i Zware stempel leiding bij Soest WZ'49 zit weer in de lift Hosannastemming bij SEC eringe Tegenvallers voor Shot MHC komt met de schrik vrij WZ'49 in beroep tegen rode kaart Alenbar Kurt Verrassende overwinning van verjongd Red Stars Cees Dorrestein speelt belangrijke rol bij Hees -fAGÏNATi WOENSDAG 26 SEPTEMBER 2001 SOESTER COURANT PAGINA 19 IZ53 Tien blauwwitten zien 1-0 in extra tijd tenietgedaan I jyOETBAL zondag~ P SEC heeft geen reden tot klagen over gelijkspel Zilveren plak Vervanger voor vervanger; gelijkspel TAFELTENNIS Sanitair Matias Slagt: 'We moeten toch meer ons best doen' HOCKEY Soesters boeken eerste zege ten koste van VRC VOETBAL zaterdag BASKETBAL Handballers al op zaterdagavond tegen Aalsmeer laardij o.g. CVS s.v. VVZ'49 - MONTFOORT Derde plaats; nu al gat geslagen met middenmoot VOETBAL zondag Oimbaal 59.000,- k.k. ienwoning met berging woonerf gelegen aapkamere aats op eigen terrein :risolaan i-bungalow met garage en fraaie ;amer circa 62 m2 c-keuken met inbouwapparatuur amer met kastenwand, badkamer ouche en 2e toilet, bijkeuken, kelder )k., douche en 3e toilet is optimaal beveiligd, alarminstalla- ïtc. v.v. politiekeurmerk ;n leeftijdsgebonden woning (55+) k.k. I weg rceel (529 m2) gelegen halfvrijstaand woonhuis met uitzicht over de tenen garage/berging/werkplaats, r 3 auto's en voorkamer, open keuken 3 slaapkamers aar open (leef)zolder met mogelijkheid hierboven een bergzolder >,- k.k. nva v iid Reespoor j de rand van een nieuwbouwwijk rustig gelegen moderne midden- ïing met schuur en een vrije beslo- :uin. Bouwjaar 1987. Parkeermo- kheid op eigen terrein, sling: entree, gang, toilet, woon- ier met laminaatvloer en schuifpui 'terras, luxe open inbouwkeuken allerlei apparatuur. Verdieping: 'loop, drie slaapkamers, badkamer ligbad en wastafel, vaste trap r ruime zolder met mogelijkheid kamer en veel bergruimte. Voor- /aarding in overleg, psom f 510.000,- 231.428,- k.k. 'Het is jammer dat de leiding i zo'n zware stempel op de wed- ijd drukte.' Soest-trainer Ruud Vork doelde daarmee op I de tweede gele kaart, na 20 mi- nuten, voor Johnnie van Slied- recht en de vrije trap die Elinkwijk tot ieders verbazing in de blessuretijd van de twee- J de helft kreeg en waaruit het n toch nog 1-1 werd. 'De jongens verdienden het ge woon te winnen, omdat ze ver schrikkelijk hard werkten. Ik moet de hele ploeg een compliment ge ven', aldus Vork na het behalen van het eerste wedstrijdpunt. In de eerste fase van de tweede thuiswedstrijd stelde hij vast dat het team tactisch sterk op de been stond. Net als Elinkwijk zette hij drie spitsen in en liet hij de libero voor de verdedigers opereren. Met opzet had hij rechtspoot Jaap ten Haaf belast met de bewaking van Loukili die vorig jaar nog voor Soest uitkwam. Het stond allemaal als een huis, vandaar dat de vroe ge uitwijzing van Van Sliedrecht vervelend was. Vork greep meteen in en offerde aanvaller Dennis van der Horst voor een extra verdedi ger. Dat was Michel Evers die van wege een griepje eerder in de week op de bank was begonnen. Met tien man bood Soest nog steeds goed partij. In de tweede helft verwachtte Vork een storm loop van Elinkwijk, maar die bleef uit. Sterker nog, in de 49s,c minuut verlengde Marco Lam een vrije trap met zijn hoofd en was het 1- 0 voor Soest. Beide ploegen kre gen een paar kansen, maar alles leek erop dat de blauwwitten hun eerste seizoenszege gingen realise ren. Totdat de grensrechter zich met de wedstrijd ging bemoeien. In de extra tijd trapte Robert Hagen de bal uit. Op de helft van Elinkwijk werd erom gestreden, toen de grensrechter zijn vlag in de lucht hield. Volgens hem had Hagen de bal net buiten het strafschopgebied uit zijn handen laten vallen: vrije trap. Van den Brink zei dankjewel en bezorgde zijn ploeg een punt. 'Ik ben toch al een behoorlijk tijdje trainer, maar daarvoor heb ik nog nooit een vrije trap tegen gekre gen. Dan moet je een verschrikke lijke pietlut zijn, wil je dat zien. Toeschouwers van Elinkwijk ston den achter de grensrechter te schreeuwen, misschien dat hij daarop heeft gereageerd', voorzag Vork het merkwaardige moment van commentaar. Bevestiging Ondanks de magere oogst (1 uit 3) heeft Vork in alle wedstrijden de bevestiging gezien dat Soest de hoofdklasse aankan. Onrust is er niet, zelfvertrouwen des te meer. En wat binnen de lijnen nog niet is uitgedrukt in de vorm van over winningen, is buiten het veld wel geslaagd: de groep is een eenheid geworden. 'Twee maanden geleden gaf ieder een elkaar een handje om zich voor te stellen. De helft van de se lectie is nieuw, maar als je ziet hoe iedereen nu met elkaar omgaat. Met een man of tien zijn ze vrij dagavond naar Utrecht gegaan. Ik had gehoopt ter voorbereiding op Elinkwijk, maar ik geloof dat ze gewoon zijn gaan stappenIk kan alleen maar blij zijn dat het zich zo heeft ontwikkeld, het ziet ernaar uit dat het klikt in de groep. Voetballend kan het, zeker aanval lend, nog beter. Verdedigend staat het nu wel goed', aldus Vork. Hij vindt het net zo belangrijk dat de supportersschare van Soest zich ook als één man achter de nieuwe spelers heeft geschaard. 'Iedereen leefde mee, langzaam gaan de mensen met elkaar dingen beleven. Als ik zie hoe het publiek met ap plaus reageert op de wissel van Wissink, kan ik niet anders vast stellen dan dat ze gezien hebben dat die jongen verschrikkelijk hard heeft gewerkt. Dat doet hij, en dat geldt voor alle jongens, toch ook voor de club Soest. De vonk lijkt te zijn overgeslagen.' Foto: Herman van Dam Marco Lam verzilvert een vrije trap en brengt Soest op de 1-0- voorsprong HtLMw koeltechniek VOETBAL zaterdag 'We mochten blij zijn met de 3-3', gaf Ruud van Rouwendaal eerlijk toe. De trainer van SEC stelde za terdag vast dat Eemboys kwalita tief beter had gespeeld en nam daarom genoegen met het tweede wedstrijdpunt van het seizoen. De groenwitten zullen geen toon aangevende rol spelen in de vijfde klasse, weet hij. Maar met keihard werken moeten er van verschillen de teams punten gepakt kunnen worden, is de stellige overtuiging van de trainer. Het begin tegen Eemboys was slap en na een dekkingsfout in de der de minuut moest Meshut (die een prima wedstrijd speelde) de bal uit zijn doel halen. Een schot van Bas Verheijen betekende twee minuten later de gelijkmaker, maar op slag van rust kwam SEC weer op ach terstand. Na de pauze trok Rein Westra de stand in evenwicht. De Soesters kregen kansjes in Baam, waren echter niet scherp genoeg en Van Rouwendaal hield het al op 2-2. Het naar voren ge richte SEC kreeg twee minuten voor tijd echter een counter om de oren (3-2), maar in de laatste ogenblikken van het duel draaide Remi van der Pol de bal vanuit een corner ineens in de tweede hoek. In de klasse dames 40+ heeft Bea Kendziorra een zilveren medaille gewonnen op de Nederlandse kampioenschappen duathlon. In Tubbergen moest ze zondag 10 ki lometer te voet afleggen, 40 kilo meter fietsen en nog eens 5 kilo meter hardlopen. De triathlete van De Schieter had daar 2 uur, 27 minuten en 22 seconden voor no dig. gen makelaar mee! op je zonder zorgen nvm Laanstraat Door een knieblessure moet Shot kopman Robbert Huis man missen, die vorig seizoen zoveel punten binnensloeg. Tot overmaat van ramp waren zijn vervanger Marcel Jansen en Martin Fransen zaterdag ook nog eens verhinderd. Meer dan een gelijkspel tegen Victoria 3 zat er daarom niet in voor de tafeltennissers. Dat was ook een teleurstelling voor de Soesters die er na de twee de plaats van de afgelopen voor jaarscompetitie op rekenen weder om mee te doen in de strijd om de eerste plaats van de hoofdklasse. De meeste tegenstand wordt ver wacht van Quick, Rega 2 en Over 't Net, maar nu werden dus al vijf dure punten verspeeld aan Victo ria 3. Tegenvaller in het openingsduel was dat Hans van Gooi slechts één enkelpartij won. Hij kwam niet in spel en was alleen Loosman, de zwakste schakel van de Hilversum mers, de baas. Loosman verloor ook van Paul Merkus uit het twee de van Shot die als derde man aan het team was toegevoegd. Paul Merkus maakte het de sterke Ro- quas nog lastig, maar kwam verder niet tot winst, ;Zijn jongere broer Erik haalde als enige een voldoende. Bij vlagen liet hij uitstekend tafeltennis zien. Op die manier werd Loosman ge klopt en moest ook de ervaren Bruns er aan geloven. Als enige had Erik Merkus een antwoord op de met veel backspin geslagen bal len. Hij viel hem telkens met har de fore- en backhandballen aan. Tegen Roquas was echter ook Erik Merkus niet opgewassen. In het dubbelspel kwamen Van Gooi en Merkus vrij eenvoudig tot winst, zodat de tien wedstrijdpunten net jes werden verdeeld. Dat Huisman dit jaar niet in het eerste uitkomt, heeft te maken met de knieblessure die hij enkele jaren geleden opliep. Regelmatig speelt die weer op, zodat Huisman het verstandiger vond een stapje terug te doen en in het tweede te gaan spelen. De 31-jarige Marcel Jan sen, al eerder actief in het eerste, verving hem. Verder bestaat het team uit Van Gooi, Erik Merkus en Martin Fransen. Shot speelt zaterdag om 15:00 uur zijn eerste thuiswedstrijd van deze competitie. In het Orlandogebouw komt Rega 2 op bezoek. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14 Met de derde achtereenvolgen de zege was Matias Slagt na tuurlijk tevreden, maar hij had geen goed woord over voor de manier waarop de hockeyers die hadden binnengeslagen. Tegen een betere opponent was MHC Soest wellicht de bietenbrug opgegaan, nu kwam het tegen Westerduiven met de schrik vrij: 5-3. Van onderschatting was volgens hem geen sprake. 'Eerder over schatting van ons zelf, sprak de trainer/coach die een link legde met het eerste lustrumfeest dat de avond voor de wedstrijd had plaatsgehad. 'Achterin waren we niet scherp, slordige passing, niet alert reageren op omschakelingen', somde Slagt enkele tekortkomin gen op. 'We moeten toch beter ons best doen.' Er leek aanvankelijk geen vuiltje aan de lucht voor de ploeg die al twee maal met 6-0 had gewonnen. Via Garreld Klauke (strafcorner) en Pepijn Goedhart was het 2-0 voor de Soester gastheren. Vooral het laatste doelpunt stemde Slagt tevreden. Het kwam tot stand na een combinatie, waarop hij vaak met zijn spelers traint en waarbij het aankomt op de juiste positio nering. Dan moet de bal vanaf de middenlijn in drie klappen in het doel kunnen liggen en aldus ge schiedde. Slagt ging er daarom maar eens voor zitten, maar werd spoedig teleurgesteld. Tien minu ten na de tweede treffer stonden twee tegenstanders helemaal vrij in de cirkel, zodat de marge werd verkleind. Kort na rust verzilverde Tim van Tol een strafcorner, maar de be zoekers deden in de 45SIe minuut hetzelfde. Dat MHC Soest vervol gens door doelpunten van Erik Hornung en Justin van den Bom uitliep was vooral te danken aan de betere conditie. Desondanks stond heel Soest in de laatste mi nuut te slapen, zodat Westerduiven nog eens kon scoren. 'Ik heb gezegd dat dit de slechtste wedstrijd van het seizoen zal zijn en daarmee waren ze het allemaal eens. Maar goed, zeggen en doen zijn twee dingen', zei Slagt. En er komen dit jaar nog verschil lende lustrumfeesten bij MHC Soest. 'Precies, daar moeten we het met elkaar nog een keer over hebben.' Dames De dames van MHC Soest zijn in twee opzichten van de 'nul' af. Ze scoorden zondagmiddag in het duel met Woerden, waarin meteen het eerste wedstrijdpunt werd ge pakt: 1-1. Er was gesproken met de speel sters over de inzetbaarheid in het eerste en Peter Weisscher had in de tweede thuiswedstrijd de be schikking over een volledige groep die helemaal was gefocust op een positief resultaat. Soest hield de zaken achterin ge sloten, gaf wel wat kansjes weg, maar creëerde er zelf ook enkele. Gescoord werd er pas in het twee de deel. Bij Soest sloeg de ver moeidheid even toe en moest er gewisseld worden. Dat kwam de organisatie niet meteen ten goede en Woerden profiteerde. Voor Soest was dat het sein de aanval op te zoeken en Anne van 't Wout zorgde voor de verdiende gelijk maker. WZ'49 heeft zijn eerste over winning binnen en klom daar mee meteen naar de achtste, tevens de gedeelde vijfde plaats in de eerste klasse. In de bles suretijd werd de 3-2-zege be klonken met een treffer van Marcel van Essen die als inval ler zijn rentree vierde. Wellicht hadden de Soesters het duel vroegtijdiger kunnen beslis sen. Na het openingsdoelpunt van Gijs Schaap in de eerste minuut was Gerard Becker op weg naar 2- 0, maar zijn schot ging naast. VVZ'49 dat weer met drie spitsen was begonnen, had het beste van het spel, maar een toevalstreffer van VRC (een schot van 30 meter) gooide roet in het eten. Nadat Becker weer net naast had geschoten en WZ-doelman Eddy van der Heijden een bal uit de hoek had moeten halen duurde het tot vlak voor het rustsignaal totdat er weer gejuicht kon worden. Op nieuw was Jordie Brouwer de aan gever en Schaap de afmaker. In de tweede helft kon WZ'49 niet lang achterover leunen. Ro nald de Rooij ging in de negende minuut in de fout. Hij verloor de bal toen hij een tegenstander wil de uitkappen en zag dat het 2-2 werd. Wederom scoorde VRC to taal onverwacht en moesten de groenwitten van voor af aan begin nen. In de poging daartoe verloor WZ'49 Gert van de Munt die na een kopbal duizelig werd. Na de wedstrijd waren de klachten ver dwenen. Zijn vervanger was Van de Roest en op hetzelfde moment maakte Hidde Reitsma plaats voor Van Essen die laat van vakantie was teruggekeerd en daarom als reserve was begonnen. WZ'49 kreeg een licht overwicht en nadat Stephan de Koning Ger ard Becker verving begon de ploeg van Steef van der Oosterkamp aan een slotoffensief. Er waren toen nog acht officiële minuten te gaan. VRC kwam onder druk te staan en had geluk dat Schaap net naast kopte. Maar drie minuten in de blessuretijd was het toch raak. Goaltjesdief Van Essen kopte uit een voorzet de bal met een boog in de verre hoek binnen, waardoor WZ'49 na een gelijkspel en twee nederlagen de eerste winst mocht proeven. Montfoort (één punt uit drie duels, de wedstrijd van zater dag werd gestaakt bij een stand van 0-0) is zaterdag de tegenstan der. VVZ'49 speelt dan weer thuis. Het duel tussen WZ'49 en VRC werd gekenmerkt door een slotakkoord van opwin ding en opschudding. De balans: twee keer geel rood) voor een VRC-er en rood voor Alendar Kurt. WZ'49 is reeds in beroep ge gaan tegen de uitwijzing, voor zitter Marcel Kramer heeft dat voorzien van een begeleidende brief. Volgens de Soester club is haar verdediger het slachtoffer geworden van een raciale bele diging. Kort nadat WZ'49 op 3-2 was gekomen, kreeg Van Rhee van VRC geel. Omdat hij bleef mekkeren op de scheidsrechter, zag hij voor de tweede maal geel wat resulteerde in rood. De VRC-er wilde de arbiter te lijf gaan, maar Kurt weerhield hem daarvan. Volgens elftalleider Peter van de Munt zou de VRC-er vérvolgens geroepen hebben Tot op joh, vuile kanker moslim', waarop Kurt in woede ontstak. Van de Munt: 'Dat is natuurlijk een opmerking die je, helemaal onder de huidige om standigheden, niet moet ma ken.' Joep Akkerman voor kwam dat zijn ploeggenoot over de schreef kon gaan. Van Rhee wilde even later zijn excuses aan Kurt aanbieden, maar die was nog niet voor rede vatbaar en probeerde zijn te genstander te bespugen, een vergrijp waarvoor hij meteen rood kreeg. Tijdens het duel had Kurt een gele kaart gezien, net als Hidde Reitsma, Gerrit van de Roest en Stephan de Koning. Tot het incident was VRC verschoond gebleven van boekingen. Niemand kon zich herinneren wanneer er voor het laatst in Barendrecht was gewonnen, of Red Stars er eigenlijk ooit de winst had weggekaapt. Sinds zaterdag hoeven de basketbal lers niet meer zo diep in hun geheugen te graven, want de sterk verjongde formatie ver sloeg verrassend Binnenland met de niet misselijke cijfers van 61-77. Wie in de rust een blik op het sco rebord zou hebben geworpen, had wellicht geen dubbeltje meer gege ven voor de kansen van trainer/ coach Dave Batts en zijn team. De basketballers werken met ingang van deze competitie vier perioden van tien minuten af. Na een gelijk- opgaande eerste kwart (19-19) deed Red Stars zichzelf te kort door de makkelijke doelpogingen (lay-ups en vrije worpen) te mis sen. Binnenland dacht daarom hal verwege (38-25) aan een herhaling van vorig jaar toen de Soesters een VOETBAL zaterdag bezorgde. In de tweede helft zorg de Dorrestein hoogstpersoonlijk voor een voorsprong, maar Hees had de pech, dat de bal bij een vrije trap van SVL van richting werd veranderd door de muur: 3- 3. Bij de eerste tegentreffer had Hees. ook al pech gehad, want het was Johan Walen die de bal op onge lukkige wijze in eigen doel werk te. Dezelfde speler meende dat hij in de slotfase een strafschop mee had moeten krijgen, maar de scheidsrechter wilde niet zover gaan. Aan de andere kant moest Mare Walen zijn kunsten vertonen om het gelijkspel veilig te stellen. In het kamp van Hees was er na afloop tevredenheid Cees Dorrestein speelde zater dag een belangrijke rol voor Hees. Met een lichte blessure had hij bij aanvang van de thuiswedstrijd tegen SVL plaatsgenomen op de bank. Na een snel opgelopen 0-2-achter- stand bracht trainer Ron Dase laar hem alsnog in het veld en daar zal hij geen spijt van heb ben gehad. Het was de invaller die de bal eerst bij Robert Schadee (1-2) en daar na bij Danny Brandenburg (2-2) Batts weigerde de handdoek in de ring te gooien en de speech die hij in de rust afstak, was niet tegen dovemansoren gezegd. In de ver dediging trok Red Stars de riem akelig strak aan. Alle passlijnen van de gastheren werden afgeslo ten en Binnenland wist zich geen raad, verloor de bal herhaaldelijk en kreeg de ene na de andere break om de oren. De voorsprong van Binnenland verdween in de eerste tien minuten na rust als sneeuw voor de zon en zonder een greintje genade beklom Red Stars het vierde kwart als Lance Arm- strong 1'Alpe d'Huez. Batts zag geen aanleiding om te wisselen en liet Marco van Maanen, Frank van der Wal, Gui- do La Rose, Manffed Dikkers en Tommy van Eeten de gehele twee de helft spelen. Alleen 'eerstejaars' Van Eeten, die voor het eerst al leen spelverdeler was, werd drie minuutjes afgelost door Marcel Slagter. De Soesters hielden het eenvoudig vol. Een moeilijk seizoen zou het gaan worden en dat blijft zo. Of de ploeg zaterdagavond (half negen) in Beukendal het hoofd boven wa ter houdt tegen het geroutineerde New Stars moet blijken, de eerste punten zijn in ieder geval binnen. In tegenstelling tot eerdere berich ten begint de competitie voor de heren van Smeeing/BDC niet op 7, maar op 6 oktober. De wedstrijd in sporthal Beukendal tegen het tweede team van landskampioen Aalsmeer krijgt een aanvang om' 20:20 uur. Normaal gesproken speelt Smeeing/BDC de thuiswed strijden op zondagmiddag. Dat eerder 7 oktober was opgege ven, komt door trainer/coach Paul van den Deijssel volgens miscom municatie met de handbalbond. Zijn ploeg oefent zondag 30 sep tember voor het laatst. CmtMUil Tel. 601 33 37 Voor uw heerlijke lunch en diner; geopend van woe. t/mza. vanaf 11.30 uur, op zondag vanaf 16.00 uur Tèl. 603 33 33 cafetaria open: woe. t/m zo. van 16.00 tot 20.00 uur. catering verzorgen wij altijd; salades, luxe hapjes, broodjes en warme buffetten etc. Birkstraal 7 dakterras. r vrachtverkeer, carport, grote sol, toilet en eigen verwarming, n verkeert in uitstekende staat van igprijs f895.000,-/€406.133,-k.k. NVM Soest, Tel. 035 - 6030025 'errips.nl We gaan weer voor de volle winst I Zaterdag 29 september a.s. aan de Eemweg aanvang 14.30 uur De wedstrijdbal wordt aangeboden door: BAKKER BEDRIJFSWAGENS AMERSFOORT Hoofdsponsor: Procar B.V. Co-sponsor: Bosman Bedrijven BV Sport 2000 Sub-cponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Broodje van Toontje Van Dam Sports Overige selectie ondersteunende sponsors zijn: ASBO Groep B.V. Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int. Transport Boutique des Fleurs Cornel Amusement Horeca Deelen B.V. Makelaars Esso Servicecenter Zaal Harrie Toonen Assurantiën Hooyer Bouw en Techniek - Linden Bedrijfskleding B.V. - Printkado Promotie/ Relatiegeschenken - Van Hengstum Apparatenbouw B.V. - Van de Meer Dakbedekkingen - Van de Munt Automaterialen B.V. - Van 't Net B.V. Verhuizingen - Wasiel Steitner Rob Wilhelm en partners De sfeer kan niet stuk bij de zondagselectie van SEC. Acht ploegen hebben al minimaal zeven punten minder dan de Soesters die met 10 uit vier de derde plaats innemen achter de ongeslagen koplopers VCS en Rivierwijkers. Dat is nogal wat anders dan vorig seizoen toen begin maart nog gevreesd moest worden voor degradatie. 'Je weet hoe dat gaat, je wint en er is nu zoveel zelfvertrouwen. Ze gaan het veld in als een geheel, tot aan de veertiende man toe. De wissels leven net zo enthousiast mee, dat is de kracht van dit mo ment', aldus Balthus Burgman zondag na de 1-0-zege op PVCV. Na lange tijd speelt SEC weer een rol van betekenis, zij het in de vijf de klasse. Tussen 1988 en 1995 promoveerde de club driemaal naar de derde klasse, waren er der by's met buurman Soest, maar werd ook driemaal de stap terug naar de vierde klasse gemaakt en moest SEC twee jaar geleden zelfs naar de vijfde klasse terug. Nu heerst er een hosannastem ming op de Bosstraat-West en ge zien de resultaten van het zondag- elftal is dat niet onterecht. Qua voetbal kan het volgens Balthus Burgman nog steeds beter, maar op de resultaten is niets aan te merken. Bovendien heeft de ploeg in Jeffrey van de Hoed een scoren de man in het midden. Tegen PVCV maakte hij zijn zevende treffer van dit seizoen en dat was tevens de enige en dus winnende van de thuiswedstrijd tegen PVCV. Mohammed Touhami brak door op de linker flank, speelde de bal in, Van de Hoed kwam uit de dek king en scoorde vanuit een kwart draai. De gasten beperkten zich in de eerste helft tot verdedigen en scha kelden snel over als SEC balverlies leed. Na de hervatting kroop PVCV meer uit zijn schulp, maar kon SEC de gevaarlijkste tegensto ten plaatsen. Kansen waren er voor Michael van de Laan, Touhami en Van de Hoed, maar alledrie had den ze beter de bal kunnen afge ven dan zelf te schieten. Zodoen de bleef het 1-0 en beleefden de Soesters op de valreep een angstig moment. Vanaf 16,5 meter moch ten de bezoekers aanleggen voor een vrije trap, maar de bal ver dween net over het doel. Een grote proef van bekwaamheid moet SEC komende zondag afleg gen. De ploeg van Burgman moet dan op bezoek bij koploper VCS, de nieuwe fusieclub van Velox en Celeritudo die in de eerste beker ronde met ruim verschil won van SEC-zaterdag. Burgman zal daar om deze week zijn oor te luister leggen bij Ruud van Rouwendaal. Foto: Herman van Dam Op aangeven van de niet zichtba re Mohammed Touhami scoort Jef frey van den Hoed het enige doel punt van de wedstrijd.

Soester Courant | 2001 | | pagina 19