Zwem- en waterpolovereniging viert 50-jarig bestaan Hockeyers boeken tweede 6-0-overwinning HOCKEY Centwwif lid van de Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven I Niets kon VVZ'49 aanmerken op de 4-0-nederlaag die het za- terdag bij Ajax leed. De ama- leurs van de recordlandskam- I pioen gaven de Soesters bij tijd eB wijle een voetballesje. I steef van der Oosterkamp had ge- I kozen voor een behoudender tac- I riek tegen de Amsterdammers die 1 in tegenstelling tot hun professio- I nele clubgenoten vasthielden aan I hun oude systeem. Omdat de nul I heilig was verklaard moest aanval- ljer Stephan de Koning zijn plaats I afstaan aan middenvelder Elroy Kok. Van der Oosterkamp hoopte van uit de 4-4-2-opstelling via een counter het openingsdoelpunt te forceren. Kijk uit dat Ajax niet als eerste scoort, want dan gaat het bij hen lopen', had hij zijn spelers groep gewaarschuwd. VVZ 49 hield 25 allesbehalve op windende minuten stand tegen de hoofdstedelingen die vervolgens vanuit het niets een aanval uit het boekje toverden: 1-0. Het was niet zo dat Ajax meteen daarna als een geoliede machine oogde, maar vier minuten voor rust lag de bal via een groot aantal schijven ineens weer in het doel van Jacky Bouw. Derde spits Voor de hand lag het dat WZ'49 alle voorbedachte schroom van zich zou afschudden. Kok mocht in de rust onder de douche en in de persoon van Gerard Becker werd een derde spits in het veld ge bracht. De aanvallende aspiraties leverden in de eerste tien minuten twee kansen op, voor onder ande ren Becker. De risico's waren inge calculeerd toen Ronald de Rooij ook nog eens voor zijn verdedigers ging spelen en het was Ajax dat met uitstekend positiespel de extra ruimte benutte. De snelle vleugels pitsen van de koploper in de eer ste klasse doken steeds gevaarlijk op en WZ'49 werd op kwaliteit weggespeeld, hetgeen met nog eens twee treffers werd uitgedrukt. Paniek in de tent is er niet bij WZ'49 dat zich troost met de ge dachte dat tot nu toe tegen de eer ste drie clubs van de ranglijst werd gespeeld. Ajax en Volendam staan ongeslagen bovenaan en DVS'33 (dat bij de ouverture op 2-2 werd gehouden) volgt op de derde plek. Dat is natuurlijk nog niet veelzeg gend nadat er pas drie speelronden zijn afgewerkt. Maar in elk geval is er nog geen onrust bij WZ'49. De komende drie weken zijn van groot belang voor de Soesters, want daarin ontmoeten ze de drie ploegen die ook onderin bivakke ren. Het zijn VRC (22 september thuis), Montfoort (29 september thuis) en Odin (6 oktober uit). VRC heeft drie punten, Montfoort en Odin kwamen evenals WZ'49 niet verder dan een gelijkspel en twee verliespartijen. Het was 1957 toen een elfjarig y jongetje het weiland aan de ISchrikslaan betrad om tegen 1 een balletje te gaan slaan. Later j zou hij met een Nederlands leam vele internationale suc- I cessen boeken. Nog veel later opende hij het nieuwe clubhuis I m MHC Soest. I Dat laatste deed André Bolhuis, tegenwoordig voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond, zaterdag onder grote be- I langstelling aan de Bosstraat. Hij Iwas even terug op het 'oude nest', leen modern complex van 3,1 mil- ■joen gulden en het vierde 'home' van de Soester hockeyers na de Henriëtte Blaekweg (1952), de Schrikslaan ('56) en de Konings weg ('79). De accommodatie oogstte veel bewondering bij de tientallen ge nodigden die gezelschap kregen van een grote delegatie van de 600 leden die de club momenteel telt. Met SEC, Soest en de Knicker bockers in de directe omgeving is het daarom de vraag of de par keervoorzieningen aan de Bos straat toereikend zullen zijn. Is dat niet het geval, dan moet men de fiets maar pakken, opperde burge meester Koos Janssen. In de ano nimiteit lanceerde één van de aan wezigen het plan om voor de hockeyers een speciale fietsroute over het Eerste Heeserlaantje aan te leggen. 'Veel veiliger voor de kinderen', aldus de bedenker. Wel licht is dat iets voor de gemeente om over na te denken. Over de relatie tussen de gemeente en MHC Soest zei voorzitter Phi lip de Ridder dat die gekenmerkt wordt door 'ups' en 'downs' en momenteel in een 'up' zit. Bolhuis stelde tevreden vast dat bij de overheid steeds meer het besef doordringt dat sport meer is dan alleen wedstrijden spelen en trai nen. Voor hem is het allang een feit dat sport een belangrijke rol speelt in de samenleving. Samen met goede dingen bezig zijn, is juist in deze tijd van groot belang, onderstreepte Bolhuis die in dat verband op de noodzaak van goe de accommodaties wees en de hoop uitsprak dat met name de jeugdtak van MHC blijft groeien. De bondspreses keek ook nog even terug in de tijd, hij had er zelfs het Dictatortje - het clubor gaan - van 1958 op nageslagen. 'Ik stond als eerste in de kalkploeg opgesteld. Je moest dan een uur eerder komen en het was een hele eer als je mocht kalken', aldus Bol huis die zich ook nog herinnerde hoe hij en zijn ploegmakkers zich mochten verkleden in de garage van de familie Stroband. 'Die gast vrijheid is een fantastisch voor beeld van hoe sport mensen ver broedert en bij elkaar laat komen.' Opmerkelijk nieuws was er ook nog en kwam uit de mond van voorzitter De Ridder van MHC Soest. Hij beweerde dat de ge meente Soest laat zien dat ze een actief sportbeleid voorstaat, een opmerking die het in ieder geval goed deed in de categorie 'uitwis selen van beleefdheden'. Loterij MHC Soest heeft overigens zelf ook geld gestoken in de inrichting van het nieuwe clubhuis. Daar was een bedrag voor gereserveerd, maar omdat alle 'kleine beetjes' helpen, houdt de club een loterij, waarbij geprobeerd wordt 5000 loten van een tientje aan de man te brengen. De hoofdprijs is een breedbeeldtelevisie, onder de ruim 60 andere prijzen zijn onder meer een fiets, een reischeque ter waar de van 750 gulden en diverse waardebonnen. De trekking is op 15 december. In 2002 bestaat MHC Soest 50 jaar. Een jaar lang wordt tpege- werkt naar deze liujlpaal, te begin nen komende zaterdag met een 'Ezeljacht' voor de welpen en de benjamins. De jeugd mocht na de opening ballonnen oplaten. [VOETBAL zaterdag de laatste twaalf minuten in de uitwedstrijd tegen SVM |ad Hees nog maar acht spe- rs in het veld staan. Johan van Brink kreeg een discutabe- rode kaart, daarvoor waren ;ter de Jong en Roel Roest na n tweede gele kaart naar de leedkamers gestuurd. loewel SVM de genadeklap (2-0) |tdeelde vlak na de derde verban ing, was het potje kaarten niet di- Jct de oorzaak van de nederlaag, fcnd trainer Ron Daselaar. Jet is volgens hem bijna elke week fetzelfde liedje met de roodwitten. beginnen te mat aan de duels jt krijgen dan de kous op de kop. jdens de trage start kwamen de •esters in Maartensdijk telkens [ee stappen te kort. Daar boven- kwam een verkeerde inschat- |g van een hoge bal in de 20ste ^tauut, die de achterstand inleid- Hees was gewaarschuwd en werd Jjkwaardig, maar kreeg een iifschop tegen, omdat Jeffrey gprrestein geduwd zou hebben. irc Walen schoot zijn ploegmak er te hulp en keerde de inzet. Een nuut later passeerde Danny Endenburg de keeper, maar poof de bal in het zijnet van het doel. i de tweede helft zette Hees meer uk. De Jong ging er na een uur leien als eerste af, tien minuten karna gevolgd door Roel Roest Ge de bal met zijn hand in het doel j en daarvoor geel had gekre- ;en voor praten. Voor beide spe- i resulteerden de gele kaarten Weliswaar in rood, maar een schor ing zullen ze nog niet krijgen. Lrucialer en opvallender was de bde prent die Van den Brink in eens kreeg, volgens de scheids rechter omdat hij een elleboog stoot zou hebben uitgedeeld. Da selaar had alleen maar gezien dat zijn verdediger verkeerd timede bij een voorzet en vervolgens de bal met zijn hak had willen spelen. Daarbij raakte hij het hoofd van een tegenstander die de bal wilde koppen. 'Maar Johan is nu ook weer niet zo lenig, dus het kan nooit hoger zijn geweest dan 90 centimeter', aldus Daselaar die aankondigde dat Hees zal protes teren tegen de rode kaart. Daselaar vond dat de scheidsrech ter zware overtredingen door de vingers zag en bij kleinere vergrij pen streng veroordeelde. Niette min weet de trainer het verlies aan zijn selectie. Die wordt overigens geplaagd door blessures, terwijl nu pas enkele spelers terugkeren van vakantie. Zodra Daselaar meer keuzemogelijkheden heeft, hoopt hij dat de spelers vanaf het begin scherp zijn. Zo niet, dan zal hij meteen ingrijpen, iets wat nu door personeelsgebrek nauwelijks mo gelijk is. AV Pijnenburg Gubkampioenschappen jeugd meer kamp. Mini-pup jongens: 1. Wesley van de Veen, meisjes: 1. Nikke Klaren- beek; C-pup jongens: 1. Christiaan Rasch, meisjes: 1. Merel Dijkema; B- pup jongens: 1. Tom Hilhorst, meisjes: 1. Richel Klarenbeek; A-pup le jaars jongens: 1. Bryan van Leyenhorst, meisjes: 1. Elise Olthof; 2e jaars jon gens: l.Mart Reiling, meisjes: 1. Kim- berley Dreuning; D-jun jongens: 1. Roy Vastenberg, meisjes: 1. Iris Voogt; C-jun jongens; 1. Koen Swart, meisjes: 1. Joëlle de Goede; D-jun meisjes: 1. Marlies Swart; A-jun jongens: 1. Vin cent Hofmann. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Licht- en krachtinstallaties Telefoon (035) - 601 30 14 Vijf kilometer lopen, 22 kilo meter fietsen en nog eens 2,5 kilometer lopen was zaterdag de opdracht tijdens de dua thlon van triathlonvereniging De Schieter. Nico Weerkamp deed er iets minder dan een uur over en won de wisselbeker vernoemd naar Rob de Haas, het onlangs overleden lid van De Schieter. Voor het uitreiken van de trofee die volgend jaar dus weer op het spel staat, was Gerrie de Haas uit genodigd. Meer dan 100 atleten verschenen aan de start van de wedstrijd die op de Vlasakkers werd gehouden en waaraan slechts vijf leden van de organiserende vereniging deelnamen. De overi gen hadden zich als vrijwilliger be schikbaar gesteld. Annemarie Arkema pakte de der de plaats bij de dames, terwijl Bea Kendziorra bij de veteranen de winst greep in 1 uur en 24 minu ten. Dick Goijert, pasgeleden nog in de 'hele van Almere' actief, klokte 1.07.10 en werd daarmee veertiende. Ook Huub Stammes bemachtigde met 1.09.48 een plek bij de eerste twintig. Veteraan Joop van Leijenhorst passeerde de meet in 1.16.12 en Harry van Brummelen (AV Pijnenburg) zag 1.25.25 op de chronometer staan toen hij finishte. Winnaar Weerkamp was dus de enige die minder dan een uur no dig had. Hij was al twee minuten binnen toen Vincent Bruins de tweede plaats opeiste, die op zeven seconden werd gevolgd door Rem- co Grasman. In het damesveld was Angeli Blankers oppermachtig in 1.12. Het duurde zeven minuten voordat de tweede dame binnen kwam met kort daarachter de eer dergenoemde Arkema van De Schieter. In de andere categorieën waren de winnaars: Rob van Tol (heren ve teranen), Eric-Simon Strijk (16-18 jaar), Freek de Boer (18 jaar en ouder), Birgit Berk (18 jaar en ouder), Niels Strijk (jongens onder 13 jaar), Annika Fangmann (meis jes onder 13), Thijs Rutten (14-15 jaar), Laura Wognum (meisjes 14- 15) en Joeri Severin en Bo Heijden (duo's). Lopenfietsen en weer lopen Zonder in actie te komen is Smeeing/BDC doorgedrongen tot de tweede ronde in het toernooi om de Nederlandse handbalbeker. De Soester herenformatie werd vrijgeloot. In dit district zijn 59 teams ingeschreven, waarvan er 38 in actie komen. Na de eerste ron de blijven er 40 over, zodat bij een volgende loting nog een aantal teams zal worden vrijgeloot. De eerste ronde wordt gespeeld in de week van 9-11 oktober. Het weekeinde daarvoor begint de competitie. Smeeing/BDC opent 7 oktober met een thuiswedstrijd tegen het tweede team van lands kampioen Aalsmeer. De heren van Red Stars hebben de eerste bekerronde niet over leefd. Twee overwinningen wa ren niet voldoende, want in Vlijmen werd ook tweemaal verloren. De basketballers be ginnen zaterdag aan de nieuwe competitie. In het team is veel veranderd sinds vorig seizoen. Trainer/coach Hans de Rond is opgevolgd door Dave Batts. Hij kan geen beroep meer doen op de routiniers Jan van Maanen en Bob Kooter die beiden stopten. Met 28 jaar is Marco van Maanen nu de oudste speler van de zeer verjongde groep. Na hem komt center Manfred Dikkers. Guido La Rose en Frank van der Wal zijn eigenlijk ook nog jonkies, maar kunnen bogen op meerdere jaren ervaring in de hoofdmacht en hebben hun waarde al vaak bewe zen. De spelersgroep bestaat ver der uit Tommy van Eeten, Chris tiaan Glerum en Thomas Kok, die vorig seizoen debuteerden als bankspeler, Eelco Dijksma en Gijs Huurneman. Zij maken allemaal de overstap van de jeugd naar de senioren. Verder zullen Marcel Slagter en Dennis van Wijk weer als bankspeler fungeren, zodat ze - indien nodig - elke wedstrijd inzetbaar zijn. Batts debuteert als hoofdtrainer bij Red Stars. Hij kent alle jongens echter zeer goed, want in hun ju- niorentijd was hij reeds hun trai ner. Vast staat dat het vlaggenschip van Red Stars een (lood)zwaar programma van 26 wedstrijden voor de boeg heeft. De club hand haafde zich de afgelopen twee sei zoenen met de grootste moeite en met (administratief) geluk in de eerste rayonklasse. Met aanzienlijk minder ervaring moet de deels ge wijzigde formatie dat opnieuw zien te bewerkstelligen. De eerste klus wacht zaterdag in Barendrecht, waar vanaf 20:15 uur Binnenland gastheer zal zijn. Dames Ook bij de dames is een nieuwe trainer aangesteld. Robert Ooster hof heeft de taken van Michel van Drie overgenomen en beschikt over acht vaste speelsters en een aantal junioren. Sandra van Drie- Verkoyen keert naar verluidt terug in de ploeg met verder onder an deren Yvonne Smink, Antoinette van Eeten en Geraldine Melgert. De dames waren niet ingeschreven voor het bekertoernooi, maar con centreren zich op de competitie die voor hen op 29 september aan vangt met een thuiswedstrijd in Beukendal (16:45 uur) tegen Niels Stensen 3. Tel. 601 33 37 Voor uw heerlijke lunch en diner; geopend van vvoe. t/m za. vanaf 11.30 uur, op zondag vanaf 16.00 uur Tel. 603 33 33 Cafetaria open: woe. t/m zo. van 16.00 tot 20.00 uur. catering verzorgen wij altijd; salades, luxe hapjes, broodjes en warme buffetten etc. Birkstraat 7 Een stuk of vijf wereldrecord houdsters van de destijds fa meuze zwemploeg van De Robben sprongen in 1951 in het water van het Soester Na tuurbad. Als dat niet was ge beurd, had De Duinkikkers za terdag waarschijnlijk niet het 50-jarig bestaan gevierd. Wat in 1949 en het jaar daarna niet lukte, gebeurde toen wel: Soest kreeg een zwem- en waterpolo vereniging. Direct na de demonstratie van de topzwemmers hielden Ben Planjer, de toenmalige voorzitter van de Kring Midden, en wethouder Klaas de Haan (ook de gemeente vond het de hoogste tijd dat er een zwemclub kwam) een rede in het restaurant van het legendarische openluchtzwembad. Zij profiteer den van het feit dat veel mensen waren komen kijken. Een van de aanwezigen die zijn naam op een lijst schreef, was Jan Elderman. Weken later werd hij benaderd en toen ging het balletje rollen. Op 17 september leidde hij de oprich tingsvergadering. 'Ome Jan' weet zich nog veel te herinneren uit de 15 jaren dat hij voorzitter was. In die tijd was het Soester Natuurbad regelmatig het decor voor grote nationale en in ternationale wedstrijden, zoals het NK in 1962. Een jaar later ver scheen de Europese top aan de Van Weerden Poelmanweg. Elderman: 'De grote topper was het wereldrecord van Ada Kok op de 100 meter vlinderslag, geklokt met de stopwatch. De mensen op de overvolle tribunes gingen uit hun dak, het Wilhelmus schalde over het bad. Soestduinen haalde de wereldmedia. De telexen van sportredacties ratelden 'all over the world'. Soest maakte wereldfaam. Ada werd uit het water gehesen, op een schavotje gezet en kreeg uit handen van de toenmalige loco burgemeester Van Zadelhof de erepenning van de gemeente uitge reikt. Zeker tweeduizend mensen waren hier getuige van, 't was een heksenketel op beide tribunes.' Ook financieel sprongen de orga nisatoren goed uit de topevene- menten. 'Een half jaar na de NK bleken we een tekort te hebben van 27 gulden en nog een paar centen. Wethouder De Haan en de bestuursleden van de Soester za- kenkring keken elkaar aan en zei den: tja, wat doen we nu? Tot de voorzitter van de Soester Zaken- kring, de heer Hoegen Dijkhof, zei: noteer mij maar voor dat be drag als een eenmalige donatie. Ja, dat is toen leuk gegaan.' Het Soester Natuurbad, dat lange tijd bekend stond als één van de mooiste zwembaden van Europa, en het overdekte instructiebad De Turf zijn al tien jaar dicht en zowel de zwemmers als de waterpoloërs van De Duinkikkers hebben sinds 1991 onderdak in Aqua Indoor. In en rond dat complex werden zater dag diverse sportieve activiteiten gehouden, zoals een estafette voor de zwemmers, een zeskamp en waterpolowedstrijden, waaronder eentje tussen oud-leden en de hui- Veteranen speelden een potje wa terpolo tegen de huidige genera tie.. dige generatie. Na de barbecue begaf het gezelschap zich naar par tycentrum Bos en Duin voor een reünie en een feestavond, waarop wethouder Harry Witte de jarige club namens de gemeente een waardebon cadeau deed. Het feest was vooral een weerzien van men sen die elkaar veel te vertellen hadden. Het enthousiasme was zo groot, dat sommige ex-leden over wegen binnenkort weer eens een training te bezoeken. Uit de Soester Courant van vrij dag 21 september 1951. ~K7. Pyjsn^yrvirf gespeyr y ZWEMVEK. „DE DUINKIKKERS". Onder leiding van de heer J. Elderman had Dinsdagavond in hotel „De Schouw" de oprichtingsvergadering plaats van de nieuwe zwemvereniging. In zijn openingswoord lichtte de heer El derman de doelstelling van een zwem vereniging toe. Er bleek vruchtbaar con tact opgenomen te zijn met de Amers- foortse Zwemclub A.Z. P.C., welke de nieuwe Soester zwemvereniging in staat stelt om des winters te trainen in het Sportfondsenbad aldaar. Spr. deelde voorts mede, dat ongeveer 70 personen reeds als lid werden ingeschreven. Uitvoerig werd hierna van gedachten ge wisseld over de grootte van de contribu tie, waarvan het afhangt of de leden het gehele jaar kunnen trainen voor wed- strijdzwemmen en waterpolo. Getracht zal worden op 1 October te star ten met de wintel-training. De druk bezochtte vergadering richtte hierna de zwemvereniging op, welke de naam „De Duinkikkers" zal voeren. Het dagelijks bestuur werd als volgt sa mengesteld: J. Eldermam, voorzitter; F. Maris, F. C. Kuyperstraat 2, secretaris; J Gijzen, penningmeester. Als leden van het bestuur werden verder gekozen; Mevr. Groenendijk en de heren D. Kat, J. Kraaykamp en G. Diedrich. De technische commissie bestaat uit de heren Meulman en Tschur.y\^ Voor de tweede achtereenvol gende keer boekten de heren van MHC Soest een 6-0-zege. Na uitgehaald te hebben aan de Bosstraat, scoorden de hockeyers ditmaal bijna aan de lopende band in Doetinchem. De gelijknamige tegenstander kon in het eerste kwartier nog aardig meedoen, maar werd op achter stand gezet door treffers van Gar- reld Klauke en Tim van Tol (straf- corner). In het tweede deel waren de gastheren conditioneel aan het eind van hun Latijn en kon MHC Soest de dienst uitmaken. Via we derom Klauke en Tim van Tol en vervolgens Jeroen van Tol (straf- corner) en Justin van der Born wend dezelfde uitslag als in het eer ste duel bereikt. Vervelende bijzonderheid was dat een invaller van Doetinchem het meer op ledematen dan op de bal had voorzien. Maarten Weijburg werd het slachtoffer van de (onbe strafte) opponent en viel uit met een knieblessure. Trainer/coach Matias Slagt verwacht evenwel dat Weijburg zondag weer inzetbaar is in de thuiswedstrijd tegen Wester duiven. Op het personele vlak heeft de hockeytrainer dit seizoen weinig tot geen problemen. Sterker, hij verkeert in de luxe situatie dat hij voor vrijwel alle posities twee hockeyers beschikbaar heeft. Dat komt niet in de laatste plaats door de terugkeer van verdediger Maar ten van der Klink en Wouter van Rensen die beiden een uitstapje naar Amstelveen achter de rug hebben. Van Rensen is volgens Slagt in alle linies inpasbaar, maar zal vooral op het middenveld wor den geposteerd. Met de rentree van deze oudere spelers heeft Slagt meer balans in zijn elftal gekregen. 'Het zijn alle bei jongens die meer met hun kop- pie spelen en het jeugdig enthou siasme op bepaalde momenten kunnen indammen. Ze zullen niet zo gauw opgeven als het tegenzit.' De verwachting is dat MHC Soest dit seizoen opnieuw veel grote overwinningen zal boeken. De uit slagen in de derde klasse tot nu toe versterken dat vermoeden, maar van onderschatting zal niet direct sprake zijn, denkt Slagt, omdat veel tegenstanders nieuw zijn. De competitie is pas twee van de 22 wedstrijden op weg, maar het lijkt erop dat Soest en Amersfoort de belangrijkste titelkandidaten zijn, met wellicht Arnhem als ge vaarlijke outsider. Vorig seizoen streden Amersfoort en Soest, ach ter kampioen Almere, om de tweede plaats die recht gaf op het spelen van promotiewedstrijden. Soest trok aan het langste eind, maar verloor in een ingekorte drie kamp van onder meer Arnhem. Wellicht dat ook de competitielei der er rekening mee heeft gehou den dat Soest en Amersfoort de zwaargewichten in de derde klas se zijn. Zij spelen in de elfde ron de (in de keistad) en de laatste ronde (12 mei) tegen elkaar. Voor Sietse Krijger krijgen deze duels een extra dimensie, want hij kwam in de zomer van Amersfoort naar Soest. Dames Drie strafcorners deden het da mesteam van de Soester club de das om in de uitwedstrijd tegen HBS. De drie treffers vielen alle in de eerste helft. HBS had het mees te recht op de overwinning, maar na de rust hield MHC Soest de rijen gesloten. De ploeg kwam in twee duels nog niet tot scoren en incasseerde zeven doelpunten. Grootste probleem is het kleine aantal speelsters dat beschikbaar is. Deze week zou daar intern over wqrden gesproken. "i

Soester Courant | 2001 | | pagina 19